0 Nariai ir 3 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

medeina11

Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Kasi jau pačiūžos buvo visiškai uždėtos ant Glorios kojų ji atsistojo ir pradėjo lėtai čiuožti su pačiūžomis. Jos buvo patogios ir labai gerai čiuožė. Tikriausiai dėl to, kad yra užburtos. Pamanė mergaitė ir toliau sau ramiai čiuožė. Stebėdama kitus varniukė pastebėjo, kad kiti čiuožia geriau ir greičiau. Tikriausiai jie mano, kad aš esu tikrą nevykelė. Pirmakursės galva užvaldė pesimistiškos mintys. Čiuožinėdama jaunoji Mechel pastebėjo Dori kuri nebuvo labai gerai įvertinta britės galvoje. Ir dėl to ji nučiuožė kuo toliau nuo jos į visai kitą ežero pusę. Norėdama daugiau niekada nesusitikti su tą klastuolę. Kuo daugiau čiuožinėjo tuo geriau ir greičiau gavosi. Tikriausiai pradedu prisiminti vaikystės įgūdžius. Laimingai galvojo vienuolikmetė ir tuo metu nusprendė užsimerkti, kad pajustų adrenaliną. Ji taip ir padarė. Čiuožinėjimas tuo met jai patiko dar labiau, bet ji nematė kur čiuožinėjo ir taip atsitrenkė į kažkokį žmogų, o gal net ne į vieną.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Dori kikeno, kol Alanas rinkosi šmutkes atgal į kišenes, ir tuo pat metu bandė atsistoti.
- Viskas gerai, - atsakė draugui, kai šis pasiteiravo apie klastuolės būklę. - Taip, jau metas pamėginti čiuožti žiobarišku, - pavartė akis, - būdu.
Mendel užsigavo kelį, tačiau stengėsi ignoruoti skausmą. Antrakursė atsargiai čiuožė žemės link, bet staiga... kažkas į ją trenkėsi!
Tamsiaplaukė ir vėl tėškėsi ant žemės, tačiau šį kartą milijoną kartų stipriau. Mergaitė drėbėsi ant veido. Stiprus skausmas pervėrė nosį. Lūžti ši tikrai nelūžo, tačiau smūgio užteko, kad pasipiltų kraujas. Mikliai atsistojusi ir palietusi šnipą bei pamačiusi raudoną skystį mergaitė susivokė: aš kraujuoju! Apėmus pykčiui klastuolė atsisuko ir ėmė akimis ieškoti įvykio kaltininko.
- Mechel! - sušuko Dori. - Vat dabar tai tau šakės!
Dvylikmetė išsitraukė iš apsiausto kišenės burtų lazdelę ir sušuko nusitaikiusi į Glorią:
- Locomotor mortis!
Susiraukusi Dori nuėjo prie Alano.
- Tu tik nieko nesakyk, - tarė grifui besivalydama kraujus.
Susitvarkiusi antrakursė persiovė pačiūžas. Tikiuosi, daugiau jokios kvėšos neatsitrenks į mane, sužaibavo akimis.
- Na, bandom? - mirktelėjo Alanui ir dar atsargiau nei prieš tai atsistojo su neužburtomis pačiūžomis ant ledo.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Alanas nusisuko tik minutėlei. Nuėjo pasiimti pačiūžų ir Grįžęs Pamatė kaip Dori nusitaikė lazdele į kažkokią mokinę ir užkerėjo ją. Ji ir pati atrodė nelabai kaip, nes bėgo kraujas iš nosies.
- Tik nusisukau... Kas čia vyksta? - Paklausė. Dori jau susitvarkė veidą. Jis užsiavė pačiūžas.
Atrodė, kad Klastuolei kaip ir viskas gerai ir Berniukas atsistojo ant ledo. Jautėsi ne taip tvirtai, kaip su užkerėtomis pačiūžomis.
- Nesutari su ja? Kam paleidai kerus?- Paklausė ir pasileido ledu.
Iš pradžių, ėmė čiuožti lėtokai, bet paskui pamažu didino tempą.
- Vykis! - Šūktelėjo jis draugei. Įsibėgėjo, iš galvos išdūko mintys apie tai, kad gali tuojau pat kristi. Neįsivaizdavo kiek taip laikysis, bet užsinorėjo palenktyniauti.
Kas bus tas, pamanė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Jausmas čiuožiant su pačiūžomis be kerų buvo panašus, tik kad su kerais, regis, ant ledo stovėjosi stabiliau. Ką gi, tuomet yra dar didesnė tikimybė nukristi, pavertė akis Dori.
- Nežinau, - susimąstė Dori išgirdusi Alano klausimą. - Niekada apie tai per daug negalvojau, - gūžtelėjo pečiais. - Tiesiog ji man ne itin patinka, - prisiminė tą vakarą, prasidėjusį koridoriuje prie virtuvės, ir pasibaigusilį ėjimu į pilį iš miško su magijos istorijos profesore.
Bet man buvo smagu.
- Aš su ja nesu turėjusi labai daug reikalų, tačiau kiek turėjau, nepasakyčiau, kad kažkas buvo blogai.
Tai kurių galų į ją paleidai kerus?
- Ak, vytis? Tuoj tuoj! - išsišiepė Mendel ir padidino greitį.
Antrakursė čiuožė tiesia linija, todėl sekėsi visai neblogai ir buvo smagu.
- Bet ta višta į mane atsitrenkė! Negalėjau to taip palikti! - klastuoliškai sužaibavo akimis prisivujusi draugą ir tęsė temą. - Matai, Alanai, - rimtai prakalbo, - Gloria mane erzina. Aš norėjau apie ją daugiau sužinoti, tačiau ji nesileido į kalbas. Su tavim, su savo draugėmis Henrieta ir Meg viskas paprasta. Jūsų paklausi, jūs šnekat, o ten...
Tačiau Levanda ir ypač Deoiridh yra visiškai nelinkusios atvirauti, ar ne? Bet jos man vis tiek patinka.
- Man žmogus arba patinka, arba ne! Nežinau, kodėl! - gana piktai sušuko Dori. - Džiaukis, tavęs aš neužbursiu, nes man su tavim smagu, ir tikrai ne dėl kraujo.
Iš tiesų, Dori patiko leisti laiką su Alanu ir dabar ji suprato, jog net jei jis būtų ne iš senos grynakraujų šeimos, vis tiek būtų buvę įdomu. Aišku, jo šeima Dori vis tiek buvo nepaprastai didelis pliusas.
- Neužbursiu, žinoma, kol neužknisi, - pridūrė juokaudama ir erzindama grifą bei švelniai kumštelėjo jam į petį.
Tada prarado pusiausvyrą ir nukrito ant užpakalio.
- Suknistas ledas ir pačiūžos, - burnodama atsistojo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dori Mendel »

*

medeina11

Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Kai Gloria pagaliau atsimerkė ji suprato, kad ji atsitrenkė į Dori. Į žmogų su kurio ji daugiau niekada nenorėjo susitikti. Aš labai sėkminga. Pagalvojo garbanė, bet tada pastebėjo, kad Dori bando ją užburti. Bet kaip visada mergaitę išgelbsti jos greitą reakciją ir šį kartą dar labai padėjo greitas čiuožimas. Varnriukė negarsiai prunkštelėjo ir pradėjo stebėti klastuolę. Ji po užkeikimo paleidimo su kažkokiu grifu nučiuožė pasiimti kitų pačiūžų. Šiek tiek pagalvojusi pirmakursė nusprendė padaryti tą patį, o kai pasitaikys gera proga užburs ir Dori. Dažniausiai jaunoji Mechel nebūna tokia kerštinga, bet jos viduje tiesiog virė pyktis už paleista burtažodį ir praeities įvykius. Su tuo pykčiu britė pasiėmė neužburtas pačiūžas ir užsimovė. Kai pradėjo su jomis čiuožti suprato, kad jos jai labiau patinka. Nes iš vaikystės ji prisiminė būtent tokias pačiūžas, o ir su užburtomis jai buvo šiek tiek per lengva. Laisvai ir greitai čiuožinėdama vienuolikmetė čiuožė link Dori ir jos draugelio kurie atrodė lenktyniavo. Bet vis tiek čiuožė gan lėtai ir ne per geriausiai. O tai labai padėjo Mechel pavardės savininkei, bet vis tiek užtaikyti gera proga buvo sunku. Na, bet gana greitai ta proga atsirado - kai Dori nukrito ant užpakalio. Ir tuomet našlaitė nieko nelaukdama nusitaikiusi į dvylikmetės pačiūžas tvirtai pasakė:
-Glacius.
Ištarusi burtažodį rudaplaukė kiek galėdama grečiau nučiuožė į kitą ežero dalį, kad jos irgi neužburtų. Nors jeigu burtažodis pavyko Dori negalės jos pasivyti, bet galės burti iš vietos arba pasiųsti savo drauga.   

