0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Matthew gerokai nervinosi. Vos prieš keletą dienų jis visiškai apsikvailino magiškųjų gyvūnų priežiūros pamokoje. Šiandien jaunimėlis tikrai ras ką pasakyti… Tokia situacija gerokai temdė nuotaiką, kur tikriausiai būtų buvusi visai nebloga: paskutinė mokslo metų pamoka, kas reiškė, kad visai netrukus Matthew Turner dings iš šitos kvailos mokyklos visiems laikams. Deja, neplanuotas apsilankymas kolegos ir draugo pamokoje viską sugadino. Jau dabar tie vaikigaliai tikrai nepraleis progos sugadinti profesoriui gyvenimą.
- Sveiki, - tarstelėjo nuskambėjus varpui. - Pagaliau atėjo laikas, kurio su nekantrumu laukėte. Skinsime vaisius. Kaip kalbėjome ankstesnėse pamokose, stipriai vyšnias apsiviję svogūnų laiškai sugėrė jų agresiją, tad dabar augalai nebėra tokie pavojingi. Vis dėlto tai nėra gėlytės, tad būkite atsargūs. Pirmiausiai nuskinate visas vyšnias ir sudedate jas į specialią dėžutę. Kiekvienam medžiui yra skirta atskira dėžutė, tad dedate vyšnias tik į ją! Tirpalas, esantis dėžutėje, yra labai lipnus ir neatsiplaunantis. Palietę jį oda prilipsite prie bet kokio paviršiaus, tad nė nemėginate dirbti be pirštinių. Šiame tirpale išmirkytos vyšnios yra nepaprastai naudingos gaminant eliksyrus. Jeigu turėtumėte normalų nuodų ir vaistų profesorių, jis būtų be galo patenkintas.
Turner suprato, kad nereikėtų mokinių akivaizdoje taip atsiliepti apie Clarke, bet nieko geresnio ji nebuvo verta. Vis tik reikėjo tęsti šitą kvailą pamoką.
- Sudėję visas vyšnias sandariai uždarykite dėžutę ir atneškite ją ant mano stalo. Tuomet jūsų lauks antra darbo dalis: turėsite nuplėšti svogūno laiškus nuo kamieno. Kaip matote, jie yra neblogai įaugę, tad ši darbo dalis yra gerokai sudėtingesnė. Su vyšnių skynimu ilgai negaiškite. Laiškų nesuplėšykite - jie taip pat yra naudingi. Juos išneškite į lauką ir patieskite prieš saulę. Žiūrėkite, kad neprikibtų prie drabužių, nes įsikabins ir ilgainiui suės visą medžiagą. Taip pat patieskite juos taip, kad vieni prie kitų nesiliestų, nes prasidės tikras laiškų karas. Palikę visus laiškus lauke palaistykite augalą, tik nenumaukite nuo spyglio svogūno. Jeigu kas spėsite pabaigti darbą anksčiau, galite keliauti atgal į pilį. Dirbkite.
Pamoka atrodė nesanti pavojinga, bet kas ten žino tuos vaikigalius. Jie visada sugeba susimauti, tam nereikia net Goff. Turner nužvelgė tuos nelaimėlius ne itin draugišku žvilgsniu ir mintyse palinkėjo neturėti jokių klausimų. Šiandien buvo visiškai nenusiteikęs dirbti.

[Jeigu sumesite skirtingų vyšnių vaisius į vieną dėžutę, jie iššoks ir pradės skystį taškyti į visas puses. Vaisiai atrodo visiškai kaip paprastos vyšnios, tik vietoj kotelių yra svogūniški laiškiukai. Jeigu laiškai, kuriuos išnešėte į lauką, susilies, jie pradės šokinėti vieni ant kitų, vytis ir plėšytis. Jeigu mokinys pateks į tą karą, gali likti stipriai sužalotas (laiškai įsirėš į odą, bandys pasmaugti ir pan.). Tarp IV ir šitos pamokų daugiausia buvo praktinės pamokos, kurios buvo itin pavojingos, nes vyšnios iki šiol bandė jus sutrėkšti. Bent trys praktikos postai, pamoką uždarysiu gegužės 13 d. (pratęsimų nebus). Jeigu kas nors neaišku, rašykite asmeniškai.]

