0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Prieš 3 mėnesius »
Tema: magiškieji svogūnai

Matthew stovėjo šiltnamyje ir mąstė: ar jis buvo girtas, kai pildė prašymą ir toliau čia dirbti, ar direktorė - dar girtesnė, kai tą prašymą priėmė? Jokio kito logiško paaiškinimo, kodėl jis buvo čia ir dabar, nebuvo. Profesoriaus darbo švelniai tariant nemėgo, mokinių - juodai nekentė. Kam save kankinti dar vienerius metus. Buvo smalsu, kaip reaguotų profesorė Evenstar, jeigu jis staiga praneštų išeinantis.
Hogvartsas buvo pilnas naujų kolegų, tad prieš metant darbą reikėjo išsiaiškinti, kurie iš jų galėtų tapti draugais. Clarke, žinoma, buvo galima atmesti iš karto, bet kiti… Kas ten juos žino, gal atsirastų bent vienas kitas, sutiksiantis kartu išgerti.
Deja, dabar reikėjo mąstyti ne apie butelius, o apie augalus. Tai toli gražu nebuvo tokios malonios mintys, bet Turner šiaip ne taip susikaupė darbui. Gerai buvo tik tiek, kad oras gražus. Visai nesinorėjo jau pirmą mokslo metų dieną visiškai susigadinti nuotaiką.
- Sveiki susirinkę. Esu profesorius Turner. Šiais mokslo metais nepakęsiu jokių nesąmonių, - pasisveikino su mokiniais nužvelgdamas šiltnamį. Buvo smalsu, kas jį sutvarkė, mat pats po paskutinės pamokos darbo vietoje paliko visišką chaosą. Permetė akimis mokinių veidus ir su apmaudu suprato daugiau niekada čia nepamatysiantis Deoiridh. Išties, kokio velnio jis čia sugrįžo?..
- Šiais mokslo metais dirbsime su vienu projektu, kuris bus visiškai kitoks nei pernykštis. Rudenį kalbėsime apie magiškuosius svogūnus, dar vadinamus kvapniaisiais svogūnais. Tas, kas sugalvojo šį pavadinimą, turi labai nekokį humoro jausmą, mat kvapnieji svogūnai labai smirda. Šiandien juos sodinsime. Šis augalas pasižymi labai prastu dygstamumu, tad kiekvienas privalote pasodinti bent po penkis svogūnus. Taip yra nemaža tikimybė, kad bent vienas iš jų išaugs. Kiekvieną svogūną sodinate į atskirą vazoną ir jokiu būdu nesodinkite antro nenunešę ankstesnio saugiu atstumu: šie augalai jaučia vienas kitą, tad jeigu ant stalo atsiras du vazonai su svogūnais, jie tiesiog išprotės. Pradės muistysis žemėse, galiausiai išlėks į orą ir pradės daužytis tarpusavyje. Patikėkite manimi - šito pamatyti nenorite. Tas pats atsitiks, jeigu du svogūnus pasodinsite į vieną vazoną. Jie jau yra užpildyti žemėmis, tad jums tiesiog reikia sugrūsti svogūną kuo giliau. Tuomet turite pagaminti specialų mišinį, instrukcijos ant stalų. Juo palaistykite žemes. Perspėju: jeigu mišinys susiliečia su svogūnu, pasklinda smirdančios dujos, kurios priverčia apalpti. Būkite atsargūs! Jeigu kas neaišku, galite klausti.
Nė nebandykite mintyse pagrasino profesorius nužvelgdamas mokinius.

[Svogūnams iššokus iš vazonų jie pradeda daužytis ir cypti. Garsas sveikatai nėra kenksmingas, tačiau labai nemalonus ir einantis per ausis. Mišinio turinį sugalvokite patys, tačiau nepamirškite, kad čia ne nuodų ir vaistų pamoka: jis turi būti pakankamai paprastas. Jeigu reikia pagalbos ar turite klausimų, drąsiai rašykite asmeniškai. Chaosas kaip visada mielai laukiamas (silkių šiltnamyje nėra). Bent trys praktikos postai, pamoką uždarysiu kovo 12 dieną (su pratęsimais gali būti sunku).]

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 mėnesius »
Gal ketvirtas kursas ir nebuvo labai blogas dalykas, tačiau tai nekeitė fakto, kad į pamokas eiti reikėjo. Meghan netryško noru tai daryti, tačiau niekur nedingsi - kartoti kurso tikrai nesinorėjo. Nors mokslo metai dar buvo tik tik prasidėję, švilpiukė nusprendė lankyti pamokas ir pasiruošti egzaminams. Juk, vis dėlto, kitąmet teks laikyti VML, o čia jau ne juokas.
