0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ***
 • 26
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Nedidelė sala netoli pajūrio Sautende
« Prieš 1 savaitę »
Netoli Sautendo pajūrio yra įsitaisiusi nedidelė sala. Ji pavadinimo neturi, tačiau yra mėgstama vietinių miesto gyventojų: turistai čia nesirenka, taigi galima pasimėgauti ramybe net ir vasaros laikotarpiu. Žiemą čia mėgsta rinktis vietinis jaunimas, dėl to vakarais nebūna labai jauku.
Salą skersai galima kirsti per maždaug pusvalandį: ji yra siaura, tačiau pakankamai ilga. Paplūdimiai gražūs, tačiau nėra tvarkomi, tad matosi, kad yra apleisti. Salos viduryje yra menkas miškelis, tačiau medžiai nykoki ir reti. Po jaunimo pasilinksminimų būna pilna šiukšlių, tačiau jos per dieną ar dvi yra išvežamos. Saloje nėra nė vieno pastato.
Į salą galima patekti nerašytu susitarimu tam reikalui paliktoje valtyje. Ji yra pakankamai geros būklės ir nemaža - talpina iki šešių žmonių. Valtį galima rasti paplūdimyje. Kiekvienas miesto gyventojas grįžęs iš salos sąžiningai palieka valtį sutartoje vietoje.

*

Neprisijungęs Carla Inessa OConnor

 • I kursas
 • *
 • 14
 • Taškai: 3
 • Užregistruokite kas nors karvę, Carla bus labai dėkinga.
Ats: Nedidelė sala netoli pajūrio Sautende
« Atsakymas #1 Prieš 1 savaitę »
Kokia graži buvo ši diena. Šalta, vėjuota, pilną sniego. Dar tas kalėdinis metas.. nuostabu. Carlai šios žiemos atostogos išties buvo vienos iš geriausių. Kodėl? Todėl, nes nereikėjo eiti į Hogvartsą ir vėl tverti tų patyčių, kurias dažniausiai patirdavo dėl aprangos, plaukų spalvos, kūno sudėjimo ir panašiai. O dabar tyla, ramybė, gal su broliais gyventi kiek užknisa, bet užtat negali sulaukti patyčių už tai kaip rengiesi. Mergaitė nusprendė slapta pabėgti iš savo lūšnos ir pasimėgauti gamta, oru, snaigėmis. Inessa užsidėjo varganai atrodantį rudą paltuką, vasarinius sportbačius, kurie tikriausiai net ne Carlos, šiltą rudą kepurę, kad derėtų prie palto ir juodą šalikėlį. Na štai, galima nešdintis.- Atsiduso karvių mylėtoja, pasižiūrėjo į savo mažą veidrodėlį ir menkai nusišypsojusi, užtrenkė durimis. Šalia namų stovėjo gražus, ne, nebuvo jis gražus. Na, bet žodžiu stovėjo aplūžęs gal šiek tiek dviratis, kuris ir tai buvo brolio Breto. Jeigu norisi toliau nuo namų ir labiau prie gamtos, ko reikės imtis tai tik važiuoti su šiuo dviračiu.
   Inessa atsisėdo, jeigu būtų atsisėdęs dramblys, tikriausiai dviračio nebebūtų, bet smagu buvo, kad dviratis pačią mergaitę išlaikė. Pradėjusi minti, dviratis pradėjo vežti Carlą toli, toli, o pati klastuolė negalėjo atsidžiaugti šiuo momentu. Žinoma, kuo toliau, tuo raudonplaukei darėsi vis sunkiau, juk ne taip ir arti ta sala, prie kurios planavo nuvažiuoti ji. Mano kojos neiškęs.. karvės bent jau padėtų vairuoti.. juk jos stiprios.- neturtingoji pavartaliojo akimis ir pakėlė galvą į viršų. Kaip gera buvo įkvėpti oro, stebėti gražiai papuoštą sniegu kelią ir gaudyti snaiges, kurios šlapino akis. Iš tikrųjų, jau visai ir nebedaug liko. Praėjo valanda, ar daugiau. Jau matėsi gražus paplūdimys, prie kurio vasarą praleisdavo visą parą. Dviratį, mergaitė pastatė kažkur, tiksliau nuvertė kažkur ant sniego, o pati nubėgo prie salos. Žinoma, išsimaudyti tikriausiai nepavyktų, bet padaryti kai ką kitą, tikriausiai išeitų per, bet kurį metų laiką. Tik pirmiausiai, Carla pasiėmė iš pintinės savo žvakę, ant kurios buvo karvės formelė. Iš tikrųjų visokiausius daiktus, papuošalus, mokinė darydavo tiesiog pati. O, kad nebūtų to baisaus šalčio,  anglė išsitraukė iš savo palto kišenės, degtukus. Su kerais, už mokyklos ribų juk nebuvo galima kerėti. Vienas, du, trys, žvakė užsidegė. Auč.- Degtukas šiek tiek prisilietė prie trumpaplaukės rankos. Mergaitė atrodė labai keistai, susigūžusi prie tos žvakės, tačiau buvo visai jauku.
    Kadangi mėlynakė buvo tobula pagonė, ji pradėjo medituoti, daryti savo ritualus, kol niekas nemato.

