0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Nusmurgusi dešraininė Londono centre
« Prieš 3 mėnesius »
Londono centre, netoli Temzės yra dešraininė. Tai gana maža kavinė, beveik kioskelis, bet nuo kiosko skiriasi tuo, kad maistas užsisakomas viduje ir viduje yra stalai su raudonomis plastikinėmis kėdėmis. Iš išorės ji neatrodo labai prabangi ar kviečianti. Tačiau maistas čia pigus ir skanus. Na skanus tiek kiek tokioje vietoje gali būti skanus. Šios vietos paskirtį skelbia lietaus nugairinta iškaba, kuri skelbia "Stenlio dešraininė". Dabar jau čia jau nerasi žmogaus tokiu vardu, bet tai buvo šios kavinės įkūrėjęs, kuris nusprendė, kad tai pridės jaukumo. Ši dešraininė turi didelius langus, kuriuos dengia pigios ir truputį palūžusios plastikinių plokštelių užuolaidos. Įėjus pro vieninteles duris pasitinka švelnus riebalų kvapas, tačiau jis nėra perdaug nemalonus. Kasa yra paėjusi truputį toliau, o virš jos kaba lentos su išspausdintu siūlomu maistu. Švieslenčių nėra. Šalia langų sustatyti stalai su plastikinėmis kėdėmis ir stovi kelios spintelės su šiukledėžėmis, vieta padėklams ir daukartiniams bokalams, bei kitai stikliniai tarai. Nes čia senamadiškai alus ir kiti alkoholiniai gėrimai buvo duodami stikliniuose bokaluose ar stiklinėse. Čia dažnokai būdavo žmonių, bet kartais pasitaikydavo, kad užkandinė būdavo ir tuščia.

Ats: Nusmurgusi dešraininė Londono centre
« Atsakymas #1 Prieš 3 mėnesius »
Milda su Bretu išėjo iš metro stoties ir patraukė link kavinės. Na tiksliau čia nusmurgus dešraininė. Tikiuosi neįsivaizduos čia kokio penkių žvaigždučių restorano. Tikrai jau nešvaistysiu savo atlyginimo tam. Na tiksliau jam. Juk aišku man mokėti teks. Mintijo Milda eidama. Ji išties nesuprato, kaip ji čia taip įsivėlė. Šiaip nebuvo tokiems dalykams linkusi. Bet šiandien man buvo tikrai sumauta diena. Ir viskas per tą prakeiktą dukrą. Kokio velnio ji ir jos profesorius turi būti tokie atkaklūs. Kodėl gi po galais būtinai turiu magija aš domėtis? Ar su Lina bendrauti daug. Kam? Juk nesuprasiu aš jos. Ir šiaip ji tik erzina. Gerai, kad turiu su ja tasytis tik per atostogas. Mąstė ji..Vos mintys palietė dukrą ji vėl susierzino ir supyko. Todėl pasistengė sutekti mintis į kažką kitą. Tam puikiai tiko gorila Brettas ir užkandinė, kurią jau priėjo. Milda atidarė duris ir įleidusi Brettą pirmą uždarė duris.
- Rinkis ką nori. Čia yra burgerių, dešrainių, bulvyčių panašaus greito maisto. Moku aš.
Pasiūlė jam. Pati nusprendė pasiimti dešrainį, bulvyčių ir mažą bokalą šviesaus alaus. Neplanavo nusitašyt iki žemės graibymo, bet šiek pasigerti norėjo. Nors trumpam. Poto nusipirks juodos kavos ir grįš namo blaivi. Ji nuėjo užsisakyti tikėdamasi, kad ir Brettas išsirinko.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Milda Catamans »