Šiltnamyje mergaitė stovėjo jausdamasi keistokai. Po praeitų metų paskutinės pamokos ji buvo porai dienų praradusi atmintį, ta patirtis nebuvo pati geriausia. Be to, per herbologijos pamokas ji ne kartą buvo šiaip nukentėjusi (nesvarbu, kad dėl savo pačios kaltės). Buvo įdomu, kas gausis šį kartą.
Išgirdus pamokos temą paaiškėjo - nesigaus nieko gero. Svogūnų Meghan tiesiog nekentė. Iš esmės, visų daržovių. Tiksliau, maisto gaminimo. O kadangi svogūnai buvo su juo susiję, švilpiukė nekentė ir jų. Nesvarbu, kad juos reikės pasodinti, o ne kažką iš jų pagaminti. Meg nesinorėjo daryti nieko kito išskyrus įsilipimą į kokį nors medį ir piešimą ten.
Tačiau niekur nedingsi, teko daryti praktiką. Ar bent jau apsimesti, kad tai daro. Gali tiesiog pastovėti prie darbastalio, apsimesti, kad kažką daro, o pamokos pabaigoje pasakyti, kad paprasčiausiai nespėjo. Juk visaip būna. Ryžtingai užsikėlusi vazoną ant stalo ir į jį pribėrusi žemių Meghan iškilmingai nusprendė nieko nedaryti. Bent kol kas.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • VII kursas
 • *
 • 173
 • Taškai: 110
 • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 mėnesius »
[Vėtrūnės Kristinos Džeinės de Leighi asmenybė]
                                   
     Ach, iš Panamos grįžti taip nesinorėjo... Deja, mokykla buvo mokykla, ir ją privalu lankyti nesvarbu, kad ji kitame žemyne negu tu gyveni. Tradicišku žiobarišku būdu - kelių valandų skrydžiu lėktuvu - persikėlusi per Atlantą ir sugrįžusi į Europą, Kristė jau ilgėjosi namų, kuriuos paliko visiems metams. Tačiau ką jau padarysi, toks tas gyvenimas, kai tėvai nusprendžia tave išsiųsti mokytis į kitą žemyną, o patys nesikrausto gyventi kartu.
     Šiemet Hogvartse de Leighi jau jautėsi geriau - anglų kalba jau pramokta, yra pažystamų, žinai ko tikėtis. Tikėtis buvo galima visko - vienas iš tokių dalykų buvo koledžo vadovo vedamos herbologijos pamokos. Sutapimas ar ne, tačiau šiemet pirmoji Vėtrūnės pamoka buvo ne kas kitas, o herbologija. Bus galima pasikalbėti su vadovu dėl naujų mokslo metų, tačiau abejotina ar baltaplaukė išdrįs tą padaryti vidury pamokos lyg niekur nieko.
     Ir vėl išklausiusi ilgą profesoriaus Turner prakalbą, iš kurios vis viena ne viską suprato, apie darbą su augalais, muzikantė jau ruošėsi dirbti, tačiau vienas klausimas nedavė jai ramybės.
     - Profesorius, koks būti tas „saugus atstumas“? - pasiteiravo klastuolė. Jug vis dėlto, tai galėjo būti ir dvidešimt centimetrų, ir metras ir visi penki.
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 mėnesius »
Praėjo kokios trys sekundės pamokos, o šiltnamis vis dar stovėjo savo vietoje. Tai buvo didelė pažanga, ir bent jau dabar Turner nesigailėjo grįžęs čia mokyti. Žinoma, pamokos laiko liko dar daug, tačiau buvo galima tikėtis, kad viskas bus bent šiek tiek geriau. Susiprotėjo bent jau palikti akvariumą su šešiasdešimt šešiomis silkėmis savo kabinete.
Pamatęs Pritz Matthew susiraukė, bet bent jau kol kas ji elgėsi kaip žmogus, o ne iš nežinia kur pabėgęs juodosios magijos padaras. Netgi Mendel nepasireiškė. Vadinasi, viskas ne taip jau ir blogai. Deja, netrukus herbologas išgirdo kreipinį, kurį girdėti norėjo mažiausiai: "profesoriau." Kas yra? iš karto pajutęs susierzinimą mintyse paklausė juodaplaukis, tačiau veidas šios emocijos neišdavė. Nužvelgęs mokinius suprato, kad tai Vėtrūnė, akla Klastūnyno mergaitė. Priėjęs prie jos susiraukė. Tiesą sakant, apsidžiaugė, kad ji akla: bet kuris kitas mokinys išgirdęs apie saugų atstumą būtinai pasiimtų liniuotę tam, kad sudėtų svogūnus vienu centimetru per arti. De Leighi šito padaryti tikriausiai nesugebės. Puiku.
