0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 2 mėnesius »
Grifų Gūžta... Buvo keista suvokti, kad tai buvo tas pats koledžas, kuriame kadaise mokėsi Matthew. Ne tiek daug išmoko, ar ne? Vis dėlto tuo metu savo koledžą mylėjo, atrodė, kad jie išties yra tarsi šeima, nors artimų draugų ir nesusirado. Bet jau tie šiandieniniai grifai... Vienas buvo blogesnis už kitą. Alanas Senkleris, tas amžinai "netyčia" prisidirbantis vaikas, ir štai ši panelė. Melody Moondragon. Tiesą sakant, jeigu reikėtų išsirinkti, kuris erzina labiau, reikėtų dar labai gerai pagalvoti. O juk dar prieš šią pamoką Matthew buvo įsitikinęs, kad blogiausia, kas gali nutikti gyvenime, yra Meghan Natali Pritz...
- Kuo puikiausiai žinau, kad praktikos neužbaigei, - bandė nutaisyti griežtą toną Matthew, bet tai buvo pernelyg sunku. Jis buvo tiesiog įsiutęs ir norėjosi gerai užvožti šitai mergaitei. - Tad paskaityti galėsi ir vėliau. Dabar pasiimi savo medelį ir jį sutvarkai. - Ir man nesvarbu, kad tu jį jau sugadinai nepataisomai. - Jeigu to nepadarysi, gali nesirodyti šiltnamyje daugiau niekada gyvenime. Egzamino vis tiek neišlaikysi.
Matthew buvo įsiutęs, bet tarsi to būtų maža, Moondragon pasistengė, kad jis išties ją prisimintų. Pyktis pradėjo imti viršų, atrodė, kad dar akimirka, ir jis nesusivaldys. Ko gero, neišsiliejo tik dėl to, kad galbūt kur nors šiame pasaulyje egzistavo geri mokiniai. Tik ne Hogvartse žinoma.
- MOONDRAGON! - užstaugė Turner jusdamas, kaip šlampa kojos. Vis dėlto grifiukė jau buvo dingusi. - Dar šimtas taškų iš Grifų Gūžtos!
Matthew neatsiminė, kada taip baisiai būtų nekentęs Hogvartso ir visų jo mokinių. Dabar su mielu noru būtų išsprogdinęs šiltnamį.
- Ir ką, po galais, galvoja direktorė, kai pakviečia čia mokytis tokius idiotus? - suirzęs retoriškai paklausė herbologas ir net nesuvokė, kad klausimą uždavė balsu.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • III kursas
 • *
 • 57
 • Taškai: 10
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 2 mėnesius »
Ištraukusi save iš apmąstymų, Athena pasiėmė žirkles. Reikėjo pradėti pamokos darbą. Mergaitė sunkiai atsiduso ir priėjusi prie savo medelio lėtai pradėjo karpyti šakas, kurios jai nepatiko. Tai tikrai nuobodu, bet bent jau nereikia ravėti pagalvojo rudų plaukų savininkė nukirpdama dar vieną šaką. Kadangi susidarė nemaža ir netvarkinga krūvelė, O'Connor reikėjo ją išnešti. Klastuolė susiraukė todėl, kad profesorius liepė saugotis spyglių, o mergaitė jų tiesiog nematė. Smaragdinių akių savininkė tyliai atsiduso ir atsargiai suėmė šakas į savo rankas. Susidarė nemažas ryšulėlis. Įdomu kur profesorius deda tas visas šakas. Galbūt jei profesoriaus paprašyčiau jis leistų man paimti šiek tiek šakų namo? Vietoje malkų... pagalvojo jauniausioji O'Connor atžala sumesdama visas šakas į dėžę. Galiausiai nusprendė, kad namo jų neprašys, kadangi tai tikrai per didelė gėda.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 2 mėnesius »
Buvo liūdna. Atrodė, kad Liucija paliko Elliw likimo valiai. Nepaisant to, velsietė buvo įsitikinusi, kad jos draugė yra geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje. Labai norėjo su ja pasišnekėti ir aptarti svarbius gyvenimo klausimus, kaip, pavyzdžiui, teleskopo gerovę. Deja, nei Liucija, nei Sabrina, nei Joana trečioji, nei Vėtratrūnė, nei Sarah nepasirodė ir Elliw neišgelbėjo. Ji nežinojo, kas čia vyksta, ir tai labai liūdino. Ir kas galėjo nutikti jos teleskopui?.. Šito klastuolė, deja, visiškai neprisiminė. Tai buvo skaudu.
