0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 5 mėnesius »
Taip Alanas ir nepradėjo normaliai dirbti. Kojos kažkaip nenorėjo artintis prie tos žemių dėžės. Taigi, jis stypsojo sau ir ragino save imtis darbo. Bet juk tai Herbologija ar ne? Ir pagaliau vėl prasidėjo chaosas. Gerai, nereikės gal artintis prie tos žemių krūvos.
Bėda nutiko Dori. O Senkleris neketino šito praleisti. Ne. Staiga dar nei iš šio, nei iš to prisiminė ir tą bjaurų trečiakursį Klastuolį, kurio nebuvo dar gyvenime matęs.  Žodžiu tariant, reikėjo viską sutvarkyti.
- Finite Incantatem. - Nukreipė lazdelę į medį, kuris augo lyg pasiutęs ir priklausė Dori draugei.
- Accio Dori lazdelę. - Toji nuzvimbė jam į rankas. Lazdelė vis dar šaudė kibirkštis, skleidė šilumą ir ją išlaikyti buvo gan sudėtinga.  Nieko geriau nesumąstęs jis skubiai palietė ją sava lazdele ir pasakė.
- Finite Incantatem. - Ir še tau kad nori ji nurimo. Tada, Alanas priėjo prie dori.
- Labas, tavo lazdelė tokia pat nenuorama kaip ir tu. Prašom. - Ir šypsodamasis padavė ją Dori.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 5 mėnesius »
Ir kokio velnio Meghan atsivilko į pamoką? Juk būtų buvę galima per šį laiką nuveikti ką nors žymiai smagesnio... Tačiau kažkokios nesuvokiamos jėgos patraukė mergaitę į šiltnamį ir štai ji čia, dirba.
Ar bent jau bando tai daryti.
Apdėjusi kamieną žemėmis švilpiukė palinko paimti kažkokią medžiagą, kuria, kaip sakė profesorius, reikia apvynioti obelų šakas. Mergaitė pasislinko pačiu laiku, nes ten, kur ji ką tik stovėjo šovė kažkokia kibirkštis. Pasisukusi ten, iš kur ji atskrido, Meg pamatė lazdelę, šaudančią žiežirbas į visas puses. Įtempusi žvilgsnį rudaplaukė pažino, kad tai Dori lazdelė. O pažvelgusi kiek į kitą pusę, pamatė pačią žaliaplaukę ir ant jos rėkiantį profesorių. Betvarkė šiltnamyje, kurią sukėliau ne aš? Hmmm... Reiktų susiimti. mintyse šyptelėjo mergaitė.
Ne, jei rimtai, Meghan buvo pasiryžusi neprisidirbti. Bent kol Matthew nekibs prie jos. O jis, regis, labai sėkmingai ją ignoravo. Ir labai gerai.
Grįžusi prie obelaitės, švilpiukė ėmėsi vyniojimo. Buvo sunku, masė lipo prie rankų. Tačiau ji atrodė taip gražiai ir skleidė labai švelnų, salstelėjusį kvapą. Norėdama užgniaužti tą žemių dvoką, Meghan kilstelėjo medžiagą prie veido ir pauostė, visai užmiršusi profesoriaus įspėjimą to nedaryti.
Mergaitės plaučius užpildė salstelėjęs kvapas, o smegenis - rausva migla. Švilpiukė pamiršo, ką daro ir ko ne, galvoje beliko tik medžiaga ir svaiginamai nuostabus kvapas.
Galva apsunko, akyse pradėjo telktis migla. Meghan nebesugebėjo sufokusuoti vaizdo, viskas ėmė temti. Porą kartų susvyravusi, švilpiukė nukrito ant grindų be sąmonės. Tai jau ėmė tapti tradicija - išsijungimas per kiekvieną herbologijos pamoką. Tačiau tame buvo ir pliusų - nereikėjo daryti praktikos.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 5 mėnesius »
Atrodė, kad blogiau būti nebegali. Dar viena pamoka, virtusi tikru košmaru. Ir ką Matthew padarė aukštesnėms jėgoms, kad dabar taip kenčia? Negi viskas tik dėl vyno? Negali būti - šią malonę pradėjo justi jau po to, kai mokiniai paversdavo pamokas pragaru. Ar gali būti, kad pradėjo kentėti iš anksto?
