0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
 • *
 • 35
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Netoli Sautendo pajūrio yra įsitaisiusi nedidelė sala. Ji pavadinimo neturi, tačiau yra mėgstama vietinių miesto gyventojų: turistai čia nesirenka, taigi galima pasimėgauti ramybe net ir vasaros laikotarpiu. Žiemą čia mėgsta rinktis vietinis jaunimas, dėl to vakarais nebūna labai jauku.
Salą skersai galima kirsti per maždaug pusvalandį: ji yra siaura, tačiau pakankamai ilga. Paplūdimiai gražūs, tačiau nėra tvarkomi, tad matosi, kad yra apleisti. Salos viduryje yra menkas miškelis, tačiau medžiai nykoki ir reti. Po jaunimo pasilinksminimų būna pilna šiukšlių, tačiau jos per dieną ar dvi yra išvežamos. Saloje nėra nė vieno pastato.
Į salą galima patekti nerašytu susitarimu tam reikalui paliktoje valtyje. Ji yra pakankamai geros būklės ir nemaža - talpina iki šešių žmonių. Valtį galima rasti paplūdimyje. Kiekvienas miesto gyventojas grįžęs iš salos sąžiningai palieka valtį sutartoje vietoje.

*

Neprisijungęs Carla Inessa OConnor

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Užregistruokite kas nors karvę, Carla bus labai dėkinga.
Ats: Nedidelė sala netoli pajūrio Sautende
« Atsakymas #1 Prieš mėnesį »
Kokia graži buvo ši diena. Šalta, vėjuota, pilną sniego. Dar tas kalėdinis metas.. nuostabu. Carlai šios žiemos atostogos išties buvo vienos iš geriausių. Kodėl? Todėl, nes nereikėjo eiti į Hogvartsą ir vėl tverti tų patyčių, kurias dažniausiai patirdavo dėl aprangos, plaukų spalvos, kūno sudėjimo ir panašiai. O dabar tyla, ramybė, gal su broliais gyventi kiek užknisa, bet užtat negali sulaukti patyčių už tai kaip rengiesi. Mergaitė nusprendė slapta pabėgti iš savo lūšnos ir pasimėgauti gamta, oru, snaigėmis. Inessa užsidėjo varganai atrodantį rudą paltuką, vasarinius sportbačius, kurie tikriausiai net ne Carlos, šiltą rudą kepurę, kad derėtų prie palto ir juodą šalikėlį. Na štai, galima nešdintis.- Atsiduso karvių mylėtoja, pasižiūrėjo į savo mažą veidrodėlį ir menkai nusišypsojusi, užtrenkė durimis. Šalia namų stovėjo gražus, ne, nebuvo jis gražus. Na, bet žodžiu stovėjo aplūžęs gal šiek tiek dviratis, kuris ir tai buvo brolio Breto. Jeigu norisi toliau nuo namų ir labiau prie gamtos, ko reikės imtis tai tik važiuoti su šiuo dviračiu.
   Inessa atsisėdo, jeigu būtų atsisėdęs dramblys, tikriausiai dviračio nebebūtų, bet smagu buvo, kad dviratis pačią mergaitę išlaikė. Pradėjusi minti, dviratis pradėjo vežti Carlą toli, toli, o pati klastuolė negalėjo atsidžiaugti šiuo momentu. Žinoma, kuo toliau, tuo raudonplaukei darėsi vis sunkiau, juk ne taip ir arti ta sala, prie kurios planavo nuvažiuoti ji. Mano kojos neiškęs.. karvės bent jau padėtų vairuoti.. juk jos stiprios.- neturtingoji pavartaliojo akimis ir pakėlė galvą į viršų. Kaip gera buvo įkvėpti oro, stebėti gražiai papuoštą sniegu kelią ir gaudyti snaiges, kurios šlapino akis. Iš tikrųjų, jau visai ir nebedaug liko. Praėjo valanda, ar daugiau. Jau matėsi gražus paplūdimys, prie kurio vasarą praleisdavo visą parą. Dviratį, mergaitė pastatė kažkur, tiksliau nuvertė kažkur ant sniego, o pati nubėgo prie salos. Žinoma, išsimaudyti tikriausiai nepavyktų, bet padaryti kai ką kitą, tikriausiai išeitų per, bet kurį metų laiką. Tik pirmiausiai, Carla pasiėmė iš pintinės savo žvakę, ant kurios buvo karvės formelė. Iš tikrųjų visokiausius daiktus, papuošalus, mokinė darydavo tiesiog pati. O, kad nebūtų to baisaus šalčio,  anglė išsitraukė iš savo palto kišenės, degtukus. Su kerais, už mokyklos ribų juk nebuvo galima kerėti. Vienas, du, trys, žvakė užsidegė. Auč.- Degtukas šiek tiek prisilietė prie trumpaplaukės rankos. Mergaitė atrodė labai keistai, susigūžusi prie tos žvakės, tačiau buvo visai jauku.
    Kadangi mėlynakė buvo tobula pagonė, ji pradėjo medituoti, daryti savo ritualus, kol niekas nemato.

