0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
II herbologijos pamoka visiems kursams
« Prieš 3 mėnesius »
Eiliniai metai, kada Matthew Turner dega nuoširdžia neapykanta Hogvartsui ir jo mokiniams. Ypač mokiniams, pati pilis nebūtų buvusi tokia jau bloga. O štai mokiniai… Tiesą sakant, profesorius mielai būtų apie juos negalvojęs, bet argi tai įmanoma, kai keliauji šiltnamio, kuriame netrukus prasidės eilinė herbologijos pamoka, link?
O ji, deja, nusimatė nelengva. Turner taip ir regėjo, kaip visiems iš eilės kvailiams reikia jo pagalbos, kurią jis tiesiog siaubingai tingi suteikti.
Svogūnai atrodė visai neblogai, tik, deja, kvapą taip pat skleidė “neblogą”. Vos įėjus į šiltnamį galėjai pagalvoti, kad atsidūrei pusmetį neskalbtų kojinių krūvoje. Vis tik tai reiškė, kad augalai bręsta, ko kaip tik dabar ir reikėjo. Iš pažiūros jie atrodė beveik visiškai taip pat kaip ir paprasti svogūnai. Magiškosiomis savybėmis pasižymėjo galvos, kurių dabar nesimatė. Kol kas.
- Sveiki susirinkę į herbologijos pamoką, - apsimestinai draugiškai pasisveikino profesorius. - Šiandien dirbsime su tais pačiais svogūnais, o vėliau kuriam laikui juos paliksime ramybėje. Nebijokite, nuo kitos pamokos šio kvapo šiltnamyje nebus. Šiandienos užduotis yra išskabyti didžiąją dalį laiškų. Palikite nuo penkių iki septynių laiškų, žinoma, tuos, kurie yra žaliausi ir gyviausi. Atkreipiu dėmesį, kad laiškus reikia nuskinti kuo arčiau iš žemės vos kyšančios galvutės, tačiau plikomis rankomis paliesite laišką, maždaug dvidešimčiai minučių išsitiesite ant žemės, tad privalote dirbti su pirštinėmis. Laiškus sumeskite į kampe esančią dėžę, jie reikalingi nebus. Vėliau atkaskite galvutę ir supilkite visą skystį, kurį gaminote praėjusią pamoką, į vazoną. Tuomet grąžinkite žemes į vietą, kad galvutė pasislėptų.
Turner pasvarstė, ar reikėtų perspėti apie kitus laukiančius nepatogumus, bet nutarė patylėti. Jeigu jau profesoriui pamokos tampa pragaru, vieną kartą gali pakentėti ir vaikai, tik šį kartą tegul to nežino.
- Parodysiu, kaip efektyviai nuskinti laišką, - pridūrė profesorius ir paėmė vieną iš atsarginių svogūnų. Dviem pirštais stipriai suspaudė laišką ir staigiai trūktelėjo. Deja, neapsižiūrėjęs Matthew bakstelėjo sultimis ištryškusiu galu į nuogą rankos odą ir tą pačią akimirką apalpęs išsitiesė ant šiltnamio grindų.

[Svogūnai atrodo kaip žiobariški, tačiau jie turi labai daug laiškų (20-30). Siaubingo kvapo anksčiau nesijusdavo, šiandien yra pirma pamoka, kada visas šiltnamis prasmirdęs. Skystis, kurį pagaminote, yra tirštas ir klampus, jį visą reikia supilti į vazoną. Jeigu užsipilsite ant rankų ar apsiausto, neskaudės, bet liks bjaurios rūdžių spalvų dėmės. Kaip ir minėjo Matthew, palietus nuskintą laišką ranka dvidešimčiai minučių apalpsite. Sultys, kurios ir sukelia apalpimą, šiek tiek ištrykšta, bet ne fontanais (jeigu elgiatės atsargiai, tikrai neturėtumėte apsitaškyti). Žemės paprastos ir nekenksmingos.
Nuo pirmos RPG iki šios pamokos buvo keletas teorinių pamokų, per praktines puoselėjote svogūnus, juos persodinote, laistėte, tręšėte ir pan. Paskutinės pamokos metu gaminote mišinį, kuriuo palaistysite šiandien (jo sudėtį galite sugalvoti).
Jeigu reikia Matthew pagalbos, atkreipiu dėmesį, kad jis 20 min gulės paslikas, po to galėsite prašyti. Pamoka vyksta lapkričio viduryje. Bent trys postai, pamoka iki 27 d.]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 mėnesius »
Kodėl Meghan vėl buvo šiltnamyje kitam gal ir atrodytų neatsakomas klausimas, tačiau tikrai ne pačiai rudaplaukei. Ji čia buvo pasilinksminti. Gauti teigiamų emocijų ir pasijuokti. Galų gale, pasityčioti iš Misterio Grybo (herbologijos profesoriaus Matthew Turner). Ši veikla visada pakeldavo švilpiukei nuotaiką.
