0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš mėnesį »
Matthew jau ne pirmą kartą klausė savęs, kas būtų, jeigu jis tiesiog išskerstų visus mokinius ir paliktų juos gulėti. Kur nors kitur, žinoma, kad nebūtų taip akivaizdu, kieno tai darbas. Direktorė galėtų pagalvoti, kad tai Glorios darbas, ar ne? Taip, tai buvo tiesiog nuostabi idėja, tik reikėjo plano jai įgyvendinti. Jeigu nukentės Clarke, bus gerai, tačiau išnykę mokiniai skambėjo dar patraukliau. Tik kaip vis dėlto juos išskersti?
Deja, nesugalvojus tinkamo būdo išnaikinti visus mokinius ir vėl pristojo Forrm. Jau ką ką, o šitą tai pačią pirmą reikėtų gerai priploti. Matthew suprato: Auris, pasakodamas apie šitą nepamainomą mergiotę, neklydo. Ji tikrai buvo labai bjauri ir sunkaus charakterio. Net ir šventoji trejybė buvo geriau. Šiaip ar taip, prietranka Goff nebuvo piktavalė. Ji... Na, jai tiesiog nesisekė. O štai šita Forrm... Reikėjo padaryti kažką, kas neleistų daugiau taip elgtis. Tik ką? Net ir Auris nesusitvarkė su šita mokine. Buvo smalsu, ar kolega išbandė ignoravimo taktiką, tačiau nusprendė imtis būtent to.
Tiesiog nusisuko nuo nepamainomos auklėtinės. Bandė prisiminti, ką ji veikė bendros koledžo veiklos metu. Berods nepuolė daužytis ir muštis. Galbūt kas atsitiko? Jau norėjo paklausti, tačiau prisiminė, kaip prisidirbo, kai daugiau pašnekėjo su Dori Mendel. Ne, tokios klaidos geriau nekartoti. Išties yra geriau nesirūpinti šitais padarais.
Pamatęs, kad Elliw jau laisva, kiek apsidžiaugė. Norėjo nueiti prie jos ir išsiaiškinti, ar viskas gerai (ir, žinoma, kartu pabėgti nuo Forrm), tačiau paprasčiausiai tingėjo tą daryti. Su Goff normalaus pokalbio vis tiek neturėsi. Taigi Turner tiesiog sunkiai atsiduso ir apsimetė, kad Erkos Forrm šiltnamyje nėra.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 212
 • Taškai: 93
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš mėnesį »
  Klastuolė greitai suprato kokios taktikos ėmėsi Mattew ir nusijuokė. Negi jis nori dar. Na gerai. Nusprendė klastūnyno atstovė. Ji pamatė, kad augalo galas vis dar dega. Tai buvo keista. Juk jis jau turėjo arba užsigesinti arba dar ką nors uždegti. Bet klastūnyno atstovė nusprendė, kad dabar yra daug svarbesnių reikalų nei žiopsoti į kažkokį kvailą augalą. Kerų leisti klastūnyno atstovė nenorėjo. Kodėl nežinojo, bet kažkaip neliko ranka panaudoti kokius kerus. Bet buvo dar krūva nuostabių dalykų. Erka dar kartą pažvelgė į tą augalą. Kadangi jo apačia nedegė klastūnyno atstovė jį paėmė. Buvo tikrai karšta. Erka vos nenusidegino, bet laiku švystelėjo tą keistą augalą į Matthew. Vistiek nei augalo, nei Matthew nė kiek nebuvo gaila.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš mėnesį »
Panašu, kad taktika pasiteisino. Forrm teikėsi palikti jį ramybėje, o tai buvo kaip tik tai, ko ir reikėjo. Norėjosi ramiai užbaigti pamoką ir daugiau čia niekada negrįžti. Atkentės egzaminą, bet kaip suvertins paskutinius namų darbus, ir tiek. Tada galės pamiršti, kad Hogvartsas egzistuoja, neprisiminti nė vieno iš tų laukinių, vadinamų Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos mokiniais. Ak, bus nuostabus gyvenimas.