*

Neprisijungęs Brett OConnor

  • Burtininkas
  • ****
  • 434
  • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Nusmurgusi dešraininė Londono centre
« Atsakymas #2 Prieš 3 mėnesius »
Visai neblogą panelę čia nusikabino. Žinoma, ji apsimetė, kad jie tiesiog užkąs pigaus maisto, bet Bretas neabejojo, kad realybė bus visai kitokia. Pakeliui nuo stoties iki maisto patrauklus jaunikaitis išdidžiai dairėsi. Norėjo, kad kas nors pastebėtų, kokią gražuolę susirado šį kartą.
Netrukus jie pasiekė nelabai kaip atrodančią vietikę. Bretas mielai būtų nuėjęs kur nors, kur vaizdas mielesnis akiai, bet kadangi vis dar nežinojo, kas moka, nieko nesakė. Iš viso kelionė nuo stoties iki dešraininės buvo nebyli. Tai tyliam vyrukui visai netrukdė, o netrukus pasigirdo nuostabūs žodžiai. Moka panelė, tad galima pernelyg nesikuklinti, ar ne? Žinoma, dabar pasidarė tikrai apmaudu, kad nenuėjo į kokią prabangesnę vietą, bet jau nesiskundė.
Nusekė panelę ir visai nesidrovėdamas ištarė:
- Man dešrainį ir didelį bulvyčių.
Gerti nieko neėmė. Negalima išleisti per daug gražuolės pinigų, ar ne? Geriau jau vėliau nueiti į parduotuvę ir nusipirkti butelį vyno. O jį išgers žymiai privatesnėje aplinkoje nei ši dešraininė.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

Ats: Nusmurgusi dešraininė Londono centre
« Atsakymas #3 Prieš 2 mėnesius »
Kagi jai pasisekė. Vėl. Na jei tai pasisekimu galima vadinti. Brettas jau buvo išsirinkęs. Na bent šita gorila greitai apsispręsti moka. Bet tas jame gerai. Ai nors tiesa. Gi ir mane pradėjo kabinti po pirmo žvilsnio į mano kūną. Tai ko gi tikėjausi. Kūnas ar maistas - tikslas panašus. Prunkštelėjo Milda mintyse. Ji kiek nustebo, kad Brettas neužsisakė daug. Na bent nereiks jam pirkti pusės šito "restorano". Tas yra gerai.
- Kur nori sėsti?
Tai buvo pirmi žodžiai gorilai nuo to laiko, kai jie paliko metro stotį. Kažkodėl Milda nusprendė, kad galima ir Brettą prisiminti. Jei jis jau čia atsivilko su ja. Nors aišku, kas atsisakys pavalgyti iš kito žmogaus kišenės. O ir aišku jis turbūt dar nesuprato, kad nieko daugiau aš iš nenoriu. Nu bet šito tikėtis perdaug būtų.
- Taigi kas tave atvijo į Londoną?

*

Neprisijungęs Brett OConnor

  • Burtininkas
  • ****
  • 434
  • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Nusmurgusi dešraininė Londono centre
« Atsakymas #4 Prieš 2 mėnesius »
Kai kurios panelės mėgo visokias nereikšmingas smulkmenas. Pavyzdžiui, vardą. Štai ši gražuolė smulkmenomis domėjosi ryškiai per daug. Koks skirtumas, kur sėsti, kai svarbiausia smagiai praleisti laiką? Argi viena vieta kažkuo geresnė už kitą? Taigi Bretas atsisėdo ant artimiausios kėdės ir peplekšnojo sau per kelius kviesdamas panelę įsitaisyti būtent ten. Veide ir vėl sužibo "žavioji" šypsena, kuri pradžiugina bet kurią gražuolę. Patrauklus vyrukas neabejojo, kad jie greitai užkąs ir eis nuveikti kažko įdomesnio. Kur, kol kas nežinojo, bet stengėsi apie tai ir negalvoti.
- Panelės, žinoma, - sumurkė atsakydamas į dar vieną klausimą. Jis irgi nebuvo labai įdomus, bet jeigu jau šita gražuolė nori sužinoti... Reikėjo tik greičiau sulaukti užsakymo. Eilės nebuvo, tad maistas turėtų pasirodyti jau netrukus. Problema tik ta, kad Bretas visai neturėjo kantrybės, o juk tą maistą dar ir suvalgyti teks. Prisiminęs vieną (ne)reikšmingą smulkmeną geidžiamiausias Britanijos bomžas prakalbo:
- Sakei, kad Londoną pažįsti, ar ne? Vadinasi, žinai visas jaukias vieteles, kur galima gauti privataus laiko, ar ne?
Tyrinėjo dailų veidelį ir su vis didėjančiu nekantrumu laukė tolimesnių šios dienos įvykių.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