Šiltnamyje, labai švelniai tariant, dvokė. Pradžiai obelys, paskui svogūnai. Per transfigūraciją iš vis - runkeliai. Kas toliau? Hogvartsas vadinsis nebe burtų ir kerėjimo, o vaisių ir daržovių mokykla? Kita vertus, žodis "daržovė" kuo puikiausiai apibūdintų kai kuriuos profesorius. Neskaitant, žinoma, Misterio Grybo. Juk grybai - atskira augalų karalystė.
Aukščiau minimas misteris kaip tik pradėjo aiškinti pamokos temą ir darbą. Niekeno nuostabai, vis dar reikėjo dirbti su svogūnais. Ir tikrai niekeno nuostabai, Meghan to neketino daryti. Visų pirma todėl, kad neketino būti herbologe. Visų antra, todėl, kad tai buvo nuobodu. Ir visų trečia ir svarbiausia, ji čia atėjo ne to. Mokslai, ypač herbologija, šiuo gyvenimo momentu jai nelabai rūpėjo. Kur tai nuves, pamatysime. O dabar yra, kaip yra.
Meghan pabudo iš savo minčių, kai Misteris Grybas paprasčiausiai nuvirto vidury šiltnamio. Akivaizdžiai apalpo. Dėl ko, švilpiukė nežinojo, tačiau jai ir nerūpėjo. Tokios progos nebuvo galima praleisti.
Rudaplaukė tyliai nutykino prie profesoriaus, gulinčio ant žemės. Jos galvoje sukosi planai ir schemos, ką reikėtų padaryti. Galiausiai laimingasis minčių kazino sustojo ties vienu vaizdu. Nusišypsojusi savo firmine, nieko gero nežadančia šypsena, Meghan priklaupė prie profesoriaus ir išsitraukė rašalo buteliuką bei plunksną. Prikandusi lūpą rudaplaukė ant profesoriaus kaktos užrašė žodį "grybas". Didžiosiomis raidėmis. Reikia pripažinti, dailiai. Tuomet išsitraukė lazdelę ir išdžiovino rašalą bei užbūrė jį taip, kad tas, kuris norės jį nuvalyti, turėtų gerokai paprakaituoti.
Išsišiepusi iki ausų švilpiukė grįžo į savo vietą ir ėmė svarstyti, kas toliau. Maža išdaiga ji negalėjo pasitenkinti. Be to, žinojo, kad pabudęs Matthew iš jos atims daaauuug taškų, tad reikėjo kaip nors pasiruošti kerštui.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 mėnesius »
Dori kartu su Levanda atėjo į šiltnamį. Pamokų keturiolikmetė nepraleidinėjo, tačiau nemanė nei klausytis, ką kalbėjo Matthew, nei stengtis. Dori turėjo neva savo svogūną, tačiau jis buvo pavogtas iš kažkurio antrakursio varnio prieš kelias pamokas. Kaip ir tas kažkoks skystis, jį pavogė iš švilpės, nors Mendel nei nežinojo, kam jisai skirtas. Šiandien nusimatė nemažai darbo, tačiau Dori neturėjo tam noro. Nieko, kai pamoka eis į pabaigą, pavogs iš kažkieno dailiai atliktą darbelį.
Ketvirtakursė vis tik išgirdo, kaip Matthew pasakė, kad parodys, kaip efektyviai nuskinti laišką. Tada spalvotų plaukų savininkės akys automatiškai nukrypo į profesorių. O bet tačiau, Turner ėmė ir nukrito. Apalpo. Dori prunkštelėjo, pasidarė juokinga. Dėl Merlino, žmogau, pasirodo, kad nemoki ne tik kerėti, bet ir auginti augalų, nors esi herbologijos profesorius? Tikrai grybas... Vis dažniau ir dažniau mintyse Dori taip pavadindavo Matthew, mat jis ir toliau sėkmingai su klastuole buvo šaltas, o tai merginai nepatiko.
Keturiolikmetė pamatė, kad Meg priėjusi prie profesoriaus kažką užrašė jam ant kaktos. Dėl Gringotso goblinų, jeigu tai nebūtų Matthew, Klastūnyno mokinė saldžiai pasijuoktų, tačiau dabar ir juoktis norėjosi, ir gaila buvo. Prisiminus praeitus metus. Kad ir kaip ten bebūtų, herbologas šitaip paauglei padėjo... To niekas napakeis.