Deja, kol kas jis dar nebuvo nuostabus. Erka Forrm, pasirodo, taip pat nebuvo kvaila. O gal pernelyg kvaila, kas ten ją žino. Kad ir kaip ten būtų, į pakaušį pataikė kažkas kieto, tad teko skubiai atsisukti. Ant žemės gulėjo rūkstantis augalas, kuris garantuotai tapo nepakenčiamos mergiotės ginklu.
- Trisdešimt taškų iš Klastūnyno, Forrm! - užriko Turner, kuo puikiausiai suprantantis, kad iš kito koledžo už tokį poelgį atimtų ir kokį šimtą. Ne, šitai arešto tikrai neskirs, bet kažkaip pamokyti ją reikėjo. Siutas norėjo apimti visas mintis, tačiau Matthew nepasidavė. Palikęs smilkstantį augalą (na ir kas, jeigu užsidegs šiltnamis? Vis tiek Turner čia daugiau negrįš) priėjo prie klastuolės ir čiupo už rankos. Dar kartą nutempė ją prie šiltnamio durų ir paprasčiausiai išmetė į lauką.
- Nebandai dar kartą pasirodyti šiltnamyje, - suburbėjo ir trenkęs durimis grįžo į vidų. Pamatė, kad degantis augalas rūksta dar labiau, o ugnis jau buvo persimetusi į artimiausią vazoną. Tai velnias vis dėlto susirūpino profesorius ir nuskubėjo tenlink. Pačiupęs kažkurio mokinio laistytuvą skubiai apliejo augalą vandeniu. Laimei, viskas baigėsi ne taip ir blogai, nors dūmų kvapą buvo galima justi. Matthew neabejojo, kad netrukus įsiskaudės galvą (ir netgi ne nuo vyno!), bet nieko negalėjo padaryti - Erkai Forrm šiltnamio durų jis tikrai neatidarinės.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš mėnesį »
Ar aš tikėjausi, kad nukeliausime į mokyklą ir tiek? Reikėjo tikėtis iš naujo. Nes Elliw nuo jo pabėgo. Alanas tik atsiduso ir nuėjo paskui tą mergaitę.
- Aš Alanas. - Prisistatė kokį dešimtą kartą.
- Žinoma, aš neliesiu tavo teleskopų. Atvirkščiai. Noriu tau ir jam padėti. Ir todėl mudu turim eiti į mokyklą. - Bandė ją įkalbėti. O be to ji nuvertė augalą. Vėl... Matthew tuojau neatlaikys. Mums bus galas vieną kartą.
- Supranti Elliw, mes esame herbologijos pamokoje. Bet jau reikėtų eiti. - Jis vėl uždėjo ranką jai ant peties ir patraukė nuo vazono.
- Nereikėtų lliesti augalų. Matai, jis nuvirto. Ir jam visai tai nepatinka. Jei nori juos liesti, tą daryti turi atsargiai. - Ir ką aš čia darau? Kažkur pamokoje buvo Dori ir jis troško ją susirasti. O čia šita keistuolė...  su kuria visai nenorėjo terliotis. Staiga Alanas kažkaip susigėdo tokių savo minčių.
- Galėsime pamokoje padirbėti kitą kartą gerai? Bet dabar reikėtų persirengti. - Toliau mėgino jis.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš mėnesį »
- Mano teleskopas! - baisiausiai apsidžiaugė Elliw, kai nepažįstamas berniūkštis paminėjo astronomijos prietaisus. Ar jis kėlė grėsmę, velsietė nežinojo, tačiau nuoširdžiai vylėsi, kad viskas bus gerai. Gal net būtų tuo patikėjusi, jeigu berniūkštis nebūtų jos palietęs. Vargšė klastuolė nespėjo jo net pamiršti.