Ji stovėjo prie šiltnamio ir bandė prisiminti du dalykus: kaip čia atsidūrė ir kodėl stovi vietoje. Norėjo eiti ir ieškoti Liucijos ir teleskopo, bet tiesiog negalėjo pajudėti. Netoliese buvo kažkokia nepažįstama mergaitė, bet Elliw neketino su ja šnekėtis. Šiaip ar taip, ji yra mergaitė, o ne teleskopas. Vadinasi, neverta pliurpti.
Po kurio laiko stovėti nusibodo, tad rudaplaukė pabandė atsisėsti. Deja, nepasisekė. Elliw taip nustebo, kad to net nepamiršo. Viskas darėsi pernelyg sudėtinga.
- Liucija? - dar kartą pabandė velsietė, tačiau niekas nepasikeitė - geriausia ir protingiausia mergaitė ir toliau buvo dingusi. - Sabrina? Joana trečioji? Vėtratrūne? Sarah?
Nė viena iš draugių nepasirodė, tad Elliw, ko gero, taip ir liks čia stovėti amžinai. Nebūtų prieštaravusi, mat kad kažkada skaudėjo, ji jau neprisiminė. Vis dėlto kartu su savimi neturėjo teleskopo, kas vertė ieškoti išeities iš šitos beviltiškos situacijos. Bandė žengti žingsnį ir pradėti paieškas, bet galiausiai nusivertė ant žemės.
- AUČ! - nuaidėjo garsus riksmas.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • V kursas
 • *
 • 85
 • Taškai: 168
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 2 mėnesius »
Sakura buvo užsisvajojusi ir jau ruošėsi išeiti, tačiau prie jos priėjęs strazdanotasis vaikinukas, vardu Alanas, pertraukė šviesiaplaukės mintis apie vyšnaitės medelį. Lauke yra mokinių? Tai labai negerai, mintyse pagalvojo varnanagė ir ėmė dairytis.
- Deja, aš piktmuses moku tik užšaldyti. Nežinau, ar jas veikia kokie kiti kerai, - atsakė ji Alanui. - Bet žinau tai, kad jokios nubaidomosios priemonės tikrai neveiks prieš puolantį jų spiečių. Reikia jas nukenksminti. Žinai, galima pabandyti piktmuses užšaldyti ir kur nors užrakinti. Eime. Aš tikiu, kad rasime išeitį, - nusišypsojo.
Sakura jau tipeno basomis šiltnamio išėjimo link. Reikėjo nuraminti piktmuses, padėti lauke esančioms mokinėms, o kur dar tai, kad profesorius Turner liepė eiti merginai į pilį. Tačiau čia pat Sakurai teko ir sustoti, mat būtent profesorius ką tik ją pakvietė.
- Atsiprašau, Alanai, tačiau mane kviečia profesorius, - tarė. - Turėsi palaukti, - ir Sakura nuėjo prie Turner. - Taip, profesoriau?
Tačiau apsimesti, kad viskas yra gerai, buvo sudėtinga. Basos kojos tapo šlapios ir ne jos vienos. Kodėl Turner nesutvarkio šios sumaišties? Kodėl nesusiurbia skysčio ir neina gelbėti piktmusių puolamų mokinių?
