0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 100
 • Taškai: 30
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 2 mėnesius »
Į klausimą ji atsakymo negavo. Bet tai ir nestebino. Kol kas iš Elliw buvo išgirdusi gal kokias tris skirtingas frazes. Tai keista mergaitė... Stebėjosi Gruodė.
Alanas neketino čia likti. Na, o jei taip, tai Varnė taip pat. Ir kai draugas pasiėmė teleskopą pirmakursė iškart suprato, kad geruoju nepasibaigs.
- Ai. - Aiktelėjo, kai Elliw ją užgavo. Ji pradėjo panikuoti ir blaškytis mėtydama vazonus. O dabar tai bus... Dabar tai tas profesorius pasius. Pagalvojo ir puolė jos raminti.
Nieko geriau nesumąsčiusi paėmė Elliw už rankos.
- Tuojau atgausi savo teleskopą. Viskas gerai. Alanai, greičiau ateik čia. Kam išvis tu jį paėmei? Greičiau. - Jai bekalbant pasigirdo šuns staugimas. Matyt kuris nors augalas nukritęs užgavo jį. Staiga iš po stalo išrūko pasiutęs haskis ir puolė duotis po visą šiltnamį.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 548
 • Taškai: 85
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 2 mėnesius »
Mintis išties buvo prasta. Kilo dar vienas chaosas ir Senkleris suskubo atgal. Bet labai greitai jam nerūpėjo jokie pasaulio teleskopai.
- Dingai. - Išlemeno, kai šuo iššoko iš po stalo ir nudulkėjo per visą patalpą. Savo kelyje blaškydamas viską, kas pakliuvo po jo trypiančiomis kojomis. Alanas įbruko Gruodei teleskopą, nes ji buvo arčiau ir movė gaudyti šuns. Matyt įsmigo tas kvailas spyglys. Įsmigo ir nulūžo. O augalas nespėjo jo sučiupti. Pralėkė mintys.
- Dinguti, stok. - Alanas vos neužkliuvo už stalo, bet kažkaip išsilaikė ant kojų. O šuo toliau suko savo skausmo ratą. Visur trynėsi, bandydamas nusikratyti to svetimkūnio.
Gražiai sustatyti mažieji svogūnų vazonėliai išlakstė į visas puses.
Galop Alanas sugavo šunį. Pamatė net ne vieną spyglį. Jie buvo susmigę į jo užpakalines letenas. Reikėjo dingti iš čia ir tiek. Siuto Bandydamas juos ištraukti. Didelis šuo spurdėjo kaip reikiant. Bet jis ir nemanė prašyti Matthew pagalbos. Kažin ar jos sulauktų. Nes jo šuo neblogai nusiaubė šiltnamį.
- Dingai, prašau, ramiai. - Mėgino raminti nukentėjusį padarą.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 725
 • Taškai: 187
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 2 mėnesius »
Teleskopas dingo. Tai buvo didžiausia įmanoma tragedija. Elliw buvo siaubingai pikta, tačiau nežinojo, ką reikėtų daryti, kad situacija pasitaisytų. Bjauriosios mergiūkštės viską sugadino. Ir visai nesvarbu, kad jau kurį laiką jų nematė. Vis tiek viskas, kas pasaulyje bloga, buvo tik jų kaltė. Kelias akimirkas pasvarsčiusi, ar reikėtų šią naujieną pranešti, išgirdo žodį "teleskopas" ir iš karto sukluso. Skubiai apsižvalgė, bet prietaiso nepamatė. Beliko supykti - ar būtina ją šitaip erzinti? Ir kas gali taip daryti?! Žinoma, tai turėjo būti kuri nors iš bjaurių mergiūkščių.
- Tai tu kalta! - dėl visa ko suriko velsietė, mat visai neprisiminė savo svarstymų. Nežinojo, kurią iš bjaurybių kaltina, bet koks vis dėlto skirtumas? Visos jos vienodai bjaurios. Ir kaltos, žinoma.
Elliw norėjo atgauti teleskopą, tačiau neįsivaizdavo, kur jis yra. Tai labai skaudino ir slėgė. Mergaitė tiesiog norėjo savo brangenybės, kad galėtų ramiai eiti ir išsimiegoti. Jai siaubingai nesisekė, nors ir neprisiminė, kas tiksliai. Gyvenimas paprasčiausiai buvo per sudėtingas. Arba Elliw buvo per paprasta, kad galėtų jį gyventi. Čia galėjo būti visko.
