0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

 • Rašytoja
 • ****
 • 207
 • Lytis: Moteris
 • Viskas nėra tu
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 6 mėnesius »
Vovere uždavusi trečiąjį klausimą tikėjosi, kad mokiniai tiesiog atsakytų ir vėliau būtų ramūs. Bet kur tau vos tik atsisėdusi merginą pamatė tikrą cirką. Kurį pradėjo legendinė Dori užduodama be galo keistą ir įžeidžiantį klausimą. Kaip visada ji. Atrodo, kad ji vienintelė gali daryti nesąmones. Pagalvojo šviesiaplaukė ir labai griežtu balsu pasakė:
- Panelę Mendel aš noriu  bent vieną kartą įvertinti ir tuos mokinius kurie mokosi papildomai. Juk nesąžininga, kad tie kurie mokosi ir kurie nesimoką papildomą į gauna tuos pačius įvertinimus,- padarė trumpą pauzę, o vėliau pridėjo,-  per kitą klausimą knygomis bus galima naudotis.
Viską pasakiusi mėlynakė pradėjo toliau stebėti mokinius ir tikėdamasi, kad greitai galės juos įvertinti. Bet turėjo nusivilti, ne ant jos stalo pradėjo daryti netvarką voverė. Pala ką ? Sutrikusi savęs paklausė jaunoji profesorė ir jau norėjo sugauti gyvūnėlį, bet staiga pasirodė jos galimas savininkas ir ją pasirūpino. Tikiuosi daugiau nebaigusi savo minties Krisina pastebėjo dvi identiškos ( beveik ) išvaizdos mergaitęs, iš kurių vieną kitai trenkė per galvą su teleskopu.
Ar mokiniai atskiria astronomiją nuo nuodų ir vaistų ? Ir kokie žmonės yra visiškai identiški ?Visiškai susinervinusi ir sutrikusi galvojo mėlynakė ir greitai nuėjusi prie mergaičių pasakė:
- Čia ne astronomiją. Ir trankytis teleskopais čia negalima. Atiduokit, - iš vienos mergaitės rankų pasiėmė teleskopą ir dar pridėjo,- su jumis ir ypač tavimi kuri trenkė pasikalbėsiu po pamokos. Pasilikit.
Viską pasakiusi anglė nuėjo į savo vietą ir pradėjo kalbėti:
- Iš pradžių noriu pabrėžti, kad tokių nesąmonių daugiau nebebūtų. Juk jūs nenorite susigadinti savo mokymosi proceso ?  Gerai dabar  noriu pranešti šiek tiek gerų naujienų. Visi atsakėte teisingai ir gaunate po du taškus. Ketvirtasis teorinis klausimas bus - pasakykite po vieną išvaizdos, kvapo, lietimo ir apie  detalę kai yra teisingas išvirtas elsikyras. Dabar jau galite naudotis vadovėliais.
Baigusi kalbą žemaūgės atsisėdo ir labai atidžiai pradėjo apžvelginėti mokinius tikėdamasi, kad jie daugiau nieko neiškrės.
Patys sugalvokite detalę, bet tik vieną. Teorija iki 14d.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Vovere Krisina »
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 165
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 6 mėnesius »
Klastuolė išklausė jau ketvirtą teorijos klausimą. Ir labai supyko, kad tiek daug teorijų. Kiek galima? Negalėjo suprasti klastuolė. Ji kaip visada pakėlė ranką.
- Kai eliksyras yra išvirtas tesingai jo kvapas turėtų būti kaip ką tik nupjautos žolės. - aišku kaip visada rėkė atsakymą klastuolė. Klastuolei teorijos visai nepatiko. Visai. Jau geriau begalės praktikų nei begalės teorijų. Galvojo klastuolė atsakiusi į klausimą. Klastuolė vis dar negalėjo suprasti kas sugalvojo teorijas.
- Profesore, kam tos prakeiktos teorijos? Negi visiškai nesugebat sugalvoti nieko geriau? - savo klausimą per visą klasę išrėkė klastuolė. Gal ta moteris iš akmens amžiaus sugalvos atsakyti. Mąstė klastuolė. Vis dar nesuprasdama kodėl profesorė tokia kvaila nuobodi.