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
Dori atsistojo ir pasivalė drabužius.
- Neužsigavau, - pamelavo grifui.
Dvylikmetė jau norėjo rauti į priekį ir sušukti Alanui, kad bus greitesnė už jį, tačiau prieš tai akimis susirado Mechel - norėjo pažiūrėti, kaip šiai sekasi čiuožti, o galbūt paleisti dar kokius nors kerus į varnę, mat anais nepataikė. Tačiau antrakursė pamatė ją nustebinusį vaizdą: Gloria paleido kerus į Dori! Kai šie buvo šalia pat klastuolės, akimirksniu mergaitė išsitraukė burtų lazdelę ir sušuko:
- Finite incantatem!
Pačią paskutinę sekundę nuo Dori pačiūžų kerai išnyko. Ačiū Merlinui, jie nespėjo pakenkti antrakursei.
Tokio atsako iš Mechel tamsiaplaukė nesitikėjo, mat ši jai pasirodė per rami kerštavimui.
- Ak, tu šitaip, Gloria?! - sustaugė Mendel.
Pykčio kupinom akim ji apsidairė.
- Nečiuožk į tą pusę, - pasakė Alanui žiūrėdama į kitą ežero krantą. - Tuoj grįšiu.
Dori, pamiršusi visas baimes ir kritimus bei atsargumą, tiesiog skuodė Glorios link. Tiesa, sugebėjo išsitėkšti tiesiame kelyje, tačiau iš pykčio net nejautė skausmo. Šita pamoka mane pražudys, tik spėjo pagalvoti.
Atsistojusi gerokai tolėliau Glorios, kad pati nenukentėtų, iškėlė burtų lazdelę ir nusitaikiusi ten, kur stovėjo šios dienos priešininkė, sušuko burdama į ledą:
- Diffindo!
Ledas paklusniai skilo.
- Bombardo!
Į visas puses pažiro ledo gabalėliai.
- Bulijux vandentikius!
Vanduo iš susidariusios skylės lede šovė į viršų ir mergaitės valdoma jėga susikaupė kaip debesys, o tada pasipylė lyg šaltas ir stiprus lietus. Mokiniai klykė ir čiuožė į šalis, griuvo. Ar Gloria papuolė, ar ne, antrakursė nematė, tačiau klastuoliškas šypsnis taip ar anaip papuošė jos veidą: pirmą kartą jai pavyko sukurti visiškai idealią sumaištį.
- Pagaliau Sabrinos mylimas mokytas burtas gerai pasitarnavo! - kvatodama kaip beprotė džiūgavo Dori.
Ji skuodė Alano link ir jį pasiekusi tarė:
- Ledas skilinėja. Bent jau man tai šiandien užteks. Lauksiu tavęs krante.
Dori pričiuožė prie kranto, tiesa, dar vieną kartą nukritusi, ir apsiovė batus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
Alanas stovėjo ir siuto. Žiauriai pyko. Jis matė ką išdarinėja Dori, ir kas nutiko vėliau. Neįsivaizdavo ką dabar daryti. O jei kas įkris į skylę, arba, na nežinau kas.  Ir kai ji pričiuožė ir ėmė kalbėti, Alanas nusivijo ją link kranto.
- Velniai tave griebtų Mendel! Kokį mėšlą čia išdarinėji? - Jis Taip pyko, kad net pamiršo, jog stovi ant pačiūžų ir sujudėjęs per greitai išsitėškė ant ledo. Suskaudo alkūnę, bet jis nepaisė to. Piktai nusiavė pačiūžas ir atsistojo ant kojų.
- Reparo, Finite.- Berniukas apvedė lazdele visą tą išgriautą plotą. Žinojo, kad veikiausiai nieko gero tai neduos, bet tiesiog tai šovė į galvą. O tada, neatsigreždamas ir nežiūrėdamas ar Dori seka paskui, nuėjo link profesorės.
Alanas drožė spėriu žingsniu, alkūnę diegė, o tai dar labiau kurstė pyktį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
- Nesupratau?! - suriko Dori. - Dėl Merlino barzdos, Alanai, na tu ir gerietis!
Dori skruostai nusidažė raudoniu. Ji nesuprato, kurių galų Alanas bandė sutvarkyti jos atliktą šaunų darbelį. Kaip jis išgyvena toj klastuolių šeimoj. Jei jis sako tiesą, turėjo būti dar ne tokių dalykų matęs. Arba jis meluoja!
Dar prieš keliolika minučių Dori galvojo, kad su Alanu smagu. Ir pasakė, kad neužburs jo tol, kol šis neužknis mergaitės. Ką gi, man atrodo, dabar jis mane užkniso. Alanas piktas pėdino profesorės link, o Dori iškėlė lazdelę ir nusitaikė į jį. Tačiau kažkas viduje neleido paleisti kerų į jį. Dar ne dabar. Ne šiandien. Tačiau klastuolė gerokai užpyko ant grifo. Pati kalta, kad šlaistaisi su visokiais grifais. Retas klastuolis būtų supykęs dėl tokių dalykų. Dori buvo taip susinervinusi, kad tą akimirką norėjo nudėti ir Alaną, ir jo šunį. Mendel pakartojo kerų kombinaciją ir sumaištis kilo dar didesniame plote. Dar čia kažkoks grifas man aiškins, ką daryti ir ko ne.
Eidama profesorės link Dori kerais paėmė kelias sniego gniūžtes ir nutaikė jas Alanui į užpakalį. Sviedusi jas burtų pagalba mikliai įsikišo burtų lazdelę atgal į apsiaustą ir ėjo profesorės link žiūrėdama kažkur į šoną, todėl nematė, ar gniūžtės pataikė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
Jis vėl išgirdo traškant ledą ir pažvelgė ton pusėn. Na nuostabu. O jei ką nuskandintų? Alanas dar spėriau patraukė link profesorės. Kada ji pagaliau įsikiš? Siuto jis vis labiau.
Aš puikiai suprantu kas yra juokinga, linksma, Bet tik jau ne tai.
Į nugarą jam pataikė kelios gniūžtės. Berniukas žinojo kieno tai darbas ir pats paleido kelias į Dori pusę. Ir kuo ji man patiko? Bandė prisiminti jis. Na žinoma, jo šeimynoje dėdavosi įvairiausi dalykai. Tada Alanas pasiimdavo seserį ir išlėkdavo pas Enriką ar bet kur kitur.
- Profesore, užburtos pačiūžos visai nieko, o ant paprastų nugriūti kur kas paprasčiau.
Jis neįėjo į pilį, liko laukti Dori. Ir kurių galų aš tai darau? Pats neįsivaizdavo kodėl, bet žinojo, kad su ja susitaikys. Na bent jau jis kitą dieną ar vakarą ar dar bet kada vėl prieis prie jos pasikalbėti.

