Hogvartsas.LT

Magijos pasaulis => Hogvartso pilis => Koridoriai => Temą pradėjo: zaibas2000 Gegužės 26, 2016, 08:54:01 am

Antraštė: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: zaibas2000 Gegužės 26, 2016, 08:54:01 am
   Iki tol, kol didžiausią terorizmo grėsmę piliai keliančio dalyko kabinetas buvo iškeltas į sunkiau pajudinamus požemius, kur neliko poreikio po kiekvienos pamokos iš naujo įstatinėti langus, Nuodai ir Vaistai vykdavo mokyklos antrame aukšte. Keista, jog ši patalpa nebėra naudojama, o joje esančiose spintelėse tebėra daiktų, skirtų eliksyrų virimui bei įvairių ingredientų, nors retesnių kaži, ar berastum. Kambaryje dar laikomi keli labai seni mokinių suolai bei didelis ir patogus senovinis mokytojo stalo, bet šiaip jau kabinetas yra pustuštis, o jo kampus kampelius jau seniai okupavo vorai.
   Retai kas susimąsto, kad galbūt šis kabinetas toksai paliktas ne šiaip sau - tiek atsargų čia atsiranda kartas nuo karto, tiek švara palaikoma, kad ir minimali, bet vis tiek. Galima įtarti, jog šitaip gudrauja mokyklos valdžia - žinodama, kaip mokiniai nekenčia Nuodų ir Vaistų dalyko, leidžia jiems praktikuotis tariamai paslapčia. Juk virti sprogstamąjį eliksyrą profesorius kažin, ar išmokys, tačiau sukūręs jį pats įgysi ne ką prastesnių įgūdžių, negu virdamas kokią eilinę šlykštynę iš vadovėlio...

Urtė pasirinko šį kabinetą, nes čia buvo daug senų ir nenaudojamų eliksyrų sudėtinių dalių. Jei jos su Lėja užsimanė išvirti eliksyrą, kodėl ne čia?
Kambarėlis buvo šviesus, bet dulkinas ir seniai nevalytas. pakampėse gulėjo dulkių  gumulai, o ant lubų voratinklius raizgė vorai. Suolų nebuvo daug, gal tik dvi dešimtys, tačiau visi buvo juodi dėl didžiulio purvo sluoksnio. Švilpė laukdama draugės nusprendė truputį apsišvarinti.
- Valyk!
Mergaitė atsivertė reikiamą knygą ir greit surado puslapį su norimu išvirti eliksyru.
Vakarėlių eliksyras
Kiaulutės žiedlapis
Smaugiančio medžio žievės atplaišėlė
Kaliandros sultys (trys šaukštai)
"Velnio nagai"
Salamandros kraujas
Visosės plaukas

Ji net nebeskaitė instrukcijos- perskaitys, kai draugė pasirodys. Mergaitė nušlepsėjo į sandėlį ieškoti sudėtinių dalių.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Gegužės 26, 2016, 09:07:33 am
Lėja pasišokinėdama atšuoliavo iki Antro aukšto klasės kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas . Ta vieta klastuolės kažkaipnežavėjo . Nors ten galima buvo ramaia padaryti ką nors uždrausto ( tarkim , kad ir išsivirti kokį draudžiamą eleksyrą ) ta vieta buvo šiurpi. Bet taip buvo tik Lėjos nuomonė , kurios nelabai kas paisė. Vis dėl to , juk ten niekas netrukdys Švilpynukei ir klastuolei išsivirti vakarėlio eleksyrą , kurį raganaitės norėjo panaudoti surengti pižamų vakarėlį. Tai , jos manymu , buvo puiki Urtės pasiūlyta idėja.
Vos atsidūrusi prie durų , už kurių anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas Lėja apsidairė , ar niekas jos neseka ir atsargiai pravėrusi duris ( jos garrrsiai sugirrgždėėjo )  Lėja dirstelėjo vidun . Viduje nieko , be didžiulio stalo nebuvo , taigi klastuolė drąsiai šmurkštelėjo vidun. Ji pateko į senut senutėlę klasę , kurios kiekvienas centimetras dvelkė senove , magija ir ...dar kažkuo.
Lėja pasuko prie didžiojo stalo ir ant jo pamatė didelį , jau paruoštą ( tikriausiai draugės ) alavinį katilą. Lėja padėjo šalia jo savo elksyrų vadovėlį ir pradėjo kraustyti sudedamąsiais dalis . Klastuolė atsinešė velnio nagų ir kiaulutės žiedlapių . Ji atsisėdo ant grindų ir mėmė laukti draugės.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Gegužės 26, 2016, 02:13:33 pm
Urtė vos išlindusi iš sandelio pamatė jog Lėja jau atėjo ir atnešė kaip tik tas dalis kurių ji nerado sandelije.
-Tikiuosi nepamiršai žievės dėl kurios medis tavęs vos nepasmaugė?- neva susirūpinusi paklausė ji,bet neiškentusi nusišypsojo. Mergaitė permetė akimis instrukciją.
-Nebus labai sunku... Tačiau dabar tereikia užvirinti vandenį su salamandros krauju, tada pamaišyti du kartus palei ir tris kart prieš laikrodžio rodyklę. O ne! Tada reikės palikti pritraukti dvylikai valandų, paskui sumetinėti po dvi sudedams dalis kol sumesim visas, o galiausiai reikės palikti viralą virti dviems savaitėms! Mums šis darbas užtruks mėnesį...
Švilpė liūdnai žvilgtelėjo į draugę.
-Atrodo vakarėlio teks palūkėti...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Gegužės 27, 2016, 08:58:46 am
-Ne , aš tos žievės tikrai  nepamiršau , kaip gi galėčiau pamiršti -Lėja panaršė savo juodo švarko kišenėje ir iš jos išsitraukė baltą permatomą maišelį . -Atidžiau įsižiūrėjus , pasimatys , kad ten viduje žievė tikrai yra.
Lėja padėjo žievę ant stalo ( gal netgi labiau numetė , nes vos tik į ją pasižiūrėdavo , klastuolę imdavo krėsti šiurpas ) ir nuėjo prie lentynos , kuri buvo šio kambario kairėje pusėje ir , tiesiogine šių žodžių prasme , lūžo nuo knygų . Priėjusi arčiau Lėja ima lėtai ranka braukti dulkes nuo knygų
-Panašu , kad čia metų metais niekas nesilankė - su tais žodžiais ji iš lentynos , sukeldama dulkių audrą išsitraukė storą knygą . Kelis kartus atsikosėjusi ir palaukusi , kol dulkės vėl nusės ant žemės Lėja vėl pradėjo kalbėti.
-Vadovėlio reikės ? - ji pažvelgė į savo išsirinktąją knygą - juk čia anksčiau buvo Vaistų kabinetas.
Ji panaršė po savo rankose turimą knygą
-Ir čia lyg tyčia vadovėlis Štai , -pasakė klastuolė duodama draugei knygą - gal rasi to elksyro receptą .Ar moki atmintinai ?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Gegužės 27, 2016, 01:22:54 pm
- Ačiū, moku,- nusijuokė Urtė ir kibo į receptą.- Kaip sakiau vakarėlio reikės palūkėti, nes ir mano knygoje receptas toks pat... Lauksim po parą, kad sumesti sudėtines dalis. Bet manau apsimoka.
Mergaitė sumetė į katilą dar dvi sudėtines dalis ir pridūrė:
- Viskas. Dabar reikės laukti rytojaus. Pameni buvom susitarusios atsivesti po vieną draugę? Aš žadu kviesti Rokse. Na žinai- Roksana Ryan, ji gera mano draugė. Bet geriau kol kas nieko joms nesakom gerai? Nes jai gėralas nepavyks, mes jas nuvilsim... Laikom tai paslapty.
Švilpė dar kartą žvilgtelėjo į katilą ir pamojo Klastuolei eiti. Ji užrakino duris kerais kurie atkerimi tik užkerėtojo ir pamojavusi Lėjai žengė laiptais į jos koledžo bendrajį kambarį.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 01, 2016, 06:10:44 pm
Po savaitės Lėja  nužingsniavo ten vėl patikrinti , kaip gi jų viriamas eleksyras .Jis dabar buvo tamsiai geltonos spalvos
Visur ta geltona suraukė nosį klastuolė kodėl gi jis negalėtų būti žalias .Taip , šviesiai žalias , kaip vasaros žolė.
Ji perbraukė ranka juodus plaukus ir šyptelėjo .Įsikišusi ranką į pamušalą mergaitė iš ten išsitraukė peilį .Šiandienai išsirinko tą, dantytais ašmenimis ir juoda, keliais deimančiukais inkustruota rankena. Net neatsisukusi mergaitė sviedė jį ir atsisukusi pamatė , kad jis įsmigo į stalą, vos per kelis milimetrus nuo katilo su elksyru.
Gaila, kad niekas nematė
Mergaitė mintyse pati save pagyrė ir stipriu trūktelėjimu ištraukė peilį iš stalo
Bet dar reikia daug treniruotis

Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 01, 2016, 06:23:35 pm
Urtė įėjo kaip tik tą akimirką kai jos draugė sviedė peilį. Ji vos neriktelėjo, bet susivaldė. Tada piktai nužvelgė Lėją.
-O jai būtum išvertusi? Vėl viskas iš naujo? Tu pagalvok ar tikrai taip moki svaidyti peilį, kad išverstum eliksyrą?- staiga ji susivokė ką pasakė ir prapliupo juoku.
Kai švilpė nurimo pažvelgė į draugę jau kitokiu- nuostabos kupinu žvilgsniu.
-Iš kur taip gerai peilį svaidai? Gal lankei gynybos kursus? Lankiau ir dabar lankas mano dažas draugas. Nori pamatyti?
Mergaitė tuoj tapsianti mergina, tik švyst ir įgimtu judesiu iš už peties kabančio krepšio išsitraukė sulankstomą lanką ir greitu judesiu jį išlankstė ir įdėjo strėlę. Paleidusi tiesiai į šviestuvo vidurinę žvakę atsisuko į Lėją ir su šypsena veide prabilo:
-Darom pagaliau tą eliksyrą ar turi dar ką parodyti?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 01, 2016, 06:39:35 pm
-Aaaa , dėl lanko - mergaitė išmetė peilį į orą ir sugavo jį už rankenos - irgi moku šaudyt.Aišku , gal ne taip gerai , bet moku
Ji priėjo prie eleksyro ir pirštu apvedė aplink katilo šonus
-Kodėl jis toks šlykščiai geltonas? - nusisuvaldė nepasakiusi klastuolė - ta prasme - greitai pasitaisė ji -neturiu nieko prieš geltoną spalvą, bet mūsų eleksyro spalva tikrai..-klastuolė prisimerkė ieškodama gražesnio žodžio - siaubinga.Siaubingai šlykšti.
Klastuolė liovėsi žiūrėjusi į tirštą viralą ir nusuko nuo jo akis ( ji manė , kad jeigu ten žiūrės ilgiau , ją tikrai supykins.
Ji pažiūrėjo į žvakidę .Priėjusi prie jos Lėja užpūtė žvakes ir ištraukė Švilpynukės paleistą strėlę.
Tada pasitraukė kuo toliau nuo žvakidės .
Šiam metimui klastuolė išsirinko peilį lenktai ašmenimis , kurį taip pat išsitraukė iš švarko pamušalo ir metė...
Peilis persmeigė pusiau vidurinę žvakę ir ji nukrito ant grindų.


Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 02, 2016, 01:36:50 pm
Urtė nusijuokė iškilus Lėjos komentarui apie viralą.
-Nebijok. Sumetus dar vieną sudedamąją dalį jis pasidarys kokčiau žalsvas,-ji jau šypsojojosi visa burna.-Tada kas minutę didinsim liepsną po vieną laipsnį, kol eliksyriukas taps tamsiai mėlynas kaip naktis. Ar tau tokia spalva tinka?
Draugei metus peilį ji jau nebelabai kreipė dėmesį, nes buvo pasinėrusi į savo apmąstymus. Dar porą kartų pliaukštelėjo delnais ir ėmė po nosimi bambėti:
-Juk svarbu, kad nereikės jo gerti ar ne? Mes jį tik išlaistysime ant norimos vietos. Taip, jai reikia kaitinti kas minutę, o sako, kad laipsniai turi pakilti iki tiek ir tiek. Vadinsi mūsų vakarėlis įvyks... greičiau nei už savaitės!!- suriko ji ant viso kabineto.- Juk reikia kviesti drauges, siaubti pižamų parduotuves, apvogti virtuvę, nes eliksyras neduoda maisto. Ramiai... Ramiai... Ko tu čia stypsai, lekiam?!
Po šių žodžių mergaitė mestelėjo į katilą dar porą žiūbsnelių "Velnio nagų" ir su bildesiu išmovė iš kabineto.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 08, 2016, 07:47:40 am
Po kelių savaičių kažkas vėl atginė antrakursę klastuolę antro aukšto klasę, kur anksčiau buvo nuodų ir vaistų kabinetas. Tiksliau, ne kažkas, o noras pamatyti, kaip sekasi eleksyrui virtis.
Mergaitė pravėrė girgždinčias duris ir nužingsniavo prie katilo. Sumetė kiaulutės žiedlapį ir eleksyro spalva pradėjo truputį keistis. Jo spalva iš šlykščiai ( bent jau taip rodėsi klastuolei ) geltonos persimainė į švelniai samaninę.
Mergaitė nusišypsojo gana klastinga šypsenėle. Kažkodėl jai viskas, kas yra žalios spalvos ar turi jos atspalvį, atrodė priklausantys klastūnynui.
Ji paėmė ir padidino ugnį .
Samaninė spalva kiek patamsėjo.
Nieko nuostabaus, ji juk turi tapti mėlyna
Mėlyna spalva klastuolei tiko ir patiko.

Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 08, 2016, 01:28:19 pm
Urtė nubėgo į kabinetą dar su ašaromis akyse, bet greit jas nusivalė. Nors šiandiena buvo bloga diena ji niekam nenorėjo rodyti savo ašarų. Ji per prievartą šyptelėjo pamačiusi kokia susikaupusi Lėja.
-Sveikutė,- bakstelėjo į nugarą ji kai prisiartino.- Kaip eliksyras?
Pažiūrėjusi draugei per petį švilpė aiktelėjo. Kažkas ne taip... Pagal vadovėlį dabar jis turi būti žydras... Staiga lyg kažką suvokusi ji pervertė kelis lapus atgal ir susikrimtusi atsisuko į Lėją.
-Mes kai ką pražiopsojom... Eliksyras visas dvi savaites turėjo virti saulės šviesoje. Aš manau, manau jog jis sugadintas,- labai tyliai užbaigė ji.
Paskui staiga puolė prie katilo ir užkėlė jį ant palangės. Eliksyras iškart sušvito žydrai, o šviesiaplaukės veidas linksmai.
-Atrodo pavyko. Ar jau sugalvojai ką kviesi?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 08, 2016, 01:43:49 pm
Lėja kaip užhipnotizuota stebėjo melsvąjį eleksyrą , kai į kambarį įlėkė Urtė
-Sveika - pasisveikino ir Lėja
Ji pažvelgė į draugę ir pamatė kiek paraudusias Urtės akis
-Kas..kas nutiko? - susirūpinusios vyresnėlės sesers tonu paklausė klastuolė
Ji nusekė akimis prie eleksyro einančią Švilpynukę. Išgirdusi jos žodžius mergaitė kiek sunerimo
- Tu tikra? Kaip nepasisekė..
Tačiau pamačiusi džiūgaujančią Urtę nusišypsojo
-Kaip gerai , vadinasi, vakarėlis tikrai įvyks! Valio!
Kai Švilpynės mokinė paklausė ką ji ruošiasi kviesti, klastuolei iškart prieš į galvą šovė vienas žmogus
Čia mergaičių vakarėlis, raminkis, Lėja - sudraudė ji save
-Nežinauniekasdarnešovėįgalvą - greitai išbėrė žodžius ji
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 08, 2016, 02:12:57 pm
Urtė nesitikėjo, kad kas pastebės jos užraudusias akis todėl per privartą šyptelėjo ir atsakė:
-Nieko ypatingo tik prasta diena,- pamačiusi, kad klastuolei negana ji dar pridūrė.- Susipykau su mama susirgau bjauria liga ir dar daug ko. Nebijok neužkrečiama liga.
Paskui pastebėjusi, kad paklausta ką kvies Lėja paraudo ji pradėjo juoktis.- Lėja, tu paraudai... Kaip miela... Ar galvojai apie kokį berniuką?
Kadangi eliksyras tingiai pukšėjo mergaitė greit išbūrė žalsvai ir geltonai dryžuotą sofą ir klestelėjo ant jos.
-Greit viską pasakoji! Kiek jam metų, ką veikia, ką mėgsta, kokiam koledže? Nors gal pirma vardą pasakyk...
Švilpė patogiau įsitaisė ant sofos ir ėmė demonstratyviai valgyti iš nežinia kur ištrauktus traškučius. Tada dar kartą užmetė akį į eliksyrą ir įsmeigė jas į draugę.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 08, 2016, 02:31:27 pm
- Tikrai? Kokia liga?
Mergaitė atsisėdo ant palangės ir nudažė plaukus šviesios karamelės spalva. Ji pažvelgė pro langą. Saulė skaisčiai švietė nušviesdama kieme augančią žolę. Draugės balsas tarsi gražino ją iš apmąstymo į tikrovę .
- Ką ??? Kodėl taip pagalvojai ??? Čia tiesiog laaabai karšta.. - išsigynė klastuolė ir dar kelis kartus pamosavo ranka, taip tarsi patvirtindama savo žodžius
Bet kai Lėjos draugė Švilpynukė išbūrė sofą, prisėdo ant jos ir išsitraukė traškučius, tarsi ruošdamasi įdomiam filmui klastuolė suprato, kad išsisukti nepavyks.
Bet mėginti juk vis vien galima
- Juk sakiau, kad čia tik labai karšta. Einu, parversiu langą.
Lėja dar pavogė saują traškučių iš Urtės ir nuėjo prie lango. Klastuolė vylėsi, kad draugės mintis pavyko nukreipti kur kas kitur, kad ir kokia prasta aktorė ji tuo metu buvo.

 
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 08, 2016, 03:02:43 pm
Urtė tiasiog suakmenėjo paklausta apie ligą, nes dar nebuvo niekam pasiruošusi pasakyti. Net pati tik šiandiena sžinojo, o sesės dar nebuvo sutikusi... Staiga jos veidas nusigiedrijo ir įgavo įžūlią šypseną.
-Pasakysiu kokia baisia liga sergu ir kada mirsiu jai pasakysi su kuo ir kur kelsi vestuves,- tardama paskutinius žodžius mergaitė greit pasilenkė išvengdama žalsvos sofos pagalvėlės.- Nevaizduok, kad čia karšta ir greit uždaryk langą man jau lūpos mėlynuoja.
Švilpė dar kartą pažiūrėjo į viralą ir staigiai pripuolusi pamažino ugnį kol jis dar neišbėgo. Tada vėl atsisuko į draugę.
-Kalbės ar perskaityti tavo mintis? Nepamiršk, kad labai lengvai galiu išsiaiškinti kur tu labiausiai bijai kutenimo...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 08, 2016, 03:14:56 pm
Lėja perliejo Švilpynukę žudančiu žvilgsniu ir suakmenėjo. Sugebėjo tik pagriebti nuo sofos pagalvėlę ir paleisti į Urtę ir jos įžūlią šypsenėlę
(Ne)laimei Urtė pasilenkė, taip išvengdama įpykusios klastūnyno antrakursės smūgio
-Ir čia tikrai karšta. Nevaidink kad šąli -klastuolė bandė atremti savo  tvirtovės šturmavimą  - Aš nekalta , kad tau per šalta. Imk mano megztinį
Lėja numetė savo juodą megztuką Lėjai ir nusišypsojo
- Viralas jau šviesiai mėlyna, tai reiškia, kad viskas gerai . Vakarėlis įvyks, žinau, kokią draugę pasikviesiu, nematau prasmės čia ilgiau likti...
Klastuolė dar žvilgtelėjo į kuo toliau, tuo labiau mėlyną viralą .
-Manau, viskas pavyko
Klastūnyno antrakursė staigiai puolė prie durų.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 08, 2016, 04:47:51 pm
Urtė pamačiusi kur Lėja eina kaip su spiruokle stryktelėjo nuo sofos ir pasileido link jos. Pavijusi griebė už rankos ir partempusi atgal šyptelėjo.
-Truputi palauk ir galėsime eiti ieškoti vietos vakarėliui. Ikigalutinio išvirimo trūksta pekiolikos minučių. Paplepėkim,- pasiūlė ji, bet pamačiusi draugės išvaizdą nusijuokė.- galėsim apie tavo vaikiną nekalbėt... Galim pakalbėti apie mūsų vakarėlį.
Ji žvilgtelėjo į katilą ir nudžiugo pamačiusi, kad jis beveik tokios spalvos kokios reikia.
- Ar žinai jog eliksyrui reikia pasakyti tikslią temą pižamų vakarėliui? Ką darom? Gal vakarėlis vestuvių tema? Arba vakarėlis- meilės guolis? Juokauju,- dar skubiai šūktelėjo ji kol negavo į galvą iš antros pagalvės.-Gal žinai kokį žaidimą? Dabar vis teik nuobodu...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 08, 2016, 05:02:23 pm
Kai klastuolė jau buvo išėjusi iš buvusio kabineto , ją pasivijo Švilpynukė
-Jeigu ką , tai mes draugai. Girdėjai, draugai - pasakė klastuolė ypač pabrėždama paskutinį žodį , bet mergaitė vis dėl to draugės įkalbėta sugrįžo prie viralo.
Mergaitės atsisėdo ant sofos ir Lėja išklausė viską , ką jai pasakė draugė. Vienu momentu jau norėjo mesti Urtei į galvą pirmą po ranka papuolusį daiktą, bet, pamačiusi jog tai gėlių vazonas, susilaikė
- Darom vakarėlį bet kokia tema. Gal turi idėjų? - klastuolė nužvelgė draugę - beja, kur nukišai tuos traškučius, aš valgyti noriu, be to, šiandien nevalgiau pietų, o iki vakarienės dar dvi valandos - pasakė antrakursė žvelgdama į seną dulkiną laikrodį pakabintą ant kabineto sienos.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 08, 2016, 05:11:04 pm
Urtė tingiai mostelėjo lazdele ir nukrovė šalia stovėjusį stalelį traškučių pakeliais.
-Žinau jog maistas negali išsiburti ir panašiai, bet minčių skaitymą paveldėjau iš tėčio, o maisto kūrimą iš mamos. Kol kas sugebu sukurti tik traškučius ir spragėsius, bet per kitas atostogas su mama imsimės pudingo...
Ji šyptelėjo ir susigriebė patraukti nuo jos vazoną jai užeitų noras mestelėti dar vieną kandžią repliką apie jos vestuves.
-Gal darome skaitymo naktį? O tema bus Hario Poterio knygos?- staiga ji pasinėrė į fantazijas.- Lentynose aplink stovės visos knygos, o pagalvėlės bus minkštos enciklopedijos, miegosime ant... Pala, o tau tinka? ir beje pasakyk ką pakviesi, nes reikia pasiderinti ir su jomis...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 08, 2016, 08:54:18 pm
Lėja pažvelgė į Švilpynukės išburtus traškučius
-Nenoriu išburtų traškučių, noriu tikrų. Negi tikrai sušlamštei visą jų pakelį? - juokdamasi mergaitė paragavo vieno išburto traškučio iš dubenėlio
- Bet šiaip jau, šitie tikrai neblogi
Lėja pažvelgė į Urtės akis ir pamatė, jog draugės galvoje tikari užgimsta kokia nors kandi replika apie tai, apie ką ji kalbėt nenorėjo.
-Skaitymo vakarėlis skamba puikiai. Manau, ši idėja pati geriausia iš pasiūlytų , nors nieko daugiau nė viena iš mūsų ir nepasiūlė - mergaitė nusišypsojo - bet ar tikrai nori daryti apie konkrečias knygas? Manau, geriausia būtų tiesiog vakarėlis knygų tema. Tada būtų daugiau laisvės vaizduotei.
Mergaitė dar sykį pažvelgė į traškučiais nuklotą stalą .Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 09, 2016, 02:06:34 pm
Urtė piktai pažiūrėjo į Lėją.
-Tu gal visai? Ar žinai, kad tas traškučių pakelis ir buvo mano mhh,- tariant paskutinį žodį ją pagavo nenumaldomas juokas.- Ha, ha, ha jis jau ha, buvo, ha, mano, haha išburtas.
Mergaitė pamatė, kad draugė stovi išpūtusi akis ir ėmė juoktis dar labiau. Pagaliau nustojusi ji paaiškino apstulbusiai Lėjai:
-Man kartai užeina tokie juoko priepuoliai kai iš karto žinau jog pasakysiu kai ką juokingo ir pradedu pati juoktis iš savo žodžių kurių dar net nepasakiau. Pamatys ir tu užsikrėsi mano priepuoliais ir juoksimės kartu.
Švilpė šyptelėjo jog klastuolė suprastų, kad tai netikra liga ir nereikia jos bijoti. Tada mergaitė pripuolė prie katilo ir užgesinusi ugnį pripylė stiklainį mėlynai žaižaruojančio skysčio.
-Baigta. Dabar tereikia panaudoti per savaitę, nes kitaip suges. Jau gali kviesti ką norėjai...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 09, 2016, 02:18:32 pm
-Traškučiai buvo tavo? Išburti? Geras!
Klastuolė linksmai nuo stalo su traškučiais paėmė tuščia violetinį plastikinį dubenėlį ir padavė Švilpynukei
-Nagi, išburk spragėsių.- ji nusišypsojo - Jeigu ką  tai mėgstu su karamele, tokius kap pardavinėja forum cinemas.
Pažvelgus į draugės veidą ji nepastebėjo, kad jai būtų kažkas neaišku, bet ji dėl visa ko pridūrė
-Tai toks didelis pastatas, vadinamas kino teatru. Ten yra didžiulės salės dideliais ekranais, kurie rodo filmus. Labai gera žiobarų mėgstama vieta.
Lėja priėjo prie melsvojo viralo.
- Mes dar nesutarėm dėl vakarėlio datos. O knygų tema tau tinka, ar ne ?
Klastūnyno antrakursė sukurpė drąsą ir paklausė draugės
-O ar...privalau kviestis mergaitę?


Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 09, 2016, 02:53:39 pm
Urtė pagriebė iš Lėjos dubenį ir užsimerkė. Atsimerkusi ištiesė draugei pilną dubenį saldžių spragėsių. Paskui susimąstė.
-Manau bus gera ir knygų tema. Nors gal reiktų padaryti tema "it's a boy"? Bet ne o jai tai mergaitė? Taigi kadangi nežinom tiks ir knygos...
Mergaitė pagriebė saują traškučių iš draugės ir susimastė. Gera buvo sėdėti jaukiame kabinete apšviestame tik melsvo eliksyro likučio katile. Gera buvo ir nesėdėti ligoninės palataoje kur tau sako jog sergi vėžiu... Švilpė nejučiomis susiraukė, bet pajautusi jog klastuolė ją stebi išlygino kaktą. Paskui išgirdusi Lėjos klausimą  išsiviepė.
-Ne nebūtina, bet tada keisim temą į Valentino dienos vakarėlį,- pamačiusi, kad draugė jau kelia dubenį su spragėsiais ji surimtėjo ir įsakė,- nuleisk, nes daugiau išburti nebegaliu- jėgų tiek nėra, o dar vėžiu sergant..
Ji staiga užsidengė burną supratusi, kad išplepėjo ir tyliai paprašė:
-Niekam nesakyk ir nesivesk berniuko. Tai burtininkų vėžys ir pavojingas priešingos lyties atstovams.  Vienu žodžiu kai serga berniukas jis gali užkrėsti mergaitę, ši užkrės berniuką ir taip toliau, o aš nenoriu niekam pakenkti.
Šviesiaplaukės skruostu nuriedėjo ašara.
-Nenoriu pakenkti ir tam kurį myliu...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 09, 2016, 03:20:50 pm
Paėmusi iš draugės spragėsių dubenį mergaitė tuoj pat įniko į maistą
- Visai skanūs. Net už forum cinemo geresni - ji nusišypsojo - apskritai žiobarų maistas man atrodo nuobodus..
 Bekemšant spragėsius ji išgirdo repliką :
-Klausyk - staiga prabilo Lėja jau neva labai rimtai - jei nenori , kad tau užvoščiau šituo dubeniu, tu verčiau patylėk...
Išgraibiusi iš dubens paskutinius spragėsius klastuolė padėjo dubenį.
Išgirdusi apie ligą iš pradžių jai buvo kiek sunku tuo patiketi, bet pamačiusi Švilpynukės akyse ašaras ji apkabino draugę
- Viskas gerai, gerai, nesivesiu jo. Atsivesiu draugę iš varno nago, ji labai linksma ir šauni
Klastuolei norėjosi užduoti klausimą a[pie paskutinius Urtės žodžius, bet ji susilaikė.
Dabar netinkamas metas...


Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 09, 2016, 06:10:02 pm
Urtė smarkiai, smarkiai suspaudė draugę ir per ašaras šyptelėjo. Jai kaip tik dabar reikėjo draugės paguodos ir užuojautos. Gal ji ir nebuvo Lėjos geriausia draugė, tačiau Lėja buvo jos.Tada mergaitė nusišluostė akis ir prisitraukė pergamento lapą. Kažką pakeverzojo ir pažvelgė į Lėją.
-Ko spoksai? Man jau viskas gerai. Vėžį išgydys ir viskas bus gerai...
Ji parodė jai lapą kuriame buvo užrašyta
Citata
Kas tai?
Vieta:
Laikas:
Tema:
Turėti:
Negalima:
Galima:
-Užpildyk ir padaugink dvigubai, tai bus kvietimai, o aš truputi pagulėsiu. Kažko galva įskaudo. Man negalima išburti tiek daug maisto vienu metu...
Švilpė pastūmė lapą Klastuolei ir užsisvajojo. Vėžį išgydis tik šių metų gale... Laukia baisiai ilgi metai nematant JO.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 09, 2016, 06:19:43 pm
Klastuolė taip nemanė. Ji nemanė, kad Urtė dabar nori būti guodžiama ir apkabinama. Bent jau, jeigu būtų Švilpynukės vietoje ji tikrai nenorėtų kad prie jos kas nors lystų su savo guodimais.
Gal čia klastuoliški genai
Išgirdusi iš Urtės lūpų gana šiurkščius žodžiu klastūnyno antrakursė nė kiek nesupyko ant draugės.
Jai dabar ir taip sunku, nepristok prie jos
Klastuolė paėmė iš draugės lapą ir murmėdama po nosimi padauginimo burtažodžius padaugino Urtės surašytų popieriukų. Dabar jų buvo keturi.
-Nagi, ko laukiam? Imam tušinukus ir rašom - pasakė ji kaip tik galėdama smagiau, kad pakeltų draugei nuotaiką ir nukreiptų jos mintis kur kitur. Nors kalbėti smagiai, kai vos ne neverki yra tikrai sunku
Kur jau ne, Lėja
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 09, 2016, 06:32:01 pm
Staiga susigriebusi jog Lėjai nurodymus davė gan per šiurkščiai Urtė linksmai šyptelėjo jai ir pagriebė tušinuką. Truputi pagalvojusi ji parašė ir padavė draugei jau užpildytą lapelį.
Citata
Kas tai? Pižamų vakarėlis
Vieta: Draugų namelis prie ežero
Laikas: Birželio trylikta
Tema: Skaitymo naktis
Turėti: Viska ko prireiks smagiai pasilinksminti su draugėmis (pižama, datų šepetėlis ir t.t)
Negalima: Būti nemandagiems
Galima: Ateiti  ;)
-Manau laiką dar galėsim koreguoti, o būtent trylikta, nes mano gimtadienis maniau atšvęsim tuo pačiu...
Ji nudelbė akis į žemę, nes staiga suprato jog jos sumanymas per daug akiplėšiškas. Paskui staiga jas pakėlė ir paklausė:
-Ar tu galvojai kviesti Andrea?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 09, 2016, 06:45:23 pm
Gavusi iš Urtės rankų lapelį mergaitė viską perskaitė
- Išties smagu . O ar valgių bus? Nes ji taip , galėsime jų užsakyti devyniuose meduose. Aišku, jeigu tik tu turi leidimą i kiauliasodį. Jei ne, galėsiu eiti viena.
Ji dar sykį peržvelgė Švilpynukės parašytus žodžius
- O keliną valandą viskas vyks? Manau, gal į vakarą, kada visi būtų paruošę namų darbus ir turėtų laiko pasiruošti. Ir manau, tavo gimtadienį turėtumėm pašvęst smagiai
Ji nusišypsojo ( bandė kelti draugei nuotaiką ) ir atsakė
-Ne, ne Andrea. Yra tokia pirmakursė Katerina. Ji labai šauni. Aišku, tu turbūt nieko prieš, kad ji pirmakursė? Pamatysi, susidraugausit.
Iš kažkur klastuolė išbūrė popierėlį ir ant jo užrašė : '' Urtė ir Lėja - geriausios draugės " ir nuskraidino popierėlį prie sienos.

Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 09, 2016, 06:56:07 pm
Urtė pažvelgė į Lėją ir giliai įkvėpė:
- Tipgaliuišburteisimįkiauliapirksimdevyi medusKaterinalabaišaunimergaižinaująjit avonuosidėj.
Paskui vėl pamačiusi draugę ji pašėlo juoktis.
-Pajuokavau, pajuokavau,- paskui nurimusi po eilinio priepuolio mergaitė susimastė.- Ar žinai kokią kitą kaip aš? Žvengiu kas dvi minutes, sergu vėžiu, esu beviltiškai įsimylėjusi, gebu skaityti mintis ir išburti valgio. Aaa tiesa, dar skaitau Hario Poterio knygas po trisdešimt kartų.
Švilpė nusekė akimis Klastuolės popierėlį ir vėl prakalbo:
-Žinau jog nelabai ką gali išburti, tačiau spragėsiais esam aprūpintos, o viso kito eisim į kiauliasodį. Žinau Katerina, mums kartu Kerėjimas... Manau mes puikiai sutarsime. Pati žadu pakviesti Jaka arba Liusinda. Kaip jos tau?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 10, 2016, 08:02:53 am
Išgirsdusi iš Švilpės visišką makalynę ji nieko nesuprato, todėl jai pavyko tik nusišypsoti.
-Gal galėtum pakartoti? Nieko nesupratau.
Klastuolė pažvelgė į popieriuką su jos parašytais žodžiais, kjuris dabar buvo prilipęs prie kabineto sienos.
-Nėra dviejų tokių pat žmonių. Juk kiekvienas esame unikalus. Tiesa, gali būti panašūs. Bet vienodi- ne. Kad ir aš- keičiu savo išvaizdą, mano plaukai, priklausomai nuo mano jausmų kaitaliojasi, esu perskaičiusi milijoną knygų. Esu įvaikinta žiobarų, o savo tėvų, kurie yra burtininkai, nesu net akyse mačius.
Lėja padarė pertrauką.
- Taip, jos abi labai linksmos.
Klastuolė nuo kaklo nusegė medalioną ir, atvertusi gyvatėmis padabintą dangtelį pažvelvelgė vidun
-Ar daug burtininkų šeimų turi pavardę iš R raidės?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 10, 2016, 01:48:57 pm
Urtė nudžiugo Lėjai pasakius, kad abi merginos tinka ir patogiau įsitaisė ant sofos. Tada ji pajuto jog į ją grįžta jėgos ir palaukė kol visa jėga suplūs į širdį. Ji smarkai užsimerkė ir ŠAAAST prieš akis nusileido guminukų pakelis. Ji nusijuokė.
-Na va, dabar būsim aprūpintos ne tik popkornais ir čipsais, bet ir gummy bears'ais,- ji nutaisė maldaujančio šuniuko akis.- Ar galiu pakviesti ir Jeką ir Liusę? Niekaip neapsisprendžiu tarp jų dviejų. Ir be to jai viena negalėtų ateiti liktume tik trys, o dabar būsim visos keturios. Ir dar pliusas...
Švilpė nespėjo pabaigti, nes Klastuolė nutraukė jos litaniją klausimu apie R raidės gimines.
-Na yra Ravenrorai, bet jie kilę iš Prancūzijos ir mokėsi Biobetonse. Dar yra Roteriai ir Rajenai, abi jų giminės per amžius mokosi Klastūnyne todėl gal tu jų duktė. Galėsime per Kalėdų atostogas aplankyti abi šeimas,- tada ji dar tyliai pridūrė.- Maloni bus viešnagė "mama, tėti, aš namie"
Ir mergaitė patyliukais nusijuokė stengdamasi įtikinti kitą mergaitę patikėti, kad ji nesišaipo iš jos.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 10, 2016, 02:11:36 pm
Ore sugavusi Urtės išburtą guminių meškučių pakelį Lėja jį praplėšė ir sužvejojo kelis meškučius - melyną ir raudoną
-M..jie dar ir visokių skonių...Šitie buvo kramtomosios gumos ir aviečių. Žinoma, pasikviesk jas į vakarėlį.
Išgirdusi Švilpynukės pasiūlymus, kad galėtų būti jos tėvai, klastuolė nepatikliai nužvelgė ją
- Jie tikrai ne Ravenrorai. Ir ne Rajenai, nes Rajanams pernelyg daug metų.
Lėja nutilo. Ji kaupėsi išsakyti draugei viską, ką norėjo pasakyti, bet kažkodėl slėpė savo širdyje nuo tada, kai tik gavo šį medalioną
- Aš varčiau burtininkų istoriją. Tokį pat medalioną turėjo tik viena giminė... Lygiai tokie patys...
Ji prislopino balsą ir sušnabždėjo
- Šis medalionas yra ne kas kita, o Ridlių giminės realikvija.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 10, 2016, 02:42:41 pm
Urtė kokias tris minutes sėdėjo pakraupusi. Paskui kažkaip išmikčiojo:
-Tai, tai... Ttu tu tu mmanai Jogg jog tavo tavo tėtis Voldemortas?- ji negalėjo patikėti, bet paskui kažkaip apsiramino.- Paduok grandinėlę.
Ji sugavo ore grandinėlę ir įdėmiai apžiūrėjo.
-Lėja, tai tas pats pakabukas kurį Haris Poteris sunaikino. Jis buvo Horokrusas. Lėja, ar tu kartais neapsėsta?? Prisimeni viską ką darai? Niekada nešnekėjai šnirpšteliškai su juo??? Ar tu išvis moki širpšteliškai? Tu manai, kad tu jo dukra ar sesuo ar teta ar dar nežinau kas?
Švilpė įsispitrijo į ją kol į galvą atėjo mintis. Jai ji jam giminė... TAI KO PO GALAI AŠ ČIA SĖDŽIU??? Reikia bėgti, ir greitai. Ji pašokusi puolė prie durų, bet į galvą vėl atėjo mintis ir šį kartą daug protingesnė. TAigi jau daugybę kartų ji galėjo tave nužudyti, kvaiša. Ji tavo draugė... Mergaitė lėtai apsisuko ir grįžo atgal.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 10, 2016, 04:26:18 pm
- Nemanau, kad būtent jis. Tik manau..esu kažkaip susijusi su Ridlių gimine
Klastuolė po savo paskutinių žodžių atsiduso, bet netrukus Švlpynukė vėl ją užsipuolė su klausimais
-Bet jeigu tai jo horokrusas, kodėl jis visiškai sveikas? Ta prasme kaip naujas- lyg ką tik iš parduotuvės. Nė vieno įbėžimo.
Lėja dar pavartė papuošalą rankose
-Ne aš nesu apsėsta, nemoku šnipšteliškai, AŠ JO NET AKYSE NESU MAČIUSI !!!
Paskutinius žodžius klastuolė tiesiog rėkte išrėkė, todėl pamačiusi iš kabineto lekiant draugę nė kiek nenustebo.
Ji manęs nekenčia..
-Aš juk tėvų pasirinkti negalėjau - dar sušuko mergaitė jai pavymui
Nesulaukusi atsako ji nugriuvo ant sofos. Akyse pasimatė ašaros
Išgirdusi Švilpės žingsnius Lėja net nepažvelgė į tą pusę
-Ko reikia? - atkirto ji ir nusisukoį sieną, kad tik Urtė nepamatytų jos ašarų.

Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 10, 2016, 05:21:17 pm
Urtė susigūžė išgirdusi Lėjos balsą ir pajuto jog akyse kaupiasi ašaros. Nuvarvinusi porą  ašarėlių ji prisėdo prie draugės ir tyliai apkabinusi sumurmėjo:
- Sakyk ką nori, bet daugiau neberėk, gerai? Ir dar-išklausyk mane. Aš turiu tave vieną ir nenoriu prarasti... Buk gera nepyk, juk tu nekalta, kad gimei ehmm, nekokią reputaciją turinčioje šeimoje... Pripažįstu truputi išsigandau, kad tu iš Ridlių giminės, bet dabar viskas gerai. Ir daugiau nebesipykim, nes tai skatina vėžį...
Mergaitė per ašaras šyptelėjo jai ir atsistojo
- Manau jau patiekta vakarienė, einam? Mūsų darbas čia baigtas, beliko tik sukviesti drauges ir surengti tokį vakarėlį kokio dar Hogvartsas nematė.
Tada švilpė įžūliai pažiūrėjo ir prieš atsisveikindama klastuolei pridūrė:
Tada ji juokdamasi nudūmė kol negavo iš ko į galvą.
-Ar tikrai nenori pižamų vakarėlio- meilės nakties?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 10, 2016, 07:29:52 pm
Išgirudusi, kad draugė irgi prisėdo ant sofos, Lėja jau žiojosi irėkti jai kažką panašaus į '' Neždinkis ! '' arba '' Nelįsk '' , bet susivaldė. Ji tik atsuko į Urtę ašarotas akis ir po nosimi sumurmėjo
- Taigi, kad nekalta. Aš ne tokia kaip jis
O jeigu tokia? Jeigu aš irgi pradėsiu regzti planus kaip užvaldyti pasaulį. Ir pardėsiu žudyti žiobarus...
Toji mintis mergaitei pasirodė tokia siaubinga, kad ji užsidengė rankomis veidą
- Aš išvis nieko nenoriu. Noriu ramybės. Arba mirties. Dar neapsisprendžiu.
Klastūnyno antrakursė vėl nusuko žvilgsnį į sieną
-Aš vakarieniauti neisiu. O tu?
Jeigu ji išeis, vadinasi, aš jai nerūpiu. O jei liks - rūpiu
Ji net nustojo kvėpuoti laukdama draugės atsakymo.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 11, 2016, 07:21:00 am
Urtė švelniai prispaudė skruostą prie Lėjos rankos. Ji liko ir net nežadėjo eiti vakarieniauti tol kol ši nepralinksmės. Jai reikės, ji pasiryžo čia stypsoti per naktį.
-Viskas gerai, Lėja. Ir nebijok. Prisimeni Merope Ridli? Ji nebuvo bloga ir nesiruošė skriausti žiobarų. Nurimk.
Tada mergaitė pasuko kitos mergaitės galvą į save ir padarė "duck face" su jos žandais.
-Net nežadu eiti vakarieniauti kol tu neisi. Manai paliksiu geriausią draugę stypsoti požemiuose kol suledės? Na jau ne. Ir tu neįsivaizduoji kaip juokingai atrodai...
Švilpė padavė Klastuolei ranką ir pasiūlė:
-Jai šoksi nuo tilto tik kartu su manimi. tu neįsivaizduoji kiek kartų galvojau apie savižudybę. Prieš užmiegant mintyse galvodavau ar šokti reikia iš dešimto aukšto ar užteks ir septinto. Na viskas, nekalbėk daugiau tokių nesamonių. Ką aš be tavęs daryčiau???
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 11, 2016, 10:16:58 am
Išgirdusi, kad jos draugė nenori niekur eiti be jos, klastuolė kiek pralinksmėjo ir atsiėdo ant sofos
- Prisimenu Meropę Ridli. Matyt, mano ji mano močiutė. Be to, ji mirė.
Lėja atsistojo nuo sofos ir, bandydama prasiblaškyti pradėjo vaikščioti ratais po kambarį
- Ką darytum be manęs? Matyt, tau tiesiog nebereikėtų bendrauti su baisiausių juodųjų burtininkų kraujo turinčia mergaite.
Ji priėjo prie katilo
-Ir tai viską paaiškina. Paaiškina, kodėl atsidūriau klastūnyne ir nesu panaši į savo bendramokslius.Todėl, kad mano gyslomis teka juodųjų magų kraujas
Staiga Lėja viską suprato. Kam buvo skirtas tas eilėraštis kapinėse...
Ji greitai iš kišenės išsitraukė popierėlį ir perbėgo akimis žodžius
- Viskas atitinka - pasakė ji - šitas eilėraštis yra man...


Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 12, 2016, 06:11:44 pm
Urtė atseit pasibaisėjusi pažvelgė į Lėją.
-Tu radai kažkokį eilėraštį ir aš to nežinau???? Kaip tu, kaip, kkkaip??- ji įsijautė per daug ir iš inercijos vožė nosį į sieną.
Vis dar ašarodama ji staigiai išplėšė jai iš rankų tą popieriuką ir permetė akimis. Tada sutrikusi gražino.
-Kas tai ir kur radai? Ar tu bent žinai kas tai? Esu panašų mačiusi vienoje knygų. Palauk man atrodo turiu ją su savimi čia.
Prieš draugės akis iš kuprinės iškrito pusė šokolado plytelės (O aš vis galvojau jog ją žiurkės pavogė), trisdešimt sąsiuvinių (man rodos turėjau tik du įsidėti), žiurkės galva iš eliksyrų pamokos, nuotrauka ir daugybė storų knygų (daug mokausi). Ji pervertė vieną jų ir pakišo draugei po nosimi.
-Te, skaityk ir palygink. Atrodo panašus taip? Pažiūrėk kas autorius, gal ką išsiaiškinsim...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 12, 2016, 08:40:35 pm
(( skliaustyose rašau, ką Lėja sako apie šį posmelį ))
- Tikrai matei tokį pat eilėraštį knygose? Paklausyk, paskaitysiu tau...
''Vertinga tik tai, kas viduje ( vidinės vertybės vertingesnės už išorines )
Viršus nors blizga kaip deimantinis ( apie žmogų gali spręsti tik su juo susipažins, juk taip ? )
Gali kaip nori saugot paslaptį ( savo kilmės juk nenuslėpsi )
Bet aš vis vien pasiimsiu, kas man reikalinga ( šito, deja, nesupratau )

Kas tave neramina, nutuokiu ( visad bijojau, kad mano tėvai nebūtų kokie juodieji magai )
Ir nuo ko tu bėgi ( stengiuosi, kad niekas nesužinotų mano tėvų, kaipgi kitaip )
Tyrėtum tai žinoti
Jis yra tavo viduje, nors tu to ir nežinai ( taip, mano gyslomis teka jo kraujas )
Jis sukasi aplink tave, nors tu to ir nematai''
Baigusi skaityti klastuolė akimis perbėgo paskutinę eilutę.
-Jis..jis ką, stebi mane?
Pakraupusi mergaitė apsidairė aplink, bet nieko nepamatė
-Jis juk miręs. Vaiduoklio pavidalu grįžti negalėjo, nes jau buvo sudėjęs sielą į horokrusus...
Mintis, kad ją gali sekioti Voldemortas, Lėja baugino, nesvarbu, kad jis jai giminė.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: zaibas2000 Birželio 13, 2016, 09:47:35 am
Urtė įdėmiai išklausė ir pastebėjusi Lėjos akyse baimę lėtai pradėjo sakyti ką sugalvojusi:
-Negalėjo juk Voldemortas prisikelti? Taigi jis mirė. Iš mirties pasaulio net galingiausias burtinikas nesugrįš. Manau jog paskutinė eilutė reiškia, kad kokia nors giminė tave stebi. Gal tavo tėvai, ar Ridlių tarnai, ar šiaip kas nors kas atveda ligi tavęs.
Tada ji tarsi dvejodama neaiškiai paklausė:
- Atsiprašau, kad klausiu, bet jai tu nepažįsti savo tėvų, tai, tai tu užaugai... Kur? Ar ne našlaičių prieglaudoje "Gyvybės vagonėlis"? Iš ten kilo Voldemortas...
Ji pasislinko arčiau draugės ir nesuskaičiuojamąjį kartą ją apkabino. Mergaitė suprato kaip jai sunku ir stengėsi daryti viską, kad ją paguostų. Švilpė nusprendė,kad laikas atitraukti Klastuolę nuo negatyvių minčių.
-Ar darom šiandieną vakarėlį? Nežinau ar pameni,bet šiandieną šeštą man sueiną dvylika...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Lėja Laputė Birželio 13, 2016, 10:00:55 am
- Ne ne ne. Jis negyvas, nes kartą jau buvo prisikėlęs. Antrą kartą prisikelti juk neįmanoma, tiesa? - viltingai paklausė Lėja
Klastuolė nustojo vaikščioti po kambarį be tikslo ir atsigręžė į draugę.
- Na... aš užaugau su žiobarais. Jie mane įsivaikino. Aš net nežinau, ar kada nors buvau kokioje nors vaikų prieglaudoje. Kiek tik pamenu, visad buvau su įtėviais. Jie tikrai nuostabūs žmonės.
Išgirdusi švilpynukės klausimą apie gimtadienį, klastūnyno antrakursė kiek susigėdo. Per savo bėdas jai iš galvos išgaravo geriausios draugės gimtadienis
- Šiandien? Su gimimo diena ! - Lėja apkabino draugę - taigi rengiame jį jau šiandien? Puiku. Mediniame draugų namelyje? Gerai. Reikia viską suruošti. Ir išdalinti kvietimus...
Ir mergaitės patraukė link medinio draugų namelio.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Caroline Elase Wilding Lapkričio 09, 2016, 08:22:16 pm
Didysis pilies laikrodis išmušė vidurnaktį. Visi mokiniai saldžiai miegojo savo miegamuosiuose. Pakilusi Caroline apsidairė, čiupo knygą, vakar nugvelbtą iš bibliotekos ("Netradiciniai eliksyrai") ir atsargiai išlindo pro portreto angą. Atsargiai, vis apsidairydama ir įsiklausydama, ar nieko nėra, grifiukė pasileido koridoriumi. Įdomu, ar Ginta jau bus atėjusi? Tikiuosi nevėluoju... Caroline prisiminė judviejų susitarimą: šiąnakt, vidurnaktį, senojoje eliksyrų klasėje. Ten Helovino proga merginos ketino išsivirti eliksyriuką. Caroline iš bibliotekos pasiėmė knygą apie netradicinius eliksyrus. Kokį receptą pasirinks Ginta, mergaitė nežinojo.
Pravėrusi duris grifiukė apsidairė. Nors klasė oficialiai buvo nenaudojama, bet, regis, mokiniai ja vis dar naudojosi. Spinta buvo pilna visokiausių eliksyrų sudedamųjų dalių, pasienyje riogsojo pustuzinis įvairiausio dydžio katilų, o receptų buvo daugiau nei reikia. Apie neprofesionalų klasės naudojimą liudijo ir aptaškytos sienos bei lubos. Caroline pasidėjo ant stalo knygą ir ėmė ją sklaidyti, vis žvilgtelėdama į duris.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Ginta Tauškalė Lapkričio 12, 2016, 04:57:36 pm
Grįžus į bendrąjį grifų kambarį Ginta nematė Carolines. Ji jau turbūt vietoje,-pamanė Tauškalė ir išdrožė į judviejų sutartą susitikimo vietą. Eidama koridoriais grifė nieko nesutiko. Ačiū Dievui, kad kur neslankioja ūkvedys. Pagaliau priėjusi prie kabineto antrame aukšte, Ginta tyliai palenkė rankeną ir įkišo galvą vidun. Pamačiusi, kad Caroline jau čia, įėjo į kabinetą.
- Sveika,- pašnibždomis pasakė,- na, kokią knygą pasiėmei? Aš štai šitą,- Tauškalė atitraukė kuprinę ir parodė draugei Godriko Grifo knygą,- viena tokia.
Grifė knygą padėjo ant stalo ir ją atvertė.
- Iš tikro nežinau ar knygoje esantys eliksyrai tinka Helovino proga, bet visgi pamaniau esame grifės, turėtų būti smagu paskaitinėti šią knygą.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Caroline Elase Wilding Lapkričio 12, 2016, 06:35:26 pm
O tos durys pagaliau prasivėrė. Ir įėjo ne kas kitas, o draugė Ginta.
 - Sveika. Manau paskaitinėti bus įdomu, tik tam nelabai turime laiko - iki ryto turim spėti pagaminti ir nepastebėtos grįžti į bendrąjį kambarį. Aš turiu knygą apie netradicinius eliksyrus. Manau, Helovino proga tiks,- atsikvėpusi Caroline nukreipė žvilgsnį į knygos puslapius.- Va, radau šitą, visai įdomus, pažiūrėk,- grifiukė atvertė puslapį su Nematomumo eliksyru.- Helovino tema bus puiku - gali lengvai išgąsdinti.
Gintai nukreipus akis į knygą pirmakursė apsidairė klasėje. Katilų buvo sočiai, taip pat ir sudedamųjų dalių.
Kol draugė skaitė jos atrastą receptą, Caroline pasiėmė jos knygą. Ten buvo aprašyti ne tiek eliksyrai, kiek įdomūs faktai apie Godriką Grifą. Knyga mergaitei labai patiko.
 - Na kaip? Gaminam Nematomumo, ar pasidairom kokio kito?- paklausė ji Gintos.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Ginta Tauškalė Lapkričio 12, 2016, 07:50:19 pm
- O taip, tu teisi. Neturime daug laiko, bet galėsim veliau ją pavartyti.
Caroline parodė į savąją atsineštą knygą. Joje buvo aprašytas nematomumo eliksyras.
- Jis puikus! Galime jį gaminti. Sudedamosios dalių manau čia turėtume rasti, jis lengvai gaminamas. Tiesiog nuostabus!
Tauškalė nuėjo prie spintos su ingredientais. Spintoje ko tik nebuvo. Ginta pamanė, kad net dabartiniame Soreno von Sjuardo tiek nėra ingredientų pasirinkimo. Pasiėmusi reikalingas sudedamąsias dali Ginta jas padėjo ant stalo.
- Štai, dar paimk katilą.
Katilų čia buvo labai daug. Juos turbūt palikę ir užmiršę mokiniai kurie čia kažkada lankėsi. Katilai matėsi, kad nenauji. Kiti atrodė kaip šimto metų senumo. Tauškalė paruošė vietą viralui gaminti.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Caroline Elase Wilding Lapkričio 13, 2016, 06:32:49 pm
Sustojusi prie sienos su katilais Caroline sutriko: kokį katilą imti? Čia jų buvo įvairių dydžių ir formų. Galiausiai išsirinkusi vidutinio dydžio (ir vieną mažiausių iš čia buvusių) grifiukė atsinešė jį ir padėjo į Gintos paruoštą vietą. Užmetusi akį į knygą Caroline perskaitė gaminimo eigos pirmus tris punktus.
Citata
1. Užvirti pusę katilo vandens
2. Sutrinti mėnulio akmenį iki miltelių ir sumaišyti juos su salamandros krauju.
3. Mišinį sudėti į katilą ir pavirti 5 minutes.
Caroline įpylė į katilą vandens ir lazdele bakstelėjo po juo:
 - Flamel. Ginta, gal gali sutrinti mėnulio akmenį?
Pačiupusi buteliuką su salamandros krauju Caroline į šaukštą įlašino tris lašus.
Atsikvėpusi mergaitė pažvelgė  į katilą ir kreipėsi į draugę:
 - Kaip sekas su akmeniu? Vanduo jau beveik užvirė, tuoj turėsim dėti virti...
Tai pasakiusi mergaitė nukreipė akis į knygą.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Ginta Tauškalė Lapkričio 14, 2016, 12:49:58 pm
- Taip, galiu.
Ginta paėmė Mėnulio akmenį.
- Klausyk, čia tas akmuo kur radome prie ežero, tiesa?
Mergaitė įdėjo akmenį į grūstuvė ir ėmė trinti.
- Gerai, tuoj baigsiu,- pranešė Carolinei Ginta,- štai.
Grifė padavė pirmakursei sutrintą Mėnulio akmenį. Tauškalė stebėjo kaip ji supylė jį į katilą kartu su salamandros krauju.
Citata
          4. Įdėkite tris kaitriuosius Majus
          5. Išspauskite dešimt mililitrų Tiramų sulčių
          6. Sumažinkite ugnį po katilu ir lėtai maišykite kol viralas pasidarys alyvinės spalvos
Ginta paėmė Majus ir juos įmetė į katilą.
- Caroline, tu išspausk Tiramų sulčių, štai jie,- mergaitė padavė kitai grifei Tiramus.
Šiek tiek luktelėjusi Tauškalė vėl prabilo:
- Jau baigei? Mažinu ugnį.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Caroline Elase Wilding Lapkričio 14, 2016, 05:11:44 pm
Pasiėmusi iš Gintos mėnulio akmenį Caroline kruopšiai jį sumaišė su salamandros krauju ir supylė į katilą.
 - Taip, ten buvo mėnulio akmuo. Ech, kai atsimenu, šiurpas nukrato. Bet visai linksma buvo, ką?- užsišnekėjusi mergatė vos nepamiršo eliksyro. Stebėdama kaip  jis verda, išgirdo draugės prašymą.
 - Taip, tuoj išspausiu.
Pasirodė, kad išspausti Tiramų sultis nėra taip lengva, kaip atrodė. Baklažanų spalvos  vaisiai tik atrodė grublėti ir minkšti. Pasirodo, jie buvo slidūs ir labai kieti. Po-vel-nių-ar-iš-sis-pau-si-te-jūs-šian-dien-ar-ne. Galiausiai netekusi kantrybės Caroline įvertė pasmulkintus vaisius į piestelę ir sugrūdo, o po to nukošė.
 - Štai, prašau. Gali maišyti, o aš pažiūrėsiu, kas dar liko.
Likę buvo neperdaugiausiai, vos du punktai, nes eliksyras nebuvo iš sudėtingųjų
Citata
7. Įpilti pusę stiklinės mandragorų nuoviro ir užkaitiniti.
8. Įlašinti keturis lašus (NEMAŽIAU) nematomuno esensijos.
Rekomenduojama vartoti kitą dieną.
Supylusi į katilą grifiukė tarstelėjo draugei:
 - Gal užkaitink tu. Man baisu, kad ko nepražiopsočiau...
Tuo tarpu Caroline pamatavo Nematomumo esensiją ir sunešė napanaudotas dalis į spintą.
Žvilgtelėjusi pro langą mergaitė tarė:
 - Gerai, jau švinta. Baigsim pačiu laiku
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Ginta Tauškalė Lapkričio 14, 2016, 08:23:39 pm
Ginta įpylė į katilą Carolines išspaustas sultis. Grifė pradėjo su dideliu ilgu šaukštu maišyti viralą. Maišė ji ilgai ir nuobodžia.
- Na, kaip Hogvartse? Visgi pirmieji metai, patiko čia?- nebeturėjusi ką daugiau pasakyti klausinėjo Tauškalė.
- O, štai! Matai? viralas jau alyvinės spalvos.
Tauškalė padėjo šaukštą ant stalo.
- Gerai, užkaitinsiu. Nors manau ir tu su tuo puikiai susitvarkytum,- Ginta šyptelėjo pirmakursei.
Pagaliau supylusi mandragorų nuovirą ir jį užvirinus  grifė paklausė Carolines:
- Matau pamatavai nematomumo eliksyrą? Jau gali pilti.
Tauškalė atsitraukė į šoną nuo katilo, duodama vietos prieiti pirmakursei.
- Einu paimsiu buteliukus iš kur išgersime eliksyro. Turbūt dar juos reiks ir išplauti.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Caroline Elase Wilding Lapkričio 16, 2016, 07:33:37 am
 Caroline žiūrėjo, kaip draugė maišo eliksyrą.
 - Taip, Hogvartse patinka.  Jau jaučiuosi kaip namie.  Labai čia gera.        O su viralo maišymu jau sunkiau - reikia maišyti tiksliai nurodytą kiekį kartų.  Aš esu mėgėja ką nors pražiopsoti. 
Taip besišnekučiuojant merginų kūrinys - Nematomumo eliksyras buvo beveik gatavas. 
Caroline priėjo prie katilo ir supylė Nematomumo esenciją.  Poveikis buvo žaibiškas - iš alyvinės spalvos viralas virto skaidriu,  beveik vandens spalvos. 
 - Tu matei? -Caroline pasiteiravo Gintos. - Nesu mačius,  kad eliksyras taip nuskaidrėtų...  Bet spalva man labai graži.   
Gintai atnešus buteliukus Caroline pasiėmė samtį ir atsargiai įpylė jų meno kūrinio (paprasčiau tariant - eliksyro) į buteliukus.  Savąjį pasikišusi po apsiaustu mergaitė išsitraukusi lazdelę tarstelėjo:
 - Evanesco.
Apie šį burtažodį grifiukė buvo girdėjusi ir pirmąkart išbandė.  Norit tikėkit norit ne - pavyko. 
 - Puiku.  Gerai, jau pats laikas nešdintis iš čia, - tarstelėjo Caroline.
Susikibusios rankomis grifiukės išėjo pro duris.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Morgan Mara Swan Gruodžio 05, 2016, 10:38:54 pm
Morgan vikriai klaidžiojo antrojo aukšto koridoriais, vildamasi atrasti kokią apleistą vietelę, kurios niekas beveik neaplanko ir kurią jį galėtų sutvarkyti kaip nors jaukiai. Visai netrukus priėjo kažkokias, rodos, jau seniai nevarstytas ir girgždančiais vyriais su siena sutvirtintas duris, tad ilgai negalvojusi jas pastūmė ir įėjo į visai mielą mažą kabinetuką, prigrūstą gremėzdų, ir lėtai apsižvalgė. Plaukus, blakstienas ir nosį ištisai nutūpė pakilę dulkių sukūriai, it prižadinti iš sunkaus ir gilaus miego, kuriuo buvo užburti. Pora daiktų jai trukdė praeiti, tad ji iš kišenės išsitraukė burtų lazdelę ir juos po truputį ėmė valdyti ir kilnoti, tačiau jai ne taip labai ir rūpėjo, kur jie nutūps, tad paleido juos kur tik pasitaikė. Vinguriuodama tarp suolų, Mara lėtai apžiūrėjo visą klasę ir susidarė bendrą vaizdą. Pastebėjo vieną suolą, kuris buvo labai arti prie lentynos ir prie sienos, ir greitai ten nutapsėjo, tada klestelėjo ant kėdės ir pagalvojo, ką būtų galima padaryti, kad būtų patogiau. Šiek tiek tarp pirštų pasukinėjusi lazdelę, ją nukreipė į visai netoli esantį suolą ir jį perkėlė prie suolo, kuris buvo visai šalia jos, kad sudarytų šiokią tokią uždarą patalpėlę. Dabar liks tik įsikurti, lengviau atsiduso mergina ir atsilošė kėdėje.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Rosemarie Mortimer Gruodžio 10, 2016, 11:58:35 pm
Rosemarie, gan vėlyvą vakarą, klaidžiojo pilies koridoriais nė pati nežinodama kokio velnio. Galbūt jai reikėjo išvalyt mintis, o gal tiesiog išeikvoti nereikalingą energiją, jog vėliau nesiblaškytų lovoje iki paryčių. Kad ir kaip gaila, bet pastaruoju metus taip būdavo vis dažniau ir dažniau. Tikriausiai kalti mokslai - visgi, varniukė buvo jau penktakursė - tačiau savo darė ir aplinkui tvyranti įtampa.
Po nežinia kiek klaidžiojimo minučių, Rose priėjo apgailėtinai atrodančias duris. Jų medis buvo apšerpetojęs, dažai apsilaupę, o pačias, vos pajudintos, ėmė gailiai raudoti. Šiaip ar taip, šis veik kurtinantis girgždesys jos neatbaidė, tad kiek palūkuriavusi bei stengdamasi kelti kuo mažiau triukšmo, mergina įsliūkino vidun. Iš pirmo žvilgsnio niekuo nepamatė, išskyrus ne itin tvarkingai sustatytus senus suolus bei lentynas su knygomis, tačiau apžvelgus patalpą antrą kartą, akys užkliuvo už dviejų sustumtų stalų. Per juos nesimatė, kas slepiasi viduryje, bet Rosemarie nė neabejojo, jog kažkas yra. Varniukė tyliai nužingsniavo kietu grindiniu ir sustojusi prie stalų atsitūpė.

Papildyta

Pratupėjusi geras dešimt minučių šalimais stalų, Rose suraukė antakius. Nenaudojamą kabinetą dengė šešėliai, o dar ir tie stalai, todėl ji neįžiūrėjo žmogystos veido ir nežinojo pažįsta tą žmogų, ar ne. Tai kiek trikdė - varnė nenorėjo įsiveržti į asmeninę erdvę, tačiau jai ir pabodo tupinėti ant šalto akmens. Dievas mato, penktakursė nė nebejautė savo kojų!
Galiausiai atsidususi Rosemarie pakilo. Galbūt tasai mokinys ar mokinė tik nori pabūti viena. Galgi atėjo čia ieškodamas ramios vietos, jog galėtų apmąstyti šiuo metu jo gyvenime sūkuriuojančius įvykius. Nugalėjusi norą vėl pritūpti ir pasikalbėti su galbūt pagalbos ir supratimo laukiančiu mokiniu, varniukė dar kiek pabrūžino kojomis grindinį bei išėjo iš kabineto, palikdama vienišą siluetą vieną su savo mintimis.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Beatrice Georgiana Riddle Sausio 01, 2017, 10:33:43 pm
Kai Beatrice Sandrą Riddle užplūsdavo toks nenumaldomas įsiūtis, ir it giltinė persekiodavo ją kur tik eidavo, mergina imdavosi eliksyrų meno, juk ši veikla ją visada prablaškydavo, būdavo tarsi savotiškas katarsis, viso ko pradžia ir pabaiga. Taip ir dabar, įpuolusi į patalpą, kur anksčiau buvo nuodų ir vaistų kabinetas, ji puolė raustis pirmoje pasitaikiusioje spintoje, užsibrėžusi išvirti ką nors iš to, ką tenai suras, juk didžiausia medžiagų dalis nesensta, o kaip tik, kokybiškėja, kaip koks vynas. Pirma, kas grifei papuolė po ranka buvo sena maža plastmasinė dėžutė. Atidariusi ją išvydo sudžiūvusius mažus žalius lapelius, pridėjo prie nosies, pauostė. „mėtos!“ džiugiai klyktelėjo mintyse, atpažinusi džiovintus žiobariškų mėtų lapelius ir pykčio kaip nebūta. Apėmė nostalgija, juk Hogvartse taip mažai gali rasti to, kas žiobariška. Sumetusi, jog mėtų arbata padeda atsipalaiduoti ir nuimti stresą, taip vaiknamio globėja Melinda Dill sakydavo, penktakursė užkaitė katilą ir įmetė kelis džiovintus lapelius. Palaukusi keletą minučių viską nukošė ir išsibūrė puodelį, į kurį susipylė viralą. Kai pirmi arbatos lašai nuslydo stemple, sušildydami visą kūną, Tris širdyje paliko lengva lengva, ramu ramu. Atrodė, jog paskutinių dienų įvykių kaip nebūta. Grąžinusi dėžutę su likusiais mėtų lapeliais į spintą susidėjo visus savo daiktus, vis tebegurkšnodama išsivirtąją arbatą. O sulig kiekvienu gurkšniu protas vis šviesėjo ir šviesėjo. „Reiks man kas rytą pradėti tokią gerti.“ Pamislijo ir baigusi gerti pradangino puodelį. Tada darkart apžvelgė apleistą kabinetą ir išėjo.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Kajus Stefanas Andersonas Birželio 05, 2017, 10:37:38 pm
Kajus įėjo į senąją Nuodų ir Vaistų kabinetą. Paskui jį atpėdino jo vilkas Starkas. Rankose varnanagis nešėsi knygą apie magiškuosius gyvūnus. O į Nuodų ir Vaistų kabinetą jis atėjo dėl ramumo ir tylos, kuriuos jis čia galėjo rasti. Čia niekas nesilanko, todėl ši vieta tobula.
Šeštakursis atsisėdo ant seno suolo ir atsivertė knygą. Pradėjo skaityti apie knyzlius. Gan įdomūs padarėliai. Jam ir pačiam toks praverstų. Nors Starkas ne ką prastesnis melo detektorius.
Kaip tik tą akimirką pasigirdo inkštimas, kurį skleidė vilkas.
- Kas yra, Starkai? Nepatinka mintis, kad aš galiu turėti kitą augintinį?
Augintinis tarsi patvirtindamas sukaukė. Rudaplaukis atsiduso. Koks pavyduolis... Švelniai paglostė minkštą Starko kailį.
- Koks tu geras. Ką aš be tavęs daryčiau, mano mielasis pavyduoli?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Skarletė Siuzana Vein Birželio 08, 2017, 10:34:37 am
Kiyomi pasistrykčiodama lėkiojo Hogvartso koridoriais, kaip tik išsiprašė iš vienos nemėgstamos pamokos, vaidindama, kad skauda galva. Stengėsi elgtis tyliai, kad niekas neišgirstų, bet ji vis negalėjo atsidžiaugti tokiu lengvu ištrukimu. Staiga mergaitė išgirdo tylų inkštimą, sklindantį iš kairės pusės, kur tuojau pat atsirado ketvirtakursės ausis. Šioji smalsuolė išgirdo vardą Starkas, kuris, kaip pamena, visada "kybo" prieš herbologijos profesoriaus Ramsay pavardės. Juk jisai Starkas, tiesa? Mergaitė buvo susidomėjusi, kaip profesorius gali inkšti, o ir mintys nebuvo pačios geriausios. Tada Kiy išgirdo antrą balsą, ko gero jo partneris, gyvenimo draugas ar panašiai. Tai buvo nesuaugęs vyras, kiek jaunesnis, bet mokinys. Mielasis? Pavyduoli? Kas taip kalba su profesiriumi? Ir prie ko čia tas augintinis? Visai išprotėjo tie vyrai... Harley taip įdėmiai klausėsi, kad net užgriuvo ant durų, šios lengvai atsidarė ir dabar rudaplaukė gulėjo išsitiesusi ant grindų sename kabinete, o prieš ją nebuvo jokio mokytojo, tik vaikinas su varno nago uniforma ir vilkas. Gal Profesorius Ramsay animagas? Žaliaakė pradėjo atbulai trauktis nuo pikto šunėko, kaip pavadinsi, taip nepagadinsi, net akis užsidengė, pradėjo verkti.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Kajus Stefanas Andersonas Birželio 08, 2017, 04:31:35 pm
Kajus išgirdo trinktelėjimą ir pažvelgė į triukšmo šaltinį. Ant grindų gulėjo mergina, rudais plaukais ir apsirengusi Varno Nago uniforma. Tačiau jam nebuvo matyta.
- Starki, mes turime šnipą. Ar patiko klausytis kaip aš flirtuoju su savo augintiniu? Visą smagumą nutraukei. Bet jei nori galiu ir su tavim taip pakalbėti. Ar man taip kalbėti su tavimi? - su vos jaučiama  panieka paklausė šeštakursis. Tačiau vis dėlto priėjęs ištiesė jai ranką. Juk ji verkė vis dėlto.
- Starkas būtų pats paskutinis organizmas, kuris norėtų tave nužudyti, taip kad gali labai nesibaimint.
- Tai koks tavo vardas, mano mieloji pavyduole? O gal tave šitaip vadinti? - šyptelėjo rudaplaukis. Vilkas tik prigulė ant grindų, nusprendęs, jog žmonės jam įkyrėjo ir geriausias būdas jų vengti - miegoti.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Skarletė Siuzana Vein Birželio 08, 2017, 06:06:58 pm
-Taip, labai patiko,- sarkastiškai atkirto mergiotė,- ir ne, su manim tau taip kalbėti nereikia,- varnė atgalia ranka nusibraukusi ašaras, alkūne pastūmė vaikino ranką ir pati atsistojo, vis dar svirduliuodama pirmyn-atgal,- ačiū, atsistoti galiu ir pati. Kojos sveikos, rankos irgi, kitaip nei tu,- papurtė savo dulkinus plaukus ir jau apsisuko eiti, juk nenori trukdyti jo bendravimo su kažkokiu Starku, kurį Kiy įsivaizdavo kaip profesorių. Staiga išgirdusi klausimą, abejingai apsisuko ir įsižiūrėjo į vilką, kuris gulėjo ant grindų.
-Aš Kiyomi, ketvirto kurso, varnė, kaip pastebėjai, o tu? Ir nebandai manęs vadint kokia "mieloji" ar "paviduolė", nes aš tokia nesu. Gali vadint kokia rudaplaukė, juk aš galiu atsakyti taip pat,- nejaukiai šyptelėjo Harlė, užsikišdama palaidą rudų plaukų sruogą už ausies.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Kajus Stefanas Andersonas Birželio 08, 2017, 06:43:08 pm
- Aš įsivaizduoju kaip tau patiko. - tarstelėjo Kajus. - Ir kuria aš prasme aš turėčiau būt nesveikas? Ne tavo darbas žmonėms diagnozuoti sutrikimus ir kitokias nesąmones.
Nejausdamas poreikio stovėti, Andersonas atsisėdo ant suolo. Rudaplaukė apsisuko eiti, bet taip pat greitai atsisukus nusprendė pasilikti.
- Malonu, Kiyomi. Aš Kajus. Kažkokiu būdu esu šeštame kurse ir taip pat Varno Nage. Gerai, mieloji, aš tavęs  taip nevadinsiu, - šyptelėjo rudaplaukis.
Varnius apžvelgė klasę. Visur storiausi sluoksniai dulkių, kur ne kur mėtosi keli katilai ir kitokie eliksyrų gaminimui reikalingi įrankiai. Bet vis dėlto, kas ta siaubinga aplinka, kai čia galima nemokamai gauti ramybės?
- Beje, kodėl tu nesi pamokoje?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Skarletė Siuzana Vein Birželio 09, 2017, 11:21:28 am
-Aš nesakau, kad tu nesveikas,- mažoji sukliko it isterikė, greičiausiai sukvietė visus mokyklos darbuotojus ieškoti garso šaltinio,- gal ne tą, ką norėjau pasakiau ir viskas. Mano vardą žinai, daugiau iš manęs nieko nereikia, ir viskas, ar jau galiu eiti, Kajau?- išgirdusi šeštakursio, greičiausiai, vardą, nukreipė žvilgsnį durų link,- dar kartą pakartosiu. Jokiu būdu nebandai manęs vadinti "mieloji" ar kaip panašiai. Sakiau, rudaplaukė. Nesu tau kokia lėlytė, kurią tu gali erzinti, perrengti ar daryti ką nori. Ne, tiesiog aš tau to neleisu ir viskas. Didžiulis taškas,- o vos varnei susiruošus eiti, berniokas mestelėjo dar vieną klausimą. Kiy nežinojo ką atsakyti, tik burbtelėjo, vis dar nusisukusi nuo jo ir žvelgdama į kažkaip magiškai užsidariusias duris, po jos nukritimo.
-Ne tavo reikalas,- atkirto Harlė ir pamažu, atidariusi duris, perkėlė vieną koją per slenkstį.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Kajus Stefanas Andersonas Birželio 09, 2017, 10:12:59 pm
- Tarkime.
Rudaplaukei suklykus, Kajus delnais užsidengė ausis. Ot klyksnė.
- O jei reikia? Kaip tuomet, rudaplauke? - paklausė šeštakursis pabrėždamas žodį „rudaplaukė“.
Kaip tai ne lėlytė? - pats savęs paklausė juodaplaukis.
Kiyomi žengiant per slenkstį jis skubiai tarstelėjo:
- Atsiprašau, gerai?
Šioji turėtų jaustis ypatinga. Varnanagis nedažnai atsiprašinėdavo. Ne dėlto, kad nenusikalsdavo kitų atžvilgiu, bet tiesiog nematydavo priežasties atsiprašyti. Ksanderis prisiminė Lisetės komentarą apie jo augintinio vardą. Ir vis dėlto Kajus nebūtų Andersonas, jeigu neįmestų kokio juokelio ne vietoje ir ne laiku:
- Be to profesorius Ramsay nelabai apsidžiaugtų jei pamokos metu nueitum nežinia kur.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Skarletė Siuzana Vein Rugpjūčio 22, 2017, 07:40:04 pm
Pasigirdo nejaukus "atsiprašau". Vanilė sustingo, nežinojo ką sakyt.
-O kas, jei negerai? Na, gal ir atleisiu. Šįkart tau pasisekė,- šnypštelėjo šioji. Apskritai, tai turbūt pirmas kartas kai Pija elgiasi nedraugiškai, nemaloniai ir kalba piktai.
-Ir, išėjau į "ligoninę" paprašyti vaistų nuo "galvos skausmo" sau,- kabutėse pora žodžių parodžiusi mergina tarė,- tai kaip ir išėjau "teisėtai,- beveik be emocijų kalbėjo penktakursė,- o, ir dar, išėjau ne iš profesoriaus Ramsay kabineto, tad būk malonu ir nepastayk nesąmonių. Nors nemanau ar tu taip moki,- vyptelėjo juodaplaukė ir netardama nė žodžio, mostelėjo vaikinui ranka, nueidama koridoriu tolyn, tikrai ton pusėn, kur palatos.