- Nelįsk prie manęs! - suriko ji ir bandė atsitraukti, tačiau atsitrenkė į kažkokį stalą. Ant jo nebuvo nė vieno teleskopo, tad nieko baisaus nenutiko. Kam rūpi kažkokie augalai, kai pasaulyje nuolat dūžta astronomijos prietaisai? Šitą problemą reikėjo išspręsti, o geriausiai tam tiko neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija, ne ne ne neLiucija ir ne ne ne ne neLiucija. Reikėjo tas bjaurias mergiūkštes gerai pamokyti - tuomet nei teleskopai duš, nei gyvenimas bus toks blogas. Skambėjo kaip visai neblogas planas, tik čia Elliw susidūrė su problema: prie jos vis dar buvo kažkoks berniūkštis, kurio niekaip nesisekė pamiršti. Pasidarė smalsu, ar kada nors žinojo jo vardą, bet galiausiai nutarė, kad ne. Ar buvo verta klausti? Turbūt nelabai, jis vis tiek nėra Liucija.
- Man reikia Liucijos, Sabrinos, Joanos trečiosios, Vėtratrūnės ir Sarah, - staiga rėžė Elliw, nė nesiklausydama, ką tas berniukas šneka. Kadangi jis nebuvo kuri nors gera mergaitė, jo klausytis paprasčiausiai nebuvo prasmės. Klastuolė norėjo pamiršti, kad jis čia yra, tačiau nuolatinis šnekėjimas gerokai trukdė. Gal reikėtų pamokyti ir jį?.. Žvilgtelėjusi į rankoje esantį teleskopą kokią akimirką pamąstė ir galiausiai paleido prietaisą nepažįstamajam į galvą. Kiek vis dėlto jis gali šnekėti? Tiesa, visai netrukus tą nemalonų pliurpimo faktą velsietė jau buvo pamiršusi.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš mėnesį »
Galbūt viskas galėjo nusistovėti. Gruodė teikėsi išsinešdinti iš šiltnamio, Forrm į jį negrįžo (arba Matthew jos patogiai nepastebėjo). Viskas ne taip ir blogai, ar ne? Žinoma, profesorius buvo pervargęs ir nekantravo sulaukti šito absurdo, vadinamo herbologijos pamoka, pabaigos. Bet bent vieną akimirką galėjo lengviau atsikvėpti.
Deja, tai išties buvo tik viena akimirka, mat panelė Goff nusprendė, kad atėjo laikas ištaškyti augalus. Matthew neapsisprendė, ar eiti prie tos nelaimės, ar tiesiog ją ignoruoti, bet galiausiai atsidūrė prie jos. Kažkodėl Senkleris vis dar terliojosi su ta išsigimusia mergaite, tačiau tai pykčio nesumažino, greičiau jau priešingai.
- Goff! - suriko Turner galvodamas, ką sakyti toliau. Ar yra pasaulyje kokie nors žodžiai, kuriuos ji sugebėtų įsidėmėti? Ar pradėti pliurpti apie teleskopus?.. Na jau ne, iki tokio lygio nenusiris. Laimei, laiku išgirdo, kad Senkleris bando tą mergiotę raminti. Spėjo, kad tai bus visiškai beprasmiška, bet jeigu grifas nori su ja terliotis, prašom. Nuo to Matthew Turner tik geriau. Jau norėjo Alanui padėkoti, bet tuo metu teleskopas jau skriejo jo link. Vos sulaikęs iš burnos besprūstantį keiksmažodį herbologas priėjo prie Elliw ir griebė jai už rankos.
Norėjo išgrūsti iš šiltnamio, bet prisiminė, kad ten vis dar gali būti Forrm, kas keltų itin didelę grėsmę. Ne, reikėjo situaciją spręsti kitaip.
- Senkleri, negi tu turi kantrybės terliotis su šita? Gal nori parvesti ją į pilį ir… - ką nors padaryti, kad ji daugiau netrukdytų man gyventi mintyse pridūrė, tačiau balsu sakinį užbaigė visai kitaip: - Ir palydėti iki Klastūnyno bendrojo kambario, kur ji galės persirengti?