*

medeina11

Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
Nučiuožusi į kitą ežero dalį Gloria atsisuko norėdama pamatyti supykusią Dori. Bet turėjo nusiminti. Dori atmušė užkeikimą ir paleido dar vieną. Bet šis turėjo pakenkti ne tik jai. Ar ji išprotėjo ? Gali kažkas paskęsti ir mirti. Logiškai pagalvojo mergaitė. Čiuoždama ji labai sušlapo, bet bent jau tai buvo vienintelis dalykas ką jai padarė blogą Dori. Bet užtat ta akimirką priminė kvidičo varžybas kuriose laimėjo klastūnynas. O klastūnyno komandoje buvo ir Dori. Dėl to britė baigė apie tai galvoti. Kai pagaliau kojos pajautė ledą varniukė nusimovusi pačiūžas kažkur jas sviedė ir nuėjo prie profesorės. Ir tada tyliai prabilo:
- Laba diena, su pirmosiomis buvo lengviau čiuožti, bet su antrosiomis man labiau patiko.
Viską pasakiusi garbanė pažvelgė į Mendel ir pagalvojo. Aš tau vėliau atkeršysiu. O po minties Mechel ėjo link Hogvartso svajodama apie šiltą arbatą ir šiltą gulėjimą lovoje.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

  • VI kursas
  • *
  • 274
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »
  Henrieta netvėrė džiaugsmu skriedama ant ledo. Tai buvo tiesiog nuostabu. Mergina negalėjo nepastebėti, kad dauguma mokinių vos užlipę ant ledo krintą žemyn ir jos veide nušvito svajinga šypsenėlė. Antrakursė prisiminė kaip pati, pirmą kartą užlipusi ant ledo tėškėsi žemėn ir nebenorėjo apie čiuožimą nė girdėti. Tačiau tuomet tėvai jai parodė koks smagus užsiėmimas gali būti čiuožimas pačiūžomis ir ilgainiui tai tapo mėgstamiausiu Poter sportu.
  Galiausiai, iki soties atsičiuožusi užburtomis pačiūžomis, grifė patraukė žemės link. Vėl pajutusi tvirtą pagrindą po kojomis, Henrieta kiek nejaukiai susvyravo. Čiuožiant ledu reikėjo prisitaikyti prie slidaus paviršiaus ir merginai prireikė keleto akimirkų, kad atsigautų ir nenuvirtusi sugebėtų pasikeisti pačiūžas.
  Po maždaug dešimties minučių, grifė apsiavusi rusvas pačiūžas jau plumpino per pusnis ledo link. Buvo aiškiai matyti, kad pačiūžos nesutvertos vaikščioti žeme, nes Poter kiekviename žingsnyje susvyruodavo, o vieną kartą net sugebėjo nusivesti į pusnį, lyg koks vaikas, neseniai pradėjęs vaikščioti.
  Tačiau, kad ir kaip nesisekė klampoti po pusnis, antrakursė vėl sužibėjo ant ledo. Žinoma, su užburtomis pačiūžomis čiuožti sekėsi lengviau, tačiau grifė nekreipė į tai dėmesio. Čiuožti jai sekėsi ir be burtų, tad dvylikametė buvo geros nuotaikos.
  Čiuoždama Henrieta negalėjo nepastebėti, barnio kilusio tarp kažkokios varnės ir klastuolės. Geriau įsižiūrėjus suprato, kad ta klastuolė tai jos draugė Dori. Tai, kad ji įsivėlė į konfliktą Poter nenustebino. Kiek pažinojo klastuolę, ši buvo linkusi įsivelti į panašius įvykius, tad per daug nekreipdama dėmesio nučiuožė tolyn. Jai nebuvo ūpo kištis.
  Nebegalvodama apie ką tik stebėtą incidentą, antrakursė nučiuožė tolyn. Tačiau po kokių dešimties minučių ji, nori to ar ne, vėl turėjo atkreipti į tas merginas dėmesį, nes čiuoždama, staiga pūkštelėjo į ledinį vandenį. Kūną iškart sukaustė šaltis ir Henrieta kuo greičiau šoko iš vandens.
  Grifė buvo permirkusi iki paskutinio siūlo. Antrakursė drebėdama patraukė kranto link, kur gulėjo jos batai, kad galėtų persiauti ir grįžti į pilį. Dvylikametė pamiršo, kad dar reikia pasikalbėti su mokytoja, jai dabar svarbiausia buvo persirengti šiltais drabužiais. Poter nežinojo kas prakirto lede skylę ir nė nenorėjo žinoti. Bent jau dabar kol tirta iš šalčio.
  Persiavusi apavą, Henrieta paliko mokytojai priklausantį apsiaustą ant sniego greta pačiūžų, jis vienaip ar kitaip jau buvo šlapias, ir patraukė pilies link, kad pagaliau liautųsi drebėjusi. 
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 2 metus »
Nors Alanas į Dori net neatsisuko, tačiau paleido kelias gniūžtes už savęs ir Mendel gavo vieną ir į taip skaudamą kelį. Netrukus antrakursė pamatė Henrietą, kuri buvo nukentėjusi dėl mergaitės iškrėstų eibių. Čia Mendel šiek tiek susopo širdį. Juk ji nenorėjo, kad jos draugai nukentėtų, bet ką padarysi.
Klastuolė neskubėdama ėjo profesorės link ir tada jai į galvą toptelėjo mintis: juk ji greičiausiai viską matė!
Dvylikmetės skruostai dar labiau nuraudo ir ji pagalvojo, kad galbūt pas profesorę neiti ir pabėgti. Tačiau kelio buvo likę tiek nedaug ir greičiausiai žiobarotyrė jau matė antrakursę atpėdinant. Tamsiaplaukė kelioms sekundėms sustojo, tačiau vis tik nusprendė išdrįsti prieiti prie profesorės.
- Ee... tai ji mane išprovokavo! - ėmė šaukti Dori rodydama pirštu į Glorią vietoj to, kad pasakotų įspūdžius, patirtus čiuožiant. - Ta... - iš dvylikmetės lūpų ėmė piltis riebūs, įžeidžiantys keiksmažodžiai, - į mane atsitrenkė ir man vos nesulaužė nosies, įsivaizduojate?! Ir dar bandė paleisti į mane kerus! - tačiau kad pati pirma pradėjo kerų karą, klastuolė nutylėjo.
Dori dar šiek tiek pasikeikė ir toliau tęsė pasakojimą:
- Tai ką, dėl Merlino barzdos, man reikėjo daryti?! Ot ir gavo, ko nusipelnė, ta šlapia višta! - didžiavosi, jog bent vandeniu aplieti Mechel pavyko, matė, kad ji buvo šlapia. - Ir dar tas, - pamojo ranka į tolėliau stovintį Alaną, - ant manęs supyko, bandė viską sutvarkyti, ar jis visai pakvaišo?! Ko jis ten laukia? - nustebo Dori. - Manęs! - netikėtai nudžiugo. - Jis laukia manęs!
Mendel išsišiepė ir nuėjo Alano link, o profesorei nepasakė nei vieno žodžio apie pačiūžas. Pamiršo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dori Mendel »