Kad ir kaip ten būtų, tai buvo dar viena pamoka, per kurią atrodė, kad šiltnamis sugrius. Turner labai nuoširdžiai tikėjosi, kad direktorė čia nepasirodys. Užteko ir vieno karto. Pamokos laiko buvo likę bjauriai daug, o tai reiškė, kad čia dar gali nutikti visko.
Vėl atsisukęs į mokinius pamatė, kaip Alanas Senkleris susitvarkė su Dori lazdele. Tas berniukas buvo visai neblogas. Bent jau stengėsi dirbti - ne taip, kaip daugelis kitų. Atidžiai stebėjo vaikus ir laukė, kol klastuolė atiduos lazdelę, kaip kad ir buvo prašyta. Ji negali būti tokia įžūli, kad neįvykdytų profesoriaus paliepimo, ar ne?
Deja, netrukus Mendel ir jos lazdelė tapo mažiausia problema. Kažkas apalpo. Neslėpdamas nepasitenkinimo Turner nužingsniavo ten, kur matė griūnantį mokinį. Atsidūręs šalia kilstelėjo antakius. Pritz. O ko dar buvo galima tikėtis? Tiesą sakant, buvo keista, kad ji tik apalpo. O gal apsimeta? pradėjo svarstyti profesorius ir nutarė, kad geriausia šitą mokinę ignoruoti. Kai nusibos vaidinti, galės ramiai dirbti toliau. Jau norėjo eiti tolyn nuo tos neįmanomos paauglės, kai suprato, kad tai nebūtų labai protingas žingsnis. Jeigu ji išties apalpo, kaip tai atrodys? Gaivinti, tiesa, visai nesinorėjo, tad Matthew ėmėsi paprasčiausios taktikos: pakėlė Pritz nuo žemės ir išnešė į lauką. Nepaisydamas šalto oro paguldė ją šalia šiltnamio ir grįžęs vidun uždarė duris. Žinojo, kad po kurio laiko švilpiukė atsigaus. Labai knietėjo užmesti medžiagą jai ant veido, kad atsibudusi nieko neprisimintų, tačiau laiku save sustabdė. Geriau nerodyti tokio blogo pavyzdžio.
- Nemiegam nemiegam. Pamoka neamžina, - paragino Turner mokinius. Ačiū dievams, kad ji neamžina pridūrė mintyse. Dar kartą nužvelgė dirbančius (arba ne) vaikus ir netruko akimis susirasti Dori. Tai kaip ten galų gale bus su jos lazdele?

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 5 mėnesius »
Dori tik linktelėjo, kai profesorius barėsi dėl lazdelės. Jis kalbėjo griežtai, tačiau akys neatrodė piktos. Trečiakursė dėl to nudžiugo. Ar tai reiškė, jog herbologas suprato, kad Mendel čia pasidarbavo netyčia? Žaliaplaukė to tikėjosi. Ji norėjo pasakyti, kad ji negali susitvarkyti su ta lazdele, nes nežino kaip. Ar neturėtų Turner dabar išsitraukti savo burtų lazdelės? Ir viską sustatyti į savo vėžes? Po velnių, ar jis išvis tokią turi, kilo mintis galvoje mergaitei. Nenorėdama įžeisti Matthew klastuolė nieko nesakė apie tai, kad jai reikėtų pagalbos. Tik linksėjo.
Netikėtai prieš Dori išdygo Alanas, kuris padavė trylikmetei jos burtų lazdelę. Regis, bus ją nuraminęs. Alanas šypsojosi ir tai mergaitei praskaidrino nuotaiką. Nusišypsojo ir ji.