- Vazonus turi skirti bent pusė metro, - apsimestinai draugišku tonu pratarė Turner klastuolei. - Juos reikia išdėlioti palei sieną mažiausiai tokiu atstumu.
Pasidarė pikta ant savęs, kad nesusiprotėjo pažymėti vietų, ties kuriomis galima statyti nelemtus augalus. Ką gi, bus galima laukti chaoso.
- Jeigu reikės pagalbos ieškant vietos, kur gali pastatyti vazoną, nesidrovėdama pašauk mane, gerai? - dar pridūrė vildamasis, kad de Leighi kokiu nors būdu sugebės pati sudėti vazonus į vietas. Labai jau tingėjo padėti mokiniams net ir tuo atveju, jeigu jie nieko blogo nedaro. Ne, vis dėlto profesorius Turner be galo gailėjosi vėl čia atsidūręs.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 mėnesius »
Dori stovėjo nunarinusi galvą tolimiausiam įmanomam šiltnamio kampe. Ji žinojo, ji tiesiog žinojo, kad Matthew nepasirodys. Keturiolikmetė žvelgė į niekur, buvo taip apmaudu ir liūdna, kad Turner čia nebebus. Ji nusprendė net nepakelti galvos, nepažiūrėti, kas stovi Matthew vietoje. Kol ji nemato jo, naujojo profesoriaus (o gal profesorės?), tol šiek tiek lengviau, galima nepripažinti tos klaikios realybės. Kvaila viltis ruseno, atmintyje šmėžavo Matthew atvaizdas, bet kaip kitaip galėjo būti? Po viso to, ką mokiniai (o tarp jų, deja, ir Dori) yra jam pridirbę... Kiekvienas sveiko proto žmogus nebegrįžtų.
Akyse norėjo kauptis ašaros, Mendel krapštė savo auksarą antakyje, o auskarą lūpoje graužė. Ir tada keturiolikmetė išgirdo balsą, tą šitiek kartų raminusį ir drąsinusį balsą, ir pamanė, kad jai vaidenasi. Pakėlusi galvą ji išvydo Matthew ir norėjo tiesiog krykštauti iš laimės, bet tik žiūrėjo į jį džiaugsmo ašarų kupinomis akimis.
Matthew kažką pasakojo, kalbėjo apie augalus, bet klastuolė visiškai negirdėjo, ką. Kažkas kažko paklausė, vėliau profesorius priėjo prie Vėtrūnės. Ir kai jis vėl buvo įprastinėje savo vietoje, ketvirtakursė tiesiog šoktelėjo aukštyn ir pasileido prie jo bėgti. Pribėgusi norėjo sveikintis, sakyti, kad pasiilgo, apkabinti, verkti iš laimės, bet susilaikė. Tiesiog sustojo ir žiūrėjo į Matthew. Tylėjo. Žinojo, kad atrodo taip, tartum jai būtų ne visi namie (o gal taip ir buvo?). Tą akimirką dingo visi nerūpestingumai ir savarankiškumai iš paaugliškos galvos ir Dori vėl pasijuto kaip mažas, nuo kažko priklausomas vaikas.
- Laba diena, - galiausiai pratarė.
Išsitraukė burtų lazdelę. Padėjo ją ant profesoriaus stalo.
- Aš verčiau per pamoką paliksiu ją čia, gerai?