Ats: Nusmurgusi dešraininė Londono centre
« Atsakymas #5 Prieš 2 mėnesius »
"Panelės - žinoma". Ir kaip aš nesusipratau iš karto? Kas gi dar jo galvoje gali būti, tiesa? Gal tikėjausi, kad Big Beno pamatyti atvažiavo? Ar karališkųjų rūmų? Naivoka, Milda, naivoka. Maniau tu geresnė.
- Kaip iš kart nesusipratau?- Prunkštelėjo.
Tai sakydamas Brettas atsisėdo ant artimiausios kėdės ir paplekšnojo per kelius. Supratusi gestą Milda nusivaipė ir demonstratyvyviai atsitraukė priešingoje pusėje stovinčią kėdę. Na kaip po galais priversti jį suprasti ko aš iš jo noriu? Tai yra literaliai nieko!!!!!!! Puikiai užteks jei pavegetuos kaip daržovė ir išklausys mano sumauto gyvenimo ir šlykščios veltėdės dukros egzistavimo santrauką. Atsirado matai čia raganaitė. Milda nejučiomis sugriežė dantimis. Nenorėjo to padaryti, bet nusprendė, kad jei ponas gorila nuspręs, kad tai skirta jam, jai nuo to bus tik lengviau.
- Žinoti tai aš viską čia žinau. Bet kartoju tau dar kartą ir jau paskutinį. AŠ NIEKO IŠ TAVĘS IR SU TAVIMI NENORIU.
Paskutinis sakinys buvo ištartas ramiai, bet su aiškiu autoritetu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Milda Catamans »

*

Neprisijungęs Brett OConnor

  • Burtininkas
  • ****
  • 434
  • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Nusmurgusi dešraininė Londono centre
« Atsakymas #6 Prieš 2 mėnesius »
Kaip ji nesusiprato, Bretas negalėjo pasakyti. Na, bet dabar situacija išspręsta, ir jau visai netrukus jie pereis prie smagesnio laiko praleidimo. Užkąsti, žinoma, neblogai, bet žavus ir patraukus jaunikaitis į sostinę atvyko tikrai ne to. Ir, panašu, ši gražuolė jį suprato. Tiesa, geidžiamiausias Britanijos bomžas netrukus gerokai sutriko - panelė įsitaisė ne jam ant kelių, o kitoje stalo pusėje. Įsižeidęs Bretas kaukštelėjo ranka į stalą, bet nieko nepasakęs stumtelėjo savo kėdę taip, kad atsidurtų arčiau gražuolės.
- Drovi, ar ne? - maloniai paklausė. Pykčio kaip nebūta, ir vyrukas apdovanojo panelę dar viena “žaviąja” šypsena.
Mildai besakant, kad ji “nieko su Bretu nenori”, prie jų priėjo ne itin patenkinta darbuotoja ir tėkštelėjo užsakymą. Aiškiai išgirdo žodžius ir įtariai dėbtelėjo į žavųjį vyruką. Tad įdėmiai nužvelgė panelę. Nebloga, žinoma, bet kad šiandienai draugę jau rado. Vis tik nutarė įsidėmėti šią vietą ir jeigu kada neturės kompanionės, ateiti čia dar kartą.
- Girdžiu tave, girdžiu, - su šiokiu tokiu nekantrumo prieskoniu ištarė vyrukas dar kartą “žaviai” nusišypsodamas. Paragavo dešrainio - jis, pasirodo, buvo visai neblogas.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

Ats: Nusmurgusi dešraininė Londono centre
« Atsakymas #7 Prieš mėnesį »
Kagi šito gorilos smegenys mažesnės už krevetės. O gal jų visai nėra. Pamanė Milda Brettui trinktelėjus į stalą. Į šį jo gestą ji tik susierzinusi pavartė akis. Nebevargino liežuvio. Jo vistiek dar prireikti gali.
- Ne.- trumpai atsakė.
Galvojo visgi paprotinti dar kartą, bet priėjusi pardavėja tėkštelėjo užsakymą. Patenkinta neatrodė- galimai dėl Bretto išvaizdos ir kvapelio. Tačiau jai klausiamai pažvelgus į Mildą, Milda tik vyptelėjo. Susitvarkysiu, nesijaudink. Ir ji tuo neabejojo. Sugebėjo dukrą raganą auginti ir nenuprotėt per daug tai durnas bomžas nebuvo didelė problema. Gavusi užsakymą ji pasijuto gana išvarginta emociškai sunkios dienos ir gana išalkusi, todėl nekreipdama dėmesio į Gorilą ėmė šveisti dešrainį. O jis kaip ir visada buvo labai skanus. Ši vieta nebuvo prabangi ar skoninga, tačiau net Milda turėjo pripažinti - maistą ruošti jie mokėjo. Deja, apie Gorilą to pasakyt negaliu. Viduje jis toks pat šlamštas kaip ir išorėje. Pamanė ji sukirtusi dešrainį ir leisdama sau skirti dėmesio ir kompanijonui, kurio kompanija, kuo toliau, tuo labiau ją kniso.
- Ar tikrai girdi? Mat kaip, mat kaip. O jau maniau, kad reitinguoji geriausius Londono viešbučius, kuriuos gali mano piniginė įpirkti. Todėl paaiškinsiu, tau labai paprastai, kaip aš matau šį reikalą. Pavalgom, pasikalbam jei labai reikia ir skirstomės. Jei nori jau toks džentelmenas būti, gali į stotį lydėti. Aišku? Ar visgi leisti tai mielai pardavėjai policijai skambinti, kad tave suimtų už priekabiavimą?
Tai sakydama ji akimis susirado pardavėją ir linktelėjo jai.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

  • Burtininkas
  • ****
  • 434
  • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Nusmurgusi dešraininė Londono centre
« Atsakymas #8 Prieš mėnesį »
Ak, tai ji vis dėlto nedrovi? Kiek įtarus žvilgsnis smigo į daliąją šios dienos draugę, ir Bretas susimąstė. Panelė atrodė esanti itin drovi. O gal tik apsimetė esanti neprieinama? Tokios žaviajam jaunikaičiui patiko labiausiai, tad jis patenkintas nusišypsojo. Toji šypsena buvo dar "žavesnė" nei paprastai.
Ji ir padavėja, atrodo, pradėjo kalbėtis žvilgsniais, bet kol kas Bretas to nepaisė. Dabar galėjo užkąsti, o viską, ko reikia, išsiaiškins vėliau. Sušveitęs maistą pasijuto geriau ir neabejojo, kad visai netrukus jie su šia gražuole labai smagiai leis laiką.
- Ak, tai tu nori į viešbutį? - išgirdo tik tai, kas jam naudinga. Pasiūlymas palydėti iki stoties labai patiko - neabejojo, kad tai tik itin subtilus būdas pakviesti patrauklų jaunikaitį praleisti privataus laiko kartu. Taigi apdovanojo panelę dar viena itin "žavia" šypsena ir lipšniai atsakė: - Žinoma, palydėsiu tave, kur tik panorėsi. Ir visai nereikia čia policijos, ar ne? Manau, mes labai neblogai leidžiame laiką, ar ne?
Paragavo dar nesudorotų bulvyčių. Jos taip pat pasirodė esančios itin neblogos, tad dabar geidžiamiausias Britanijos bomžas suprato esąs visiškai patenkintas. Šiandien tikrai negalėjo skųstis gyvenimu, tad ta proga dar kartą labai "žaviai" nusišypsojo kartu su juo šioje keistoje vietoje esančiai gražuolei.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):