- Ačiū, - tarė draugui.
Atsisukusi į Matthew Dori pamatė, kad jis į mokinę žiūri. Netrukus Klastūnyno trečiakursė priėjo prie profesoriaus.
- Alanas sutvarkė, - padavė profesoriui lazdelę. - Aš tikrai atsiprašau, - rimtai tarė.
Dori grįžo į savo darbo vietą.
- Na ir pamokėlė, ar ne? - retoriškai paklausė Levandos. - Po jos kviečiu į virtuvę ėst keksiukų. Daug keksiukų.
Žalių plaukų savininkė pažvelgė į savo obelį. Šią akimirką viskas atrodė pakankamai ramu. Mergaitė padailino žemes ir pasiėmė tos lipnios medžiagos. Pradėjo po truputėlį vynioti ja šakas. Vylėsi, kad iki pamokos galo nebekils jokių nesklandumų. Gal bent jau be burtų lazdelės sugebės neniokoti šiltnamio?

*

Neprisijungęs Sarah Rebecca Ó Briain

 • IV kursas
 • *
 • 125
 • Taškai:
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 5 mėnesius »
 Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje sklandė legenda, kad herbologijos pamokos, yra neeilinės, kaip ir jų profesorius. Net geriausias ir ramiausias mokinys vos užsukęs į šiltnamį gali paleisti jo langus šukėmis, o mokytojas, kaip tikras burtų ir kerėjimo mokyklos atstovas, buvo savo vietoje tik tų pačių burtų dėka. Kurių, kaip vyresnėliai sakė, jis nė velnio nesuprato.
 Vis tiek, o kam tų burtų herbologijoje?
 Sarah, praeitas herbologijos pamokas praleidusi besislėpdama keisčiausiose vietose, nes jautėsi taip, tarsi tuoj sugrius visas pasaulis, šį kartą nusprendė mąstyti apie ateitį. Tam ji atsinešė katilą. Praktiška, nes kita pamoka vis tiek buvo nuodai ir vaistai, o šis metalinis dalykas, išgyvenęs visus jos bandymus perprasti eliksyrų meną, tikrai privalėjo ją apsaugoti nuo herbologijos pamokos.
 Todėl besėdėdama katile, rudaplaukė žiūrėjo į savo obelį. Obelis buvo tikrų tikriausia nuskurdusi susna. Jos laibos šakelės bandė kažką daryti, tačiau kamienas, tarsi neatlaikytų savo paties svorio, linko į šalį. Sarah atsargiai palenkė obelį į kitą šalį. Mergaitė buvo įsitikinusi, kad medis neturėtų būti lankstus kaip guma.
 Pakilusi iš katilo, Sarah atsinešė žemių? Na, kažko dvokiančio, kuo reikėjo padengti obelį. Iš pradžių viskas ėjosi gerai, tačiau Rebecca galiausiai suprato, kad to kažko pasiėmė per mažai. Kadangi vėl lipti iš katilo, kažką neštis ir statyti dvokiančią pilį ji tingėjo, mergaitė nusprendė pasinaudoti burtažodžiu, parodyto jos pusbrolio per kito pusbrolio bar mitzvą: Gemino.
 Kauburėlis padvigubėjo. Ir vėl padvigubėjo. Ir vėl padvigubėjo. Smarvė darėsi nebepakeliama. Graužė akis ir gerklę. Greitai paslėpusi lazdelę po apsiaustu, Sarah įsikibo į katilą, kuris pamažu pradėjo kilti, kai kažkas, išsiveržęs iš vazono, pradėjo dengti grindis.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 5 mėnesius »
Nuotaika buvo subjurusi, ir Matthew neįsivaizdavo, kas galėtų ją pataisyti. Ko gero, nebent pamokos pabaigą skelbiantis varpas, bet to tikėtis dar kurį laiką negalėjo. Ne, geriau užsimerkti, užsikimšti ausis ir apsimesti, kad jo šioje pamokoje nėra. Praktinė užduotis paaiškinta, tad kam dar švaistyti laiką spoksant į mokinius? Geriausia būtų išgerti vyno, bet prie vaikų to daryti negražu. Teko toliau stypsoti ir kaip kvailiui laukti pamokos pabaigos. Ko gero, kiek keista, kai profesorius  jos laukia nekantriau nei mokiniai, ar ne?