- Kur mano teleskopas?! - piktai paklausė klastuolė. Aplinkui kilo kažkoks chaosas, tačiau ji nieko nepaisė. Reikėjo tiesiog surasti prietaisą ir pagaliau... Padaryti kažką, ko ji išties norėjo, nors to ir neprisiminė.
Įsitaisė šiek tiek patogiau, bet aplinkui buvo kažkokie daiktai, kurie užėmė vietą. Ir kodėl jie būtinai turėjo gulėti ant žemės? Argi negali būti kur nors, kur netrukdytų Elliw miegoti?! Velsietė jau norėjo tuos daiktus apkaltinti, bet laiku suprato, kad jie nėra bjaurios mergiūkštės, tad taip ir liko tylėti.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 2 mėnesius »
Atrodė, kad viskas nurimo. Nepaisant to, ką galvojo ta mergaitė, Matthew vis dar buvo savo vietoje. Kitaip sakant, jis labai sėkmingai vykdė savo pažadą. Vadinasi, nebuvo ko skųstis. Tiesą sakant, pamoka iš viso buvo nebloga. Aišku, šiokio tokio chaoso buvo. Vis dėlto šiltnamyje buvo Elliw, tad tikėtis kažko kito būtų paprasčiausiai naivu. Kažkuriuo metu akis užkliudė Meghan Natali Pritz, tačiau ji nieko nedarė. Žinoma, tai galėjo bet kuriuo metu pasikeisti, tačiau kol kas tuo buvo galima nesirūpinti. Svarbiausia buvo likti savo vietoje, ką Matthew neabejojo ir padarysiąs. Nėra jis toks kvailas, kad eitų gaudyti pabaisiškų mokinių. Tai jau ne. Geriau apsimes, kad nieko nemato, o kai nuskambės varpas, tiesiog juos visus iš čia... Paprašys išeiti.
Deja, netrukus profesorius susidūrė su netikėtu išbandymu: prakeiktas šunpalaikis, griovęs gyvenimą visą pamoką, nutarė, kad to dar buvo maža. Matthew jau pradėjo galvoti tinkamiausius nuodus šunims skersti, kai paaiškėjo, kad ir to šuns savininkas - prakeiktas Alanas Senkleris - sugalvojo palakstyti kartu.
- Senkleri! - užstaugė profesorius kol kas vis dar likdamas savo vietoje. - Jeigu nenori užsidirbti arešto iki baigsi Hogvartsą, geriau dabar pat išvesk šitą prakeiktą gyvulį!
Matthew šiuo metu degė neapykanta viskam, kas gyva. Norėjo išpjauti visus mokinius, šunpalaikius ir netgi augalus. Ir kodėl kažkas sugalvojo, kad mokykloje galima laikyti gyvūnus?! Buvo smalsu, ką apie tai galvoja direktorė, bet turint omenyje, kaip "sklandžiai" vykdavo pamokos, Matthew vengė susidurti su Evenstar akis į akį.
- Šimtas taškų iš Grifų Gūžtos, o dabar dink man iš akių! - vis dar nepakrutėdamas iš savo vietos užrėkė Turner. Įsivaizdavo, kad atrodo labai jau neprofesoriškai, bet tai dabar rūpėjo mažiausiai.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 100
 • Taškai: 30
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 2 mėnesius »
Ramybė sprogo, kai šuo puolė blaškytis po šiltnamį. Buvo siaubinga. Alanas įgrūdo teleskopą jai į rankas ir nukūrė paskui šunį.
- Imk. - Pasakė Gruodė duodama prietaisą Elliw. O ką daryti toliau nežinojo. Norėjo bėgti ir padėti draugui sugauti šunį. Kas jam? Dingas niekada taip nesielgtų. Matyt augalas jį sužeidė. Susirūpino mergaitė. Nutarė visgi nesipainioti ten. Bent kol kas. Verčiau reikėjo likti čia pat ir neleisti Elliw lįsti prie tų kvailų ant žemės ištaškytų vyšnių.
Alanas sugavo savo šunį. Ir įsivyravo šiokia tokia ramybė. Nors neilgam. Raudonplaukis mėgino ištraukti spyglius, šuo nesileido. O tada gerbiamas profesorius nutarė įsikišti. Gruodė manė, kad Alanas nieko nesakys, tylės ir tiek. Bet tada ji pamatė, kaip jis piktai atsisuko į herbologą. Vis dar bandydamas išlaikyti smarkiai besiblaškantį šunį.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 548
 • Taškai: 85
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 2 mėnesius »
Šie metai klojosi labai sudėtingai. Mokslai seniai buvo antroje vietoje. Daugybė dalykų slėgė jo pečius. O ir ši diena prasidėjo bjauriai. Senkleris toliau galinėjosi su šunimi. Norėdamas ištraukti prakeiktus spyglius, kai išgirdo Turner žodžius. Kas tada Alanui nutiko jis ir pats nežinojo. Tiesiog jautėsi pavargęs nuo daugybės dalykų. Nuo nuolatinių šeimos intrigų, nežinios. Slėgė ir tai, kad Jis negalėjo pasakoti apie tai, kad Dori gyvena apleistame dvare, viena. Ir kad nežinia kas ją gali ištikti.
