0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Xantoria Taraxanum

  • Burtininkė
  • ***
  • 127
  • Lytis: Moteris
Laisvalaikis, "būreliai", hobiai
« Prieš 14 metus »
Dar viena besikartojanti tema, bet kodėl gi ne. Iš pavadinimo aišku, kad čia geriausia vieta girtis apie tai ką labiausiai mėgstate, lankote ar užsiimate.
Disclaimer: Ideas and opinions expressed by Xantoria are fictional and in no way represent the real person behind this character.

*

Amė

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #1 Prieš 14 metus »
Lankyti tai nieko nelankau, nors anais metai šokau ;]
Šeip prie savo hobių priskirčiau piešimą, labaimėgstu piešti ;]~
Na, kartais pasitaikius progai pagaudau kokių kadrų fotoaparatu, bet profesionaliai to nedarau, o ir nuotraukos nėra labai jau oho. xDD~

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 167
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #2 Prieš 14 metus »
Lankau lauko tenisą jau du metai. Kitais bus treti, jei kam su matematika nė bum bum :D Kažkada lankiau pramoginius šokius, neseniai kurį laiką - lengvąją atletiką. Fotografija taip pat nėra paskutinėj vietoj, bet užplaukia "bangom" - kartais labai daug, dažnai ir gražiai fotografuoju, o kartais mėnesių mėnesius neimu fotoaparato į rankas.

*

Paliunisa

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #3 Prieš 14 metus »
Kas susiję su būreliais tai vasarą aš nieko neveikiu. Kai būnu mokykloje, tai lankau baseino užsiėmimus [5 metai] ir tinklinio burelį [3 metai]. Ir tai ir tai atlieku gana gerai, dalyvauju varžybose ir renku medalius. [Varžausi su savo klasioku, pas mane jų 13, o pas jį 14 ;D] O vasarą hobis lyg ir būtų važinėjimas dviračiu. [wasntme]

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #4 Prieš 14 metus »
Seniau lankiau baseiną (5 metai), dabar lankau lengvają atletiką (2 metai) bei lankau muzikos mokyklą (jau bus 6 metai). Mano didžiausias hobis - sportas. Be jo neįsivaizduoju gyvenimo :) Dar didelis mano hobis - keliauti. Esu buvi tikrai daugelyje šalių.

*

Neprisijungęs Oliver-Mažulis Yellow

  • V kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #5 Prieš 14 metus »
Praeitais metais baigiau muzikos mokyklą (8 metai + 0-nuko klasė), dar pasiėmiau muzikalkėj išplėstinį. Kažkada šokau pramoginius (o gal sportinius?) šokius (5 metai), dailės būrelis (4 metai), dailę bandysiu ir šiais metais... Kažkas DAR turėtų būt, bet neprisimenu. Sklerozininkas...
Prisiekiu Merlino barzda!

*

Vanessa Williams

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #6 Prieš 14 metus »
Lankau jojimą 2 metus, ir muzikos mokyklą (Vemsiu tuoj) 5 sumautą klasę baigiau, dar 2 kankinimo metai liko  :-\

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #7 Prieš 14 metus »
Vanessa, nuoširdžiai tave suprantu. Aš baigiau muzikos mokyklą 5 metus. Jau irgi vemt norisi. Sakiau tėvams, jog ją jau noriu mesti 2 klasėj - neleido, kaip ir dabar... Su kuo groji? Aš su Fortepijonu  :-[

*

Vanessa Williams

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #8 Prieš 14 metus »
Aš su pragaro vargonais (fortepionas). Man neleidžia mest nuo kokios 3 klasės... O maža kaip norėjau...

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #9 Prieš 14 metus »
Aha...  Bet man kančia ir vasarą. Mokytoja nedavė kūrinių vasarai (ačiū Dievui), tačiau tėvai vis varo prie fortepijono., Sako, jog tarp pirštų "plievelės" užaugs, o, kadangi namie turiu fortepijoną...

*

Vanessa Williams

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #10 Prieš 14 metus »
Aš tai iš interneto atsispauzdinu kokius nors žinomus kūrinius ir savo noru pagroju... :D

*

karolizx

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #11 Prieš 14 metus »
Aš su pragaro vargonais (fortepionas).

Blec kaip pavydžiu 
Norėčiau su kuom nors mokėt grot  ;D

O pats tai piešiu.  ;D Užaugęs (ha) būsiu garsus dailininkas ir aprodysiu dailės mokytojai, kuri manim netikėjo, iš kur pipirai dygsta   :D

*

Sakura Yamasaki

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #12 Prieš 14 metus »
Aš nuo antros klasės chorą lankau... Namuose mokinuos gitaros, lankiau keramiką, dailę. Šiemet galvoju pasilikti tiktai chorą ir pasimokinti pas ką nors dailę privačiai :)

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #13 Prieš 14 metus »
Ha, o man nieks nelimpa ir tuo didžiuojuosi xD metus lankiau lengvąją atletiką. Susišlaviau medalių ir mečiau ;D tas pats likimaz buvo ir su gitara - mečiau. Na dar šokiai pokiai... Nors laisvalaikiu kartais mėgstu papaišaliot, padaryt kokius rankdarbius (nu va jie man tai sekasi). Arba (shhh niekam nesakykit, čia paslaptis) dainuoju sau. Kažkada chorą lankiau ;D dar atsimenu kai laksčiau su kasytėm... Anyway... ;D
Vo, dabar atradau dar vieną hobį - fotografija. Planuoju rimtai į šį daiktą žengt.
Hm. Dar jai užplaukia mūza, galiu tikrai kokį gerą rašinį/esė parašt. Vo taip va.

P.S. Laiavalaikiu dar bandau nepasimauti ant visko kas papuola...
Still no.

*

Marqrit Boleyn

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #14 Prieš 14 metus »
na, aš trečius metus lankau dailės mokyklą. keturmetę. jau nedaug ir beliko mokytis :) lankiau teatrą, vaidybos mokyklą. 8 metus. bet mečiau, nepakėliau viso muštro, tvarkos. dabar gailiuosi šiek tiek :) šiais metais pradėsiu lankyti anglų kalbos kursus, per metus tikiuosi bent du lygius pereiti. šiaip svajoju pianinu išmokti groti, tad reikia pradėti tėvus kalbinti ir tartis. bet jei ir imsiuosi muzikuoti tai tik nuo kitų metų, šiuos metus lankysiu dailę ir kursus, žiūrėsiu kaip pavyks suktis.