Matthew mintyse kuo nuoširdžiausiai keikė viską aplink save, kai išgirdo atsiprašymą. Atsitokėjęs pamatė, kad tai Dori. Paėmęs mergaitės lazdelę kurį laiką žvelgė į ją. Nė kiek neabejojo, kad tai, kas čia įvyko, nebuvo planuota. Pykti paprasčiausiai negalėjo. Tik ką daryti, kad bent kartą Mendel neprisidirbtų?
- Viskas gerai, keliauk tęsti darbo, - ramiai pratarė jis ir nusisuko. Nenorėjo, kad Dori suprastų esanti jam keistai brangi. Per Kalėdas viskas buvo gerai. Ar taip gali būti ir Hogvartse?
Nespėjus atsakyti į šitą klausimą pasklido siaubinga smarvė. Kad ir kokios nemalonios buvo žemės, taip siaubingai jos tikrai nesmirdėjo. Pyktelėjęs Turner apsižvalgė ir pamatė... mergaitę katile? Ar aš nepastebėjęs padauginau vyno? paklausė savęs profesorius atsargiai artindamasis prie tos mokinės. Klastuolė, paprastai nekrentanti į akis. Kas atsitiko dabar?
- Panele O'Bryan, - neprisiminė tikslios mergaitės pavardės. - Gal malonėsi paaiškinti, kas čia darosi? Manai esanti labai gudri! Dvidešimt taškų iš Klastūnyno! - ir kodėl man tenka atiminėti taškus iš savo paties koledžo?.. - O dabar lipi lauk iš šito prakeikto katilo! Kad daugiau nematyčiau tokių nesąmonių. Šiltnamio kampe yra sudėti skudurai, pasiimi ir sutvarkai. Jeigu paliksi bent menkiausią šitų žemių žymę, išties pasigailėsi.
Matthew griebė Sarah ranką ir stipriai ją patraukė. Vos neįstūmė jos į mėšlą, kaip vos neįdribo ir pats. Neatsiminė, kada paskutinį kartą buvo toks piktas.
- Keliauji dirbti, - vėl burbtelėjo klastuolei. Mintyse skrajojo visi įmanomi keiksmažodžiai, tačiau atsitraukti nuo šitos O kažkokios ten jis tikrai negalėjo.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 164
 • Taškai: 0
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 5 mėnesius »
Richter, į egzaminą galite neiti šie žodžiai skambėjo merginos galvoje. Jos atsakymas neteisingas. Kaip ir visada. Kaip ir visada violetinplaukė susimovė. Ji yra nieko verta. Akyse pradėjo kauptis ašaros. Mergaitė nesuprato kaip ji gali taip nieko nesugebėti. Juk kažką ji juk turėjo sugebėti. Taip negalima. Kodėl tik jai visada sekasi taip prastai? Apskritai jei jai niekas nesiseka kodėl ji vis dar eina į pamokas? Nes tau reikia taškų, kvaile pasakė tas įkyrus balselis galvoje. Zoey sunkiai atsiduso nenorėdama verkti ir bandė klausytis ką reikės daryti praktikos metu. Viską išklausiusi Richter susiraukė. Lipni masė ištrinanti atmintį? Tai buvo įdomesnis dalykas, tačiau smirdančios žemės merginos visai neviliojo. Šios, iš tiesų, kaip profesorius sakė smirdėjo dar labiau. Aš juk nesu kažkoks kurmis, kad krapštyčiausi tose smirdančiose žemėse. Iš tiesų kaip šitas profesorius iš viso dar moko po tokių pasisakymų? pamąstė Zoey. Jai iš tiesų vis dar graužė akis nuo norėjimo apsiverkti, tačiau ji apsimetė stipria.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • III kursas