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš mėnesį »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Prie jo stovėjo kažkoks neaiškus vazonas su dar neaiškesniu augalu. Elliw, kuriai priklausė minėtas teleskopas, buvo gerokai susinervinusi. Atrodė, kad viskas aplinkui kelia grėsmę jos brangenybei. Dėl to kaltos, žinoma, buvo tik neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija, ne ne ne neLiucija ir ne ne ne ne neLiucija. Reikėjo jas susirasti ir gerai pamokyti. Vis dėlto tų bjaurių mergiūkščių matyti visai nesinorėjo, tad velsietė liko stovėti. Neprisiminė, kur yra, tačiau buvo beveik patenkinta. Žinoma, būtų smagu susirasti drauges, tačiau jos buvo beviltiškai dingusios. Elliw pasiilgo tų penkių gerų mergaičių, bet nežinojo, kur jų reikėtų ieškoti.
Kadangi nežinojo, kur galėtų rasti drauges, nutarė mokytis. Negalėjo atmesti tikimybės, kad yra pamokoje. O juk Elliw - gera mergaitė, tad turi stengtis ką nors išmokti. Taigi ji čiupo artimiausio medžio šaką ir netyčia ją nulaužė. Garsiai trakštelėjęs medelis sudrebėjo, bet nenukrito ir netgi neužkliudė teleskopo. Tai buvo džiugi naujiena, tad Elliw nušvito. Viskas atrodė ne taip jau ir blogai. Tiesa, klastuolė nė neįsivaizdavo, ką reikėtų daryti su rankose laikoma medžio šaka. Nutarusi, kad nenori jos laikyti, numetė kažkur. Šaka užkliudė ant stalo stovėjusią dėžutę, ir toji nukrito ant žemės. Viduje buvęs skystis ištiško į visas puses, dalis jo pataikė ant Elliw apsiausto. Tai jai visiškai nepatiko.
- Kur mano teleskopas?! - suriko ji nepatenkinta. Kodėl bjaurios mergiūkštės ir toliau gadina gyvenimą?! Jas pamokyti buvo tiesiog būtina, tad Elliw beveik apsidžiaugė: pagaliau atrado, ką galės daryti su savo gyvenimu - mokyti neeilinio bjaurumo mergiūkštes. Tai sugalvojusi velsietė nusišypsojo, ir visai nesvarbu, kad netrukus pamiršo, kodėl tai daro.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 212
 • Taškai: 93
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš mėnesį »
  Erka atsibeldė į herbologiją. Tai buvo jau paskutinė ši pamoka, bet klastūnyno atstovė šiais metais joje buvo pirmą kartą. Mat jai ši pamoka buvo tiesiog nuobodi. Aišku jai tokios buvo visos pamokos. Bet ši išskirtinai. Tuo labiau, kad Matthew nemoka kerėti. O tai jau labai nedera prie šios mokyklos. Aišku jis girtuoklis, bet ne jis vienas iš profesorių. Tad trečiakursė tuo nesistebėjo. Bet atėjo tik dėl to, kad pasityčiotų iš Matthew. Mat buvo tinkamu metu tinkamoje vietoje. Ji buvo magiškų gyvūnų priežiūros pamokoje tuo metu, kai Matthew atėjo prisigėręs. Tad neateiti į herbologiją klastūnyno atstovė tiesiog negalėjo. Aišku jau seniai žinojo, kad jis daug geria. Juk buvo jos koledžo vadovas. Bet dabar jis to paneigti negalėjo. Atėjusi Erka pamatė, kad jau Elliw pradėjo daryti nesąmones. Prasideda. Galvojo trečiakursė.
- Ei, Matthew, ar ir dabar prisigėrei?