*

Prisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1210
 • Taškai: 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 6 mėnesius »
Dori apsidžiaugė, kad Deoiridh prajuokino trylikmetės pokštai. Tai klastuolei suteikė nemenkai džiaugsmo, nes nors ji grįžusi šiais metais mokytis į Hogvartsą ir nebesistengė lygiuotis į vyresnėlę, tačiau jos nuomonė tapo trečiakursei dar labiau svarbi nei anksčiau, nes merginos daug artimiau susidraugo ir tai, kad Mendel pokštas buvo juokingas grifei, buvo tartum asmeninis žaliaplaukės pasiekimas.
- Tikiuosi, kad negaminsime, - atsakė rudaplaukei. - Man pakanka ir teorijos.
Dori pastebėjo, kad Meg jai nusiuntė ženklą, jog reikia pasikalbėti. Širdis suspurdo. Apie ką? Ar viskas draugei gerai, kas susiję su naujuoju jos globėju? O gal švilpiukė nori pasikalbėti visai apie ką nors kita? Kodėl Dori iškart galvoja, jog bus kažkas rimto? Galbūt Meg tik pasiūlys, kam mergaitės galėtų panaudoti karpų miltelius. Dori atmirksėjo, kad po pamokos, ir nuo šios akimirkos mintyse vis kirbėjo klausimai, ką jai pasakys Meg.
Profesorės atsakymas į klastuolės repliką mergaitę šiek tiek suerzino.
- Sąžininga, - nuburbėjo. - Jeigu kažkas mokosi daugiau nei reikalaujama, kurių galų turi kentėti tie, kurie išmoksta tiek, kiek užduota, - susiraukė.
Dori buvo labai gera mokinė, tačiau nesistengė išmokti nieko į priekį. Kurių galų? Krūvis ir taip buvo didelis. Ir jeigu dabar ji pradės kalti temas į priekį, tikrai ne tik, kad nieko nebespės, bet dar ir pradės neatsiminti.
Išgirdusi dar vieną klausimą Mendel ėmė ieškoti atsakymo vadovėlyje, o kol ji tai darė, kažkokia jaunesnė klastuolė pasakė, jog išvirtas eliksyras turi kvepėti nupjauta žole.
- Rimtai? - suprunkštė pažvelgusi į Deoiridh. - Eliksyras su rūkyta silke, imbieru, žiobarišku pienu, kvepiantis ką tik pjauta žole? Košmaras, - kikeno.
Taip pat toji mergaitė užsipuolė profesorę, kas privertė trečiakursę pakelti antakį. Nejaugi išdygo normalių klastuolių? Susiradusi vadovėlyje savybę, kurios dar niekas neminėjo, trečiakursė pakėlė ranką ir prabilo jau malonesniu tonu:
- Eliksyras turi būti baltas kaip sniegas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • IV kursas
 • *
 • 141
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 6 mėnesius »
  Viskas, daugiau pakelti buvo nebeįmanoma.  Nelemtoji profesorė vėl išblaškė nekaltą grifę savo niekad nesibaigiančia teorija. Ir kaip tai profesorei į galvą šovė mokinius nukankinti net keturiais teoriniais klausimais? Juk akivaizdu- šiuo metu, šioje pilyje ko gero nėra nei vieno bent lašelio proto turinčio žmogaus, kuris su mielu noru iškęstų keturių teorijų pamoką! Tikriausiai mažiausiai proto turinčio asmens visame Hogvartse titulas turėtų atitekti Elliw- tai nelemtai teleskopininkei, kuri per Sniego žaidynes išsisuko iš visų mano gniūžčių ir išsikovojo pirmąją vietą, tad nebent jai galėtų patikti šioji katastrofiška pamoka! Tačiau rodos tądien sėkmė "pasitraukė" nuo Elliw (nors kalbant apie sudužusius teleskopus ar garsius jos "AUČ", tai teleskopininkės nebuvo galima vadinti laimės kūdikiu...), mat kažkuri metomorfagė mokinė pasivertusi į antrąją Elliw užsimojo trinktelt tikrąjai teleskopininkei teleskopu per galvą. Sutrikusi Melody stebėjo dvi Elliw ir niekaip negalėjo atskirti katra jų buvo tikroji.
  Galiausiai galvai galutinai įsiskaudus nuo minčių apie teleskopus ir teleskopininkes, grifiukė nedelsiant susigrūdo vadovėlį ir kitus daiktus į kuprinę ir išsitraukė lazdelę jei kartais reiktų gintis nuo atskrendančių dviejų Elliw teleskopų. Bet pavojaus taip ir nesulaukė, tad lazdelę vėl galėjo saugiai paslėpti savo kišenėje. Ignoruodama abi teleskopininkes, mergaitė pasinaršiusi atmintyje, greitakalbe išpyškino atsakymą į profesorės klausimą:
- Tinkamai paruoštas snaigių kūrimo eliksyras turėtų skleisti žiemišką šaltį, tad vos palietus eliksyro buteliuką, jau galima nušalti pirštus. O aplink eliksyro sklidiną buteliuką metro spinduliu visur bus žvarbu ir šalta tartum lauke.