- Tergeo, - mostelėjo lazdele ir grindinys išsausėjo.
Baltaplaukės kojos jau buvo beveik sausos ir ji nusišypsojo. Dar viena priežastis neavėti batų, pagalvojo keturiolikmetė mintyse galvodama, kaip turėtų būti nemalonu tiems, kurių dabar kojos šunta šlapiuose apavuose.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 2 mėnesius »
Atrodė, kad ta baltapūkė basakojė Mendel neišgirdo. Tai privertė merginą susiraukti. Susirūpinimas piktmusių puolamomis mokinėmis apmažėjo. Vėl pasijuto pavydas. Mat Alanas, paaiškinęs, kad tos musės siurbia kraują ir gali tai daryti net iki mirties, pats nuėjo prie tos keistos mergaitės. Dori ėmė vartyti akis, tačiau ėjo iš paskos, nes žinojo, kad ta keistuolė gali padėti.
Kol Alanas kalbėjosi su basakoje, Dori stovėjo kiek atokiau ir klausėsi jų pokalbio, tačiau nieko nesakė. Taigi. Užšaldyti sugebu ir aš. Nieko šita blondinė neišmano, mintyse pagalvojo Mendel. Galiausiai Turner ją pasikvietė ir Dori atsikvėpė.
- Alanai, viskas, - prakalbo Dori. - Sušaldyti mokėsime ir mes. Nežinau, sušaldom ir sukišam tas bjaurastis į dėžę, kaip ir sakė antai ta, - mostelėjo galva tos keistuolės pusėn.
Netrukus kojos sušlapo. Raudonu vandeniu. Dori pasišlykštėjo ir jau norėjo susiurbti, tačiau tai pirmiau padarė ta blondinė ir klastuolė dar labiau susierzino. Kažkodėl ji piktu žvilgsniu dėbtelėjo į Alaną, nors jis čia buvo niekuo dėtas, ir pakankamai grubiai griebė jį už rankos bei pradėjo tempti išėjimo link.
- Viskas, gana čia terliotis, metas nudėti tas muses, - atidarė šiltnamio duris. Susikaupusį pavydą išlies ant piktmusių.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 2 mėnesius »
Matthew degė kuo nuoširdžiausia neapykanta. Buvo keista ją justi tada, kai šiltnamyje nebuvo Pritz. Juk jos ir nebuvo, ar ne? O galbūt herbologas tiesiog nepastebėjo? Ši mintis paskatino suvešėti šiokią tokią baimę - galbūt ta mergaitė sugalvos save parodyti pačioje pamokos pabaigoje? Tokio likimo Matthew nelinkėtų niekam, bet, tiesą sakant, dabartinio savo gyvenimo jis tikrai nepavydėtų.
Jau spėjo pamiršti, kad pakvietė Levins pas save. Pyktis ir neapykanta Melody užgožė viską, tad šviesiaplaukei priėjus ir dar mandagiai prašnekus Turner kiek nustebo. Pažvelgė į mergaitę ir bandė suprasti, ko ji nori. Atkreipė dėmesį, kad ji išsitraukė lazdelę vandeniui sugerti, bet apie tai, žinoma, nieko nesakė. Nereikėjo, kad rami ir galbūt mandagi mergaitė sužinotų apie Matthew (ne)gebėjimą kerėti.
- Ar išmanai tuos padarus? - galiausiai supratęs, kodėl kvietėsi mokinę, paklausė herbologas ir mostelėjo šiltnamio durų link. Nebuvo jis magizoologas, o tos muskažkasten tebuvo mokinių noras pasityčioti. Būtent taip nusprendė Turner, tik tai, deja, visiškai nepataisė nuotaikos. - Esi gamtos vaikas, tad kodėl neparodžius sugebėjimų ir nesusitvarkius su šita problema? Pasiimk Senklerį, galite abu imtis darbo. Jeigu susitvarkysi su tomis musėmis, paminėsiu profesoriui Beaumont, kad esi gabi mokinė.