Ir Dori apsisuko nueiti. Bet kažkas tarsi iš vidaus ją sustabdė. Mergina susigraudino. Atsigręžusi tyliai tyliai pasakė:
- Aš labai jūsų pasiilgau ir labai džiaugiuosi, kad jūs čia.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Chloe Fraser

 • I kursas
 • *
 • 15
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Cross equals love
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 3 mėnesius »
Nors Klojai buvo įdomu mokytis įvairių dalykų, niekas neprilygo transfigūracijai ir kerėjimui. Nors herbologija žadėjo būti tikrai įdomi. Dar gyvendama Lutone ji domėjosi augalais ir jų savybėmis. Būdama maža klausinėdavo tėčio kam skirtas koks augalas ir kokios to augalo savybės. Kartais tėtis ją juokais pavadindavo mažąja herbologe. Herbologijos šiltnamis žavėjo savo magiškų augalų įvairove. Tiesa, užduotis teko ne pati maloniausia. Vos priėjus prie "kvapniųjų svogūnų" klojai teko nosį ir burną prisidengti šaliku. Kruopščiai pagal instrukcijas padarė mišinį ir ėmė laistyti pasodintus svogūnus. Tiesa, net per šaliką ji jautė tą bjaurų kvapą. Šiaip ne taip pasodinusi visus svogūnus nunešė juos prie sienos pasirūpindama, kad šie būtų saugiu atstumu vienas nuo kito, nenorėdama šiltnamyje sukelti sumaišties ir supykdyti ir taip nelabai draugiškai nusiteikusio profesoriaus. Tikra perfekcionistė. Ko tik nepadarysi dėl savo koledžo. 
Būk malonus nes kiekvienas kovoja savo kovas

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 93
 • Taškai: 28
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 3 mėnesius »
Gruodė tiesiog norėjo lankyti pamokas, svajoti ir ramiai niekam nekrisdama į akis pabaigti bent jau pirmą kursą. Viskas. Ar tai labai daug? Na gerai jau, iki pilnos laimės trūktų tik draugės. Tokios, su kuria galėtų patirti visus mokyklos džiaugsmus, kalbėtis ir žinoti, kad toji draugė neatsuks nugaros. Bet tokiems jos norams tikriausiai nebuvo lemta išsipildyti.
Mergaitė stovėjo šiltnamyje, abipus iš abiejų šonų stypsojo du berniūkščiai. Vienas tikriausiai iš Klastūnyno, o kitas iš Varno Nago. Ji matė jį prie koledžo stalo. Kuo toliau, tuo labiau ji meldė, kad Profesorius ateitų ir nutrauktų viską, kas dabar vyko.
Tie du pradėjo gadinti jai gyvenimą nuo pat pirmojo ryto šioje mokykloje. Dabar gi jie įkalbinėjo Gruodę padaryti tai, ką herbologas uždraudė daryti. Na nedraudė, bet tai vis tiek būtų blogai. Jie norėjo, kad ji sumestų du svogūnus į vieną vazoną. Gruodė kiek bemanydama priešinosi jų ketinimams jos rankomis sugadinti pamoką. Pirma, Profesorius baisiai ant jos supyktų už tokį dalyką, nes šiltnamyje kiltų siaubingas sujudimas. O antra,  ji bijojo,  kad tada gaus areštą. Na ir šiaip ji visai nenorėjo trukdyti pamokos. Bet jie ją spaudė. Sakė, jog jeigu nepadarys šito, tai pasigailės. Kodėl visada aš? Kodėl visada visiems reikia šitaip su manimi elgtis? Ar aš kalta, kad mano veidas taip atrodo? Aš gi niekam netrukdau. Bet kad ir kaip ji bijojo tų dviejų vyresnių mokinių, spyrėsi ir nesutiko gadinti pamokos. Noriu namo. Galvojo ji. Troško atsirasti savo kambaryje, kur saugu, kur niekas nepradeda kabinėtis dėl jos išvaizdos. Kur ji galėtų ir toliau ramiai skaityti, svajoti ir mokytis paprastų dalykų. Tokių, kaip pavyzdžiui geografija ar matematika.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 3 mėnesius »
Vyko herbologijos pamoka. Alanui buvo labai įdomu, kas gi ją ves šiais metais. Ir tik įžengęs į šiltnamį ir pamatęs, kad tai profesorius Turner jis visai nudžiugo. Kad ir kokios chaotiškos buvo tos pamokos, Alanas tiesiog negalėjo įsivaizduoti, kad vietoj šio žmogaus, čia stovėtų kas nors kitas. Svarbiausia buvo kažkaip nieko neprisidirbti. Reikia rimtai imti mokytis šio dalyko. Galvojo jis.
Bet kad ir kaip šito troško jau per pat pirmą pamoką grifas įklimpo į bėdą.
Vaikinas stovėjo ir klausėsi ką turės padaryti. Neatrodė labai sudėtinga ir jis jau norėjo pradėti, bet pamatė kažkokią pirmakursią mergaitę. Jai iš šono stovėjo du trečiakursiai. Alanas pažinojo juos iš matymo. Mergaitė atrodė sunerimusi, įsibaiminusi. Jis nutarė prieiti arčiau, norėjo išgirsti kas ten dedasi. Ir kai suprato, kad mergaitė pakliuvo į bėdą įsikišo.
