0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 93
 • Taškai: 28
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 mėnesius »
Visgi į lauką ji nesiryžo išeiti. Bent jau ne su tokiu mažučiu kiekiu šakų. Taigi kirpo jas toliau, dėdama ant žemės kiek atokiau nuo ant jos sėdinčios Elliw. Dabar ji vėl atrodė nelabai patenkinta. Bet vis tiek gerai. Tegu sau sėdi su tuo teleskopu ir nesijudina iš vietos.
Taip ramiai kirpo jas ir dėjo į krūvelę. Kol prisikaupė gerokas kiekis. Tada ir atėjo laikas išnešti jas į lauką. Gruodė suėmė jas visas pirštinėta ranka ir pasakė Elliw.
- Aš tuoj ateisiu. O tu ramiai čia pabūk. - Ji labai greitai ketino sugrįžti. Ir  nužingsniavusi spėriu žingsniu link durų išėjo pro laukan. Išėjusi pridarė duris. Tuomet jau norėjo mesti šakas į šiukšlėms skirtą dėžę kai pasigirdo garsus vabzdžių zyzimas ir ji pajuto dūrį į petį. Ir dar vieną. Didžioji tų padarų dalis regis nekrutėjo. Bet buvo likę keletas nesustingusių.  Kurie dabar puolė mergaitę. Ji sukliko. Pajuto, kad negali pasijudinti. Skauda. Skauda. Siautė vienintelė mintis galvoje. Baisiausia, kad niekaip negebėjo pasikrutinti ir mauti atgal į šiltnamį.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 mėnesius »
Alanui pasakius, kad lauke knibžda piktmusės profesorius nesiėmė jų varyti iš ten. Vaikinas jau norėjo dar kažką sakyti, bet prie jų priėjo kažkokia nepažįstama mergina. Alanas pažvelgė į ją ir kūnu nuėjo drebulys. Kaip po galais jai nešalta? Gi žiema. Ar ji basa vaikštinėja per sniegą? Čia tai bent. Jai nusišypsojus jis atsakė tuo pačiu.
- Na taip. Aš bėgau nuo piktmusių. O neužšaldžiau jų todėl, kad kai jos mane puolė tenorėjau pranykti iš miško. Neturėjau kada traukti lazdelės. Profesoriau Turner, ji juk negali eiti laukan. - Alanas negalėjo suprasti, kodėl Matthew siunčia tą merginą į pilį. Matyt nežino kas tai per vabzdžiai. Nutarė.
- Aš gi jums sakau, lauke pilna piktmusių. Jos pavojingos. Gal turit kokių nubaidomųjų aliejų ar dar ko? - Toji mergina ėmė pasakoti apie eukaliptą. Regis nusimano apie gamtos pasaulį. Pamanė jis ir jau norėjo sakyti, jog yra kažką apie tai girdėjęs, bet staiga visa tai neteko prasmės, nes čia pat pasirodė kita mergaitė. Ir kad ir kokia toji mergina pasirodė jam įdomi, jis dabar matė tik vieną. Dori. O ji vėl kitokia plaukų spalva. Raudona. Jai tinka, liepsninga, visai kaip ir ji pati.
- Na matai, truputį pasiklydau ir teko bėgti nuo piktmusių. - Pasakė jai plačiai nusišypsodamas. Buvo gera matyti Dori. Visos atostogos tapo kažkokiu pragaru. Mat jis žinojo, kad ji vienutėlė tame dvare ir nieko negalėjo padaryti. Būtų ištrūkęs iš savo namų ir palaikęs jai kompaniją per Kalėdas, bet niekaip nepavyko to padaryti. Bet pagaliau vėl prasidėjo mokslo metai ir ji buvo čia pat. Dori apkabinus ir prisiglaudus jis pasijuto labai dvejopai. Ir norėjo taip likti, tik gal kur kitur, ne čia. Bet kartu buvo kažkaip nejauku, mat čia pat stovėjo Turner. Atsidusęs švelniai išsilaisvino iš merginos glėbio, bet pats apglėbė ją ranka per pečius. Nebuvo dabar jie taip arti, bet vis tiek šalia.
- Man atrodo, kad reikėtų eukaliptų aliejaus. Reiktų gerokai išpurkšti juo lauke. Tada tos musės turėtų išskristi. Jei jo turit, gal duokit man. Aš jas čia atvedžiau, aš ir nubaidysiu. - Tarė žvelgdamas į profesorių.

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • IV kursas
 • *
 • 141
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 mėnesius »
  Keista, tačiau grifė vėl stovėjo tame pačiame šiltnamyje ir nors jis nebuvo labai pasikeitęs jį išvydus po tiek laiko Melody užliejo jaudulys. Akys nekantriai lakstė po visa šiltnamį, o dešinioji ranka nervingai trūkčiojo. Tiesa, keletą ankstesnių herbologijos pamokų grifė "netyčiomis" praleido bibliotekoje ar prie ežero, leisdama pabūti sau su savo mintimis. Gyvenimas ir taip buvo per painus ir sudėtingas, tad iki tol grifė nenorėjo vėl kankintis herbologijoje, o ir noras sudalyvauti herbologijų metu "rengiamuose spektakliuose" netikėtai išnyko, sugrįžus į Hogvartsą po neitin lengvos vasarėlės…
  Ranka vis dar nevalingai trūkčiojo ir Melody akimirksniu paslėpė šią už nugaros. Tiesą pasakius, tamsiaplaukė jau beveik gailėjosi nusprendusi atsibelsti į herbologiją, nes paaiškėjo, kad joje negalėjai vėl pasinerti į savąjį pasaulį ar pieštuku makliavoti nesamones popieriuje. Atsidususi grifė tik žvilgtelėjo į profesorių ir pasirengė nuobodžiam darbo pristatymui.
