0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Stela Dragring

  • II kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: III Kerėjimo pamoka/visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Stela nustebo ir netgi šiek tiek nusivylė jog kerai nepavyko iš pirmo karto. Kas pogalais nutiko, juk seniau visi kerai pavygdavo iš pirmo karto. Na profesorė sakė jog kerai sunkūs ir iš pirmo karto nepavyks Tad gal ikišiol tiesiog dar nebuvau išbandžiusi tikrai suniu keru, man iškorto pavygdavo tik lengvesni. Tai būtu logiškas paaiškinimas. Viska apgalvojusi pirmakursė nusprendė, kad geriau nepasiduoti ir pabandyti dar karta ir dar karta tol kol pavyks.
- Bulijux vandentikius! - riktelėjo Stela bet nieko neivyko. - Bulijux vandentikius! - Dar garsiau suriko mergaitė ir šykart vanduo šiek tiek pakilo, tačiau po to subliuško ir krito žemyn ją aptaškydamas. Puiku, tiesiog puiku! Ne ganato, kad teko bristi vandenis dabar tyrėjau apsitaškyti ir dar labiau sušlapti. Jei ir toliau taip, greitai būsiu kiaurai šlapia. Ir dėl visko kaltas mano išsiblaškymas. Susikaupusi ir pasiryžusi daugiau nesuklysti varniukė nusibraukė nukritusia plaukų sruoga atgal ir su naujai atsiradusiu ryžtu pakėlė lazdele galvodama kaip gryžusi parodys šiuos kerus sesutei.
- Bulijux vandentikius! - garsiai, bet nerėgdama ištarė ji. Ir šykart vanduo pakilo. Man pavyko! Švytėdama iš laimės pirmakursė iš vandens išformavo - kaip ir planavo pamokos pradžioje - širdelę. Tada užbaigė kerus ir pabandė dar karta.
- Bulijux vandentikius! - ir šykart pavyko. Antra karta Stela iš vandens išformavo kvadratą. O tada suformavo vandens juostą ir apsuko ją aplink save spirale. Visa laimė, kad akiniuotė neprarado susikaupimo kol vanduo sukosi aplink ja nes būtu tikrai kiaurai peršlapusi. Nava, dabar jau galėsiu teisėtai pasiilsėti. Tikiuosi profesorė matė mano šau, nes, kad ir kaip man patio šitie kerai, tikrai nenorėčiau dabar kartoti. Aš nusipelniau poilsio. Isidėjusi lazdelę Dragring nuėjo prie pintinės ir pasiemusi kažka užkasti atsisėdo ant vieno iš pledu norėdama ramiai praleisti likusia pamokos dalį.

*

Neprisijungęs Sabrina Wolfhard

  • Burtininkė
  • ***
  • 125
  • Kiekvienas zuikis laukiamas kerėjimo pamokose
Ats: III Kerėjimo pamoka/visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Užsisvajojusi ir pasinėrusi savo vaizduotėje, mąstė apie keliones, dukrą, sūnų, ar jiems nieko netrūksta, ar auklė gerai juos prižiūri. Į mokinius net nesiruošė kreipti dėmesio, tegul daro jie ką nori, nors ir sudegina ežerą. Tai Sabrinai jau neberūpėjo. Mergina atsistojo. Jau norėjo eiti prie Elliw ir pasisveikinti, bet į pačią kerėjimo profesorę buvo mestas burokas. Taip, tas pats burokas! Spellman sudrebėjo. Piktu veidu pasižiūrėjo į mergaitę. Buroką pakėlė ir numetė šalin.
- ELLIW!- Surėkė prikimusi garbanė. - Pasiaiškini, tuojau pat. - Priėjo prie klastunyno mokinės, sukryžiavusi rankas. Fotografė pirmą kartą gyvenime, piktai kalbasi su mokiniu. Kas galėtų pagalvoti? Ai, eikit jus visi... bulvių ravėt. Ilgai nestovėjusi, pasitraukė ir nuėjo toliau nuo jos. Vaikams atleidžiama. Dieve, kūdikėlis ji, juk visiems pasitaiko. Gal jai pavyzdžiui tiesiog susišvietė? Nu visiems gi būna.- Šyptelėjo baltaplaukė. Prisiminusi ką sakė Dori, priėjo prie jos.
- Nereikia tų kerų, aš stipri ir be jų, - Nusikvatojo Sabrina. - Dirbk, - Tarstelėjo ir nužingsniavo vėl toliau. Nebesinorėjo net valgyti, tik stebėti tas gražias vandens figūras. Panašu, kad visiems sekėsi puikiai. Ta graži ramybė be Elodie.. ach, profesorei buvo tikra laimė. Noriu miego..
- Mokiniai, jums visiems labai gerai sekėsi. Arletuk, gerbiu. Tik sakiau tau nesinešti paukščių... Meg, nors ir ignoravau tave, labai gerbiu tavo darbą ir pastangas. Esate laisvi. Grįžę į bendruosius kambarius, ar kur nors kitur, nepamirškite pavalgyti. O tu Elliw, kitą pamoką man grindis valysi už savo elgesį. - Šyptelėjo Sabrina ir mostelėjo rankomis, duodama ženklą, kad mokiniai laisvi.