Matthew nuoširdžiai neturėjo sveikatos terliotis su visokiomis Goff. Kodėl jai prireikė lankyti herbologijos pamokas?..

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš mėnesį »
Alanas įsivaizdavo, kad dabar galėtų laiką leisti kaip nors smagiai. Su draugais iš savo koledžo, arba su Dori pavyzdžiui. Šis variantas buvo pats geriausias. Bet ne... Jis buvo strigęs su šita teleskopininke. Kad ir kaip bandė nuslopinti tokias savo mintis, jos vis tiek nelindo iš galvos. Taip negalima. Negražu. Blogai. Ką jai daryti, kad yra tokia? Bandė kažkaip su savimi susikalbėti Senkleris.
- Gerai, aš neliesiu tavęs, bet tu... - Ai, kas iš to...
Jam paleidus Elliw tuojau pat rėžėsi į stalą. Na va prašom. Nesąmonė. Kodėl aš čia, o ne kur kitur?
- Gerai. - Vis dar ramiai ir švelniai kalbėjo Alanas.
- Aš tau parodysiu kur yra Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė ir Sarah. Bet tu turi eiti paskui mane supranti? - Vėl melas. Bet gal ji pamirš. Koks skirtumas.
Staiga į jį atlekenčio prietaiso Alanas negalėjo ignoruoti. Jis tik pritūpė, o teleskopas prašvilpė jam pro makaulę ir nukrito ant žemės.
- Na va, dabar pati žaloji savo teleskopus. - Tarė vis dar nekeldamas balso.
Prie jų priėjo Matthew, kuris matė šią nuostabią sceną. Ir dar uždavė patį kvailiausią klausimą visatoje.
- O tai ką man daryti? Aš gi negaliu jos palikti čia tokios. Pats gi matot kokie jos drabužiai. - Atsakė profesoriui.
- Galiu pabandyti. Tą ir noriu padaryti. Noriu nuvesti ją ten. Bet kas iš to, kad nuvesiu? Ji juk pamirš persirengti ir taip ir pravaikščios visą dieną. Be to nežinau Klastūnyno bendrojo kambario slaptažodžio. Tai jei nuvesiu ją ten, ji tikriausiai apsisuks ir nueis kur nors savais keliais.  - Alanas pakėlė teleskopą ir vėl sugražino Elliw tą daiktą.
- Na Elliw, ar eisi su manimi pas Liuciją, Sabriną, Joaną trečiąją, Vėtratrūnę ir Sarah?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • IV kursas
 • *
 • 141
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš mėnesį »
  Melody niekinančiu žvilgsniu stebėjo herbologijos profesorių ir kišenėje gniaužė lazdelę. Jei būtų jos valia, profesorius jau seniai kankindamasis raičiotųsi ant grindų, tačiau tikrųjų namų grifei-Hogvartso  taisyklės ir šioks toks likęs grifiškumas neleido įsiučiui išsiveržti. Tramdydama norą užkerėti profesorių, tamsiaplaukė atsirėmė į netoliese buvusi stalą ir pradėjo sukioti lazdelę tarp pirštų, slapčia nenuleisdama žvilgsnio nuo profesoriaus.
  Trečiakursė vilkėjo jau metus atitarnavusį džinsinį švarkelį- ko gero vieną iš nedaugelio turimų  drabužių neįeinančių į Hogvartso uniformą. Darbinis apsiaustas buvo gerokai apiplyšęs, o nusipirkti naujo Melody paprasčiausiai neturėjo kaip ir už ką. Atsarginis buvo saugiai paslėptas sekantiems metams, o iki tol, regis, teks išsiversti be uniformos.