((AtsiprašauAtsiprašau, kad taip ilgai neatrašiau :') Bet jaučiu jau ir baigiame šį RPG, nebent Kajus mane pasivis :') ))
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Anmeya Kovo 24, 2018, 11:49:01 pm
Mergaitė su pikachu pižama bėgo. Ją kažkas vijosi ir i šono tai atrodytų labai rimta, jei ne tas ryškus pikachu kostiumas. Atrodė, lyg antrakursė su kažkuo žaidžia gaudynes. Iš dalie taip ir buvo. Tačiau gaudynes ji žaidė ne su draugais. Neaiškus, anksčiau nematytas vyriškis pastebėjo ją, vaikštinėjančią naktį koridoriuje ir pradėjo eiti link jos. Tada neaišku kas šovė juodaplaukei galvon, bet ji lyg pajutusi pavojų pradėjo bėgti toliau nuo jo. Girdėjo kaip grindys už jos girgžda - jis ją vijosi. Kuo toliau, tuo didesnė baimė kaustė paauglės kūną. Tiesa sakant, ji neįžiūrėjo vyro veido, bet siluetas nepasirodė pažįstamas - ji tikrai dar tokio žmogaus negalėjo matyti. Jis, Amnetos akimis - dvimetrinis milžinas. Tikslaus jo ūgio mergina nė nenorėjo įsivaizduoti. Uždususi, ji atvėrė pirmo pasitaikiusio kabineto duris, įbėgusi neprisiminė tai padarė su lazdele ar ne - visąlaik bėgdama laikė lazdelę rankoje. - Colloportus. - Užrakino duris ir nuslydo jomis, atsisėsdama ant dulkėtų grindų. Bandydama nusiraminti apžiūrėjo patalpą. Eliksyrai, suolai, stalai - viskas dulkėta, apleista nuodų ir vaistų klasė. Galėtų paieškoti eliksyro, kuris nubaidytų tą baisūną, bet širdis atrodė tuoj iššoks iš krūtinės. Kas bus jei teks stoti į kovą? Įsitempusi ausis klausėsi. Išgirdusi pro šalį prabėgančius žingsnius palaukė kol jie nutols ir nuskubėjo bokšto link.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Elride Endlercat Gruodžio 30, 2018, 01:09:47 pm
Elridė įžengė į klasę spinduliuodama pasitikėjimu savimi. Po pakvailiojimo su Grifais jai labai greit pakilo nuotaika pagalvojus, kad tai gali nutikti vėl. O dar šauniau buvo tai, kad ji galės pavalgyti. O taip, maistas! Pats geriausias dalykas, tik, gaila, virtuvėje ją išvarė elfai, todėl ten kviestis visų bendrakoledžių negalėjo, būtent todėl ir stovėjo baltapūkė nenaudojamoj klasėj, kurios sienos nežinia kiek metų stūkso vienišos. Nors, geriau pagalvojus, smalsūs mokiniai turėjo ne kartą užsukti į tokią vietą, kadangi čia buvo tylu ir ramu, bet nebeilgam.
-Ką gi... Reikia paruošti šią vietelę...-apžvelgusi visą klasę žaliaakė susiraukė. Ant senų suolų buvo didžiulis sluoksnis dulkių, kambarys apėjęs voratinkliais, bet Grifiukė nusprendė atsikratyti tik tuo dideliu dulkių sluoksnių ir suolais, kadangi jų jai nereikėjo. Ir visgi, jos galios nebuvo tokios puikios, kad ji paimtų ir viską vienu mostu pradangintų.
Panelytė ėmė svarstyti, kaip viską padaryti lengviau, tada ji nusprendė, kad praviri langai padės. Tai aišku, kam rūpi, kad žiemos žvarbus vėjelis gali susargdinti į klasę atėjusius Grifiukus, kam rūpi...
Pravėrus pirmą langą iškart pasijautė gaivus vėjelis, tad šyptelėjusi Grifiukė pravėrė visus iki vieno langus ir vėl nužvelgė klasę.
-Pradanginti suolus... Kaip man tą padaryti?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Kaylie Mateo Gruodžio 30, 2018, 01:54:06 pm
Kaylie nebuvo tikra, kad šį kartą nori ten eiti, tačiau visgi reikėjo, jai patiko leisti laiką su Grifais, o dar maisto gaminimas turėtu būti visai šaunu.
Vos tik ši gavo laiškelį, kur atvykti ten ir pasileido, tačiau ji nesuprato, kodėl būtent tokia vieta, nors, jei viską atnaujinsi, tada gal taip. Be to, gal šiandien jau nebūsiu pirma?
Įžengusi į klasę rudaplaukė išvydo Elridę, aišku, ji džiaugėsi, kad išvis buvo kažkas atėjęs, nenorėjo būti pirmoji.
- Sveika, - ši maloningai šyptelėjo ir pažvelgė į klasę, taip, dulkėmis nusėti stalų paviršiai, visur voratinkliai.. O šiai atidarius langus grifė nustebo, kam to reikia, juk yra lazdelė. Nors gal išvėdinti ir reikėjo, tas pelėsio kvapas buvo išties nemalonus.
Kay nieko nelaukusi išsitraukė lazdelę ir vienu mostu viską sutvarkė, dabar klasė atrodė kaip nauja, o kvapas čia irgi buvo neblogas.
- O kaip panaikinti suolus? - Klausiamai pažvelgė į baltaplaukę. - Apie tai aš neišmanau, nebent galim juos išnešti į sandėliuką, o likusius sustatyti eilute, kad būtų patogu gaminti? - Pasidomėjo rudaakė, norėdama viską padaryti kuo kruopščiau, kad jau kai kiti ateis, jie imtusi darbo, nors tas darbas buvo ne darbas, o būdas pasilinksminti.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Miona Hera Gruodžio 30, 2018, 02:05:24 pm
Mionos galvoje buvo įstrigusi kažkokia melodija, kurios pavadinimo niekaip negalėjo prisiminti. Ją ir niūniuodama mergaitė žingsniavo pamirštos ir jau seniai nebenaudojamos kalsės linkui. Iš tiesų abejojo, ar ji buvo pamiršta. Galimai ten buvo lankiusios bent kelios besiburkuojančių mokinių poros.
Kai išgirdo apie užduotį, rudaplaukė iškart suprato, kad gero nelauk. Vien prisiminimas apie Kalėdų Senelio laukimo ceremoniją mergaitei kėlė prieštaringus jausmus. Ji ir šypsojosi, ir buvo gana nepatenkinta tokiu šiek tiek nederamu mokinių elgesiu tokią svarbią užduotį atliekant. Kad ir kas ten įvyko, pakartoti šitai vis tiek kas nors užsimanys, mintijo mergaičiukė. Be abejo, galvojo apie du padaužas brolius.
Kelias nebuvo toks tolimas, kaip iki Uždraustojo miško, todėl trečiakursė kabinetą pasiekė gan greitai. Vos pravėrus senas duris, kurių vyriai tiek nuo svorio, tiek nuo rūdžių girgždėjo, Mionai į veidą smogtelėjo gaivaus vėjo gūsis. Klasės viduryje išvydo Elridę ir Kaylie. Baltaplaukė stovėjo giliai susimąsčiusi ir kažką murmėjo panosėj, o Kaylie kaip tik baigė valyti dulkes.
- Nemanot, kad jei dar ilgiau laikysi pravirus langus, mes peršalsim? - nė nepasisveikinusi linksmai pradėjo Hera. - Sveikos, - maloniai nusišypsojo iškart po to, kai taip nemandagiai įsiveržė. Nenorėjo pasirodyti baisiai nedraugiška. - Na, bet gal ir gerai, kad pravėdinai klasę. Nuo dulkių kieko, kuris galimai čia slėpėsi, ir pelėsio smarvės būtų buvę galima uždusti, - spėjo mergaitė.
Šviesiaplaukė nužvelgė klasę. Čia buvo gana daug stalų, kurių tikrai jiems nereikėtų. Be to, jei prasidėtų žaidimai, mokiniai užsigautų.
- Kažkada kažkur skaičiau, kaip galima pradanginti daiktus. Na, ne itin lengva, bet galiu pamėginti. Vis dėlto, juk aš tik trečią kursą tesimokau. Nelabai praktikavau tokius kerus, - paskutinius žodžius grifiukė sumurmėjo, nes bijojo per daug prisišnekėti. Tačiau vėl įgavusi kruopelytę pasitikėjimo, mostelėjo lazdele ir šalimais netvarkingai stovinti kėdė išnyko. - Štai taip, - pamėgino pamokyti baltapūkę ir kitą grifiukę ir toliau tęsė darbą. Kuo toliau, tuo sekėsi lengviau ir jau netrukus bent trečdalis suolų buvo panaikinta. Nemėgino visko panaikinti vienu metu, nes butų prisivirusi daug košės, todėl burtus kaskart naudojo tik prieš vieną daiktą.
- Reiktų palikti vieną suolą. Nedankinkit mokytojo stalo. Mums prireiks. Juk nenorim vėliau dar mąstyti iš kur stalą gauti, ar ne?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Bastiano Zuccarelli Gruodžio 30, 2018, 05:15:42 pm
   Marcus'as Green'as pasišvilpaudamas pėdino siauru Hogvartso koridoriumi kartu su broliu dvyniu Adam'u. Įraudę nuo šalčio skruostai bylojo, kad jiedu kaip tik grįžo į mokyklą iš lauko. Gal net nuo paežerės, nes tik tenykštis vėjas taip ryškiai nudažo veidus. Na, o per petį bent jau vienas iš identiškųjų dvynių Green'ų brolis nešėsi persimetęs savo žieminę striukę, mat tingėjo baladotis į Grifų Gūžtos kambarius, kad ją pasidėtų.
   Nelabai gerai pažįstamu koridoriumi abudu jie nužingsniavo pirmyn, tada atgal.
   - Tai gal čia? - Marcus'as nepatikliai dėbtelėjo į pusiau numuštą lentelę, skelbiančią, jog ten yra Nuodų ir Vaistų kabinetas. Akivaizdu, kad nei profesorius Lizertas, nei profesorius von Sjuardas nebūtų leidęs ant savo durų kaboti tokiai netvarkingai lentelei. Ramusis dvynys atsargiai nuspaudė rankeną ir kyštelėjo nosį vidun. Taip, pasirodo, pataikė.
   - Sveiki, - kilstelėjo ranką Marcus'as tiems, kurie pastebėjo įeinančius dvynius. Ekstravagantiškai šūkalioti visai nebuvo ūpo. - Tai ką šiandien ketinam veikti? - paklausė Green'as.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Adam Green Gruodžio 30, 2018, 06:05:38 pm
Adam' as kartu su broliu žingsniavo gana siauru koridoriumi, ieškodamas kabineto, kuriame turėtu kažką atlikti kartu su Grifų Gūžtos kolektyvu, aišku, po to karto Uždraustajame miške, jis tik to ir troško, jam niekada nebuvo per daug išdaigų.
Šie eilinį kartą buvo raudonais skruostais, o tai reiškia, kad bent kelias valandas tikrai praleido ne mokykloje, o lauke, "kvėpuodami grynu oru". Green'' ui retai, kada patiko tupėti viduje, nepatiriant nieko įdomesnio.
Dviems broliams dvyniams žingsniuojant pirmyn atgal siauru koridoriumi, pagaliau išvydo kabinetą su kažkokia labai jau netvarkingai užkabinta lentutę.
- Greičiausiai, - linktelėjo broliui ir šiam nulenkus rankeną įsmuko į kabinetą. Aišku išvydęs Elridę ir kitas dvi mergaites, kurių nepažinojo mostelėjo rankele. - Sveikos, - šis šelmiškai šyptelėjo. - Aha, rimtai, ką mes čia veiksim? - Pažvelgęs į baltaplaukę šis šyptelėjo, aišku, turbūt pats nejausdamas vėl suerzins tą mergiotę.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Elride Endlercat Gruodžio 30, 2018, 06:16:34 pm
-Sveika,-atėjus Kaylie paaugliukė išspraudė šypsena, bet pasijautė kiek nejaukiai. Dabar, kai ji nespėjo visko paruošti viena, jos manymu, kitiems pasirodys kaip visiška nevėkšla, o ji juk stengėsi būti geriausia.
-Oi nežinau... Mums ir vietos reikia ir prietaisų gamybai... Būtume virtuvėj, bet,-Elridė nutraukė save, kiek nuraudo.-Elfai iš ten mane išvarė, tai, žinot...
-Sveika, Miona,-prisiminusi Grifės vardelį tarstelėjo mergaičiukė, tačiau tiksliai nesuvokė, kodėl ji turėtų uždaryti langus.-Jums ką, šalta?-nuoširdžiai nesuprasdama pakalusė baltapūkė, mat dėl sušalimo ji baimės neturėjo ir būtent todėl manė, kad ir kiti neturės, o kodėl turėtų?
Stebėdama, ką daro jaunesnė Grifiukė Elridė vėl pajautė gėda. Kaip ji nemoka tų burtų? Kodėl ji tokia "atsilikusi"? Nemalonus jausmas perskrodė jos kūną, bet ką jis pakeis, juk proto nesuteiks... Tad pasistengusi ignoruoti savo jausmus mergaičiukė po truputį atkartojo Mioną ir ėmė danginti suolus iš klasės.
Kai merginos pabaigė į nenaudojamą kabinėtą įžengė ir daugiau žmogučių, kuriuos, kaip gali būti keista, Elridė apdovanojo šypsena.
-Manau bus linksma pasižiūrėti, kas stato gražiausius namelius ir moka nesudeginti šio kambario...-taip pasakiusi Grifiukė persižegnojo ir nusijuokė, nes žinojo, kad būtent ji ir gali viską sudeginti. Kulinarė iš jos ne kokia, nors valgyti ir mėgo.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Kaylie Mateo Gruodžio 30, 2018, 07:53:00 pm
Kay džiaugėsi, kad mergina šįkart, nors ir per prievartą šyptelėjo, bet rodos nebuvo labai pykta.
- Na nieko, gal mes kaip nors susitvarkysim, - stengdamasi išlikti optimiste ši šyptelėjo ir pažvelgė į atėjūnę.
- Laba, Miona, - mandagiai šiai šyptelėjo ir džiaugėsi, kad bent jau dabar čia nebebuvo dulkių ir to pelėsio kvapo. - Man tai ne, ne šalta, juk kažkaip reikėjo pašalinti tą baisų dvoką, - išlemeno ši, nes jai dažniausiai patikdavo būti vėsumoje, be to apsirengusi ji buvo džemperį, tad peršalti nebijojo.
Nors Kay buvo ir penktame kurse, tačiau burtažodžio, kuris panaikinti iš klasės suolus nemokėjo, tačiau ją nustebino trečiakursės žinios. Ši atrodė esanti daug protingesnė nei pati rudaplaukė ar netgi baltapūkė. Tad ši tik su savo lazdele ėmė kartoti paskui merginą ir liko tik vienas stalas klasėje.
- Šaunu, - sumurmėjo ši ir sulaukė dar keletos naujų veidų, na kokių naujų, atėjo dvyniai, kurie rodos ir vėl buvo nusiteikia išdaigoms, kas rudaakei ir nelabai patiko, tačiau ji taikstėsi, netgi su tuo.
- Palaukit, o tai mums reikia virtuvinės įrangos, miltų ir viso kito, kas žino kaip tai gauti? - Klasutelėjo ši, ir pažvelgė į Elridę, nors aišku kreipėsi į visus čia esančius.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Nihal Eris Gruodžio 30, 2018, 08:15:06 pm
Mėlynplaukė eilinį sykį žygiavo pas savo koledžo draugus, juk vos tik ji gavo laiškelį, jei susidomėjimą kėlė tai, kaip jie gamins maistą, klasėje, kurioje suolai, turbūt voratinkliai ir dulkės, juk ji buvo nenaudojama.
Ji žingsniavo ilgu ir siauru koridoriumi, kol pagaliau prieš akis išvydo tas duris, kurių jai dabar reikėjo. Tuo pat metu ji greit nulenkė rankeną ir pravėrė duris, Čia buvo broliai dvyniai, baltapūkė, Miona ir Kay, aišku, Nihal čia nepažinojo nei vieno, tačiau susibendrauti nori nenori reikėjo.
- Sveiki, - ši per prievartą išsišiepė ir tarp jų pasigedo Suzų, ji nustebo, kaip tas berniūkštis dar čia neužsuko.
Įėjusi į klasę ji nelabai kreipė dėmesį į klasę, tačiau apsižvalgiusi suprato, kad klasėje yra visai neblogai pasidarbuota, suolų nebuvo, o ir dulkės buvo pranykę, be to patalpa buvo vedinama.
- Tai.. - nutęsė mergina, - tai nuo ko čia ir ką pradėsim? - Ši paklausė ir savo mėlynų plaukų sruogelę užkritusią ant akių, šmestelėjo į galą.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Bastiano Zuccarelli Gruodžio 30, 2018, 11:01:19 pm
   Bene pirmas dalykas, kurį Marcus'as pastebėjo, įnešęs savo nuotykių ištroškusį snukį čionai, buvo baltaplaukė galvelė. Balta spalva, kaip bebūtų keista, šiam grifui šiuo momentu daugiausia asocijavosi su vienu dalyku - konfliktais ir nesąmonėmis. Taip ir norisi baltaplaukę išprausti jos plaukų spalvos sniege. Smagus reikalas tos žiemos maudynės.
   - Ką gi, mums tiks ir ši vieta, - patikino Marcus'as, mintyse jau brandindamas naują nesąmonę. - Juk burti mes mokam, - mirktelėjo su šypsena.
   Grifiukas apsidairė po ne itin tvarkingą klasę, mąstydamas demonstratyviai nutaisė rūpintojėlio povyzą, o tuomet iš vidinės apsiausto kišenės išsitraukė lazdelę ir nubloškė striukę ant truputį apdulkėjusios palangės. Bala jos nematė, juk elfai išplaus. Arba ir lazdele dulkes možna pašalinti. Ne tas dabar sukosi Marcus'o galvoje.
   - Kaip mes čia galėtume įdomiai iškepti sausainių, Adam'ai? - atsigręžęs į brolį paklausė su perdėtai susimąsčiusiu ir nustebusiu veidu. - Mums reikės ugnies, a?
   Dvynys buvo tikras, kad jo brolis jau pagavo jo mintį ir suprato, kaip jie juos keps. Beliko sugalvoti, kaip fejerverkus įtaisyti taip, kad jie ko nors neužmuštų, ir pritaikyti kepimui. Galbūt Adam'as ką nors sugalvos.
   - Ar kažkas pasiruošėt tešlos? - paklausė grifiukas, visur dairydamasis didesnio dubenio su saldžia ir minkšta mase. Staiga tokį jį ir pamatė - ir nė nesiklausęs, kas jį atnešė ir iš kur gavo, mat numanė, kad tai kuris grifas atsitempė iš virtuvės elfų - nužingsniavo prie jo. Atsiplėšė tešlos gabalėlį, paragavo.
   - Mmm... Imbieriniai sausainiai. Mama tokius kepdavo, - sumurmėjo Marcus. - Jūs turbūt nieko prieš, kad paragavau? - staiga susizgribo vaikis. - Aš tik nedaug...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Elijah Chris Dawson Gruodžio 30, 2018, 11:36:55 pm
Eilinį sykį šešiolikmetis ėjo ten, kur turbūt nė neturėjo būti, juk jo dažniausiai ten nieks nepastebi, tačiau šis stengėsi, nors, kur nors sudalyvauti buvo reikalingas ar ne jam buvo dzin, svarbu atlikti darbą ir tada išeiti, nors užtenka ir pastovėti, pažiūrėti, kaip kolegos jį atlieka.
Šis priėjęs nenaudojama klasę, greit nulenkė rankeną ir įsmuko į vidų.
- Sveiki, - gana rimtai išlemeno Dawson' as ir atsistojo truputį šalimais, nes kažką daryti buvo labai aptingęs. Nors nelabai žinojo, ką ir reiks daryti, tačiau pagal viską sprendžiant turbūt reiks kažką gaminti arba kažkas panašaus, nes išvydęs vieną iš dvynių ją skanaujant suprato, kad tai geruoju nesibaigs.
Elijah buvo gana konfliktiškas, tačiau ne Hogvartse, čia jis stengėsi išlikti ramus. Tad dabar, jis toks ir buvo te spoksojo į jaunimėlį, atsistojęs kiek nuošaliau.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Adam Green Gruodžio 30, 2018, 11:50:44 pm
Adam' as dar stovėjo kol kas labai ramiai, palyginus tai, kad jis toli gražu toks nebuvo, jo galvelėje visada žaižaruodavo naujos mintys, naujos idėjos, kurios tikrai nebuvo šventos, šis vaikis tikrai buvo prisiėdęs velnių, nors turbūt tai būdinga visų Green' ų šeimai.
Grifas bespoksodamas į žmones, kurie čia buvo, bandė vis sukurpti naują planą, mintį, kuri leistu truputį pašėlti, juk ramybė - angelui.
- Aš turbūt turiu mintį, - šis pažvelgęs į brolį linktelėjo galva, žinojo, kad mažų fejerverkų jis visada turėjo savo kišenėje. Bus smagu..  - Mums tikrai, brolau, reikės ugnies ir jau numanau, kur jos gauti, - įkišęs ranką į kišenę, gilią kišenę, šis mirktelėjo Marcus' ui duodamas suprasti, kad mintį jo pagavo ir žinojo, ką daryti, tačiau reikėjo kažko, kas nesužeistu mokinių.
Adam' as ėmė blaškytis po klasę kažko ieškodamas, o ko ir pats tiksliai nežinojo, kažko, kas sulaikytų tą mažų fejerverkų smūgį. Už akių užkliūvo didelis metalinis kibiras ar puodas, tad jį greit paėmęs atsitempė į nuošalią vietelę.
- Ėj, Marcus' ai, gana tą tešlą ėst, eikš čionai, reik sausainiai kepti, - išlemeno šis ir paruošė fejerverkus gražiai sudėliojąs į tą metalinę dėžę. Na, dabar jau, broliuk, prašau, gamink. 
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Elride Endlercat Gruodžio 31, 2018, 12:11:40 am
-Aha, šituos burtus aš jau pažiūrėjau...-nuraminusi Grifiukę Elridė atsisuko į profesoriaus nebenaudojamą stalą ir pasistengė susikaupti. Burtų dar nebandė, bet puikiai juos įsiminė, tad keli lazdelės mostai ir jai pavyko išburti kelis dubenėlius tešlos. Tada panelytė išburė formeles, kadangi buvo suplanavusi, kad reikės būtent namelius išsikepti, o vėliau ir varžybas surengti, nežinia, iš kur pas ją kyla tokios idėjos, bet tiek tos... O vėliau baltapūkei pamosavus burtų lazdele atsirado ir kiti reikalingi dalykai.
-Užtruksime ilgiau nei kelias valandas, bet ką gi, galėsit savo artimiesiems namelius pastatyt, ką manot apie varžybėles?-taip pasakiusi mergaičiukė nužvelgė dvynius, jai iš tikrųjų nepatiko, kad jie buvo klasėje, kadangi nujautė nelaimė, o tada jos žvilgsnis nukrypo ties pažįstamu veideliu. Net juokinga, kiek žmonių ji pažįsta, tačiau... nemėgsta, ir būtent jie buvo Grifai!
-Ooo, kažkas pagaliau nusprendė prisidėti prie veiklos,-paaugliukė kreipėsi į Elijah, kadangi puikiai atsiminė, jog šis pratinginiavo visą laiką kai reikėjo ruoštis Kalėdų Senelio ceremonijai.
-Ei! Nevalgyk tešlos, apžora...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Elijah Chris Dawson Gruodžio 31, 2018, 12:34:59 am
Vampyras stovėjo klasės kampe ir nenorėjo būti liečiamas tuo labiau su maistu, kai pamatė, ką toji
baltapūkė čia iškrėtė, bliūdeliai su tešlomis, formos rodos skirtos sausainiams arba nameliui, o vėliau atsirado ir daugybė kitų daiktų, na nuostabu pasirodo, reiks gaminti.
Dabar jis stengėsi nesirodyti ir nesimaišyti, nes šito nenorėjo, tačiau ar El, kada nors praleidžia ką pro akis.
Elijah ta mergiotė tikrai nervino, o dar kai kreipėsi būtent į jį, jis tikrai susierzino, žinojo, kad toji ramybės dabar jau neduos, užteko su ja pabendrauti, gali iš to spręsti, kas ji per viena, aišku, jis ant jos nepyko.