Kai Meg pasidarbavo, Mendel priėjo prie profesoriaus nešina buteliuku rašalo ir plunksna ir atsiklaupusi šalia jo ėmė vaidinti, kad irgi kažką rašys, tačiau iš tikrųjų ji buvo pasiryžusi nuvalyti draugės žodžius, kad ir kaip bebūtų gaila. Tikėjosi, jog Meg nepastebės, ką daro Dori. Ketvirtakursė paseilėjo savo pirštą ir ėmė trinti Matthew kaktą. Buvo juokinga, nes Matthew šiuo metu tikrai elgdavosi kaip grybas, o gal net šungrybis, tačiau klastuolė jį vis tiek savotiškai mylėjo ir nenorėjo, kad Turner būtų patyčių objektas. Tačiau rašalas nesivalė. Žinoma, o tu manai, kad Meg taip ėmė ir paprastai užrašė? Bus vargo.
Dori ėmė kuistis kišenėse ieškodama kažko, kuo galėtų nuvalyti Matthew kaktą, tačiau nieko kol kas nepavyko rasti. Kadangi turėjo vaidinti, kad pati kažką rašo, pamirkė atsineštą plunksną į rašalą ir laikė virš Turner veido. Kol akimis ketvirtakursė susirado Levandą, rašalas ėmė kapsėti ir tik po laiko Mendel pastebėjo, jog jo prikapsėjo profesoriui virš viršutinės lūpos ir į kairę nosies šnervę. Nusikeikusi paauglė ėmė valyti profesoriui veidą, tačiau tik išterliojo jo lūpas.
- Levanda! - ėmė moti kompanionei. - Levanda!
Dori greit prilėkė prie draugės.
- Ateik, mes turime nuvalyti nuo jo kaktos tą užrašą, o aš dar padirbau netyčia... Žodžiu, einam, - ėmė kviesti raudonplaukę prieiti prie profesoriaus. - Kuo nuvalyt? - prikando lūpą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 mėnesius »
Marchetti kaip reikalas didžiavosi savimi, mat prisivertė ateiti į šiltnamius. Kol kas jai visai neblogai sekėsi vaikščioti į pamokas. Žinoma, ne į visas, bet bent jau į didžiąją dalį. Atrodo, jog šiais metais šviečiasi egzaminų išlaikymas. Negana to, jos tėvai, sužinoję, kad ši pradėjo rimčiau žiūrėti į mokslus, pažadėjo jai padovanoti naują plunksną. O brolis, pusę metų jai nei žodžio netaręs, atsiuntė nemažą ryšulėlį knygų. Ir ne šiaip sau kokių, o rinktinę seriją drakono odos viršeliais.
Vos įkišus nosį į šiltnamį, ją pasiekė aštraus, troškaus kvapo banga, kuri grasino jos pusryčiams išlysti pro kitą galą.
- Kas čia taip smirda, - sumurmėjo po nosim.
Nežinodama, kur dėtis, ir besisukiodama Levanda išgirdo Mendel balsą. Kažkas nusprendė papokštauti ir užrašė ant profesoriaus kaktos "grybas". Turner atrodė nualpęs ir be gyvybės ženklų, tad toks pokštas buvo ne itin garbingas. Žinoma, jei mergina nelankytų visų herbologijos pamokų iš eilės, miegotų po 12 valandų, o vakarais turėtų laiko terapijai su kakava ir knyga, šis pokštas tikrai atrodytų kiek juokingas. Bet dabar, ji buvo išsunkta kaip koks šlapias skuduras ir neturėjo jėgų išreikšti jokiom stipresnėm emocijom.
Vilkdama koją už kojos ši nutipeno prie profesoriaus. Tiesą pasakius, neturėjo žalio supratimo, kaip tą rašalą nuvalyti. Net nežinojo ar tai buvo paprastas rašalas, ar vienas iš tų magiškų. Apsidairiusi surado kažką panašaus į puodelį su vandeniu ir pašlapino iš kišenės ištrauktą medžiaginę nosinę.
- Neturiu jokių idėjų, - tarstelėjo paduodama sudrėkusį medžiagos gabalą.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 mėnesius »
Ar šį kartą pažadas neprisidirbti bus išlaikytas Alanas tikrai negalėjo pasakyti. Bet prieš herbologiją jis iškraustė savo kuprinę ir išėmė iš jos viską, kas būtų galėję padaryti problemų. Nutarimas nesusipešti irgi kol kas buvo tvirtas. Su tokiomis mintimis  Alanas stovėjo šiltnamyje ir labai norėjo sprukti iš čia. Mat kvapas tiesiog rietė nosį ir tai dar per švelniai pasakyta.
Gal kada nors galėtume auginti ką kvapnaus, nebūtinai gėles, gal net prieskonius, kurie kvepėtų. Galvojo stebėdamas kas vyksta. Profesoriui pasakius,  jog parodys kaip skinami laiškai Alanas iškart suprato, kad taip, kaip tą darė Matthew daryti tikrai nereikėtų. Jis susičiaupė, susiraukė, kad tik nenusikvatotų. Juoką sulaikyti pavyko ir jis jau norėjo imtis darbo. Per pirmą pamoką pasisodinti svogūnų aišku nepavyko, nes Grifas labai anksti paliko šiltnamį, bet buvo atėjęs vėliau, todėl dabar svogūnų jis turėjo. Bet tada akį patraukė veiksmas, kuris vyko šalia nualpusio profesoriaus Turner.
