0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • III kursas
 • *
 • 176
 • Taškai: 0
 • Lytis: Moteris
 • How do you run from what's inside your head?
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš mėnesį »
Meghan, išgirdusi Dori pasiūlymą, vos nenusikvatojo garsiai, tačiau susilaikė, nenorėdama išsiduoti. Apsidairiusi ir įsitikinusi, kad niekas nesiklauso, Meg tyliai sušnabždėjo draugei:
- Nesijaudink, aš žinau. Šilčiau apsirenk - tuoj bus labai šalta.
Dar kartą šelmiškai nusišypsojusi, švilpiukė išsitraukė savo lazdelę ir nukreipė ją į šiltnamio lubas virš profesoriaus galvos.
- Diffindo. - pašnibždomis ištarė, prakirsdama visai nemažą skylę lubose.
Kerai pavyko kuo puikiausiai ir netrukus šiltnamyje papūtė vėjas ir ėmė kristi sniegas. Daug sniego. Lauke buvo didžiulė pūga ir dabar ji veržėsi vidun. Suprasdama, kad profesorius įtars ją, Meg greitai įsikišo lazdelę į apsiaustą ir, paėmusi žirkles, greitai nukirpo geltoną augalo galvutę. Kodėl geltoną? Greičiausiai todėl, kad ji pirmoji pakliuvo po ranka. Kai geltonoji galvutė atsidūrė Meghan rankoje, švilpiukė pabandė prisiminti, ką su ja reikia daryti. Laimei, atmintis šį kartą nebuvo kiaulė ir teikėsi pagelbėti rudaplaukei. Pakišusi galvutę po augalu, supylė vandenį iš jos į vazoną. Tik tada drįso pakelti galvą ir apsidairyti.
Šiltnamis visai nebebuvo šiltnamis. Jau greičiau šaltnamis. Didžioji jo dalis buvo padengta sniegu, pūtė žvarbus vėjas ir vis dar snigo. Meg, pažvelgusi į Dori, puse lūpų šyptelėjo ir pabandė akimis susirasti profesorių, nes norėjo pamatyti, kaip jis reaguos į jos mažytę išdaigą.
Death wants you to be terrified, but the scariest thing is wanting death.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • II kursas
 • *
 • 169
 • Taškai:
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš mėnesį »
Grifas liko laukti, kol Henrieta paims žirkles. Jai sugrįžus, Alanas sutiko pradėti pirmas ir paėmė jas iš Henrietos. Prisiartino prie to augaliūkščio... Gerai, pirma ta raudona bjaurybė. Pagalvojo. Su mano sėkmės koeficientu tai... Bet gal nieko nepridarysiu.
Vikriai ištiesė ranką ir nukirpo raudoną galvutę. Ir ar per smarkiai ją suspaudė ar ką, pasipylė tas siaubingas skystis. O, kad mane kur slibinai, velnias. Siuto ant savęs. Skystis pragraužė pirštinę ir kiek nudegino pirštus. Alanas sviedė tą bjaurybę į krepšį. Pirštines teko pasikeisti. Mikliai movė prie stalo ir pasičiupo naujas. Taip ir žinojau, kad nepraslysiu. Gerai, kad nekliuvo ir Henrietai. Mintijo grįždamas.
Nusprendė iš karto imtis ir antros galvutės, nes vėliau nė neketino daugiau liestis prie šio augalo. Pirštai kiek tvinksėjo, bet buvo pakenčiama. Kuri ten turi sėklas viduje? svarstė. Šviesiai ar tamsiai žalia. Et, koks skirtumas. Kai nukirpsiu išsiaiškinsiu.  Tada, nukirpo šviesiai žalią. Pavartė rankose. Atsargiai pravėrė. Aha, čia sėklos. Padėjo žirkles ant stalo, nuo jo pasiėmė maišelį ir subėrė jas vidun. Maišelį užrišo ir padėjo ant stalo. Tada pasakė.
- Na, atrodo viskas gerai.
Alanas norėjo kuo greičiau baigti su šiuo augalu ir drožti į pilį.
- Sėkmės. - Pridūrė.
O tada ėmė snigti. Kadangi nesidairė, tai ir nežinojo kas tiksliai nutiko.
 Oho, Čia tuojau bus galima surengti tikrą sniego karą.
Pasakė Šalia stovinčiai Henrietai ir nusišypsojo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 541
 • Taškai: 10
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš mėnesį »
Dori viduje tiesiog leipo juokais, tačiau išorėje to neparodė. Mergaitė pajuto Meg žvilgsnį, tačiau į draugę nežiūrėjo, nes žinojo, kad nesusilaikys ir pasileis nevaldomai kvatoti.
- Šaunuolė, - tyliai sužnabždėjo draugei.
Dabar Mendel, kaip ir Pritz, stengėsi koncentruotis į darbą. Kai atsilaisvino žirklės, antrakursė pabandė jomis nukirpti šviesiai žalią galvutę, nes norėjo kuo greičiau padaryti svarbiausią pamokos darbą. Na, jai atrodė, kad surinkti sėklytes yra reikšmingiausia pamokos dalis. Deja, kai Mendel nukirpo tą galvutę, ji akimirksniu atsivėrė ir sėklytės pabiro aplink.
- Accio sėklas, - ramų ramiausiai tarė Dori išsitraukusi burtų lazdelę.
Tačiau nieko neįvyko.
- Nesupratau? - negalėjo patikėti Dori.
Didžiai nustebusi mergaitė jau buvo bepradedanti rinkti sėklytes nuo stalo ir žemės žiobarišku būdu, na, bet kadangi burtų lazdelė buvo rankoje, ji turėjo pasinaudoti proga ir pasekti Meg pavyzdžiu.
- Diffindo, - kuo tyliausiai ištarė klastuolė ir šį kartą pradėjo pustyti į šiltnamio vidurį.
Dori greit susipakavo lazdelę ir rinko pabirusias sėklas.

*

Neprisijungęs Arletė Russell

 • III kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš mėnesį »
  Kalėdų atostogos pralėkė taip pat nepastebimai kaip ir vasara. Russell jautėsi visiškai nepailsėjusi, nepraleidusi daug laiko su mama bei skyrusi laiko tam, kam Hogvartse paprasčiausiai nespėdavo. Vos keletą kartų susitiko su bendraminčiais... Vienintelis geresnis dalykas buvo tai, kad pagaliau dvylikametė atsitempė į Hogvarstą Ailaną, kurį, tiesa, po vasaros atostogų buvo nusprendusi bent kuriam laikui palikti Čelmsforde, kartu su Anya. Mergaitė vis užpykdavo ant savęs, nes nesugebėjo apsispręsti, tačiau dabar jau žinojo, kad marso sakalas bent jau šį žiemos sezoną tūnos Varno Nago bokšte, o ne Anglijoje, kurioje gyveno visą vasarą bei rudenį.
  Kartu su marso sakalu varniukė stūksojo šiltnamyje ir stebėjo profesorių. Šis, kaip visad, burbėjo sunkiai suprantamus dalykus, tačiau šį kartą dvylikametė buvo pasiryžusi suprasti viską, ką mokytojas minėjo. Vylėsi, per kitas atostogas mamai pranešti puikesnius rezultatus iš burtų ir kerėjimo mokykloje mokomų dalykų, nei prieš tai.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

 • Hogvartso direktorė
 • *
 • 700
 • Lytis: Moteris
 • miau
  • Sparnuota
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš mėnesį »
Tiek daug pelėdų Arwen jau seniai nebuvo gavusi. Viena po kitos, jos tarsi susitarusios pradėjo plūsti į direktorės kabinetą vos pradėjus švisti. Ir visos jos atgabeno po laiškelį, nors teisybės dėlei juos reikėtų vadinti skundais, kurių turinys buvo ganėtinai panašus. „Kas mano sūnui buvo suduota herbologijos pamokoje, kad šiam sustreikavo skrandis? Gal koks nuodingas augalas?“, sakė vienas. „Mano dukra iš herbologijos pamokos išėjo patyrusi stiprų sukrėtimą, sukeltą sprogimo“, sakė kitas raštelis. Laiškuose aprašyti incidentai buvo vienas už kitą iškalbingesni, bet visus juos perskaičiusi Arwen suprato, kad herbologijos pamokose vyksta keisti dalykai. Tokie, kokių neturėtų būti normalioje, įprastoje pamokoje apie augalus. Net Hagrido laikais tokių nesėkmių nebuvo, o jis juk garsėjo keistų ir pavojingų gyvūnų demonstravimu mokiniams. Norėdama įsitikinti, ar rašteliai sako tiesą, Arwen brido per pusnynus šiltnamio link. Takelis buvo nevalytas, tad burtininkė stebėjosi, kaip mokiniai pasiekė šiltnamį, ir kodėl herbologijos profesorius tuo nepasirūpino prieš pamoką.
Vos priėjusi prie šiltnamio, Arwen pamatė, kad jame kažkas ne taip. Vietoj įprastos žalumos, šiltnamio vidus buvo... baltas. Arwen paspartino žingsnį, kad greičiau pamatytų, kas dedasi viduje. Ji pravėrė duris ir nustėro. Šiltnamio viduje buvo pilna sniego.
Direktorės viduje kunkuliavo įvairios nuotaikos: išgąstis maišėsi su pykčiu, baimė - su nerimu. Visų pirma ji pagalvojo apie mokinių saugumą ir sveikatą. Tai, kas vyko šiame šiltnamyje, labai skyrėsi nuo to, kokios turėtų būti pamokos jos vadovaujamoje mokykloje. Prieš aiškinantis situaciją, Arwen pirmiausia nusprendė imtis veiksmų - sutvarkyti šią betvarkę.
- Reparo! - pasakė burtininkė, lazdelę nukreipusi į lubas. Jose buvusios skylės užsilopė ir sniegas nustojo kristi į vidų. Dar kartą mostelėjo lazdele ir iš jos pasileidęs karšto oro pliūpsnis ištirpdė šiltnamyje buvusį sniegą.
Atsisukusi į Matthew ir mokinius, ji paklausė:
- Galbūt kas nors galėtų man paaiškinti, kas čia vyksta?
Akimirką padvejojusi, Arwen pridūrė:
- Po pamokos lauksiu jūsų savo kabinete, profesoriau. Kaip matau, jūsų adresu išsakyti skundai nebuvo be pagrindo. Turėsite nemažai pasiaiškinti.
Direktorė žengtelėjo į šalį, išsibūrė sau kėdę ir pasiruošė likti šiltnamyje iki pamokos galo ir stebėti, kas vyksta.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 505
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš mėnesį »
Matthew iš paskutiniųjų stengėsi neklausyti, ką šneka tos dvi tiesiog neįmanomos mokinės. Žinoma, panelytė Pritz negalėjo būti patenkinta. Bet kodėl Matthew turi gaišti savo laiką aiškindamas tai, ką ką tik pasakė? Geriau jau pasitraukti nuo tos mergaitės pakankamai toli, kad net ir panorėjęs jai trenkti paprasčiausiai negalėtum pasiekti.
Turner jautėsi visai patenkintas. Nepaisant to, kad tos dvi neįmanomos mokinės jį be proto erzino, ši pamoka buvo ne tokia jau ir bloga. Na, kol kas niekas nesprogo, o tai jau buvo didelis pasiekimas. Deja, akivaizdu, kad Turner apsidžiaugė pernelyg anksti. Jis buvo atsipalaidavęs ir nerūpestingas, kai suprato, kad šiltnamyje yra keistai šalta. Turint omenyje, kad jis magijos pats čia nenaudojo, priežasties taip atšalti tarsi nebuvo. Nenoromis atsisukęs pamatė, kad šiltnamyje pilna sniego.
- Ne, jūs man dar atsiimsit... - suburbėjo profesorius ir grįžo prie tų dviejų pabaisų, oficialiai vadinamų Meghan Natali Pritz ir Dori Mendel. - Atimu po penkiasdešimt taškų iš Švilpynės ir Klastūnyno! - griežtai pratarė jis. Nė neketino patikėti, kad šitos mergaitės kuo ramiausiai dirbo, ką dabar apsimetinėjo darančios.
Deja, pamoka ėjo vis blogyn ir blogyn. Nepažįstamas balsas, tariantis burtažodį, privertė susidomėti. Atsisukęs Turner tiesiog pakraupo: tai buvo ne kas kitas, o profesorė Evenstar, Hogvartso direktorė. Tik to ir betrūko... Panašu, kad jo dienos šioje mokykloje suskaičiuotos. Darbas profesoriui rūpėjo mažiausiai, tačiau palikti Deoiridh vienos geriau nereikia. Ir taip nesirodo pamokose...
- Aš... - pradėjo sakinį juodaplaukis, bet labai nuoširdžiai neįsivaizdavo, ką galėtų pasakyti. Kaip pasiteisinti direktorei? Matthew siaubui, ji atrodė nusiteikusi likti čia iki pamokos pabaigos. Kaip jam žinoti, ar toms beprotėms Mendel ir Pritz užteks nuovokos bent dabar elgtis šiek tiek ramiau? Profesorių sukaustė kuo nuoširdžiausias siaubas. Dar kartą pažvelgęs į direktorę ir mokines jis sunkiai atsiduso ir grįžo į savo darbo vietą. Kažin ar yra koks patikimas būdas išnykti?..

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 388
 • Taškai: 10
 • 227 teleskopai (21-12-02)
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš mėnesį »
Viskas buvo siaubingai šlykštu. Ir kodėl tas kažkas, kas skriaudė Elliw, pasirinko būtent ją? Kodėl negalėjo kankinti neLiucijos, ne neLiucijos, ne ne neLiucijos ar ne ne ne neLiucijos? Juk Elliw - gera mergaitė, kodėl reikia taip nemaloniai elgtis? Žinoma, rudaplaukė nesuprato, kas būtent ją skriaudžia, iš kur tas šlykštus kvapas ir iš viso - ką ji čia veikia?
Kai skystis kažkur dingo, Elliw susimąstė. Ji prisiminė, kad tikėjosi teleskopo pagalbos. Galbūt didžiausia brangenybė išties atskubėjo jos gelbėti? Mergaitė labai apsidžiaugė, bet tada kažkas sugalvojo ją užgauti. Teleskopas šitaip nesielgtų - dėl šito Elliw buvo visiškai tikra. O gal jai suskaudo teleskopą? Bet ne, negali būti - tokiu atveju teleskopo smurtas iš viso neįmanomas. Kažkas čia buvo negerai, ir Elliw privalėjo viską išsiaiškinti.