  Klastuolė nusprendė ne tik kalbėt, bet ir veikti. Tad kerais padegė vieną iš augalų. Jis beveik visai sudegė, bet Erka gesinti neketino. Nors ji net nepažiūrėjo koks tai augalas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Erka Forrm »

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš mėnesį »
Alanas atėjo į šiltnamį nepatenkintas. O ne, gal net per švelniai pasakyta. Jis buvo visiškai, visiškai, visiškai bjauriai nusiteikęs. Lankyk pamokas, nes jeigu ne, parašysiu tavo tėvams. Ir atimsiu visus piešimo reikmenis. Nebus jokių išvykų vasarą. Sėdėsi namie. Rėžė jam Auris dar prieš porą dienų. Mat jie susiriejo dėl jo nepažangumo Apsigynimo nuo juodosios magijos pamokoje. Taigi nebuvo ką daryti. Ir Grifas atsivilko į šitą nesąmonę. Neabejojo, kad pusbrolis sužinotų, jei nutartų praleisti herbologiją. Ateit atėjau, bet nesiruošiu kažko čia daryti. Jei pajudėsiu, kas nors tikrai nutiks. Alanas ėmė dairytis Dori. Jos nepamatė. Tai visiškai nusiminė.
Reikėjo dabar padaryti tik vienutėlį dalyką. Vaikinas priėjo prie Turner. Rankoje laikė dėžę. Į ją buvo sukrauti vazonėliai. Gražūs molinukai, kuriuos nupirko Kiauliasodyje už savo kišenpinigius. Vazonėlius dar visaip išpaišė. Vienus apraizgė vijokliais. Ant kitų pripiešė visokių ornamentų. Kitus išdailino gėlėmis. Kad nebūtų tokie nuobodūs. Taigi tą dėžę padėjo šalia Matthew.
- Čia viskas, ką sudaužė mano šuo. O augalų tai teks palaukti, neturėjau jiems pinigų. Viso gero. - Ir nudrožė kuo toliau nuo profesoriaus. Atsistojo kažkur pačiam kampe ir ėmė stebėti kas dedasi. Pamatė Gruodę. Tai buvo keista. Pastebėjo ir Elliw. O ji laiko veltui negaišo. Mergina apsipylė tuo kvailu tirpalu. Alanas ir nepajuto kaip nudrožė prie jos.
- Elliw, tau reikia tuojau pat nusiimti tą appsiaustą. Tu prilipsi. - Pasakė. Kaip ją įkalbėti tai padaryti? Aidėjo klausimas mintyse.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 93
 • Taškai: 28
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš mėnesį »
Gruodė manė, kad šiandien viena ramiai nuskins tas vyšnias ir padarys visą kitą. Nenorėjo šiandien su kažkuo bendrauti. Per herbologija su kuo nors dirbti buvo nekokia patirtis. Taigi ramiai atsistojo prie vazonėlio. Jis buvo ne jos, juk per praktines pamokas nelabai ką benuveikė. Augalas buvo papildomas. Visai čia pat stovėjo ir Elliw. Na gerai jau, dėl visa ko Gruodė pati ten atsistojo. Bet neketino prie jos lįsti. Tik kaip ji galėjo ramiai žiūrėti į lipniu tirpalu apsipylusią mergaitę? Prie jų priėjo ir Alanas. Nuostabu. Visa šaunioji trijulė susirinko... Pagalvojo.
- Gal geriau tu jos nekalbink. Tu pats žinai, kaip būna. -Pasakė pirmakursė vaikinui. Ji žvilgtelėjo į Matthew. Bet į jį nedėjo vilčių. Jam gi vis tiek tas pats. Kol šiltnamis stovi, mokiniai gali kad ir išgaruoti, jam kas. Galvojo gruodė. Ji pradėjo skinti vyšnias ir mesti į savo dėžutę.
- Alanai, gal tu žinai kas yra tos merginos, kurias ji visada šaukia? Gal jos galėtų Nuvesti ją persirengti. - Paklausė Varniukė. Tada norėjo truputį paėjėti, kad galėtų pasiekti likusius vaisius ant šakų. Bet suprato, kad negali pajudėti. Nes Elliw išpiltas tirpalas pasklido ant žemės ir Gruodės kojos atsirado baloje.
- Tai ką man dabar daryti? - Prabilo kiek nusiminusi. Ji pabandė kažkaip atplėšti kojas nuo žemės. Bet nesigavo. Tada pasilenkė norėdama nusiauti batus. Nutarė pabūti basa. Juk buvo šilta. Bet neišlaikiusi pusiausvyros išsitiesė ant žemės. kojos aišku nepajudėjo iš vietos. Taip ir tysojo ant žemės sulenktais keliais. Dar krisdama užkliudė Elliw.