Alanas ėmė raukytis. Pirma, jį išpaišė toji Dori draugužė iš Švilpynės. O paskui prisistatė ir pati Dori. Alanas negalėjo pasakyti ką konkrečiai ji dirbo, mat iš pradžių regis irgi norėjo jį apipaišyti, bet paskui lyg ir nebe. Dabar prie herbologo stovėjo jau dvi merginos. Dori ir dar viena jos draugė, kurios Senkleris nepažinojo. Metas išsiaiškint kas čia dedasi. Nusprendė vaikinas ir priėjo prie jų.
- Dori, ką tu čia dirbi? - Paklausė Alanas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 3 mėnesius »
Dori paėmė iš Levandos kažkokį šlapią skuduriuką ir ėmė juo trinti Matthew kaktą. Linksmoji pravardė vos vos pasitrynė, bet kakta atrodė dar baisiau nei prieš tai. Žodis vis tiek puikiai matėsi, tik šiek tiek pasiliejo, o profesoriaus kaktą išmušė raudonis.
- Velniava, - niurnėjo Dori. - Kokiais kerais ji čia užbūrė?
Pažiūrėjusi į Meg pusę klastuolė ir toliau vaidino, kad rašo ant Turner veido, tačiau ant jo netyčia ir vėl prikapsėjo rašalo. Besikeikdama Mendel bandė tą rašalą valyti, tačiau pabandykite valyti juodą rašalą šlapiu skuduru: Matthew veidas jau šiek tiek priminė negro, šnervėje buvo prilašinta nemažai rašalo, lūpos irgi visos juodos, o kur dar tai, kad ant jo kaktos buvo užrašyta, kad jis grybas... Nereikėjo man lįsti, mintyse pagalvojo keturiolikmetė. Prieš man ateinant neva į pagalbą jis atrodė du šimtus kartų normaliau.
Buvo keista klūpėti šalia apalpusio profesoriaus. Nejučiom Dori suėmė jo kairę ranką, kilstelėjo aukštyn Turner megztinio rankovę (o reikėjo paplušėti, mat ši nebuvo laisva) ir visu gražumu pasimatė herbologo tatuiruotė. Mendel ėmė ją čiupinėti. Tiek ant megztinio, tiek ant rankos paliko rašalo antspaudus nuo savo pirštų. Staiga išgirdo Alano balsą ir pakėlė akis.
- Kaip manai, ar šita tatuiruotė skirta Deoiridh? - nieko negalvodama paklausė draugo.
Ir tada susizgribo. Ji ką tik prieš du mokinius pasakė šį tą apie Deoiridh ir Matthew sąsają. Levanda gal ir neužfiksuos (bent jau taip tikėjosi spalvotaplaukė), bet Alanas... Jam tai tikrai kils daug klausimų.
Dori greitai nuleido profesoriaus rankovę. Žiūrėjo į Matthew. Buvo suknistai jo gaila, bet jeigu dabar Mendel neneš nuo jo kudašiaus, dar jis ims ir pabus ir pamanys, kad visa tai padarė Dori. Žinoma, ji buvo dėl to kalta. Tikrai buvo, mat prieš jai pasirodant herbologo veidas nors ir buvo su užrašu, bet nenuspalvintas. Dori atsistojo.
- Gal tu pabandyk? - pažiūrėjo į Levandą ir įbruko jai į ranką nosinaitę. - Sutvarkykit jį, - maldaujamai pažiūrėjo į abu draugus. - Ir tada einam dirbti.
Mergina grįžo į savo darbo vietą vildamasi, kad Levandai ir Alanui pavyks sutvarkyti tai, ką pridirbo Meg ir Dori.

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 3 mėnesius »
Panašu, jog padėtis tik dar labiau pablogėjo, mat ne tik Turner skendėjo rašalo dėmėse, bet ir Mendel. Mergina nesuprato, kaip profesorius dar neatsibudo, kai Dori su tokiu užsidegimu bandė išvalyti rašalą. Prie porininkės prisistatė grifas, matyt, jos draugas. Šiems kažką murmant po nosimi, Marchetti karštligiškai dairėsi, vildamasi, pamatyti kažką, kas pagelbėtų šioje itin keistoje ir nejaukioje situacijoje. Žinoma, jiems visiems praverstų puodelis kakavos, bet šitoj skylėj tokio išsigelbėjimo net su žiburiu nerasi.
- Nieko nebus, - tarstelėjo, kompanionei įbrukus rašaluotą skudurą Levandai į ranką.