  Išdėsčiusi bibliotekoje įgytas žinias Melody pervėrė akimis Elliw (net neaišku ar tikrąją ar ne, tačiau tai ir nebuvo taip svarbu) ir iš kuprinės išsitraukė šokoladinę varlę. Varlė vos neiššoko iš rankų, mat grifė pačiu laiku spėjo šią sugauti ir įsigrūsti į burną. Saldus šokolado skonis leido užsimiršti apie pasaulio neteisybes ir mergaitė užsimetusi ant pečių kuprinę, lėtu žingsniu patraukė pro klasės duris. Ji tikrai neketino ilgiau kentėti šiame chaose su dviejomis Elliw ir keturiomis teorijomis. Tikrai ne. Vienintelio dalyko ko ji ko gero gailėsis palikusi klasę, tai drėgnas ir gaivus požemio oras.
  Prieš peržengdama slenkstį, Melody dar įkvėpė šalto, kraupaus požemiško kvapo, o tuomet tiesiu taikymu jau norėjo keliauti į bendrąjį Grifų Gūžtos kambarį... Tačiau durys buvo užrakintos! Grifė taip troško dingti iš šios katastrofa tapusios pamokos, nes ir taip prisikentėjo. Bet pasirodo to dar negana! Kitos išeities dingti iš klasės tamsiaplaukė niekaip nesumąstė, tad beliko apsigręžti ir grįžti į savo suolą. Liko tik tikėtis, kad penktojo teorijos klausimo profesorė nesugalvos ir grifiukė pagaliau galės pasiilsėti grifų bendrąjame kambaryje. Mintyse mergaitė darsyk prakeikė duris, o tuomet nekantriai suirzusi laukė pamokos pabaigos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Vovere Krisina »
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 825
 • Varliokas
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 6 mėnesius »
Užtenka teorijos? Deoiridh pasijuto esanti šiek tiek nusivylusi drauge. Argi klasės sprogdinimas nėra smagiausia laiko Hogvartse dalis? Kokia nauda iš vadovėlio kalimo, ką galima daryti bet kur ir bet kada. Grifė, žinoma, to nedarė ir nedarytų, bet geri vaikučiai… Kad ir kaip ten būtų, ši pamoka yra tik laiko švaistymas.
- O aš tiesiog žvėriškai noriu ką nors išvirti ir gerai pamokyti šitą profesorę. Negi tau tikrai teorija yra geriau už tikrą darbą? - murmėjo grifė Dori tikėdamasi suteikti draugei entuziazmo kitos nuodų ir vaistų pamokos metu kažką iškrėsti. Vis dėlto tai yra paskutiniai jos metai Hogvartse, reikia palikti prisiminimus apie save, ar ne? Veide atsirado nieko gero nežadanti šypsenėlė.
- Tinkamai išvirtas eliksyras yra labai tirštas, jį net sunku maišyti, - nutaisiusi nekaltą balselį pratarė Deoiridh pakėlusi akis į profesorę. Reikėjo apsimesti, kad nori mokytis. VSMT išlaikyti kažkokiu būdu reikės. Pasilinksminti dar suspės. Nieko. Per kitą pamoką… mintyse pagrasino profesorei škotė ir vėl atsisuko į Dori.
- Šita pamoka gerokai per ilga, ar ne? - paklausė ji pakankamai garsiai, kad išgirstų ne tik šalia sėdinti klastuolė, bet ir visi norintys. Pasirodys nemandagi? Tarsi tai kažkam rūpi! Bent jau jau pačiai tikrai nebuvo svarbu. Labiausiai norėjosi atsistoti ir išeiti, bet mintis, kad Matthew nebūtų tuo patenkintas, sulaikė nuo tokio veiksmo. Grifė ir toliau sėdėjo savo suole tik dėl to, kad nenorėjo visiškai sugadinti santykių su tėčiu, kurie ir taip buvo nelabai kokie.
- Profesore, gal jau galite nustoti mus kankinti savo klausimais? - neištvėrė Deoiridh. - Paskaityti vadovėlį galiu ir namie. Matote, mes geriau įsimename informaciją tada, kai patys kažką darome. Jūs turite nepalyginamai daugiau patirties eliksyrų gaminime nei bet kuris iš mūsų, jums teorija gal ir įdomu.
