0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 100
 • Taškai: 30
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 3 mėnesius »
Kai Gruodė pamatė dar vieną vaikiną artėjantį prie jos ir tų dviejų išsigando, nes pagalvojo, kad čia dar vienas jų draugas. Bet taip nebuvo. Tasai ją užsistojo. Ji pasijuto tokia laiminga kaip niekados. Bet kaip greit viskas pasikeitė... Mergaitė jau norėjo eiti paskui tą raudonplaukį, bet staiga kilo kautynės.
Ji pirmą kartą stebėjo kovą burtų lazdelėmis. Stovėjo ir žiopsojo į lakstančius ir viską niokojančius kerus. Norėjo šauktis profesoriaus, bet negalėjo praverti burnos. Galop viskas pasibaigė ir jos skriaudikai pabėgo. Užtai šiltnamis pasidarė toks nuniokotas, kad net liūdna buvo žiūrėti. O tada prisistatė ir profesorius.
Gruodė vėl norėjo pasakyti, kad čia ne tas raudonplaukis pradėjo, bet niekaip nesugebėjo įsikišti. Tas berniukas gavo areštą ir kas baisiausia jam buvo pasakyta, kad nebegalės lankyti herbologijos pamokų. Tai kas dabar bus? O jis nieko taip ir nepasakė. Aptvarkė truputį šiltnamį ir išėjo. Taip jie ir nepasikalbėjo ir ji net nepadėkojo jam.
Dabar reikėjo prikaupti drąsos ir priėjus prie mokytojo jam viską paaiškinti.
Gruodė susirado sveikesnį plotelį, paėmė nenukentėjusį vazonėlį ir susiradusi sodinukus vieną įgrūdo kuo giliau į žemes. Žinojo, kad dirbdama susikaups ir priėjusi prie profesoriaus jam viską papasakos ir tada viskas bus gerai.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 3 mėnesius »
Matthew buvo juodai susinervinęs. Nekentė visų šitame šiltnamyje esančių mokinių. Visų iki vieno. Ko jie iš viso eina į tą herbologiją, jeigu rūpi tik viską aplinkui sugriauti?! Turner nervus jau seniai buvo sugriovę, akivaizdu, kad dabar atėjo šiltnamio eilė. Būtent tai labiausiai ir erzino. Kažkas (profesorius įtarė, kad pati direktorė) sutvarkė mokinių padarytą jovalą. Dabar, vos prasidėjus mokslo metams, viskas vėl kartojasi iš naujo! Išgyvensiu šitą pamoką ir manęs čia tikrai neliks! pažadėjo sau Matthew. Šiaip ar taip, alga, kurią gavo už profesoriaus darbą, tikrai nebuvo pakankama, kai kiekvieną mielą savaitę turi išgyventi šitą pragarą.
Sulig ta mintimi de Leighi vėl paprašė pagalbos. Šiaip ne taip pavyko sulaikyti atodūsį. Ko gero, tik dėl to, kad ta mergaitė nematė, ir jai išties reikėjo parodyti, kur kas yra. Jeigu čia būtų Pritz... Stengdamasis neatrodyti pernelyg nepatenkintas gyvenimu Matthew nužingsniavo prie auklėtinės. Jos problema atrodė visiškai natūrali nematančiam vaikui, tad kaip ir nebuvo ko skųstis. Vis dėlto Turner pernelyg norėjo pasiskųsti, tad bent jau garsiai atsiduso ir čiupo vazoną. Nunešęs jį prie sienos grįžo prie Vėtrūnės. Suėmė ją už pečių ir apsuko.
- Kai neši kitą vazoną, ženk penkis žingsnius į priekį ir sustojusi padėk jį ant žemės. Sugebėsi?