Reikėjo plano. Ir greitai. Stovėdama priešais į muziejaus eksponatą panašų profesorių, ji įnirtingai rausėsi savo raudonoj makaulėj. Dabar, kai Dori pasišalino, jai teko pačiai mąstyti, mat dažniausiai visą tai darydavo bendrakoledžė. Jokio tinkamo burto, deja, penktakursė nerado, bet šį tą visgi prisiminė. Kai buvo vaikas, ji sugebėjo visa apsilieti stebuklingu rašalu, kuris nenusiplauna. Mama, prieš tai atskaičiusi moralą, pridėjo išvirintus augalo lapus prie rašalo dėmių ir šios it niekur nieko išnyko. Salstelėjusio kvapo augalą mergina prisiminė mačiusi ir šiame šiltnamyje. Tad primerkusi akis kelis kart nužvelgė šiltnamį ir pastebėjo leisgyvį sodinuką, kurio violetiniai lapai buvo panašūs į vaikystėje jau matytus.
Pribėgusi ir nuskynusi tuos tris lapus nuo apdžiūvusio stiebo, uždėjo juos ant profesoriaus kaktos. Kadangi tuomet motina bandė panaikinti rašalą su virtais ir dar šiltais lapais,mergina nebuvo tikra, jog jie ir neparuošti bus veiksmingi. Šiaip ar taip, tai buvo jos vienintelis planas, o virinti lapų ji nei laiko turėjo, nei mokėjo.
Klastuolė mintyse šyptelėjo, mat lapai, sugėrė rašalą it kempinės ir patys išpampę nukrito nuo profesoriaus veido. Dabar, iškilo tik kelios problemos. Pirmoji - lapų buvo per mažai, kad sugertų visas rašalo dėmes, tad ties profesoriaus smilkiniais ir šnervėmis vis dar bolavo nemaži rašalo lopinėliai. Antroji (ir pati svarbiausia)- profesorius vis dar be gyvybės ženklų, tad nemato, kokį žygdarbį ji padarė, ir negalės skirti koledžo taškų.
Nusprendusi, jog jos darbas čia baigas, nusliūkino prie Dori. Tik dabar pastebėjo, jog jos pačios rankos visos rašaluotos. Negana to, paraudo ir pradėjo kaip reikalas perštėti. Tuomet ją persmelkė bjauri mintis. Atsigręžusi pamatė, jog profesoriaus veidas toks pats raudonas, kaip jos delnai. Velnias...
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 3 mėnesius »
Kokia dar tatuiruotė? Ir prie ko čia Deoiridh? Kuo Turner su ja susijęs? Reikės paklausi Dori ką ji čia turi omeny, bet dabar yra svarbesnių reikalų.
Alanas stebėjo bergždžias Dori pastangas, Deja nieko iš to neišėjo. O jai nuėjus šalin liko tik su nepažįstama mergina iš Klastūnyno.
- Pala, ką tu... - Alanas norėjo ją sulaikyti, mat ji paėmė kažkokius augalo lapus. O Alanas, kurio gyvenime piešimas ir tapyba užėmė didžiausią dalį žinojo kaip nuvalyti kažkokį rašaliūkštį, bet nieko nespėjo pasakyti.
Su Siaubu ir liūdesiu jis žvelgė į išraudonijusį profesoriaus veidą. Kažkodėl prisiminė laikus, kai dar buvo pirmame kurse ir kai Matthew plaukuose buvo pilna kirminų, kuriuos į jį paleido Dori. Kodėl jam taip nesiseka? Bet Alanas negalėjo čia stovėti vienas. Kas bus, kai Turner pabus ir ras mane čia? Bus labai blogai.
- Clearito. - Pasakė tylomis nutaikęs lazdelę į jo veidą. Burtažodis gerai sugerdavo rašalą, dažus, ne vietoj brūkštelėtus pieštuko brūkšnius ar dar ką panašaus. Bet Alanas tą darė labai skubomis, o prie Matthew reikėjo ilgiau padirbėti, kad viską nuvalytum. Ar kiek nors pagerino situaciją jis nebežiūrėjo. Nebegalėjo ilgiau delsti. Kaip panaikinti to augalo lapų poveikį jis ir žinot nežinojo. O ką nors daryti bijojo, kad jam nepakenktų. Taigi nuėjo šalin.
Tada susirinko savo svogūnų vazonėlius ir persinešiojo prie Dori ir jos draugės stalo.
- Klausykit, ar profesorius sakė ką nors apie šitą nualpimą? Kažkaip neužfiksavau. Ar sakė, kiek tai gali tęstis? Gal reikia nubėgti pakviesti seselę ar dar ką? Ir dar tie lapai. Kas tai per augalas? - Paklausė pažvelgdamas į Dori draugę.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 3 mėnesius »
Dori stebėjo savo draugus. Pasijuto maloniai, kad turi draugų, mat Levanda ėmėsi kažkokio reikalo ir kiek pavyko įmatyti, ji nutrynė žodį nuo profesoriaus kaktos. Mendel lengviau atsiduso: Turner bent nežinos, kad yra grybas. Tačiau tikrai neliks nepastebėjęs, jog kažkas prie jo lindo, mat vis tiek liko purvinas ir dar jo veidas ėmė rausti.
