0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 3 mėnesius »
Marchetti nustebo, jog grifas su Dori buvo taip susirūpinę jos niežtinčiomis ir bjauriai raudonomis rankomis. Mergina buvo susitaikiusi su mintimi, jog su šita problema teks bandyti susidoroti pačiai, tačiau pajutusi kompanionų paramą pasijuto kiek ramiau.
- Beje, mano vardas Levanda, - tarstelėjo vis dar nepažįstamam Mendel draugui, taip savotiškai atsidėkodama už iš rašalo dėmių išvaduotas rankas.
- Manau, jog galiu pakentėti iki pamokos pabaigos, - kupinu ryžto balsu atsakė.
Mergina padarė taip, kaip liepė klastuolė, ir užsimovė kažkokias po ranka pasitaikiusias purvinas pirštines. Jei aplinkybės būtų palankesnės, ji nei už ką nebūtų mūvėjusi tų žemėtų ir velnias žino kokiomis trąšomis ir mikstūromis ištepliotų pirštinių, tačiau dabar didelio pasirinkimo neturėjo.
Žinoma, ji nesiklausė profesoriaus monologo apie šios pamokos darbą, tad nieko nei nenutuokė. Puikiai suprato, jog jos porininkai taip pat neįsivaizduoja, ką reikia daryti, mat žvilgtelėjusi į bendrakoledžę pamatė, jog ši tik kapsto žemes vazone. Kaip visad, raudonlaukė vylėsi, jog viską išsiaiškins stebėdama kitus hogvartsiečius su užsidegimu bandančius uždirbti savo koledžui taškų. Apsidairiusi suprato, jog visi prilindę prie savo svogūnų ir skabo lapus. Viskas atrodo paprasta, tačiau iškilo menkutė problemėlė: savo svogūną Levanda jau seniai buvo praganiusi.
- Gal kuris iš jūsų turit atliekamą svogūną, - kiek susigėdusi tarstelėjo.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 262
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 3 mėnesius »
  Henrieta stovėjo šiltnamyje ir klausėsi profesoriaus Turner dėstomos pamokos praktikos. Kadangi pirmą šių mokslo metų pamoką praleido, dabar stengėsi kuo atidžiau klausytis pamokose, kad lengviau prisivytų kitus mokinius ir mokslo metų pabaigoje išlaikytų egzaminus.
  Šiltnamyje siaubingai dvokė ir buvo labai sunku kvėpuoti. Kažkodėl būtent per herbologijos pamokas tekdavo dirbti su dvokiančiais augalais, žemėmis ir neaiškios sudėties tirpalais. Tačiau norėjosi uždirbti taškų savo koledžui, tad reikėjo tverti tą dvoką ir atlikti pamokos darbą.
  Kadangi pirmą pamoką grifė buvo praleidusi, šiuo metu ant jos stalo stovėjo vienas iš atsarginių svogūnų, kurį ji prižiūrėjo per kelias praktines pamokas. Greta vazono buvo pastatytas eliksyro, pagaminto praeitą pamoką buteliukas. Mergina tikėjosi, kad eliksyras suveiks, nes eliksyrininkė iš jos buvo nekokia.
  Profesoriui Turner pasisiūlius visiems parodyti kaip teisingai nuskinti svogūnų laiškus, ketvirtakursė įdėmiai pažvelgė į profesoriaus pasiimtą augalą, nes nesinorėjo nualpti. Tačiau kai profesorius krito be sąmonės, mergina tvirtai nusprendė jokiu būdu nedaryti taip, kaip rodė profesorius.
  Užsimovusi pirštines, Henrieta pažvelgė į savo svogūną ir ėmė rankioti nuvytusius svogūnų laiškus. 
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 548
 • Taškai: 85
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 3 mėnesius »
- Malonu susipažinti, aš Alanas. - Pasakė jis ir nusišypsojo Levandai.
- Bet žinai, tavo vietoj tai apvalyčiau tas pirštines. Jos tokios žemėtos. O tavo rankoms dabar nekas. - Dar pridūrė pamatęs kokias nešvarias pirštines ji užsidėjo.
Senkleris apsižvalgė po šiltnamį. Na nieko regis ypatingo, reikia tik išskabyti laiškus ir palikti geriausius. Pamanė vaikinas.
Išgirdęs, kad Dori draugė neturi svogūnų vieną iš savų vazonėlių pastūmė jai.
- Imk. Kažin ar būtų labai gera idėja prašyti papildomo svogūno pas Matthew. - Jis irgi užsidėjo pirštines ir ėmė skinti tuos laiškus. Nuskynęs kelis atsiduso. Labai norėjosi palikti šį dvokiantį šiltnamį ir išlėkti į gryną orą. O dar norėjosi išklausinėti Dori. Kadangi profesorius atgavo sąmonę ir nebereikėjo dėl jo nerimauti. Alanas vėl susimąstė apie seniau Dori ištartus žodžius.

*

Neprisijungęs Chloe Fraser

 • I kursas
 • *
 • 15
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Cross equals love
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 3 mėnesius »
Vos atėjusi į šiltnamį Varniukė pajuto, švelniai tariant labai nemalonų kvapą, tad kaip ir pirmą pamoką prisidengė nosį šaliku. Tačiau šį kartą nuo kvapo pykino ir mergaitė perbalo vos priėjusi prie savo svogūno. Ji stengėsi nekreipti dėmesio į sumaištį keliančias mergaites. Visada tos pačios. Kloja į visas pamokas ateina išmokti kažko naujo. Ne išimtis ir ši pamoka. Tačiau jai buvo sunku stebėti, kaip viena iš panelių tiesiogine to žodžio prasme tyčiojosi iš mokytojo. Vienaip ar kitaip vis tiek nusprendė nesikišti, o ramiai sau skabė svogūno laiškus. Nuskynus gal dešimt jų mergaitei pasidarė bloga, apsvaigo galva ir ji pamanė, kad nualps. Priėjo prie mokytojo kuris jau buvo atsigavęs ir nedrąsiai, drebančiu balsu kreipėsi į jį.

- Profesoriau, gal galiu išeiti iš šltnamio porai minučių. Man trūksta oro... Grįžusi tikrai tęsiu darbą...
Būk malonus nes kiekvienas kovoja savo kovas

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1145
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 3 mėnesius »
Dori linktelėjo Levandai. Po pamokos stengsis kuo greičiau surasti tepalą. Turėtų padėti. Mendel šyptelėjo, kai Alanas susirūpino dėl raudonplaukės rankų. O paskui dar atidavė jai vieną savo svogūną. Ak, koks jis geras, pagalvojo keturiolikmetė ir užsisvajojo. Tačiau svajoti nebuvo kada, nes reikėjo dirbti. Na, bent jau imituoti darbą.
Spalvotų plaukų savininkė pamatė, kad Alanas ėmė skabyti tuos laiškus. Gūžtelėjusi pečiais ketvirtakursė pradėjo daryti tą patį. Darbas buvo toks nuobodus ir varginantis. Ir prie viso to - dar ir smirdantis.
- Eee... - vis tik numykė klastuolė. - Nežinau... Pabaigsiu kitą pamoką, o gal nebaigsiu išvis, - žiūrėjo į tą pavogtą vazonėlį. - Man reikia surasti tą tepalą. Žinot, jūs čia dirbkit, o aš jau eisiu. Levanda, susitinkam po pamokos paveikslų sandėlyje. Gali neskubėti, nes dar kol surasiu. O... o tu, Alanai, geriau ten neik. Na, žinai, mergaitiški reikalai, - ėmė skiesti bijodama, kad šis po pamokos nesugalvotų pradėti kamantinėti dėl Deoiridh.