  Pasibaigus nuobodžiai profesoriaus paskaitėlei, grifė padvejojusi nusivilko iki savo vyšnaitės- tos pačios, per kurią nukentėjo praėjusią pamoką. Įdėmiai nužvelgusi vyšnią grifė pastvėrė pirmą pasitaikiusią uogą ir smarkiai trūktelėjo. Medis išliko ganėtinai ramus, tačiau dėl visa ko trylikametė žengtelėjo žingsnį atgal. Nuskynusi dar porą vyšnaičių grifė atsitraukė dar per kelis žingsnius ir iš saujelės pasiėmė vieną uogą. Nusitaikiusi slapčia mestelėjo dėžės link ir vyšnaitė pliumptelėjo į lipnųjį tirpalą ištaškydama dalį skysčio ant šalia buvusio medelio. Šis užsiemimas tapo puikiu laiko prastūmimo būdu, tačiau galiausiai pabodo. Paskutinioji skridusi vyšnaitė išsiteškė ant grindų ir Melody šyptelėjusi sutrynė ją padu, įsivaizduodama, kad toji vyšnaitė- tai gerbiamasis herbologijos profesorius. Tas pats profesorius, su kurio reikėjo išsiaiškinti keletą dalykų...
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš mėnesį »
Nepažįstamasis pliurpė, tačiau Elliw nusprendė nekreipti į jį dėmesio. Jeigu berniukas prieš šnekėdamas nesugeba nė prisistatyti (juk velsietė šito fakto nepamiršo, ar ne?), nėra prasmės stengtis jį suprasti. Tuo labiau, kad šnekėjo kažkokias nesąmones, nesusijusias su astronomijos prietaisais ar geromis mergaitėmis. Ne, visiškai nebuvo verta gilintis.
- Liucija? Sabrina? Joana trečioji? Vėtratrūnė? Sarah? - skubiai pakartojo Elliw, kai nepažįstamasis pagaliau prašneko logiškai. Ji neprisiminė, ką tiksliai tas berniukas sakė, bet tikrai kalbėjo apie penkias geras mergaites. Tai pradžiugino, ir dabar velsietė buvo nusiteikusi nuveikti ką nors naudingo. Pavyzdžiui, rasti drauges.
Blogiau buvo tai, kad prie jų priėjo ir kažkoks kitas nepažįstamas berniūkštis. Jis Elliw visai nepatiko, o kol pliurpė, velsietė pamiršo neseniai sužinojusi, kad netrukus ras visas penkias drauges.
- Tai mano teleskopas! - garsiai suriko Elliw ir piktai apsižvalgė. Prietaisas buvo dingęs, o tai kėlė nemažą baimę. Mergaitė norėjo ką nors apkaltinti, bet ilgokai neišsirinko, kurią bjaurią mergiūkštę reikėtų pasirinkti šį kartą. Mąstė, kol galiausiai pamiršo, kodėl ketino kažką kaltinti, tad teliko žodžius skirti visoms iš karto:
- Tai tu kalta!
Laimei, iš kažkur atsirado brangenybė, tad nuotaika iš karto pasitaisė. Elliw apkabino teleskopą ir nė nesiruošė jo paleisti. Dabar visos bjaurios mergiūkštės gali daryti ką nori!
- Kur jos?! - išgirdusi vardus skubiai pasitikslino velsietė ir pažvelgė į nepažįstamą berniuką. Ar galėjo pasitikėti? Ar reikėjo eiti su juo? Netrukus šiuos svarstymus pamiršo, tad tik paklausė:
- Kas tu?
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš mėnesį »
Ar ji čia rimtai? Gal man tą vardą užsirašyti sau ant kaktos? Alanas atsidūsėjo iš visos krūtinės.
- Alanas. Mano. Vardas. Yra. Alanas. - Išskiemenavo.
- Taip. Eisim pas tavo drauges. - Kol neišvertei viso šiltnamio ir neišvedei Matthew iš proto. Norėjosi paskubėti. Bet tas buvo neįmanoma. Ir dar teko prisiminti, kad jis a. Neturi supratimo kas tos mergiotės. B. Iki Klastuoliū bendrojo kambario dar baisingai tolimas kelias. Tai vertė vaikinuką šiurpti. Kaip mes jį pasieksime? Galvojo Alanas.
