0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

• Burtininkas
  • 164
Ats: Levinsų giminės namas
« Atsakymas #30 Prieš 2 mėnesius »
- Kai studijavau magiškąjį transportą, manęs vienu metu vos neišmetė, - prisipažino. - Bet šiaip ne taip pabaigiau mokslus. Pabaigsi ir tu, - šyptelėjo.
Kai Levanda paėmė iš Juzefo pelytes, plikšius nuėjo ruoštis kavos. Ką ji ten sakė? Be pieno ir su cukrum? Ne! Su pienu ir be cukraus. Taip? Ne? Taip? Taip. Lyg su pienu ir be cukraus. Beplaukis paruošė Levandai kavą, o paskui ir sau. Saviškę pasigamino ir be pieno, ir be cukraus. Padėjęs kavas ant stalo įlindo į šaldytuvą ir paėmė pyragą. Vyrukas jau žinojo, kad Levanda mėgsta prabangą. Todėl nupirko patį prabangiausią pyragą, kokį tik rado.
Tai buvo tikro šokolado biskvitas su pistacijų kremu bei aukščiausios klasės morengais. Po velnių, atrodė tas pyragas tikrai gardžiai net ir jam, Juzefui, nors jis tikrai nebuvo didelis saldumynų mylėtojas.
- Prie kavos pyragas, - nusišypsojo padėdamas jį ant stalo.
Juzefas ir vėl atsisėdo šalia Levandos. Jautėsi ir keistai, ir dieviškai. Tik dabar reikėjo sugalvoti, kurių galų plikšius galėjo auginti žiurkes.
- Na, mano draugas jų turėjo labai daug, nes yra pelių mylėtojas. Bet jam reikėjo išvykti, todėl aš paėmiau pagloboti. Tačiau, žinai, jis negreit grįš. Jeigu nori, gali vieną ar kelias pasiimti, - pasiūlė. - Nes ir taip jis sakė, kad jam per daug, todėl dalį žada atiduoti arba parduoti. Jeigu tu pasiimsi, man mažiau reikės nudėti.