Netrukus Levanda atsidūrė šalia spalvotaplaukės, tačiau bendrakoledžės rankos, kaip ir Matthew veidas, taip pat pradėjo įgauti raudonį.
- Vajei, - pasakė Dori. - Ar tai nuo tų lapų? Koks tai augalas? Miegamuosiuose turiu kažkokio tepalo, kurį parūpino Juzefas, bet negalim iš čia išeiti, nes tada jis mus tikrai apkaltins, - metė žvilgsnį į profesorių.
Mendel pamatė, kad Alanas paleido į Matthew kažkokius kerus, bet staigiai nusuko žvilgsnį. Tikėjosi, kad Alanas šiandien Dori pamirš, nes kaip kitaip ji pasiteisins jam dėl užsiminimo apie Deoiridh?
Keturiolikmetės nelaimei (nors iš tikrųjų tai laimei) Alanas atsikraustė prie merginų. Apie profesorių mergina nusprendė nebeužsiminti. Alanui uždavus eilę klausimų Dori nusišypsojo. Džiaugėsi, kad šis nepradėjo kamantinėti apie Deoiridh.
- Sveikas prisijungęs į klastuolių būrelį. Bent jau aš tai tikrai nesiklausiau ką jisai sakė. Levanda tikriausiai irgi? - klausiamai pažvelgė į draugę tuščiai vildamasi, kad galbūt Marchetti ką nors atsimins, ką kalbėjo herbologas. - Gali panaikinti? - paklausė Alano atkišusi jam savo rankas. - Paprastas rašalas. Tik nepadaryk, kad būtų raudona. Ir Levandai reikėtų panaikinti. Negalime palikti įkalčių. To betrūko, kad jis mus apkalintų, nors mes tik bandėme padėti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 3 mėnesius »
Matthew atmerkė akis. Iš karto suprato, kas atsitiko, tad lūpas paliko garsus keiksmažodis. Neįsivaizdavo, ko mokiniai pridirbo, ir, tiesą sakant, visai nenorėjo įsivaizduoti. Kaip jis galėjo šitaip apsikvailinti? Ir dar per pamoką!
Ne iš karto suprato, kad keistai maudžia veidą, bet kai suprato, pasidarė aišku: tie prakeikti vaikigaliai progos nepraleido. Vis dėlto Turner neketino žemintis ir ką nors jiems sakyti. Paprasčiausiai atsistojo ir nužvelgė šiltnamį. Pirmiausia akis užkliudė Pritz, ir nuotaika dar labiau subjuro. Pasidarė aiškiau negu aišku, kad ne kas kitas, o būtent ji prikišo nagus. Tu tuoj prisidarysi tiek bėdos, kad Švilpynė visam laikui kris į minusą mintyse grasino profesorius, bet garsiai nesakė nieko. Atrodė, kad visi dirba, tačiau netoliese gulintys lapai tik dar kartą patvirtino, kad dar ką tik paaugliams čia buvo labai smagu. Tie lapai, tinkamai paruošti, galėjo išvalyti bet kokias dėmes, bet koks kvailysbandė juos naudoti žalius?! Ir, po galais, kodėl? Šis augalas buvo retas, tad tikrai ne kiekvienas mokinys galėjo žinoti, kad tai ir naudingas, ir kartu labai kenksmingas mažylis. Ar Hogvartse atsirado kažkas, kam yra įdomu herbologija? Ne, taip būti negalėjo.
Pasikasęs akį Matthew suprato, kad kažkam dar ir tatuiruotė parūpo. Piktai timptelėjo rankovę žemyn ir neapykantos kupinomis akimis nužvelgė vaikus. Veidą skaudėjo, nosį keistai kuteno, o jis pats buvo visiškai subjurusios nuotaikos. Kaip ištverti šitą prakeiktą pamoką?!