 • *
 • 61
 • Taškai: 163
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 5 mėnesius »
Apsidžiaugusi, kad visgi teisingai įsiminė ankstesnės pamokos medžiagą, Nelanna ištempė ausis, kad gerai išgirstų, ką profesorius liepia daryti toliau. Kaip smagu, kad toliau galėsime prižiūrėti savo medį. Įdomu, ar man pavyks jį išauginti tokį, kad iš jo vaisių būtų naudos, pagalvojo mergaitė. Profesoriui atidarius dėžę su šviežiomis žemėmis, iš jos pasklido klaiki smarvė. Profesorius nemelavo dėl šio dvoko, dar pagalvojo Nelanna ir suraukė nosį. Pirmiausia reikėjo apkasti magišką obelį naujomis žemėmis, tad pirmakursė apsimovė savo slibino odos apsaugines pirštines ir patraukė link dėžės su žemėmis. Neturėjo, kur jų susidėti, o magiškai pakelti jų į orą dar nemokėjo. Tad pasiėmė žemių tiek, kiek tilpo į saują, ir nuėjo link savo medžio. Atsineštas žemes suvertė ant kamieno ir grįžo prie dėžės. Keletą kartų suvaikščiojo nuo dėžės prie obels ir atgal, ir galiausiai obels kamienas jau buvo apkastas maždaug iki pusės. Viena dalis darbo padaryta, liko dar dvi, pagalvojo Nelanna ir pažvelgė gėrėdamasi į obelį.

*

Neprisijungęs Sarah Rebecca Ó Briain

 • IV kursas
 • *
 • 125
 • Taškai:
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 5 mėnesius »
 Sarah iš pradžių nesuprato, kad buvo kreiptasi į ją - juk jos pavardė buvo Ó Briain, o ne  O'Bryan! Tik paminėjus katilą, kuriame klastuolė vis dar tupėjo, mergaitė atsisuko į profesorių. Kas čia darosi? Ar jis aklas?
-Žemės dauginasi. Ei! Manęs nelieskit! Negaliu sutvarkyt tų žemių, negaliu! Kur man jas dėti?-šniurkštelėjusi nosimi suburbėjo rudaplaukė. Kažkas, kas pasirodo buvo tiesiog nežmoniškai smirdančios žemės, vis dar dauginosi. Ir Sarah niekur nelipo iš katilo. Tiksliau, eilinį kartą dvokiančiam gėriui padvigubėjus, mergaitei teko tūpti, kad neįsiverstų į masę. Jai būtinai reikėjo sustabdyti dauginimąsi. Tarsi... Sustingdyti viską...
 Žinoma! Visai neseniai per kerėjimo pamokas jie mokėsi burtažodį, viską paverčiantį ledu. Jeigu Sarah gerai prisiminė, jis buvo Depulso. Kas, žinoma, buvo labai logiška. De- nurodo, kad be kažko, o -pulso tikrai turi būti pulsas! Be pulso! Sustingęs amžiams!
 Dar kartą išsitraukusi lazdelę, klastuolė drebančia ranka rėžė ja ženklą ore ir šnipštelėjo:
-Depulso.
 Vargšės Sarah nuostabai, žemės nesustingo. Priešingai, jos tarsi atgijo ir su visa nupiepusia obelia skrido į viršų! Visų aplink buvusių nelaimei, žemės ore padvigubėjo, prieš tėkšdamosi žemyn. Mergaitė vertėsi ant jau švarių grindų po katilu. Ji girdėjo tik dundėjimą, kai jos manymu ją atakavo smarvės gabalėliai. Rebecca pabandė išsirangyti iš katilo. Deja, nesugebėjo pajudėti nė centimetrą. Išsigandusi, klastuolė pradėjo rėkti:
-Profesooooriau! Gelbėėėėkit! Įstrigauuuu!