Jis pasakė, kad Tie du dingtų velniop ir paliktų ją ramybėje. Žodis po žodžio ir įsiplieskė tikras kivirčas. Viskas pasibaigė tuo, kad jie nutarė po pamokos viską išsiaiškinti kerais. Kur nors pamiškėje ar kokioj kitoj nuošalioj vietoj.
- Einam. - Pasakė jis tai mergaitei, norėdamas nusivesti ją prie savo stalo. Tada atsuko tiems dviems nugarą ir prasidėjo.
Tas iš Klastūnyno paleido levicorpus kerus. Alanas vos spėjo atšokti nuo jų. Užtai kerai pataikė į lentyną su vazonais. Kažkuri jų dalis nuo to sudužo. Alanui visi protingieji balsai galvoje kartojo, kad nereikia veltis, bet jis irgi išsitraukė lazdelę.
Tuomet pažiro visokiausių kerų žybsniai. Visi trys berniukai laidė pačius įvairiausius burtus. Ir didžioji jų dalis kliuvo lentynoms, vazonai su visokiais augalais krito ir dužo. Kliuvo ir kitų mokinių stalams. Kažkurio iš jų kerai suskaldė galinį šiltnamio stiklą. Dar vieni apvertė dėžę, kurioje buvo žemės.
Galop vieni iš Alano kerų kliudė taikinį ir vieno iš vaikinų veidą išbėrė didžiuliais skaudžiais spuogais.
- Galas tau Senkleri. - Piktai pasakė tas iš Varno nago ir abu movė šalin ir išdūmė į lauką.
Grifas liko vienas. Šalia stovėjo iš siaubo paklaikusi mergaitė, dėl kurios viskas čia ir prasidėjo. Šiltnamio vaizdas švelniai tariant buvo nekoks. Puikiai pradėjau, tiesiog nuostabiai. Pagalvojo jis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 3 mėnesius »
Nespėjo Turner pasidžiaugti, kad pamoka yra panaši į pamoką, kai iš kažkur atsirado Mendel. Tiesą sakant, jeigu ne tas žvilgsnis, profesorius auklėtinės nebūtų nė atpažinęs. Ji buvo visai kitokia negu vasarą, kai lydėjo ją į Azkabaną. Po to daugybę kartų klausė savęs, kodėl sutiko su ta avantiūra. Atrodė, kad kuria kažkokią sąsają tarp savęs ir mergaitės, su kuria kažko bendro turėti buvo gana sunku. Su ja viskas buvo tiesiog pernelyg sudėtinga.
- Turi klausimų? - neatsakęs į pasisveikinimą pasiteiravo kuo nuoširdžiausiai vildamasis, kad Dori nesugalvos pradėti kuo nors domėtis. Ne, tik ne šiandien... Dar tik pirma pamoka, o profesorius jau pervargęs ir nepatenkintas gyvenimu. Mendel tą žino, ar ne? Susipras, kad geriau patylėti ir tiesiog palikti profesorių ramybėje?
Į padėtą lazdelę neatkreipė dėmesio, o į žodžius neturėjo ką atsakyti. Nesitikėjo, kad mokinė jo pasiilgs. Galbūt viskas vasarą nebuvo taip jau gerai? Vis dėlto kad ir kaip ten būtų, jie tebuvo mokytojas ir mokinė. Daugiau niekas jų nesiejo. Ši mintis paskatino dar kartą suvokti, kokia didelė klaida buvo grįžti į Hogvartsą. Dirbtų bet kokį kitą darbą, visa šita nesąmonė su Dori Mendel būtų pasibaigusi.
Nespėjus daugiau nieko nuspręsti ar pagalvoti šiltnamyje kilo chaosas. Ir vėl?! mintyse beviltiškai paklausė savęs profesorius. Nespėjo pamatyti, nuo ko viskas prasidėjo, tad teliko stebėti, kaip vazonai su vertingais augalais laksto į visas puses, o du mokiniai sprunka iš šiltnamio. Nepastebėjo, kas ten tokie, tad išsilieti teko ant to, kuris turėjo tiek įžūlumo pasilikti.
- Senkleris... - pusbalsiu suburbėjo Matthew artindamasis prie grifo. - Penkiasdešimt taškų iš Grifų Gūžtos! O tu, Senkleri, ateini šį vakarą į mano kabinetą. Pasižiūrėsime, ar dar norėsi traukti burtų lazdelę. Daugiau herbologijoje nesi pageidaujamas. Geriau savo noru keliauk iš šiltnamio, nes prisiekiu - jeigu to nepadarysi, padėsiu.