Kadangi neturėjo veidrodžio, negalėjo tikrai pasakyti, kaip atrodo veidas, bet sprendžiant iš savijautos, vaizdas nenudžiugins. Matthew susiraukė, bet ir toliau nieko nesakė. Tiesiog priėjo prie savo vietos ir atsisėdo į nelabai patogią kėdę. Pažadėjo sau niekur ir čia nesijudinti iki kol nuskambės tas palaimingas varpas. Ak, galėjo jie mane išmaudyti tose sultyse… su tam tikru apmaudu pasakė sau profesorius Turner.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • VII kursas
 • *
 • 173
 • Taškai: 110
 • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 3 mėnesius »
[Vėtrūnės Kristinos Džeinės de Leighi asmenybė]
                                                                       
     Šiandien baltaplaukė vėl stovėjo šiltnamyje. Būtų svarsčiusi kokių nesąmonių šiandien prireiks padaryti su tais svogūnais, kurių Vėtrūnė ir vėl per savo aklumą negalės atlikti normaliai, tačiau tvaikas stikliniame pastate buvo daugiau nei tragiškas. Stovėdama augalų auginimo pastato kampe, de Leighi laikė susiėmusi sau už nosies ir stipriai ją spaudė, mėgindama bent taip numalšinti dvoką. Laukdama kol profesorius pradės aiškinti ką daryti su tais svogūnais šį kartą, Kristė kvėpavo per burną ir labai nesidžiaugė esama padėtimi. Tačiau jam paaiškinus užduotį, merginos jau nebestebino, kad užduoties negalės atlikti pilnai ir tiksliai. Žinoma, pamėginti buvo verta, taigi, nė neatkreipusi dėmesio į tai, jog profesorius gulėjo apalpęs ant šiltnamio grindų, nes, žinoma, nieko nematė kai tai nutiko, muzikantė pasileido link smirdinčių svogūnų ir viduje peikė visus, kas prisidėjo prie šios minties auginti šiuos, švelniai tariant, nemalonų kvapą turinčius svogūnus. Užsimaukšlinusi apsaugines pirštines, Kristina apčiupinėjo svogūnų laiškus, apie kuriuos susidaryti vaizdinį trukdė pirštinės, neleidžiančios justi augalo struktūros. Ilgai galvojusi kaip išspręsti problemą nustatant svogūnų laiškų spalvos polinkį į žalią atspalvį, Vėtrūnė galiausiai nedrąsiai kilstelėjo ranką ir pamėgino paprašyti profesoriaus pagalbos. Žinoma, ji vis dar nežinojo, kad anas guli (ar bent jau gulėjo) apalpęs.
     - Profesorius, man reikėti pagalba...
     Klastuolė pajuto kaip žandai pasidengė raudoniu, kaip visada, prašant svetimų pagalbos.
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 3 mėnesius »
Matthew prisiekė sau ir visiems pasaulio dievams šiandien iš kėdės nesikelti. Nė neketino leisti mokiniams dar labiau iš jo tyčiotis. Daugiau nei akivaizdu, kad savo linksmybes šiandien jie jau turėjo. Daugiau tikrai nereikia. Bent jau ne herbologijos profesoriaus sąskaita. Nenuostabu, kad nuotaika nebuvo pati geriausia, o pastebėjus pakeltą ranką ji dar labiau subjuro. Kas per... dar vieną stiprų sakinį mintyse pradėjo Turner, tačiau garsiai nepasakė nieko. Sukoncentravęs žvilgsnį ties pakelta ranka pamatė, kad tai ne kas kitas, o de Leighi, akla mergaitė, kuri šiaip jau gražiai atlieka pamokos darbą. Išskyrus tuos atvejus, kai pradeda rėkti nesanti de Leighi, žinoma.
Matthew atsistojo. Žinojo tai darantis tik dėl to, kad pagalbos reikėjo aklai mergaitei, kuri bent jau stengėsi mokytis. Nežiūrėdamas į nieką aplinkui profesorius nužygiavo prie globotinės. Tiesą sakant, apsidžiaugė, kad ji nieko nemato: jausmas vis dar buvo nekoks, tad akivaizdu, kad veidas irgi neatrodo gerai. Bent jau neišgirs žeminančių žodžių, kurių dabar reikėjo mažiausiai.
- Tau reikia palikti tuos laiškus, kurie yra dvirčiausi ir storiausi, - draugišku tonu pratarė profesorius. Šį kartą tas draugiškumas netgi buvo beveik neapsimestinis. Deja, tik beveik. Paėmęs mergaitės ranką padėjo jai apčiupinėti laiškus. - Ar jauti, kad vieni iš jų yra visai nugeibę, o kiti - tvirti? Tau reikia išskabyti tuos, kurie yra labiausiai apvytę, tai yra nugeibę. Palik kokius septynis. Jau geriau palik daugiau, svarbu yra nepamažinti. Jeigu paliksi mažiau laiškų, svogūnas neužaugs. Kai išskabysi, pakviesk mane, padėsiu atlikti antrą praktikos dalį. Ir nesijaudink, viskas gerai. Mielai tau padėsiu.
Kurgi ne. Mielai pats sau paironizavo Turner, bet daugiau nieko nebepasakė. Kokią sekundę žvelgė, kaip mergaitė imsis darbo, bet galiausiai apsigalvojo ir nusisukęs grįžo ant savo nepatogiosios kėdės. Šią akimirką jis juodai nekentė kiekvieno žmogaus, esančio šiltnamyje, taip pat ir Vėtrūnės.

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 3 mėnesius »
Levanda pati išraudo it burokas, suvokusi, jog norėdama pagelbėti profesoriui, turbūt, dar labiau pablogino situaciją. Nagana to, nors profesorius lyg niekur nieko atsibudo ir pradėjo toliau vesti pamoką, klastuolei pasirodė, jog jo veide šmėžavo it koks pykčio šešėlis. Žinoma, nieko kito ir negalėjai tikėtis. Išvis stebėtina, jog profesorius nesisvaičiojo grasinimais atimti koledžo taškų ir atrodė itin susitvardęs.
Prie merginų priėjęs grifas apipylė jas klausimais.
- Nežinau lapų pavadinimo. Net nenutuokiau, jog tinkamai neapdoroti jie turės tokį šalutinį poveikį. Viskas, ką žinau, - jie naudojami rašalui nuvalyti, - suniurnėjo penktakursė.
Nejučia nudelbusi akis įsispoksojo į savo delnus. Šiuo metu rašaluotos rankos buvo menkutė problema, palyginus su raudoniu ir dilgčiojančiu pojūčiu, kuris nepanašu, jog artimiausiu metu praeis. Bendrakoledžė užsiminė turinti kažkokį tepalą, tad Marchetti dabar visas viltis sudėjo į tą nematytą mikstūrą. Viskas, ką jai reikėjo padaryti, - iškęsti iki pamokos galo. Mat, kaip Dori sakė, dabar imti ir palikti šiltnamį būtų tikrai prasta mintis. Jų grupelę nuo profesoriaus skyrė tik keli plušantys ir aplink šniurinėjantys mokiniai. Jai ne jie, Turner, turbūt, jau būtų pastebėjęs rašaluotas merginų rankas.
Mendel paprašius grifo panaikinti rašalą nuo jų delnų, Levanda vylėsi, jog šis klastuolėms padės. Tuomet gal joms pavyks tylomis išsėdėti šią pamoką nesugautoms.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 3 mėnesius »
Alanas nerimastingai žvilgčiojo į Matthew. Abi merginos nežinojo kiek turi trukti tasai nualpimas. Gal jau nulėksiu iki ligoninės. Pagalvojo, bet tada profesorius atsisėdo. Alanas lengviau atsiduso ir iškart nustojo į jį žiūrėti, kad nepatrauktų Turner dėmesio.
- Taip. Rašalą nuvalyti žinoma galiu, tai nesudėtinga. Clearito. - Tarė lazdele vedžiodamas palei jų abiejų rankas. Tuo tarpu herbologas buvo užsiėmęs su kita mokine, tai ir negalėjo matyti, jog Senkleris užsiima valymo darbais.
- Bet tavo rankos vis tiek raudonos. Gal aišku ir padės tas tepalas, bet ar galima taip ilgai laukti, visą pamoką. - Svarstė jis. Nors Matthew irgi nieko nedaro dėl savo veido, tai gal ir nereikia labai skubėti. Dar pagalvojo Alanas.
Reikėjo pradėti dirbti. Jie nepasistūmėjo nė kiek, net nepradėjo. Jeigu profesorius sugalvotų patikrinti ką veikia mokiniai iškart suprastų, jog mes visą laiką išvis nieko neveikėme. Tada iškart pamanytų, jog tai mūsų trijų darbas.
- Reikia imtis darbo. Turime bent kažką padaryti. - Pasakė vaikinas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 3 mėnesius »
Alanas nuvalė nuo Dori rankų visus įkalčius. Matthew jau buvo pabudęs, tačiau vaidino, kad nieko neatsitiko. Kaip keturiolikmetę šitas erzino! Kodėl jis leidžia iš savęs tyčiotis, niurnėjo Mendel mintyse, nors juk būtent ji, nors ir netyčia, buvo didžiausia tų patyčių kaltininkė.
- Ačiū, - pasakė grifui. - Jei gali kentėt, - tarė Levandai, - tai kentėk, bet patarčiau apsimauti pirštines. Nes jeigu jis pamatys tą raudonį... - prikando lūpą.
Alanas pasakė, kad reikia imtis darbo. Taip, jis buvo teisus, tačiau klastuolė nei nenumanė, ką čia reikia daryti. Be to, jeigu ir pats Matthew sugebėjo nualpti... Juk jis buvo herbologas, dėl Merlino.
- Aš nenoriu nualpti, - susiraukė mergina.
Dori atsakingai užsimovė pirštines, kaip kad jau kurį laiką darydavo kiekvieną herbologijos pamoką. Paauglė ėmė vaidinti, kad dirba: kapstė to vogto vazonėlio žemes, jas apžiūrinėjo. Iš pasalų ėmė dairytis kitos aukos, iš kurios šiandien pavogs atliktą darbą.