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 5 mėnesius »
Mergaitė pramerkė akis. Skaudėjo nugarą, rankas ir galvą. Akyse mirgėjo ir liejosi vaizdas. Pykino. Tačiau tai net nebuvo blogiausia dalis. Rudaplaukei atsisėdus ji apsidairė ir suprato, kad nežino, kur ji randasi ar iš vis kaip čia pateko. Viskas galvoje buvo susimaišę į vieną didelę neaiškią masę ir mergaitė niekaip nesugebėjo jos išpainioti. Ji neprisiminė, kur yra ar kaip čia pateko. Ji neprisiminė nieko iš savo gyvenimo. Rudaplaukė žinojo, kad ji - žmogus, žinojo, kaip vaikščioti ir kaip kalbėti, suprato, ką daro, tačiau nieko neprisiminė iš savo asmeninio gyvenimo. Su kraupu suprato, kad neprisimena net savo vardo. Susiėmusi rankomis galvą mergaitė visomis išgalėmis prisiminti, kas ji tokia, tačiau veltui. Smegenyse, vietoje, kur turėjo būti atmintis, buvo juoda tuštuma.
Mergaitė lėtai atsistojo ir apsidairė. Visai šalia ji pamatė kažkokį pastatą, kuris, kaip ji žinojo, buvo vadinamas šiltnamiu. Iš jo sklido žmonių balsai, tad rudaplaukė nuėjo vidun.
Ten ji pamatė daug vaikų ir paauglių, daug keistų augalų ir vieną suaugusį žmogų. Nusprendusi, kad jis turėtų jai padėti, patraukė jo link. Priėjusi artyn nedrąsiai tarė:
- Atsiprašau, gal pasakytumėte, kur aš esu? Ir kas jūs esate? - šis klausimas iškėlė dar vieną. - Ir, gal netyčia žinote, kas aš? - klausimas skambėjo labai keistai, tačiau ką gi, nieko nepadarysi.
Buvo taip keista nieko neprisiminti. Daugiau negu keista. Bet mergaitė nieko negalėjo padaryti, tik laukti pagalbos iš šio žmogaus. Tikėjosi, kad jis jai padės.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • III kursas
 • *
 • 61
 • Taškai: 163
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 5 mėnesius »
Nelanna jau ruošėsi imtis kitos užduoties - šakų aprišimo, kai staiga netoli dirbusios vyresnės klastuolės žemės tarsi pašėlo. Pirmakursė nesuprato, kas ten nutiko, tik matė pakilusias žemes, kurios staiga metėsi žemyn. Kad ir kaip stengėsi pasitraukti, sausai jai nepavyko išlikti. Laimei, neužkrito ant jos daug tų žemių, tad mergaitė pabandė jas tiesiog nubraukti nuo apsiausto, kad galėtų eiti dirbti toliau. Dideliam jos siaubui, žemės niekur nenorėjo dingti. Jos tarsi prilipo prie apsiausto it vantos lapas. Na ir nesiseka..., sudejavo pirmakursė. Tik to dar betrūko, kad tokia nesėkmė, netgi ne jos pačios sukelta, trukdytų darbui pamokoje. Kažką reikėjo daryti, bet mergaitė nesugalvojo, ką. Dar kartą pabandė nukrapštyti žemes, bet nesėkmingai. Vandens iš lazdelės išsikviesti irgi nemokėjo, bet ir nebuvo tikra, ar jis padėtų. Pirmakursė jautėsi beviltiškai ir norėjo prasmegti skradžiai žemėn.
- Profesoriau! O tos žemės tikrai nenusivalo? - su viltimi paklausė Nelanna. - Gal visgi yra kažkoks būdas jomis atsikratyti?