- Ooo, kažkas mane pastebėjo, - numykė šis, - tai ką čia man daryti? - Klausiamai pažvelgė į mergiotę, - o beje, aš nelabai už varžybų rengimą, tačiau jei bus daug tokių, kurie sutiks, turbūt neturėsiu, kur dėtis? - Nutęsė šis ir pirmai ignoravęs mergiotės žodžius dar sykį prabilo, - ėj, aš netinginiavau, jei jau pamiršai aš su grupe, - šyptelėjo šis.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Bastiano Zuccarelli Gruodžio 31, 2018, 12:36:24 am
   Kai teroristas brolis suveikė Marcus'ui ugnies ir dar netgi pečių, grifiukas linktelėjo ir pasitrynė delnus. Nepamiršo nusikniaukti ir dar gabalėlio tešlos, nors Elridei, rodos, tai neitin patiko. Nors ji kol kas per daug ir nepatiko.
   - Aš tik truputį, Elride, - mirktelėjo Marcus'as jai. - Ji skani. Ar tu darei? - pabandė jis įsiteikti.
   - Dėkui, Adamai, žiū, visad viskam pasiruošęs, - iškėlė delną numanomam ,,high-five'ui" dvynys, žengęs arčiau fejerverkų pridėlioto metalinio puodo. Tais pačiais delnais vaikis taip pat nuvalė truputį (aha, truputį) apdulkėjusį buvusį kažkokio profesoriaus stalą, užsimetė ant jos šiek tiek tešlos ir delnais, nuo kurių jau minėtas dulkes nusivalė į juodas uniformines kelnes, ją išlygino atseit iškočiojo. Tuomet nieko netaręs nusišvilpė kelias sausainių formeles iš Elridės.
   - Tu galėtum būti prefektė, visad viskuo apsirūpini, - sumurkė Green'as baltaplaukei merginai, kai prisispaudė sausainių ir grąžino jai formeles. Su iš kažin kur apsiausto kišenėje atsiradusiu žiebtuvėliu Marcusas sudegiojo visus fejerverkus, primėtė į metalinį puodą sausainių formelių ir staigiai puodą uždengė metaliniu dangčiu ir prispaudė rankomis. Fejerverkai viduje ėmė šiurpinamai bumbsėti ir daužytis, Marcus'as nusikvatojo iš smagumo, bet linksmiesiems sprogmenims jau kilnojant ranką ant puodo atsisėdo, kad savo svoriu apsaugotų grifus nuo galimo fejerverkų išsilakstymo po visą klasę ir smagios musulmoniškos egzekucijos.
   - Na, štai. Ragaujam, - pareiškė Green'as, vos puodas nutilo. Nukėlus dangtį staiga iš jo iššovė tarsi to tik ir telaukęs magiškasis fejerverkas. Marcus krito ant žemės ir užsidengė ausis.
   - ATSARGIAI! VIENAS PABĖGO! - užstūgo dvynys, kad įspėtų grifus.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Adam Green Gruodžio 31, 2018, 12:59:44 am
Adam' as nusitebėjo, kad brolis kuo toliau tuo labiau ima įsiteikti Elridei, jam tai kėlė juoką.. Negi mielas broliuk, tu ją įsikliopinai?
- Šiaip čia fejerverkai turėjo būti kai kam kitam, tačiau bus gerai ir dabar, - išspaudė šis ir sumušė su broliuku delnais.
Grifiukas stebėjosi savo brolio išradingumo įsiteikti tai baltaplaukei, kad net retkarčiais iš niekur nieko suprunkšdavo.
Dabar Marcus' as prisispaudęs formelių, kurių "pasiskolino" iš baltapūkės, ėmėsi smagiausios dalies - kepimo. Aišku, čia kepti ant krosnies nebuvo nė minčių, viskas vyko ant labai "geros" ugnies, tokios nė pas turtuolius nerasi, nebent per naujus metus, ore išvysi.
Vienam iš dvynių ėmus kepti, antrasis liko stovėti vietoje, žinojo, kad brolis nesusimaus, nors kas ten žino, visi juk keičiasi. Puodui taip besproginėjant Adam' as džiaugėsi, kad sausainiai rodos kepa, kad ir ant fejerverkų, o garsui nutylus broliukas pasiūlė ragauti, aišku šis niekada neatsisakys, tačiau, kai šis atleido dangtį vienas likęs magiškasis fejerverkas skraidė po klasę, tiesa sakant, Green' as vos spėjo pritupti.
- Nu tu tai idealus kepėjas, - šyptelėjo šis broliui ir mirktelėjo. - Bet tuo pat ir kvailys.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Elride Endlercat Gruodžio 31, 2018, 01:35:37 am
-Kepsim, vaikinuk, išsigelbėjimo nėra,-draugiškai nusišypsojusi ir su didelėm pastangom nepasišaipyti ji parodė į stalą, ant kurio buvo visų reikiamų dalykėlių.
-Taip, taip... Grupė... O dabar, eik dirbti, tikiuos tavo namukas bus vertas paskutinės vietos,-vis tiek nesusilaikiusi nuo kandžios frazės Elridė nužvelgė besidarbuojantį dvynuką ir kiek nustebo dėl komplimetų.
-Kokia tau bitė įgėlė?-vėl nesusilaikiusi Grifiukė tarstelėjo Marcusui, kadangi šio elgesys jai buvo per daug įtartinas, ir visgi neveltui. Nežinia, kaip tos idėjos kyla dvynukų galvose, bet šioji nebuvo pati geriausia.
-Naujieji vizliai...-nejučia prunkštelėjusi mergaitė stebėjo visą spektaklį, bet kai vaikinukas surėkė, kad reikia slėptis... baltapūkei kilo didžiulė panika. Ji užsidengė veidą ir krito ant žemės.
-TU KVAILYS POVELNIŲ!!!-jos žodžius sekė dar keli keiksmai, kurių įgarsinti nelabai galiu... Žaliaakė buvo pikta, net labai pikta ir susierzinusi.
Kai viskas, rodos, nurimo, ji žudančiu žvilgsniu nužvelgė abu dvynukus.
-Jūs viską gadinat,-sušnypštusi per sukastus dantis Grifė čiupo saują miltų ir sviedė juos į brolius. Tik bėda, kad jos metimas buvo toks, kad miltai pasiekė ne tik brolius, bet ir ją, ir kitus kambaryje buvusius žmogučius.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Eric Nocturn Gruodžio 31, 2018, 01:39:16 am
Erikas traukė link reikiamos vietos su mažesniu Grifu, kadangi šis, rodos, buvo pasiklydęs.
-Dar vienos prisigalvotos nesąmonės...-tyliai prunkštelėjęs jis įžengė į klasę, kai tiesiai pro jo šoną, pro mažojo Grifiuko galvą, praskrido fejerverkas. Iš baimės vaikinukas greit pasitraukė į šoną ir tuo pačiu timptelėjo mažametį, lyg tai kažkiek būtų jiems padėję.
-O, rodos, čia bus linksma...-tyliai burbtelėjęs Erikas žengė į klasę, bet ir vėl pasigailėjo. Baltapūkė beprotė sviedė miltų saują į padaužas dvynukus, atrodo, būtent ši trijulė ima daryti nesąmonės, ir visgi, nieko nebūtų, jei tie miltai nebūtų pasiekę Grifo tobulai garbanotų plaukų.
-Voa, voa, raminkites jūs gal?-nužvelgęs visą kabinėtą jis svarstė, ką čia planavo daryti tie maži padaužos, tačiau į galvą nešovė jokia mintis. Va tai beprotnamis...
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Suzu Nakashima Gruodžio 31, 2018, 01:43:58 am
Suzu tipeno iš paskos vyresniam Grifui, kadangi neįsivaizdavo, kur turėtų būti nurodyta klasė. Ir kodėl pilyje buvo tiek daug nežinomų koridorių ir vietų? Nors, metų jam dar mokytis buvo daug, tad laiko viskam ištirinėti taip pat.
Stengiantis neatsilikti nuo vyresnėlio plačių žingsnių rudaplaukiui teko ir pabėgėti, o tada jis staigiai sustojo. Supratęs, kad jie priėjo prie reikiamos vietos rudaakis dėkingai atsiduso ir stebėjo, kaip prasivėrė durys. Ir tik jos prasivėrė... Vaikinukui praskrido visas trumpas gyvenimas pro jo akis. Jis išvydo  ir tėvus, ir Hayato ir... tą klaikų vaizdą Uždraustajame miške, kas berniukui sukėlė paniką. Ir nors jis ir buvo timpteltas vyresnėlio, Suzu liko stovėti tarpdury, drebėdamas, nesuvokdamas, kad iš jo akių eilinį sykį riedą sūrųs vandens lašeliai... Viskas ką matė jo akys, tai klaikus papuvęs merginos lavonas. Jis kėlė baimę, siaubą, o tada berniukas pajautė skausmą kojoje, deginantį skausmą, bet nerėkė, nežinia, kodėl bet negalėjo. Skausmas, kaip ir pirmą kartą, ėmė kilti aukštyn.
Gaila, kad dėl tokio dalyko berniukas atrodė kaip kvailys įstrigęs tarpdury ir nė nepastebėjo, kad kambaryje yra jam šypseną keliančių žmonių.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Kaylie Mateo Gruodžio 31, 2018, 01:45:04 am
Taip, Kay buvo teisi, kur dvyniai, ten ramybės nebus, jų proto galvoje neaišku kiek buvo, kad sumąstyti kepti sausainius ant tikrai "nuostabios" krosnies. Rudaplaukė laikė juos bukais, tačiau nesitikėjo, kad taip stipriai, juk koks kvailys tai sugalvotu, turbūt tik du - broliai Green' ai. Ši nujautė, kad problemų teks laukti, tačiau tokių nesitikėjo, kai vos per kojas neperėjo fejerverkas, ši spėjo šoktelt.
- Kas jums darosi?! - Klausiamai pažvelgė į tuos du kvailelius. Ir garsiai šmestelėjo keletą keiksmų, nors ji to niekada nedarė, tačiau dabar džiaugėsi, kad visos galūnės vietoje, o tie keiksmažodžiai buvo niekis.
Kaylie jau tikėjosi šiek tiek ramybės po viso to jovalo, tačiau ne ant jos užtiško miltai, ne kas kita, o miltai, tas rudaakę dar labiau suerzino, tad ši nieko nelaukusi paleido keletą tešlos gabaliukų tiesiai į tuos du bekapročius, net pamiršusi El pasiūlymą apie lenktynes, kaip čia ką pagaminsi, kai Green' ai šalia.
Maža to į klasę įėjo dar vienas pasipūtėlis, arogantiškas vaikinukas, kuris "bandė" sutvarkyti šią netvarką, tačiau kaži ar įmanoma.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Elijah Chris Dawson Gruodžio 31, 2018, 01:52:16 am
Elijah tikrai nesitikėjo, kad vieną dieną jam kažkas ims vadovauti, nuo kada? El buvo mergiotė, kuri turbūt erzino visus, prisiminkim mišką, kai ji susipešė su Green' ai, kaži ar išvis įmanoma tai pamiršti.
- Kepti? Pablūdai? Aš tau panašus į kepėją? - Dustelėjo šis ir nutęsė.. - O, kad ir bus vertas paskutinės vietos, man vienodai.. kažkaip tas nerūpi, dabar mąstau, ką išvis čia veikiu.. - išspraudė šis ir jautė, kaip ši ėmė vėl "kandžiotis", kandžiais žodžiais.
Elijah dėmesį dabar patraukė du broliukai saldainiukai, kurie rodos buvo patys keisčiausi žmogeliukai, kuriuos teko matyti vampyrui, kepti ant fejerverkų.. Turbūt jie proto neteko.
- A, jūs pablūdot? - Žvilgtelėjęs į dvynius išlemeno šis ir norėjo iš čia dingti, kai staiga pro šoną prazvimbė fejerverkas, o baltapūkė ėmėsi maisto karo, aišku, šis nė neketino prisidėti, kai ant jo idealiai sušukuotų plaukų užtiško miltų. Tad ir šis įsivėlė į tą kvailą vaikų žaidimą.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Nihal Eris Gruodžio 31, 2018, 02:03:04 am
Mėlynplaukė buvo gana rami, visada su viskuo sutiko, netgi išgirdusi El pasiūlymą palenktyniauti ji deramai linktelėjo galva, kol... Kol du išprotėja berniūkščiai ėmė kepti sausainius ant sprogstančiųjų fejerverkų, aišku, to protingas žmogus nesugalvotu, tačiau ji nekreipė į tai dėmesio, tačiau šiam surikus, kad reikia saugotis, mergina kruptelėjo, nelabai suprato kas vyksta, kai staiga privalėjo pasilenkti, nes tas prakeiktas sprogmuo praskrido jai pro galvą. Ji te žvilgtelėjo ir pastebėjo, kaip pro duris įeina vyresnis vaikinukas, o paskui ir Suzų, kuris stovėjo tarpdury, o taip tas vietos nerandantis fejerverkas paliko klasę ir dabar tuoj kažkur sprogs.
Nihal' os tas nedomino, ji stebėjo vaikinuką, kuris rodos buvo truputį "išėjęs kažkur", priėjusi ji prisiminė koledžo vadovės žodžius, kad šį reikia kartais prižiūrėti.
- Tau viskas gerai? Labas, - ši maloningai šyptelėjo ir pajautė, kaip ant jos nugaros užtiška miltai. Tad greit ši rami, violetinių akių savininkė, pagriebusi puodą su tešla ir atsignibusi tos tamprios košės paleido ją į kažkur, kur buvo žmonių.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Adam Green Gruodžio 31, 2018, 02:09:18 am
Adam' as tikras velnio kūdikis, aišku, tai buvo brolio mintis, tačiau deja, kad ir kaip būtų dabar jau gaila jis davė šiam fejerverkų. Visi buvo tikrai pykti, rodės paskers, tačiau šiam reikėjo laikytis.
- Klausykite! - Šuktelėjo šis, tačiau niekam čia nebuvo įdomu, visi rėkė ir vadino šiuos kvailiais, tačiau Green' ui tai buvo nemotais, kol tą su baltu viršugalviu, nepaleido į dvyniu miltų, tada jau grifas irgi norėjo pasilinksminti.
- Kas su tavimi negerai? - Pažvelgęs į mergiotę šis pažėrė šiai klausimą ir pagriebęs sausainį, kuris buvo nedakepęs, jį paleido tiesiai tai mergiotei į galvą.. Aišku po to jis to jau gailėjosi, tačiau stengėsi išlikti ramus, nes jau matė, kad visa šita betvarkė, baigsis labai blogai, tad blogiau padaryti negalėjo, nors.. 
- Brolau turi minčių, ar ir vėl eilinį sykį palieki viską man?
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Elride Endlercat Gruodžio 31, 2018, 02:14:51 am
Į mergaitę atskriejo nelemtas sausainio gabalas ir ši užsidegė kaip katilas.
-Sakai su manimi kažkas negerai?!-garsiai surikusi Elridė paėmė visą maišą pilną miltų ir staigiai pribėgusi prie dvynio užpylė jį ant galvos. Gaila, bet miltų gavo ir pati mergaitė, tad užsikosėjusi atsitraukė, o tada žiūrėk tau, ją pasiekė tešlos gabaliukai!
Dar labiau susinervavusi ir nusivylusi tais nelemtais "vaikais" Grifė ėmė spiegti, pasiemė buteliuką vandens ir atkimšusi jį metė tiesiai į mėlynų plaukų savininkę, iš kurios sulaukė tą tešlos gabaliuką.
-Kodėl Grifų Gūžta pilna bepročių?!-garsiai surėkusi ji apžvelgė kiekvieną žmogų, praleido tik save. Atrodo, Green'ai buvo visiški bepročiai, bet ir pati baltapūkė nebuvo šventa, tik, aišku, kam tai rūpi, juk reikia rėkti ir kaltinti kitus.
-Žinot, jei pasakiau, kad mes darysime namelius, tai juos ir darysime, kodėl jūs negalite bent kartą paklausyti manęs?-Elridė buvo įsižeidusi, jos planai eilinį sykį žlugo ir ji nematė jokios išeities planų pasitaisymui.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Eric Nocturn Gruodžio 31, 2018, 02:19:58 am
Erikas apšalo nuo tokių vaizdų. Iš tikrųjų, jie jam sukėlė šiek tiek juoko. Pasitraukęs labiau į kampą vaikinukas apžvelgė visus ir patraukė pečiais.
-Reikia namelių, tai bus namelių, tegu daro jie ką nori...-taip taręs jis išsitraukė savo burtų lazdelę ir ant stalo atsirado jau iškeptos namelio dalys, o šalia ir skanaus balto kremo.
Patrynęs rankomis jis pasiemę namelio dalis ir su kremu ir pasitraukė tolyn nuo viso chaoso.
-Tegul jie čia eina iš proto, aš pastatysiu geriausią namą!-nežinia, kokia musė jam įkando, bet vaikinukas elgėsi tikrai keistai, bet ką gi, bent miltais nesimėtė, o kažką tauringo darė, mat Erikas nusprendė, kad toks namukas bus puiki dovana jo puskurtei senelei, kurią taip mylėjo. Ką tėvams padovanoti jis nenusprendė, mat jam atrodė, kad jie turi viską... Juk buvo namai, namų elfai... Ir nuostabus sūnus! Ko dar gali norėti suaugę žmonės? Vaikinukas dar nužvelgė visą klasę ir pastebėjo kiek nuošaliau esantį žmogutį, nors šis ir buvo jau pradėjęs karą Erikas norėjo jį atitraukti.
-Ė... Pst... Vaikinuk? Nenori padėt? Leisk tiems vaikams žaisti...-taip pasakęs berniukas dar kartą nužvelgė tuos pašėlusius dvynukus ir baltapūkę ir šyptelėjo.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Suzu Nakashima Gruodžio 31, 2018, 02:25:39 am
Suzu apėmė panika, o tada žiūrėk! Melynplaukė mergaitė išdygo prieš akis. Su tokiu jos atsiradimu išnyko visi lavonai ir haliucinacijos, bet panika vis tiek vaikinuko nepaliko ir vertė drebėti kaip drebulei žvarbią naktį.
-A-a...-rudaplaukis stengėsi atsakyti Nihal'ai, tačiau jam nelabai išėjo. Tada jis giliai įkvėpė, iškvėpė ir žiūrėk! Mėlynplaukė mergiotė parodė savo ilgą laiką slėptus ragus. Toks vaikas berniuką šiek tiek pralinksmino, tad įtampa po truputį atslūgo. Jis nužvelgė savo bičiulę ir šyptelėjo.
-Nemaniau, kad tu gali būti priėdusi velnių...-taip pasakęs jis patraukė link stalo pamiršęs visą tragediją, kuri nutiko prieš kelias minutes.-Bet žinai, aš galiu būti baisesnis...-Suzu velniškai šyptelėjo tikėdamasis, kad jos bičiulė per daug nesupyks, nors po tokio veiksmo visko gali būti... Berniukas čiupo visą indą pilną tešlos ir pribėgęs užpilę tai ant galvos mėlynplaukei.
-Atleisk, aš turėjau tai padaryti! Kavabanga!-nežinia, kokias nesąmones jis ten surėkė, tačiau užėjęs noras pašėlti vaikinuką privertė garsiai juoktis ir daryti nesąmones. Jis apžvelgė visą klasę, o tada neseniai išburtą kremą, kuris labai greitai atsidurė dar nepažįstamos mergaitės plaukuose.
Štai jums ir blogesnis dalykas už Greenus, Suzu buvo visiškai pakvaišęs tiesiogine prasme.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Adam Green Gruodžio 31, 2018, 02:36:27 am
Kaip ir buvo minėta, Adam' as gailėjosi, kad paleido tą nelemtą sausainį į El, tačiau laiko atgal neatsuksi, o šiai pradėjus rėkti, šis norėjo žengti kelis žingsnius atgal, tačiau nesėkmingai nebuvo, kur bėgti, beliko stovėti ir užsikosėti nuo miltų, kurie buvo ką tik užpilti ant jo.
- Nu tu tai, kvaiša! - Riktelėjo Green' as ir pagriebęs šalimais brolio gulėjusį bliūdą su tešla užvertė šiai ant galvos, buvo supykęs labiau nei niekada, gal ir nesupykęs, tačiau pilnas neigiamų emocijų.
O šiai imus rėkauti dar labiau jis te žvilgtelėjo į ją, kaip į beprotę.
- Tu pati pradėjai? Kas tavo manymu, miltai ėmė svaidytis? - Klausiamai pažvelgė į tą kvailę.
- Gal laikas matyti ne tik kitus, bet ir save? -  Rodės šis ėmė kalbėti, kaip tikras protinguolis, net pats nustebo. Tačiau buvo tiesa, ji rėkė, vaidina pyktą, tačiau dažniausi jos pasaulyje kalti visi esantys aplinkui.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Elijah Chris Dawson Gruodžio 31, 2018, 02:42:12 am
Elijah buvo gana brandus jaunuolis, tačiau tie du berniokai jį siutino, jų protas buvo labai mažas, tačiau ta baltapūkė mergiotė, visiškai nesiskyrė, kad netgi Chris' as laiku atšlijo ir nė nepradėjęs, neįsivėlė į tą chaosą, kuris vyravo aplinkui. Daugiau jis žodžio nebepratarė, te atsirėmė į sieną ir žiūrėjo į tuos neišmanelius vaikus. Tačiau greit išgirdo kreipimasi būtent į jį, gal ir be vardo, tačiau šis išgirdo ir prisitatė.
- Padėsiu, tik greičiau darom ir dingstam iš čia, nes pavargau labiau, nei sėdėti nuobodžiose pamokose. - Atšovė šis ir greit sugriebęs kelias detales ėmė jas nertis, kuo toliau tuo namelis buvo panašesnis į tokį, nors šis darbas vampyrui ir nepatiko, tačiau stengėsi atlikti jį greitai ir kokybiškai.
- Na, dabar reikia pasistengti su dekoracijomis ir bus viskas.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Nihal Eris Gruodžio 31, 2018, 02:59:36 am
Mėlynplaukė nustebo, kai Suzu ištarė tuos žodžius.
- Aš priėdusi velnių? Ne tas žodis, žinok, daugiau už tave, - šyptelėjo ji šitam bepročiui ir pajautė, kaip puodas su tešla krenta šiai ant galvos, o iš kažkur atskrenda ir butelys vandens.
- Na puiku tiesiog, nieko geresnio negalėjo atsitikti dabar? - Burbėjo sau po nosimi Nihal, tačiau nieko labai ir nedarė, nusikrapštė puodą nuo galvos, nuo plaukų stengėsi nuimti tešlą, tačiau nesėkmingai, šios gabalėliai liko plaukuose.
- Tu turėjai tai padaryti? - Pakartojo Nihalą ir pažvelgė į šį, šis atrodė kaip beprotis, aišku, ką kita be pasakysi apie žmogų, kuris rėkia nesamones, įlipa į medį ir oš jo nebegali išlipti - psichinis ligonis.
- Kas tau negerai? - Pažvelgusi į baltapukę kalsutelėjo ši, prisiminusi, kad paleido kažkam į tą pusę sausainį nutylo.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Kaylie Mateo Gruodžio 31, 2018, 03:22:26 am
Kay buvo rami, gal ji tų dviejų dvynių ir nekentė, tačiau šįkart ji nusuko ir ėmėsi reikalo, jei atėjom gaminti namelį, tai jį ir gaminsiu, sumurmėjo sau po nosimi ir ėmėsi darbo. Su lazdele išsibūrė namelio dalis, aišku valgomas, tada išsibūrė kelių spalvų kremus, įvairių saldainiukų ir ėmėsi puošimo ir tvarkymo.
Pradėjo Kay darbus nuo imbierinių "detalių" sudėjimo, kad šis taptu panašesnis į namelį, taip, ji tai padarė labai greitai, nors susikaupti aplink ir trugdė tie kvailiai, tačiau ji stengėsi. Namelis kuo toliau tuo toliau tapo spalvingesnis, jį Kay puošė, kiek išgalėdama, norėjo padaryti viską gerai ir idealiai. Kai viskas buvo baigta ji dar kartą apžiūrėjo, padarė, kad būtų tobula.
- Alioo!! - Sušuko ši, - kol jūs čia rėkavote, aš va, jau ir darbą padariau, - šyptelėjo ši ir pažvelgė į visus vaikėzus, viena mėlynų plaukų savininkė buvo tešluota ir šlapia, kiti balti nuo miltų.
- Beprotnamis.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Džeimsas Greywindas Liepos 24, 2019, 09:18:29 pm
Koks laimingas šis pasaulis, kai nėra dramų!... jei ten vienetai kažkur - žinoma, kaip visada, bet šie tik išrinktiesiems kentėti, ne visai tautai, ne visiems vaikams ir ne kitiems...

Tos dvi dešimtys suolų glaudėsi prie sienų. Tai buvo vienas iš tų triukšmingų vakarų, kai pasibaigusios kvidičo rungtynės atvydavo krūvas mokinių. Jie šūkaudavo ir šėldavo ne tik savo bendruosiuose kambariuose, bet ir koridoriuose. Traukdami savo koledžų himnus, klykaudami gaudytojų vardus ir pavardes jie drumstė ramybę su Akilandos pagalba. Vargšas ūkvedys liko ant ledo, nes nė vienas iš profesorių nekišo nosies iš savo kabinetų ir namų darbų krūvų, nors tiesa, kas ten juos taisė, kai vieša paslaptis skelbė, jog profesoriai buvo tokie patys aistringi kvidičo gerbėjai kaip ir mokiniai. Išskyrus Greywindą.
Jis, atsirėmęs į vieną iš tų juodų suolų, tyliai laukė, kol prasivers buvusio kabineto durys. Tarp pirštų sukdamas vyšnios lazdelę bukai spoksojo į grindis. Už sienos nuskambėjus direktorės kvietimo gąsdinimui, šėlsmas sustabdė hipogrifus. Pasigirdo juokas, burbesiai ir šurmulys susipakavo į kambarius. Džeimsas kilstelėjo galvą lyg klausydamasis. Suskeldėjusios lūpos liko sučiauptos, o akys tuščios. Vaikai. Tai greitai pasibaigs. Tuoj.
Ištiesęs pečius vyras neatsisuko į langą, - lauke lėtai, bemaž svajingai sniguriavo - jis nurijo seiles, nykščiu perbraukdamas vyšnios medieną. Viena krūtinės dalis sakė, jog visai norėtų nesivelti į tai, kas dedasi Uždraustajame miške ir pasilikti tyliai - juk ir pats savų dramų turėjo iki dantų, bet kita vertus, jei tai susiję su praeitimi...
Kai sugirgždėjo kabineto durys, juodaplaukis atsisuko, tačiau nieko netarė. Jokio griežto, aiškaus pamokos maršo, tik nesmagi, kartu netikėta tyla ir šią sekęs nagrinėjantis rudų akių žvilgsnis randuotame profesoriaus veide.
Visgi gal reikėtų nustoti pašiepti Džono paranoją ir pernelyg didelį savisaugos instinktą?
  - Aš neklausiu kodėl jums to reikia. - pauzę neskubriai nutraukė profesoriaus balsas, kai koridoriuose įsivyravo mirtina tyla. - Serpensortia yra bene lengviausi sukūrimo kerai. Aš nesuprantu kodėl tu jų pati negali išmokti, Ginger,- vyras atrodė labiau pavargęs, netgi romesnis ir ne toks šaltas,- bet apšilimui užteks, nebent tu, Orel, turi personalių norų sau pačiai. - jis lėtai pabaigė nenuleisdamas akių nuo mergaičių.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Adelė Ginger Liepos 24, 2019, 09:52:33 pm
  Stingdantis šaltis skverbėsi į merginos kaulus. Pamėlusios rankos buvo apnuogintos, mat kūną dengė paprasti vyriški marškinėliai. Nenuostabu, kad blondinė sulaikė kelių tu-gal-apsirenk žvilgsnių koridoriuje. Dar labiau nutrumpinti plaukai su idiotiškais kirpčiukais ją kiek erzino. Pati kalta, reikia atprast daryt bandymus su savimi.
  Šįkart žemaūgės mintys buvo nuklydusios į visai kitą vietą, nebuvo pasiruošusi kažko išmokti, laisviau jaustis tariant burtažodžius. Jau net nebežinojo kokio velnio pėdino į antrojo aukšto klasę. Nevalgius, nemiegojus ir dar ruošiasi išmokt tai, kas galėtų jai praversti jos ateities planuose. Hm, dar reikia papildomo žmogaus, tokio, kuriuo pasitikiu. Bet kad ir nebūtų angeliukas. Žinau, žinau, tapsiu nusidėjele, nieko, kunigėlis išklausys mano išpažintį ir atleis.
  Skirtingais batais apautos pėdos įžengė į klasę. Geresnės būklės Adelė linktelėjo profesoriui, kalbėti nenorėjo, ne šiandien. Mėlynos akys užkliudė antrakursę švilpę, bet mergina ir vėl patylėjo. Išgirdusi profesoriaus žodžius kilstelėjo akis, suraukė antakius.
- Nes kai kas nori būti parengta profesionalo, jei taip galima pasakyt,- prabilo. Kažkoks keistas tonas ir nekokia aura sklido nuo Ginger.- Praleidau pirmąjį ir penktąjį kursą, neteiskit,- susilaikė nuo akių pavartymo.
  O jeigu ant tėvų užsiundysiu pilną gyvačių ir jie greičiau padvės? Kietai. Tegu dvėsta. Miršta kaip paskutinės padugnės, skęsta savo mėšle. Per visą gyvenimą pas juos dar per mažai jo, deja, pas mane - iki kaklo. Ėė, stop, aš atėjau mokytis. Bet jie vis tiek šlykštūs padarai. Savo galvoje mėlynakė išliejo mažiau nei pusę neapykantos ant savo tėvų ir sugrįžo į kabinetą. Mažais pirštais apčiuopė lazdelę, malonus jausmas perėjo per visą kūną. Troško, norėjo nudėt abu savo gimdytojus, kad jie degtų pragare ir dar žemiau, kad Dievas nukankintų jų sielas ir šie niekada nebedrįstų grįžti į šį pasaulį. Danielis ir Šarlotė. Šviesiaplaukė nusipurtė. Jų vardai netgi kėlė jai šleikštulį.
Antraštė: Ats: Antro aukšto klasė, kur anksčiau buvo Nuodų ir Vaistų kabinetas
Parašė: Sofija Orel Liepos 24, 2019, 11:16:17 pm
Sofija žingsniavo koridoriumi stebėdama kaip languose įsirėžęs šerkšnas laužo vakaro saulės spindulius. Šalti jos pirštai perbraukė per stiklą, dar šaltesnį, pilną drėgmės. Švilpė galvojo apie tai ko jai prireikė toje pamokoje, kas ją taip traukė prie transfiguracijos ir apskritai visų sudėtingesnių kerų. Ar tai išdidumas, bandymas būti kuo geresne burtininke, kai namuose norima, kad ji kaip tik atitoltų nuo visko kas magiška? Antrakursę viliojo burtų pasaulis ir beveik viskas ką galima jame išmokti. Jau kurį laiką lazdelė tapusi Sofijos geriausia drauge. Mergaitė nužvelgė tuščią, ramų koridorių. Kabinetuose kur ne kur dar knibždėjo vienas kitas padarėlis – tai žmogus, tai pelė ar šiaip kas, bet net ir gyvieji regis buvo paveikti vakaro ramybės.
Švilpė pasuko durų link. Prieš jas atverdama akimirkai sustabdė ranką virš rankenos. Įkvėpė ir pravėrė duris. Ginger jau laukė kabinete, profesorius irgi ramstė suolą. Sofija pasisveikino pakankamai tyliai, nors tas ,, Labas vakaras" tuščioje klasėje nuaidėjo kiek garsiau nei ji tikėjosi.
 Serpensortija? – pamanė profesoriui ėmus kalbėti ( dar pamintijo – Ir gerai, kad neklausite, bet tai jau kita kalba ) . Kadangi transfigūracijos kerų mokėjo ne per daugiausiai ir žinojo beveik tiek pat nedaug, mokytojui paklausus ar ji turinti kokių pageidavimų, švilpė tik papurtė galvą. Rankoje gniauždama lazdelę ji apžvelgė abu žmones stoviniuojančius klasėje. Džeimsas Greywindas regis mėgavosi ramybe ( mokinė dar nenumanė kiek tos ramybės jame yra ir kokio ji pobūdžio ), o Ginger atrodė pavargusi ir alkana, šiek tiek pasimetusi, bet savotiškai žavi. Sofija pažvelgė į savo lazdelę Na, drauguže, neapvilk manęs. Bandysim išmokti kažko nauingo.... – mintyse paragino ir save, ir lazdelę, suvokdama kaip tai keista ir kartu įdomu bendrauti su daiktais.   
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Mayra Llewellyn Kovo 27, 2020, 11:41:25 am
 Mayra, nerimo kupina širdimi, viena vaikščiojo pilies koridoriais. Pergamente pasirodžiusi užuomina buvo neaiškesnė negu gandai prieš pirmąją užduotį ir mergina neįsivaizdavo, nuo ko jai pradėti. Mirtis? Vaiduokliai? Tamsa? Atspindys? Klastuolės galva sproginėjo nuo įvairiausių teorijų ir minčių, o įtempto darbo net kitos asmenybės nebenorėjo trukdyti.
 Naktis. Pro pilies langus liejosi sidabrinė mėnulio šviesa. Pilnatis neseniai buvo pasibaigusi, bet mėnulio blynas vis dar švietė ryškiai. Mayros kojos, apautos tik skirtingomis kojinės, lėtai sėlino antro aukšto koridoriumi. Mergina jau beveik niekada nenusivilkdavo uniformos, nes nenorėjo švaistyti laiko, tad dabar mokyklinis apsiaustas švelniai vilkosi žeme. Rankoje šiek tiek per stipriai suspausta lazdelė drebėjo, o ją laikančios merginos akys lakstė į visas puses kupinos paranojos. Priėjusi jai reikiamą kabinetą, klastuolė šmurkštelėjo į jo vidų.
 Viską buvo padengęs storas dulkių sluoksnis. Regis, čia niekas nesilankė jau daugiau nei metus. Tyliai murmėdama burtažodžius, Mayra pradėjo tvarkytis savo būsimą darbo aplinką: nuvalė dulkes, pravėrusi langą įsileido vėsaus nakties oro, nuo pasirinkto suolo darbui panaikino įtartinų skysčių dėmes ir uždegė kelias rastas žvakes.
 Kabinetas iš karto pasidarė jaukesnis ir tinkamesnis darbui. Mayra surado katilą, kurį įmetė vakar pro duris, kai skubėjo į sekančią pamoką. Užkaitusi vandenį, juodaplaukė jautėsi žymiai ramesnė, nei prieš praeitus eliksyrų gaminimo bandymus. Pamoka su Luku jai įrodė, kad nėra visiškai beviltiška ir gali kažką padaryti pati - kad ir išsivirti lengvą eliksyrą. Tiesia, šis nebuvo jau toks lengvas. Atsivertusi seną vadovėlį, kurį kažkoks penktakursis spėjo apipaišyti, Mayra atidžiai perskaitė ingredientus. Daugumą jų būtų galima tikrai rasti senoje klasėje, bet kitus turės kaip nors tikėtis rasti čia.
-Mėnulio akmens dulkės, čemerio sirupas, trinti dygliakiaulės spygliai ir vienaragio rago milteliai,-tyliai sau murmėdama perskaitė Mayra. Katile vanduo pradėjo ramiai burbuliuoti ir juodaplaukė, atsitraukusi rankoves, pradėjo kuistis po spinteles ir stalčius, tikėdamasi rasti visus jai reikalingus ingredientus.
 Kai visi darbo įrankiai buvo sudėti ant stalo, o ingredientai pusiau paruošti, Mayra visai nusiėmė apsiaustą. Dirbant prie katilo būdavo šilta, o betrinant Mėnulio akmenį į miltelius dar pasijunti ir kaip po geros treniruotės. Grūstuvėje akmenukai traškėjo ir braškėjo, kol galiausiai susitrynė į smulkius miltelius. Patenkinta, Mayra subėrė juos į atskirą indelį ir išsivaliusi grūstuvę, pasiruošė šiąnakt daugiau pamankštinti rankas.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Mayra Llewellyn Kovo 28, 2020, 11:43:51 am
 Paėmusi šiokias tokias rastas vienaragio rago dalis, Mayra jas irgi sunkiai bei nuobodžiai trynė. Ragas, panašiai kaip ir Mėnulio akmuo, nenorėjo pasiduoti merginos bandymams jį sutrinti ilgai. Šiek tiek grūstuvėje padaužiusi rago dalis, klastuolė pagaliau galėjo jas sutrinti iki miltelių.
 Grūstuvės plovimas po kiekvieno igrediento jau pradėjo erzinti juodaplaukę, bet net ir menkiausia susimaišiusi dalis galėjo šį eliksyro virimą paversti visiška katastrofa. Nenorėdama rizikuoti, juodaplaukė kruopščiai viską plovė ir šluostė.
 Rankoje laikydama dygliakiaulės spyglį, Mayra nelabai įsivaizdavo, kaip jį sutrins, bet pabandyti reikėjo. Šiaip ne taip sulaužiusi spyglius į kelias dalis (ir susibraižiusi su jais rankas), mergina pasitelkė savo rankų stiprybės likučius ir sutrupino spyglius. Jai atrodė, kad milteliai gavosi šiek tiek per rupūs, bet klastuolei jau skaudėjo rankas, tad ji nusprendė pradėti virti eliksyrą.
 Maišymas atrodė paprastas - septyni kartai pagal ir prieš laikrodžio rodyklę.
 Stovėdama prie burbuliuojančio katilo Mayra rankoje laikė indelį su Mėnulio akmens dulkėmis. Lėtai berdama medžiagą į vandenį, klastuolė atidžiai stebėjo mišinio spalvą. Šiam pažaliavus, mergina paėmusi samtį pradėjo maišyti. Eliksyras pamėlynavo. Juodaplaukė įbėrė dar dulkių, kol mišinys pasidarė violetinis ir tada paliko pavirti, kol jis pašviesėjo ir tapo rožinis. Pilant čemerio sirupą, viralas lėtai pakeitė spalvą į švelnią turkio. Laukdama, kol eliksyras pasidarys violetinis, Mayra pakratė savo sutrintus dygliakiaulės spyglių miltelius, kad šie taptų biresni. Į kunkuliuojančia violetinę masę, mergina dėjo spyglių miltelius tol, kol eliksyras pakeitė spalvą į raudoną ir tada pagal instrukcijas maišė iki kol šis nušviesėjo iki oranžinės. Įbėrusi dygliakiaulės dyglių miltelių ir viralui pakeitus spalvą vėl į turkio, Mayra paliko jį ramiai virti. Receptas jau ėjo į pabaigą, beliko tik kelis žingsniai ir, regis, juodaplaukei visai gerai sekėsi virti eliksyrą vienai. Berdama vienragio rago miltelius, kol mišinys pakeitė spalvą į rausvą ir po to maišiusi iki viralo paraudonavimo, Mayra vėl paliko eliksyrą pavirti. Berdama Mėnulio akmens dulkes į violetinį skystį, Mayra stebėjo, kaip jis pamažu tampa pilkas. Šiek tiek paviręs, mišinys pasidarė oranžinis ir mergina pagalvojo, kad jau kažkur suklydo, bet receptas sakė, kad taip ir turėjo nutikti. Maišydama, klastuolė įbėrė dar dygliakiaulės spyglių dulkių, kol mišinys pasidarė baltas, ir tada, pamažinusi ugnį, įlašino lygiai septynis čemerio sirupo lašelius.
 Nuo pavykusio eliksyro kilo sidabriniai garai. Mayra jautėsi išvargusi, bet drebančiomis rankomis laiminga įsipylė buteliuką Raminančiojo eliksyro. Jai jo tikrai prireiks turnyre. Sutvarkiusi savo darbo vietą ir siūbuodama savo neįtikėtinai sveiką katilą, Mayra grįžo į bendrąjį kambarį.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Mayra Llewellyn Balandžio 10, 2020, 04:02:05 pm
 Po antrosios užduoties, žinodama, kad turnyras eina į pabaigą, o ji vis dar gyva, Mayra norėjo pailsėti. Bet pastaruoju metu ne mintys, ne kitos asmenybės ar čempionai klastuolei kišo koją ir krėtė pokštus. Pačios merginos pasąmonė vos šiai užmerkus akis piešdavo siaubingiausius košmarus. Per tunelį besivejantis padaras, šviečiančiomis raudonomis akis, ji, įstrigusi į voratinklyje, ir jos užpuolikas pasirodo esąs negrabi akromantulos parodija šnypščianti: kape, kape...
 Mayra gailėjosi, kad prieš kitas užduotis save kankino bemiegėmis naktimis. Dabar likimas jai parengė mažą keršto planą ir kad ir kaip juodaplaukės akys merkėsi, ji netrukus sugrįždavo į realybę kankinama nesąmoningų sapnų. Taip ir slinko laikas iki sekančios užduoties. Kuo toliau, tuo blogiau atrodė Mayra ir net seselei jai girdant visokius eliksyrus, mergina išmiegodavo vos kelias valandas.
 Taip negalėjo ilgiau tęstis, o ir užduočiai reikėjo ruoštis.
 Apsikrovusi knygomis apie eliksyrų gaminimą, Mayra visa galva pasinėrė į taip neseniai prisijaukintą meną. Jai reikėjo kažko stipriau nei Ligoninės sparne duodamas eliksyras. Susirangiusi senoje Nuodų ir Vaistų klasėje prie spintos, klastuolė akimis permetė eliksyrą, atbaidantį vorus. Būtų pravertęs. Akromantulos žodžiai iškilo mintyse. Ranka perbraukusi per raktą, kurį pasikabino po kaklu ant virvelės, Mayra susimąstė. Sekanti užduotis buvo akivaizdi - reikės kažkur kopti, o jiems trukdys visokiausi padarai. Turbūt visus suvarys į kokią olą. Mintis, kad reikės dalintis maža erdve su kitais čempionais, klastuolės nedžiugino. Ji jau girdėjo ten aidėsiančius kerus. Jei visiem nepriaugo smegenų, niekas iš teorinės olos neišeis gyvas. Patraukusi ranką nuo rakto, Mayra pervertė kitą puslapį. Ištvermės eliksyras. Po pirmos užduoties ją, netekusią sąmonės dėl žaizdų ir kraujo trūkumo, išnešė ant neštuvų ir patupdė į lovą kelioms dienoms. Po antros, ji išėjo pati, bet visiškai išsekusi nuo pastovios įtampos ir bėgiojimo. Kad ir kiek po to bibliotekoje ieškojo ją užpuolusio kraujasiurbio pavadinimo, nieko nerado, tad dantis liko tik kaip suvenyras. Dabar trečia užduotis. Paskutinė ir po jos - pabaiga.
 Ir dabar net negali pailsėti po ją taip išvarginusios užduoties. Gal nusinuodyt, kad šiek tiek pabūčiau be sąmonės?
 Dar kartą perskaičiusi Ištvermės eliksyro ingredientus ir gaminimo eigą, Mayra nusprendė, kad čia ir bus jos pagalba trečiojoje užduotyje. Apsidairiusi kabinete, mergina vėl jį išsivalė ir susižiūrėjo, kurių ingredientų jai trūksta.
 Rytoj čia grįš.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Mayra Llewellyn Balandžio 11, 2020, 01:16:23 pm
 Kitos dienos popietę, Mayra su savo ištikimuoju katilu rankoje ir per petį permestu krepšiu, kuriame gulėjo kruopščiai atrinkti ingredientai, kuriuos, vis dėlto, teko nukniaukti iš Vaistų ir Nuodų klasės, bei kiti įrankiai, linksma keliavo koridoriais. Šiąnakt, po seselės duoto eliksyro, klastuolė išmiegojo beveik visą naktį ir jautėsi neįtikėtinai pailsėjus! Na, bent jau lyginant su praeitomis dienomis, kai mergina praktiškai nemiegojo, tos šešios valandos be košmarų bei kitų keistų sapnų atrodė kaip dovana tiesiai iš jos demoniškojo globėjo rankų.
 Pailsėjusioms smegenims sekanti Burtų trikovės turnyro užduotis atrodė ne tokia baisi, o eliksyro pasirinkimas - logiškas.
 Pravėrusi senojo kabineto duris, kuriame be jos, regis, daugiau niekas nesilankė, Mayra akimis atidžiai nužvelgė klasę. Galbūt kiti čempionai irgi sugalvojo čia apsilankyti ir paliko jai kokią nemalonią dovanėlę? Nors konkurencija tarp jų jautėsi tik užduočių metu ir visą kitą erzelį kėlė bendrakoledžiai, niekada negali pasitikėti priešininkais. Tuo kuo puikiausiai klastuolė įsitikino per pirmąją užduotį. Kvaila varna.
 Dėliodama buteliukus ir maišelius su medžiagomis, Mayra užkaitė katilą ir atsivertė reikiamą knygos puslapį. Eliksyro receptas nebuvo sudėtingas, o šone mokinio (ar jos pačios) buvo pakeverziota, kad šis viralas, jei būna vykęs, skleidžia labai nemalonų kvapą. Susitvarkysiu. Dėl visa pikto pravėrusi langą, kuris pajudintas vos neiškrito, juodaplaukė grįžo prie burbuliuojančio katilo.
 Ingredientų tikslaus kiekio nebuvo nurodyta, kas apsunkino gaminimą. Tik proporcijos. Puslapio apačioje rašinėdama savo skaičiavimus, Mayra nepastebėjo, kaip katilas pradėjo pavojingai kunkuliuoti, kol iš jo nepradėjo veržtis piktas verdantis vanduo. Pašokusi kaip katė, aplieta pamazgomis, klastuolė užgesino ugnį. Dabar dalis eliksyro sudedamųjų dalių skendėjo baloje. Viską sugadinau. Viskas. Dabar tikrai nepavyks. Valydama kerais balą, mintyse save keikė ir peikė mergina.
 Kai stalas ir ingredientai vėl buvo sausi, Mayra, baigusi skaičiavimus, vėl užkaitė katilą. Tik šį kartą atidžiai stebėjo, kad vanduo nepradėtų lipti per kraštus.
-Gerai, pradėkim,-nusimetusi apsiaustą, klastuolė pradėjo skaityti receptą. Fėjų sparnai, trapūs ir žėrintys, greitai dingo verdančiame vandenyje. Viralas šiek tiek pamėlo, o recepte rašė, kad reikia laukti, kol jis taps turkio spalvos. Tad, atidžiai stebėdama vertantį eliksyrą, Mayra laukė.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Mayra Llewellyn Balandžio 13, 2020, 11:20:22 am
 Eliksyras pamažu tamsėjo, kol, galiausiai, jo spalva apsistojo ties ryškia turkio. Atsargiai dėdama doksių kiaušinius į svarstyklių lėkštutę, Mayra spėliojo, kaip sekėsi jos priešininkams. Kupidonas turbūt iš proto kraustosi ir mokosi kerų... O Nora... Nora... Klastuolės ranka sustingo ore. Ji suprato, kad nieko taip ir nesužinojo apie žmonės, prieš kuriuos praeitus kartus kovojo. Bandydama išmesti iš galvos kitus čempionus, mergina atsargiai, vieną po kito, sumetė į viralą kiaušinius. Eliksyras pradėjo keisti spalvą iš turkio į rožinę. Tyliai burbuliuojant katilui, o už lango čirškiant paukščiams, viskas atrodė idiliškai. Pasirėmusi į stalą, juodaplaukė suprato, kad niekada nesitikėjo, kad taip ramiai gamins eliksyrą, sudėtingesnį nei paprasčiausias priešnuodis. Bet štai ji čia. Luko dėka. Prisiminusi vyrą, Mayra šyptelėjo, jos vidų užplūdus keistiems šiltiems jausmams. Lėtai, vieną po kito, į eliksyrą dėdama laumžirgių krūtinėles, mergina svajojo apie sekantį susitikimą su rudaplaukiu. Eliksyro spalva iš rožinės pasikeitė į raudoną ir klastuolė paliko mišinį virti, kol šis pamėlynuos. Matuodama sekančią doksių kiaušinių porciją, mergina tyliai niūniavo. Ji jautėsi kaip kokia namų šeimininkė, kai ši gamina kokį skanų pyragą. Na, o Mayra gamino nelabai kvepiantį eliksyrą, nes jo smarvė net nepilnai išvirus jau pradėjo lįsti. Į pamėlynavusį viralą, mergina įdėjo dar laumžirgių krūtinėlių, kol šis įgavo sidabrinę spalvą. Jau pusė padaryta! Laukdama, kol mišinys pakeis spalvą atgal į raudoną, Mayra truputėlį nuobodžiaudama vartė knygą. Šis eliksyras reikalavo labai daug kantrybės su visais tais pakaitinimais ir pavirimais. Vis žvilgtelėdama į katilą, kurio turinys kankinamai lėtai keitė spalvą, mergina net pradėjo kalbėtis su savimi, kad tik greičiau prabėgtų laikas. Galiausiai, atėjo laikas sudėti doksių kiaušinius ir dar keletą laumžirgių krūtinėlių. Ir tada vėl laukti. Katilas ramiai, niekur neskubėdamas burbuliavo. Mergina prigulė ant stalo. Regis, ji čia jau sėdi keletą valandų. Tampydama skraidančius jūrų arkliukus už uodegos, klastuolė piktai spoksojo į savo katilą. Jo turinys, galiausiai, pasiekė reikiamą mėlyną atspalvį, tad netrukus į katilą, kaip aukos eliksyrų dievams, iškeliavo trys niekuo nenusikaltę padarėliai.
 Laukdama, kol beveik pabaigtas eliksyras taps žalsvu, Mayra pradėjo tvarkytis. Reikmenys tvarkingai atsidūrė krepšyje, o prie jų - ir nepanaudoti ingredientai. Rankoje pavarčiusi krištolinį buteliuką, mergina išsitraukė lazdelę ir grakščiai ore, virš katilo, išraižydama figūrą, tarė knygoje parašytą burtažodį. Katilo turinys suburbuliavo ir tapo žalsvai auksinis. Taip pat, pasklido siaubingas kvapas. Jeigu nebūtų žinojusi, kad taip ir turi būti, klastuolė būtų pamaniusi, kad viską sugadino. Bandydama nežiaukčioti, mergina susipylė eliksyrą į buteliuką ir iš karto išvalė katilą.
 Palikusi klasėje pravirą langą, Mayra susirinko visus daiktus ir išėjo. Ji jautė, kad tas eliksyras jai pravers.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Violeta Lestrange Kovo 01, 2021, 10:47:45 pm
Taigi Violeta bėgo koridoriumi kiek tik įmanomą greičiau nes vėlavo į pamoką. Ir štai Lestrange pamatė užrašą su nuodų ir vaistų pamokos klase ir įlėkė ten kaip viesulas. Ir štai mažoji Lestrange jau pasiruošė atsiprašyti už pavėlavimą į pamoka kaip uždususi nuo bėgimo pamatė , kad nieko nėra klasėje. Klastuolė apstulbo. Ir tada pas mergaitę pradėjo suktis galvoje labai daug minčių.
Nejaugi jie visi nusprendė ne eiti į pamoką?
Ar pamokos iš vis nebus?
Panašios mintys ėmė suktis mažosios Lestrange galvoje , tačiau tai dar ne blogiausią kas galėjo nutikti. Po kelių sekundžių klasės durys užsitrenkė ir visur tapo tamsu. Žinoma Violeta ne tokia silpna vos tik susigaudė kas įvyko ištarė:- Lumos! Ir užsidegė šviesa. Vos tik mergaitei pavyko surasti spyną ji dar kartą ištarė burtažodį- Alachomora!Ir spyną atsirakino. Klastuolė kuo greičiau nėrė iš ten paskui kai suprato , kad yra saugi ištarė :-Nox Ir šviesa užgeso , o Lestrange nubėgo į savo kambarį papasakoti savo draugams kas ką tik buvo.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Vincent Lémery Kovo 29, 2021, 07:28:55 pm
Pro apdulkėjusius langus sklido blausi rudenio pabaigos saulės šviesa. Girgžtelėjo apleistos klasės durys.
Vincentas pamosavo ranka, vaikydamas ore sklandančias dulkes - ir narglius. Vidurdienis, kiti mokiniai pamokose.
Varniukas pasiraitojo apsiausto rankoves ir iš klasės gale esančios senos spintos atsinešė šiek tiek aprūdijusį katilą. Vienas kitas mostelėjimas lazdele, ir po juo jau plasdėjo liepsnelė. Kitas mostelėjimas - katilas prisipildė vandens, o neilgai trukus iš jo kilo ir garas. Vincentas susirišo plaukus ir ėmėsi veiksmo.
Į katilą biro ir liejosi visokiausios substancijos, viralas kartais keitė spalvas, kartais kvapą. Saulės spinduliai tingiai slinko per apdulkėjusius ir apibraižytus stalviršius. Vakarėjo. Kartkartėmis pasigirsdavo verčiami seno viralų vadovėlio puslapiai.
Berniukas nuo garų įraudusiais skruostais galiausiai iš kišenės išsitraukė mėgintuvėlį, pilną drumzlino vandens ir jį lėtai supylė į tik vos vos burbuliuojantį violetinės spalvos viralą. Nieko nenutiko.
Palaukęs kelias minutes, Vincentas tą patį mėgintuvėlį pripildė kelias valandas lėtai burbuliavusio viralo, užkimšo ir įsidėjo į kišenę.
Vėlgi, keli vėstelėjimai lazdele, tylus katilo padėjimas ten, kur buvo. Girgžtelėjo durys. Blausi besileidžiančios saulės šviesa pamažu pranyko už dulkėtų stiklų. Tuščia klasė paskendo prieblandoje.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: avianawallflower Birželio 02, 2021, 05:02:29 pm
Pirmoji savaitė Hogvartse jau ėjo į pabaigą, tai reiškė jog jau rytoj šeštadienis ir bus galima patinginiauti ir nieko neveikti. Aviana išėjo iš Grifų Gūžtos bendrojo kambario norėdama prasiblaškyti. Rankoje ji laikė užrašinę, žiobarišką rašiklį ir lazdelę. Rudaplaukė nežinojo kur galėtų išeiti ,nes vietos kurias ji jau spėjo aplankyti tai : Didžioji salė, kabinetai, Grifų Gūžtos kambarys ir tualetas su labai nenaudingu bonusu - Mirta. Ilgas uniforminis apsiaustas trikdė pirmakursę, ši bijojo jį sutepti arba kaip nors sunaikinti. Nusileidusi laiptais į antrą aukštą, mergaitė apsižvalgė ir pamastė: Na ir kurgi man čia nuėjus? Pasukusi į kairę Aviana pasileido koridoriumi tarp begalę durų. Kai kurie kabinetai, klasės ir kitos patalpos atrodė labai senos ir nenaudojamas, bet Hogvartsas juk pats tiek metų turi tad tai netūrėjo stebinti. Wallflower galvojo skendėjo mintys, dainos, eilėraščiai. Greitai sustojusi ji kažką pradėjo marginti į savo juodą su keliomis raudonomis juostelėmis užrašinę, pajudėjusi ir nuėjusi kelis šimtus metrų ji staiga pamatė užrašą: Nuodų ir Vaistų klasė. Ar ji netūrėtų būti požemiuose? Mergina pasibeldė - be atsako, dar kartą taip pat be atsako. Nuleidusi rašliavą ir ją pasidėjusi ant žemės mergina nukreipė savo lazdelę į duris, kadangi buvo grynakraujė jau mokėjo keletą paprastų burtažodžių.
-Alohomora!
Durys atsidarė ir trenkdamosi sudarė didelį dulkių debesį. Keletą kartų kostelėjusi ji nuo žemės pasiėmė užrašinę ir įėjo į vidų. Uždariusi duris apsidarė. Viskas buvo apleista ir nešvaru, atidarytos spintelės, iškritusios medžiagos ir pasipylusios po kabinetą. Buvo klaiku ir šlykštu, užmačiusi suolą kuris keistai nebuvo padengtas dulkėmis ir keistomis medžiagomis Aviana prisėdo ir vėl margino užrašų knygutę. Išgirdusi žingsnius nusiminė - teks su kažkuo bendrauti. Bet taip jau yra, nieko nepadarysi. Ji vėl paliko prie rašliavos, ji rašė ir rašė, rašė ir rašė ,kol galiausiai atsikvošėjo ir pradėjo skaityti ką primargino. Tai buvo visai nereikšmingi dalykai, visai nereikalingi ir kiek gąsdinantys ,bet tai vistiek buvo šedevrai. Aviana vėl apsidairiusi aplink klasę netyčia nukrito nuo kedės ir skaudžiai susimušė kelią, tai buvo nebaisu, blogiausia buvo tai - ji ištepė uniformą! Grifė pradėjo panikuoti ir nervintis. Ką pasakys vadovė? Ką pasakys tėtis? Tai labai labai blogai... Žinia jog dar reikės su kažkuo bendrauti išvis sugraudino mergaitę, bet ši neverkė, nes buvo stipri ir nepalaužiama, kas ir būdinga Grifų Gūžtos mokiniams. Atsistojusi ji nuėjo prie profesoriaus stalo, lentynos ir taip gastroliavo po visą kabinetą.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Ryan Jones Liepos 09, 2021, 10:56:41 am
Rudų plaukų savininkas lėtais žingsniais slinko Hogvartso koridoriais. Su juo keliavo okamis, kadangi šiandien švilpis nusprendė, jog šis jo augintinis bus geriausias pakeleivis. Juk jei kas okamis galės išsiplėsti/išaugti per visą patalpą ir tai padėtų Jones apsiginti. Plius Švilpynės koledžo atstovas mėgdavo kai jam kompaniją palaikydavo jo gyvūnas. Kartais gyvūno kompanija būdavo netgi geresnė nei žmogaus. Na, nebent tas žmogus būtų Cindy. Ak Cindy. Ta mergina tikrai kažkokiais kerais užkerėjo vaikiną. Jis vis dažniau galvodavo vien apie ją ir apie nieką kitą. Jaunuolis dėl to atsiduso. Juk jo mintys negali visada būti užpildos vien Cindy.. Tai gali tapti nebe tik simpatija, o ir apsėdimu ar meile. Žinoma, geresnis variantas būtų meilė, nes tai gražu ir panašiai, o apsėdimas tuo žmogum lygu visur ieškojimas vien tik jo ir nepasitikėjimas... Vaikinas dar kartelį tyliai atsiduso ir žengė pirmyn. Ėjo kaip ir dažniausiai naktį - nežinia kur. Naktį jis Hogvartse būdavo lyg koks vaiduoklis klajojantis po koridorius nežinia kodėl.  Nors vaiduoklis tai bent neturi ar neranda sau vietos ir klajoja dėl to. O švilpis klajoja turbūt dėl nežinios.
 Be klajodamas nuo kampo iki kampo Ryan'as pasiekė kažkokį kabinetą. Jo durys buvo atidarytos, tad vaikinukui neteko teptis rankų jas atidarinėjant. Jones įėjęs apsižvalgė. Čia jo žvilgsnis sugavo sėdinčią mergaitę. Ji buvo labai jauna. Matyt pirmakursė, dėl to ir atrodo tokia jauna.
- Sveika, - ištarė šeštakursis besistengdamas būti draugišku ir geru. Nenorėjo pasirodyti gąsdinantis ar blogas, tad pasisveikino švelniu balsu.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: avianawallflower Liepos 10, 2021, 10:44:29 pm
Tas ,,gastroliavimas'' truko dar ilgokai, kol merginos žvilgsnį patraukė dar vieni kažkokie buteliukai.
- Lumos!, - Lazdelės gale užsižiebusi švieselė leido Avianai pasigilinti į buteliuko užrašus.
Visi jie buvo parašyti kažkaip keistai, atrodo lotyniškai. Žodžiu, suprasti nepavyko nieko. Tas šios klasės/kabineto kvapas tiesiog trenkte trenkė į pirmakursės nosį. Žingsniai, tas žingsnių garsas darėsi vis trumpesnis, tai varė merginą į neviltį. Į labai žiaurią neviltį, tai buvo lyg šokti į prarają. Kažkas pasisveikino, tikriausiai su Aviana, su kuo dar daugiau jeigu ne su Aviana? Daugiau čia nieko nebuvo. Tai buvo vaikinas, tas kuris pasisveikino, buvo aišku iš balso. Rudaplaukė nenorėjo atsisukti, tai buvo sunku. Wallflower tikrai nenorėjo su niekuo bendrauti.
- Labas..., - Atsakė mergina, bandydama atrodyti mandagi. - Kuo tu vardu? Aš Aviana., - Ji atsisuko.
Lazdelės skleidžiama šviesa leido įmatyti gana vyresnio mokinio veidą, jis tiesiog švytėjo. Na arba taip tik atrodė Avianai. Rudaplaukė nužygiavo į kitą kabineto galą ir ,net pati nepajuto kaip kažką užkliudė. Tai merginai išdavė dūžis, stiklo dūžis. Man šakės. Pasklido kvapas, griaužiantis nosį, akis. Viską. Ką padarei, Kvaile?! Ant savęs pyko grifė, ji padarė klaidą, kuri bus pražūtinga.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Ryan Jones Liepos 18, 2021, 09:25:42 am
Jaunuolis žvilgtelėjo į savo okamį. Šis šiandien atrodė labai patenkintas. Juk gyvenant šeštakursio kuprinėje nevisada gauni galimybę išlįsti iš jos. Turi pasirodyti jaunuoliui tinkamas tai dienai.
 Jones apžvelgė vietą, kurioje yra. Čia mėtėsi senas katilas ir lentynose buvo daug tvarkingai sustatytų buteliukų. Ant visų buteliukų buvo užrašyti kažkokie pavadinimai. Keletą iš jų vaikinas nusprendė paskaityti. ,,Geltonplaukių nuodai''. Šis pavadinimas Švilpynės koledžo atstovui nebuvo girdėtas, bet vien žodis nuodai baisiai jį gąsdino. Juk nuodai tai ne vaistai, nuodai gali stipriai pakenkti.
- Am malonu susipažinti, Aviana. Aš Ryan, - tarė rudaplaukis pasitvarkydamas savo plaukus. Po kelių akimirkų naujai sutikta pažįstama pradėjo eiti į kitą klasės ar kabineto galą. Jones pavardės nešiotojas kilstelėjo antakius nesuprasdamas kodėl ji taip daro. Staiga pasigirdo dūžio garsas ir po patalpą pasklido keistas kvapas?
- Kas čia per kvapas? - sumurmėjo vaikinukas klausdamas.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: avianawallflower Liepos 21, 2021, 06:09:18 pm
Tas kvapas vis stipriau griaužė nosį, pradėjo jau griaužti ir akis. Atrodė jog griaužia visą kūną. Ką daryti? Šioje situacijoje jau Tergeo nepadės, kvapas neišgaruos. Mergina išsigando, nejaugi ji tikrai turėjo priklausyti Grifų Gūžtai? Kažkaip neatrodo. Aviana rankoje gniaužė lazdelę ir galvojo ką daryti.
- Ryan, gal žinai kokius nors kerus? - Su virpančiu balsu paklausė Aviana.
Rudaplaukė pajuto jog reikia kuo greičiau iš čia dingti ir išgelbėti tą Ryan. Abejonės dėl koledžo dingo. Per menką švieselę buvo galima įžiūrėti jog Ryan ne vienas, o su augintiniu.
- Jis mielas. O dabar griebk jį ir neždinamės iš čia.
Pasiėmusi savo daiktus Aviana juos sugrūdo į apsiausto kišenę ir priėjo arčiau Ryan. Reikia sprukti kol dar niekas neužduso. Pamintyjo grifiukė.
- Eime Ryan, greičiau.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Erikas Dinas Miglaputys Rugpjūčio 18, 2021, 04:33:37 pm
Dinas ėjo pustuščiu koridoriumi susikišęs delnus į kišenes. Jo nuotaika šiandien buvo kiek niūroka, o ir randą skaudėjo. Berniukas norėjo trumpam numirti, bet tik laikinai, nes dingtų visas malonumas. Jis be emocijų veide akimis užtiko įdomias duris, gal ten galės pasislėpti? Jam nebuvo svarbu, mato jį kažkas ar ne, tačiau įstrižai perėjo koridorių, nekreipdamas dėmesio į kitus mokinius ir įėjo į neužrakintą klasę. Ant apdulkėjusių suolų mėtėsi mezūrėlės, o šei bei ten net ir katiliukai. Apleista klasė, tai jau aišku. Ant lentos su kreida buvo nupieštas juokingas, senas vyras. Berniukas jam nupiešė ūsus su likuse kreida ir sutraiškė užmynęs vieną tarakoną. Na ir šlykštynė. Pamanė jis pažiūrėjęs žemėn kas čia trakštelėjo. Jis atsiduso ir atsisėdo ant apdulkėjusio profesoriui skirto stalo krašto.
- Pogalais, tuoj tikrai galva pliš pusiau. - jis laikė šaltu delnu uždenktą randą, nes įsiskaudėjo kaip reikalas.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Vegard Saeterhaug Rugpjūčio 19, 2021, 12:52:59 pm
Po truputį vakarėjo. Dangus nusidažė oranžine ir raudona spalvomis. Vegard tą vakarą apsiausto nevilkėjo, apie koledžą išdavė tik Klastūnyno kaklaraištis. Nors, visi žino Vegard vardą mokykloje, uniforma Hogvartse griežta. Tuomet kodėl juodaplaukis nusivilko apsiaustą? Nes jam paprasčiausiai buvo nė motais tos kvailos taisyklės. Vaikinas laiptais užlipo į antro aukšto koridorių. Visur buvo pilna mokinių iš įvairių koledžų. Šventosios Morkos, kodėl čia tiek daug Švilpynės mokinių? Saeterhaug tarsi prakeiktas buvo, kur tik eina vis sutinka kokį nors švilpį. Meghan Natali Pritz, Luna Evanns, kokiu vardu šiandien apsireikš dar vienas švilpis? Jis ėjo koridoriumi nekreipdamas dėmesio į pašalinius veiksnius, tik jo koncentraciją nutraukė durys. Labai paslaptingos ir keistos. Tiesa, jos buvo šiek tiek praviros, dėl to Saeterhaug nesugebėjo nesusigundyti. Jis šmurkštelėjo vidun. Jį pasitiko storas dulkių sluoksnis, duženos, kiauri katilai ir knygos. Visi šie daiktai tikrai buvo liesti gana senai. Nuodų ir vaistų klasė. Senoji. Kabinete buvo ir žmogus, Vegard atsiduso.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Erikas Dinas Miglaputys Rugpjūčio 19, 2021, 07:21:13 pm
