0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

domutis

Ats: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #120 Prieš 3 metus »
Hobis Haris Poteris.Būrelis-choras.Laisvalaikis-IH.

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #121 Prieš 3 metus »
Labai daug ką esu išbandžiusi, bet taip ir neatradau kas iš tikrųjų traukia. Lankiau baseiną - pykstu ant tėvų, kad leido jį mesti, nes man labai gerai sekėsi, o dabar po 5 metų jau iš naujo niekas nebepriima. Kaip manau ir visi, lankiau dailės būrelį. Nežinau kodėl aš ten trenkdavausi kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį, jei nuo 4 klasės niekas nepasikeitė - piešti vis tiek absoliučiai nemoku. Vėliau pradėjau groti gitara ir man atrodė, kad visai patinka. Tačiau po 4 metų mečiau, nes nebepatiko. Nuo to laiko nieko ir nebelankau, grįžau prie hobio kuris tikrai sekasi - skaitymo ir serialų žiūrėjimo  :D plius, kad mokykloje didelis krūvis, tai net norėdama nespėčiau.
my morning face:

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #122 Prieš 3 metus »
 8 su puse metų lankiau muzikos mokyklą - iš čia atėjo mano gebėjimas groti įvairiais instrumentais ir greitai perprasti naujus. Labai norėčiau vėl pradėti griežti smuiku, bet nelabai randu tam laiko ir sveikatos. Taip pat ten įsisukau į folkloro ansamblį, kurį, deja, jau palikau.
 Dabar lankau tik orkestrą. Visai smagu, nes vis dar gaunu išlaikyti savo muzikines žinias + pakeliaujam po įvairius konkursus ir koncertus, bet vėl, nežinia kaip bus toliau, nes sveikata.
 Mano gal didžiausias pomėgis būtų rašymas. Net prieš atrandant forumą kūriau visokias rašliavas ir kišau draugei. Dabar išsilieju forume, tai tas savarankiškas rašymas apstojęs.
 Dar vienas pomėgis, dabar šiek tiek apleistas vėl dėl sveikatos, būtų fotografija. Man patinka fotografuoti, bet esu labai išranki savo nuotraukų subjektams - gamtos peizažų nemėgstu, modeliai mane užknisa, fotografijai gamtoje reikia sveikatos, iš daiktų kompozicijų kurti nemoku + tam trūksta kūrybiškumo. Paskutinėse nuotraukose, kiek pamenu, yra zylės, kurios atskrisdavo palesti ant mano palangės padėto maisto.
 Dar vienas, labai retai pajudinamas, pomėgis būtų piešimas. Lankiau dailės mokyklą gal du metus, pieštuku eskizai išeina pusėtini, akrilu, jei ilgiau pasėdžiu, irgi toks eh gaunasi, bet čia man labiausiai trūksta gebėjimo 3D vaizdą mintyse perkelti į 2D, kas labai kirsdavo šešėliuojant ir piešiant n o s i s.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #123 Prieš 3 metus »
Groti. Kadangi nemoku to daryti nė vienu muzikos instrumentu (nors buvo noras išmokti groti gitara, bet taip ir nepadariau to), groju žmonių nervais (patikrinta su kai kuriais forumiečiais - veikia).
Hm, stalkeriai žinos, kuris čia mano ankstesnis postas, tai per daug nesikartosiu. Tik tiek, kad dabar mielai leisčiau laisvalaikį kraudamasi daiktus prieš išsikraustymą. :D :D
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #124 Prieš 3 metus »
Dabar mokykloje lankau 4 būrelius.
Keramika- pajemu molį į rankas tai visus kvailus klasiokus pamirštu.
SolidWORKS braižyba- tik vieną kartą nuo rugsėjo buvo; LOOOOL
Informatikų klubas- dievinu tą būrelį.
Dailė- neturiu ką pasakyt
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

Ats: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #125 Prieš 3 metus »
Misionieriai, choras, būrelis, kuriame sudaryta grupė, gamtos mokslų būrelis, bažnyčios choras, dainavimas ir aš kažką pamiršau.
[Ir taip, aš perrašiau savo ats, nes man per daug gėda dėl savo rašliavų prieš n mėnesių]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Ariella Annė Brown »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #126 Prieš 3 metus »
 Lankau dailės būrelį - labai mėgstu piešti , dar lankau šokius  ir muzikos mokyklą, kurioje groju gitara.
 Seniau porą metų lankiau tokį smuikų būrelį.
Kartais ir padainuoju, bet kai būnu viena.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Amelija Harmon »
Galbūt...