- Gal jūs profesoriau taip netyčia žinot kas yra Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė ir Sarah? - Ypač jį sudomino toji Joana trečioji. Kodėl trečioji? Skambėjo taip, lyg toji Joana turėtų karališko kraujo. Apie ką aš čia. Tokių merginų tiesiog nėra. Jos egzistuoja tik Elliw galvoje. Taškas.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš mėnesį »
Dabar Senkleris tikrai nebuvo panašus į tą vaikį, kuris veda iš proto profesorius ir užsidirba areštą. Atrodė, kad dėl kažkokių priežasčių jam išties rūpi keistuolės Goff gerovė. Problema buvo ta, kad Matthew labai tingėjo užsiiminėti tokiomis nesąmonėmis. Jis tenorėjo ištverti šitą pamoką ir keliauti kur nors, kur nėra nė vieno vaikigalio. Taigi nieko nesakė ir tiesiog grįžo į savo vietą. Jam visko buvo jau per daug.
Bet kaip galima viską ramiai ištverti, kai šiltnamyje pasirodė nepamainomoji Moondragon? Matthew kaip galėdamas ilgiau apsimetė, kad tos mergiotės čia nėra, bet kai ji pradėjo bet kaip švaistyti vyšnias, neištvėrė. Labiausiai norėjosi prieiti ir pasiskolinus Goff teleskopą tvoti jai į galvą. Vis dėlto tai būtų buvę pernelyg neprofesoriška, tad Turner prie grifiukės nukeliavo tuščiomis rankomis.
- Panelyte Moondragon, užduotį paaiškinau pakankamai išsamiai, kad net ir tavo menkos smegenėlės suprastų, - pratarė sustojęs saugiu atstumu nuo mergaitės. - Savo nesąmonėmis gali užsiimti laisvu laiku, o per pamokas turėtum mokytis. Jeigu dar pamatysiu darančią nesąmones, išties pasigailėsi.
Matthew nusisuko, bet tada, savo nelaimei, vėl išgirdo Alaną.
- Mano žiniomis, toji Vėtratrūnė yra Vėtrūnė - toji akla mergaitė iš Klastūnyno, - nenoriai atsakė. - Sabrina… Buvo tokia mokinė, nors būtų sunku patikėti, kad Elliw ją atsimena. Sarah galbūt kita klastuolė. Kitų nežinau, bet manau, kad jos egzistuoja.
Buvo net keista, kad jis tiek daug žino apie Goff drauges (arba įsivaizduojamas drauges). Vis dėlto daugiau reikalų turėti nei su ta beprote, nei su Senkleriu nesinorėjo, tad Turner vėl priėjo prie savo kėdės ir palaimingai atsisėdo. Ar jau galima baigti šitą nesąmonę?..

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš mėnesį »
Pirmą kartą gyvenime matomas berniukas vėl pradėjo kažką pliurpti, o tai šiek tiek trikdė. Elliw nesuprato, kodėl jam reikia tiek daug šnekėti, bet visiškai nieko nepasakyti. Jiedu taip ir neišsiaiškino, kur yra teleskopas, ar ne? Ką jau kalbėti apie penkias geras mergaites, kurių velsietė nematė pernelyg seniai. Ak, kaip ji norėtų susitikti su Liucija!
Kaip tik tuo metu ją kažkas paminėjo, tad Elliw patenkinta apsidairė ir skubiai paklausė:
- Kur Liucija?!
Deja, geriausios ir protingiausios mergaitės nepasimatė, kas sukėlė neišpasakytą velsietės nusivylimą. Argi būtina ją taip kankinti? Jeigu jau Liucijos niekur nėra, galima apie ją ir nekalbėti…
- Liucija?.. - viltingai kreipėsi tikėdamasi, kad vis dėlto draugė iš kažkur atsiras. Nenorėjo tikėti, kad ta gera mergaitė taip paėmė ir paliko ją likimo valiai. Tikrai ne! Čia tau ne kokia bjauri mergiūkštė, kuri nieko nesugeba, tik gadinti Elliw ir teleskopų gyvenimą. Taigi ji tiesiog privalėjo atsirasti.
Deja, kol kas to nenutiko, tad Elliw pasijuto be galo vieniša. Ji neįsivaizdavo, ką daryti dabar ir kaip išspręsti visas susikaupusias problemas. Tam be galo reikėjo Liucijos, Sabrinos, Joanos trečiosios, Vėtratrūnės arba Sarah. Tik ką daryti, kad jos niekaip nesutinka atsirasti ir išgelbėti pasaulio?
- Kur mano draugės? - griežtai paklausė Elliw, nors jau seniai pamiršo, kad netoliese yra kažkoks berniūkštis.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • IV kursas
 • *
 • 141
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš mėnesį »
 Nejučia, trylikmetė išgirdo balsą to, kurį dabar mažiausiai norėjo regėti akyse. Herbologijos profesorius buvo vienintelis skyręs grifei areštą dėl praėjusios pamokos įvykių, tad Melody neketino jam atleisti. Tyliai nusikeikusi grifė lėtai atsisuko į profesorių ir įbedė į jį priekaištingą žvilgsnį.
- Aš tik atlieku užduotį- sudėjau vyšnias į dėžutę kaip gerbiamasis profesorius norėjote,- pro dantis iškošė Melody, šiaip ne taip susitvardžiusi neišpilti tos dėžutės turinio profesoriui ant galvos. – Kadangi pirštinių neturiu, negaliu liesti skysčio, tad belieka... Suktis iš padėties- vieną po kitos mesti uogas. O dabar jei neprieštarausit tęsiu darbą,- išsiviepė ji ir nusigręžė nuo profesoriaus.
  Juodaplaukė pririnko dar saujelę uogų ir atsitraukusi švystelėjo uogas dėžutės link. Didžioji dalis vyšnių išsiteškė ant grindų, o likusios pliumptelėjo į tirpalą, aptaškydamos šalia buvusį medelį. Mažai betrūko, kad būtų kliuvę ir Melody, tačiau ši tarsi skydu prisidengė kuprine. Visa laimė, šiek tiek kliuvo ir profesoriui, tad išvydusi porą nemažų dėmių ant herbologo drabužių grifė nesusilaikius prunkštelėjo.
- Atleiskit, man laikas eiti,- tyliai tarstelėjo grifiukė.
  Regis, profesorius ne tik, kad negirdėjo jos žodžių, tačiau ko gero net ir nepastebėjo kelių siaubingų dėmių puošiančių jo drabužius, nes jau netrukus grifė išvydo herbologą paprasčiausiai grįžtant prie savo kėdės. Pasistvėrusi lipniuoju skysčiu ištepliotą kuprinę, juodaplaukė akimirksniu perlipo stalą ir patraukė išėjimo link, kol profesorius nesusiprotėjo. Atsidūrusi gryname ore Grifų Gūžtos mokinė įkvėpė gaivaus oro gurkšnį. Apžvelgusi ir ištyrinėjusi akimis teritoriją hogietė išvydo ant žolės patiestus svogūno laiškus, tarsi besideginančius saulutėje. Regis, keli kiti mokiniai jau buvo gerokai toliau pasistūmėję su praktikos darbu ir jau nuplėšė laiškus. Kita vertus, grifė nesigailėjo, jog vietoj nuobodžios praktikos šiek tiek pasisvaidė vyšniomis ir prasivaikščiojo.
  Danguje sukarksėjo varnas ir juodaplaukė pakėlė akis aukštyn. Vienas neatidus žingsnis ir per porą sekundžių viskas akimirksniu pasikeitė. Keli po kojomis pasipainioję laiškai susilietė ir šios kibirkštėlės pakako įsiplieksti negailestingam svogūnų laiškų karui.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš mėnesį »
Šit kaip. Tai vadinasi tos merginos egzistuoja... Įdomu kokiais būdais jos pateko į Elliw atmintį. Galvojo Alanas. Na, yra jos ar visgi nėra, nuo to Senkleriui lengviau nepasidarė.
- Elliw, aš gi tau ir sakau, kad eisim pas jas. Po galais... - Matthew pasiplovė ir paliko jį vieną. Bent galėjo pasakyt sumauto Klastūnyno bendrojo kambario slaptažodį. Kaip aš ją ten įvesiu? Aš mulkis kvadratu. Eičiau sau verčiau kur nors ir viskas. Zujo mintys raudonplaukėje jo galvoje.
- Viskas Elliw. Jei neeini su manimi gražiuoju, tai nespėsi susitikti su Liucija, Sabrina, Joana trečiąja, Vėtratrūne ir Sarah. - Tie vardai man jau sapnuosis naktį kokiame košmare. Jei Vėtratrūnė tikrai yra Vėtrūnė, tada gal aš ją sutiksiu ir perduosiu Elliw. Tada man nereikės sukti galvos persirengė ji ar ir toliau bastosi su suplyšusiais rūbais. Puikus planas. Tik kažin ar įgyvendinamas. Svarstė Senkleris laukdamas kas gi bus toliau.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš mėnesį »
- Kas tu?! - skubiai paklausė Elliw, vos tik keistasis berniukas pradėjo šnekėti. Velsietė buvo visiškai įsitikinusi, kad niekada anksčiau jo nematė. Bet kodėl reikia būti būtinai čia? Ar jis negali padėti surasti penkių draugių? Tai būtų tiesiog nuostabu, tad dabar pasidarė kiek liūdna. Neatrodė, kad nepažįstamasis būtų nusiteikęs padėti.
- Kur mano teleskopas? - dar kartą pabandė klastuolė, nors pradėjo atrodyti, kad jis yra visiškai beviltiškas. Žinoma, nebuvo toks bjaurus kaip neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija, ne ne ne neLiucija ar ne ne ne ne neLiucija, tačiau vis tiek viskas buvo beprasmiška. Jis visiškai nepadėjo rasti nei penkių gerų mergaičių, nei bent vieno teleskopo.
- Man reikia teleskopo! - staiga suriko klastuolė ir nukurnėjo tolyn. Ko gero, ieškojo prietaiso, nors tiksliai to neprisiminė. Nepastebėjo, kaip atsitrenkė į kažkokią nepažįstamą mergaitę ir nustūmė ją šalin. Nesuprato, kodėl visi turi trukdyti gyventi. Dėl to kaltos, žinoma, buvo tik penkios bjaurybės, tačiau dabar velsietė neįsivaizdavo, kur galėtų jas rasti.
- Tai tu kalta! - dėl visa ko suriko. Ką gali žinoti, galbūt bjaurybės iš kažkur atsiras ir pagaliau prisiims kaltę. Taip, būtų pagaliau laikas! Kodėl visi turi kentėti dėl tų bjaurių mergiūkščių egzistavimo?!
Mąstydama apie bjaurybes Elliw beveik pamiršo, kad neįsivaizduoja, kur yra jos teleskopas. Staiga ta mintis privertė sustoti ir susimąstyti. Po akimirkos pamiršo, apie ką galvoja, tad norėjo eiti toliau. Žinoma, neprisiminė, kur ėjo, tačiau kuo ramiausiai žengė žingsnį. Nebuvo pastebėjusi, kad yra prie pat šiltnamio sienos, tad skaudžiai rėžėsi į stiklą.
- AUČ! - garsiai suriko. Laimei, bent jau siena neišdužo, nors Elliw to nė nesuprato.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko