0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Menininkas
 • *
 • 1922
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #240 Prieš mėnesį »
Abiems mažyliams skrydis patiko. Tai jų tėvą itin džiugino, mat ir pačiam be galo patiko juos skraidinti. Taigi Dafydd šypsojosi. Pastebėjo David, bet Hannah jau nurūko prie jo. Gal vis dėlto tam lėktuvui kuro visai nereikia? Vis tik pasiėmė kuprinę, surinko išimtus žaislus ir neskubėdamas priėjo prie vaikų. Vylėsi, kad Elioto lėktuvas išgyvens šią dieną. Jeigu jam kažkas atsitiks, kaltas bus tik pats. Aišku, kad jaunesniems šeimos nariams toks žaislas labai patinka. Bet kodėl tėvas jį turėjo atsinešti ten, kur pilna smėlio?
- Ar prisimenate, ką sakiau apie šitą lėktuvą ir atsargumą? - paklausė abiejų mažylių, nors žodžiai labiau buvo skirti David. Hannah atsakingesnė ir, Dafydd nuomone, tikrai pasistengs nesugadinti mėgstamiausio brolio žaislo. Dabar velsietis pasidėjo kuprinę ir kardus bei pradėjo ieškoti ko nors skanaus.
- Girdėjau gandų, kad lėktuvams reikia kuro, - ištarė ištraukdamas apelsinų sulčių pakuotes. Gali būti, kad mažyliai kiek ir pavargo - vis dėlto tikrai nemažai prisilakstė. Jeigu jau šitie du vaikai sėdės ant smėlio ir ilsėsis, tai bus tikras ženklas, kad laikas namo. Kartais atrodydavo, kad jie niekada nepavargsta. Priešingai negu jaunyn neinantis jų tėvas. Kita vertus, būti su savo vaikais jis galėtų amžinai, tad neketino skubinti įvykių.
- Prašom sultys. Ir duoniukai, - pratarė ištraukdamas pastarųjų pakuotę iš kuprinės. - Ar norėsite dar ką nors statyti? Galbūt ką nors pažaisti? Pasakykite, ir visi kartu sugalvosime, kaip kuo smagiau praleisti laiką. Ar gerai?
Atsisėdo šalia mažylių ir švelniu žvilgsniu juos stebėjo. Džiaugėsi, kad aplinkui visai nėra žmonių - tai leido jam atsipalaiduoti ir dar labiau mėgautis laiku su savo šeimos nariais.

*

Neprisijungęs David Llewellyn

 • ***
 • 34
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #241 Prieš mėnesį »
Lėktuvas pakilo aukštai aukštai. Na, tiek aukštai, kiek ant žemės sėdintis beveik ketverių berniukas galėjo pasiekti. Jau buvo bekrentantis, bet tada priėjo Hannah. Prie jos lėktuvas tikrai negalėjo nukristi, taigi David leido jam dar pakabėti ore.
- Pas mamą! - patenkintas atsakė sesei į klausimą ir nelabai atsargiai nuleido lėktuvą ant žemės. Nosis įsmigo į smėlį ir tikriausiai jo prisipildė. Bet apie tai David negalvojo. Būti atsargiam jam labai greitai pabosdavo.
- Tėti! - šūktelėjo, tarsi tik dabar prisiminęs, kad ir jis čia yra. Pašoko ant kojų ir pripuolęs plėšte išplėšė iš rankos apelsinų sultis. Pradėjo krapštyti pakuotę, bet nepavyko to atidaryti, tad ši veikla greitai pabodo. Numetęs pakuotę ant smėlio pradėjo lakstyti aplink tėtį ir jam atsisėdus apkabino atsistojęs už nugaros ir pasikabino ant kaklo.
- Aš noriu... - pradėjo sakyti kokį nors pageidavimą, bet, deja, nieko nepavyko sugalvoti. Taigi berniukas nutilo ir tiesiog pradėjo lipti ant tėčio norėdamas atsisėsti jam ant pečių.

Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #242 Prieš mėnesį »
- Ir ar toli jau nuskridai? - Kamantinėjo.
Nelinksmi buvo mergaičiukės apmąstymai. Ir tai žinant jos padūkėlišką prigimtį buvo neįprasta. Tiesiog tai, ką pasakojo tas berniukas Vilkiukas ir ką ji pati paskui matė buvo taip keista ir neįprasta.
- O puiku. Noriu gerti. - Ji paėmė iš tėčio sultis. David buvo nemandagus.
- Ačiū. - Padėkojo už sultis. Tada ištraukė lėktuvą iš smėlio. Nušluostė bent tai, kas matėsi. bet neįsivaizdavo ar smėlio yra ir viduje. Mergaitė lėktuvą priėjusi ištiesė tėčiui.
Paskui, pakėlė brolio pakuotę nuo smėlio ir ją atidarė. Atidarė ir savo.
- David, ateik atsigerti. Gal tėtis irgi nori. Leisk jam pailsėti. - Pareiškė. Pati su abiem sulčių pakeliais įsitaisė greta tėčio.
- Gal mes galėsim pastatyti stotį mano traukinukui? - Paklausė ir tada tik tada jo pasigedo. Neprisiminė kada jį numetė ant smėlio. Ar kai kasė duobę ar dar anksčiau.
- O ar tu jį matei? - Paklausė išsigandusi, kad pametė Oliverio dovanotą traukinuką. O jeigu jis užsikasė po smėliu, kai jie lakstė, arba kai ji kasė duobę.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Menininkas
 • *
 • 1922
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #243 Prieš mėnesį »
David labai jau entuziastingai reagavo į sultis, bet štai lėktuvo likimas visai nežavėjo. Ar tik nebus nutikę tai, ko jis labiausiai bijojo? Laimei, Hannah buvo nepalyginamai rūpestingesnė už broliuką, bet ar nebus per vėlu?
- Ačiū, mieloji, - nusišypsojo mergytei, o sūnui pasakė: - Argi nežinai, kad mėtyti maisto negalima? Jeigu nesiseka atidaryti pakuotės, duok ją man, ir padėsiu tau. Negalima taip elgtis su sultimis.
Hannah kaip visada elgėsi ne pagal amžių brandžiai ir protingai. Tuo ji priminė penkerių Oliverį. Tik kad jis būdamas tokio amžiaus sužinojo apie netektį… Ne dabar! mintyse supeikė save Dafydd. Ši diena buvo skirta smagiai praleisti laiką su mažyliais, o ne galvoti apie tą, su kuriuo jie niekada nesusipažins.
- Hannah gerai sako. Man reikia pailsėti, - pritarė dukrai velsietis ir padėjęs lėktuvėlį ant smėlio bei vos neišsilaužęs rankų paėmė David ir pasisodino jį ant kelių. Apkabinęs prisiglaudė ir laukė kokių nors pageidavimu. Berniukas, regis, nieko nesugalvojo, bet štai Hannah, žinoma, neapsiėjo be idėjų.
- Žinoma, galime, - neprieštaravo, bet teko skubiai susirūpinti, ar žaislas nebus dingęs. Tikrai neprisiminė, kada ir kur Hannah jį padėjo, tad teko griebtis burtų lazdelės. Nelabai toli ėjo du jaunuoliai, bet teko rizikuoti. Dabar mergytės žaislas rūpėjo labiau nei saugumas. Taigi Dafydd išsitraukė lazdelę ir nukreipęs ją į tą pusę, kurioje prieš tai žaidė, sumurmėjo: - Accio traukinį.
Visa laimė, jis išlindo iš po smėlio ir atskrido į ranką. Buvo gerokai aplipęs smėliu, bet kol David nesugalvojo pažaisti, ištiesė jį Hannah ir pridūrė:
- Panašu, kad teks nusivalyti. Bet, manau, jam viskas gerai. Tik čia nespausk mygtuko.
Sutaršė ant kelių sėdinčio sūnaus plaukus ir stebėjo mažylius. Kad ir pats visai norėjo sulčių, dabar nebegalvojo. Jautėsi laimingas ir viskuo patenkintas.

*

Neprisijungęs David Llewellyn

 • ***
 • 34
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #244 Prieš mėnesį »
Kartais Hannah tikrai visiškai neprotinga. Trejų berniukas sunkiai atsiduso ir papurtė galvą.
- Juk matai, kad jos čia nėra! Aišku, kad netoli! - nelabai patenkintas atsakė.
Deja, tiek ji, tiek tėtis aiškiai buvo nusiteikę viską gadinti. Laipioti po tėtį buvo pats smagumas, bet jie abu sugalvojo to neleisti. Šitai suprasti buvo labai jau sunku, tad ant kelių pasodintas berniukas gerokai įsižeidė. Pradėjo spurdėti, tačiau kol kas nesisekė išsprūsti. Net ir atskridusio traukinuko nespėjo sučiupti - tėtis jį ištiesė nelabai protingai sesei.
- Mano! - šūktelėjo vaikas, nors neaišku, ką turėjo omenyje - žinojo, kad tas žaislas priklausė Hannah. Su nekantrumu laukė gimtadienio, mat labai norėjo sužinoti, ką Oliveris padovanos jam.
Čia pamažu darėsi nuobodu. Šiaip ne taip pasiekęs duoniukus David vieną išsitraukė ir pradėjo valgyti. Žinoma, kuo labiau trupino, kad viskas nubyrėtų ant tėčio, bet net ir tai nelabai pataisė nuotaiką. Atrodė, kad šiandien visi nori, kad jam būtų nesmagu. Ši mintis kažkodėl prajuokino, ir berniukas pradėjo prunkšti. Vis dar šypsodamasis ištiesė ranką Hannah link ir vylėsi, kad ji susipras paduoti jam sultis.

Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #245 Prieš 3 savaites »
Kaip baisu buvo netekti to traukinuko. Jai tas žaislas patiko. O be to ką pasakys Oliveriui? Kad pametė jo dovanotą traukinį? Bet nespėjo nei pradėti verkti, nes tėtis jį pargabeno atgal.
- Ne tavo. - Paprieštaravo broliui ir pasiėmė savo traukinuką. Dabar rankytėse bandė nulaikyti savo ir David sultis ir dar numylėtą traukinuką.
- Ačiū. - Padėkojo tėčiui, norėjo jam atsisėsti ant kelių ir apsikabinti, bet ten dabar spurdėjo brolis. O be to ji dabar tiek visko laikė rankose. Bent jau brolio sultis jam atidavė. Taigi dabar pasidarė laisviau.
Kadangi sėdėjo arti, tai vis tiek prisiglaudė prie tėvelio. JI pasidėjo traukinuką ant kelių.
- Jam dabar nebereikia stoties. Jam buvo labai baisu pasiklysti ir jam ir taip gerai. - Paaiškino tėčiui.

*

Neprisijungęs David Llewellyn

 • ***
 • 34
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #246 Prieš 2 savaites »
Hannah kartais tikrai jo nesuprasdavo. Jeigu David pasakė, kad jo, taip ir yra. Ir visai jis kalbėjo ne apie traukinuką. Nors ir pats nebūtų pasakęs, kas gi yra būtent jo. Bet dabar berniukas laikė rankose sultis ir duoniuką bei galiausiai nustojo spurdėti ir ramiai tūnojo tėčio glėbyje.
- Skanu! - šūktelėjo paragavęs sulčių. Jos tikrai buvo puikios, ir berniukas iš to džiaugsmo netyčia spustelėjo pakelį, ir dalis skanaus gėrimo atsidūrė ant jo ir tėčio. Tai prajuokino, ir David pradėjo kikenti. Kiek pagalvojęs pasakė tėčiui: - Dabar ir tu sultys!
Hannah nebuvo sultys, ir David kokią pusę minutės bandė apsispręsti, ar reikia šitą problemą išspręsti. Galiausiai ištiesė ranką ir užpylė šiek tiek gėrimo ir ant sesers.
- Tu irgi sultys! - patenkintas pranešė ir vėl pradėjo spurdėti. Būti tėčio glėbyje jam jau kiek pabodo. Likusias sultis pavyko išgerti pačiam, o tuščias pakelis nuskriejo tolyn. Susigrūdęs duoniuką į burną kuo skubiau jį sukramtė (žinoma, apdovanodamas tėtį dar keletu trupinių) ir pagaliau ištrūko iš glėbio. Atsistojęs pažvelgė į šeimos narius ir ištarė:
- Eime ko nors veikti!

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Menininkas
 • *
 • 1922
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #247 Prieš 2 savaites »
Neaišku, ar David sakė, kad jo yra traukinukas, ar koks kitas daiktas. Tiesa, mažyliai nesusipyko - regis, berniukui visai tiko tai, kad Hannah nesutiko su tuo teiginiu. Dabar Dafydd teko laikyti nerimstantį sūnų ir stebėti, kaip jo sesutė stengiasi viską išlaikyti rankose. Jau norėjo ką nors paimti, kai rūpestinga mergytė atidavė sultis David. Jis, aišku, pusę ištaškė, bet Dafydd nesiskundė. Pasitelkęs magiją viską nesunkiai sutvarkys.
- Gerai. Mes dabar visi esame sultys, - pasakė sūnui ir nepaleisdamas jo parodė Hannah duoniukus. - Prieš statant stotį, manau, reikia užkąsti.
Mergytei prisiglaudus nusišypsojo ir sutaršė plaukus. Dabar ji atrodė kaip tikra laukinukė. Tik, regis, nebenorėjo statyti stoties. Dafydd iš karto susirūpino, tik stengėsi to neparodyti. Nuolat nerimauti dėl savo vaikų turbūt buvo vienas iš daugelio tėvo uždavinių, tik tiems vaikams tikrai nereikia visko žinoti.
- Gal pavargai? Jeigu nori, užkandę galime keliauti namo, - pasakė mergytei ir paleido vis nerimstantį David. - Niekur nenubėk, gerai? Geriau suvalgyk dar kokį duoniuką, David.
Kadangi turėjo laisvas rankas, apkabino Hannah. Kad David kas nors nepatinka ar yra neįdomu, žinoti visai paprasta. Ar teisingai supranta Hannah savijautą, Dafydd tikrai ne visada buvo toks tikras. Būtent tą dabar ir norėjo išsiaiškinti.
- Svarbiausia, kad dabar traukiniui viskas gerai, ar ne? - tyliai pasakė jai. Atsargiai paėmė savo sulčių pakelį ir tik tada prisiminė, kaip David pasielgė su tuščiu. Nori nenori teko priminti: - David, prašau gražiai paimti numestą sulčių pakelį. Kai prieisime šiukšliadėžę, išmesi. O dabar pasakykite, ar norite eiti namo, ar dar ką nors statysime.
Hannah laikė taip, kad ji panorėjusi galėtų išsprūsti, o nuo David nė akimirkai nenuleido akių. Apmaudu, kad su jais nebuvo Ezros, Miriam ir Mayros, bet vis tiek leisti laiką kartu buvo be proto gera.

Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #248 Prieš 1 savaitę »
Brolis nebandė daugiau ginčytis ir gerai, nes Hannah jam dabar nei už ką traukinuko neduotų.
Pati savo sulčių dabar nepilstė, nors kitu atveju galbūt irgi būtų jomis pavaišinusi David.
- Aš noriu būti apelsinų sultys. O tu? - Tepaklausė brolio. Išgąstis dėl vos neprarasto žaislo kol kas vertė ramiai sėdėti ir nekvailioti. Dabar norėjosi parnešti traukinuką namo ir saugiai ten jį palikti.
Duoniuko taip ir nepaėmė. Tik gurkšnojo savo sultis.
- Traukinukas nori namo. - Paaiškino tėčiui. Paskui mielai leidosi jo apkabinama ir nebandė niekur trauktis.
- Aš nenorėjau jo pamesti. - liūdnai tarė. - Norėčiau jį nunešti namo. Bet David turbūt nenorėtų eiti namo. - Ne, pavargusi tikrai nesijautė. Labiau susirūpinusi.
- Aš nepavargau. - Patikino.

*

Neprisijungęs David Llewellyn

 • ***
 • 34
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #249 Prieš 1 savaitę »
Ilgos kalbos apie ne jo traukinį David greit pabodo. Jis norėjo eiti dūkti ir veikti kažko aktyvaus. Tai daug įdomiau nei kažkoks žaislas, kuriuo net negalima žaisti. Nepatenkintas, kad negavo traukinio, berniukas parodė Hannah liežuvį. Tėtis liepė pakelti sulčių pakelį, ir berniukas tuo irgi nelabai tesidžiaugė. Jeigu sesutė irgi yra sultys, ji lygiai taip pat gali paimti tą pakelį. Bet dabar Hannah buvo su tėčiu, tad David nuskuodė prie šiukšlės ir ją paėmė. Tiesa, pakėlęs pamiršo, kad gal turėtų grįžti prie šeimos narių. Stovėjo su pakeliu rankose ir žiūrėjo į vandenį. Kurį laiką tai buvo įdomu, bet netrukus ramiai stovėti nusibodo, ir berniukas pasileido jūros link.
- Aš esu sultys! Aš esu sultys! - porą kartų šūktelėjo skuosdamas tolyn nuo tėčio ir Hannah. Pagaliau jam pasidarė išties smagu.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Menininkas
 • *
 • 1922
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #250 Prieš 1 savaitę »
Regis, mažyliai kuriam laikui nurimo. Turbūt išties kiek pavargo, tad laiko pailsėti gavo ir tėvas. Kad ir kaip būtų smagu lakstyti ir žaisti, kai kurių vaikų energija niekada nesibaigdavo, o tai kartais tikrai išsekindavo. Tik Dafydd, žinoma, to garsiai nė už ką neprisipažins.
- Ką gi, visi virtome sultimis, ar ne? - nusišypsojęs ištarė jis. Apie kažką užsigalvojo ir atrodė, kad nebemato ir nebegirdi nieko aplinkui. Vis dėlto tai nebuvo tiesa - Hannah pasakius, kad nori parnešti traukinį, užfiksavo tą sakinį ir linktelėjo.
- Gerai. Galėsime parnešti traukinuką namo. Ten pažiūrėsime, ar mamai nereikia kokios nors pagalbos, ir tada nuspręsime, ar dar kur nors eisime. Ar gerai, Hannah? - kalbėjo su mergyte. - O David, manau, turės prisitaikyti. Juk mums teks išsivalyti sultis, ką geriausia daryti namie, - dar pridūrė. Deja, netrukus gavo gerokai išsigąsti.
- Hannah, pabūk čia! - staigiai ją paleidęs ir pašokęs ant kojų sušuko Dafydd ir pasileido prie jūros link skuodžiančio David. Nesunkiai jį pavijo ir pakėlė ant rankų. Priglaudęs atsisuko į Hannah ir pajuto, kaip visas dreba. Kas būtų nutikę, jeigu būtų pavėlavęs? Mažylis aiškiai buvo nusiteikęs išsimaudyti. Jeigu nebūtų spėjęs...
- David, negali vienas eiti prie jūros. Dabar maudytis per šalta. Be to, kai tą darai, visada turiu būti šalia. Pažadėk, kad daugiau niekada niekada taip nedarysi, - kalbėjo su berniuku grįždamas prie Hannah. Širdis daužėsi krūtinėje, o baimė niekaip nesutiko atsitraukti. Dabar jau tikrai reikėjo eiti namo.
Nepaleisdamas sūnaus iš rankų pradėjo rinkti daiktus. Iš paskutiniųjų bandė nusiraminti, bet niekaip nesisekė. Blogiausia tai, kad Mayrai negalės nieko sakyti - kol ji laukiasi mažylio, tikrai nesakys nieko, kas privers jaudintis. Stengdamasis apie tai negalvoti stovėjo vietoje ir nė nepastebėjo, kad duoniukai ir sulčių pakelis tebėra ant smėlio.

Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #251 Prieš 1 savaitę »
Hannah nerodė David liežuvio, nors būtų tą tikrai padariusi jei nebūtų susirūpinusi dėl savo traukinio, kurį norėjo parnešti namo.
- Gerai. - Su viskuo sutiko ji. Jautėsi laiminga, kad traukinuką jie saugiai parneš namo.
Tėtis nulėkė gaudyti David. Hannah neabejojo, kad pagaus. Tėtis juos visada pagaudavo. Galbūt jei nebūtų buvusi tokios nuotaikos ir pati bėgtų kartu su broliu. Ne, į jūrą nelįstų. Šiaip bėgtų. Nes patiko tas jausmas, kuris atsirasdavo bėgant per smėlį. Bet dabar ji laukė ir tėtis aišku brolį pagavo. Kitaip ir negalėtų būti, jai taip atrodė.
Mergaitė pakėlė sultis ir duoniukus, kurie gulėjo ant smėlio.
- Reikia gražiai įdėti į kuprinę. - Tiesė viską tėčiui. Jis atrodė labai išsigandęs. Bet dėl ko? Taigi nieko neatsitiko.
- Ar tau atrodė, kad David pasimes kaip mano traukinukas? - pabandė pasitikslinti.

*

Neprisijungęs David Llewellyn

 • ***
 • 34
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #252 Prieš 6 dienas »
Et, tėtis ir vėl viską sugadino. David jau svajojo apie tai, kaip maudysis, tad pakeltas į orą pradėjo spurdėti. Būti tėčiui ant rankų šiuo metu buvo tiesiog siaubingai nuobodu.
- Aš noriu eiti! - šūktelėjo bandydamas išsprūsti, tačiau buvo nuneštas tolyn nuo jūros. Tai ketverių nesulaukusiam berniukui labai nepatiko, ir jis įsižeidė. Nusprendė šiandien daugiau nesišnekėti su tėčiu. Taip pat ir Hannah. Ji turėjo padaryti ką nors, kad tėtis nesugadintų pramogos.
- Aš ne traukinukas, - smagiai pareiškė, kai sesutė užsiminė kažką apie tai. Ne visai įsidėmėjo jos žodžius, tačiau dabar jau įsivaizdavo esantis būtent ta transporto priemonė. Norėjo būti toks ilgas kaip traukinys ir, žinoma, pūškuoti.
- Tū, tū! - sušuko jis pagaliau nustojęs plėštis tėčiui iš rankų. Žinoma, jeigu jis būtų traukinukas, turėtų važiuoti žeme, bet dabar apie tai negalvojo. Susirado pramogą, kuri leis jam smagiai praleisti kokias dvi minutes.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Menininkas
 • *
 • 1922
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Paplūdimys (Sautendas, Anglija)
« Atsakymas #253 Prieš 3 dienas »
David, aišku, nepatiko būti pagautam, bet šį kartą jo tėvas negalėjo nusileisti. Mažylis nepagalvojo, kad išgąsdino, bet buvo būtent taip. Dafydd bandė nusiraminti ir džiaugėsi, kad Hannah nesugalvojo pasekti broliuko pavyzdžiu.
- Jums negalima vieniems eiti maudytis. Tai pavojinga, - atsakė mergytei taip kartu primindamas, kad ji turi būti atsargi. Glaudė spurdantį mažylį prie savęs ir pagaliau šiek tiek nurimo. Tiesa, buvo tvirtai nusprendęs eiti namo, tad dėkingai paėmė iš Hannah maistą. Atsargiai nuleido David ant žemės ir dar perspėjo:
- Tik nesugalvok bėgti tolyn. Ar gerai?
Tiesa, mažylis, regis, sugalvojo naują pramogą, o tai leido tikėtis, kad jis nebespruks. Šypsodamasis pagaliau susidėjo daiktus ir apsidairė, ar jie nieko nepalieka. Paėmė David už rankos ir antrąją ištiesė link Hannah - jeigu tik ji norės, galės taip pareiti visi kartu.
- Jeigu norite, galime pažaisti traukinį, - dar pasiūlė vaikams, nors nebuvo tikras, ar pats išties to nori. Dabar rūpėjo greičiau pareiti namo ir apkabinti mylimąją. Reikėjo įsitikinti, kad jai ir mažyliui viskas gerai.
Šypsodamasis vedėsi vaikus ir stengėsi nebegalvoti apie jokias nelaimes ir baimes. Viskas baigėsi gerai, jie smagiai praleido laiką, o visai netrukus bus namuose. Galvodamas tik apie tai velsietis lėtai žingsniavo smėliu, ir netrukus trijulė paliko paplūdimį.