0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Trečioji NIV pamoką visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Dori ėmė vartyti akis, kai Alanas pasakė, kad pilti du eliksyrus ant profesorės stalo būtų žiauroka. Aš ir ant galvos mielai supilčiau, mintyse pagalvojo, bet nieko nesakė. Žinojo, kad grifo širdis yra išties grifiška. Su Alanu iš kitų nepasišaipysi ir su tuo Mendel jau buvo susitaikiusi. Ji tik gūžtelėjo pečiais ir įpylė to birzgalo į buteliuką. Jei ne ant stalo ar galvos, tai bent jau tegul nuneša tą bjaurastį vertinimui.
Mendel išvalė katilą, o atseit eliksyrą nunešė profesorei, prieš tai pasižymėjusi, kieno jis. Nors Krisinai galbūt ir taip būtų aišku, kad Dori. Kas daugiau galėtų išvirti tokią nesąmonę?
Trečiakursė grįžo į savo darbo vietą. Alanas pasiūlė pažaisti sproginėjančiomis kortomis.
- Žinoma, - sutiko.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Trečioji NIV pamoką visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Vovere po praeitos pamokos vis dar negalėjo atsigauti ir bloga nuojauta sakanti, kad ta pamoka bus dar blogesnė negalėjo paleisti merginos. Bet per visą pamoką nieko ypatingo nebuvo tik keli mokiniai kurie norėjo pasiginčyti.Ir dar vieną mokinė kuri nusviedė savo buteliuką link mėlynakės stalo. Bet mergina su magiją sulaikė buteliuką ir jį padėjo kur ir buvo visi kiti. Tikriausiai šiandien mano nuojautą klysta. Pamanė šviesiaplaukė ir kai liko vos kelios minutės iki pamokos pabaigos atsistojo bei pradėjo griežtai   kalbėti:
- Panelę Leighi ir panelę Form, tokia jau yra šių metų programa, be to jeigu jums kažkas nepatinka galite tai pranešti direktoriai man vis tiek. O panelę Form turės ateiti pas mane vėliau ir aptarti tavo išdaigą,- šiek tiek sušvelninusi balsą profesorė toliau tęsė kalbą, - taigi kol dar yra šiek tiek pamokos laiko norėčiau jums palinkėti gražios vasaros. Bet prieš tai tinkamai pasiruošti egzaminams ir per daug neatsipalaiduoti. Taigi viso gero ir iki egzaminų.
Kaip tik kai iš mėlynakės lūpų suskambėjo paskutinis žodis suskambėjo varpas ir visi mokiniai išbėgo iš klasės, mergina pradėjo ją tvarkyti. O tuo metu Voveres galvoje kilo vienas klausimas - ar ji čia grįš ? Ji visai norėjo toliau tęsti profesorės pareigas, bet nuodų ir vaistų profesorė tuo pačiu jautė, kad ji gyvenime turi nuveikti kažką kitą. Kažką kas būtų daugiau prasminga ir labiau paliestų Krisinos širdį. Na nežinau gal dabar apie tai negalvosiu. Kai ateis laikas ir pagalvosiu. Pamanė mergina ir išėjo iš klasės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Vovere Krisina »
Pasaulis mane stebina.