- Žinot ką, ir gerai. Aš išeisiu. Kojos čia mano daugiau nebus! Manot labai patinka čia ateiti? Tai jau ne. Visai ne. Daug kartų jums padėdavau, net neprašytas, bet to jūs niekada nepastebit. - Trumpam nutilo, mat reikėjo įkvėpti daugiau oro ir toliau ėmė šaukti.
- Jei dabar nepastebėjot mano šuniui skauda. Ir ko čia siuntat? Reikėjo prižiūrėti Elliw. Reikėjo būti netoliese. Pats duodat tokius mielus augalus ir žinot, kokia yra Elliw. O dabar jos užversti augalai sužeidė mano šunį. Nesijaudinkit, atpirksiu Dingo išvartytus augalus. Turiu visą vasarą, užsidirbsiu pinigų ir atpirksiu. - Jis taip siuto, kaip niekados. Žinojo, kad šuo susižeidė, nes lakstė palaidas ir atėjo į šiltnamį. Žinojo, kad dabar šaukė nes visko jo gyvenime prisikrovė per daug.
Berniukas kiek galėdamas atsargiau ėmėsi vesti Dingą laukan. Ten norėjo pabaigti su tais spygliais. Šiuo metu nesirūpino Nei Gruodės, nei Elliw gerove. Nors matė, kiek prie jų ant žemės tų vyšnių. Juk patalpoje yra ir profesorius, tegu ir tvarkosi. Man tas pats. Piktai pamanė Krapštydamasis link išėjimo.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1145
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 2 mėnesius »
Levanda nesipriešindama kartu su Dori atėjo iki Meg, tačiau tą pačią sekundę mergina pasigailėjo prisistačiusi prie švilpės. Juk pirmame ir antrame kurse jos kartu krėsdavo išdaigas herbologui, kartais nelabai ir gailestingas, o nuo trečio kurso šiltnamiuose Mendel ėmė elgtis kitaip, tačiau Meg nieko taip ir nepaaiškino.
- Naaa, - ištęsė Dori. - Supranti, mes jau tuoj būsime penktakursės, ar ne? Kaži, ar mums vertėtų krėsti išdaigas tokiame amžiuje? Tačiau jūs abi galite ką norite daryti, - gūztelėjo pečiais.
Tikrai, tegul Meg krečia kiek tik geidžia eibių Matthew, nes Matthew juk vis tiek visus metus elgiasi su klastuole kiauliškai. Tačiau pati keturiolikmetė tiesiog negalėjo prie to prisidėti. Kad ir kaip dabar bebūtų, Turner jai anksčiau nemenkai padėjo.
- Tiesiog aš negaliu, suprantat? Tas grybas yra Klastūnyno vadovas, o aš jau ir taip prisidirbusi, - ėmė teisintis abiems, nors žodžiai labiau skirti buvo Meg. - Jeigu vėl kažką darysiu, paskui turėsiu problemų, - prikando lūpą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 2 mėnesius »
Levanda kreivai pasižiūrėjo į Mendel, kuri, turbūt, pirmą kartą atsisakė imtis kokių nesąmonių šeštą valandą ryto. Nejaugi ji subrendo ar tiesiog aš kažko nežinau? Pastaruoju metu Dori retai įsiveldavo į nemalonumus. Net jei ir buvo prisidirbusi, tai ne herbologijos profesoriaus panosėje, kaip ankstesniame kurse. Toks bendrakoledžės būdo pasikeitimas privertė Marchetti smalsauti, jog merginos gyvenime kažkas nutiko, ko ši nežinojo.
Klastuolei dėstant savo pasiteisinimų (beje neįtikinamų) sąrašo punktus, raudonplaukė pasijautė kiek nepatogiai. Ji niekada nebuvo ta, kuri imasi iniciatyvos krėsti išdaigas pamokų metu, tačiau tuo pat metu jautėsi turinti pareigą prieš švilpę, kažką pasiūlyti, mat jos kompanionė ėmė ir pasitraukė.
