0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • VI kursas
 • *
 • 273
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
  Pačiame Hogvartso ekspreso gale, praėjus pro visas kupė yra durys su dideliu užrašu liepiančiu elgtis tyliai. Čia įsikūręs traukinio vairuotojas, atsakingas už traukinio judėjimą. Dauguma mokinių nė nesusimąsto, kad ten gali veikti kas nors įdomaus. Ir tiesiog praeina pro šalį. Ir iš tiesų veiksmas čia vyksta labai retai.
  Pats kupė vidus yra įrengtas šiltai ir jaukiai. Prie priekinio lango yra priemonės skirtos valdyti traukiniui. Daugybė svirčių ir mygtukų tik ir kviečia juos išbandyti ir priversti šią transporto priemonę riedėti, tačiau retas kas be vairuotojo įkelia čia koją. O ir tie kurie ten pakliūva, nedrįsta nė paliesti tos valdiklių raizgalynės. Juk nenorėtum nulėkti nuo bėgių su nevaldomu traukiniu.
  Kabinos lubose yra įrengtas liukas, skirtas išsinešdinti vairuotojui nelaimės atveju. Pavyzdžiui: kilus gaisrui ar pakliuvus į avariją. Nors pastaruoju atveju būtų mažai vilties iš viso likti gyvam. Taip pat, liukas gali praversti išdaigininkams, norintiems pasislėpti ant stogo. Tik reiktų tvirtai laikytis, kad nenuneštų inercija.