Geriau jau sugebėtum, nes nebeturiu jėgų čia su tavim terliotis vis labiau irzo profesorius. Norėjo vėl apsukti mergaitę ir įduoti svogūną jai į rankas, bet nespėjo: pasigirdo cypimas. Jis galėjo reikšti tik viena: iš žemių ištrūko du svogūnai. Apsižvalgęs suprato neklydęs. Immobulus kerai čia tikrai būtų padėję, bet Matthew nė neįsivaizdavo, kur yra jo burtų lazdelė. Be to, prie mokinių kerėti nebandytų bet kuriuo atveju.
- PRITZ! - užstaugė per visą šiltnamį. Nežinojo, ar būtent ji sukėlė šitą chaosą, bet o ką daugiau kaltinti? Mendel jeigu kartais ir nepasiseka, ji to nedaro specialiai. O šita... - Šimtas taškų iš Švilpynės! Kitą pamoką atneši pasiaiškinimą, kurį su profesore Evenstar panagrinėsime! Kas manai esanti?! Grįžti prie darbo!
Matthew įsivaizdavo, kad atrodo kaip nevykėlis: staugė ant mokinės, tačiau nieko nedarė su cypiančiais augalais. Deja, žiobariško metodo jiems sutramdyti nebuvo, o magiško Turner neplanavo imtis.
- Na, ar nuramins juos kas nors? - netyčia garsiai leptelėjo profesorius. - Negi jie nė immobulus nebemoka?..
Apsimesdamas, kad chaosas vyksta ne šiltnamyje, Turner grįžo į savo darbo vietą ir labai stengėsi negirdėti prakeikto cypavimo.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • VII kursas
 • *
 • 173
 • Taškai: 110
 • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 3 mėnesius »
[Vėtrūnės Kristinos Džeinės de Leighi asmenybė]   
             
     Vėtrūnė stovėjo prie savo vazono su svogūnu ir laukė kol prie jos prisiartins pagelbėti profesorius Turner. Nors verčiau galėtų ir nesiartinti, nes baltaplaukei ypatingai nepatiko kai prie jos prisiartino profesorius, kuriam de Leighi tik dar daugiau rūpesčių sukelia savo pašaukimu. Ir kodėl ji tiesiog negali būti normali kaip ir visi kiti? Tuomet nereikėtų savo darbo naštos užmetinėti kitiems ant pečių ir jaustis nepatogiai, kai prie jos prisiatrina profesorius...
     Užėjus nerimo bangai, kad profesorius neateis ir klastuolė taip ir prastovės visą pamoką prie vieno vazono su vienu svogūnu, kai jų turi būti penki, Vėtrūnė ėmė panikuoti, tačiau netrukus išgirdo prisiartinant profesorių. Mergina sutramdė drebulį, kad Matthew nepasirodytų nevykėlė ir šiaip ne taip išspraudė šypseną, kaip padėką profesoriui už pagalbą tačiau tą pačią akimirką, kai jis pakėlė nunešti vazoną, iš jo Kristė išgirdo sunkų atodusį ir nebeištvėrusi prapliupo karštomis ir sūriomis ašaromis. Ji ir vėl kalta! Jugi ji tik norėjo normaliai pasirodyti pamokoje, atlikti darbą, tačiau nesugebėjo! Viskas tik per ją! Jei ne ji, profesoriui niekas nekeltų savo darbo naštos ir jis nebūtų pavargęs! Visa tai tik jos kaltė! Ir kodėl ji iš vis čia atėjo?.. Jugi žino, kad vis tiek per savo aklumą nesugebės jokio darbo atlikti tinkamai. Tai kam dar belstis į visas pamokas ir apsunkinti profesorių dalią? Ji dėl visko kalta! Ašaros sruvo Vėtrūnės veidu, o pečiai netramdomai krutėjo. Tai aš kalta! Reikėjo man pačiai tą vazoną nunešti!..
