0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

 • VI kursas
 • *
 • 148
 • Taškai: 105
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 7 mėnesius »
Deja, užsimaskavimas nebuvo toks labai jau vykęs. Vos tik Alrisa panaikino kerus, kažkas - pro lapus gerai negalėjai įsižiūrėti - taip pat susidomėjo jos augintiniu. Negana to, dar ištarė kažkokius burtažodžius, kurių sugebėjo neišgirsti. Akimirką net kraujas gyslose sustingo - kas dar drįsta kankinti vargšą gyvūną? Juk viskas prasidėjo nuo paprasčiausio nervų neišlaikymo. Negalima kaltinti šiknašaudžio pliurziaus, kad šis gimė toks karštakošis, o ne! O tokiem žmonėm, kurie buvo linkę jį pažaboti, grėsė amžina klastuolės rūstybė.
Vis dėlto kerai pavyko tik iš dalies: Yuno sumažėjo tiek, jog galėjo lygintis su taksu, o prisišaukti tam grifui nepavyko. Alrisa pagaliau pamatė jį ir užvirė pykčiu. Juk jau įrodei, kad moki kerėti, ko gi tau daugiau reikia?! Tačiau juodaplaukė jautėsi dvejopai: nors ir tūžo, širdis tiesiog plyšo žiūrint į bejėgį bei visiškai nekaltą augintinį. Todėl nenuostabu, kad ji taip pat nusprendė susigrąžinti pliurzį, kol tas berniokas jo nenukankino ar dar ko baisaus nepadarė.
-Accio Yuno! - sušnibždėjo ketvirtakursė. Deja, nepavyko. Alrisa bandė tiek daug kartų ir taip atkakliai, kad iš apmaudo net šnypštė. Negi kerėjimo sugebėjimais pradėjo lygintis su tuo girtuokliu? Na jau ne! Ji šimtą, jei ne tūkstantį, kartų geresnė už Matthew! O šiltnamyje besidarbuojantys mokiniai galėjo pagalvoti, iš kur čia atsirado gyvatė, sprendžiant iš garso stiprumo, gana apkūni.
Vis dėlto kantrybė galiausiai trūko ir Alrisa išlindo iš krūmokšnių, čiupo savo mieliausiąjį bei rūsčiai apsižvalgė.
-Tu! - kreipėsi į kerus laidžiusį bernioką. Visokius profesorius, kurie buvo ją išgrūdę iš pamokos buvo nusiteikusi ignoruoti. - Kaip tu drįsti! Juk jis tau nieko blogo nepadarė! - klastuolė nesuprasdama pakraipė galvą. - Užtat tu atsiimsi. Bet ne šiandien.
Paskelbusi nuosprendį nusisuko ir išdidžiai, visai nesibaimindama galimo kerų lietaus, nužirgliojo nevisiškai užlopytos skylės link. Juodaplaukė iš pradžių pro ją iškišo gyvūną, o po to vos ne vos prasispraudė pati. Verčiau  išeis savomis kojomis pro ten, kur nori, o ne pro duris bus išgrūsta į purvyną. Pasirodo, šis sprendimas buvo puikus: kitoje skylės pusėje žaliavo nesumindyta žolytė, kaip tik tinkama šiknašaudžiui pliurziui padidinti. Tad Alrisa pasiraitojusi rankoves ėmėsi šio darbo.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 263
 • Taškai: 76
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 7 mėnesius »
Meghan, pildama žemes į vazoną, svarstė apie savo santykius su profesoriumi Turner. Iš vienos pusės, jis šiemet jai dar nieko blogo nepadarė. Tačiau iš kitos pusės, praeitų metų pyktis vis dar pulsavo mergaitės gyslomis. Matthew atėmė iš jos tiek taškų... Kaip norėjosi tiesiog paimti vazoną ir mesti jį į profesorių į jį dailiai įsodinti magišką obelį.