Vis dar trypčiodama ir nežinodama, kur dėtis, ji bandė kažką išmąstyti. Visos idėjos atrodė arba per daug vaikiškos arba tokios, kurios galėtų merginas įklampinti į tikrai nemalonius reikalus, tad Marchetti net nenorėjo jų siūlyti.
- Aš jokių idėjų neturiu, bet jei kažką sugalvosi... - tarstelėjo neaišku sau ar Meg, išklausiusi visos Dori litanijos.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 725
 • Taškai: 187
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 2 mėnesius »
Elliw neprisiminė, ar kaltino ką nors, ar ne, tačiau dabar sėdėjo ir tylėjo. Nežinojo, kur esanti ir ką čia reikėtų daryti. Deja, aplinkui nesimatė nė vienos draugės, kuri teiktųsi paaiškinti, kaip veikia gyvenimas ir kodėl velsietė yra būtent čia. Viską reikėjo aiškintis pačiai, o tai gerokai trikdė.
- Mano teleskopas! - staiga baisiausiai apsidžiaugusi sušuko Elliw pamačiusi rankose prietaisą. Nesuprato, iš kur jis čia atsirado, tačiau dabar pasijuto patenkinta. Gyvenimas iš karto sušvito kitomis spalvomis. Gerai apžiūrėjusi prietaisą taip ir nesuprato, ar jis sveikas, ar ne, tačiau svarbiausia buvo tai, kad brangenybė atsirado. Elliw nusišypsojo. Ji nepastebėjo aplinkui esančių mergiūkščių ir berniūkščių, be to, kol kas niekas netgi netrukdė gyventi. Tai jau buvo didelė pažanga.
Vis dėlto netrukus pasidarė nuobodu, ir velsietė nusprendė, kad reikia atsistoti. Aplinkui kažkas vyko, tačiau Elliw neįsivaizdavo, kas. Tiesą sakant, sunku įsivaizduoti, kai nežinai, kur esi, ar ne? Velsietė kelias akimirkas pasvarstė, kur ji galėtų būti, tačiau neprisiminė. O gal niekada to ir nežinojo? Nutarusi, kad tai yra per sudėtingas klausimas, skubiai jį pamiršo. Apsidairė, tačiau Liucijos, Sabrinos, Joanos trečiosios, Vėtratrūnės ir Sarah nepastebėjo. Pasijuto baisiausiai vieniša, tad norėjosi verkti. Ak, kodėl negali jai bent kartą pasisekti?..
Netrukus velsietė neprisiminė, kodėl ketino verkti, o dar po akimirkos pamiršo ir patį norą. Vis dėlto akyse iš kažkur atsirado ašarų, tad Elliw pravirko. Galbūt buvo liūdna. O gal ir ne - šitą faktą klastuolė buvo kuo nuoširdžiausiai pamiršusi.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 100
 • Taškai: 30
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 2 mėnesius »
Varniukei norėjosi sulaikyti Alaną. Bet jau buvo per vėlu. Baigęs kalbėti jis tiesiog atsistojo ir pradėjo eiti išėjimo link.
Gruodei pasidarė liūdna. Kad viskas taip prastai susiklostė. Jei jau ankstyvas rytas toks niūrus, tai kokia bus visa ši diena? Lyg patvirtindama jos liūdnas mintis staiga pravirko Elliw. Kodėl? Kas jai dabar atsitiko? Juk teleskopas jos rankose. Gal susižeidė, čia tiek vazonų. Bet regis ne. Norėjosi ją paguosti. Taigi pirmakursė tiesiog atsargiai uždėjo ranką jai ant peties ir prabilo.
- Viskas gerai Elliw. Juk teleskopas pas tave. Neverk. Nori, palydėsiu tave iš čia? Eisim į mokyklą, papusryčiausim ir viskas bus gerai. - Švelniai kalbino tą mergaitę Gruodė. Galbūt turėjo labai stebėtis jos keistu nenuspėjamu elgesiu. Bet gulėdama ligoninėje prisižiūrėjo visko.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 725
 • Taškai: 187
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 2 mėnesius »
Elliw neprisiminė, kodėl verkia, tačiau pamiršti, kad verkia, nepavyko. Tai kuždėjo, kad jai turėtų būti liūdna, nors neįsivaizdavo to priežasties. Teleskopas buvo rankoje, bjauriųjų mergiūkščių nesimatė, tad atrodė, kad viskas turėtų būti gerai. Tad kodėl jai taip liūdna? O gal neliūdna? Bet kam tada verkti? Tai buvo labai jau sudėtingi gyvenimo klausimai.