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Violeta Lestrange

 • II kursas
 • *
 • 32
 • Taškai:
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 3 mėnesius »
Na štai ir vėl nauji mokslo metai ir naujos pamokos. Ir visą tai žinoma be galo nervino Violetą Lestrange , nes jai reikėjo eiti į Herbologijos pamoką ,o ji to neknetė ,o ypač nekentė to kvailo geriančio purvakraujo profesoriaus. Nors Violeta ir tikėjosi , kad jo daugiau čia nebebuvo ,o vietoj jo naujas profesorius ir , kad gerbiama direktorė Arwen pagaliau išmoko savo klaidą tiktai klausimas ar ji pati negerianti ir neprisidėjo prie viso šito. Bet vos tik įėjusi į kabinetą klastuolė suprato visiškai klydusi tas prakeiktas profesorius dar vis buvo čia ir tai tiesiog begalo nervino ir erzino jaunąją Lestrange. Aš taip suprantu aš tai turėčiau priimti kaip eilinį išūki ar ne? na ką gi Matthew  nori ir toliau žaisti žaidimus , na ką gi puiku tik tai pažadu kitais metais tavęs čia tikrai nebebus. Po šiokio tokio apmąstymo jaunoji klastuolė nusprendė padaryti galbūt ne visai logiška ir gera dalyką , bet panervinti tam geriančiam profesoriui to pakankamai užtektų. Violeta pasistengė greitai susirasti profesorių. O paskui priėjusi  kaip ir aną kartą pasakė:
- Na ką gi , ką gi sveiki profesoriau tikrai nesitikėjau čia jūsų pamatyti čia šį sezoną dar vis gyvo. Kaip matau mūsų gerbiama direktorė Arwen vėl padarė tą pačią klaidą priimdama vėl jus čia dirbti. Na ką gi nebent pati buvo girta. - Po šių žodžių Violeta nuėjo šiek tiek šalin.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 254
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 3 mėnesius »
Po maždaug dviejų minučių, per kurias Meghan sugebėjo į kitą vazoną sugrūsti svogūną, ji nebegalėjo tramdyti juoko ir sukikeno. Versti pamokas (ar realiai bet ką) chaosu buvo viena smagiausių įmanomų veiklų.
Deja, juokai greitai išdulkėjo, kai profesorius Grybas nusprendė visą kaltę suversti švilpiukei. Iš esmės ji ir buvo kalta, tačiau jis tai to nežinojo, tiesiog ėmė ir iš oro ją apkaltino.
- Profesoriau! - ne juokais įsiutusi sušuko mergaitė, o jos akys svaidė žaibus. - Jums juk taip labai patogu, - jos balsas lengvai prasimušė pro svogūnų cypimą. - Suverčiate kaltę pirmam pasitaikiusiam mokiniui ir viskas, ar ne? Jeigu nematote, aš ir taip dirbu, - mostelėjo į vazoną. - Ir, beje, aš to, - parodė į cypaujančius svogūnus, - nepadariau. O jei ir būčiau padariusi, jūs neturite įrodymų. Ir pas profesorę Evenstar aiškinsitės jūs, o ne aš. Pavyzdžiui, kodėl staiga Švilpynės smėlio laikrodyje taip sumažėjo akmenukų. Juk jūs dabar taškus atėmėte be jokios priežasties, argi ne? Jei tingite išsiaiškinti kaltininką ir mieliau prisigertumėte patvory, tiesiog tai pasakykite ir išeikite iš darbo. Žinokit, niekas dėl to labai neliūdės.
Rėžusi kalbą, atsiradusią iš pykčio, nuoskaudos ir dar nežinia ko, Meghan išsitraukė lazdelę ir nukreipė ją į triukšmaujančius svogūnus.
- Immobulus.
Svogūnai nukrito žemėn ir šiltnamyje staiga pasidarė nepaprastai tylu.