Netyčia paglosčiusi Alano petį ir jam nusišypsojusi mergina išėjo iš šiltnamių.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 3 mėnesius »
Atrodė, kad viskas aprimo. Buvo sunku tuo patikėti, bet pamoka buvo panaši į pamoką. Matthew netgi beveik pamiršo savo nesėkmę jos pradžioje. Žinoma, maudžiantis veidas neleido to pamiršti iki galo, tačiau net ir bjauriausi Hogvartso mokiniai bent jau kol kas teikėsi duoti ramybę. Tai buvo nemaža pergalė, tad buvo galima pasidžiaugti. Kiek Turner gali džiaugtis pamoka, žinoma.
Profesorius sėdėjo savo vietoje ir neketino kur nors judintis. Na, nebent de Leighi ir vėl prireiktų pagalbos. Jis vis dar nesuprato, kaip tėvai galėjo išleisti aklą mergaitę, nemokančią anglų kalbos, į tolimus užsienius mokytis. Argi tai protinga? Čia tyko tiek daug visokių pavojų, o kur dar nesupratingi mokiniai ir profesoriai, nė nesistengiantys padėti...
Šitas mintis nutraukė pirmakursė varniukė, kuri dar nespėjo pridirbti nieko, kad Matthew jos nemėgtų. Jai priėjus profesorius susiraukė: spėjo, kad vėl nutiko kokia nelaimė, iš kurios teks gelbėti kokį kvailą mokinį. Jau ruošėsi rėžti, kad nieko nedarys, kai Fraser tiesiog paprašė išleidžiama iš šiltnamio. Tai kiek nustebino, tačiau herbologas nė neketino prieštarauti.
- Žinoma, - tarstelėjo ir mintyse palinkėjo mergaitei niekada nesugrįžti. Kiek atsipalaidavęs nebegalvojo apie tą ne itin drąsią pirmakursę ir pastebėjo, kad Dori Mendel paliko šiltnamį. Tai privertė susiraukti. Kada aš pasakiau, kad pamoka baigta? suirzęs paklausė savęs Turner, bet nė neketino dabar kažko aiškintis. Visiškai neturėjo entuziazmo šnekėtis su kuo nors, kas gali žinoti, iš kur Dori ištraukė galinti išeiti. Nutaręs išsiaiškinti su ja vėliau, nors puikiai žinojo to nedarysiąs, Turner atsišliejo į kėdės atlošą ir užsimerkė. Vylėsi, kad daugiau jos mažvaikis nesiartins su pagalbos prašymu. Profesorius tam buvo pernelyg pavargęs.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 254
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 3 mėnesius »
Meghan susiraukusi stebėjo, kaip Dori, o vėliau ir Levanda su tuo grifu (koks po velniais jo vardas? Alanas? Kaip ir būtų laikas jau prisiminti... ) bando nuvalyti Matthew veidą. Aiškiai matėsi, kad Dori bando apsimesti, jog pati apipaišo herbologo veidą, tačiau Meg taip lengvai neapgausi. Juolab, kai apgauti bandantis žmogus buvo Dori. Švilpiukė savo draugę žinojo nuo plaukų šaknų iki kojų pirštų galiukų ir tikrai suprato, kad ji tyčia nebekenkia profesoriams. Ypač misteriui Grybui. Kažkas tarp jų vasarą buvo, tačiau Meghan dar neturėjo progos sužinoti kas.
Šiaip ar taip, net keli žmonės bandė nuvalyti herbologo veidą ir rudaplaukė labai didžiavosi savimi matydama, kad jiems tai ne per geriausiai sekasi. Deja, profesorius neužilgo nusprendė atsigauti, Meghan nespėjus sugalvoti, kaip dar papuošti jo veidą. Švilpiukė buvo be galo nustebusi, kai misteris Grybas neatėmė iš jos nė vieno taško. Ar jis girtas ir dėl to toks nenuovokus, ar nusprendė mane ignoruoti, tikėdamasis, kad taip atsikratys? Šiaip ar taip, bet kuris atvejis kuo puikiausiai įrodo, kad jis kvailas.
Atėjo laikas smagiausiai pamokos daliai - chaosui šiltnamyje. Meghan mintyse jau sukosi schemos, planai ir idėjos, ką būtų galima padaryti. Neilgai trukus, atsakymas buvo sugeneruotas.