- Atsiprašau. - Tarstelėjo.
- Alanai, daryk ką nors.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš mėnesį »
Elliw jau buvo pamiršusi, kad šypsosi, kai prie jos kažkas priėjo. Piktai pažvelgė, bet supratusi, kad tai nematytas berniukas, kiek aprimo. Svarbiausia, kad tai nebuvo nei neLiucija, nei ne neLiucija, nei ne ne neLiucija, nei ne ne ne neLiucija, nei ne ne ne ne neLiucija. Ak, tos penkios bjaurios mergiūkštės (iš kurių viena buvo berniūkštis)! Galėtų jos tiesiog išnykti, tuomet gyvenimas tikrai taptų gražesnis. Elliw stovėjo ir svajojo, kaip bjaurybės išnyksta. Deja, viskas nebuvo taip paprasta, tuo labiau, kad prie jos atėjo dar kažkokia mergaitė. Ji taip pat nebuvo viena iš bjaurybių, tad velsietė nereagavo, o netrukus pamiršo, kad kažkas netoliese yra.
Kai nepažįstamieji pradėjo šnekėti, mergaitė išsigando. Kaip jai prisiminti, kad kažkas atėjo, kai niekas nesiteikia to pranešti?! Ir kur vis dėlto Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė ir Sarah? Gal bent jos paaiškintų, kas čia vyksta?.. Dabar kaip niekada reikėjo susirasti drauges, ir faktas, kad jos buvo išnykusios, gerokai gąsdino.
O ta bjauri mergiūkštė!.. Ji, pasirodo, dar ir mušėsi! Būtent taip nusprendė Elliw, kai kažkas į ją atsitrenkė, o ji pati nusivertė ant grindų.
- AUČ! - skubiai suriko klastuolė baisiausiai nepatenkinta. Viskas buvo tik tų penkių bjaurybių kaltė! Visų blogiausia buvo tai, kad visai netrukus Elliw negalėjo pajudėti. Ji nei prisiminė, nei suprato, kas čia atsitiko, ir tai buvo visų baisiausia. Kodėl turi nuolat taip nesisekti?! Galėtų tos bjaurybės pradėti gadinti kieno nors kito gyvenimą!
- Liucija? - viltingai kreipėsi Elliw. Sugebėjo suprasti, kad visai nepajuda, o tai buvo tiesiog tragiškai baisu. Norėjosi verkti, tačiau mergaitė pamiršo, kodėl to norėjo, tad taip ir nepravirko.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš mėnesį »
Viena vienintelė pamoka, ir tada bus baigta. Iškentėjęs gal dešimt metų šitoje prakeiktoje mokykloje Matthew gali ištverti dar vieną pamoką, ar ne? Tai, ko gero, buvo vienintelis dalykas, kuris šiek tiek palaikė. Pačioje pamokos pradžioje pamatęs Erką Forrm sunerimo. Prisiminė, ką Auris apie ją pasakojo išgertuvių Kiauliasodyje metu. Tai nebuvo iš tų vaikų, kuriuos itin smagu matyti savo pamokoje. Žinoma, gal ir buvo smagu, kad auklėtiniai ateina į pamokas, bet, deja, jų tikslas tikrai nebuvo mokslas. Štai Forrm, žinoma, pradėjo nuo itin nemandagios frazės, kas Matthew visiškai nepatiko. Susiraukęs pažvelgė į tą nepakenčiamą mergiotę, tačiau nieko nesakė.
Deja, nieko ir nereikėjo - jau visai netrukus degė itin retas ir vertingas augalas. Turner kuo nuoširdžiausiai pakraupo: su kolegomis iš Egipto jau buvo sutaręs, kad atgabens šį augalą į parodą, o jis dabar kuo gražiausiai nyko.
- FORRM! - užstaugė Matthew, nors suprato, kad tai naudos neduos. Buvo daugiau nei akivaizdu, kad mergiotė tą padarė specialiai, čia net ir Aurio patarimo nereikėjo. Sunkiai atsidusęs jau dėliojo žodžius, kuriuos turės parašyti laiške į Egiptą. Nieko nesugalvojęs pamatė prieš save Senklerį. Norėjo apšaukti ir jį, tačiau buvo maloniai nustebintas. Žiojosi padėkoti, tačiau berniukas jau dingo. Tai, tiesą sakant, nestebino.