Švilpiukė šiuo metu baisiai nesutarė pati su savimi. Vėlgi, iš vienos pusės, labai norėjosi iškrėsti ką nors ir vėl pajusti tą malonumą, kuomet matai, kaip profesorius nervinasi, bet nieko negali padaryti. Tačiau iš kitos pusės, mergaitė prisiekė sau būti rami. Jei per šią pamoką jis man pasakys nors pusę žodžio, kitą pamoką atsiims. Jei ne - būsiu geriausia mokinė, kiek tik jėgos leis.
Taip susilažinusi pati su savimi, švilpiukė prikrovė dar daugiau žemių į vazoną drauge su tais šlykščiais kirminais. Kad ir kaip Meg mylėjo gyvūnus, kirminų baisiausiai nemėgo. Tiesą pasakius, nekentė. Tokie drėgni, besirangantys delnuose... Fui. Daug geriau mieli, minkšti ir pūkuoti padariukai, kuriuos galima paglostyti. Deja, čia tokių nesimatė mažiausiai penkių metrų spinduliu.
Baigusi krauti žemes, Meghan nusinešė visą vazoną atgal prie darbastalio ir, įtempusi likusius proto likučius ir privertusi paskutines septynias smegenų ląsteles dirbti, prisiminė, kad toliau reikia tręšti. Paėmusi nuo stalo vieną iš dviejų maišelių su trąšomis, mergaitė jį atplėšė ir supylė ryškiai mėlynas trąšas ant augalo. Tuomet ten subėrė žaliąsias ir sumaišė jas tarpusavyje. Tačiau tą akimirką iš jos augalo ėmė sklisti dujos. Rudaplaukės atmintyje šmėstelėjo profesoriaus balsas sakantis, kad pirma reikėjo dėti žalias trąšas. Velnias. Velnias, velnias, velnias. Stengdamasi neįkvėpti dujų Meg pabandė pakviesti profesorių.
- Profesoriau! Profesoriau! Man atrodo, kad aš sumaišiau...
Švilpiukė nespėjo užbaigti sakinio, nes tą akimirką ji įkvėpė dujų ir apalpo. Jos kūnas dungstelėjo ant grindų, dar labiau sujudindamas vazoną su neteisingai sudėtomis trąšomis.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 763
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 7 mėnesius »
Šie mokslo metai buvo... Keisti. Kad ir kaip nesinorėjo to pripažinti, jie buvo netgi pernelyg ramūs. Tik iki šios pamokos, žinoma. Buvo velniškai apmaudu, kad būtent klastuolė turėjo prisidirbti ir atimti koledžui krūvą taškų. Vis tik priemonių imtis reikėjo, o arešto Turner tikrai neskirs. Tik jau ne Fuentes, kuri tokią garbę jau yra turėjusi. Ne, geriau atimti visiems koledžus taškus, kuriuos jie yra surinkę. Kažkodėl atrodė, kad kitose pamokose mokiniai elgėsi nepalyginamai geriau: jeigu prie kiekvieno profesoriaus vyktų toks chaosas, visi koledžai skendėtų neišbrendamame minuse.
Štai ši pamoka jau buvo panašesnė į tai, prie ko profesoriui nori nenori teko priprasti. Alrisa, aišku, grįžo į šiltnamį, bet paprasčiau buvo apsimesti, kad ji šiame pasaulyje neegzistuoja. Dori, atrodo, nutarė šiek tiek aptvarkyti jovalą, kurį pati sukėlė. Matthew pradžiugo, bet labai nenustebo. Nežinojo, ar mergaitė tik gerinasi jam, ar išties nėra tokia jau nevaldoma. Ką gi, per Kalėdas paaiškės.
Atrodė, kad viskas nusistovės. Pamoka baigsis ramiai, tuo labiau, kad Fuentes teikėsi išsinešdinti ir išsigabenti tą kvailą augintinį.
Ir tada atsibudo Meghan Natali Pritz. Jau kas nors ir turėjo susimauti, tai būtinai turėjo būti šita.