  Henrieta, sekdama paskui Melody, tvirtu žingsniu įžengė į vairuotojo kabiną. Ir sustingo iš nuostabos. Vairuotojas buvo sustingdytas. Grifė įdėmiai apsidairė. Mergina tikėjosi, kad pavyks pamatyti, jei ne užpuoliką, tai bent jau pro kur jis pakliuvo į vairuotojo kabiną. Nieko nepastebėjusi Poter žengė arčiau vairuotojo.
  Vairuotojo kabinoje, atrodytų šiltai įrengtoje ir su uždarytais langais, buvo siaubingai šalta. Henrieta pasigailėjo, kad išeidama iš kupė neapsivilko megztuko ir dabar turi šalti. Atsidusus grifei iš burnos išsiveržė garas. Ar taip turėtų būti vairuotojo kabinoje? Poter taip nemanė.
  Mergina dar kartą įdėmiai apsidairė aplink. Ir vėl nieko naujo. Tačiau kažkur turi būti anga pro kur įeina šaltis. Gal koks liukas? Liukas! Kaip ji ankščiau nepagalvojo? Henrieta užvertė galvą aukštyn, kur paprastai traukiniuose būna įtaisomi liukai nelaimės atvejui. Liukas buvo atidarytas.
  Dabar beliko surasti užpuoliką. Kadangi traukinys sustojo ant tilto, aukštai virš upės, tad piktadarys pasprukti negalėjo. Jis turėjo būti kur nors traukinio viduje arba ant stogo. Pastarasis variantas atrodė priimtinesnis, nes jei užpuolikas būtų sprukęs pro vairuotojo kabinos duris, būtų susidūręs su merginomis dar kai jos ėjo čia.
  Henrieta atsisuko į Melody.
- Kaip manai, lipam ieškoti, kas čia užvirė visą šią košę?
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • IV kursas
 • *
 • 141
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: Hogvartso ekspreso vairuotojo kabina
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
  Pagaliau Melodė gavo atsakymą nors į vieną klausimą ir širdyje staiga pasidarė šiek tiek ramiau. Henrietos atsakymo taip ir neišgirdo, tačiau to ir nereikėjo. Draugei užvertus galvą Melodės viduje  netikėtai sukirbėjo viltis. Atkartojusi bendrakoledžės judesį, grifiukės akys įsmigo į viršuje ramiai lyg niekur nieko stūksantį liuką. Na žinoma! Henrieta, tu genijus! Deja, tamsiaplaukė buvo pernelyg susijaudinusi, jog šiuos žodžius ištartų garsiai.
  Tereikėjo užsikabaroti ant traukinio stogo, sugauti užpuoliką ir darbas baigtas! Tačiau, nors ir kaip bebūtų gaila, realybė yra daug sudėtingesnė, painesnė ir žiauresnė. Lengva pasakyti, bet nepadaryti. Ar ji tikrai lips ant traukinio stogo? Ar ji išdrįs? Įprastai grifei drąsos netrūko, tačiau, kai tenka lipti ant traukinio stogo pliaupiant lietui, susidurti su užpuoliku ir visa tai padaryti su beprotiškai didele tikimybe nugarmėti nuo traukinio stogo į upę... Tuomet visa drąsa, kurią manaisi turintis- išgaruoja. Tačiau ar Melodė tikrai norėjo būti nuobodžia bamble, toliau be reikalo kiurksoti traukinyje, bei taip ir nesužinoti tiesos? O juk kažkur slampinėja ko gero pavojingas vairuotojo užpuolikas... Negi grifė mieliau liks nakvoti traukinyje su užpuoliku, nei viską išspręsti ir pagaliau grįžti į tikruosius namus- Hogvartsą?
- Taip,- kiek pasvarsčiusi galiausiai tarė. Balsas skambėjo ryžtingai ir užtikrintai. - Manau tam užpuolikui tikrai ne pyragai, nes nori jis to, ar ne, jam teks susidurti su dviem jį sustabdysiančiom grifėm. (Bet ar dviejų grifiukių tikrai užteks jam sustabdyti?)
  Tamsiaplaukė nuvijo abejones, mirktelėjo draugei ir pradėjo ropštis ant traukinio stogo.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • VI kursas
 • *
 • 273
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Hogvartso ekspreso vairuotojo kabina
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
  Henrieta negirdimai atsiduso iš palengvėjimo vėl nusileidusi į vairuotojo kabiną. Nuotykis ant stogo tikrai nebuvo maloniausias įvykis merginos gyvenime, tad buvo smagu pagaliau viską baigti. Paskui grifę pro liuką įsklendė sustingdytą ir dėl viso pikto supančiota virvėmis moteris, raudonais lyg kraujas plaukais. Mostelėjusi lazdele, grifė nuskraidino užpuolikę į kampą ir pažvelgė į sustingusį vairuotoją.
  Saulė jau buvo veik nusileidusi, o iki Hogvartso dar likęs nemažas kelias. Nebuvo jokių abejonių, kad traukinys vėluos. Tačiau reikėjo pasistengti, kad jis nors atvyktų kiek įmanoma greičiau. Niekas be mašinisto nebūtų sugebėjęs priversti trsukinio važiuoti, tad trylikametė nukreipė lazdelę į jį.
- Enervate, - iš Poter lazdelės plūstelėjo kerai ir po keleto akimirkų traukinio mašinistas nustebęs žiūrėjo į grifiukes ir kampe gulinčią moterį.
- Ką, po velniais, jūs čia veikiate? - paklausė jis.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • IV kursas
 • *
 • 141
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: Hogvartso ekspreso vairuotojo kabina
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
  Pagaliau pajutusi po kojomis tvirtą žemę Melody šyptelėjo. Ir nors nepaprastąjį Hogvartso ekspreso stogą paliko vos prieš akimirką, jau spėjo pasiilgti žaibų raižomo dangaus ir nuostabaus kraštovaizdžio.
  Sandariai uždariusi liuką Melody atsisuko į Henrietą. Tačiau ties drauge žvilgsnis nesustojo, mat ausis pasiekė traukinio vairuotojo balsas. Rodos, kad Enervate kerai Henrietai pavyko, nes netrukus į grifes jau buvo įsmeigtas sutrikęs traukinio vairuotojo žvilgsnis.
- Atleiskite, kad sutrukdėme jūsų poilsį, tačiau laikas keliauti į Hogvartsą. Ši… "Ponia" jus sustingdė pasitelkusi kerais,- žvilgsniu parodė raudonplaukės pusėn. – Galit nė neklausti kodėl ši neitin sveiko proto moteriškė jus sustingdė, galėsite vėliau jos pats paklausti. Taigi, o į klausimą ką mes čia veikiam, atsakymas paprastas: atstingdėme Jus. Taigi dabar malonėkite nugabenti mus į Hogvartsą.
  Regis traukinio vairuotojas buvo pernelyg apstulbęs žinia, jog jis buvo sustingdytas kažkokios moteriškės ir mokinės jį atstingdė, tad paprasčiausiai tylėjo. Tuo tarpu Melody mintyse siuto uraganai. Kodėl toji raudonplaukė sustingdė traukinio vairuotoją, o vėliau ir Henrietą? Kokia viso to priežastis? Kadangi neturėjo atsakymų į nei vieną iš kamuojančių klausimų, tiesiog nuvijo mintis tolyn. Geriausia bus tiesiog tai pamiršti… Na o dėl raudonplaukės… Nuvykus į Hogvartsą su ja išsiaiškins mokyklos personalas arba aurorai. Tik tegul tas vairuotojas pasiskubina, mat dar šiandien turime atvykti į Hogvartsą. Grifiukė nebuvo nusiteikusi dabar plepėti su Henrieta, tad tik šyptelėjo ir kol vairuotojas neužklausė naujo klausimo, patraukė atgal į nuošaliąją kupė. Dabar troško tik vieno dalyko- šokoladinių varlių ir grįžti pas vis dar sustingdytą šunytę Eirą, tad apie kitką nė nebuvo tikslo galvoti.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

 • II kursas
 • *
 • 520
 • Taškai: 106
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Hogvartso ekspreso vairuotojo kabina
« Atsakymas #4 Prieš 5 mėnesius »
Vis dar nepaleisdamas brolio rankos Eliotas žygiavo traukinio link ir vis pasisveikindavo su mokiniais. Dalis jų į kažkur žygiuojančius dvynius žiūrėjo kaip į keistuolius, kiti - susidomėdavo. Bet dabar būsimas pirmakursis norėjo būti tik su broliu. Tasai Hestijas pats kaltas, kad nenorėjo veltis į nuotykį. Eliotas jam pasiūlė, o kas buvo toliau, ne jo bėdos. Bet gal ir gerai, kad Hestijas nėjo. Jis Eliotui nelabai patiko, tad geriau pasišnekėti su Oliveriu.
- Žiūrėk, kaip gražu! - sušuko rodydamas pro langą ir netrukus priėjo kažkokias duris. Jos, aišku, prašyte prašėsi būti atidarytos, ką vienuolikmetis skubiai ir padarė. Neabejojo, kad broliui tai nepatiks. Jis turbūt išsigąs ir susijaudins. Bet nuotykių trokštantis berniukas dabar sustoti tikrai neketino.
- Kas čia? - nustebęs paklausė, nes atsivėrusiame kambarėlyje buvo kažkokie prietaisai. Ir vyras, kuris, regis, tuos prietaisus valdė. - Geras!
- Ką jūs čia darote? Netrukdykite dirbti! - nepatenkintas pasakė tasai vyras, tačiau Eliotas nė neketino trauktis. Viskas buvo pernelyg įdomu.
- Juk jis vairuoja traukinį, Oliveri! Ir aš taip norėčiau… - kalbėjo berniukas atidžiai stebėdamas tą žmogų. Jis nusprendė ignoruoti dvynius, bet tai Eliotui nerūpėjo - čia buvo pernelyg įdomu ir ypatinga.

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

 • II kursas
 • *
 • 685
 • Taškai: 111
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Hogvartso ekspreso vairuotojo kabina
« Atsakymas #5 Prieš 5 mėnesius »
Vos išlindo iš kabinos, mokiniai jais iš karto susidomėjo. Oliveris nemėgo tokio kiekio dėmesio, todėl dabar mintyse maldavo Eliotą, kad sustotų. Geriausia - grįžtų į jų kupė, kur galima pabūti ramiai. Deja, brolis neatrodė nusiteikęs išklausyti tų nebylių prašymų, tad Oliveris tyliai kentėjo. Žinoma, kai kurie mokiniai draugiškai pasisveikindavo, bet tai menkai guodė. Būsimas pirmakursis tiesiog norėjo grįžti namo. Pas mamą ir tėtį.
- Gražu, bet ar jau galime grįžti? - galiausiai ir garsiai paprašė, bet Eliotas, nelaimei, pamatė kažkokias duris. Oliveris nė už ką nebūtų prie jų lindęs, bet brolis buvo visai kitoks. Nusekęs dvynį Oliveris susidomėjo, tačiau viduje buvusiam žmogui netikėtas vizitas aiškiai nepatiko.
- Eliotai, einam iš čia, - timptelėjo brolio ranką Oliveris, tačiau nepasisekė. Eliotas jau buvo susidomėjęs, o kai jam kažkas įdomu, kartais tikrai geriau nestoti skersai kelio. Taigi dabar ir tylusis dvynys stebėjo vairuotoją. Tiesą sakant, brolis buvo teisus - čia išties įdomu. Tik ar būtina erzinti vyresnius žmones? O jeigu jis juos išmes iš traukinio? Mama ir tėtis tikrai neapsidžiaugs.
- Gal jau einam, Eliotai? - tyliai paklausė brolio Oliveris, nors ir abejojo, kad bus išgirstas.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

 • II kursas
 • *
 • 520
 • Taškai: 106
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Hogvartso ekspreso vairuotojo kabina
« Atsakymas #6 Prieš 5 mėnesius »
Po galais, tas Oliveris kartais veda iš proto. Juk jie vyksta į Hogvartsą! Vietą, kur laukia galybė nuotykių ir draugų. Jeigu jis bus toks susikaustęs, nei ką nors pamatys, nei išmoks. Kas jam yra? Na gerai, pasiilgs mamos ir tėčio, bet juk Kalėdos netruks ateiti, ir visi vėl susitiks. Tiesa, Eliotas ketino rasti būdą likti mokykloje. Aišku, vasaros pradžioje iki Hogvartso likę trys mėnesiai atrodė kaip amžinybė. Bet dabar viskas bus kitaip. Juk jie ir bus Hogvartse, tad vienuolikmetis neabejojo, kad laikas lėktre pralėks.
- Spėsime grįžti, - nekantriai atsiliepė broliui Eliotas ir jau visai netrukus stebėjo vairuotoją. Nieko nesakė, tad jis, regis, susitaikė su tuo, kad kažkas stovi šalia.
- Išalkau, - staiga pratarė energingas dvynys ir pradėjo raustis kišenėse. Radęs kelis mandarinus išsitraukė. Po vieną pasiūlė vairuotojui ir Oliveriui. Suaugęs vyras atšovė:
- Atstok ir netrukdyk dirbti! Jeigu nesugebi pabūti ramiai, dink iš akių!
Eliotas ne itin patenkintas vieną mandariną grąžino į kišenę. Tą, kuris liko jam, neskubėdamas nusilupo ir atskirdamas kiekvieną skiltelę suvalgė. Plačiai nusišypsojęs vėl atsisuko į Oliverį.
- Čia įdomu, bet gal einame kitur? Žiūrėk! - staiga parodė į kažkokį liuką. - Eime!
Nuskubėjo prie jo ir pradėjo kabarotis viršun. Kelionė traukiniu staiga pasidarė žymiai įdomesnė.

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

 • II kursas
 • *
 • 685
 • Taškai: 111
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Hogvartso ekspreso vairuotojo kabina
« Atsakymas #7 Prieš 5 mėnesius »
Negi Eliotas visai nepasiilgs mamos, tėčio, Miriam ir mažųjų? Visai nenori grįžti namo ir pabūti su jais? Kol kas nesusirado nė vieno draugo Hestijas broliui tikrai nepatiko. Ir vis tiek nori čia būti ir greičiau nuvykti į Hogvartsą.
- O Auris ten bus? - tyliai paklausė Oliveris ir paėmė pasiūlytą mandariną. Nelabai jo tenorėjo, bet prieštarauti broliui paprasčiausiai nesiryžo. Atrodė, kad vieną kartą Eliotas vėl ant jo supyks ir pradės nekęsti. O dabar dar ir suaugęs žmogus išgąsdino. Timptelėjęs brolio ranką Oliveris tikėjosi taip jį įkalbėti iš čia eiti. Na, gal ir įkalbėjo, bet įvykiai pasisuko visai netikėta linkme: Eliotas sugalvojo dar kažkur užlipti.
- Nereikia. Einam atgal į kupė. Prašau, Eliotai… - tyliai murmėjo Oliveris. Broliui tai aiškiai nerūpėjo - jis jau lipo į viršų. Kas ten bus? Negi jie eis ant traukinio stogo? Suaugęs vyras susirūpinęs stebėjo Eliotą, bet netrukus kažką negarsiai pasakė ir grįžo prie darbo. Kas bus, jeigu iš tiesų kažkas nutiks? Oliveris tiesiog negalėjo palikti brolio vieno, tad visas drebėdamas pradėjo lipti paskui jį.