  Pirmoji mintis šovus į galvą tebuvo- apie ką jis čia tauškia? Žydros akys įsmigo į profesorių, tarsi tikėdamosios paaiškinimo, tačiau dėja, jo nesulaukė. Nuo kada mes auginame vyšnių medelius? Negi tiek daug pamokų praleidau? Sutrikusi grifė liko stovėti įsmeigusi akis į tuštumą, kol visi kiti rodos nė kiek nesutrikę ėmėsi genėti šakas. Praėjus kelioms minutėms našlaitė šiaip ne taip susivokė ir pasiėmė žirkles. Priešais buvęs ko gero atliekamas medelis atrodė tikrai apgailėtinai, tad grifė net suabejojo ar yra nors viena šaka kurios reiktų nenugenėti. Ką gi, dar vienas pavojingas augalas, dar viena katastrofinė herbologijos praktika ir dar vienas įrodymas, kad profesorius trokšta mus išvysti augalų sulaužytais kaulais ir visus kruvinus dėl spyglių. Ką gi, geriau ir nebūna. Grifė stipriau sugniaužė žirkles ir pasilenkė nugenėti artimiausios šakos. Deja, likimas kaip visuomet nebuvo palankus ir netrukus aštrus spyglys skausmingai įsmigo į delną. Trečiakursės vyzdžiai išsiplėtė ir nė nespėjus susivokti šaka skausmingai užvožė trylikmetei per veidą.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 2 mėnesius »
Ne, Elliw tos neaiškios mergaitės tikrai nepažinojo. O su nepažįstamais žmonėmis bendrauti nebuvo smagu - jie nebuvo nei Liucija, nei Sabrina, jei Joana trečioji, nei Vėtratrūnė, nei Sarah. Kam su jais šnekėti iš viso? Velsietė neįsivaizdavo, kam tai gali būti reikalinga, tad nieko keistai mergaitei neatsakė. Kai ji dingo, netrukus pamiršo apie tai, kad visai neseniai susidūrė su kažkokia nepažįstama mergaite, kuri šnekėjo. Ak, jeigu tai būtų buvusi Liucija...
Sėdėdama ant žemės ir spoksodama į teleskopą klastuolė bandė prisiminti, kur esanti. Tikėtina, kad tai buvo pamoka - mergaitė labai jau daug laiko prašvaistydavo pamokose. Bet kodėl ji vis tiek nieko neprisimena? Na, ne nieko - prisimena teleskopą, drauges ir, deja, keturias bjaurias mergiūkštes. Vis dėlto iš pamokų tikrai neišmokdavo labai daug, dabar dėl šito buvo visiškai tikra. Vadinasi, daugiau neliko, ką čia veikti, reikėjo eiti sau ir pagaliau susirasti kurią nors iš penkių draugių. Dar smagiau būtų surasti jas visas.
Atsistojusi ir netgi į nieką neatsitrenkusi Elliw įdėmiai apžiūrėjo teleskopą. Jis atrodė esantis sveikas, kas šiek tiek pataisė nelabai kokią mergaitės nuotaiką. Nusišypsojusi prietaisui rudaplaukė apsižvalgė ir bandė susivokti, kur yra. Tai vis dar buvo pernelyg sudėtingas uždavinys, tačiau tuo metu kažkokia mergaitė išėjo pro duris, tad Elliw nuskubėjo iš paskos. Vos išėjusi į lauką (juk buvo viduje, ar ne?) atsitrenkė į pirmą kartą matomą ir kažkodėl nejudančią mergaitę. Jau norėjo ją apkaltinti, bet laiku suprato, kad tai nėra nei neLiucija, nei ne neLiucija, nei ne ne neLiucija, nei ne ne ne neLiucija. Vadinasi, ji dėl nieko nekalta.
Po kokios akimirkos ar dviejų Elliw suprato, kad pačiai darosi vis sunkiau judėti. Norėjo eiti kur nors, kur galėtų rasti daugiau teleskopų, bet negalėjo pakelti kojos. Nepastebėjo, kad ja pernelyg susidomėjo kažkokie neaiškūs padarai.
- Liucija?.. - liūdnai kreipėsi velsietė, bet daugiau nieko padaryti nebesugebėjo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • V kursas
 • *
 • 85
 • Taškai: 168
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 2 mėnesius »
Kol Sakura kalbėjosi su starzdanotu vaikinuku ir profesoriumi, šalia jų priėjo mergina raudonais plaukais, kurios veide matėsi daug auskarų. Antakyje, lūpoje, nosyje. Šviesiaplaukė auskarų išvis neturėjo, tik buvo girdėjusi pievoje apie tai, kad žmonės įprastame pasaulyje duriasi skyles sau į kūną tai vadindami grožiu. Sakura įdėmiai stebėjo raudonplaukę. Būtų smalsu paklausinėti jos apie auskarus.
Tačiau tai merginai, regis, rūpėjo tik starzdanotas vaikinas, kurį ji pavadino Alanu. Sakura nusišypsojo. Ar jie pora kaip iš pasakos, kurią baltapūkė girdėjo pievoje?
Profesorius atrodė suirzęs. Atsisakė pagalbos, nors Sakura tikrai būtų galėjusi pagelbėti prižiūrint kitus augalus. Tačiau keturiolikmetė buvo išmokyta, kad kiekvienas žmogus turi pasirinkimą ir kad reikia paisyti to, ką sako suaugę, todėl varnanagei teks išeiti iš šiltnamio, nors ji dar norėtų pasilikti.
- Gerai, profesoriau Turner, - atsakė mergina.
Profesorius nekreipė dėmesio į tai, kad šiltnamį apspitusios piktmusės. Kerai jas apšaldė, tačiau jos netrukus vėl atsibus.
- Eukaliptų aliejus nenubaidys jau įširdusio piktmusių pulko, - nusišypsojo Sakura. - Jis padeda tik tada, kai mes norime, jog jokia piktmusė mūsų neaptiktų, - pasakojo ji Alanui. - O jeigu jau surado, tai... - atsiduso. - Viskas gerai, išeidama aš jas vėl užšaldysiu, bet iš tiesų tai reikėtų suaugusiojo pagalbos, - viltingai pažiūrėjo į profesorių nesuprasdama, kodėl jis neina susitvarkyti su piktmusėmis.
Sakurai jau nebebuvo čia kas veikti, todėl ji ramiai grįžo į savo darbo vietą ir ruošėsi eiti, bet prieš išeidama nusprendė dar šiek tiek pasikalbėti su savo vyšnaite, kad ji geriau augtų. Žiūrėdama į ją kažką šnabždėjo.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 2 mėnesius »
Panašu, kad mokiniai apie tuos padarus nusimanė gerokai daugiau nei profesorius. Tai, ko gero, stebinti neturėtų - Matthew nebuvo iš tų, kurie be reikalo trankosi uždraustajame miške, tad iš kur jam žinoti, kokių ten yra padarų? Ir ką, po galais, galvojo Senkleris, kai atginė tas muses čia?!
- Mes esame herbologijos pamokoje, - burbtelėjo Turner pabrėždamas pamokos pavadinimą. Kodėl jam ir vėl turėjo šitaip siaubingai nesisekti? Ir vėl kažkokios nesąmonės, kurių centre, aišku, malasi Alanas. Matthew nusprendė galvoti, kad šį kartą jis taip pasielgė tyčia. Netgi pasvarstė apie dar vieną areštą, bet netrukus apsigalvojo - buvo pernelyg gaila laisvo laiko, kurį galima praleisti žymiai prasmingiau.
- Neturiu aš to tavo aliejaus. Jau nepastebėjai, esame šiltnamyje, - tarstelėjo profesorius visiškai prarasdamas kantrybę. Nenorėjo daugiau čia būti. Geriausia būtų paimti ir išeiti, bet jeigu tos piktmusės, ar kad ir kaip jos ten vadintųsi, išties tokios pavojingos, geriau nerizikuoti. Dar betrūko ir vėl susimauti.
Laimei, vienas iš medelių tuo metu užpuolė mokinę. Laimei? Tiesą sakant, taip, mat herbologui būtinai reikėjo rasti priežastį išsisukti nuo bendravimo apie prakeiktas muses. Nereikėjo daug laiko, kad Turner atpažintų nukentėjusiąją. Kadangi tai nebuvo Pritz, kurios, ačiū dievams, šioje pamokoje iš viso nepastebėjo, reikėjo padėti. Pripuolęs prie grifiukės paprasčiausiai čiupo už rankos ir trūktelėjo tolyn nuo medelio. Augalas ir toliau bandė pasiekti auką, tačiau gerai buvo bent tai, kad neturėjo savybės pailginti savo šakas. Reikėjo palaukti, kol jis nurims ir, žinoma, nuplauti kraują nuo Moondragon rankos. Neslėpdamas nepasitenkinimo Turner nusivedė mergaitę prie tam reikalui palikto švaraus vandens.
- Nusiplauk rankas, tik žiūrėk, kad neliktų nė lašo kraujo. Kai matysi, kad augalas nurimo, galėsi tęsti darbą. Bet argi nesakiau, kad reikia elgtis atsargiai?!
Paskutinis sakinys labai jau aiškiai parodė, ką Matthew galvoja apie atsargumo neturinčius mokinius, bet jam tai visai neberūpėjo. Daug blogiau buvo tai, kad iš šiltnamio ką tik išėjo Gruodė, o paskui ją - ir Elliw. Nereikėjo daug laiko, kad suprastum: jas abi užpuolė tos nelemtos musės. Vos sulaikęs pasitenkinimo kupiną šypseną Turner garsiai pasakė:
- Senkleri, jeigu nori vaidinti didvyrį, prašom - keliauk į lauką ir padėk Gruodei ir Goff. Kaip matau, jos tavo draugužėms nelabai patiko.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 2 mėnesius »
Dori piktu žvilgsniu dėbtelėjo į Matthew. Tik jis kaltas, kad Alanas nuo jos atsitraukė. Nes jis pradėjo pamokslauti. O gal... o gal ne? O gal vis tik Alanui nepatiko šis keturiolikmetės veiksmas? Bet kodėl jis tada apsikabino merginą per pečius? O tu atsimeni, kaip tėviškai Matthew apsikabindavo tave per pečius, kai tau reikėdavo palaikymo, mintyse pagalvojo tai prisimindama ir nuotaika iškart subjuro. Ko jis dabar nori? Reikia pasišnekėti? Aišku, vėl pamokslaus dėl pamokų nelankymo, toliau galvojo.
Klastuolei visai nepatiko ta šviesiaplaukė, su kuria kalbėjosi Alanas. Nes, regis, jiems abiems rūpėjo, kaip kiti mokiniai praeis pro piktmuses. Tai jau kažkas bendro ir tai raudonplaukę erzino. Juk pačiai Dori buvo nusispjaut. Ji pati panaudos kerus. Taip praeis abu su Alanu. O po jų, kaip ten žiobarai sako, kad ir tvanas. Kvaiša, nustok naudot žiobariūkščių posakius, mintyse save sudraudė. Laimei, ta basakojė nuėjo.
- Einam, Alanai, dirbti, - pasižiūrėjo į draugą ir kelias akimirkas tylėjo.
Svarstė. Sakyti ar nesakyti? O kodėl gi ne? Juk Matthew su ja elgiasi išties bjauriai. Juk taip?
- Matai, kad profesoriui visiškai nerūpi, kaip mažesni arba kerėti nemokantys mokiniai grįš į pilį.
Tai sakydama ketvirtakursė taip pat žiūrėjo tik į Alaną, o paskui nuėjo į savo darbą vietą. Viską persinešė šalia Alano darbo vietos ir pradėjo paprasčiausiai spoksoti į medelį. Tikėjosi, kad Alanas mokės apskabyti tas šakas, tačiau tuo pačiu labai tuo abejojo. Išeiti negalėjo, mat gi Klastūnyno vadovas sugalvojo sugadinti šį vakarą merginai moralizuodamas po pamokos.
Tačiau netrukus pasigirdo Matthew kreipimasis į Alaną ir Dori suprato, jog Gruodė ir Elliw yra lauke. Nors ką tik klastuolė galvojo, kad jai vienodai žydi sodai, kaip kiti pareis į pilį, tiek Gruodė, su kuria mergina susipažino rudenį ir kurios jai buvo gaila dėl tų randų ant veido, tiek Elliw, kurią Mendel jau seniausiai pažinojo, buvo kažkuo raudonplaukei svarbios.
- Ką padaro tos piktmusės? - paklausė Dori Alano.
Kažkodėl akyse ėmė kauptis ašaros. Mergina negalėjo savęs suvaldyti. Pasidarė sunku. Nesuprasi, kodėl. Ar dėl Gruodės ir Elliw, ar dėl Matthew elgesio.
- Kaip jūs galite nieko nedaryti ir siųsti į piktmusių lauką mokinį? - paklausė Dori profesoriaus, o iš akių ištryško kelios ašaros. - Juk jūs ne toks! - tai sakydama Dori turėjo omenyje ankstesnį herbologo rūpestį į jos pačios pusę.
Kas atsitiko? Ar jis pasikeitė? Ar ir Dori būtų palikęs dvėsti nuo tų piktmusių? Tai žinoma, kad būtų, pagalvojo. Nejau vis dar dediesi esanti išskirtinė? Mendel pasiruošė lazdelę.
- Turim eiti. Ką darysime? - susirūpinusiu žvilgsniu pažiūrėjo į Alaną. - Ei! Tu! Basom kojom! Ateik, padėsi mums! - susirado akimis keistą šviesiaplaukę, kuri sakėsi galinti apsisaugoti nuo piktmusių. Tuoj išaiškės, ar nemelavo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 93
 • Taškai: 28
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 2 mėnesius »
Likimas regėjosi be galo žiaurus. Gruodė stovėjo ir jautė, kaip silpsta. Tų baisių padarų rinkosi vis daugiau. Regis net tie sustingę pradėjo pamažu busti. Mama. Mamyte, kur tu. Nenoriu čia būti. Noriu namo. Bet čia nebuvo jos namai. Nebuvo šeimos, kurios artumo dabar ji taip norėjo.  Aplink zyzė tik kažkokie pirmą kart gyvenime matomi padarai. Jie gėlė, ir regis vis labiau pūtėsi. Kaip erkės. Didelės baisios erkės. Pamanė ji. O čia pat stovėjo ir Elliw. Kurios padėtis buvo ne ką geresnė. Bet šį kartą Gruodė nebegalėjo padėti nei jai, nei sau.
- Profesoriau! - Sukaupusi jėgas sušuko mergaitė.
- Viskas bus gerai. Elliw. - Tyliai pasakė Varniukė. Žinojo, kad tai tik žodžiai, bet kai juos ištarė garsiai pasidarė ramėliau. Jau tuoj atsivers durys ir mus išgelbės. Tikėjosi ji. Gruodė užsimerkė, nes nenorėjo matyti, kaip į jų pusę leke vis daugiau  tų kraugeriškų padarų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Gruodė Rimeikaitė »

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 2 mėnesius »
Ponulis herbologas šiandien visai prastai nusiteikęs. Pamanė Senkleris. Šiandien jis net bjauresnis už Clarke. Jam labai norėjosi ką nors atrėžti. Kad ir tarkim pasakyti, jog nesupranta kaip direktorė priėmė dirbti jį mokytoju, jei siunčia mokinę laukan, nors ten pilna pavojingų vabzdžių. Ir šiaip buvo dar prisikaupę visokių žodžių.  Bet šitam poreikiui išrėžti Turner viską ką dabar apie jį galvojo jis atsispyrė. Ir tam buvo ne viena priežastis. Pirma, jis išties kažką išmoko apie augalus. Užsiaugino obelį, išmoko apie augalų ginybos sistemą, visokias trąšas ir taip toliau. O antra, tai jis net ir dabar nemanė, jog Matthew blogas žmogus. Juk įsivaikino mokinę, ėjo su Dori į Askabaną. Ir taip toliau. Bet kuriems galams dabar elgiasi taip bjauriai?
- Aš žinau kokioje pamokoje mes esame. - Tarė ir nuėjo paskui Dori. Bet dirbti nemanė pradėti. Bent tol, kol lauke tos musės.
- Dori, jų nuodai sustingdo auką ir tada jos maitinasi krauju. Tai gali tęstis ilgai. O jeigu užpuola visas spiečius, žmogus gali netekti labai daug kraujo, gal ir numirti. Priklauso nuo to kiek laiko musės yra jį užpuolusios. - Kalbėdamas žvalgėsi tos merginos. Norėjo paklausti ką ji dar žino apie piktmuses. Kitomis aplinkybėmis mielai būtų pasikalbėjęs su ja apie šį mišką, apie jame gyvenančius padarus, regis ji daug žinojo ir jam atrodė, kad būtų apie ką pasikalbėti.
Tik dabar Senkleris pastebėjo, kad savo vietoje trūksta dviejų mokinių. Gruodės ir elliw. Jam pasidarė bloga. Kodėl būtent šios dvi turėjo išeit į lauką? Išgirdo ir Gruodės pagalbos šauksmą. Ir tai, ką jam pasakė Turner.
- Ir puiku, taip ir padarysiu. - Pasakė jam. Raudonplaukis jautėsi kaltas, kad atnešė čia tas muses. Bet tuomet jų genamas  neturėjo kur bėgti. Iki pilies nudumti jau nebuvo jėgų ir kažin ar būtų spėjęs ten nubėgti. Dabar troško viską sutvarkyti. Taigi nurūko prie tos merginos basomis kojomis.
- Lauke mokinės. Ką tu dar žinai apie piktmuses? Užšaldymas veiktų trumpiausiai. Sustingdymo kerai jų neveikia. Jokių nubaidomųjų priemonių mes neturim. Kiek aš dar žinau jas dar veikia kūno surakinimo kerai ar ne? Einam, prašau padėk man. - Čia pat stovėjo ir Dori. Tai buvo puiku. Jie trise turėjo viską sutvarkyti. Dori jis pasitikėjo ir žinojo, kad ji puiki kerėtoja.
Žinodamas, kad Dori tikrai eis paskui ir tikėdamasis, kad ir toji nepažįstamoji seks jį, skubiai patraukė prie durų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 2 mėnesius »
Turner kuo puikiausiai suprato, kad neturėtų liepti mokiniui eiti tvarkytis su bėda. Vis dėlto ne jis tą bėdą čia atnešė. Be to, nuoširdžiai neįsivaizdavo, kas tos piktmusės yra, tik, žinoma, neketino to prisipažinti vaikams. Pamoka sekėsi visai pusėtinai. Na, Elliw vos neužduso, bet ko daugiau galima tikėtis iš šitos mergaitės? Visiems kitiems lyg ir buvo viskas ne taip ir blogai, Moondragon, kaip Turner nuoširdžiai tikėjosi, buvo sveika ir gyva, kad ir kaip tingėjo tą patikrinti.
Bet ne. Būtinai vis tiek kažkas turėjo atsitikti. Jeigu šiltnamis negriūna, tai būtinai kažkas turi sugalvoti naują profesoriaus kankinimo metodą. Kažkodėl nebuvo labai keista, kad tai yra ne kas kitas, o Alanas Senkleris. Kad ir kaip norėjosi tikėtis, kad tas grifas nėra blogas vaikas, jis, regis, kiekvieną kartą vis stengėsi įrodyti, kad yra priešingai.
Dori žodžiai paveikė kažkaip keistai. Ji buvo teisi, jis išties "toks" nebuvo. Nelinkėjo vaikams blogo (nebent, žinoma, tai būtų Meghan Natali Pritz) ir tikrai nesiruošė jų palikti bėdoje. Kodėl šį kartą buvo kitaip? Matthew ir pats to nežinojo, bet su tam tikru nepasitenkinimu suprato: ko gero, vis dėlto reikėtų padėti Gruodei ir Elliw. Atsidusęs nuėjo prie pirmosios pagalbos kampelio, kurį nuolat atnaujindavo. Deja, visos priemonės buvo skirtos apsaugai nuo augalų, kovoti su vabzdžiais Matthew paprasčiausiai nepasiruošė. Nurijęs atodūsį apsižvalgė. Toji šviesiaplaukė nuolat stebino, bet ji išties atrodė išmananti gyvąją gamtą. Gal vis dėlto nebūtų taip jau labai gėdinga paprašyti mokinės pagalbos?.. Reikėjo bandyti.
- Levins! - garsiai sušuko profesorius ignoruodamas kitus mokinius. - Ateik čia.
Būtent jos ir paprašys pagalbos. Neatrodė, kad ji daug bendrauja su kitais, tad galbūt viskas nebus taip jau blogai?..

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • IV kursas
 • *
 • 141
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 2 mėnesius »
  Skausmas netikėtai užklupo ir visas dešinys skruostas tiesiog degte degė. Melody giliai užgniaužė aimaną ir sutvardžiusi ašaras vėl pažvelgė medelio pusėn. Deja, šis neketino nurimti ir jau užsimojo šaka antrajam smūgiui, kai grifė pajuto kaip kažkas staigiai trūktelėjo jai už rankos. Šaka stipriai tvojo į orą (gerai, kad to smūgio auka vėl netapo mano veidas...) ir nepailstama toliau stengėsi pasiekti nenubaustą auką. Trečiakursė apšalusi stebėjo kaip augalas talžė orą, o vėliau pabandė kiek apraminti padažnėjusį kvėpavimą. Apsigręžusi pagaliau išvydo gelbėtoją ir visas dėkingumas akimirksniu išnyko.
- Būčiau ir pati išsivertusi,- priekaištingai sumurmėjo herbologui, tačiui regis šis nieko negirdėjo.
  Profesoriaus atvesta prie vandens grifė akimirksniu ištraukė ranką iš profesoriaus gniaužtų ir dirstelėjo į vandenį. Visa laimė, jame nebuvo silkių. Dėbtelėjusi į profesorių dar norėjo priekaištauti dėl tokių augalų pasirinkimo pamokai, tačiau tiesiog mintyse jį iškeikė dėl jo „draugiškų“ augalėlių ir ilgai negalvojusi įgrūdo ranką į vandenį. Vanduo iškart nusidažė kruvinai raudona spalva. Panašu, kad daugiau lankytojų dėl spyglių šis vanduo nesulauks, nebent aišku kažkas norėtų nusiplauti kraują su kruvinu vandeniu... Šyptelėjusi grifė grįžo į savo vietą ir išsitraukė iš kuprinės grifišką šaliką, kurį buvo apsirišusi kol atėjo iki šiltnamio. Iš delno dar vis sunkėsi kraujas, tačiau jau žymiai lėčiau nei prieš tai. Šaliku apsiviniojusi žaizdą, kad nebesisunktų kraujas, juodaplaukė atsigręžė į augalą. Šalia ant stalo buvo pora kraujo dėmių, o medelio šakos tebebuvo neapkarpytos.
  Staiga už akių užkliuvo kelios mergaitės lauke, šalia pridarytų šiltnamio durų ir aplink jas susibūręs kažkokių keistų musių spiečius. Melody susidomėjusi stebėjo spektaklį, kol viena musė nepastebėta įsmuko pro plyšį į šiltnamį. Kuo labiau musytė artėjo, tuo tikriau grifė įsitikino, kad tai nebuvo eilinė musė. Galiausiai keistuolei prisiartinus prie pat trečiakursė išvydo geluonį ir aiktelėjusi žengė atbulomis, bei gan smarkiai nugara trinktelėjo į stalą. Vazonas su medeliu susvyravo ir vos grifei spėjus pasitraukti su trenksmu „pabučiavo“ grindis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Melody Moondragon »
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • III kursas
 • *
 • 57
 • Taškai: 10
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 2 mėnesius »
Athena sėdėjo herbologijos pamokoje. Čia ji buvo tik todėl, kad kai ji bus namuose brolis neknistų proto dėl to, jog ji nemoka rūpintis augalais, kadangi ji moka. Juk herbologija jai sekėsi palyginus neblogai. Ji mokėjo rūpintis magiškais augalais, tad tai reiškia, jog mokėjo rūpintis ir žiobariškais augalais, kadangi žiobariški augalai yra daug paprastesni. Jie nieko nedaro. Tiesiog auga aukštyn ir leidžia šaknis. Didelė nuobodybė.
Žinoma, mergaitei labai nepatiko, kad pamoka vyko vakare, kadangi ji mieliau laiką būtų leidusi kaip nors įdomiau. Pavyzdžiui mokydamasi kerėjimo ar skaitydama knygas. Na, draugų ji neturėjo, tad šios veiklos čia pripaišyti negalėjo. Kartais dėl draugų neturėjimo jai Hogvartse būdavo labai liūdna, tačiau negali gi viskas klostytis it sviestu būtų patepta.

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • IV kursas
 • *
 • 141
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 2 mėnesius »
  Tamsiaplaukės nelaimei, vazono šukės išsilakstė ant grindų, o medelis keliom aplūžusiom šakom šukių ir žemių apsupty bejėgis gulėjo ant grindų. Sutrikusi juodaplaukė paslapčiomis išsitraukė lazdelę.
- Reparo,-pusbalsiu tarė nukreipusi lazdelės galiuką į vazono šukes. - Reparo, reparo, reparo!
  Grifė kaip įmanydama mosikavo lazdele, tačiau kerai rodos buvo nusiteikę prieš ją. Reparo kerus trečiakursė išmoko dar pirmuosiuose kursuose, tačiau pastaruoju metu iš jos kerėtoja buvo visai nekokia... Praradusi viltį našlaitė vėl kyštelėjo lazdelę į kišenę ir iš nevilties spyrė į išsibarsčiusias vazono šukes. Išsiliejusi grifiukė dirstelėjo per petį ar profesorius dar neatėjo aiškintis dėl sudaužyto vazono ir pasinaudodama laisva proga paspyrė šukes ir vazone buvusias žemes po stalu. Tačiau to panaikinti įkalčiams neužteko. Paskubomis trylikmetė pagriebė žirkles, atsargiai kiek tai buvo įmanoma suėmė vyšnaitę už pirmos pasitaikiusios šakos ir nutempė iki kruvinojo vandens. Įtampa vertė grifiūkštę skubintis, nes rodės bet kurią akimirką išnirs profesorius su baudos taškais grifams. Drebančiomis rankomis Melody žirklėmis greitai nukirpo didžiausias šakas, o vėliau ėmėsi mažesniųjų. Kai medelis liko beveik plikutėlis, juodaplaukė sugriebė šakas ir sugrūdo į talpą su kruvinu vandeniu (juk reikėjo kažkur jas paslėpti, tiesa?). Šakų spygliai šiek tiek apibraižė rankas, tačiau kruvinų žaizdų išvengti šiaip taip pavyko.  Gerai, kad dauguma užsiėmę su tomis mutantėmis musėmis. Ir dar geriau, kad ta įsibrovėlė musė ketinusi man įgelti buvo pritrėkšta krentančio vazono...
  Žydros akys blaškėsi nerasdamos saugios slėptuvės medeliui, o keli pirmakursiai jau susidomėjo ant grindų likusiu vazono žemių pėdsaku. Tamsiaplaukę apėmė panika ir pradėjo darytis sunkiau kvėpuoti. Trečiakursė sugriebė pusplikį medelio kamieną ir nuvilko iki tolimiausiame stalo gale buvusio kažkokio hogvartsiečio vyšnaitės. Ilgai negalvojusi kilstelėjo medelį ir stipriai įstatė į vazoną šalia kito augalo. Dabar nelaimingojo mokinio vazone buvo du vyšnaičių kamienai, o vienas jų beveik neturėjo šakų ir labiau priminė rastigalį, nei medelį. Grifė paskubomis grįžo prie kuprinės, ją užsimetė ant dešiniojo peties ir persėdo kuo toliau nuo įvykio vietos buvusioje laisvoje vietoje.
  Atsirėmusi į sieną išsitraukė „Tūkstantis stebuklingųjų žolių ir grybų“ ir su apsimestinai susidomėjusiu žvilgsniu įbedė akis į knygą. Beliko sulaukti pamokos pabaigos ir gavus šansą kuo greičiau iš čia išsinešdinti,- pagalvojo ir nepakeldama akių lyg niekur nieko įnyko į knygą.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 2 mėnesius »
Melody neatrodė patenkinta tuo, kad profesorius jai padėjo, bet argi tai buvo jo problema? Šiaip ar taip, ji nukentėjo per augalą, o ne per kažkokias prakeiktas muses, apie kurias herbologas visai nedaug nusimanė. Jis nuoširdžiai tikėjosi, kad gudruolis Alanas arba dar gudresnė jo draugužė Levins pagaliau imsis veiksmų. Atrodė (tiksliau, Turner tuo buvo įsitikinęs), kad tie paaugliai nori pasirodyti esantys kažin kokie didvyriai, tačiau ir toliau sėkmingai nieko nedaro. Tai pradėjo gerokai erzinti, ir Turner susiraukęs nutarė nieko iš šitos pamokos nesitikėti.
Tarsi to būtų maža, Moondragon nutarė dar pasiautėti. Ji lyg ir nebuvo iš tų, kurie mėgo gadinti kitų gyvenimą, tačiau dabar jai, sakykime taip, nesisekė. Tai tiesiog siaubingai erzino, ir Turner susiraukęs stebėjo grifiukę. Jeigu nebūtų niokojami jo augalai (nesvarbu, kad nevykėliškai užauginta mokinių), būtų buvę netgi juokinga. Melody išties šauniai stengėsi paslėpti visus įkalčius. Problema buvo ta, kad Matthew viską matė, ir tai jam tiesiog siaubingai nepatiko. Vis tik smalsumas, ką gi mergaitė darys toliau, nugalėjo, ir kol kas Turner jai netrukdė. Žinojo iki pamokos pabaigos atimsiantis jos koledžui kokius tris šimtus taškų, tačiau tai padaryti bus galima ir vėliau. Jeigu panelė Moondragon sugalvos pasišalinti pernelyg anksti, susiras ją per vakarienę ir atims keturis šimtus taškų.
Galiausiai spektaklis baigėsi, ir Matthew galėjo prisijungti prie aktorių. Nekreipdamas dėmesio, ar Levins teikėsi iki jo ateiti, nužygiavo iki prasikaltusios grifiukės ir įdėmiai pažvelgė į ją.
- Ir ką gi mes čia veikiame, Moondragon? - apsimestinai maloniu balsu paklausė Turner griežtai žvelgdamas į mokinę. - Už chuliganizmą tavo koledžas netenka šimto taškų. - Likusius du šimtus taip pat atimsiu, nesijaudink pridūrė mintyse. - O dabar keliauji tvarkyti tai, ką čia pridirbai, kitaip išties pasigailėsi.
Turner nutilo, tačiau taip ir liko stypsoti prie grifiukės. Šią akimirką negalvojo apie tuos prakeiktus gyvius, jo mintyse buvo tik gerokai suerzinusi Melody Moondragon.

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • IV kursas
 • *
 • 141
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 2 mėnesius »
  Širdis nusirito į kulnus ir grifei užgniaužė kvapą. Lyg iš giedro dangaus tamsiaplaukė visai netoliese išgirdo ne ko kito, o herbologijos profesoriaus balsą. Trečiakursė sustingo ir tiesiog įsmeigė akis į vieną tašką knygoje. Kaip? Kada? Iš kur?- kankino klausimai be atsakymų grifiukės mintyse. Kad jį knisius apvogtų, iš kur jis sužinojo? Iš kur sužinojo, kad tai mano darbas? Prisiekiu, jei tie pirmakursiai jam prasitarė, rytoj jie nebeatsibus... Galiausiai grifė prisivertė ir nenoriai pakėlė akis į profesorių.
- Skaitome,- nieko neišduodančiu tonu atsakė į klausimą, tačiau sutrikusio žvilgsnio nuslėpti nepavyko.
  Grifiukė dirbtinai šyptelėjo ir nusuko akis. Ilgai kankintis neteko, mat jau po kelių akimirkų grifės ausis pasiekė jau seniai numatyta bausmė- ko gero žiauriausias smūgis grifiškajai mokinės pusei.
- Šimtas?- su nusivylimu, kalte, bet ir šiokiu tokiu palengvėjimu pasitikslino grifiukė. Galėjo būti ir blogiau, juk jis laisvai galėjo atimti porą ar daugiau šimtukų grifams. Juk tai tikriausiai vienas jo mėgstamiausių hobių...
  Netrukus Melody pasigailėjo prasitarusi ir tiesiog tylėdama spoksojo į grindis. Tądien ji nebuvo labai kalbi, tačiau paskutinieji žodžiai privertė mokinę prabilti:
- Tvarkyti? Nejaugi siūlote ištraukti šlapias šakas iš kruvino vandens, pasiimti medelį, susemti šukes ir viską neštis į grifų bendrąjį kambarį? O gal į direktorės kabinetą? Kur siūlote man visą tai padėti? Ir tuo labiau- „pasigailėsi“? Negi jūs man grasinate?- visa baimė išgaravo ir Melody aiškiai išreiškė nepasitenkinimą profesoriui pakėlusi toną, kad aplinkiniai girdėtų, jog profesorius ką tik jai grasino. Grifė pasistiebė, kad atrodytų aukštesnė ir, kad netektų žiūrėti į profesorių iš apačios, kaip kokiai šešiametei. – Jūsų žiniai jūs neturite teisės man grasinti, o aš turiu pilną teisę kreiptis į direktorę. Beje, galbūt ji pagaliau teiksis jus atleisti ir jums nutrauks mokinių keliamas „kančias“ šioje mokykloje...
  Balsas skambėjo aiškiai ir užtikrintai, tačiau ganėtinai ramiai. Tamsiaplaukė vėl atsistojo pilnu padu ant žemės ir nekreipdama dėmesio į profesorių pasistvėrė kuprinę ir užsimetė ją ant peties. Tuomet paskubomis nulėkė prie kruvinojo vandens su šakomis ir padedama kerų susprogdino talpą su vandeniu (keista, tačiau kerėti daug geriau sekėsi, kai galvodavai apie nekenčiamą profesorių). Vanduo su šakomis išsiliejo ant grindų ir apsėmė visą grindinį, taip pat, jei Melody spėjimai pasitvirtino- turėjo apsemti ir herbologo batus... Bus puikus spektaklis vaikams, kai jie galės žiūrėti, kaip profesorius be magijos tvarko apsemtą šiltnamį... Atlikusi darbą grifė užsikimšo ausis, kad negirdėtų nepasitenkinimo šūksnių ar minusuotų taškų ir pasileido šlapiomis grindimis link durų.
  Išlėkus į lauką tamsiaplaukė trumpam stabtelėjo atsikvėpti. Kažkur užnugaryje dar girdėjo mokinių šūksnius, tačiau jie jai nerūpėjo. Nerūpėjo net ir tai, jog kelios lauke buvusios piktmusės įgėlė našlaitei į petį. Ir ji beveik nepastebėjo, kaip visą kūną užliejo skausmas- galbūt nuo piktmusių, galbūt nuo įbrėžimų, o gal žaizda delne vėl atsivėrė ir pradėjo kraujuoti- dievai težino... Tačiau dabar tereikėjo pabėgti kuo toliau nuo šiltnamio, tad grifė pasileido bėgti link pilies.
"Vardan beveik begalvio Niko!"