Negi ji nesuvokia, kad visi nepatenkinti šita pamoka? vis labiau irzo grifė ir vėl atsisuko į Dori tarsi laukdama paguodos ar išdaigos.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 773
 • Taškai: 465
 • 277 teleskopai (22-08-06)
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 6 mėnesius »
Gyvenimas buvo sunkus. Elliw neprisiminė to priežasties, bet dėl paties fakto buvo visiškai tikra. Gal kas nors atsitiko jos teleskopui? Taip, tokia galimybė buvo, ir tai gerokai gąsdino. Kaip ir tai, kad velsietė nė neįsivaizdavo, kur jos didžiausia brangenybė galėtų būti.
- Aš ir nesitrankau teleskopais! - įsižeidusi suriko mergaitė, kai kažkokia nepažįstama mergiūkštė pradėjo šnekėti apie astronomijos prietaisus. Ta mergiūkštė buvo kiek vyresnė, tad į galvą atėjo mintis, kad ji gali būti profesorė. Laimei (ar ne?), ši mintis netrukus išnyko iš Elliw atminties, taigi buvo galima ir toliau pykti.
- Mano teleskopas! - suriko ji ir pašoko iš vietos. Kodėl visi turi trukdyti jai gyventi? Klastuolė jau buvo pamiršusi, kad ką tik susidūrė su mergiūkšte, užsimojusia jai trenkti teleskopu. Ne, dabar reikėjo kažkaip atgauti savo brangenybę. Tik kur ji, po galais, galėjo dingti?!
Piktai apsižvalgiusi po klasę Elliw pastebėjo teleskopą kažkokios pirmą kartą gyvenime matomos moters rankose. Velsietė dar labiau supyko.
- Tai tu kalta! - suriko ji ir pašoko nuo kėdės. Deja, užkliuvo už neaiškios šalia buvusios mergiūkštės ((ne neLiucijos)) ir drėbėsi ant žemės. Viską suskaudi, bet kadangi teleskopas buvo išnykęs, ji labai tikėjosi, kad tebėra sveikas.
Sunkiai atsidususi rudaplaukė atsistojo ir vėl apsižvalgė. Neprisiminė, kur dingo jos didžiausia brangenybė, tad reikėjo ją kuo skubiau surasti.
- Tas eliksyras yra siaubingai šlykštaus skonio! Daugelis jo išgėrę apsivemia! - kažkur išgirdusi žodį “eliksyras” patenkinta pratarė klastuolė. Gal viskas būtų ne taip jau ir blogai, jeigu teleskopas teiktųsi atsirasti. Deja, jo lokacija ir toliau buvo nežinoma, tad Elliw netekusi vilties atsisėdo į vietą. Kėdė, deja, kuo gražiausiai perlūžo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 610
 • Taškai: 138
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 6 mėnesius »
Dar. Vienas. Klausimas... Alanas atsiduso kokį šimtąjį kartą per šią pamoką. Jam pasidarė dar šalčiau. Sustiro čia. Na, bent jau pasilaksčiau su Gringo. Tada, kai bėgo jos pagauti, kai ji vertė mokytojos stalą jis truputį susijaudino, mat netroško labai prisidirbti. Bet dabar tai jam pasirodė juokinga. Vis kas įdomesnio. Pagalvojo ir visu šimtų procentų pritarė tiems mokiniams, kurie dabar reiškė pretenzijas dėl ilgos teorijos. Nors, kai pagalvoji leisti man gaminti irgi nieko gero neneša. Aplamai, eliksyrai man nelabai...
Gringo šiandien buvo kaip niekados nerami ir vėl norėjo kažkur lėkti. Galiausiai Alanas užėmė ją riešutu, ištrauktu iš savo kuprinės ir ji tupėdama jam ant peties pagaliau trumpam apsiramino.
Jis dar paėmė lapelį popieriaus ir parašė ant jo. Mat atrodė, kad Henrieta netrokšta kalbėtis.

Citata
Žinai tokį žaidimą kartuvės? Nori pažaist?
Jis pastūmė jai lapelį. Tada pradėjo sukti galvą ką čia atsakius profesorei. Vadovėlio nevartė. Norėjo žinoti ką galės ištraukti iš savo galvos. Pagaliau kilstelėjo ranką ir pasakė.
- Jeigu eliksyras verdamas teisingai, tai jis į virimo pabaiga pradeda labai smarkiai burbuliuoti. Burbuliukai smarkiai šokinėja iš katilo, jei būsi neatsargus, gali net truputį apsideginti.