O dabar reikėjo susitvarkyti su Forrm. Pagriebęs ją už rankos ištempė iš lauką ir paliko ten.
- Daugiau negrįžti, aišku? - piktai paklausė ir trenkęs durimis grįžo į vidų. Žinojo, kad jeigu ta mergaitė grįš, bus labai negerai. Deja, tada paaiškėjo, kad šventoji trejybė Alanas-Elliw-Gruodė ir vėl apsireiškė šiltnamyje. Ir, aišku, Goff jau tysojo ant žemės. Kodėl tą darė ir Gruodė, nebuvo aišku, tačiau Matthew nenorėjo gilintis. Tik priėjęs prie jų suprato, kas čia atsitiko. Laimei, laiku sustojo, tad neįlipo į skystį. Tačiau išsitraukė lazdelę, kurią šį kartą kažkodėl turėjo su savimi.
- Gal malonėsite paaiškinti, kas čia vyksta? - beveik maloniu balsu paklausė Turner.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš mėnesį »
Prašom Auri, atėjau į pamoką. Ir ką? Kaip visada amžinos bėdos. Jeigu tu pats lankytum Herbologiją suprastum kas ir kaip. Dūsavo Senkleris. Gruodė regis mėgino atlikti darbą. Jis pats tai net pirštu nenorėjo to augaliūkščio liesti.
Labai greitai visiškai netikėtai abi mergaitės atsirado ant žemės. Alanas tik pasitraukė kiek atokiau.
- O ne, aš jos įsivaizduojamų draugių tikrai nepažįstu. - Pasakė, nors gal dabar tas atsakymas nelabai buvo reikalingas.
- Daryti? Mielai, o ką? - Pasiteiravo Gruodės ir nusišypsojo. Rimtai kaip jas atplėšti nuo grindų? Bet eiti ir klausti Matthew Alanas neketino. Išvis čia ir kojos kelti nenorėjo.
 Bet ir neprireikė eiti pas profesorių, mat jis atsirado šalia. Ir dar su burtų lazdele rankoje. Alanas nutarė, kad reikėtų pasitraukti dar kokiu šimtu metrų toliau. Deja vaikinas suprato, kad į profesoriaus klausimą teks atsakyti jam.
- Išsipylė dėžutės turinys. Elliw ir Gruodė prilipo prie grindų. - Paaiškino kuo trumpiau.
- Kaip panaikinti to skysčio veikimą? - paklausė.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš mėnesį »
Dori atėjo į pamoką kartu su Levanda. Regis, dar visai neseniai ji stengėsi mokytis per herbologiją, vėliau bent jau atimdavo iš kitų mokinių jų augalus ir žinojo, apie ką eina kalba, bet pastaruoju metu ketvirtakursė šioje pamokoje (kaip ir beveik visose kitose, beje) pasirodė tik dėl lankomumo. Jau ir rezultatai mokinės buvo gerokai suprastėję. Dabar manęs mokyklos direktorė tikrai neužtartų, pamanė paauglė.
Raudonplaukė žiūrėjo tiesiai į profesorių ir galvojo, ar šis prisimena, kad ji į jį paleido kerus per magiškų gyvūnų priežiūros pamoką.
- Buvo siaubingai nusitašęs, ar ne? - iš niekur nieko paklausė Levandos.
Tada kiek patylėjusi pagalvojo nesanti tikra, ar Levanda išvis buvo toje pamokoje.
- Tu buvai paskutinėje Beaumont pamokoje? Kai Turner įsirovė į ją girtutėlis?
Dori atsiduso. Viskas kažkaip užkniso. Ir kurių galų aš dažiausi plaukus raudonai? Jeigu dabar šalia mūsų prieitų Alanas ir Henrieta, tai mes visi atrodytume kaip sumauti dvyniai.