Kadangi tai buvo herbologjos pamoka, rudaplaukė nusprendė pasirūpinti, kad šiltnamyje būtų pakankamai augalų. Išsitraukusi lazdelę švilpiukė užsimerkė. Apsigynimo nuo juodosios magijos profesoriaus dėka mergaitė jau buvo visai neblogai įvaldžiusi bežodžius kerus. Kad ir koks kvailys buvo Matthew, Meghan balsą jis žinojo tikrai gerai.
Jai slapčia mostelėjus lazdele viskas staiga atgijo. Žolės, augančios prie šiltnamio, ėmė stiebtis aukštyn ir raizgytis aplink šiltnamio sienas, o pro grindis vidun skverbėsi kitos gėlės. Šiltnamyje jau esantys augalai sužydėjo ir pradėjo augti dar greičiau. Po poros minutėlių šiltnamis skendėjo spalvose, kvapuose ir buvo visiškai nepraeinamas. Nuosavos džiunglės.
Išsišiepusi iki ausų Meghan sustabdė augimą ir paslėpė lazdelę apsiauste. Dabar beliko atlaikyti profesoriaus pyktį kuris, ji nė neabejojo, bus nukreiptas į ją. Aišku, pelnytai, bet vis tiek užknisdavo.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 3 mėnesius »
- Ačiū, - padėkojo Alanui, kai šis jai davė savąjį svogūną.
Levanda galėjo kiek atsikvėpti, mat prieš save matydama visiškai normalų ir, atrodė, puikiai augantį sodinuką, suprato, jog dabar profesorius net ir norėdamas negalės prie jos prikibti.
Stebėdama aplinkinius ji spėjo išsiaiškinti, ką reikia atlikti. Laiškų skabymas su per didelėmis pirštinėmis buvo toli gražu ne lengvas darbas, mat pirštai vis nuslysdavo svogūno laišku taip jo ir nenudaigoję. Nepaisant to, ji buvo kaip niekad susikaupusi, gal dėl to, jog užduotis buvo pakankamai lengva, kad klastuolė galėtų ją atlikti be didelių nesklandumų, o gal tiesiog norėjo sukoncentruoti savo mintis, kad tik nereikėtų galvoti apie šitą, po visą šiltnamį pasklidusį, dvoką ir niežinčias rankas. Baigusi darbą, Marchetti it kokia meno kritikė, pasukiojo vazoną ir nužvelgė savo darbą iš visų pusių. Apipešiotas svogūnas priminė seną nutrenktą šluotą. Turėjo pripažinti, jog jis tikrai buvo blogesnės būklės nei prieš pradedant skabyti laiškus. Nejaugi ji bus sugadinusi Alano svogūną?
Bėrimas ant penktakursės rankų kaip reikiant pablogėjo. Ji norėjo čia pat nusimauti tas klaikias pirštines ir pasikasyti rankas. Mintyse net galėjo jausti savo pačios nagus braižančius raudoną odą. Šiaip ne taip susitvardžiusi, išsiėmė kišeninį laikrodį ir pradėjo skaičiuoti sekundes iki pamokos pabaigos.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 548
 • Taškai: 85
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 3 mėnesius »
Alanas skynė laiškus ir svajojo apie gryną orą. Bet darbą trumpam nutraukė Dori. Kuri staiga ėmė ir sumanė išeiti iš pamokos.
- Iki. - Pasakė. Einančią merginą jis nulydėjo pilnu susižavėjimo žvilgsniu. O tada visai nenorom sugrįžo prie svogūno. Reikėjo labai skubėti, nes dar norėjo užklausti Dori ką ji ten plepėjo prie Matthew.
- Žinai, to kažkokio eliksyro aš neturiu. Matai, per pirmą herbologiją truputį prisidirbau ir jo nepasigaminau. Svogūnus pasodinau, buvau čia užlėkęs papildomai, bet eliksyro neturiu. Tu turbūt irgi. Dar tavo rankos... Gal jau eikim? - Pasakė Levandai. Norėjo dumti iš čia ir dėl dvoko, ir dėl įvykio su apipaišytu profesoriumi, ir žinoma reikėjo pasivyti Dori.