Giliai širdyje Turner suprato, kad Alanas galimai net nėra kaltas dėl to, kas čia atsitiko. Deja, kiti du spėjo dingti, o pyktį reikėjo kažkur išlieti, ar ne? Į prie grifo buvusią mergaitę profesorius nė nežvilgtelėjo. Įsiutęs grįžo į savo vietą, kuri, laimei, išliko nenukentėjusi.

*

Neprisijungęs Arcadia Bennett

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 3 mėnesius »
Herbologijos pamoka, Arcadia nekentė augalų ir jie nemėgo jos. Ji tikėjos, kad bent čia pramoks kaip nenumarinti augalo per dieną.  Šiltanamis buvo milžiniškas, jos akimis, daug mokinių tą erdvę pavertė maža, o šnibždesiai tarp mokinių užpildė tą nejaukia pauzę. Vienas smulkmena jai kliuvo labiausiai, nežine ar būtų galima tai vadinti smulkmena. Šiltnamis skendo tragiškam kvape, jos nestebino, nes daugelis magišku augalų turėjo tragišką kvapą, bet toks kvapas kelė jei šleikštuli.
Profesoriui pristatant, merginos akys klaidžiojo, tačiau jos dėmesys buvo sukauptas tai ką šnekėjo jos profesorius. Dar vienas, griežtas? Profesorius, šaunu... Raudonplaukė norėjo išmokti ko daugiau, per kuo mažesnį laiką. Tačiau Arcadiai išgirdus užduotį, ji išsigando, begalo išsigando, merginos rankos šiek tiek drebėjo, problemų ji visai nenorėjo. Ji nebuvo gabi su sodinimu ar bet kokia augalų priežiūra, o  ką kalbėti apie svogūną kurio kvapas jautėsi visur? Ir jis net gali tave priversti apalti. O Dievai, tikiuos nereiks apsilankyti ligoninės sparne.
Mergina tikėjosi teorijos, o dabar jai tenka sodinti svogūna. Ji nusprendė viską daryti kuo lėčiau, tai aišku vilkintų laiką, bet ir pridėtų kruopštumo. Kaip sakoma, neskubėk ir būsi pirmas. Mergina užsikėlė vazona, kuris tikrai svėrė daug, tad kilo šioks toks sunkumas. Griebė žemių ir ėmė jas pilti į vazona.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 3 mėnesius »
Šį kartą Matthew su Dori buvo šaltas. Žinoma, jį buvo galima suprasti, nes kažkokiu stebuklingu būdu Alanas susiėmė su pora kitų mokinių ir šiltnamis vėl pradėjo griūti. Tačiau herbologas buvo šaltas jau ir prieš tai, prieš visą tą sumaištį. Mendel tik džiaugėsi, kad bent jau šį kartą (arba kol kas) ji visiškai nebuvo prisidėjusi prie tos sumaišties. Tačiau profesoriaus abejingumas stipriai nuliūdino keturiolikmetę. Ji norėjo sau pasakyti, kad visą tą šilumą, kuri siejo ją ir profesorių, mergina paprasčiausiai išsigalvojo. Tačiau ji žinojo, kad vis tik ne. Dar pavasarį Matthew ją guodė apkabinęs per pamoką. Galbūt jis buvo gavęs užduotį? Galbūt mokyklos direktorė liepė jam pagloboti savo koledžo mokinę? Taip, tikriausiai taip ir bus. Veikiausiai visi čia esantys suaugusieji žinojo, kad klastuolės šeimos sudėtis keičiasi ir būtent herbologas buvo paskirtas atsakingu už tai, kad mergaitei tas laikas praeitų ramiau. O dabar, kai tu jau neva turi mamą, kuri tavimi rūpinasi, tapai niekam nebeįdomi. Kaip ketvirtakursė galėjo giliai širdy vaizduotis, kad Deoiridh yra jos sesė, o Matthew - tėtis? Buvai visiška kvaiša.
Mendel grįžo į savo darbo vietą. Per skruostus nuriedėjo kelios tylios ašaros, kurias paauglė greit nusivalė. Ji nenorėjo, kad kas nors tai pamatytų.
Dori prieš nosį matė penkis vazonus su žemėmis. Apsidairiusi po šiltnamį pažiūrėjo, ką darė kiti. Jie sodino svogūnus. Keturiolikmetė paėmė vieną ir pradėjo grūsti į žemes.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 3 mėnesius »
Viskas buvo tiesiog blogai. Absoliučiai šlamštiška diena. Pagalvojo Senkleris. Galėjo išlėkti su tais dviem šakalais, bet pasiliko. O tada jį žinoma užgriuvo profesoriaus rūstybė. Frazę, kad nebesi pageidaujamas herbologijos pamokoje jis girdėjo šimtą kartų, bet ji buvo skirta kitiems, o ne jam. Vaikinas sugebėjo smarkiai aptuštinti Grifų Gūžtos smėlio laikrodį, o jeigu Auris sužinos kas čia atsitiko Jis galimai neišvengs dar vieno arešto.
Bet vis tiek nesigailėjo, kad užstojo tą mergaitę. Būtų ir antrą kartą taip pat pasielgęs, bet va kad įsivėlė į tas kvailas peštynes...
Alanas nieko neatsakė herbologui. O ką galėjo pasakyti? Atsiprašau? Skambėtų kažkaip juokingai. Užteko vien į jo veidą pažvelgti, kad pastebėtum kaip jis gailėjosi dėl viso šito.
Alanas lazdele suvarė žemes atgal į dėžę. Tada nužvelgė suniokotus vazonėlius, augalų liekanas. Negalėjo jų sutvarkyti. O kai dar pamatė skilusį šiltnamio stiklą suprato, kad popieriai visiškai prasti.
Nebenorėdamas daugiau painiotis profesoriui jis išėjo ir uždarė šiltnamio duris. O tada net nesidairydamas ar tie du tyko jo ar ne nuėjo į pilį.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • VII kursas
 • *
 • 173
 • Taškai: 110
 • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 3 mėnesius »
[Vėtrūnės Kristinos Džeinės de Leighi asmenybė]

     Vėtrūnė nesitikėjo, kad profesorius prie jos prieis. Pasidarė kiek nejauku, tačiau jam atsakius į klausimą tyliai susigėdusi padėkojo ispaniškai:
     - Gracias...
     Tačiau jam užsiminus apie pagalbą, dar labiau susigėdo - Kristė nebuvo pratusi prie pagalbos, daugelis nenorėjo jai padėti, dėl to, kad ji akla, taigi įprato viską stengtis daryti pati, o dabar čia netgi siūlėsi suteikti pagalbą. Į pagalbos siūlymą muzikantė nieko neatsakė, o profesoriui nuėjus atsipalaidavo. Pati net nepastebėjo, kad įsitepė jam priėjus. Tačiau daugiau nieko nelaukusi ėmėsi darbo. Apgraibomis ant salo susiradusi vieną vazoną, ėmė rankomis ieškoti svogūnų daigų, kurios reikės pasodinti. Deja, jų niekur nerado.
     - Profesorius, kur rasti svogūnų... - daigus? nedrąsiai paklausė baltaplaukė, tikėdamasi, kad profesorius vėl prie jos neprieis. Tačiau pasirodė, kad paklausė ji visai be reikalo - tik paklausė, ranka iškart apčiuopė dėžutę ant stalo su svogūnų daigais.
     - Ne, nebereikia. Jau radau! - ispaniškai informavo profesorių muzikantė, tačiau nežinojo ar jis supras. Tikiuosiu, kad supras... vylėsi Kristina, nes nebenorėjo, kad profesorius Turner ir vėl prisiartintu prie jos, lyg prie kokios nemokšos, kuri negali dirbti pati, kaip ir visi kiti mokiniai.
     Išsitraukusi vieną svogūniuką, mergina jį atsargiai įgrūdo giliai į žemę ir su savo mažais pirštukais užglostė tvarkingai žemę. Tuomet nusivaliusi žeminas rankas į kelnes (lieka tikėtis, kad jos ne baltos), Vėtrūnė pamėgino pakelti vazoną, kad nuneštų jį kur reikia, tačiau visiškai nesportiškai ir gležnai merginai, jis pasirodė per sunkus. Net jei ir būtų jį pakėlusi, kaži ar žinotų kur jį nunešti. Susigėdusi, kad ir vėl reikės prašyti pagalbos, baltaplaukė pašaukė profesorių, prašydama pagalbos su sunkiu vazonu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Vėtrūnė Kristė de Leighi »
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 3 mėnesius »
Iškilmingasis Meghan pažadas nieko nedaryti greitai buvo pamirštas. Sekundės tiksėjo taip lėtai, kad nori nenori teko imtis kokios nors veiklos. Aišku, labiausiai norėjosi iškrėsti kokią nors išdaigą, nes tai buvo smagu, tačiau jokia išganinga mintis nešovė į galvą, tad mergaitei neliko nieko kito, kaip tik imtis daryti praktiką.
Sugrūdusi svogūną į vazoną švilpiukė apsidairė aplinkui ir atsiduso. Taip norėjosi mauti lauk iš šiltnamio kur nors laukan ir pasimėgauti paskutine saulute... Rudaplaukė mintyse jau ėmė kurti planą, kaip nepastebėtai (arba net labai pastebėtai) pasišalinti iš pamokos, tačiau jos dėmesį patraukė kitame šiltnamio gale prasidėjęs veiksmas. Dori draugas grifas (Alanas?) pradėjo svaidytis kerais kartu su kažkokiais kitais berniukais. Tik pamanyk, chaosas šiltnamyje, o aš prie to net neprisidėjau? Mat kaip būna.
Chaosas, deja, baigėsi per greitai ir nespėjo išnaudoti viso pamokos laiko, kad būtų pasiteisinimas, kodėl Meghan neatliko pamokos darbo. Hm, šiek tiek chaoso dar niekam nepakenkė.. ar ne? Jeigu niekas nesukelia problemų taip leisdami man nieko neveikti, problemų padarysiu pati. Žinoma, jos bus skirtos profesoriui.
Po sekundėlės Meghan jau stovėjo išsitraukusi lazdelę ir svarstė, ko griebtis. Sprogimai, sniegas, viesulai ir panašūs dalykai jau buvo panaudoti. Reikėjo ko nors naujo. Ko nors įdomaus ir smagaus. Atsakymas šovė į galvą kaip žaibas. Nuo to turės nukentėti ir pati Meghan, tačiau nieko baisaus.
- Wingardium leviosa. - tarė, atsitraukusi per porą žingsnių nuo savojo vazono.
Svogūnas pakilo ir dailiai nusileido į vazoną, kuriame jau gulėjo kitas. Akimirksniu svogūnai pakilo į orą, pradėjo daužytis ir cypti, garsas tiesiog ėjo per ausis. Švilpiukė skubiai įsikišo lazdelę atgal į apsiaustą, pasislinko prie kito vazono ir apsimetė, kad labai susikaupusi dirba, nors turėjo labai tramdytis, kad nepradėtų juoktis garsiai. Svogūnų skleidžiamas garsas buvo bjaurus, tačiau ne toks bjaurus, kad sugadintų rudaplaukės nuostabią nuotaiką.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 3 mėnesius »
Marchetti įžengė į pirmą Herbologijos pamoką. Jei atmintis nešlubuoja, praeitais mokslo metais, Herbologija buvo lankomiausia merginos pamoka ir ne todėl, kad augalai ją žavėjo, o dėl to, jog profesorius Turner - jos koledžo vadovas. Ši vylėsi, kad jei apsireikš kelis kart jo pamokoje, nesusilauks priekaištų dėl pamokų nelankymo.
Tradiciškai, prireikė geros pusės sekundės, kol ši susigaudė, kas vyksta. Nors į pamoką atėjo laiku, panašu, jog visos instrukcijos, kurios buvo išdėstytos pamokos pradžioj, įėjusios pro vieną ausį, neužilgo išėjo pro kitą.
Levanda akimis bandė susirasti Dori, kad ši jai paaiškintų, kas čia vyksta. Tačiau, kaip visad, mokslų metų pradžioje retai kas praleidinėja pamokas, tad per visą juodų mantijų makalynę, raudonplaukės akys neužkliuvo už kokia nors nauja spalva nudažytų kompanionės plaukų.
Praradusi viltį išsiaiškinti, kaip tuos nelemtus augalus reikia sodinti, ši tik griebė kažkokį į svogūną panašų daiktą ir įkišo į jau stovintį vazoną žemių. Apsidairiusi pamatė, jog kiti mokiniai kažką skaito. Žinoma, ko aš tikėjausi... Visas sodinimas nesibaigė tik sodinuko palaidojimu po žeme.
Kiek pasimuisčiusi jau norėjo kumštelėti šalimais stovintį hogvartsietį, tačiau, pačiu laiku jos akiratyje atsidūrė Mendel.
- Dori! - sušuko gal kiek per garsiai ir, laikydama rankose vazoną, priėjo prie merginos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Matthew Turner »
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"