- Daugiau nedažysiu plaukų. O Merline, kaip man viskas atsibodo, - ėmė vartyti akis ir galiausiai nusuko žvilgsnį nuo Matthew bei pasirėmė rankomis galvą.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš mėnesį »
Elliw atkakliai draskėsi ir bandė ištrūkti, bet jai niekaip nesisekė. Neprisiminė, kas čia atsitiko, o tai, sakykime taip, nenuramino. Be galo norėjo susirasti penkias drauges ir bent vieną teleskopą ir su jais visais pasišnekėti. Galbūt tai padėtų išspręsti šitą neaiškią problemą? Jeigu tik velsietė galėtų normaliai judėti, su mielu noru bėdą pamirštų. Bet tai ir buvo blogiausia - ji negalėjo pajudėti, kas reiškė, kad ir pamiršti nėra taip paprasta.
Kažkokie nepažįstami berniūkščiai kalbėjo. Elliw mielai būtų supykusi, kad jie ne padeda, tik plepa. Vis dėlto nė vienas iš jų nebuvo viena iš penkių draugių, tad tikėtis pagalbos, ko gero, buvo naivu. Kaip ir iš teleskopo, mat prietaisas buvo tiesiog beviltiškai išnykęs.
- Kur mano teleskopas?! - piktai paklausė velsietė ir bandė apsižvalgyti. Deja, kažkas trukdė tai padaryti: mergaitė to nežinojo, tačiau jos plaukai prilipo prie to kažko, o tai buvo tiesiog siaubingai negerai. - Tai tu kalta!
Elliw pradėjo dar labiau muistytis, tačiau ir tai nepadėjo. Niekaip nesuprato, kas čia vyksta. Tai visiškai nepadėjo susigaudyti, ką reikėtų daryti dabar, tad velsietė dar labiau supyko.
- Tai tu kalta! - dar kartą garsiai suriko ji, nors neprisiminė, kurią iš bjaurybių kaltina. Visai neseniai matė ne ne ne ne neLiuciją, tad, ko gero, ji buvo pati kalčiausia, nors iki šiol Elliw buvo visiškai įsitikinusi, kad jų kaltė yra visiškai vienoda. Ech, o koks vis dėlto skirtumas?.. Vis tiek visos penkios neveikė nieko įdomesnio, tik griovė Elliw gyvenimą. Dabar reikėjo susirasti teleskopą ir pagaliau jas pamokyti.
Kad yra kažkur prilipusi, velsietė visiškai pamiršo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš mėnesį »
Noras prakeikti visus aplinkui Matthew Turner buvo pernelyg gerai pažįstamas. Šiuo metu jis nuoširdžiai nekentė visų, ypač prakeiktos trijulės, kuri ir vėl prisidirbo. Niekaip nesuprato, kodėl Goff pradėjo taip uoliai lankyti herbologijos pamokas - negi jas prisiminė? Čia visiškai nereikėjo teleskopų, tad mergaitės tikslai buvo neaiškūs.
- Sakai, išsipylė? - suirzęs pasitikslino profesorius ir griežtai pažvelgė į Senklerį. Dar ką tik jis atnešė vazonėlius, o štai dabar jau buvo prisidirbęs iki ausų. Vis dėlto Turner nematė, kad berniukas būtų tai padaręs netyčia, tad kol kas iš Grifų Gūžtos taškų neatėmė. Kol kas, žinoma. Spėjo, kad visai netrukus vis tiek teks tą padaryti. - O kam aiškinau, kaip veikia tas skystis? Gal šnekėjau su savimi?! - Matthew nė nepastebėjo, kaip tonas pakilo. Buvo suirzęs ir nepatenkintas.
Nusisuko ir tik tada prisiminė taip ir neatsakęs į klausimą. Kita vertus, o kam jam aušinti burną, jeigu tie vaikigaliai vis tiek nieko negirdi?.. Be to, pamokoj tikrai bus ramiau, kol panelė Goff yra prilipusi prie grindų.
- Pasiusk tu savo teleskopais, - suburbėjo Matthew, kai ta pati panelė Goff pradėjo kažką rėkauti apie nelemtus prietaisus. Vis dar buvo smalsu, kaip ji iš viso išgyvena tokiame pavojingame pasaulyje. Norėjosi eiti sau, tad Turner žengė žingsnį tolyn nuo šventosios trejybės, bet prisiminė taip ir neatsakęs Alanui. Žinojo, kad tiesa berniukui nepatiks, bet o ką daryti? Be to, jis, Matthew, tuos kvailius perspėjo.