Ne, ramios ir paprastos herbologijos yra neįmanoma misija. Šiandien jis tai suprato kuo puikiausiai ir nutarė daugiau neduoti sau jokių pažadų, kad niekur per šias pamokas nesivels. Tai tiesiog neįmanoma. Galvojo nusiimdamas pirštines. Jo svogūnas atrodė nelabai tvarkingai. Dėl skubėjimo paliko tikrai daugiau nei kokius septynis laiškus.
- Iki, buvo smagu susipažinti. - Tarstelėjo Levandai ir palikęs nepabaigtą darbą nuėjo link išėjimo.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 3 mėnesius »
Dar visai neseniai Matthew meldėsi, kad joks mažvaikis neateitų prie jo su pagalbos prašymu. Vis dėlto nusprendė, kad jam tai visiškai nerūpi. Tegul eina jie kur tik nori, jis pats ramiai pasėdės čia iki nuskambės išsvajotasis varpas. Jam suskambėjus sugalvos ką nors, kad mokiniai daugiau čia negrįžtų niekada gyvenime. Taip, tai buvo nuostabus planas.
Dori Mendel, aišku, bandė jį sugriauti. Būtent taip nusprendė profesorius, kai pramerkęs akis pamatė tą mergaitę išeinant iš šiltnamio. Vienas taškas iš Klastūnyno mintyse pasakė sau herbologas, tačiau garsiai nesakė nieko. Neketino leisti tiems kvailiams mėgautis jo sąskaita. Ne, jis sėdės ramiai čia ir bus nepastebimas. O dėl Mendel... Na, su ja reikės pakalbėti. Atrodė, kad ta mergaitė darosi vis problematiškesnė. Nebendrauk su ja. Prisirišai prie Deoiridh, ir kuo tai baigėsi? Eile papildomų metų šitoje absurdiškoje mokykloje. Nekartok tos pačios klaidos! protino save herbologas, tačiau žinojo norintis ramiai pasišnekėti su Dori.
Visas mintis nutraukė keistas pagyvėjimas. Pirmiausia profesorius pagalvojo, kad tai kokie nors pirmakursiai sugalvojo pašėlti. Vis dėlto prisivertęs vėl atmerkti akis apstulbo: šiltnamis buvo pavirtęs... Džiunglėmis? Neslėpdamas nepasitenkinimo profesorius garsiai atsiduso ir prisivertė atsistoti. Nepaisant to, kad nematė, kas pridirbo nesąmonių, atsakymas į šitą klausimą ir taip buvo aiškus. Kas gi kitas, jeigu ne mieloji Meghan Natali Pritz? Susiraukęs Turner nužygiavo prie jos.
- Manai esanti labai gudri? Penkiasdešimt taškų iš Švilpynės! - apsimestinai griežtu balsu pratarė herbologas, nors iš tiesų tonas buvo labiau pavargęs. - Ar atiduosi savo burtų lazdelę gražiuoju, ar teks ją atimti jėga? Manau, ir pati puikiai supranti, kad jos herbologijos pamokose nereikia.
Norėjosi tiesiog pridaužti tą įžūlią personą ir išeiti, tačiau tokios galimybės nebuvo. Ak, ir kas jį privertė grįžti į šitą pragarą?..

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 254
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 3 mėnesius »
Džiunglės šiltnamyje tiko ir atrodė tikrai gražiai. Bent jau Meghan. Kaip visas šis cirkas atrodė profesoriui jau yra kitas klausimas, tačiau, galų gale, koks skirtumas, ką mano profesorius? Na, jei tai būtų tikras profesorius, pavyzdžiui, Senkleris, gal Meghan ir rūpėtų, ką jis mano ir jo pamokų neverstu košmaru. Tačiau kadangi tai buvo tik Misteris Grybas, švilpiukė per daug nesijaudino dėl to, ką jis mano ir ko nemano.
