0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 86
 • Lytis: Moteris
 • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
Knygų lentyna apie nuodus
« Prieš 7 mėnesius »
Bibliotekoje tolimiausiame kampe yra lentyna ant kurios užrašyta nuodai. Ji tiesiog milžiniška. Joje yra turbūt tūkstančiai knygų apie nuodus. O gal net ir šimtai tūkstančių. Bet ten retai kas užeina. Kadangi šios nuodų knygos nereikkalingos mokslams. Kai kurioms knygos iš jų net keliasdešimt tūkstančių metų. Ši lentyna aplipusi daugybe voratinklių. Taip pat begalybė dulkių. Taip nebūtų jei kai kurių knygų nebūtų neliesta ištisus metus. Bet knygos ten vertingos ir įdomios. Nors iš tikrųjų kai kurios visišksi storos ir didelės vos telpa į lentyna. Bet ši lentyna buvo ne kartą didinta. Šios knygos labai pravers bet kuriam profesonaliam eleksyrininkui. Bet jis turi būti labai profesionalus. Nes dauguma dalykų aprašytų knygose nežinos ar net nesupras. Štai tokia ta lentyna apie nuodus.


Roma vaikščiojo bibliotekoje. Rinkosi ką skaityti. Bet kaip ir visada beveik nieko nerado, nes daug ką buvo skaičius, o kitkas neįdomu. Tad ji ėjo iki pat bibliotekos galo. Ir... Tolimiausiame kampe pamatė milžinišką lentyną. Ant jos buvo užrašyta: nuodai. Turėtų būti įdomu. Pagalvojo Roma. Ir pradėjo skaityti knygų pavadinimus. Jai jie buvo girdėti, nes Roma buvo tikrai labai profesionali eleksyrininkė. Tad ji pasiėmė knygą ir pradėjo skaityti. Tokių receptų ji dar nebuvo girdėjusi. Tad pasirinko paprasčiausią ir pabandė sumaišyti. Neblogai pasisekė. Tad pabandė dar kelis. ir dar... Pabandė net patį sunkiausią rastą. Jis irgi puikiai pavyko. Roma nesitikėjo, kad bus taip lengva, bet jai tiko. Todėl dažnai skaitydavo knygas iš tos lentynos.
– Oi, Hari, turėsi būti labai labai atsargus. Neieškok bėdos, Hari…
– Aš ir neieškau, – pyktelėjo Haris. – Pati mane susiranda.

*

Neprisijungęs Vilkolakis Svajoklis

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Gyvenimas vienas, brangink jį
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #1 Prieš 5 mėnesius »
Vilkolakis per pertraukas būdavęs bibliotekoje, kadangi buvo uždarokas skaitė savo eliksyrų pamokos užrašus, staiga pakėlęs galvą jis pamatė prietemoje stovinčią lentyną su užrašu Nuodai. Kadangi eliksyrai jam visai patiko jis nuėjo prie jos ir pradėjo dairytis. Po kelių minučių jis pamatė knyga kuri vadinosi Eliksyrai pažengusiems. Turbūt čia vyresnių kursų vadovėlis, nes kai kurie eliksyrai atrodo daug sudėtingesni, nei mūsų vadovėliose esantys. Pamanė Vilkolakis, ir su ta mintimi jis nuėjo atgal prie stalo ant kurio buvo jo eliksyrų užrašai.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 725
 • Taškai: 206
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #2 Prieš mėnesį »
Elliw klaidžiojo po pilį ir atkakliai bandė surasti teleskopą. Jau neprisiminė, kad kažkokį mažą prietaisėlį turėjo kišenėje. Kaip ir nežinojo to, kad tikrąją brangenybę laiko rankose. Taigi dabar panikavo ir atkakliai ieškojo astronomijos prietaiso ir, žinoma, Liucijos, Sabrinos, Joanos trečiosios, Vėtratrūnės bei Sarah.
Mergaitė neįsivaizdavo, kur esanti ir kaip ji čia atsidūrė. Klaidžiojo kažkokiais nepažįstamais koridoriais ir nerado nė vienos draugės ar teleskopo. Tai šiek tiek (o gal netgi ir ne šiek tiek) slėgė. Ką jau kalbėti apie tą keistą baimę, jau kurį laiką neapleidžiančią jos minčių…
- Liucija?.. - liūdnai kreipėsi Elliw, tačiau geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje neatsirado. Norėjosi verkti, tačiau netrukus velsietė pamiršo to priežastį, tad taip ir nepravirko.
Po kiek laiko priėjusi kažkokias duris nusprendė, kad ėjo kaip tik čia, tad jas atidarė. Netyčia nulaužė rankeną, bet to nepastebėjo. Patekusi į kažkokią knygų patalpą susidomėjo ir patraukė tolyn. Atsitrenkė į lentyną ir ją nuvertė. Ant galvos užkrito bent keletas knygų.
- AUČ! - garsiai suriko klastuolė. Skaudėjo bjauriai, o dėl to kaltos, žinoma, buvo tik neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija, ne ne ne neLiucija ir ne ne ne ne neLiucija. Daugiau nieko nepaisydama velsietė žingsniavo toliau ir stengėsi apsimesti, kad daugiau nė į vieną lentyną neatsitrenkė. Tai nebuvo labai paprasta, tačiau gerai buvo tai, kad ji netrukus trankymąsi pamiršo.
Netrukus priėjo kažkokią nuošalią lentyną, prie kurios nebuvo nė vienos bjaurios mergiūkštės. Na, nebuvo ir draugių, bet velsietė jau buvo praradusi viltį kada nors jas sutikti. Tai liūdino, tačiau Elliw atkakliai stengėsi apie tai negalvoti. Ne, geriau mąstyti apie… Na, šitą ji jau pamiršo, tad tiesiog atsisėdo ant netoliese buvusios kėdės. Ta nieko nelaukusi sulūžo, ir klastuolė nusivertė ant grindų.
- AUČ! - garsus šūksnis nuaidėjo bibliotekoje.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #3 Prieš mėnesį »
Be jokio gyvenimo tikslo Matthew klaidžiojo koridoriais. Galvojo, kad gal reikėtų išgerti, tačiau neturėjo su kuo. Ir vėl girdyti jaunųjų kolegų nesinorėjo, tad reikėjo surasti kitos veiklos.
Lyg tyčia pro šali pralėkė panelė Goff. Ji atrodė nesigaudanti aplinkoje (nieko naujo, ar ne?), o tai gerokai gąsdino. Pirmąją užduotį kažkaip išgyveno, bet kaip jai seksis toliau? Ar šitam vaikui (nors koks čia vaikas? Jau visa panelė!) lemta išgyventi šituos mokslo metus? Kad ir kokia sudėtinga mokinė būtų, Matthew nelinkėjo Goff mirties. Ko gero, būtent dėl to nusekė jai iš paskos stebėdamas, kur ji skuba.
Tai, kad ji gana užtikrintai žygiavo bibliotekos link, šiek tiek paguodė: galbūt ta mergaitė pagaliau susivokė, kad dalyvauja turnyre, ir skuba mokytis? Tai įžiebė viltį, tačiau vedamas smalsumo (ir, ko gero, rūpesčio) ir toliau žingsniavo iš paskos.
Ir visai netrukus visos viltys sudužo. Na, nulaužtą rankeną gal ir gali ignoruoti, pasitaiko visko. Bet ant savęs užversta knygų lentyna išties skatina sunerimti. Ir kaip tą vaiką išgelbėti? O ji, regis, nepaisydama visų nelaimių žygiavo toliau. Ir, reikia pastebėti, pasirinko itin įdomų bibliotekos skyrių. Gal vis dėlto ji gaudosi ir nutarė kažko išmokti? dar vienas vilties spindulys sušvito galvoje. Ir vėl neilgam, mat mergaitė netrukus nusivertė ant grindų. Tylioje bibliotekoje nuaidėjęs šauksmas nuskambėjo nepadoriai garsiai, bet Matthew nutarė nepriekaištauti. Viskas ir taip pernelyg sudėtinga, o Elliw priekaišto neatsimins, tad kam vargti?..
- Elliw, - bandė draugiškai pradėti pokalbį Turner prieidamas prie mergaitės ir pakeldamas ją nuo žemės. - Reikia pasišnekėti. Ar girdi mane?
Atrodė, kad ji nemato ir negirdi iš viso nieko, bet Matthew, deja, vis dar buvo Klastūnyno vadovas, tad juto kažkokią atsakomybę. Kad ir kaip stengėsi to išvengti, niekaip nesisekė.