Buvo smalsu, ar tai yra argumentas, tačiau kažkodėl atrodė, kad šitai mergaitei tokie dalykai visai nerūpės. Vis dėlto kažką daryti reikėjo, o Turner pats eiti į lauką kol kas tikrai neketino. Mintis, kad musės jį užpuls ir dar labiau pažemins mokinių tarpe, visiškai nežavėjo. Geriau jau ne. Liks šiltnamyje ir apsimes rimtai dirbantis.
Su ta mintimi Turner nusisuko nuo Levins ir nuėjo kažkokio augalo link. Palinkęs apsimetė, kad yra labai užsiėmęs, nors iš tiesų paprasčiausiai laukė šitos prakeiktos pamokos pabaigos.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 2 mėnesius »
Toji šviesiaplaukė kiek nustebino, mat jis tikėjosi, kad sužinos ką nors naujo, bet deja. O dar ji nuėjo pas Turner... Rado laiką. Pamanė jis. Ir dar Dori kažkas užplaukė, mat nusitempė jį pro duris.
- Ką dabar čia darai? Einu gi. - Pratarė ir movė laukan.
Kvaili padarai jau gerokai užpuolė Gruodę ir Elliw. Nebuvo ką daugiau veikti, nieko geresnio jis nebesugalvojo ir ėmėsi jas šaldyti.
- Immobulus, Immobulus. - Musės pamažu pradėjo geibti.
- Gal tada aš šaldau, tu suvaryk jas į dėžę gerai? Tada uždarom jas ir nežinau, padegam? - Kuo mažiau šitų padarų pasauly, tuo geriau. Galvojo jis. Alanas žinojo, kad miške tokių spiečių yra ne vienas. Buvo gaila Gruodės ir Elliw. Reikėjo nuvyti nuo jų tas muses ir nuvesti į ligoninę, ar bent jau į mokyklą. Bent gal tuo Turner pasirūpins... Kokia kvailystė buvo galvoti, kad į lauką niekas neišeis, ir kad profesorius Alanui įspėjus, kad lauke pilna piktmusių sutvarkys viską.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 2 mėnesius »
Regis, Alanas buvo nepatenkintas Dori šiurkštumu. O kaip kitaip? Turi valdytis, Dori! Nejau dabar siusi dėl kiekvienos mergaitės, su kuria jis persimes keliais žodžiais? Būk rami... Būk rami, kartojo sau mintyse.
- Atsiprašau, tiesiog aš jaudinuosi dėl Elliw ir Gruodės, - pamelavo ir išlėkė į lauką.
Alanas pradėjo tas piktmuses šaldyti. O jos išties buvo piktos, su mantija klastuolė jau kelias atmušė, o vieną net sutraiškė batu. Išgirdusi Alano pasiūlymą Dori sutiko ir muses, kurios jau buvo užšaldytos, Mendel griebė saujomis ir norėjo mesti į nugenėtų šakų dėžę, tačiau sudvejojo, mat nebuvo tikra, ar tos šakos nepradės kelti sumaišties. Todėl prieš tai Mendel greitai iškratė tą dėžę, kad ji būtų tuščia, ir jau tada pradėjo į ją mesti apmirusias muses. Stengėsi tai daryti kuo greičiau, mat žinojo, kad šitie kerai ilgai neveikia. Norėjosi kuo greičiau tas šlykštynes padegti.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • V kursas
 • *
 • 85
 • Taškai: 168
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 2 mėnesius »
Sakura jautėsi sutrikusi. Mama jai buvo minėjusi, kad žmonės įprastame pasaulyje vieni kitus papirkinėja, tačiau nemanė, kad su tuo teks susidurti pačiai ir dar mokykloje. Ar profesorius jai siūlė sandėrį? Ji susitvarko su piktmusėmis, o Turner pagiria ją magiškų gyvūnų priežiūros profesoriui? Šviesiaplaukės kaktoje įsimetė kelios raukšlės.