- Jokio būdo sustabdyti veikimą nėra. Minėjau, kad skystis neatsiplauna. Vienintelis dalykas, ką gali padaryti, yra atplėšti jas fizine jėga. Perspėju - nudraskysi pusę rūbų. Ir nesitikėk, kad padėsiu.
Paskutinis sakinys buvo ištartas gerokai tyliau. Gal ir nereikėjo, kad Senkleris tai išgirstų, tad daugiau nieko nesakęs sparčiu žingsniu grįžo į savo vietą ir piktai įsitaisė kėdėje.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 212
 • Taškai: 93
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš mėnesį »
  Neilgai trukus po sudegusio augalo Erka buvo išstumta. Šį jausmą puikiai prisiminė iš apsigynimo nuo juodosios magijos. Bet ten jau kitas reikalas. Galvojo klastūnyno atstovė. Kiek laiko palaukusi lauke ji įžengė į šiltnamį. Pamatė, kad augalas vis dar šiek tiek dega. Gal šiltnamis sudegs. Tikėjosi trečiakursė. Tada pamatė juokingą vaizdą - Elliw ir Gruodė ant žemės, o Matthew su lazdele rankoje. O Alanas šiaip stovi. Galvojo trečiakursė. Kai žiopsojo pamatė, kad Matthew grįžo į savo vietą. Erka išsitraukė lazdelę.
- Profesoriau, išmokote kerėti? Norite dvikovą? - paklausė klastūnyno atstovė, nes nutarė, kad jis greičiausiai kerėti vis vien nemoka. Tad tiesiog stovėjo iškėlusi savo lazdelę. Kol kas kerų neleido, bet buvo pasiruošusi bet kada tai padaryti.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš mėnesį »
Kad skystį išpylė kaip tik Elliw Alanas neaiškino. Įdomu ar jis dabar galvoja, kad aš tai padariau?
Bet apie tai galvoti nei jis turėjo noro, nei buvo kada. Nes vaikinukas ir vėl pajuto, kad nebegali daugiau čia tverti. Pamažu laikas, kai laikė šį profesoriu geru žmogumi ir norėjo jam padėti ėjo į praeitį. Žinoma, Matthew pamokose nesisekė. Alanas tą stebėjo nuo pirmo kurso. Bet jis dabar pasirodė vaikinui toks pilnas neapykantos visam pasauliui. Štai Elliw draskėsi ir plėšėsi. Rėkalodama savo kaltinimus jos negirdinčiam pasauliui. O herbologui tai buvo nei motais.
Jis pareiškė, kad teks abi mergaites atplėšti nuo žemės. Ir nudrožė į savo vietą. Alanas tik nulydėjo jį žvilgsniu. Ar verta dabar eiti paskui ir pasakyti, kad Matthew bjaurus tipas? Tikriausiai ne. Tuo labiau, kad prie jo prisigretino ta pakvaišėlė Erka. Ir Alanas pagavo save mąstant, kad reikėtų kažkaip pagelbėti profesoriui. Tai jau ne... Nei piršto nepajudinsiu. Piktai pagalvojo ir nusisuko į Elliw.
- Nurimk gerai. Jei nurimsi, aš parodysiu kur slepiasi tavo draugės. - Melas. Bet jam labai reikėjo, kad mergina netrukdytų, kai bandys atplėšti ją nuo žemės. Vaikinas pakėlė teleskopą nuo stalo ir atsargiai padėjo šalia Elliw.
- Matai, jis sveikutėlis. - Pasakė.
- Gruode, atsisėsk ir nusiimk batus. Padėk man prašau. - Jis dar kartą nužvelgė Elliw. Prilipo ji tiesiog siaubingai. Net plaukai. Bet gi jai skaudės. Kaip man ją atplėšti? Ji man priešinsis. Ji manęs nepažįsta, neatsimena. Ak, Alanas dabar būtų daug atidavęs, kad tos Elliw draugės atsirastų čia ir paaiškintų jai, kad jis nepavojingas ir tik nori pagelbėti.
- Elliw, matai, nieko blogo nedarau tavo teleskopui ar ne? Aš noriu padėti tau atsikelti gerai? Leisk man tai padaryti. - Alanas nenumanė nuo ko pradėti. Užsidėjo pirštines.  Tada atsiklaupė ant žemės. Ir pradėjo atsargiai pamažu atlipdyti jos plaukus. Sekėsi nekaip.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 93
 • Taškai: 28
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš mėnesį »
Gruodei nuvirtus nukrito ir Elliw. Gruodės batai prilipo ir viskas. Bet šiaip nusisekė jai ganėtinai neblogai. Ji pradėjo muistytis, bandyti atplėšti pėdas nuo žemės, bet nieko iš to neišėjo. O atėjęs profesorius padėti neketino. Ir jie greitai liko trise.
Gruodė atsisėdo. Džiaugėsi, kad nukritus kojos liko sulenktos, kitaip būtų prilipusi kur kas smarkiau. Batus buvo galima ir paaukoti. Ji nusiavė juos ir liko laisva. Šiek tiek skaudėjo, nes susitrenkė nugarą krisdama. Bet irgi galėjo tai pakęsti.
Ji atsistojo. Atsargiai apėjo vietas, kur buvo išsitaškęs skystis. Vargšė Elliw įstrigo kaip reikiant. Juk jos ir apsiaustas buvo aptaškytas tuo tirpalu.
Varniukė nieko nesakė. Nebuvo ir ką. Ji tik užsidėjo pirštines ir ėmėsi neįmanomai atrodančios užduoties. Juodu su Alanu pradėjo nuo Elliw galvos. Teko smarkiai galinėtis su skysčiu. Gruodei pasidarė gaila merginos plaukų. Nesąmonė kažkokia. Kaip gali nebūti jokio priešnuodžio tam tirpalui? Gal jis nenori mums to pasakyti? Staiga pamanė. Bet juk tai būtų dar didesnė kvailystė. To tikrai negalėtų būti. Ji atsiduso. Nei vienam iš mūsų trijų nereikėjo čia ateiti.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš mėnesį »
- Mano teleskopas! - baisiausiai apsidžiaugė Elliw ir norėjo pašokti, kad pasiimtų prietaisą. Deja, tai padaryti buvo sudėtinga, mat ji negalėjo pajudėti. Suskaudo plaukus, o tai gerokai supykdė. Ar ir vėl tos bjaurybės trukdo gyventi?! Velsietė norėjo pranešti, kad jos yra dėl visko kaltos, bet neprisiminė to priežasties, tad šį kartą burnos neaušino. Šiaip ar taip, neeilinio bjaurumo mergiūkštės nenusipelnė tiek daug Elliw dėmesio. Ak, kaip ji norėtų iš viso pamiršti apie tų bjaurybių egzistavimą! Deja, pasižymėjo pernelyg gera atmintimi, kad tą padarytų.
Kažkoks nepažįstamas berniūkštis kažką pliurpė, tačiau Elliw jo nesiklausė. Daug svarbiau buvo tai, kad netoliese buvo teleskopas, kas leido pralinksmėti.
- Paleisk! - suriko, kai prie jos pristojo dar ir kažkokia mergaitė. Pradėjo muistytis. Skaudėjo galvą, tačiau pagaliau pavyko ją nuo kažko atplėšti. Elliw juto, kad kažkaip ne taip - nemaža dalis plaukų liko prilipę prie skysčio. Laimei, ji to nematė, nes būtų dar labiau supykusi. Ir taip jau buvo nepatenkinta.
- Tai tu kalta! - garsiai suriko. Taip! Tik tos bjaurybės buvo kaltos! Kodėl reikia nuolat trukdyti?! Tuo labiau, kad klastuolė ir toliau negalėjo paeiti. Norėjosi pasidėti galvą, tačiau net ir ši mergaitė suprato, kad tada gali vėl prilipti. Ne, geriau jau nereikia. Norėjo įspirti tiems priskretusiems nepažįstamiesiems, bet negalėjo pajudinti kojų.
- Kur mano teleskopas?! - piktai paklausė Elliw. Visai pamiršo, kad prietaisas stovėjo šalia jos. Jautė turinti kuo greičiau surasti brangenybę, mat kitaip viskas pasidarys dar blogiau. Dar labiau reikėjo surasti kurią nors iš draugių - gal bent jos paaiškins, kas čia vyksta?
- Liucija?.. - liūdnai kreipėsi velsietė, tačiau geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje ir toliau buvo beviltiškai išnykusi.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko