Pirmieji žingsniai

Iš Interaktyvaus Hogvartso pagalba.

Interaktyvus Hogvartsas yra orientuotas į vaidmenų žaidimo stiliumi rašomas istorijas, kurios vyksta J. K. Rowling sukurtame magijos pasaulyje. Dalyvių žinutės yra rašomos RPG stiliumi - trečiuoju asmeniu aprašant savo vaizduotėje sukurto personažo veiksmus, mintis, pokalbius su kitais personažais ir panašiai.

Dalyviai, nenorintys kurti istorijų, gali bendrauti su kitais "Magiškų pokalbių" dalyje.

Šiame straipsnyje pateikiama informacija, nuo ko pradėti nusprendus susikurti personažą ir jį apgyvendinti "Magijos pasaulyje". Žemiau išvardintuose punktuose yra nuorodos į kitus pagalbos puslapio straipsnius, su kuriais rekomenduojame susipažinti, kad būtų aiškiau ir lengviau įsilieti į forumo bendruomenę, nekiltų klausimų ar nesusipratimų.

1. Taisyklės

Prieš susikuriant paskyrą, rekomenduojame susipažinti su forumo taisyklėmis bei šiame pagalbos puslapyje pateikiama informacija - bendra tvarka ir funkcijomis.

2. Registracija

Norint dalyvauti forume, reikia susikurti paskyrą. Tai atliekama tik vieną kartą.

3. Prisijungimas

Susikūrus paskyrą ir ją patvirtinus, galima prisijungti prie forumo.

4. Supažindinimas su forumu

Prisijungus prie forumo, pirmiausia pateikiama informacija apie tai, kas laukia forume, ką galima veikti ir panašiai.

5. Personažo kūrimas

Susipažinus su forumu, galima susikurti savo pirmąjį personažą, kuris taps mokiniu.

6. Naudotojo sąsaja

Sukūrus personažą, atsiveria pagrindinis puslapis, kuriame yra pateikiama informacija apie personažą, pamokas, matomos forumo skiltys. Naudotojo sąsaja yra išsamiau apžvelgiama šiame straipsnyje.

7. Užduotys

Dalyvavimas Interaktyviame Hogvartse prasideda nuo užduočių įvykdymo. Užduotys padeda susipažinti su dalimi funkcijų - žinučių rašymu, parduotuvių sistema, taip pat, jas atliekant, dalyvis paskiriamas į koledžą. Visos užduotys ir informacija, kaip jas atlikti, yra išvardintos šiame straipsnyje.

8. Ką veikti toliau?

Hogvartso, jo apylinkių ir kitų Magijos pasaulio vietų yra daug, tad pasirinkimas, kur kurti RPG istorijas, yra ganėtinai platus. Jei neapsisprendi, kokią istoriją ir kur rašyti, ieškok partnerių istorijai RPG paieškų skiltyje. Ieškai šeimos narių arba draugų? Ši tema kaip tik tau!