- Man nereikia, kad jūs kitiems profesoriams sakytumėte, kad aš esu gabi mokinė, - atsakė Sakura. - Pirmiausia, aš nesu gabi magizoologijoje, bet net jeigu ir būčiau, ką tai keistų? Tačiau su musėmis aš susitvarkysiu.
Ilgaplaukė suprato, kad dabar kiti yra sudėję į ją viltis. Tiek tas strazdanotas vaikinas, vardu Alanas, tiek raudonplaukė mergina Mendel, įsivėrusi daug auskarų, ir net pats herbologijos profesorius. Sakura negalėjo jų apvilti. Ir ten juk yra mokinių! Nors iš tiesų juk Sakura nežinojo apie piktmuses labai daug, bet pabandys jas nuraminti.
Ji išėjo į lauką, kur jau darbavosi ta gražioji pora kaip iš pasakos, tačiau mergina vargo be reikalo. Kažkodėl ji muses į dėžę metė rankomis.
- Galiu padėti, - nusišypsojo Sakura jai ir nukreipė burtų lazdelę į sušaldytas muses. - Winggardium leviosa, - tarė ji ir pradėjo pulkais skraidinti kerais paveiktas piktmuses į dėžę. - Na, štai, - ramiai pasakė, kai visos piktmusės buvo suvarytos į dėžę. - Šauniai padirbėjome, ar ne? - nusišypsojo abiems. - Dabar reikia kuo greičiau sugalvoti, ką su jomis darysime, nes jos greitai pradės busti, - pasakė.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 2 mėnesius »
Alanas toliau darbavosi lazdele, o Dori mėtė jas dėžėn. Puiku, jau greitai.
- Viskas bus gerai. - Pasakė jis Gruodei ir Elliw. Po kurio laiko iš šiltnamio išėjo ir toji mergina. Tai buvo gerai, mat jos dviese kur kas greičiau sutvarkė sustingusius vabzdžius. Alanas lengviau atsiduso ir nuleido lazdelę.
- Tuoj atstingsite. Tuojau nuodai praras poveikį ir jus abi vėl galėsite judėti. - Raminamai kreipėsi į piktmusių aukomis tapusias mergaites.
- Gerai, metas baigti su jomis. - Pasakė ir nusitaikė lazdele į dėžę. Ir sustingo trumpam. Kokia klaiki mirtis sudegti... Atėjo mintis į galvą. Bet tuojau pat jis pyktelėjo pats ant savęs. Visai tu nesveikas Senkleri, degink jas greičiau ir bus baigta... Rado ko gailėtis matai...
- Incendio. - Ištarė ir ugnis greitai prarijo dėžę.
- Einu pakviesiu profesorių, tegu gal jas palydi į mokyklą. Gal galit čia pabūti su jomis? - Paklausė Alanas Dori ir tos šviesiaplaukės. Tada movė į šiltnamį.
- Profesoriau Turner, jei galėtumėt išeikit į lauką. Mes su musėmis baigėm, bet gal galit palydėti į mokyklą Gruodę ir Elliw? Aš nežinau, gal į ligoninę joms reikėtų. Nuodai turėtų greitai prarasti poveikį, bet jos gana ilgai išbuvo lauke, tai gal reiktų išgerti kokio stiprinamojo eliksyro. - O tada vėl išėjo laukan ir atsistojo šalia Dori.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 93
 • Taškai: 28
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 2 mėnesius »
Gruodė jautėsi prastai. Ir jai jau ėmė atrodyti, kad abi čia ir liks sustingusios ir mirs. Nekelsiu kojos į šitą siaubingą pamoką, jei tik liksiu gyva. Pamanė ji, bet paskui jau nieko nebegalvojo. Jautėsi bejėgė, iš akių biro ašaros.