Rudaplaukė paslėpė lazdelę apsiauste. Ir visai ne dėl to, kad galėtų apsimesti nekalta nedirbančia mokinuke. Laikai, kai profesorius šiuo melu tikėjo (na, tokių laikų nelabai buvo, bet ką darysi) jau seniai praėjo, nebuvo prasmės net stengtis apsimesti. Švilpiukė lazdelę paslėpė, kad jos Misteris Grybas nesugalvotų atimti. Bala žino, koks velnias jam gali susišviesti, o atiduoti savo brangenybės Meghan tikrai neketino.
Kaip ir spėjo, greitai sulaukė profesoriaus tiesiai priešais savo nosį.
- Taip, pone, aš manau, kad esu gudri. Juk, jei geriau pagalvotumėte, nerastumėte dviejų vienodų pamokų - aš vis sugalvoju ką nors naujo. Tai taip, esu gudri. O tie keli taškai manęs nesustabdys, - išsišiepė švilpiukė. Penkiasdešimt taškų nebuvo labai gerai, tačiau galėjo būti ir blogiau. Švilpynė dar nebuvo minuse, vadinasi, viskas gerai. - Ir savo burtų lazdelės aš neatiduosiu. O atimti ją jūs neturite teisės, - šypsodamasi kuo saldžiausia šypsena pranešė Meghan. - Manau, man čia nebėra ką veikti, - pridūrė, kritiškai nužvelgdama suniokotą šiltnamį ir eidama link durų. - Pasimatysime kitą savaitę, Misteri Grybe. Pasistenkite sutvarkyti visa tai, - mostelėjo, - nes man reikės erdvės. - pranešė ir, linksmai pamojusi, dingo už durų.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 3 mėnesius »
Tos mergiotės šypsena beprotiškai viliojo žiebti jai į snukį. Tokiomis akimirkomis Matthew nuoširdžiai gailėdavosi esąs profesorius. Ak kad taip būtų eilinis žmogus, kuris galėtų šiek tiek ramesne sąžine primušti nusibodusį paauglį. Dabar reikėjo apsimesti, kad turi kantrybės stypsoti ir klausytis Meghan Natali Pritz paistalų. Turner neabejojo, kad ji neatiduos lazdelės, tad suprato: teks eiti pas direktorę, kad ji oficialiai uždraustų neštis magiškuosius įrankius į herbologijos pamokas. Šiaip ar taip, lazdelės šiltnamyje nėra reikalingos ir viską labai sugadina. Tiesą sakant, Matthew niekaip negalėjo suprasti, kodėl mokiniai taip nekenčia jo ir pamokų: lazdelėmis pasišvaistyti gali per kitas pamokas. Herbologija buvo kažkas kitokio. Ir vis dėlto jiems vis tiek reikėjo viską daužyti ir niokoti.
- Taip paprastai neišsisuksi, Pritz, - ramiai pratarė Turner, nors nežinojo, ar ta neįtikėtina mergiotė dar gali jį girdėti. Tiesą sakant, tai jau ir nerūpėjo. Pavargo čia būti, pavargo dirbti, nenorėjo matyti nė vieno mokinio. Dar buvo likę šiek tiek laiko, tad profesorius garsiai atsiduso ir su nekantrumu laukė nuskambant varpo.
Pagaliau jį išgirdęs nusišypsojo. Dabar gaus šiek tiek laisvės, o tada, žinoma, teks grįžti prie darbų taisymo, kas kažkuria prasme buvo dar blogiau nei pamokos. Matthew nė neketino tvarkyti (tiksliau, bandyti tvarkyti) Meghan paliktos betvarkės. Tiek jau to, pasikvies Rafael, ir jis išnaikins šitas idiotiškas džiungles.
- Galite eiti, - prisiminęs, kad neišleido mokinių suburbėjo Turner su džiaugsmu stebėdamas, kaip jie nešdinasi iš šiltnamio. Tai buvo keista pamoka, kurios profesorius tikrai nenorės daugiau prisiminti.