*

Neprisijungęs Isabelle Lodge

  • II kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Nuobodulys – pats didžiausias mūsų priešas.
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", hobiai
« Atsakymas #127 Prieš 3 metus »
Aš lankau baseiną ir šokius baseiną lankau jau nuo 6metų ir jau eina 7 metai kaip lankysiu baseiną. Labai dažnai mes mokomės plaukti ir plaukti nors aš jau moku plaukti labai gerai net varžybose dalyvavus ne vieną kartą ir medalių, taurių  gavusi esu. Ir visa laika mokė mokytoja su kuria mokiausi visus tuos beveik 7 metus, bet mokslų pradžioje jau pasikeitė mokytoja nes ta seną išejo iš darbo nes išsikraustė į kitą miestą...Ir atėjo nauja mokytoja Vardu Simona man asmeniškai ji  labai nepatinka...Nes ji šeip būna dienų kai gera, bet būna kada ir ne man asmeniškai niekada nebloga nes kai viska moku tai nėra bėdų bet kitiems tai tikrai ji blogą. Na ir apie baseiną kaip ir papasokojau kažkiek tai praeiname prie šokių apie šokius kaip ir daug neturiu ką papasokot tai tiesiog lankau šokius jau 2 metai eina nes 1 metus buvau nustojus šokti. Mokytojos geros kadangi keičiasi vos ne į 3mėnesius  tai skirtingai būna tai sakau apie šokius nelabai daug ką ir papasokojau.

*

avianawallflower

Ats: Laisvalaikis, "būreliai", hobiai
« Atsakymas #128 Prieš 2 metus »
Lankau Informacinių technologijų būrelį kuris man labai patinka. Norėčiau į Karate eiti (vėl). Laisvalaikiu žiūriu filmus, klausau muzikos, skaitau knygas. Dažnai būnu Discord'e, dabar aktyvesnis IH'e. Mano hobis - orlaiviai ir viskas tuo pasakyta

*

Neprisijungęs Akilina Novikoff

  • Eliksyrininkė
  • **
  • 10
  • Per daug aukso dar niekam nepakenkė.
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", hobiai
« Atsakymas #129 Prieš 2 metus »
Dabar lankau kol kas tik mokyklos chorą. Anksčiau lankiau pianiną su fleita muzikinėje, šokius mokykloje, bet ateičiai visai norėčiau išmokti groti gitara ir pasibandyti daugiau piešimo, gal net link labiau profesionalesnės pusės. O iš hobių laisvalaikiu tai dėlionės, knygų skaitymas, dainavimas, kompiuteriniai žaidimai.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

  • VI kursas
  • *
  • 274
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", hobiai
« Atsakymas #130 Prieš 2 metus »
Aš lankau muzikos mokyklą, groju fleita. Esu seniau taip pat grojusi ir pianinu, kanklėmis, dainavau chore, šokau pramoginius šokius, bet mečiau. O daugiau iš hobių pusės užsiimu žurnalistika.  :)
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", hobiai
« Atsakymas #131 Prieš 2 metus »
Aš lankau - gitaros, gamtos mokslų, stalo teniso ir anglų kalbos būrelius. Mėgstu skaityti, mokytis.

*

Neprisijungęs Tae Yeon Min

  • Bibliotekininkas
  • ****
  • 278
  • Lytis: Vyras
  • you need to calm down
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", hobiai
« Atsakymas #132 Prieš 2 metus »
Šoku keturis kartus per savaitę, šiuolaikinį šokį ir hausą. Hausą pradėjau neseniai, šiuolaikinį šoku jau gana ilgą laiką. Labai myliu, labai džiaugiuos.
민태연


*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Laisvalaikis, "būreliai", hobiai
« Atsakymas #133 Prieš 1 metus »
Dainuoju. Šoku. Gaminu. Piešiu. DIY. Žodžiu viskas viename. Nieko nepadarysi.
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?