- Linkiu kuo geriausios dienos ir kad vieną dieną paspringtumėt savo vynu. - mestelėjo per petį ir, krestelėjusi galva, dingo už šiltnamio durų.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 3 mėnesius »
Matthew Turner kuo nuoširdžiausiai nekentė savo darbo ir Hogvartso mokinių. Išties ką gi jis čia veikė? Kodėl turėjo kankinti save, tiek tuos neklaužadas, kurių gyvenimo prasmė yra paversti profesorių gyvenimą pragaru?
Tarsi viso šito būtų maža, de Leighi sugalvojo apsiverkti. Matthew nejučia prisiminė, kaip pravirkus Dori ją apkabino ir bandė paguosti. Vis dėlto ši akla mergaitė tebuvo eilinė mokinė, tad profesorius neketino kartoti tokios pačios klaidos.
- Viskas gerai, nereikia verkti. Juk matau, kad stengiesi, - vėl priėjęs prie auklėtinės pratarė Turner apsimestinai draugišku tonu. Jam be galo nusibodo šita situacija: ar dabar visą darbą turės nudirbti už de Leighi? Kažin kaip ji iš viso atsidūrė Hogvartse. Ir dar ta tragiška anglų kalba...
Nespėjus daugiau nieko padaryti pasigirdo dar vienas balsas, kuris, sakykime taip, nuotaikos nepakėlė. Lestrange pasakė sau profesorius ir su didžiausia neapykanta akyse atsisuko į tą mergaitę.
- Ir ką gi mes čia matome? - pašaipiai paklausė. - Į pamoką atėjai - jau pažanga. Bet iki to, kad per ją dirbtum, akivaizdžiai dar nepriaugai.
Nebekreipdamas į tą neįtikėtinai nemandagią mergužėlę Turner vėl atsisuko į de Leighi. Paėmęs jos ranką aprodė, kur yra likę sodinukai ir vazonai. Ramiu tonu paaiškino, kur ką gali rasti.
- Jeigu reikia, nunešiu vazonus, tiesiog ramiai pakelk ranką, - bandė bent kiek nuraminti mergaitę.
Ją nuraminti gal ir pavyko, tačiau savęs tikrai ne, mat kaip tik tuo metu Pritz ir vėl priminė apie save. Herbologas apsimetė, kad jos negirdi, tačiau žodžiai kiek išgąsdino: ką gali žinoti, gal ji išties pasiskųs direktorei. Kita vertus... Jeigu profesorė Evenstar išmes jį iš darbo, Turner tik taps laimingesnis.
- Na ir dink iš akių, - netinkamai garsiai suburbėjo profesorius, kai velnio nešta ir pamesta švilpė teikėsi išsinešdinti iš šiltnamio. Gerai buvo tik tai, kad ji bent jau teikėsi panaudoti kerus. Turner ir vėl buvo be galo piktas ir nepatenkintas gyvenimu.
Gal jam išsitraukti lazdelę ir pačiam susprogdinti šiltnamį?..

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1144
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 3 mėnesius »
Dori nelabai suprato, kurių galų sodinti jų penkis, tačiau stengėsi daryti tą patį, ką ir kiti mokiniai. Ji jau grūdo antrą sodinuką į žemę, o prieš tai nunešė pirmąjį, nes šitaip darė mokiniai, kuriems sekėsi. Akies krašteliu pažiūrėjo, kas dar vyko šiltnamyje, nes pasigirdo triukšmas. Žinoma, ir vėl šaršalas, susiraukė ketvirtakursė. Šitos nesąmonės per herbologiją pradėjo gerokai užknisti. Ir kaip Matthew tikisi, kad mokiniai išmoks augalų mokslo, jeigu kiekviena jo pamoka virsta tikra katastrofa? Aišku, mokiniai, o ne kas kitas, ir sukelia šitą sumaištį, tačiau jeigu profesorius bent šiek tiek mokėtų burti... Juk viskas būtų kitaip, ar ne?