             
   

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
 • *
 • 35
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Nedidelė sala netoli pajūrio Sautende
« Atsakymas #2 Prieš mėnesį »
Bretas buvo piktas. Vos atėjus į darbą jam buvo parodytos durys ir gražiai paaiškinta, kad jis čia daugiau nepageidaujamas. Tai vaikiną taip įsiutino, kad jis sudaužė savo (buvusį) vadovą ir išėjo iš fabriko net nežinodamas, ar anas begyvas.
Tarsi šito būtų maža, vos parėjus namo mama pareiškė, kad jaunylė Carla ir vėl kažkur dingo, o tai reiškė viena: jos ieškoti turės ne kas kitas, o Bretas. Šiaip ne taip užgniaužęs norą išmalti veidą ir motinai, vyrukas tiesiog išėjo iš namų. Apsimetė, kad ieško sesers, nors iš tiesų paprasčiausiai norėjo pabėgti nuo nesąmonių, nuolat besikartojančių tėvų namuose. Prieš kurį laiką Bretas suprato, kad jis namų neturi. Tos lūšnos taip vadinti tikrai negalima.
Nesėkmės labai mėgo kompaniją. Tai buvo vienintelis paaiškinimas, kuris galėtų padėti suprasti, kaip Bretas sugebėjo sutikti Brendan. Vyriausias šeimos vaikas ėjo namo iš darbo, ir Bretas vos į jį neatsitrenkė. Nepaisant to, kad rudaplaukis nieko nepaaiškino, Brendan, ko gero, suprato ir, aišku, priskreto. Tarsi būtų labai svarbu, kur ta mažvaikė bastosi!
Pakeleivinga mašina atvažiavę iki miesto broliai pradėjo trintis ten. Bretas bandė subtiliai paaiškinti, kad reikėtų išsiskirti, bet Brendan, atrodo, nebuvo nusiteikęs užkibti ant kabliuko. Keiksnodamas vyrukas sekiojo paskui vyresnį brolį ir iš paskutiniųjų valdėsi netrenkęs jam į nosį.
Po kurio laiko jiedu kažkaip atsidūrė paplūdimyje, kur Brendan netruko aptikti pernelyg pažįstamą dviratį.
- Ji saloje, - sumurmėjo jis ir kiek padvejojęs išsitraukė burtų lazdelę. Prie Breto magiją naudoti buvo gana pavojinga, bet šiuo metu reikėjo valtelės, kuri buvo pernelyg toli. Išsikvietęs ją burtais vyriausias šeimos brolis parodė Bretui lipti ir plaukti kartu su juo. Šis keiksnodamas tą ir padarė. Broliui kažką pasakius stipriai pastūmė jį, ir tas vos neiškrito iš valties. Vis dėlto salą netrukus pasiekė.
O ten pamatė vaizdą, kuris privertė Bretą garsiai nusikeikti. Ir vėl?..
- Tavęs motina ieško, gal jau baik savo nesąmones, ką? - riktelėjo jis iš tolo. Kodėl turi šitaip nesisekti? Ar šita maža mergiotė negali būti bent kiek normalesnė? Ak, kodėl gyvenimas taip prakeiktai nesąžiningas?
Priėjęs prie sesutės Bretas griebė žvakę.
- Aš tau sakau, - griežtai pakartojo jis ir nužvelgė Carlą. Jam pernelyg nusibodo terliotis su šita kvailele. Laimei, Brendanas teikėsi likti prie valtelės jų laukti.

*

Neprisijungęs Carla Inessa OConnor

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Užregistruokite kas nors karvę, Carla bus labai dėkinga.
Ats: Nedidelė sala netoli pajūrio Sautende
« Atsakymas #3 Prieš 2 savaites »
Ritualai ėjosi puikiai, mergaitė tikėjo, kad meldimasis yra labai geras dalykas. Juk Deivės, Dievai, privalo saugoti Carlos gyvenimą, nagi, jei sužaibuos, tai tikrai bus ženklas, jog griaustinio Dievas išgirdo karvių mylėtoją, o jei pasipils lietus, bus akivaizdžiai aišku, jog Carlą išgirdo lietaus Deivė.Amm..- Carla toliau meditavo, sukryžiavusi kojas ir rankas. Žvakė užgeso. Raudonplaukei pasidarė dar šalčiau. Velnias. Toli, toli, matėsi kaip kažkas plaukioja. Na, plaukia valtele, su kuria plaukė ir pati Inessa. Mergaitė pradėjo keiktis, tikėjosi, jog tai tik paprasti, nepažįstami žmonės, kurie galbūt irgi užsimanė pabūti šioje gražioje vietoje, vieni. Nekreipti dėmesio buvo sunku, bet vis geriau nei tikėti, jog tai kas nors iš pažįstamų. Dievai supyktų, jei pamatytų dar ką nors esantį šalia. Gal net taip supyktų, kad nužudytų. Na gerai, ne taip stipriai, bet kažką padaryti tikrai būtų įmanoma. Raudonplaukei vis darėsi šalčiau, rankos baigė sustingti į ledą, o kojos vos išsilaikė ramiai. Visą laiką drebėjo. Bet kas ta pagonybė... šiuo metu, ji taip nepadėjo. Mergaitė momentu net negalėjo įsivaizduoti ką veikia būtent čia. Tikriausiai buvo pats metas varyti namo. Kur dar nuobodžiau, jei kažko nepadarysi gausi per galvą. Geriausia veikla namuose būdavo miegas. Kai miegi, nei brolis, nei mama negali tau uždrožti, dažniausiai. Todėl visas dienas, Inessa dažniausiai sapnuoja, užsiklojusi pačia nemaloniausia ir baisiai šiurkščia antklode. Ech, ką jau padarysi. Geriau apgalvojus, supranti, jog net lauke, net benamiams, gyvenimas geresnis, nei oConnor šeimos narei. Kažkada gyvensiu savo svajonių šalyje, Arabijoje arba Indijoje, kartu su karvėmis, galėsiu rūkyti žolės kiek panorėsiu, pardavinėti savo narkotikus ir niekas man nieko nesakys. Taip pat, susituoksiu su arabu vaikinu, kuris man duos kiekvieną dieną, nemokamų kebabų su alumi.
   Vienuolikmetės svajonės dar labiau blogino visą situaciją. Pasigirdo baisiai pažįstamas balsas, net pats tonas skambėjo lygiai taip pačiai. Nejaugi... Anglė pliaukštelėjo sau per kaktą, norėjo pasislėpti kur nors už krūmų, bet jų nesimatė, o ir brolis, trumpaplaukę surado.
  - Motina? O tai pala, tu tipo motinos šmėkla? Lol...- Mergaitė jautėsi kieta šitaip pasakydama, bet pasielgė baisiai kvailai. Ne, gal geriau nebendrausiu taip su juo. Į kitą brolį net nežiūrėjo, tas mažiausiai rūpėjo. - Jokių nesąmonių aš nedarau, baik nervinti mano Dievus ir Deives, net nesupranti koks pavojus gali tau gręsti, o aš esu suaugusi, pagal Arabijos statistiką, aš jau pilnametė, - Ši šiek tiek nusišnekėjo, bet reikėjo kažkuo imtis. Raudonplaukė norėjo paimti žvakę ir įsidėti ją į keistos striukes kišenę, bet brolis ją per greitai pagriebė.
  - Nesupratau? Nu like... čia mano žvakė,- Anglė stengėsi atrodyti kuo mandriau, nors ir sunkiai gavosi. - Tu man daug ką sakai, bet niekada nepaklausi kaip aš jaučiuosi. Tau net neįdomu, kad aš į Arabiją noriu, aš tau sakau, kad aš ten noriu, o tau grynai vienodai. Žodžiu, aš būsiu čia, koks skirtumas badauti saloje ar namuose,- Mergaitė užbaigė savo sakinį ir laukė kol atsakys ką nors į tai, Bretas.

             
   

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
 • *
 • 35
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Nedidelė sala netoli pajūrio Sautende
« Atsakymas #4 Prieš 1 dieną »
Atsirado, matote, paauglė... Bretas buvo suirzęs ir nepatekintas. Kodėl jis turėjo kažkur plaukti, kai ta žioplelė užsiima savo nesąmonėmis? Kitą kartą patys ir ieškosit šitos… piktai “grasino” tėvams vyrukas stengdamasis Brendano akivaizdoje netrenkti Carlai į nosį.
- Jeigu esi pilnametė, pradėk kaip tokia elgtis, - negarsiai suurzgė rudaplaukis. Jam visiškai nebuvo įdomu klausytis sesutės sapalionių. Labiausiai norėjo trenkti jai per kvailą makaulę ir keliauti sau. Deja, vienintelio sveiką protą turinčio šeimos nario (Brendano, žinoma, ne Carlos) buvimas netoliese neleido to padaryti. Reikėjo partempti šitą mergiotę namo. Geriausia būtų ją ten užrakinti, tegul sau dvesia. Iš bado, iš nuobodulio ar nuo buvimo su savimi. Tai vyrukui neberūpėjo. Dabar tereikėjo atsikratyti šitos kvailos atsakomybės - arba permesti ją Brendanui.
- Ir apie kokius čia dievus paistai galų gale? - vis labiau irzo rudaplaukis. Juto, kaip kyla balsas, ir suprato: visai netrukus neberūpės tai, kad vyriausias brolis viską girdi. - Ir iš kur prisirenki viso šito šlamšto? Broliai ir seserys neturi ką valgyt, o tu čia su žvakėm išsidirbinėji?!
Bretas nesusilaikęs stipriai pastūmė sesutę. Ak, tegul išsitėškia ant smėlio ir kur nors trinkteli galvą… Kodėl būtinai nesisekti turi jam?! Tuo labiau, kad šita maža nenaudėlė turi galimybę mokytis Hogvartse!
- Ne. Čia jau ne tavo žvakė, - visiškai ramiu tonu atsiliepė Bretas nė neatsisukęs į mergaitę. Kodėl jam turi rūpėti, kaip jaučiasi Carla, kai niekam neįdomu, kaip sekasi jam pačiam?! Amžinai dėl visko kaltas, niekam neįtinka, bet dar turi pasirūpinti, kad visokios mažylės gerai jaustųsi? Tai jau ne.
- Važiuok tu į tą savo Arabiją, visiems nuo to bus tik geriau, kai dingsi iš akių, - suburbėjo vyrukas ir metė atsargų žvilgsnį į Brendaną. Tas žiūrėjo į jų pusę ir, atrodo, jau ruošėsi ateiti išsiaiškinti, kas čia vyksta. Bretas visai nenorėjo, kad vyriausias brolis žinotų apie jo pykčio priepuolius, tad dabar kažkaip reikėjo užglaistyti situaciją. Čiupęs Carlai už pakarpos rudaplaukis pasilenkė prie jos, kad jų nosys beveik susilietė.
- Nė žodžio apie tai Brendanui, aišku? Jeigu išsižiosi, užmušiu - prisiekiu dievams ir deivėms.
Su pasibjaurėjimu paleidęs sesutę kiek laiko spoksojo į ją ir svarstė, ką daryti dabar. Kaip ją parvilkti namo.
- Viskas. Keliaujam, - ramiu ir netgi beveik draugišku tonu pratarė jis.