Ats: Trečioji žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 2 metus »
  Palengva ant raudonų plauku nusileisiančios snaigės Ariellą ramino. Pats faktas, kad būdama burtų ir kerėjimo mokykloje neturėjo slėpti tapatybės, galėjo elgtis kaip tik nori ir tiesiog beveik būti savimi, ją džiugino. Tiesa, mokytoja privalėjo nepamiršti, kad apie savo praeitį vaikams užsiminti nevertėtų, kaip ir apie tai, kad į Hogvartsą atvyko ne vien tik dėl to, nes be galo mylėjo vaikus, o juos mokyti Brown tiesiog dievino, tačiau ir dėl to, nes čia buvo viena saugiausių vietų Europoje, iš atitinkančių Annės reikalavimus. Ir nors dabar žiobarotyros dalyką dėstanti moteris turėjo stebėti vaikus, žiūrėti, kad kažkoks mažas mokinukas nesusilaužytų kiekvieno kaulo savyje. Gi tada būtų kalta ji, nors ne, tai azijietei nebūtų svarbu, juk vaikas kentėtų milžiniškame skausme, o to Ariella dar kartą ištverti nepajėgtų. Tą pripažino sau, žinoma, nepripažino to kitiems. Savo skausmu dalintis ji taip pat nemėgo - kam?
  Jos mintis išvaikė kažkokios švilpės pasipiktinimas, kurį Ariella visuomet stengdavosi priimti kuo ramiausiai. Giliai kvėpuodama, išklausė kiekvieno Meghan žodžio, tačiau neprabilo, nes neįsivaizdavo ką pasakyti mergaitei. Derėjo pripažinti, kad informacijos apie paauglių supratimą galvoje ji turėjo mažiau nei informacijos mokomųjų dalykų tematika. Brown neviltingai atsiduso ir tiesiog nusekė Natali žvilgsniu. Pakalbės su ja kitą pamoką, na arba pasakys visas naujienas Švilpynės vadovui. Nenorėjo švilpiukei privirti košės, tad manė, kad tai, kaip pasiielgs su ja nuspręs jau pasibaigus pamokai. Prie jos jau prilėkė kiti vaikai, dalis su pasipiktinimais, dalis su atsakymais. Kiekvienas buvo individualus, savotiškas ir įdomus, apie Meghan galvoti žiobarotyros profesorė paprasčiausiai nespėjo.
  - Šaunu, - tarstelėjo. - Kiekvienas puikiai padirbėjote, o dabar galite bėgti pilin ir išgerti karštos kakavos. Jeigu reiks pagalbos su namų darbais ar šiaip neturėsite su kuo paplepėti, visad galite atlėkti į mano kabinetą, ar prieiti, jei kur nors pamatysite, - pasakė likusiems vaikams ir taip neformaliai užbaigė žiobarotyros pamoką, leisdama sau pasimėgauti ta įsivyravusia ramybe ir vidine šiluma, ignoruojant tai, kad lauke iš tikro buvo minusinė temperatūra.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”