Mergina matė, jog Turner netenka kantrybės, tačiau stengėsi ignoruoti profesorių, kaip ir jis, regis, buvo nusprendęs ją ignoruoti. Šią akimirką klastuolei buvo ne gaila vyro, o šiek tiek ir saldu, kad ir šiandien jam nesisekė. Liūdesys ėmė augti į pyktį. Tačiau kai pamatė, kad su Matthew kapojosi Meg, klastuolė susierzino. Ji nenorėjo, kad jos geriausia draugė pyktųsi su... su kuo? Su juo.
Mendel mintis pertraukė Levandos balsas ir keturiolikmetė pakėlė akis.
- Sveika! - apsimestinai nusišypsojo, mat nenorėjo, jog raudonplaukė įtartų, jog Dori yra be nuotaikos. - Gal žinai, ką čia reikia daryti? Praklausiau, - gūžtelėjo pečiais.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 100
 • Taškai: 30
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 3 mėnesius »
Štai jau ir trečią vazonėlį ji nunešė ir pastatė į vietą. Gruodės mintys dabar buvo taip toli. Ji galvojo apie tą raudonplaukį, apie viską, kas nutiko dėl jos. Bet Varnės minčių tėkmę pertraukė siaubingas cypimas. Ji stovėjo ir vėpsojo į lakstančius svogūnus. Buvo baisiau, nei ji įsivaizdavo. O tie vaikinai dar norėjo, kad aš tai padaryčiau. Kas būtų, jeigu būčiau paklususi toms užgaidoms? Tada šitaip duotųsi net dvi poros svogūnų. Dabar mergaitė suprato, kad nė už ką nesiartins prie profesoriaus su savo paaiškinimais. Ir nors visas tas triukšmas paskui nurimo, ji ir toliau laikėsi savo nutarimo.
Bet tai irgi jos nedžiugino. Jis tai man padėjo, o aš? Bet jai atrodė, kad jeigu prieis prie to žmogaus, kai jis tokios siaubingos nuotaikos ir dar ims jam ką nors aiškinti, tai dar tik pakenks. Pirmakursė pabaigė sodinti svogūnus. Penki vazonėliai jau buvo nunešti ir sustatyti kaip reikia. Dar reikėjo pagaminti mišinį. Mergaitė paėmė lapą su instrukcija kaip tai daryti. Į indą susmulkinusi subėrė klevo lapų, geroką samtelį pelenų, viską užbėrė juodžemiu, gerokai pamaišė. Tada dar įpylė vandens. Didžiąją tos masės dalį jis ir sudarė. Tada, ta lipnia koše ji atsargiai apdėjo žemes. Ir darbas buvo pabaigtas.

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 3 mėnesius »
Pastačiusi savąjį vazoną, prie kažkieno kito jau pasodinto augalo, liko kiek sukrėsta, mat Dori paklausė Levandos, kokia pamokos užduotis. Kai raudonplaukė neišgirsta užduoties, tai visiškai normalu ir suprantama, bet kai Dori nežino, ką daryti, tai jau visai blogai. Nors Marchetti turėjo pripažinti, jog pastaruoju metu bendrakoledžė nebuvo tokia moksliukė, kaip anksčiau, tačiau šiandien atrodė tikrai ne šioj planetoj.
- Norėjau tavęs to paties klausti. Atrodai kiek išsiblaškiusi, - kiek aukštesniu balsu atsakė, mat šiltnamį užtvindė garsi šurmulio banga.
Mergina nespėjo išgirsti klastuolės atsakymo, kai jos svogūnas, tikrąja to žodžio prasme, iššoko iš vazono. Penktakursė krūptelėjo ir bandė atskirti savo svogūną, nuo kažkieno kito, mat, panašu, jog augalai nesutarė tarpusavyje. Tačiau, svogūnas buvo kur kas stipresnis, nei ji manė, tad net pasitelkus kiekvieną kūno raumenį, atskirti besipešančius gyvius atrodė misija neįmanoma.
- Dori, gal gali padėti, - šūktelėjo vildamasi, jog Mendel puls jai į pagalbą.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1144
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 3 mėnesius »
- Užkniso. Viskas užkniso, supranti? Profesorius tikras grybas, ar ne? - piktai dėbtelėjo į Matthew. - Man atrodo, tuoj išvis neisiu į pamokas. Šita pilis gerai tik tuo, kad galima patogiai išsidrėbti bendrajame kambaryje ant fotelio ir skaniai pavalgyti. Visa kita čia užknisa, - Dori nunešė tolėliau ir antrą vazoną. - Kurių galų penki? - vartė akis. - Bus gerai ir du.
Dori riebiai nusikeikė. Tiesiog norėjosi.
- Ar mums bus reikalingi kažkokie kvaili svogūnai? Kuo tai mums pravers gyvenime, Levanda? Ogi niekuo, - pradėjo paaugliškai filosofuoti. - Aš geriau žinau, ko man reikia. Ir tai tikrai nėra nei obuoliai, nei svogūnai. O Merline, tu pažiūrėk, koks gražus bernas, - įsispoksojo į kažkokį švilpį. - Gaila, kad iš Švilpynės, ar ne? Nors magijos istorijos profesorius kur kas gražesnis, - sukikeno. - Kaip tau atrodo?
Kol Dori kažką sapaliojo, Levanda spėjo ir prisidirbti. Šalia jos pešėsi du svogūnai. Bendrakoledžė, kaip visuomet, paprašė Mendel pagalbos.
- Neturiu lazdelės. Ji... ją... ji pas profesorių ant stalo. Duok savo, - nei neatsiklaususi pagriebė Marchetti lazdelę, kyšančią iš jos kišenės.
- Sustink, - pabandė nuraminti nenaudėlius svogūnus, tačiau šie neklausė.
Tie besipešantys svogūnai baisiai cypė. Tai nervavo Dori. Ji pasistengė vieną sugriebti ranka. Norėjo užčiaupti. Sugriebti pavyko, tačiau ištiko kita bėda: tie du svogūnai ėmė lupti Dori. Regis, taikė į galvą. Keturiolikmetė aiktelėjo, Levandos lazdelė iškrito iš rankos, o Dori gindamasi užsidengė galvą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 3 mėnesius »
Kol Marchetti kovojo su svogūnais, jos kompanionė dėstė savo mintis. Žinoma, klastuolė turėjo kur kas didesnių problemų, tad net nenutuokė apie ką Mendel taip energingai kalba.
Dori pamačiusi nelemtus augalus, puolė gelbėti Levandą, tačiau, atrodė, jog ši pati užsitraukė svogūnų nemalonę. Paleisti kerai nesuveikė, tad nelemti daigai pradėjo atakuoti kompanionę, o jos nugvelbta raudonplaukės lazdelė dabar gulėjo ant žemės.
Nieko nelaukusi ir pakėlusi burtų lazdelę, nusitaikė į Dori atakuojančias svogūnų galvas. Jau norėjo sušukti "expulso", kad susprogdintų tuos gyvius, tačiau pabijojo, jog kerai pataikys į bendrakoledžę, mat nenuoramos svogūnai kaip reikiant muistėsi aplink merginos veidą. Reikėjo prisiminti kerus, kurie veiktų švelniau ir nesukeltų pavojaus Mendel, tačiau, kaip tyčia, joks tinkamas burtažodis nešmėžavo jai prieš akis. Galvok, Levanda, galvok... Ji bandė kažką išpešti iš savo makaulės, bejėgiškai stebėdama kraupų reginį priešais, tačiau, kaip visad, stresinėse situacijose merginai nesisekė mąstyti.
Nusprendusi, jog nieko nepeš. Puolė rankomis tempti svogūnus kuo toliau nuo kompanionės, tuo pat metu brukdama jai į ranką savo burtų lazdelę.
- Panaudok kokius kitus kerus! - šūktelėjo atitraukusi svogūnus nuo Dori veido ir dabar tvirtai laikydama juos rankose.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1144
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 3 mėnesius »
Visam šitam mergina neturėjo jėgų. Dėkui Levandai, kad ji patraukė nuo keturiolikmetės tuos svogūnus. Marchetti ėmė brukti Dori savo burtų lazdelę į rankas, tačiau Mendel padėjo lazdelę ant stalo.
- Negaliu, - atsiduso. - Nebursiu čia. Tik ne šiltnamyje. Gal pabandyk sukišt tuos svogūnus į žemes? - pasiūlė.
Klastūnyno ketvirtakursė tikrai nebeketino sodinti dar tų svogūnų. Net jeigu ir apsisunkins sau darbą kitose herbologijos pamokose, spalvotų plaukų savininkė neturėjo noro toliau dirbti. Ji matė, kad kiti mokiniai dar kažką su tais svogūnais daro, tačiau net nebuvo minties pasidomėti, kaip toliau su jais reikia užsiimti.
- Lauksiu tavęs bendrajame kambaryje šeštą valandą. Girdėjau, kad Liza Prodington ketina smarvinėmis bombelėmis užmėtyti grifų stalą. Galėsime prisidėti.
Žinoma, jeigu ten nesėdės Alanas arba Hienrieta. Ketvirtakursė nuėjo prie profesoriaus stalo, pasiėmė nuo jo savo burtų lazdelę, tačiau į profesorių nei nežvilgtelėjo. Išėjo iš šiltnamio.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 3 mėnesius »
Kaip ir visada, herbologijos pamoka virto kažkokia nesąmone. Ir, žinoma, prie to pernelyg stipriai prisidėjo Meghan Natali Pritz. Kažkokiu būdu reikėjo pamokyti tą mergužėlę, bet čia Matthew susidūrė su problema: jis visai nenorėjo švaistyti savo laiko bet kokiam kontaktui su ta nepakenčiama mokine. Ne, geriau jau žiūrės, kaip dirba rami varniukė.
Dori su Marchetti, aišku, vėl prisidirbo, bet Turner jas paprasčiausiai ignoravo. Tiesiog nebeturėjo jėgų eiti ir aiškintis, kas atsitiko su tais svogūnais. Iš savo paties koledžo atiminėti taškus taip pat buvo pakankamai kvaila, tad profesorius nutarė apsimesti, kad šiltnamyje nevyksta nieko. Sėdėjo savo kėdėje ir atvirai rodė nepasitenkinimą. O ir kur būsi patenkintas, kai mokiniai visiškai nenori dirbti?
Pamokai artėjant prie pabaigos profesorius Turner atsistojo ir priėjo prie pastebėtos varniukės sužalotu veidu. Norėjosi kažkaip ją pagirti, kad gražiai dirbo.
- Dešimt taškų Varno Nagui už gerą pamokos darbą, - maloniu balsu pratarė. Net ir pačiam buvo keista, kad vis dar sugeba draugiškai šnekėti su mokiniais.
Vos grįžo į savo vietą, prie jo priėjo Mendel. Matthew jau žiojosi kažko sakyti, tačiau ji tik pasiėmė lazdelę ir dingo. Profesorius gūžtelėjo pečiais. Visai nereikėjo jam čia kažkokio ryšio. Maža ką - susibendraus su dar viena mokine ir dar ketveriems metams pasiliks Hogvartse... Ne, geriau jau elgtis šaltai, kad Dori nepagalvotų nieko, ko nereikia. Ypač dabar, kai turi motiną.
Nuskambėjęs varpas buvo kuo didžiausia palaima. Kaip ir per kiekvieną pamoką profesorius su nekantrumu laukė jos pabaigos.
- Pamoka baigta, galite eiti.
Ir daugiau niekada čia negrįžti. Taip, visiems būtų daug paprasčiau, jeigu daugiau nė vienas mokinys nepasirodytų herbologijos pamokose, kol jas dėsto profesorius Matthew Turner.