0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Knygų lentyna apie nuodus
« Prieš 2 metus »
Bibliotekoje tolimiausiame kampe yra lentyna ant kurios užrašyta nuodai. Ji tiesiog milžiniška. Joje yra turbūt tūkstančiai knygų apie nuodus. O gal net ir šimtai tūkstančių. Bet ten retai kas užeina. Kadangi šios nuodų knygos nereikkalingos mokslams. Kai kurioms knygos iš jų net keliasdešimt tūkstančių metų. Ši lentyna aplipusi daugybe voratinklių. Taip pat begalybė dulkių. Taip nebūtų jei kai kurių knygų nebūtų neliesta ištisus metus. Bet knygos ten vertingos ir įdomios. Nors iš tikrųjų kai kurios visišksi storos ir didelės vos telpa į lentyna. Bet ši lentyna buvo ne kartą didinta. Šios knygos labai pravers bet kuriam profesonaliam eleksyrininkui. Bet jis turi būti labai profesionalus. Nes dauguma dalykų aprašytų knygose nežinos ar net nesupras. Štai tokia ta lentyna apie nuodus.


Roma vaikščiojo bibliotekoje. Rinkosi ką skaityti. Bet kaip ir visada beveik nieko nerado, nes daug ką buvo skaičius, o kitkas neįdomu. Tad ji ėjo iki pat bibliotekos galo. Ir... Tolimiausiame kampe pamatė milžinišką lentyną. Ant jos buvo užrašyta: nuodai. Turėtų būti įdomu. Pagalvojo Roma. Ir pradėjo skaityti knygų pavadinimus. Jai jie buvo girdėti, nes Roma buvo tikrai labai profesionali eleksyrininkė. Tad ji pasiėmė knygą ir pradėjo skaityti. Tokių receptų ji dar nebuvo girdėjusi. Tad pasirinko paprasčiausią ir pabandė sumaišyti. Neblogai pasisekė. Tad pabandė dar kelis. ir dar... Pabandė net patį sunkiausią rastą. Jis irgi puikiai pavyko. Roma nesitikėjo, kad bus taip lengva, bet jai tiko. Todėl dažnai skaitydavo knygas iš tos lentynos.

*

Neprisijungęs Vilkolakis Svajoklis

  • I kursas
  • *
  • 16
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Gyvenimas vienas, brangink jį
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Vilkolakis per pertraukas būdavęs bibliotekoje, kadangi buvo uždarokas skaitė savo eliksyrų pamokos užrašus, staiga pakėlęs galvą jis pamatė prietemoje stovinčią lentyną su užrašu Nuodai. Kadangi eliksyrai jam visai patiko jis nuėjo prie jos ir pradėjo dairytis. Po kelių minučių jis pamatė knyga kuri vadinosi Eliksyrai pažengusiems. Turbūt čia vyresnių kursų vadovėlis, nes kai kurie eliksyrai atrodo daug sudėtingesni, nei mūsų vadovėliose esantys. Pamanė Vilkolakis, ir su ta mintimi jis nuėjo atgal prie stalo ant kurio buvo jo eliksyrų užrašai.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Elliw klaidžiojo po pilį ir atkakliai bandė surasti teleskopą. Jau neprisiminė, kad kažkokį mažą prietaisėlį turėjo kišenėje. Kaip ir nežinojo to, kad tikrąją brangenybę laiko rankose. Taigi dabar panikavo ir atkakliai ieškojo astronomijos prietaiso ir, žinoma, Liucijos, Sabrinos, Joanos trečiosios, Vėtratrūnės bei Sarah.
Mergaitė neįsivaizdavo, kur esanti ir kaip ji čia atsidūrė. Klaidžiojo kažkokiais nepažįstamais koridoriais ir nerado nė vienos draugės ar teleskopo. Tai šiek tiek (o gal netgi ir ne šiek tiek) slėgė. Ką jau kalbėti apie tą keistą baimę, jau kurį laiką neapleidžiančią jos minčių…
- Liucija?.. - liūdnai kreipėsi Elliw, tačiau geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje neatsirado. Norėjosi verkti, tačiau netrukus velsietė pamiršo to priežastį, tad taip ir nepravirko.