Taip besėdėdamas, jis sulaukė (nors nelaukė) durų girgždėjimo garso, kas reiškė, jog nuo dabar klasėje yra dar kažkas. Dinas nenoromis atsisuko ir mintyse nusikeikė, nors įprastai to nedarytų. Vėl klastuolis... Pamanė jis, vos pamatęs atėjusio vaikino kaklaraiščio spalvas. Dinas užsisuko ir nekreipė dėmesio į atėjusįjį. Randą, vis dar perštėjo, jis jautė ir pyktį, kad turi šį randą ir šiokį tokį džiaugsmą, nes vos žaizda užgijo, jam dzingtelėjo, jog galbūt jis panašus į legendinį Harį Poterį, tačiau šiandien ši mintis atrodė niekam tikusi ir vaikiška. Randą dabar jis mielai norėtų kažkokiu būdu panaikinti, nes bandymas jo nesusiimti delnu, dėl atėjusio klastuolio, jį žudė. Staiga, jam atsirado noras, susipažinti su juodaplaukiu už nugaros, nes tai būtų gal tik antras ar iš vis pirmas jo sutiktas klastuolis, o ne klastuolė. Berniukas atsisuko į jį ir gal kelias akimirkas į jį žiūrėjo, o po to mostelėjo ranka ir ištarė pirmą, gan šaltą žodį, tiksliau sakinį.
- Na, pradėsiu pirmas, - jis nušoko nuo stalo, ir prisiminė, jog šis veidas jam jau matytas. Akimirksniu prisiminė jo savininko vardą. - Vegard, taip? - jis buvo tikras klastuolio apibūdinimas. Taisyklės jam nė motais, o ir šiaip draugiškas jis toli gražu, tikrai ne per daug. Berniukas paanalizavo jo laikyseną, žvilgsnį ir veido išraišką, dievaži, jis tikrai neturėtų būti maloni asmenybė, tačiau Diną kaip ir visada aplenkdavo smalsumas, tad jis, žinoma pasiliko ir laukė atsako į klastūnyno lygio jo paties ,,malonų pasisveikinimą". Jis stovėjo susikišęs delnus įkišenius, vis dėl to žinodamas pakankamai apie Vegard, šalia kairiosios rankos turėjo lazdelę.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Vegard Saeterhaug Rugpjūčio 23, 2021, 06:56:37 am
Vegard visgi suprato jog komunikuoti su žmonėmis - per žemas lygis. Argi kartais nebus susirgęs Didybės manija? Juk paklausykit kokia žvaigždė! Mokyklos ir direktoriaus asmeninė pergalė! Galutinė diagnozė - šimtaprocentinė didybės manija. Nors nelabai čia kam ir rūpėjo, buvo ir daug svarbesnių dalykų. Vienas jų - jau per ankštas apsiaustas gulintis Klastūnyno bendrajame kambaryje ant sofos. Kad ir kaip Madam Malkin juos siūtų jie vistiek su laiku susidėvi arba tampa maži. Ar čia magija galėtų pagelbėti - nežinia. Išvada - juodaplaukis išties bukas tik nenori to pripažinti. Jo nuostabias ir išties labai reikalingas mintis išblaškė kažkoks vaikiškas balsas. Ai, čia tik tas kvailas vaikas. Menkoje prieblandoje buvo galima pamatyti koledžo emblemą. DAR VIENAS SUKNISTAS ŠVILPIS?! Tai darėsi nebejuokinga, greičiau baisu. Švilpynės prakeiksmas - ar taip turėtų skambėti ši situacija ištikusi trečiakursį?
- Eh. Ir tu mane pažįsti, nors tikriausiai čia nėra nei vieno kuris manęs nežinotų. - Išdidžiai ir su panieka ištarė vaikinas. - O kuo tu vardu?
Nagi, jam reikia žinoti visų Švilpynės mokinių vardus.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Rapolas Drakas Spalio 01, 2021, 04:18:39 pm
Nuodų ir vaistų pamoka vyksta ir vykdavo antrame aukšte. Kai kurie mokiniai nemėgsta nuodų ir vaistų pamokos. Nes kartais dažniausiai taip ir atsitinka sprogsta eleksyrai ir mokinių saugumui ir krtais šį dalyką nori pašalinti. Vilis neskubėdamas atėjo į nuodų ir vaistų pamoką. Sneipas kaip visada buvo piktas ir niūrus. Vilio Sneipas paklasė klausimo, Sneipas buvo dar piktesnis.
- Negi nepavartai nei vieno vadovėlio!?! - šaukė jis. Po kiek laiko jie įėjo į vaistų ir nuodų klasę, aplinkui ūžė eleksyrai prie sienų į spalvotus buteliukus buvo supilti gėralai, prie lempų buvo susipyne stori voratinkliai. Sneipas ant lentos parašė kažkokį receptą bet jį reikėjo tik nusirašyti ir turėti kitai pamokai. Vilis rašydamas galvojo ka gi Sneipas užduos namų darbams. Pagaliau pamoka pasibaigė ir pasakė kad reikės parašyti rašinėlį apie senovės raganų naikinimo būdus. Eidamas pilies požemiu jis  pamatė šikšnosparnį ir prieš pat kojas prabėgo žiurkė. Lipdamas laiptaisgalvojo kaip gera kad praėjo nuodų ir vaistų pamoka. Skubėdamas į pirmą kvidičo pamoką pamiršo prasmengančia pakopą ir nikstelėjo koją. Bėgdamas į grifų gūžtos kambarį susimovė prie judančių laiptų. Pasidėjo vadovėlius ir kaip kulka šovė į kvidičo pamoką.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Auris Senkleris Sausio 18, 2022, 07:28:00 pm
Kurį laiką Auris ieškojo geros ir kuo nykesnės vietelės pilyje. Ne tiek jau ir daug to laiko paskyrė šiam reikalui, gal kokį pusvalandį, ne daugiau. Ši klasė atrodė šiaip sau. Ir labai gerai.
Senkleris išgriozdė spintas ir aptiko krūvą senų ir dulkėtų stiklainių. Tie buvo prigliaumyję, purvini ir uždžiūvę. Juose kažkada buvo laikomi ingredientai eliksyrams, bet dabar jau niekam šie netiko. O tuos, kurie dar buvo naudingi Auris paliko ramybėje.
Taigi viską, ką rado išrikiavo ant vieno stalo. Dar pasirūpino plovikliais, kempinėlėmis ir dubeniu, į kurį buvo galima prisipilti vandens iš senutėlės kampe įtaisytos kriauklės.
Viską paruošęs išėjo iš tos nykios vietos ir grįžęs į savo kabinetą parašė raštelį ir perdavė jį Erkai Forrm. Raštelyje parašė kur ir kada ateiti. Areštą paskyrė aštuntą valandą vakaro ir štai dabar jau sėdėjo šioje klasėje.
Keistas vaikas. Pagalvojo Senkleris. Tokia kupina pykčio mergaitė. Visada atrodė susiraukusi ir nepatenkinta viskuo, kas apie ją vyko. Įdomu ar šiaip jai nesiseka ir šitaip ji išreiškia savo liūdesį, ar čia šiaip kažkokie kaprizai. Jei ji žinoma teigsis kalbėtis gal išsiaiškinsiu ką nors. Mąstė jos belaukdamas.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Erka Forrm Sausio 18, 2022, 08:43:04 pm
Erka perskaičiusi raštelį be dešimt aštuonios išėjo iš klastūnyno bendrojo kambario. Areštas turėjo vykti kažkokioje buvusioje nuodų ir vaistų klasėje. Gal jis pamiršo kokį dalyką dėsto? Eidama galvojo klastuolė. Klastuolė priėjo prie durų ant kurių buvo lentelė - nuodų ir vaistų klasė. Taip... Nebloga vietelė! Pagalvojo klastuolė žiūrėdama į duris ant kurių buvo nesuskaičiuojama galybė voratinklių. Taip pat dulkių ar dar kokio velnio. Klastuolė atsidarė duris ir pažvelgė į klasę. Ši atrodė kaip kokios senutės kuriai virš dviejų šimtų metų ir kuri negali palikti savo namų (jei šią skylę galima pavadinti namais). Užėjusi ir atsidūrusi klasė viduryje klastuolė pastebėjo kažkokius stiklainius. Jie buvo ant vieno stalo (aišku irgi seno kaip velnias).
- Sveiki, profesoriau. - pro sukąstus dantis iškošė klastulė. Kuriai vos čia užėjus nebuvo labai smagu. Bet kažkodėl ji nusprendė vis dėlto pasirodyti arešte.
- Ar ilgai užtruksime? - dar po kiek laiko paklausė Erka.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Auris Senkleris Sausio 19, 2022, 12:34:22 pm
Auris užsigalvojo apie kažką, kas buvo visai nesusiję su mokykla. Bet iš tų minčių pažadino atsivėrusios durys.
- O, labas vakaras panele Forrm. - Prabilo jis.
- Kiek užtruksime nežinau, čia nuo jūsų priklauso. Jeigu greitai dirbsite tada greitai ir pabaigsite. Ant stalo yra stiklainiai. Jie nešvarūs. Labai nešvarūs. Jūsų darbas labai paprastas, turite viską atgramdyti nenaudodama jokios magijos žinoma. Štai viskas, ko gali prireikti. - Jis mostelėjo ranka į ploviklį, kempines ir dubenį.
- Viduje yra užsilikę kažko, kas buvo naudojama eliksyrams gaminti, visa tai irgi turite išgramdyti. - Šis darbas buvo absoliučiai beprasmis, nes tų stiklainių niekam nebereikėjo. Bet tegu sau žinosi, kaip išsidirbinėti.
- Gal galėtumėt man paaiškint, kas jums šovė galvon per pamoką? Kam sugalvojot groti kontrabosu? Ir dar sumąstėt mane užkerėti. Jums neatrodo, kad tai visiška kvailystė?
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Erka Forrm Sausio 19, 2022, 05:48:23 pm
Klastuolė išklausė užduotį. Tikėjosi kažko kito, bet tik ne to. Kaip išvis įmanoma išvalyti? Nesuprato klastuolė. Klastuolė tikrai nesiruošė dirbti.
- O tai įmanoma? - paklausė Erka vis dar nesuprasdama kaip jie nusišveis. Jiems gal keli šimtai metų! Galvojo klastuolė. Nenustebčiau jei ir dar daugiau. Bet vis dėlto klastuolė pabandė išvalyti stiklainius. Bet net kai ji šveitė kiek tik galėjo vistiek dauguma nešvarumų nenusitrynė. Taip ir žinojau! Jų tiesiog neįmanoma iššveisti. Klastuolė žinojo, kad reikia iš čia neždintis. Ji norėjo panaudoti kokius nors kerus, bet jokių valymo kerų neatsiminė. Dar kiek pagalvojusi nusprendė - reikia iš čia dingti. Tad aišku klastuolė pasiėmė lazdelę (dar prieš tai sustūmusi stiklainius kuo arčiau vienas kito).
- Bombardo! - ištarė klasuolė nukreipusi lazdelę į stiklainius. Šie staigiai sprogo. Labai staigiai, kad klastuolė net kiek išsigando.
- Na aš jau baigiau. - pasakė profesoriui Erka.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Auris Senkleris Sausio 20, 2022, 07:12:14 pm
- Baigei? O ne Erka, nieko tu nepabaigei. - Toji mergaitė regis nė neketino pabaigti savo kvailysčių. Kurį laiką pabandė šveisti stiklainius. Auris ją stebėjo. Į jokius jo klausimus ji neatsakinėjo. Taigi tą laiką, kol ji dirbo jis tylėjo. O tada staiga ji išsprogdino stiklainius.
- Aš tau duodu paskutinį šansą, kas tau yra? Kodėl tu šitaip elgiesi? - Stiklainių jau nebebuvo galima sutaisyti, nes šie kerai ištaškė juos į smulkutėles daleles. Todėl Auris jas paprasčiausiai pradangino.
Ši klasė tokia nuostabi, kad jis tikrai jai gali sugalvoti kitą bausmę. Spintose pilna lobių, kuriuos reikia sutvarkyti. Bet bausti jis visada suspės, tuo labiau kad ji nė nesijaučia prisidirbusi. Bent jau jam taip atrodė. Todėl nusprendė dar kartą pabandyti su ja pakalbėti.
- Ir dar, kol esi šiame kabinete, burtų lazdelės tau nereikia. Accio. - Ištarė norėdamas prisišaukti jos burtų lazdelę.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Erka Forrm Sausio 20, 2022, 08:42:57 pm
Erka išgirdo profesoriaus atsakymą.
- Kaip tai nebaigiau? Viską aš baigiau! - pasipiktinusi išrėkė Erka. Ji stebėjo kaip profesorius kerais pradangina stiklainių nuolaužas. Ji susidomėjo šiais kerais.
- Profesoriau, kokie tai kerai? - paklausė klastuolė. Taip pat klastuolė prisiminė, kad profesorius kalbėjo apie kažkokią tai kvailystę. Tad ji per vėlai atsakė.
- Ir aš niekada nedarau nieko kas kvaila. - supykusi atsakė klastuolė. Bet tada pastebėjo, kad profesorius išsitraukė lazdelę ir kažką pasakė apie kabinetą ir lazdelę. Man lazdelės aišku reikia visur! Klastuolė skubiai išsitraukė ir savo lazdelę. Ir nukreipė tiesiai į profesoriaus lazdelę.
- Protego! - ištarė burtažodį klastuolė. Erka tikėjosi, kad ji spėjo panaudoti kerus, nes net nesiklausė kada kerus paleido profesorius. Nors klastuolė žinojo, kad greičiausiai ji pavėlavo. Bet vilties ji dar turėjo.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Auris Senkleris Sausio 20, 2022, 09:03:30 pm
Jam ištarus savus kerus, ji panaudojo skydinius. Auris jai nusišypsojo.
- O tu turi labai greitą reakciją. - Pasakė.
- Na gerai, nuleisk lazdelę ir ramiai atsisėsk. Pasikalbam. Aš juk nesu tavo priešas. Tau įdomu žinoti kokiais kerais pradanginau lūženas? Evanesco. Tai pradanginimo burtažodis. Bet Erka, per pamoką, kai turėjome mokytis prakeikimų panaikinimo, tu užgrojai savo muzikos instrumentu. Tu juk sau pakenkei. O paskui sugalvojai imti ir mane užkerėti. Kodėl tu taip elgiesi? Šitaip tu nieko neišmoksi. Manau, jog esi gabi kerams, bet jei taip ir toliau šiaušiesi prieš viską, nieko gero nebus. - Gal ji taip elgiasi, nes jai tiesiog patinka kenkti? Senkleris tikėjosi, kad ne. Jis pats buvo senos giminės atstovas, užsiėminėjo kontrabanda, turėjo paslapčių ir domėjosi juodąja magija. Jis pats buvo Klastuolis. Kartais galvodavo, kad padarė kvailystę ateidamas mokyti vaikų. Vaikinas užsigalvojo apie savo paauglystę. Žinoma, jis irgi kvailiodavo per pamokas ir šiaušėsi prieš savo mokytojus. Bet jautė ribas. Dabar jam buvo įdomu išsiaiškinti kas ši mergaitė per paukštis.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Erka Forrm Sausio 21, 2022, 07:54:47 pm
Erka džiaugėsi, kad spėjo panaudoti savo kerus. Ir išgirdo kaip profesorius kalbėjo apie kerus. Tai buvo viskas ko klastuolei reikėjo.
- Nuleisk lazdelę ir ramiai atsisėsk! - pašaipiai pamėgdžiojo profesorių Erka. - Ir kas mane privers? - vėl pašaipiai paklausė klastuolė. Klastuolė lazdelės nenuleido buvo pasiruošusi bet kokiu metu paleisti kerus. Gal jis kada nebus pasiruošęs. Tikėjosi klastuolė. Ir tikrai neketino ilgai čia sėdėti. Jai neliko nieko kito kaip bandyti paleisti į profesorių dar kokius nors kerus, nes klastuolė dar nebuvo nuleidusi lazdelės. Ir aišku ėmėsi darbo.
- Scourgify! - garsiai ištarė klastuolė ir kaip visada tikėjosi, kad kerai pavyks. Juk jei jis norėjo, kad nuleisčiau lazdelę ir pats nuleido? Ar ne? Nors kalstuolė tuo abejojo, bet vistiek tikėjosi tik geriausio. Juk aišku, kad jis seniai valgė muilą. Tad klastuolė laukė toliau.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Auris Senkleris Sausio 21, 2022, 08:29:56 pm
Ir labai greit viską išsiaiškino. Nereikėjo ilgai laukti.
Kadangi žinojo, kokia ši mokinė neprognozuojama, buvo pasiruošęs iškart panaudoti burtų lazdelę. Ir jai pradėjus sakyti burtažodį mikliai ją pertraukė.
- Expelliarmus. - Staigiai pasakė.
Tada dar kartą mostelėjo lazdele ir atsidarė spintos durys. Iš jos išlėkė dėžutė pilna senų pergamentų, su eliksyrų receptais. Jie buvo sudėtingai įskaitomi. Auris padėjo dėžutę ant stalo, tada atsišaukė švaraus pergamento, rašalo ir plunksną.
- Panele Forrm, kaip jau sakiau savo darbo nebaigėt. Kadangi pirmą susprogdinot, dabar visus šiuos senus receptus surašysit iš naujo, perrašysit aišku? Jeigu nedirbsit, nubrauksiu Klastūnynui šimtą taškų, o jūs keliausit pas direktorę aišku? Nejuokaukit verčiau su manimi. Tikiuos viską supratot?
Ir kam aš gaištu su ja laiką? Bet jeigu paleisiu, tai pagalvos, kad gali lipti man ant galvos. Dar ko. Visi norai pasikalbėti su šia mokine išgaravo kaip dūmas.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Erka Forrm Sausio 21, 2022, 09:46:10 pm
Klastuolės kerai savo tikslo nepasiekė, nes profesorius taip pat paleido savo kerus. Bet bent jau mano lazdelė neišskrido man iš rankų. Pagalvojo klastuolė.
- Ne tau spręsti kada darbą baigiau! - dar labiau supykusi pasakė klastuolė. Bet vis tiek klastuolė darbą pradėjo. Aišku nenustygo noru dingti iš čia, bet taškų vis vien buvo gaila. Nors klastuolė sutiko nešdintis bet kokia kaina. Šiek tiek perrašiusi klastuolė visus pergamento lapus sudėjo vieną ant kito. Ji norėjo panaudoti kerus apie kuriuos jai pasakė profesorius, bet bijojo, kad jis meluoja. Kas gali pasitikėti tokiu kaip jis? Nesuprato klastuolė. Bet nusprendė kerus pabandyti. Blogiau juk nebus.
- Evanesco! - ištarė klastuolė ir visi lapai akimirksniu pradingo. Vis dėlto jis nemelavo.
- Dabar aš jau tikrai baigiau.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Auris Senkleris Sausio 22, 2022, 12:32:52 pm
Kuo toliau, tuo labiau jis norėjo tiesiog išeiti ir pabaigti šį reikalą. Į jos replikas niekaip nesureagavo, o kam? Forrm kurį laiką sėdėjo ir rašė, o paskui ėmė dėti lapus į krūvą. Auris su susidomėjimu žiūrėjo kas čia bus. Sudėjusi juos į krūvelę ji pradangino tuos popierius. O tai kuriems galams tada rašė? Na palauk tu man. Pagalvojo. Šiaip būtų išėjęs, užrakinęs ją klasėje kelioms valandoms ir palikęs. Tegu pasėdi ir pažiopso į voratinklius. Bet nusprendė, kad gal kitaip tegu būna.
Jis ramiausiai priėjo prie mokinės ir ištraukė jos burtų lazdelę mergaitei iš rankos.
- Dabar gali eit sau. Gražinsiu tau ją rytoj, o gal poryt, matysim. - Pasakė lediniu tonu. Dirbti jau jos nusprendė neversti. Nes tai tebuvo jos ir jo laiko gaišimas. O štai lazdelė kitas reikalas. Auris pasisuko išeiti pro duris. Neketino likti čia nė akimirkos daugiau.
Antraštė: Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
Parašė: Erka Forrm Sausio 22, 2022, 08:09:13 pm
Klastuolė pradanigno lapus. Jai tai patiko. Nepagalvoja profesorius ką pasakoja. Juokėsi mintyse klastuolė. Nieko neapgalvojantis profesorius. Ir kam jį priėmė dirbti? Ir vėl mintyse juokėsi klastuolė. Paskui profesorisu padarė kai ką netikėto. Jis išplėšė lazdelę klastuolei iš rankų. Koks kvailys. Pagalvojo klastuolė. Bet jis pradėjo eiti durų link. Ji neturėjo ką daryti, o laiko buvo nedaug. Klastuolė nenorėjo prarasti savo burtų lazdelės. Tad ji prabėgo pro profesorių ir pastojo jam kelią. Tada staigiai išplėšė savo lazdelę jam iš rankos.
- Atsilyginsiu per kitą pamoką! - išrėkė profesoriui klastuolė ir pabėgo. Kiek pabėgėjusi stabtelėjo pažiūrėti ar lazdelė nesulūžo. Lazdelė buvo kaip nauja. Kadangi lazdelė buvo visiškai sveika tad klastuolė grįžo į klastūnyno bendrajį kambarį.