Kada tas varpas nuskambės? Nekantriai pagalvojo Senkleris.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 265
 • Taškai: 68
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 6 mėnesius »
  Henrieta klausėsi profesorės Krisinos. Šiandieninė pamoka buvo puiki proga užsidirbti taškų, tad grifė mielai atsakinėjo į teorinius klausimus. Tačiau teorija jau ėmė atsibosti. Vis tik, trečiakursė mieliau atsakinėjo į teorinius klausimus, nei virė eliksyrus. Nuodai ir vaistai tikrai nebuvo ta pamoka kurios praktika merginai sekėsi. Tad reikėjo stengtis nors teorijoje.
  Profesorei uždavus ketvirtą teorijos klausimą Henrieta kurį laiką apmąstė galimus atsakymus ir pakėlė ranką.
- Teisingai išvirtas eliksyras turėtų spindėti kaip sniegas. - tarė mergina.
Šį faktą ji paminėjo jau ne pirmą kartą pamokoje, tačiau, pagal viską, jis turėjo tikti kaip atsakymas.
  Atsakiusi į teorinį klausimą Henrieta pastebėjo lapelį ant stalo. Perskaičiusi žinutę grifė šyptelėjo. Šį žaidimą ji kartais žaisdavo su kitais vaikų namų auklėtiniais. Gaila, kad tai ir liko tik  pažaidimais vieniems su kitais ir neišaugo iki draugysčių. Tam paprasčiausiai nebuvo laiko. Iki pakliūnant į Hogvartsą Poter retai bendraudavo su kitais vaikų namų gyventojais, o praėjusių vasaros atostogų metu turėjo persikelti į kitus vaikų namus, tad užsimegzti draugystės nespėjo.
  Pasiėmusi plunksną Henrieta užrašė ant lapelio savo atsakymą.
Citata
Žinoma, galim pažaisti. Ta teorija jau ima atsibosti.
Apvertusi lapelį mergina nubrėžė šešis brūkšnelius ir stumtelėjo lapelį Alanui. Mergina žvilgtelėjo į Gringo, tupinčios ant draugo peties. Ši nenuorama ir buvo kartuvių atsakymas. 
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 212
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 6 mėnesius »
     Nikolė-Elliw jau buvo betrenkianti tikrajai Elliw, kitaip žinomai kaip velnias žmogaus pavidalu (taip, tai labai naudinga informacija!), teleskopu į galvą, tačiau prisiartinusi profesorė „pagrąsė pirštu ir sumurmėjo „niu niu niu!“ “, bei atėmė iš Nikolės viltį kaip reikiant trinktelėti tai teleskopininkei į galvą jos pačios nuosavybe - ta profesorė pagrobė teleskopą! Viskas - tai yra blogiausia profesorė visoje Hogvartso istorijoje! Taškas! Ne, šauktukas! Penkiasdešimt šauktukų! Nikolė taip pasiuto iš pykčio ant profesorės, jog vos susivaldė nepavirtusi pačia direktore Evenstar ir neatleidusi Voveres iš darbo.
     Tuo metu prabilo pats velnias žmogaus pavidalu - spėkit, ką ji pasakė? Aišku, kad „utiutiu, mano teleskopas!“!
     - Taip, tavo teleskopas! Tavo teleskopas pas tą kvaišą kerėplą profesorę, kuri atiminėja teleskopus ir galimybes trinktelėti jais per galvą tiems, kurie nusipelnė! TAU!
     Aprėkusi Elliw, nors reikėjo iš tikro aprėkti profesorę, Nikolė pažvelgė į Voverę smerkiamu žvilgsniu ir suriko jai:
     - Gerų naujienų?! Jos visai negeros! Norit pasakysiu, kokia būtų gera? Ogi ji skambėtų taip: „Per klaidą paėmiau iš merginų teleskopą, ko neturėjau padaryti. Labai atsiprašau. Grąžinu jį jums atgal ir leidžiu trenkti per galvą iš jo, nes velnias žmogaus pavidalu tikrai to nusipelnė!“ - pamėgdžiodama profesorės balsą - tiesa, netyčia truputį ir išvaizdą -, atkirto Nikolė. O tuomet, atgavusi savo tikrąją išvaizdą, burbtelėjo ir atsakymą apie tai, kad teisingai pagamintas eliksyras turi kvepėti ne tik, kaip sakė panelė Forrm, nupjauta žole, bet ir skleisti silpną sintetinį, žiobarų valiklių kvapą. O tada prisiminė, kad velnias žmogaus pavidalu moka ne tik giesmėles „Tai tu klata!“, „Mano teleskopas!“, bet ir „Kur Liucija?“, kurią katik ir užtraukė.
     Liucija, Liucija, Liucija... Ironiškai pakartojo Nikolė, o tada jai šovė į galvą puiki mintis ir ji optimistiškai sušuko:
     - Liucija!
     Kaip tik ties tuo sakiniu Nikolė įgavo visiškai identišką velnio žmogaus pavidalu taip mėgstamosios Liucijos pavidalą. Tuomet vaidindama apsidarė po klasę, o kai „netikėtai pastebėjo“ velnią žmogaus pavidalu, maloniai nusišypso ir priėjusi paklausė:
     - Elliw? Kur tavo teleskopas?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Nikolė Parker »
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 6 mėnesius »
O tu dieve šventas... Dar vienas klausimas? Apsaugok nuo tokių mokytojų... Įdomu, ką Krisina šiąnakt sapnavo, kad tokios blogos nuotaikos? Tačiau tai vis tiek nepaaiškintų, kodėl ji nusprendė apkartinti gyvenimą nekaltiems vaikams.
Šioje vietoje visos Meghan žinios jau buvo kaip pernykštis sniegas - tik prisiminimo formoje. Tad teko atlikti nežmoniškai sunkų ir be galo didelių pastangų reikalaujantį darbą - atsiversti vadovėlį. Jis, verta paminėti, buvo taip aprašinėtas, kad net nesuprasi, kur baigiasi viena mintis, o kur prasideda kita. Gal taip buvo dėl to, kad švilpiukė baisiai nemėgo nuodų ir vaistų pamokos (tiksliau - profesorės. Gal net labiau nei Matthew), todėl vadovėlis tarnavo kaip užrašinė. Kam leisti pinigus, jei ir taip yra gero popieriaus?
Dori pamatė mergaitės siunčiamus ženklus ir jai labai palengvėjo. Pagaliau jos galės užbaigti tą prakeiktą reikalą. Rudaplaukė mirktelėjo, kad suprato, iššifravusi draugės siunčiamą signalą "po pamokos". Tada vėl susitelkė į profesorę.
- Jei eliksyras pagamintas teisingai, kaip, - kokspovelniaisjovardas?, - Alanas sakė, eliksyras pradeda burbuliuoti. O kas kartą sprogus burbuliukui, iš jo vidaus išlekia snaigutė. Tada reikia kuo greičiau eliksyrą nukelti nuo ugnies, nes kitaip gyvensite sniego karalystėje. Tačiau jei snaigutės nelekia iš eliksyro, galite jį pilti lauk. Jis niekam tikęs.
Atsakiusi Meghan pasiėmė lazdelę ir ėmė sukioti tarp pirštų. Keista, tačiau tai veikė labai raminamai. Gal dėl to, kad guodė mintis, jog jei Krisina užduos dar vieną klausimą, bus lengva į ją paleisti kerus. Aišku, tektų už tai atsakyti gal net prieš pačią direktorę, nes šios profesorės neapmulkinsi taip lengvai kaip Matthew. Ji, rodos, skirtingai nei herbologas, turėjo kažkiek smegenų galvoj. Ir vis dėlto, švilpiukė buvo pasiruošusi bet kam, tik ne dar vienai teorijai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Meghan Natali Pritz »
Some things never change.


*

Neprisijungęs Cassidy Melens

 • Rašytoja
 • ****
 • 207
 • Lytis: Moteris
 • Viskas nėra tu
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 6 mėnesius »
Vovere atvirai sakant tikėjosi, kad kai užduos ketvirtąjį klausimą mokiniai pradės rodyti savo nepasitenkinimas. Bet ji tikėjo, kad tai bus gal du gal vienas mokinys, bet tikrai ne keturi. Juk sakoma blogi dalykai uškrečiami. Tokiais tempais kitais metais jau turbūt visi mokiniai bus nepatenkinti. O kas dėl to kaltas ? Ogi Dori. Savo spėjimus mintis pasvarstė šviesiaplaukė ir labai susinervinusiu balsu prabilo:
- Panelės Form ir Galbraiht jeigu jums nepatinka teoriją jūs į ją galite neatsakinėti ir nieko nesužinoti, čia jūsų bėdos jeigu neišlaikysite egzaminų. O tau panelę Galbraiht tai yra labai aktualu. Panelę Mendel ne jums spręsti kas yra sąžiningą ir nesąžingą. Jeigu jums netinka dabartinė mokomoji programą gali, bet kada parašyti sąvają. Ir tikėtis, kad ji bus kažkadą naudojamą. Panelę Parker čia kiek žinau yra ne jūsų teleskopas. O jį patį aš atiduosiu jo savininkei pamokos pabaigoje dėl to galite ne  nerimauti,- kai profesorė šnekėjo su Parker ji truputį drebėjo, nes ją gąsdino mokinės galios,- gerai į ketvirtąjį klausimą visi atsakėte teisingai, du taškai. Paskutinysis klausimas - pasakykite po vieną vietą ar progą kurioje jūs naudotumėte šį eliksyrą ? Prašau nesikartotų ir neuždavinėti nereikalingų klausimų.
Mėlynakė atsisėdo ir pavargusiu žvilgsniu pradėjo stebėti mokinius ypač Dori ir prie jos esančią septintakursę, bei dvi identiškas mergaitęs ( vieną jau nebebuvo identišką ).
Galite atsakymą sugalvoti arba  kažkuo pasinaudoti. Teorija iki 17d
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Vovere Krisina »
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 165
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 6 mėnesius »
Ojojoj! Prašau neuždavinėti nereikalingų klausimų! Klastuolė mintyse vaidino profesorę. Klastuolė džiaugėsi - paskutinysis klausimas. Klastuolė jau greitai galės iš čia neždintis. Klastuolė nesugalvojo nieko geriau kaip tiesiog atsakyti, gauti taškų ir po to kentėti iki pamokos galo.
- Aš naudočiau namuose. Tai pati geriausia (tikrai geriausia) vieta šiam eliksyrui naudoti. - kad paerzintų profesorę klastuolė vėl atsakymą rėkė. Gal ji kurčia? Galvojo klastuolė atsakiusi į klausimą. Ne! Taip nuobodžiai negali būti! Vėl mąstė klastuolė. Klastuolė nepastebėta (ar bent jau taip manė) išsitraukė savo lazdelę. Tada greitai pribėgo prie profesorės. Iškėlė lazdelę jai tiesiai priešais veidą.
- Aguamenti! - garsiai ištarė klastuolė ir iš lazdelės galo pasipylė vanduo. Vanduo pasipylė tikrai nesilpnai ir ištaškė visą profesorės veidą. Klastuolė vėl greitai parbėgo į savo vietą.
- Profesore, nespėjote nusiprausti namie? Tad prausiatės čia? Genialu! - šaipydamasi per visą klasę (aišku per visą) rėkė klastuolė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Erka Forrm »

*

Prisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1210
 • Taškai: 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš 6 mėnesius »
Dori tik gūžtelėjo pečiais išgirdusi Deoiridh klausimą.
- Matai, aš... aš tiesiog tikrai suknistai verdu eliksyrus. Patikėk. Ir man gėda dėl to prieš kitus, - pripažino.
Žaliaplaukei buvo keista matyti, jog grifė norėjo krėsti išdaigas per pamokas, nes iš tiesų ji dažnai būdavo tartum trylikmetės sąžinės balsas, protas, kuris priversdavo surimtėti. Kartu su Deoiridh klastuolė turėjo ne vieną pokalbį, kuris buvo pakankamai rimtas, apgalvotas. Tačiau toks vyresnėlės elgesys neturėjo jau taip baisiai stebinti, mat Dori puikiai prisiminė kerėjimo pamoką praeitais metais, kuomet visi mokiniai kaip reikiant prasisiautė.
Tačiau šiandien Dori neketino krėsti išdaigų. Buvo pasiryžusi nebent būti įžūli, kaip ir padarė pamokos pradžioje. Deoiridh taip pat negailėjo kandžių replikų į profesorės pusę. Tai tuo pačiu ir stebino, ir žavėjo. Netyčiom mergaitė šyptelėjo.
Netrukus toji klastuoliška klastuolė, kuri neseniai žodžiais reiškė nepasitenkinimą, paleido ir vandens kerus. Nejaugi prasideda? Bet Dori nebuvo jau labai stipriai laiminga dėl prasidėjusio šaršalo. Taip pat buvo įdomu, ką jai norėjo pasakyti Meg. Dėl Merlino barzdos, šita pamoka išties nuobodi. Greičiau baigtųsi.
- Žinoma, kad naudočiau eliksyrą per Kūčias ar Kalėdas, kad žiemiškos šventės būtų žiemiškesnės. Na, o jei šventės būtų ir taip baltos, tai kada tai bet kada žiemą, kai pritrūktų baltumos, - atsakė į profesorės užduotą klausimą.
Dori jautė, kad Deoiridh lyg ir tikisi iš jaunesniosios sesės draugės kokios nors nesąmonės. Vis tik trylikmetė nenorėjo nuvilti septintakursės. Tad atsisegė savo kuprinę, išėmė iš jos nedidelį rutuliuką, kuris priminė muilo burbulą, tačiau sprogti nesiruošė.
- Jeigu nori, gali panaudoti. Čia ar kur kitur, - padavė rutuliuką grifei. - Kai mesi į žemę, pradės augti ir plėstis kalnas putų. Sugedusios žuvies kvapo, beje. Bus vietoj rūkytos silkės, - mirktelėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 610
 • Taškai: 138
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš 6 mėnesius »
Alanas sėdėjo ir rašinėjo raides ant lapelio. Kol kas sekėsi nelabai kaip. Galop po kelių spėjimų parašė.
Citata
Gal yra raidė o?
Tada ėmė sukti galvą ką atsakyti. Vadovėlį vartyti tingėjo, todėl kaip visada sukurpė kažką ir pakėlė ranką.
- Jeigu turėčiau susirašinėjimų draugą kur nors šiltuose kraštuose, nusiųsčiau jam buteliuką šio eliksyro tam, kad jis suprastų kas yra snaigės ir sniegas. Aišku, jei tas žmogus būtų ragana ar burtininkas. - Gal jau viskas? Dabar jau tuoj reikės stotis ir lėkti kur kitur. Tada dar parašė.
Citata
Raidė i?
Kiek valandų? Kiek dar minučių iki varpo? Ūžė mintys kaip spiečius. Tada jis išplėšė dar vieną lapą ir paklausė jos.
Citata
Klausyk, kada mes eisim pas Aurį tartis dėl viso to reikalo? Žinau, ilgai delsiau, bet jau tikriausiai metas ką nors daryti? Ar Vendigo daugiau nesirodo tavo mintyse ar šiaip?
Jis padavė Henrietai naują lapelį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 265
 • Taškai: 68
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš 6 mėnesius »
  Henrieta pamažu nubraukinėjo Alano rašomas raides ant popieriaus. Ant popieriaus po truputį kilo kartuvių pagrindas, sijos, galiausiai virvė. Buvo šiek tiek keista, kad jis iš karto nepagalvojo apie voveraitę, tupinčią jam ant peties. Juk į ją neatkreipti dėmesio būtų praktiškai neįmanoma. Tačiau tuomet draugas užrašė pirmą teisingą spėjimą. Trečiakursė užrašė raidę ,,o'' ant paskutinio brūkšnelio.
  Žaidžiant kartuves, Henrieta viena ausimi klausėsi profesorės. Nors pamoka ir buvo kiek nuobodoka, grifė nenorėjo apleisti mokslų ir praleisti progos užsidirbti grifiukams nors porą taškų. Neilgai pamąsčiusi trylikametė pakėlė ranką.
- Šį eliksyrą naudočiau vasarą, kai norėtųsi atsigaivinti nuo jos karščių. - atsakė į penktą teorinį klausimą Poter.
  Vėl pažvelgusi į kartuvių lapelį Henrieta ant trečio brūkšnelio užrašė dar vieną teisingai atspėtą raidę - ,,i''. Tačiau dabar draugas jau stumtelėjo kitą lapelį. Grifė perskaitė draugo klausimus. Mergina stengėsi kuo labiau atsiriboti nuo Vendigo, ypač po pasisėdėjimo su Alanu bibliotekoje, tačiau karts nuo karto apie jį pagalvodavo. Vis dar pasitaikydavo kartų, kai atrodydavo jog demonas stebi ir kažko laukia, tačiau tuomet Poter pasistengdavo nukreipti mintis kita linkme. Vis dėlto, ilgiau taip tęstis negalėjo, tad mergina norėjo kuo greičiau rasti būdą kaip nuvyti demoną. O čia padėti galėjo tik Auris.
  Pasiėmusi plunksną, po draugo klausimu Henrieta ėmė rašyti atsakymą.
Citata
Gal pabandyk susitarti su Auriu, kad susitiktume kur nors po pamokų? Tarkim apsigynimo nuo juodosios magijos klasėje. O apie Vendigo stengsiuosi nebegalvoti, nors kartais dar atrodo jog jis mane stebėtų. 
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras