0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Eliksyrininkė
 • **
 • 14
 • Lytis: Moteris
 • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
Pelėdyno biblioteka
« Prieš mėnesį »
Mažame apvaliame bokštelyje įsikūręs pelėdynas turi dideles medines duris. Atidarius jas pasimato keli šimtai laiptelių. Jais nulipus atsiduriama milžiniškoje bibliotekoje. Ji yra dvidešimt kartų didesnė už šiaip biblioteką ir uždraustajį skyrių kartu sudėjus. Ten yra milijardai knygų kurių nėra šiaip bibliotekoje ar uždraustajame skyriuje. Ir joje labai retai būna žmonių, nes daugeliui užtenka paprastos bibliotekos su uždraustuoju skyriumi. O pelėdyno bibliotekoje nėra knygų skirtų pamokoms. Todėl čia beveik nebūna žmonių. Knygos suskirstytos kambariuose. Vienai temai net po kelis kambarius. Čia yra net ir knygų kurioms jau daugiau nei keli šimtai metų. O gal net keli tūkstančiai. Tokia ta pelėdyno biblioteka.


Roma kaip ir kasdien ėjo aplankyti savo pelėdos. Šykart ji užėjo ir į biblioteką. Paliko perskaitytas knygas ir ėjo išsirinkti ką toliau skaityti. Taip, ji labai mėgsta skaityti. Ji nusprendė pasirinkti knygų apie kerėjimą. Nuėjo į pirmajį kerėjimo knygų kambarį. Rinkosi knygas ir staiga netikėtai pamatė vorą. Mažą gražų vorą. Roma vorus dievino. Pasigrožėjo ir nuėjo toliau rinktis knygų. Paskui iš nežinia kur išlindo milžiniškas voras. Jis buvo kelis kartus didesnis už Romą. Romą žinojo jo veislę. Tai buvo Ferninsas. Ji paglostė vorą. Ir toliau ėjo rinktis knygų. Užėjusi į kitą kerėjimo knygų kambarį ji pamatė tuziną tų pačių milžiniškų vorų. Juos visus išglostė ir išsirinko knygas. Paskui kiekvieną kartą užėjus į biblioteką ją pasitikdavo vorai. Ir jai tai patiko. Nuo tada ji vis dažniau eidavo į biblioteką ir ten su vorais skaitydavo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Roma Keit »

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Eliksyrininkė
 • **
 • 14
 • Lytis: Moteris
 • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
Ats: Pelėdyno biblioteka
« Atsakymas #1 Prieš 3 savaites »
 Roma kai tik perskaitydavo knygas eidavo į biblioteką. Tiesa, ji nemažai knygų buvo atsivežusi. Tai skaitė ir savas. Taip pat kartais eidavo ir į pelėdyno biblioteką. Tiek pasimti knygų, tiek paglostyti vorų. Taip, Roma vorus dievino. Kai ji skaitydavo bibliotekoje visada šalia būdavo bent vienas voras, o dažniausiai ir daugiau. Vieną rytą ji ėjo į pelėdyna pasiimti naujų knygų ir paskaityti su vorais. Atėjusi ji rado tarp lentynų ant žemės nuplėštą voratinklį. Jai pagailo voro kuris jį pynė, nes jam teks pradėti išnaujo, bet nieko negalėjo padaryti. Ji išsirinko knygą apie eliksyrus ir pradėjo skaityti. Kadangi ji buvo prie galo tai greitai ir baigė. Paskui eidama Toliau pamatė dar vienas duris. Jos buvo uždarytos, bet atrakintos. Ten buvo žiobarų knygos. Ji pasiemė pirmą pasitaikiusią, atsisėdo ir pradėjo skaityti.
 Vieną vakarą Roma nuėjo į pelėdyno biblioteką paskaityti ir paglostyti vorų. Ji nuėjo iki kambario su žiobarų knygomis. Šalia buvo dar vienos durys. Jos taip pat buvo uždarytos, bet atrakintos. Ji tyliai atidarė duris ir įėjo į kambarį. Jame buvo daug knygų apie pelėdas. Jos buvo suskirstytos lentynomis pagal pelėdos rūšį. Pavyzdžiui baltoji pelėda. Bet pati didžiausia lentyno buvo visko po truputį. Ant jos taip ir buvo parašyta. Ji pasiemė knygą iš lentynos apie baltąsiais pelėdas. Knyga kurią Roma pasiemė buvo mažytė ir plona, bet jai ir tokios užteko. Joje buvo maždaug šimtas trisdešimt puslapių. Todėl Roma ją greitai perskaitė. Vieną ankstyvų rytą pagalvojo: kokių dar įdomybių ji ras įdomybių pelėdyno bibliotekoje?

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • II kursas
 • *
 • 15
 • Taškai:
Ats: Pelėdyno biblioteka
« Atsakymas #2 Prieš 2 savaites »
Erka nebuvo labai laiminga. Ties sakant ji buvo beproto nuliūdusi. Juk mokslo metų pabaiga. O tai reiškė, kad teks kentėti ilgas atostogas. Ji atostogų nekentė. Jai patiko mokytis. Nors į kai kurias pamokas vaikščioti irgi nesinorėjo, bet ką darysi. vis vien geriau nei atostogos. Erka ėjo į pelėdyno biblioteką. Nes buvo likusius vos kelios dienos iki grįžimo namo. Tad ji nusprendė paskaityti. Užėjo ir pradėjo galvoti ką skaityti. Jai buvo sunku apsispręsti kadangi skaityti mėgo viską. Na aišku neviską, bet daug ką. Tad, kad neužtruktų ilgai renkantis ji pasiėmė knygą iš pirmos lentynos. Tik atsisėdusi skaityti ji pamatė kas užrašyta ant tos lentynos. Buvo užrašyta - "nelogiška". Bet klastuolei buvo nė motais todėl skaitė tą knygą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Eliksyrininkė
 • **
 • 14
 • Lytis: Moteris
 • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
Ats: Pelėdyno biblioteka
« Atsakymas #3 Prieš 1 savaitę »
Roma ir vėl atėjo į pelėdyno biblioteką. Greičiausiai tai buvo jos mėgstamiausia vieta hogvartse. Ji ten ėjo kelis kartus per savaitę. Dažniausiai kartu su ja skrisdavo jos baltoji pelėda. Ji ją labai mylėjo. Kaip ir mylėjo biblioteką, ir joje esančias knygas. Ji apskritai dievino skaityti. Ji užėjo. Buvo tylu ir šiurpu. Bet Roma tai dievino. Todėl atsisėdo pasigriebė kažkokią knygą ir pradėjo skaityti. Ji net nepažiūrėjo nei į Knygos pavadinimą, nei į lentyną iš kurios knygą paėmė. Po kiek laiko pažiūrėjo į lentyną, bet ji neturėjo pavadinimo. Taip pat pavadinimo neturėjo ir knyga. Ji skaitė ir skaitė. Tada atsivertė šimta dvidešimt šeštą puslapį. Ir staiga iš knygos išniro kažkos baltas veidas ir pradėjo klykti. O paskui net zvimbti. Bet Romai tai nerūpėjo ir ji skaitė toliau. Kol galiausiai pabaigė knygą.