Ir staiga atsidarė durys, o pro jas išlėkė Alanas ir Dori. Ji ir džiaugtis jau neturėjo jėgų, bet visgi be galo gera buvo matyti, kaip tie padarai stingsta ir yra metami dėžėn. Paskui prie jų prisidėjo ir Sakura ir štai musių nebeliko. Ašarų mergaitei iš akių paplūdo dar daugiau, tik dabar jau iš palengvėjimo.
Galiausiai ji pajuto, kad gali pajudinti sumedėjusias kojas ir atsisėdo ant žemės. Mergaitė ištiesė ranką ir paėmė Elliw už rankos. Ji atrodė irgi labai nekaip. Gruodė norėjo truputį pasėdėti ramiai. Kažkodėl labai užsimanė miego. Geriausia būtų atsirasti  šiltoje lovoje. Užsisvajojo ji.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 2 mėnesius »
Kol Alanas ir Dori darbavosi su piktmusėmis, horizonte pasirodė basakojė. Ir viską sugadino. Ji šypsojosi ir buvo mandagi, tačiau iš tikrųjų juk ji tyliai pažemino Dori, ar ne? Ir pelnytai, mat kažkodėl raudonplaukė metė tas muses į dėžę žiobarišku būdu. Lyg būtum ne ragana, pagalvojo mintyse. Tačiau savo nepasitenkinimo rodyti nenorėjo, mat Alanas, regis, nieko blogo nepastebėjo. Na ir naivuolis. Negi jis nemato, kad blondinė su manim konkuruoja? O gal ne? Gal aš tik prisigalvoju, vis dar mintyse kalbėjosi su savimi.
Galiausiai Alanas padegė dėžę ir tos musiūkštės sudegė. Tą akimirką Mandel akyse taip pat blykstelėjo ugnelės. Tikriausiai tai vienintelis kartas, kai Dori mato grifą padegant gyvus padarus, ar ne? Kol Alanas sulakstė pakviesti Matthew, Dori tik žiūrėjo į Gruodę ir Elliw, bet pradėti joms meilikauti nesinorėjo. Svarbiausia, kad nenumirė. O toliau - išsikapstys. Grįžęs Alanas atsistojo šalia Dori ir tai šiek tiek nuramino ketvirtakursę. Dėl Merlino barzdos, kvaiša, juk jis tave pažįsta jau šitiek laiko, nejau manai, kad gali imti ir mesti tave dėl kažkokios blondinės, svarstė mintyse. O kodėl gi ne? O gal jam patinka šviesiaplaukės? Gal man nusidažyti plaukus geltonai? Taip, reikės paklausti Alano, kokia jam gražiausia plaukų spalva, toliau skendo savo mintyse ir stovėdama šalia Alano laukė, kol pasirodys herbologas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • V kursas
 • *
 • 85
 • Taškai: 168
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš 2 mėnesius »
Sakura jau norėjo prieiti prie Gruodės ir kitos nukentėjusios merginos, tačiau tą akimirką suliepsnojo ugnis. Strazdanius Alanas ėmė ir padegė dėžę su piktmusėmis. Tą akimirką baltaplaukė išsižiojo, nes negalėjo patikėti, kad žmogus taip pasielgė ir dar tas, kuriam, iš pradžių pasirodė, rūpėjo kitų gerovė.
- Kodėl tu padegei piktmuses? - su pasibaisėjimu veide paklausė Sakura. - Nejau negalėjome jų užklijuoti ir paduoti profesoriui? Galbūt jis būtų parūpinęs piktmusėms kelionę į atokią vietą, kur jos būtų galėjusios netrukdomai gyventi? Arba bent jau perdavęs jas magiškų gyvūnų priežiūros profesoriui, kuris tikrai būtų žinojęs, kaip tinkamai pasielgti su piktmusėmis. Nesitikėjau, kad taip padarysite, - pažiūrėjo ir į Alaną, ir į Mendel. Šitas pasaulis yra žiaurus, - mėlynakės balsas skambėjo liūdnai.
Ji pastebėjo, kad Gruodė pabudo. Atsisėdo. Atrodė prastokai, tarsi mieguista.
- Gruode, kaip tu? - priėjusi paklausė bendrakoledžės. - Nežiūrėk tenais, - bandė užstoti piktmusių dėžės likučius. - Jie baisūs žmonės, - turėjo omeny Alaną ir Mendel. - Einam į bendrąjį kambarį? Ar reikės į ligoninę? Aš tau duosiu pasitepti skaudamas vietas levandų eteriniu aliejumi, tikrai padės, - kalbėjo priklaupusi prie mergaitės.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš 2 mėnesius »
Grįžusį iš šiltnamio jį užklupo labai netikėtas klausimas. Tos prakeiktos musės jau sudegė ir jam atrodė, kad padarė ką reikėjo padaryti.
- Na... - Prabilo neužtikrintai, o galvoje vėl ėmė zuiti mintys apie baisią mirtį ugnyje.
- Nežinau, nepagalvojau... Aš... - Skambėjo keistai, lyg jai teisintųsi.
- Na nežinau... Tiesiog norėjau jų atsikratyti. Nepagalvojau apie tai kad... - Dievuliau, duoti tas muses Matthew būtų nekokia mintis. Alanas jau įsivaizdavo kaip atiduoda jam tą dėžę. O tuomet kas nors jam šimtu procentų nutiktų. Mintyse iškilo vaizdelis kaip puikiai per vieną pamoką herbologas parodė, kaip skinami magiškųjų svogūnų laiškai.
- Bet gi jos pavojingos. - Užbaigė savo mikčiojimų tiradą visai nevykusiai.
Pagaliau toji šviesiaplaukė nusisuko į Gruodę. Mergaitė jau atstingo, bet atrodė ne kaip. O Alanas jautėsi labai kaltas dėl šios pamokos nelaimių. Man metas susiimti, man metas pradėti mąstyti apie tai, ką veikiu. Reikia surimtėti. Jei nebūčiau bastęsis miške, tai viso to nebūtų nutikę. Juk Gruodė ir Elliw tikrai galėjo žūti. Ir dar tas musių atsikratymas... Puiku Alanai, pražudei nekaltų muselių spiečių. Ironiškai pabaigė minčių monologą vaikinas.
- Elliw, kaip tu? Ar gali atsistot? - Pabandė kreiptis į tą nuo viso pasaulio nutolusią merginą.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 93
 • Taškai: 28
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš 2 mėnesius »
Gruodė sėdėjo užsimerkusi ir skendėjo apsnūdusioje savo sąmonėje. Kažkas apie ją dėjosi, kažkas nelabai gero. Ar jie pykstasi? Pagalvojo ir pramerkė akis. Šalia stovėjo Sakura ir kalbėjosi su ja. - Aš... Tik noriu miego. Nežinau, nenoriu į ligoninę. - Gruodė net nusipurtė. Nekentė ligoninių.
- Tik ne ten. - Pakartojo jau kur kas žvaliau.
- Dori, jūs su Elliw juk abi iš Klastūnyno. Ar tu ją palydėsi į bendrąjį kambarį? - Paklausė žvelgdama į merginą. Ji atsargiai paleido Elliw ranką ir atsikėlė. Galva svaigo, bet kojos privalėjo nunešti į jos miegamąjį, kad tik nereikėtų eiti į ligoninę.
- Ir nepamirškit kažkur guli jos teleskopas, suraskit jį. - Pasakė mergaitė Dori ir Alanui. Jie viską sutvarkys. Pamanė Gruodė. Dabar kažkaip tereikėjo pasiekti pilį, kristi į lovą ir miegoti iki rytojaus ryto, o gal ir ilgiau.