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 262
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 5 mėnesius »
  Henrieta krovė žemes į vazoną ir stengėsi suformuoti gražų kauburėlį. Pamažu aplink obelį iškilo dvokiančių žemių kauburėlis, siekiantis maždaug iki stiebo vidurio, kaip ir minėjo profesorius. Grifė džiaugėsi, kad pagaliau galės tęsti praktiką ir nebereikės terliotis su visomis tomis žemėmis, nes ta smarvė jau baigė išvesti iš proto. Tačiau ilgai džiaugtis neteko, nes šviežiai aplink augalą sukrautos žemės vis dar skleidė bjaurų kvapą.
  Henrieta pasiimė medžiagą, kuria reikėjo apvynioti obels šakas. Medžiaga labai lipo prie pirštinių, tačiau dėl jos lipnumo, buvo lengviau ją užvynioti ant augalo šakų. Trylikametė stengėsi laikyti medžiagą kuo toliau nuo veido, nes jau buvo matyti, kaip viena mergina nuo šios masės apalpo. Grifė pamažu apvyniojo keletą pirmųjų obels šakų, tačiau dar laukė ilgas darbas, nes merginos augalas išaugo didelis ir su daugybe gražių šakų. 
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 5 mėnesius »
Senkleris jautėsi labai savimi patenkintas. Truputį rizikavo, mat nežinojo kaip tiksliai reikia nuraminti šėlstančią burtų lazdelę, bet viskas gavosi puikiausiai.
- Aš jau eisiu prie savo medžio, nes nieko dar nepadariau. - Pasakė draugei ir nukūrė į savo vietą.
Vėl priėjo prie žemių dilemos. Kažkaip šiandien niekaip su jomis nenorėjo sutarti. Ir kaip turėčiau jas atsinešti? Galvojo žvelgdamas į savo medelį. Bet reikėtų juo pasirūpinti, toks gražus išaugo.
Ir kai jau pagaliau prisivertė pradėti kažką daryti, prasidėjo eilinei herbologiniai įvykiai.
Pamatęs, kad artėja dvokiantis cunamis Alanas puolė tolyn nuo tos vietos. Išsisukti pavyko ir jis stovėjo ir žvelgė į tuos vargšus, kuriems ne taip šauniai pasisekė. Dabar visai nenorėjo grįžti atgal prie medžio, juk reikėtų pereiti per visas tas žemes. Ar Evanesco kerai turėtų pradanginti visas tas žemes? Bet nusprendė, kad geriau nedaryti nieko, nes jau ir taip visko buvo per akis. Matyt per šią pamoką taip nieko ir nepradėsiu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 262
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 5 mėnesius »
  Henrieta geras penkiolika minučių pradirbėjo sukdama lipniąją medžiagą paklink obels šakas. Pagaliau baigusi terliotis su ta klampia mase, grifė trumpam sustojo, kad ramiai prisimintų ką reikia daryti toliau. Keletą minučių pastovėjusi mergina prisiminė, kad dabar dar reikia palaistyti savo augalą, tad reikėjo keliauti į šiltnamio galą, kur buvo sustatyti laistytuvai. Bėda buvo ta, kad kelią iki laistytuvų buvo užtvėręs dvokiančių žemių klanas ir atrodo, kad jis nenustojo plėstis. Jei taip ir toliau, pagalvojo Poter, neužilgo visas šiltnamis bus užtvindytas šiomis žemėmis.
  Kažkur iš po žemių sklido šauksmas, kuris greičiausiai priklausė mokiniui, ir pradėjusiam šitą cirką. Henrieta net nusipurtė pagalvojusi koks jausmas turėtų būti palaidotam po tomis žemėmis ir dar žinant kaip jos dvokia. Kadangi reikėjo kaip nors atlaisvinti kelią, grifė nukreipė lazdelę į žemes ir tarė burtažodį, kuris, kaip ji tikėjosi, turėjo suveikti.
- Evanesco.
Visos žemės išgaravo nuo šiltnamio grindų, tačiau iš vazono vis dar veržėsi žemės. Nukreipusi lazdelę į žemių okupuojamą vazoną Poter tarė:
- Priori incantatem.