Po kiek laiko priėjusi kažkokias duris nusprendė, kad ėjo kaip tik čia, tad jas atidarė. Netyčia nulaužė rankeną, bet to nepastebėjo. Patekusi į kažkokią knygų patalpą susidomėjo ir patraukė tolyn. Atsitrenkė į lentyną ir ją nuvertė. Ant galvos užkrito bent keletas knygų.
- AUČ! - garsiai suriko klastuolė. Skaudėjo bjauriai, o dėl to kaltos, žinoma, buvo tik neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija, ne ne ne neLiucija ir ne ne ne ne neLiucija. Daugiau nieko nepaisydama velsietė žingsniavo toliau ir stengėsi apsimesti, kad daugiau nė į vieną lentyną neatsitrenkė. Tai nebuvo labai paprasta, tačiau gerai buvo tai, kad ji netrukus trankymąsi pamiršo.
Netrukus priėjo kažkokią nuošalią lentyną, prie kurios nebuvo nė vienos bjaurios mergiūkštės. Na, nebuvo ir draugių, bet velsietė jau buvo praradusi viltį kada nors jas sutikti. Tai liūdino, tačiau Elliw atkakliai stengėsi apie tai negalvoti. Ne, geriau mąstyti apie… Na, šitą ji jau pamiršo, tad tiesiog atsisėdo ant netoliese buvusios kėdės. Ta nieko nelaukusi sulūžo, ir klastuolė nusivertė ant grindų.
- AUČ! - garsus šūksnis nuaidėjo bibliotekoje.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Be jokio gyvenimo tikslo Matthew klaidžiojo koridoriais. Galvojo, kad gal reikėtų išgerti, tačiau neturėjo su kuo. Ir vėl girdyti jaunųjų kolegų nesinorėjo, tad reikėjo surasti kitos veiklos.
Lyg tyčia pro šali pralėkė panelė Goff. Ji atrodė nesigaudanti aplinkoje (nieko naujo, ar ne?), o tai gerokai gąsdino. Pirmąją užduotį kažkaip išgyveno, bet kaip jai seksis toliau? Ar šitam vaikui (nors koks čia vaikas? Jau visa panelė!) lemta išgyventi šituos mokslo metus? Kad ir kokia sudėtinga mokinė būtų, Matthew nelinkėjo Goff mirties. Ko gero, būtent dėl to nusekė jai iš paskos stebėdamas, kur ji skuba.
Tai, kad ji gana užtikrintai žygiavo bibliotekos link, šiek tiek paguodė: galbūt ta mergaitė pagaliau susivokė, kad dalyvauja turnyre, ir skuba mokytis? Tai įžiebė viltį, tačiau vedamas smalsumo (ir, ko gero, rūpesčio) ir toliau žingsniavo iš paskos.
Ir visai netrukus visos viltys sudužo. Na, nulaužtą rankeną gal ir gali ignoruoti, pasitaiko visko. Bet ant savęs užversta knygų lentyna išties skatina sunerimti. Ir kaip tą vaiką išgelbėti? O ji, regis, nepaisydama visų nelaimių žygiavo toliau. Ir, reikia pastebėti, pasirinko itin įdomų bibliotekos skyrių. Gal vis dėlto ji gaudosi ir nutarė kažko išmokti? dar vienas vilties spindulys sušvito galvoje. Ir vėl neilgam, mat mergaitė netrukus nusivertė ant grindų. Tylioje bibliotekoje nuaidėjęs šauksmas nuskambėjo nepadoriai garsiai, bet Matthew nutarė nepriekaištauti. Viskas ir taip pernelyg sudėtinga, o Elliw priekaišto neatsimins, tad kam vargti?..
- Elliw, - bandė draugiškai pradėti pokalbį Turner prieidamas prie mergaitės ir pakeldamas ją nuo žemės. - Reikia pasišnekėti. Ar girdi mane?
Atrodė, kad ji nemato ir negirdi iš viso nieko, bet Matthew, deja, vis dar buvo Klastūnyno vadovas, tad juto kažkokią atsakomybę. Kad ir kaip stengėsi to išvengti, niekaip nesisekė.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 323
  • Taškai: 29
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
  Vega atėjo į biblioteką, nes norėjo daugiau sužinoti apie eliksyrus. Jai nesisekė nuodų ir vaistų pamokose. Gal daugiausia nesisekė todėl, nes nemėgo profsorės, o profesorė nemėgo mokinių, todėl nieko normaliai išmokyti negalėjo. Gal labiau ne nemėgo, o bijojo. Varniukė prisiminė kaip profesorė aprėkė ją pirmojoje pamokoje, o paskui jos katė net gi ją apdraskė. Tačiau patys eliksyrai labai domino varniukę. Ji norėjo kuo daugiau apie juos sužinoti ir išmokti kuo daugiau jų pagaminti. Priėjusi tolimiausią bibliotekos kampą rudaakė pamatė lentyną ant kurios buvo užrašyta:
Citata
Nuodai
  Tai varniukę labai sudomino. Ji nenorėjo gaminti nuodų ir tuo labiau jų naudoti, tačiau daugiau apie juos sužinoti ji norėjo. Todėl pasiėmė pirmą pasitaikiusią knygą. Jos pavadinimas buvo:
Stiprieji, bet ne patys stipriausi nuodai
  Pažvelgus į pavadinimą varniukė stengėsi suprasti apie ką galėtų būti ši knyga. Aišku, kad apie nuodus, bet tikiuosi, kad ten nebus jokių žudymo nuodų. Labai tikiuosi, kad jų nebus šioje knygoje. Pagalvojo mergaitė ir atsivertė knygą. Pirmas receptas knygoje buvo negirdėtas. Kaip ir pats nuodas. Buvo rašoma:
Citata
                                      Smirdantys nuodai
                                                  6 klasė
                                                 Anginoras
Reikia:
6 ugniauodegio sparnų
100 militrų šalto vandens
8 aštuonių lašų ne savo kraujo
  Vos perskaičiusi, kad reikia ne savo kraujo varniukė greitai užvertė knygą. Tada nusprendė atsiversti bet kokį kitą puslapį. Ji tą ir padarė. Atsivertė knygos vidurį. Ten buvo rašoma:
Citata
                                                Kraują leidžantys nuodai
                                                         18 klasė
                                                         Široneria
  Vos tą perskaičiusi varniukė vėl užvertė knygą. Įdomu ką reiškia tos klasės. Gal tai sudėtingumas? Galvojo varniukė ir tuo metu išgirdo kažkieno žingsnius, kurie vis artėjo.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 654
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
  Erka atėjo į biblioteką ir iškart patraukė prie nuodų lentynos. Ji konkrečiai žinojo kokią knygą ims. Ji buvo juodomis ir baltomis dėmėmis nusėtu viršeliu. Atėjusi pamatė varnę iš kurios šaipėsi apsigynimo nuo juodosios magijos pamokoje. priėjusi arčiau nepamatė knygos, kurios ieškojo. Tik tada pamatė kokią knygą laikė ta pirmakursė. Tai buvo ta pati knyga, kurios ji ieškojo. Toje knygoje buvo rašomas vieno iš stipresnių nuodų, kurie smirda receptas. Klastūnyno atstovė jau buvo kelis kartus pasigaminusi bei pasinaudojusi tuo nuodu. Jai dabar reikėjo to recepto, kad galėtų pasigaminti dar tų nuodų, o paskui juos panaudoti labai nuostabiam tikslui.
- Atiduok knygą! - šiukščiai tarė Erka. - Staigiai! - sušuko violetinplaukė, nes nenorėjo gaišti laiko su ta varne. Violetinių plaukų savininkei skubiai reikėjo šios knygos.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 323
  • Taškai: 29
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
  Vega laikė užvertusi knygą iki kol išgirdo kažkieno žingsnius. Varniukės nelaimei tai buvo ta pati klastuolė, kuri apsigynimo nuo juodosios magijos pamokoje išmetė jos katilą bei knygą, o paskui šaipėsi. Bet regis ta klastuolė šį kartą nesiruošė su ja negražiai elgtis. Ji tik nuėjo prie tos pačios lentynos iš kurios ir varniukė buvo pasiėmusi knygą. Kai rudaakė pamatė, kad ji ieško kažkokios knygos nusprendė toliau skaityti savąją, todėl vėl ją atsivertė. Šį kartą dar kitą puslapį. Tačiau jai pradėjus skaityti ji išgiro tos vyresnės klastuolės balsą, kuris tikrai neskambėjo draugiškai. Jai šiurkščiai pareikalavus knygos Vega nusprendė jos neduoti, nes nenorėjo nusileisti taip lengvai. Nors pačios knygos ji skaityti nenorėjo, bet tikrai neketino jos duoti kažkokiai klastuolei, kuri dar visai neseniai iš jos šaipėsi.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 654
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
  Erka laukė kol ta varnė duos knygą, tačiau ji tik stovėjo ir nieko nedarė. Na ir keistuolė. Nieko nedaro. Bet juk žino, kad kitu atveju jai blogai baigsis. Tegul tik pabando neduot. Pagalvojo keturiolikmetė. Violetinplaukei jau atsibodo taip stovėti, o ir laiko gaišti ji nenorėjo. Jai tik reikėjo tos knygos. Labai reikėjo.
- Na duok pagaliau! Jei neduosi tau labai blogai baigsis! Prižadu! - garsiai bei piktai tarė violetinių plaukų savininkė. Ji visiškai neturėjo jokio noro gaišti laiko su šita mažvaike. O tuo labiau violetinplaukė tikrai skubėjo. Todėl išsitraukė lazdelę ir nutaikė į tą pirmakursę.
- Arba atiduoti knygą arba paleisiu į tave kokius nors kerus? Nori? Jeigu ne tada staigiai atiduok man knygą! Arba atiduosi geruoju ar bloguoju! Ką renkiesi, mažvaike? Beje, kuo tu vardu? - piktai tarė ir toliau laikė lazdelę nutaikiusi į prieš ją stovinčią pirmakursę.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 323
  • Taškai: 29
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
  Vega stipriai laikė knygą rankoje. Daug stipriau nei tada, kai apsigynimo nuo juodosios magijos pamokoje ta apti klastuolė iš jo atėmė kitą knygą. Dabar Vega stengėsi ją laikyti taip stipriai, kad tai nebepasikartotų. O pamačiusi į ją nukreiptą lazdelę varniukė iškėlė savąją bei taip pat nukreipė į priešininkę. Mergaitė puikiai žinojo, kad šansų laimėti beveik neturi, bet vis tiek nusprendė bent jau pabandyti kovoti. Ji tikėjosi, kad bent kokie kerai pavyks. Nors jai užtektų ir to, kad atlaikytų bent kelis pirmus priešininkės kerus. Vega puikiai žinojo, kad ji yra pirmakursė, o priešininkė keleriais metais vyresnė. O tuo pačiu ji žino ir daug daugiau kerų bei šiaip yra stipresnė. Tačiau varniukė neketino pasiduoti.
- Na jau ne! Knygos aš tau neduosiu! - gana garsiai tarė varniukė. - Mano vardas Vega, o koks taviškis? Aš pirmakursė. O tu kelintame kurse? - paklausė ji. Tikiuosi tarp mūsų nėra didelio skirtumo. Na, bet net jei ji kokia penktakursė aš vis tiek kovosiu! Pagalvojo rudaakė.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 654
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
  Erka laukė kol ta pirmakursė atiduos jai knygą. Keturiolikmetė buvo tikra, kad ji pirmakursė ir tikrai buvo tikra, kad lengvai atiduos knygą, tačiau pamačiusi lazdelę ir išgirdusi kitus jos žodžius suprato, kad nebus taip lengva. Na ir gerai. Pati kalta. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė.
- Aš Erka. Esu ketvirtakursė, o tu kaip pirmakursė esi tikrai labai silpna, - tarė ketvirtakursė besimaivydama. Jai buvo gera šaipytis iš tos pirmakursės.
- Expelliarmus! - garsiai sušuko violetinių plaukų savininkė. Keturiolikmetė labai tikėjosi, kad kerai pavyks. Tai jai buvo labai svarbu, nes jei kerai nepavyktų arba pirmakursė juos atmuštų tai būtų didžiulis pažeminimas klastūnyno atstovei. Juk ji ir vyresnė, ir daug galingesnė. Daug stipresnė nei tai pirmakursė. Aš daug stipresnė nei ta mažvaikė. Pagalvojo violetinplaukė.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 323
  • Taškai: 29
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
  Vega išgirdo, kad klastuolės vardas yra Erka ir ji yra ketvirtakursė. Žinoma tai nepraėjo be pasišaipymo.
- Aš ne silpna! - šiek tiek piktesniu tonu nei paprastai sušuko pirmakursė. Varniukė žinojo, kad išties piktai surikti jai nepavyko, bet nebuvo laiko dėl to liūdėti, nes priešininkė pasirodė esanti ketvirtame kurse. Maždaug tokio amžiaus ir manė ją esant, tačiau tai vis tiek tik patikino, kad prieš ją kovoti bus tikrai labai sunku. Greitai varniukė išgirdo priešininkės burtažodį siunčiamą jai bei pamatė skaisčiai raudoną šviesą, kuri neabejotinai buvo nuginklavimo kerų.
- Protego, - ramiai ištarė rudaakė bei mostelėjo lazdele ir prieš ją atsirado skydas. Priešininkės paleisti kerai į jį atsimušė ir dingo. Taip, taip, taip! Savo sėkme mintyse labai džiaugėsi varniukė, nes jai beveik niekada kerai nepavykdavo iš pirmo karto, o šį kartą puikiai pavyko iš pirmo karto. Tai labai džiugino rudaakę.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 654
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
  Erka išgirdo pirmakursę sakant, jog ji nėra silpna.
- Taip, taip. Nesilpna. Žinoma, - dar pasimaivė keturiolikmetė, bet tada pamatė, kad ta mažvaikė pasinaudojo skydiniais kerais. Ir jai pavyko! Tai kaip reikiant įsiutino keturiolikmetę ir tą puikiai buvo galima matyti jos veide. Na palauk tu man. Tu tikrai taip lengvai neišsisuksi. Pagalvojo keturiolikmetė stebėdama tą pirmakursę. Aš tave taip prikankinsiu, kad gyvenime to nepamirši ir daugiau man nepasirodysi akyse! Prižadu! Taip, kad manęs be galo bijosi. Taip, kad tau keikvieną mielą dieną mintyse stovėtų tik tas skausmas, kurį patirsi dabar. O jei ne dabar tai kada nors, bet tikrai jį patirsi dėl mano kaltės. Dar pridėjo mintyse.
- Sustink! - šįkart dar garsiau ir tvirčiau sušuko violetinplaukė. Šį kartą ji tikėjo, kad ta pirmakursė tikrai jos kerų nesustabdys. Ji juk mažvaikė. Tikrai nesugebės nei jų atmušti, nei pasitraukti. Ką sugeba tokie kaip ji? Ogi nieko. Taip visada buvo, būdavo ir aišku, kad bus. Dar pagalvojo klastūnyno atstovė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 323
  • Taškai: 29
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
- Aišku, kad nesilpna, bet jei manai kitaip tai reiškia, kad tau su protu nėra viskas gerai. Štai aš niekada nežeminčiau jaunesnio. Bet turiu tau atsikirsti, nes tu pirma pradėjai, o tai nėra labai pavyzdinga. Žinoma galėčiau ramiai sau bėgti verkti, tačiau to nedarysiu, - pasakė Vega ir išgirdo, kad link jos yra siunčiami dar vieni kerai. Varniukė suprato, kad jų atmušti nebesugebės, todėl staigiai šoktelėjo į šoną. Vos spėjo, tačiau vis dėlto pavyko ir kerai nuskriejo gerokai už rudaakės. Gal ir man į ją paleisti kokius nors kerus, tačiau kokius? Ji tikrai žino daug daugiau burtažodžių nei aš, bet tikiuosi, kad man pavyks. Nagi, nagi. Kokie čia kerai labiausiai tiktų? Tikrai nenoriu jai padaryti nieko blogo, tačiau noriu, kad ji nesijaustų valdove. Galbūt... Žinau! Pagalvojo mergaitė stipriai laikydama lazdelę, kuri vis dar buvo nukreipta į vyresnę priešininkę.
- Beje, tavo tėvai taip pat tokie savanaudžiai? Jie taip elgiasi ir dėl to taip elgiesi ir tu? Ar aš teisi? Scourgify, - ramiai bei užtikrintai tarė rudaakė. Ji įsivaizdavo kaip kerai nuskrenda iki tos klastuolės ir ji nesugeba jų atmušti, o paskui jos burna prisipildo muilo. Tikiuosi taip ir bus. Pagalvojo rudaakė, nes žinojo, kad klastuolė to tikrai nusipelnė.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 654
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
  Erka išgirdusi kitus varnės žodžius mintyse nusijuokė. Taip, man tikrai negerai su protu. Kurgi ne. Pagalvojo keturiolikmetė, bet juokėsi tik mintyse, nes nenorėjo toliau tęsti šio pokalbio, kuris aiškiai buvo beprasmis. Išgirdusi kitus jos žodžius ji nusijuokė, bet šįkart garsiai. Taip pat išgirdo, kad ir ta varnė pagaliau paleido kerus. Tai nustebino, nes ketvirtakursė vis to laukė ir nesitikėjo, kaf ji pagaliau sugebės tą padaryti. Violetinių plaukų savininkė tingiai atmušė jaunesnės mergaitės kerus.
- Mano tėvai žuvo vos kai gimiau. Mama iškart, o tėtis praėjus porai dienų. Tik iš nuotraukų žinau kaip jie atrodė. Vasaromis gyvenų vaikų nmuose. O kaip tavo tėvai? Gerai su jais sutari? - liūdnai tarė violetinplaukė žiūrėdama į žemę. - Beje, kaip pirmakursė visai neblogai keri, - dar pridėjo ketvirtakursė ir pažvelgė į Vegą bei nusišypsojo.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 323
  • Taškai: 29
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
  Priešininkė atmušė kerus ir panašu, kad labai lengvai. Kodėl aš visada taip blogai keriu? Bet visada. Ir atrodo, kad jai mano kerus atmušti buvo be galo lengva. Negi taip iš tikrųjų? Kodėl? Nors ji trim metais už mane vyresnė ir tikrai išmoko daug daugiau nei aš. Nieko. Dar bus kerų, kurie pavyks. Pagalvojo Vega, tačiau tik tada varniukė susivokė ką ta vyresnė klastuolė pasakė po to, kai atmušė kerus. Ji neturi tėvų? Ji gyvena vaikų namuose? Galbūt ji taip elgiasi todėl, nes neturi mylinčių tėvų. Neturi net vieno, o tai yra labai blogai. Dar visą tai apmąstė rudaakė. Dabar jai jos pagailo, tačiau lazdelės nenuleido, nes žinojo, kad klastuoliai lengvai gali apgauti.
- Ar tai tikrai tiesa? Gal tuomet norėtum draugiškai baigti kovą? Ir prašysčiau, kad daugiau iš manęs nesišaipytum. Patikėk man tai tikrai nepatinka, - pasakė pirmakursė. Jai dabar išties buvo gaila vyresnės mergaitės, tačiau vis tiek nusprendė apsidrausti ir lazdelę laikė iškėlusi. Jos dar apgavęs koks klastuolis nebuvo, tačiau varniukė puikiai žinojo kokie jie gali būti, todėl ji ir norėjo apsidrausti.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.