- Penkiasdešimt taškų iš Švilpynės! - užstaugė jis. - O dabar visi staigiai marš iš čia!
Skubiai priėjęs prie kelių išsigandusių pirmakursių ir teberagindamas kitus keliauti į lauką išgrūdo vaikus iš šiltnamio. Megan jau buvo nugriuvusi, tad ja rūpintis nebereikėjo. Taip jai ir reikia... širdo Turner. Nuvedė mokinius per keletą metrų nuo įėjimo į šiltnamį. Reikėjo laukti, kol dujos išsisklaidys, kad būtų galima tęsti darbą. Matthew stovėjo persiraukęs ir neslėpė nuo mokinių savo nepasitenkinimo. Ir koks kvailys privertė jį ir toliau dirbti šitoje mokykloje?..

[Turite du pasirinkimus: arba išeinate iš šiltnamio, palaukiate 15 min ir grįžtate, arba liekate šiltnamyje, ten apalpstate, o po 15 minučių atsigaunate. Jeigu pasirinkote pirmąjį variantą, galite rašyti, kad gavote Matthew leidimą grįžti, tačiau turi būti praėjusios 15 min.]

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 622
 • Taškai: 214
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 7 mėnesius »
Gaila, bet pagal planą kaip visada neišdegė. Nors, savo tikslą Senkleris pasiekė. Pliurzio šiltnamyje nebeliko. Gaila buvo, kad Alrisa jį pastebėjo, bet Alanas tikrai nesuko dėl to galvos. Išgirdęs jos grasinimą pamojavo jai pavymui ir tiek.
Nebūtų jis nieko padaręs tam padariūkščiui. Būtų atidavęs arba po pamokos, arba kitą dieną. Na, bet jo čia nebuvo ir dabar jau tikrai atėjo laikas imtis savo augalo.
Bet jis nieko nespėjo padaryti.
Berniukas neklausė ką jam kalba Dori. Greičiau. Reikia dingti iš čia. Dar bebaigenčią sakinį Dori jis paėmė už rankos ir ėmė bėgti iš tos dujų kameros.
Mokiniai grūdosi pro duris, Jį pastūmė keli septintakursiai vaikinai iš Klastūnyno. O ne. Galva pradėjo keistai suktis.
Nualpti, kai mokiniai panikuodami grūdasi pro duris ir gali tave sužaloti būtų labai blogai. Bet tie Klastuoliai nustūmė Alaną nuo durų, atgal į mokinių tirštumą. Ne, mes čia neliksime nė už ką.
- Deprimo. - Nusitaikė į stiklinę sieną ir joje atsivėrė skylė, per kurią jis išstūmė Dori ir išlindo pats.
Užtruko ten gan ilgai, todėl galva vis dar svaigo. Ne, nenoriu dribti į purvyną. Pagalvojo, bet visgi klestelėjo ant žemės, kuri vis dar sukosi.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1227
 • Taškai: 102
 • Lytis: Moteris
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 7 mėnesius »
Dori jau buvo nusiraminusi ir įsidirbusi. Ji ėmė apžiūrinėti maišelius su trąšomis. Pirmiausia - žalios, o paskui - mėlynos, mintyse sau užtvirtino trečiakursė. Plešiant žalią trašų maišelį mokinę kažkaip apėmė miegas.
- Alanai, man kažkaip silp...
Tačiau nespėjus pabaigti sakinio draugas griebė Mendel už rankos ir ėmė kažkur tempti. Žaliaplaukė jautėsi kažkokia apdujusi ir viską matė tarpum per langą, už kurio siaubingai lyja. Ji nesuprato, kur Alanas skubėjo, tačiau tą patį darė ir visi kiti mokiniai: tarpduryje buvo tikra grūstis. Kažkodėl mergaitei pasidarė labai juokinga, ji ėmė kikenti.
- Alanai, kur mes einam? - keistai išsišiepusi paklausė ji, tačiau tą akimirką juos kažkas pastūmė. - Ei, tu, avingalvi, - tarė dičkiui klastuoliui.
Po to trylikmetė suprato, kad Alanas kažką buria, ir jis išstūmė Mendel į lauką.
- Ką tu čia darai? Man reikia patręšti obelį, - apdujusiu, bet piktu tonu pasakė žalių plaukų savininkė.
Bet tą akimirką raudonplaukis griuvo į purvyną ir Dori gerokai nusigando.
- Alanai! Eeei... Alanai...
Pasidarė taip silpna... akys merkėsi... merkėsi... Ir tik bumbt! Dori visu svoriu griuvo ant grifo, tačiau skausmo nejautė, nes jau buvo apalpusi.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 622
 • Taškai: 214
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 7 mėnesius »
Kiek laiko praėjo Alanas nežinojo. Bet kai pagaliau atgavo sąmonę pajuto, kad kojos žiauriai užtirpo, o ir šiaip, kažkas jį slėgė.
- Vardan dievo meilės... - Slopiai sumurmėjo ir pagaliau suprato, kad ant jo užvirto Dori. Ar mes čia taip ir praleidom visą tą laiką?
Alanas atsargiai išsikrapštė iš ten. Atsistoti kol kas nepajėgė, mat kojos buvo užtirpusios kaip reikiant. Raudonplaukis atsargiai papurtė Dori už peties.
- Ei, alio, ar tu mane girdi? - Purvinas ir apdujęs Senkleris pagaliau atsistojo ant pažliugusios žemės. Tegul tik pabando tas Profesorius bent pusę žodžio pasakyt, kad suvariau šiltnamio sieną... Aš jam pasakysiu, kad tegul išsivalo savo purvyną. Siuto jis.
Kai pagaliau visi galėjo grįžti į šiltnamį, Alanas parsivilko vidun. Buvo toks purvinas, kad tai, jog reikėjo į vazoną krauti žemes su kirminais jam buvo nė motais.
Jis pabandė bent kiek apsitvarkyti, bet gavos ne kažin kas.
- Einu žemių. - Pasakė jis Dori ir paėmęs vazoną nukėblino prie dėžės ir pradėjo dėti žemes vidun. Kraudamas kažką piktai burnojo mintyse.
Kai pagaliau baigė grįžo atgal.
- Kokias ten trąšas reikia pilti iš pradžių? - Paklausė Dori. Laiko jau nebuvo labai daug ir jam reikėjo paskubėti.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 263
 • Taškai: 76
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 7 mėnesius »
Tamsa. Kelintą kartą vien šiemet Meghan prarado sąmonę? Atsakymas paprastas, tačiau abstraktus - tokių kartų buvo daug. Gal net daugiau, negu reikėtų.
Pramerkusi akis švilpiukė pirmiausia pajuto svaigstančią galvą ir pykinimą. Neilgai trukus mergaitė susivokė, kad ji sumaišė trąšas, dėl to šiltnamyje pasklido kenksmingos dujos. Ačiū labai, brangus profesoriau, kad išlėkei gelbėdamas savo subinę vietoj to, kad padėtum mokiniams, kurie neturėjo galimybės išeiti. mintyse padėkojo rudaplaukė pastebėjusi, jog šiltnamyje nėra nei profesoriaus, nei mokinių.
Kol Meg sugebėjo atsistoti ant kojų, į šiltnamį sugrįžo pirmieji, matyt, drąsiausieji mokiniai. Kai kurie laikėsi už galvų taip, tarsi jiems būtų bloga. Aišku, nieko nuostabaus. Po tokių dujų niekas neturėjo jaustis gerai. Įdomu, kiek taškų profesorius atėmė iš manęs..? Gerai žinodama profesoriaus charakterį Meghan suprato, kad Matthew to tikrai nepaliks taip ir bus atėmęs mažiausiai dvidešimt taškų. Nors čia geriausias scenarijus. Buvo galima tikėtis ir penkiasdešimt, ir net šimto.
Atsistojusi rudaplaukė pajuto, kad pasaulis neįprastai svyruoja. Bijodama, kad mokinių vaizdo staiga nepakeistų besišypsanti žemė, lyg niekur nieko atsistojusi piestu, ji įsikibo į stalą ir palaukė, kol galva nustos svaigti.
Kai žemė nustojo suktis kaip karuselė, švilpiukė sugebėjo pasiimti laistytuvą ir į vazoną pripilti vandens beveik jo neišlaisčiusi. Jei jau išsiskyrė dujos, tai gal dabar trąšos veiks kaip reikia? Mergaitė tikėjosi, kad taip ir bus. Baigusi darbą ji užsirašė vardą ir, priėjusi prie profesoriaus tarė:
- Praktiką baigiau, o kadangi man vis dar bloga, keliausiu į ligoninę.
Grįžusi į darbo vietą susirinko savo daiktus ir tiesiu taikymu movė iš šiltnamio nuoširdžiai tikėdamasi, kad daugiau čia grįžti nebeteks.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 763
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 7 mėnesius »
Nusibodo Matthew tos pamokos, mokiniai ir namų darbai. Kodėl profesoriams negali mokėti už tai, kad jie, pavyzdžiui, dvi dienas nepakelia nė vienos vyno taurės? Tai daug didesnis nuopelnas už kvailos pamokos vedimą. O ir mokiniams būtų įdomiau stebėti, kaip suaugę burtininkai ir raganos gurkšnoja kokį gėrimą, o ne augina augalus ar žaidžia su gyvūnais.
Sulig ta mintimi Turner prisiminė kvailą šiknašaudį pliurzį, bet apsižvalgęs jo nepastebėjo. Ar Fuentes teikėsi jį išsinešti? Reikėjo tikėtis, kad taip - visai nesinorėjo, kad tas gyvulys naktį atsibustų ir pridarytų dar daugiau nemalonumų. O jų ir taip buvo per akis. Ką daryti, kad šiltnamyje ir vėl žiojėjo skylė, o viduje buvo daugiau nei netvarkinga?.. Ko gero, teks kreiptis į Rafael, gal padės... niūriai susimąstė profesorius nuskambėjus išganingam varpui.
- Mendel! - šūktelėjo profesorius, kol mergaitė nespėjo išeiti. Priėjo prie jos ir padavė lazdelę. - Gal blogo ir nenorėjai, bet, manau, supranti, kodėl turėjau taip pasielgti. Šiaip ar taip, padarei didelę žalą. Ir nė nebandyk atsivežti lazdelės į Aberdiną. Jeigu pamatysiu, kad ją turi, tą pačią akimirką keliausi atgal į Hogvartsą. Ar aišku?
Matthew kurį laiką žvelgė į mergaitę, bet galiausiai nusisuko taip duodamas suprasti, kad ji gali eiti sau. Buvo liūdna, pikta ir, kas svarbiausia, neramu: pats nesuprato, kodėl, bet jaunoji klastuolė jam buvo svarbi. Tai nebuvo šiaip sau koledžo vadovo ir globotinės ryšys. Turner pradėjo žvelgti į Dori kaip į kokią jaunesnę Deoiridh sesutę. Turint omenyje, kad šią mergaitė įsidukrino, tokios mintys gerokai gąsdino, tuo labiau, kad Dori turėjo tėvus.
Nenorėdamas daugiau apie tai galvoti juodaplaukis nužvelgė šiltnamį. Jis atrodė kaip po karo, bet prie to Matthew jau buvo pripratęs. Taip, reikės ieškoti kolegų pagalbos, čia nieko daugiau nepadarysi. Sunkiai atsidusęs herbologas nebekreipė dėmesio į pamokos vietą ir tiesiog išėjo. Nė nepasirūpino apžiūrėti, ar šiltnamyje neliko nei vaikigalių, nei jų augintinių.