  Atsilaisvinus keliui prie laistytuvų, Henrieta patraukė jų link. Pasiėmusi raudonąjį laistytuvą grifė patraukė prie savo suolo ir ėmė pamažu pilti vandenį ant neseniai sukrautų žemių. Šios truputį susmego, tačiau vis tiek laikėsi ties augalo stiebo viduriu. Gausiai palaisčiusi savo obelį ir baigusi pamokos praktiką mergina patraukė prie šiltnamio durų laukti pamokos pabaigos. Trečiakursė tikėjosi, kad prie šiltnamio durų bus daugiau šviežio oro ir mažiau tos žemių skleidžiamos smarvės tvyrančios šiltnamyje. 
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 5 mėnesius »
Ne, šiandien ramybės nebus. Neatrodė, kad neįsidėmėtina klastuolė būtų nusiteikusi atlikti tai, kas jai buvo liepta. Kur ten! Akivaizdu, kad tai buvo dar viena nesuvaldoma paauglė, nutarusi, kad herbologijos pamokos yra geriausias laikas chaosui kelti. Turner niekaip negalėjo apsispręsti, ką daryti dabar: ar atimti Klastūnynui šimtą taškų, ar paskirti O’Bryan areštą iki mokslo metų pabaigos (ši idėja tiesiog siaubingai nežavėjo), ar paprasčiausiai su visu katilu išmesti ją už durų. Pirmiausia, žinoma, reikėjo sutvarkyti smarvę skleidžiančias žemes. Deja, Turner nė neįsivaizdavo, kaip tą padaryti. Burtų lazdelės juk nesitrauks.
- Manai esanti labai protinga, ar ne? - neslėpdamas pykčio suburbėjo Turner. Pagriebė katilą su visa mokine ir sunkiai susivaldė nepaleidęs jo į šiltnamio sieną. Taip jam stypsant su katilu rankose parsirado Pritz. O kaipgi ji be nesąmonių? Akivaizdu, kad Matthew per anksti apsidžiaugė šiokia tokia ramybe iš šitos mergaitės pusės.
- Pritz, neturiu laiko tavo nesąmonėms, - nepatenkintas pratarė profesorius. - Jeigu gerai jautiesi, keliauk tęsti pamokos darbo. Jeigu ne, geriau grįžk į pilį. - Ir pagaliau nustok mane nervinti.
Turner neketino patikėti, kad Meghan klausimas buvo bent kiek rimtas. Medžiaga neturėjo taip stipriai paveikti atminties, tuo labiau, kad poveikis nebuvo pakankamai ilgas. Akivaizdu, kad paauglei svarbu sukelti kuo didesnį chaosą. Nuotaika bjuro vis labiau ir labiau.
Matthew jau žygiavo šiltnamio durų link (ne, Pritz daugiau dėmesio tikrai nesulauks, profesorius nė neketino tapti patyčių objektu), kai jį pasiekė dar vienas klausimas. Jeigu nustotumėt daryti nesąmones, nereikėtų nė bandyti nuvalyti tų žemių! vis labiau tūžo Matthew ir lėtai atsisuko į dar vieną mergaitę. Ši bent jau klausėsi, kas buvo aiškinama per teorines pamokas.
- Gali pamėginti burtažodį valyk, bet tikriausiai nepasiseks. Ir kitą kartą atsargiau! - visai netekdamas kantrybės burbtelėjo Turner ir galiausiai išėjo į lauką. Pastatęs katilą ant žemės daugiau nieko nesakė ir tiesiog nelabai švelniai ištraukė įstrigusią mokinę. Buvo apmaudu, kad ji mokosi Klastūnyne, bet o ką daryti? Vaikus išmokyti bent šiokio tokio mandagumo reikėjo.
- Šiltnamyje daugiau nesi pageidaujama, - burbtelėjo ir grįžo į pamoką. Net nepastebėjo, kad žemės buvo kažkur dingusios - diena buvo pernelyg sugadinta.