             
   

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ***
 • 26
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Nedidelė sala netoli pajūrio Sautende
« Atsakymas #2 Prieš 5 dienas »
Bretas buvo piktas. Vos atėjus į darbą jam buvo parodytos durys ir gražiai paaiškinta, kad jis čia daugiau nepageidaujamas. Tai vaikiną taip įsiutino, kad jis sudaužė savo (buvusį) vadovą ir išėjo iš fabriko net nežinodamas, ar anas begyvas.
Tarsi šito būtų maža, vos parėjus namo mama pareiškė, kad jaunylė Carla ir vėl kažkur dingo, o tai reiškė viena: jos ieškoti turės ne kas kitas, o Bretas. Šiaip ne taip užgniaužęs norą išmalti veidą ir motinai, vyrukas tiesiog išėjo iš namų. Apsimetė, kad ieško sesers, nors iš tiesų paprasčiausiai norėjo pabėgti nuo nesąmonių, nuolat besikartojančių tėvų namuose. Prieš kurį laiką Bretas suprato, kad jis namų neturi. Tos lūšnos taip vadinti tikrai negalima.
Nesėkmės labai mėgo kompaniją. Tai buvo vienintelis paaiškinimas, kuris galėtų padėti suprasti, kaip Bretas sugebėjo sutikti Brendan. Vyriausias šeimos vaikas ėjo namo iš darbo, ir Bretas vos į jį neatsitrenkė. Nepaisant to, kad rudaplaukis nieko nepaaiškino, Brendan, ko gero, suprato ir, aišku, priskreto. Tarsi būtų labai svarbu, kur ta mažvaikė bastosi!
Pakeleivinga mašina atvažiavę iki miesto broliai pradėjo trintis ten. Bretas bandė subtiliai paaiškinti, kad reikėtų išsiskirti, bet Brendan, atrodo, nebuvo nusiteikęs užkibti ant kabliuko. Keiksnodamas vyrukas sekiojo paskui vyresnį brolį ir iš paskutiniųjų valdėsi netrenkęs jam į nosį.
Po kurio laiko jiedu kažkaip atsidūrė paplūdimyje, kur Brendan netruko aptikti pernelyg pažįstamą dviratį.
- Ji saloje, - sumurmėjo jis ir kiek padvejojęs išsitraukė burtų lazdelę. Prie Breto magiją naudoti buvo gana pavojinga, bet šiuo metu reikėjo valtelės, kuri buvo pernelyg toli. Išsikvietęs ją burtais vyriausias šeimos brolis parodė Bretui lipti ir plaukti kartu su juo. Šis keiksnodamas tą ir padarė. Broliui kažką pasakius stipriai pastūmė jį, ir tas vos neiškrito iš valties. Vis dėlto salą netrukus pasiekė.
O ten pamatė vaizdą, kuris privertė Bretą garsiai nusikeikti. Ir vėl?..
- Tavęs motina ieško, gal jau baik savo nesąmones, ką? - riktelėjo jis iš tolo. Kodėl turi šitaip nesisekti? Ar šita maža mergiotė negali būti bent kiek normalesnė? Ak, kodėl gyvenimas taip prakeiktai nesąžiningas?
Priėjęs prie sesutės Bretas griebė žvakę.
- Aš tau sakau, - griežtai pakartojo jis ir nužvelgė Carlą. Jam pernelyg nusibodo terliotis su šita kvailele. Laimei, Brendanas teikėsi likti prie valtelės jų laukti.