Kai kažkas priėjo, velsietė nustebo. Vylėsi, kad tai Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė arba Sarah, tačiau pakėlusi ašarotas akis netruko nusivilti: ne, tai buvo kažkokia pirmą kartą gyvenime matoma mergaitė. Gerai buvo tai, kad ji nebuvo viena iš bjaurių mergiūkščių, tačiau vis tiek ne draugė. Tai reiškė, kad jos prisiminti neverta, tad Elliw skubiai tą mergaitę pamiršo. Atrodė, kad ji šneka, tačiau tai klastuolei nelabai terūpėjo. Svarbiau buvo išsiaiškinti, kur galėtų rasti teleskopą. Po kiek laiko nustebusi suprato, kad laiko jį rankose.
- Mano teleskopas! - staiga sušuko velsietė patenkinta. Nuotaika iš karto pasitaisė, o Elliw pašoko nuo žemės. Šį kartą sugebėjo niekur netrenkti galvos. Atidžiai apžiūrėjusi didžiausią brangenybę susimąstė. Neprisiminė, kur buvo ir ką čia darė. Jeigu tai pamoka, ko gero, reikėtų mokytis. Bet argi ji pamokoje? Mokyklos pavadinimo vis dar nežinojo, tad beveik neabejojo ten nesanti. Per tiek laiko įsidėmėtų vieną žodį, ar ne? Nebent mokyklos pavadinimas yra ne vienas žodis! Taip, būtų visai logiška, jeigu Elliw - puikia atmintimi pasižyminti mergaitė - per kelerius metu nesugebėjo įsidėmėti tokio ilgo pavadinimo.
Netrukus ta puikios atminties mergaitė pavargo mąstyti, o dar po kiek laiko pamiršo, apie ką ten galvojo. Žvilgtelėjo į pirmą kartą matomą mergaitę ir bandė sugalvoti, ko jai galėjo reikėti. Deja, atsakymo į tą klausimą nežinojo, tad teko vėl mąstyti. Velsietė visai nenorėjo to daryti, tad paprasčiausiai apsižvalgė ir išžygiavo iš šiltnamio. Kažkur pakeliui numetė vazoną, tačiau to nė nepastebėjo. Kaip ir tos nepažįstamos mergaitės.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 2 mėnesius »
Dar viena pamoka, virtusi pragaru. Pamoka, kurios metu Matthew Turner suprato, kad daugiau gyvenime nenori matyti Alano Senklerio. Kurį laiką nuoširdžiai tikėjo, kad jis nėra blogas vaikas. Vis dėlto dabar neketino apsimesti tikįs, kad tas prakeiktas šunpalaikis čia atsidūrė netyčia. Aišku, kad berniokas viską suorganizavo specialiai! Buvo kiek apmaudu, kad įtraukė į savo nesąmones ir Gruodę - ji bent dalį laiko išties atrodė esanti gera mergaitė, kuriai per pamokas rūpi mokytis, o ne paversti pasaulį kažkokiu pragaru.
Atradęs laisvą akimirką susirado akimis Mendel. Buvo keista, kad ji kažką daro su Pritz, tačiau prisiminęs ankstesnius metus susiraukė. Ko gero, jos ir vėl ruošiasi kažką krėsti. Laimei, pamokoje nebuvo nei Barbierato, nei Fuentes ir jos nuostabiųjų augintinių. Gelbėti degančių augalų Turner paprasčiausiai neturėjo jėgų. Mintyse keikdamas visus kartu ir kiekvieną atskirai Matthew atkakliai stypsojo savo išsirinktame taške ir nė neketino iš jo trauktis. Galėjo jie daryti ką nori, herbologas tikrai nesulaužys savo pasirinkimo.
Atrodė, kad Pritz šiandien nusiteikusi ramiai, o ir Moondragon nepasirodė. Tai šiek tiek praskaidrino šitą tragišką dieną, nors toks pozityvo ieškojimas buvo šiek tiek apgailėtinas. Ne, direktorė tikrai turėtų arba pakelti algas, arba atidžiau ieškoti, kas yra vertas mokytis Hogvartse. Matthew buvo visiškai tikras, kad tokiems pabaisoms, kurie mėgo lankytis šiltnamyje, šioje mokykloje turėtų būti uždrausta ir rodytis.
Pagaliau nuskambėjo varpas. Turner su palengvėjimu atsiduso.
- Pamoka baigta, galite keliauti, - nutaisęs beveik draugišką toną pridūrė ir nusisuko. Nebežiūrėjo į tuos kvailius. Jeigu norės vogti augalus... Ką gi, prašom, tai jau ne profesoriaus problema. Jam svarbiau buvo susirasti Rafael ir išgerti po taurę - ar butelį - vyno.