Kažkodėl pasidarė šalta, bet šį faktą velsietė netrukus pamiršo. Dabar reikėjo... Ką ji šiuo metu darė? Šito prisiminti niekaip nesisekė, bet galų gale Elliw nutarė atsistoti. Kad ir kam to reikėtų, blogiau nebus. Bandydama atlikti šitą siaubingai sudėtingą užduotį ji trenkė galvą kažkur. Niekaip nesuprato, kas čia atsitiko, tačiau ir vėl skaudėjo!
- Tai tu kalta! - suriko ji, nors neįsivaizdavo, kuri iš bjaurybių gadina gyvenimą šį kartą. Deja, visai netoliese stovėjo atsakymas į šį klausimą: tai buvo neLiucija. Ir iš kur atsirado šita bjauri mergiūkštė?! Elliw pasipiktino. Labai norėjosi trenkti bjaurybei į galvą teleskopu, tačiau neįsivaizdavo, kur jis yra. Dar labiau supykusi velsietė užrėkė: - Atiduok mano teleskopą!
Be galo nepatenkinta dėl visko, kas čia vyksta, ji prisiartino prie neLiucijos ir stipriai stumtelėjo kažkuo besišvaistančio augalo link.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • III kursas
 • *
 • 109
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš mėnesį »
  Pirmakursiui sutikus pirmam atlikti praktikos darbą, Henrieta padavė jam žirkles ir ženktelėjo nedidelį žingsnelį atgal. Ji nenorėjo pasirodyti baili ar nemandagi, tačiau atsarga gėdos nedaro. Juk niekada negali būti tikra, kad augalas nespės pulti. Ir tikrai! Nukirpęs raudonąją galvutę Alanas ją kiek per stipriai suspaudė ir ant jo pirštinių ištiško karčiojo skysčio.
  Iš pradžių Henrieta apsidžiaugė, kad jai nieko nenutiko. Tačiau netrukus džiaugsmą pakeitė nerimas dėl jaunojo grifo. Ji pažvelgė ten kur jis turėjo stovėti, bet jis buvo kaži kur išgaravęs. Apsidairiusi antrakursė pastebėjo Alaną grįžtantį su naujomis pirštinėmis nuo mokytojo stalo. Atrodė, kad jam viskas gerai, tad dvylikametė pasijuto kiek ramiau.
  Neilgai trukus grifas nukirpo likusias galvutes ir padavė žirkles Henrietai. Gavusi žirkles grifė tvirtu žingsniu patraukė prie augalo. Jau norėjo čiupti raudonąją galvutę kai staiga pasidarė daug šalčiau nei turėtų būti šiltnamyje ir prieš dvylikametę nusileido kelios snaigės. Kurį laiką antrakursė stovėjo be žado. Ji neabejojo, kad snaigės ir šaltis nėra profesoriaus Turner pamokos dalis. Pakėlusi akis į viršų merginos akys užkliuvo už skylės lubose, tai ją dar labiau nustebino, nes ji atrodė prakirsta kerais, o profesoriui, kaip žinia, kerėti nelabai sekėsi.
  Ilgai netrukusi Henrieta suprato, kad tai kieno nors išdaiga. Kad tik nebūtų grifas. Toptelėjo merginai. Jai jau buvo gana, kad per praeitą pamoką grifų gūžta neteko penkiasdešimties taškų dėl neapdairaus pirmakursio poelgio.
  Galiausiai susiėmusi grifė nusuko žvilgsnį nuo skylės lubose ir vėl ištiesė ranką norėdama sugriebti raudonąją savo augalo galvutę. Tačiau likimas lėmė ką kitą. Kai Henrieta jau buvo besuimanti raudonąjį čiuptuvą, tiesiai antrakursei virš galvos atsivėrė dar viena skylė ir ant stogo buvęs sniego sluoksnis šleptelėjo ant augalo ir dvylikametės. Dabar augalą dengė storas sniego sluoksnis, o mergina stovėjo visa permirkusi. Ši pamoka ir vėl ėmė erzinti!
  Žvelgdama į augalą Henrieta pastebėjo, kad raudonasis čiuptuvas ėmė piktai spjaudytis karčiuoju skysčiu į sniegą. Sniegui tirpstant jis vis nerimo ir galiausiai spjovė karčiojo skysčio į kopūstą primenančią augalo galvą. Neužilgo jos augalas pradėjo vysti, kol galiausiai čiuptuvai nulinko ir augalas negyvas liko stovėti ant stalo prieš grifę.
  Tuo metu pasigirdo moters balsas ir kažkas burtų pagalba užtaisė skyles lubose. Neužilgo šiltnamio viduje vėl pasidarė šilta. Tačiau permirkusi grifė to nejautė. Apsidairiusi antrakursė pamatė tai, kas privertė ją sustingti be žado. Šiltnamyje stovėjo profesorė Evenstar. Dvylikametė direktorę buvo mačiusi tik didžiojoje salėje, tad direktorės pasirodymas kiek nustebino.
  Po kiek laiko Henrieta suprato, kad jau kelias minutes sustingusi spokso į direktorę. Krūptelėjusi grifė nusisuko nuo profesorės Evenstar ir pasiėmė nuo stalo kitą augalą. Ji jau buvo pamiršusi, kad yra permirkusi iki paskutinio siūlo. Sugriebusi raudonąjį čiuptuvą greitu judesiu nukirpo jo galvutę ir sviedė į kibirą. Nors dabar pavyko tai padaryti!
  Ilgai nelaukusi ji nukirpo šviesiai žalią galvutę ir atsargiai išėmusi sėklas subėrė jas į tam skirtą maišelį. Tada ėmėsi tamsiai žalios galvutės. Pilant skystį iš galvutės į buteliuką mergina susiraukė. Praeitą pamoką ji galvojo, jog stingdančiųjų mandragorų žemių smarvės niekas nepajėgtų užgožti. Akivaizdu ji suklydo. Susiraukusi grifė sulašinusi paskutinius sulčių lašus padėjo į šalį galvutės žievę ir užkimšo buteliuką, kad smarvė nustotų sklidusi.
  Galiausiai beliko viena galvutė. Nukirpusi geltoną čiuptuvą su lietaus vandeniu grifė pakišo jį po augalu ir palaistė jo žemę. Kruopščiai nuvaliusi stebuklingojo kopūsto galvą Henrieta šyptelėjo. Pagaliau nors ir ne iš pirmo karto darbas buvo atliktas. Nusišypsojusi grifiukė pažvelgė į greta stovintį Alaną ir tarė:
- Buvo smagu kartu dirbti. Pasimatysim bendrajame kambaryje.
Atsisveikinusi su porininku Poter patraukė į šiltnamio galą, prie durų ir ėmė laukti, kol profesorius Turner baigs pamoką.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 364
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš mėnesį »
Kiek čia tų pamokų dar bus...- Pavartaliojo akis, Christina. Tiesą sakant, Elena lankė pamokas, ar bent jau kai kurias pamokas tik dėl mamos. Jeigu būtų pasirinkusi tėtį, tikriausiai šioje mokykloje, princesė net neegzistuotų. Bet kadangi motina daug burdavo, turėjo burti ir pati dukra. Žinoma, Veronikai pasisekė, sėdi sau Amerikoje, geria vyną ir žiūri televizorių, o aš turiu vaikščioti po kažkokias pamokas, kuriose visiškai nesulaukiu dėmesio ir pagarbos. Negražu. Herbologijos pamokoje, išties mergaitė jautėsi silpnai ir be nuotaikos. Pirma pamoka, kai princesė norėjo tiesiog visus ištaškyti. Opa, ar čia tik ne tas mokytojas kur, kai buvau pirmame kurse dėstė herbologiją? Tas pats. Mergaitė priėjo prie pat profesoriaus ir šį apkabino.
 - Žinau, manęs praeitoje pamokoje nebuvo, bet kadangi jūs manęs galite neprisiminti, prisistatysiu, aš Christina Elena Granger, bet vadink mane tiesiog princese, jeigu nori gauti gražių kristalų per kiekvieną pamoką, turi visados man nusilenkti, jeigu aš sakau, kad nesuprantu pamokos darbo, privalai ateiti ir viską detaliai paaiškinti. - Viską išdėstė profesoriui Christina, laikydama rankoje feneką. - O čia mano naujas fenekas- Deo. Prašau ją lygiai taip pat gerbti. Laisvas. - Mergaitė nusišypsojo ir kartu su feneku nuėjo toliau. Tikriausiai daryti praktikos.*

Neprisijungęs Arletė Russell

 • III kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš mėnesį »
  Šviesiaplaukė atsiduso. Noro dirbti taip ir neatsirado, tačiau dvylikametė žinojo, kad šiame pasaulyje egzistavo toks žodis „reikia“. Vien tik dėl to antrakursė vylėsi, kad suprato kiekvieną profesoriaus Turner žodį, o norėdama tuo įsitikinti žengė porą žingsnių pirmyn ir pagriebė žirkles, kurias pamatė ant stalo. Russell net netoptelėjo, kad šios žirklės galėjo priklausyti kažkokiam mokiniui, tačiau jei mergaitė būtų tai supratusi, tikrai tų žirklių nuo stalo ėmusi nebūtų. Ji juk nebuvo prastu elgesiu pasižyminti varniukė, nenorėjo savo koledžui prarasti taškų, o jei mama būtų gavusi laišką už blogą Arletės elgesį, anglė nebūtų ištvėrusi tos gėdos, grįžus namo.
  Dvylikametė iš kišenių išsitraukė pirštines ir jas užsimaukšlino ant delnų, šios vis dar veržė, o mergaitė nesuprato, kaip galėjo pamiršti faktą, kad jai taip reikėjo naujų. Juk ji - augantis organizmas.
  Tokiu minčių vedami pažvelgė į piktokai atrodantį augalą ir jam nuoširdžiai šyptelėjo, taip pasisveikindama. Juk jam neskaudės, jeigu nukirsiu tas galvas?.. Ar skaudės? Aaaa... - pasimetė varniukė ir papurtė galvą. Arletė net nemėgino tikėti tuo, kad herblogas norėtų skriausti augalus, juk mokytojas studijavo mokslą apie augalus, jis turėjo suprasti, kokia svarbą Žemėj šie teikė. Apibūdinti tai, kaip Arletei buvo sunku susigaudyti tokioje situacijoje, žodžiais buvo bene neįmanoma.
  Varniukė nusprendė, kad laikysis pirmosios savo teorijos ir nedrąsiai paėmė augalą už vieno jo stiebų. Ji vienu prisilietimu nukirpo augalo galvutę, kuri buvo šviesiai žalios spalvos. Ši net nemėgino priešintis, tad varniukė nusprendė, kad galvos ataugs. Bent jau turėtų. Na, arba augalas taip smarkiai sirgo, jog net nebuvo prasmės jį kankinti, varniukė tuo labai vylėsi ir tuo pat metu iš galvos nedrąsiai išėmė visas sėklas iš žalsvos galvutės. Šias sėklas padėjo šalia augalo, mat to, kur jas reikėjo dėti, iš profesoriaus lūpų suprasti neįstengė. Arba jis to net nepasakė, tačiau ar taip, ar taip Russell tai nebuvo labai svarbu.
  Susitvarkiusi su viena iš keturių augalo galvučių, varniukė nedrąsiai šyptelėjo ir nužvelgė tamsiai žalią galvutę. Joje buvo kaupiamas skystis, tad šio ant stalo padėti įmanoma nebuvo. Nesugalvojusi, ką reikės daryti su skysčiu ir nepagalvojusi apsidairyti, Arletė pasikuisė krepšyje, kuriame dažniausiai rasdavo visko ir atrado beveik švarų buteliuką, kuris liko nuo nuodų ir vaistų virimo pamokos. Entuziastingai jį pasidėjus ant stalo, mokinukė nukirpo tamsiai žalią galvutę ir visą skystį tūnojusį joje, supylė į tą buteliuką. Tai, kad prieš stikliniame inde vyravo sėkmės eliksyras Russell sėkmingai ignoravo, galbūt net pamiršo.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • III kursas
 • *
 • 176
 • Taškai: 0
 • Lytis: Moteris
 • How do you run from what's inside your head?
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš mėnesį »
Greičiau nei buvo galima tikėtis, šiltnamis prisipildė sniego. Visą augalų žalumą, nepraėjus nei penkioms minutėms, pakeitė sniegas. Visur buvo taip balta, kad net norėjosi prisimerkti.
Dori taip pat prakirto vieną skylę lubose ir šiltnamyje temperatūra nukrito dar bent penkiais laipsniais. Iš burnos ėmė virsti garas, pasidarė nepaprastai šalta.
Meghan tvirčiau susisupo į apsiaustą ir kumštelėjo Dori. Akimis nusišypsojusi davė draugei suprasti, kad ši išdaiga tikrai gera. Kalbėti nenorėjo, kad nepatrauktų profesoriaus dėmesio ir neišsiduotų.
Kai Dori pasinaudojo žirklėmis, jas pagriebė Meg. Staigiai nušniojusi nuo augalo šviesiai žalią galvutę, švilpiukė subėrė sėklytes į maišelį ir padėjo jį ant stalo. Kai to norėjo, rudaplaukė visai neblogai mokėjo elgtis su augalais, tačiau, deja, toks noras herbologijos pamokose atsirasdavo retokai.
Meghan ruošiantis sutvarkyti paskutinę augalo galvutę, prie jos stalo išdygo profesorius Turner, nepaprastai susinervinęs. Jam griežtai pareiškus, kad atima po penkiasdešimt taškų iš Klastūnyno ir Švilpynės, Meg nutaisė geriausią savo Aš-esu-nekalta veidą ir tarė:
- Profesoriau, už ką? Ir aš, ir Dori, dirbame. Matot, man liko tik viena galvutė?
Jei jis nesugrąžins tų taškų, prisiekiu, jam tikrai bus ne pyragai. Kadangi profesorius akivaizdžiai net nesiruošė grąžinti taškų, Meghan pradėjo kurti planus kaip jam atkeršyti. Tačiau, regis, likimas tuo pasirūpino už ją.
Šiltnamio durys atsivėrė, kažkas įėjo į vidų ir greitai sniegas nustojo kristi, o oras sušilo. Apsisukusi Meg pamatė stovinčią profesorę Evenstar - Hogvartso direktorę. Švilpiukė nepastebimai šyptelėjo. Ji buvo nepakaltinama - niekas, neskaitant Dori (o ji Meg neišduotų) nežinojo, kad tai ji prakiurdė stogą, be to, Meghan jau buvo nukentėjusi per herbologijos pamokas, tad kaltė dėl šios pamokos įvykių neturėtų kristi ant jos pečių.
Siektelėjusi žirklių, Meg nurėžė ir paskutinę - tamsiai žalią galvutę ir skystį iš jos išpylė į buteliuką. Savaime suprantama, dabar ji elgėsi nepaprastai gražiai, nes profesorė Evenstar buvo šiltnamyje.
- Elkis gražiai. - švilpštelėjo draugei. - Kitą pamoką, kai šiltnamyje nebus direktorės, atsilyginsime profesoriui už taškus.
Pagriebusi nuo stalo buteliuką su augalo sultimis ir maišiuką su sėklomis, Meg nunešė juos profesoriui ant stalo. Praeidama kuo gražiausiai nusišypsojo Hogvarsto direktorei ir mandagiai linktelėjo pasisveikindama.
Padėjusi buteliuką ir maišelį profesoriui ant stalo, Meghan ir jam nusišypsojo, tik jos šypsena, skirtingai nei skirta profesorei, buvo grėsminga ir nežadanti nieko gero. Grįžusi į savo vietą Meg susidėjo daiktus ir, būdama visai patenkinta šia pamoka, ėmė laukti jos pabaigos.
Death wants you to be terrified, but the scariest thing is wanting death.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • II kursas
 • *
 • 169
 • Taškai:
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš mėnesį »
Sniego buvo pilna visur aplinkui. Lauke siautė pūga, todėl jo pro skyles nešė vis daugiau ir daugiau.  Vargšeliai augalai, pagalvojo berniukas.
Na, kad jau taip viskas pasisuko, tai gal ir nieko būtų pasiausti. Pasvarstė ir jau norėjo suformuoti gerą gniūžtę bet  atsilapojo durys ir Alanas pasisuko pažvelgti kas atėjo.  Pro šiltnamio duris įžengė mokyklos direktorė. Ją pirmakursis matė ne per dažniausiai ir tik didžiojoje salėje. Direktorė mikliai sutvarkė šiltnamio stogą ir pradangino visą sniegą. O herbologijos profesorius atrodė toks nelaimingas. Nieko keisto, kai direktorė tokia pasipiktinusi. Svarstė jis.
Alano porininkei pabaigus darbą jis atsisveikino su mergaite ir paskendo mintyse. Berniukui pasidarė šalta. Rankas susigrūdo į kišenes, pirštai bjauriai tvinksėjo dėl tos raudonosios galvutės skysčio.
Kai kurie mokiniai dar dirbo ir raudonplaukis paskendo jų keliamame šurmulėlyje.
Įdomu, kas dabar bus profesoriui? mintijo jis.
Taip ir slinko laikas jam belaukiant pamokos pabaigos.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 541
 • Taškai: 10
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš mėnesį »
Dori kruopščiai ieškojo pabirusių sėklyčių. Nuo stalo antrakursė visas tikrai surinko, bet ant grindų turėjo dar būti. Mendel susikaupimą pertraukė Turner žodžiai.
- Dėl išrinktojo Poterio, už ką?! - sušuko juodaplaukė. - Mes dirbame! - mostelėjo ranka į apkuistą stalą.
Iš kur, po velnių, jis žino, kad tai mes, raukėsi mergaitė. Tikrai grybas.
Kai Dori su pirštais bandė sugraibyti paskutinę sėklytę iš po stalo, jos ausis pasiekė balsas. Balsas, kurį klastuolė girdėdavo per šventes ar kitas svarbias progas didžiojoje salėje. Balso savininkė kerais sutvarkė tai, ką padirbo išdaigininkės. Akimirksniu maloni šiluma užliejo kūną. Dori išsigando: nejau Turner pakvietė direktorę į pamoką dėl mergaičių poelgio? Tačiau kokiu būdu? Jis niekur nebuvo išėjęs. Ne, kerais to tikrai nesugebėtų, nusprendė. Atsisukusi Mendel pamatė profesoriaus ir direktorės veido išraiškas. Tą akimirką pačios dvylikmetės veidą papuošė šypsena. Ji suprato, kad direktorės vizito herbologas tikrai nelaukė. Veikiausiai kažkas paskundė Matthew, kad šio pamokos jau kelintą kartą viena po kitos tampa vis didesniu cirku. Direktorė kažką jam sakė, tačiau mergaitė žodžių negirdėjo. Galiausiai viešnia išsibūrė kėdę ir ant jos įsitaisė.
Dori paskubom paėmė maišelį, į kurį buvo sudėtos sėklos, ir pradėjo eiti profesoriaus link. Stabtelėjo prie direktorės.
- Laba diena, gerbiama direktore, - Dori įjungė saldų balselį. - Nepykite ant profesoriaus Turner, - kalbėjo kuo garsiau, kad visi aplink girdėtų, - jis šaunus profesorius ir gerai mus išmoko herbologijos. O šitą sumaištį kas pamoką sukelia ji, - parodė pirštu į Sofi. - Ši trečiakursė klastuolė Sofi Barbierato ir prakiurdė šiltnamio stogą bei išdykavo per visas kitas pamokas, - baigė pasakoti melagingą istoriją.
Mendel nuėjo prie profesoriaus stalo ir padėjo ant jo maišelį su sėklomis.
- Na va, mes jus giname, - tyliai pasakė profesoriui žiūrėdama jam į akis, - o jūs iš ištikimiausių mokinių po penkiasdešimt taškų atiminėjate.
Dori grįžo į savo darbo vietą. Kai Meg pasakė, kad kitą pamoką reikės atsilyginti profesoriui, tamsiaplaukė linktelėjo.
- Dar parodysim mes tam grybui, - tyliai pritarė.
Ką gi, mergaitei liko sutvarkyti dvi augalo galvutes. Paėmusi jau laisvas žirkles Mendel nukirpo tamsiai žalią galvutę ir pasiruošė supilti joje esančias sultis į buteliuką. Pradėjus tai daryti į aplinką pasklido tokia siaubinga smarvė, kad Dori netyčia sužiaugčiojo ir didžioji dalis to skysčio pasipylė jai ant mantijos rankovės.
- O tu... !
Iš mergaitės lūpų per visą šiltnamį pasipylė virtinė baisių keiksmažodžių. Tada antrakursė prisiminė, kad šiltnamyje yra ir direktorė.
- Tikiuosi, kad ji negirdėjo, - dabar jau pusbalsiu tarė draugei. - Tai aišku, kad girdėjo...
Dori valėsi apsiausto rankoves ir žiobarišku, ir magišku būdu, tačiau nuo klastuolės vis tiek sklido baisi smarvė.

*

Neprisijungęs Arletė Russell

 • III kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš mėnesį »
  Mergaitė stiklinį buteliuką padėjo ant stalo, šalia augalo ir apsidairė. Klasėje vyravo chaosas, tačiau Arletė net nespėjo susigaudyti kodėl. Pro duris staiga įžengusi direktorė Evenstar varniukę dar labiau išmušė iš vėžių, tad ši negalėjo patikėti savosiomis akimis.
  Antrakursė neįsivaizdavo ką daryti dabar, tačiau kažkas giliai galvoje jai pakuždėjo, jog verčiausia būtų imtis darbo. Galbūt Hogvartso direktorė atvyko patikrinti mokinių darbo, tad šviesiaplaukė apie tai nepagalvoti paprasčiausiai nesugebėjo. Vien tik tokių minčių vedama Russell nusprendė nukirpti raudonąją galvutę. Mergaitė jau paėmė žirkles, tačiau pajuto, kaip į jos akis pataikė kažkoks skystis. Žalsvas akutes ėmė griaužti taip stipriai, kad dvylikametė net negalvojo apie darbą toliau. Tiesa, Arletė nemanė, kad taip nutiko dėl jos kaltės. Regis, kažkokiam mokiniui nelabai pasisekė, o dabar, žinoma, kentėti turėsiu tai aš, - tesugebėjo pagalvoti varniukė, net nemanydama kreiptis pagalbos į profesorių. Kaip nors išgyvens likusias porą minučių, išeis iš šiltnamio, o tada palauks ir toliau regės viską prieš savo akis. Jaumas, būnant tiek aklai, tiek kurčiai nebuvo pats maloniausias, tačiau šviesiaplaukė nuoširdžiai nenutuokė, ką galėtų daryti kitaip.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 541
 • Taškai: 10
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš mėnesį »
Dori, smirdėdama tuo baisiu skysčiu, užkimšo buteliuką su turiniu. Deja, ten jau nedaug buvo telikę, nes didžiausia dalis kliuvo apsiaustui. Tačiau vis geriau atnešti bent kažkiek sulčių nei tuščią buteliuką, ar ne?
Mendel ir vėl pasitraukė iš savo darbo vietos. Šį kartą ėjo profesoriui nunešti buteliuko su sultimis. Priėjusi prie profesoriaus klastuolė padėjo ant jo stalo buteliuką su turiniu ir tarė:
- Nesistebėkite, kad tiek mažai. Kitas išgėriau. Drįstu teigti, kad skaniau net už kakavą.
Geltona galvutė, atsiduso antrakursė grįžusi prie savo stalo. Liko tik ji. Tačiau mergaitė jautėsi jau pavargusi. Pamoka nebuvo lengva. Dūsaudama juodaplaukė nukirpo paskutinę galvutę ir lietaus vandenį supylė į savo vazoną.
- Na, bent jau kažką šiandien padariau be nesklandumų, - tarstelėjo Dori Meg.
Mergaitė norėjo nešti mieles iš šiltnamių, tačiau juose vis dar buvo direktorė, todėl tvarkydamasi savo darbo vietą kantriai laukė pamokos galo.