0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 279
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #15 Prieš 9 mėnesius »
   Venise ji gyveno jau gana ilgą laiką, tačiau nei draugų, nei pažįstamų taip ir nesusirado. Nors buvo draugiška ir linksma, tačiau visuomet šeima buvo prioritetas, o dabar, kai Sabrina turėjo jaunesniąją vampyriukę, kuri pilygo seseriai, atrodė, kad aplinkiniai nė neezgistuoja. Visgi atsiradęs Markas ir jo draugai kiek kitaip nuspalvino gyvenimą. Nors Heidi ir Mayran jų nemėgo, von Sjuard džiaugėsi turėdama tokius draugus, jei šiuos galima buvo taip pavadinti. Markas buvo nepaprastai mielas ir draugiškas vaikinas, be to, nors numanė, kad šis simpatizuoja jai, buvo tikra, kad vaikinas iškarto suprato, jog jos širdis užimta. Mayran vienintelis sugebėjo prisibelsti iki tos mažutės, tačiau be galo mylinčios ir atsidavusios širdutės.
    Pravėrė rausvas lūpas ketindama paklausti, ką čia veikia Markas. Nuojauta kuždėjo, kad atėjo susitikti su draugais, mat buvo tikra, kad vieną matė pro parduotuvės vitriną, bet šaukti atrodė neprotinga, o ir rūpėjo tuo metu kai kas kitas. Visgi nei paklausti, nei atsakymo išgirsti nespėjo. Girdėjo, kaip už nugaros stovintis Mayran sumažino atstumą, tačiau buvo tikra, kad šis tai padarė tik tam, kad paspaustų ranką tamsiaplaukiui Venisiečiui, kad ir nenoriai. Nieko panašaus neįvyko.
   Von Sjuard su pasibaisėjimu stebėjo, kaip garbaniaus kumštis įsirėžia Markui į veidą. Po to seka dar vienas, ir dar vienas. Vampyrė ne iš karto suvokė, kas vyksta, kurį laiką negalėdama patikėti savo akimis, stovėjo ir stebėjo. Žinojo, kad turi atplėšti apsauginį nuo niekuo dėto vaikino, tačiau nei kojos, nei rankos neklausė. Tarsi būtų virtusi statula.
   Nes aš tave nužudysiu...
   Žodžiai it elektra pervėrė kūną. Rudaplaukė nepajėgė suvokti, kaip toks mielas, geras ir mylintis žmogus gali šitaip pasakyti. Ji būdama vampyre nuolat griauždavo save dėl nekaltų gyvūnėlių žudymo, o Mayran...
    - Liaukis! Gana! - suklykė iš siaubo, pagaliau atsipeikėjusi.
   Puolė prie Mayran norėdama atitraukti nuo Marko, bet šis ir be jos pagalbos atsitraukė. Dar didesnį siaubą sukėlė ant abiejų jaunuolių veidų matomas kraujas. Praėjusį kartą ji susivaldė, nes kūną valdė baimė, tačiau dabar... Kaip Mayran galėjo visa tai nerūpėti?
   - Markai... - Pratarė nežinodama, ką daryti.
   Bijojo eiti arčiau, bijojo, kad garbaniaus pradėtą darbą ji gali užbaigti. Bijojo ir to, kad gali sužeisti patį vaikiną. Auksines akys suspindo nuo ašarų. Ką jai dabar daryti? Būtų viską atidavusi, jei tik šalia būtų pasirodęs Sorenas ir viską išsprendęs. Apkabinęs ją ir nuraminęs.
   - Ar tu iš... - Norėjo suklykti, tačiau suvokė, kad Mayran negirdės. Jo čia nebebuvo.
   Pirkinių krepšiai gulėjo ant žemės, keli drabužiai matėsi ant žemės, bet vaikino nebebuvo.
   - Mayran... - tyliai pratarė tarsi tai būtų privertę mėlynakį sugrįžti.
   - Kas tam šunsnukiui užėjo? Visai išprotėjo? - įniršio perkreiptu veidu atsisuko į merginą.
    Norėjosi skradžiai žemėn prasmegti. Per ją dabar vidury gatvės stovėjo sumuštas vaikinas. Kitas bastėsi po Venisą vienui vienas. Niekad nebūtų pagalvojusi, kad šitaip nutiks. Niekad. Du vaikinai dėl jos vienos.
   - Aš... Stengėsi kuo ilgai sulaikyti kvėpavimą. - Markai... Bus geriau, jei aš eisiu... Patikėk... Man labai gaila, aš atsiprašau dėl to, kas įvyko, bet situacija gali tik pablogėti, nes... - ėmė trauktis atatupsta.
   - Neprivalai atsiprašinėti dėl to mulkio. Viskas gerai, - nusibraukęs kraują nuo nosies, pabandė sulaikyti merginą, tačiau ši paėmusi ant žemės numestus krepšius tik papurtė galvą jausdama, kaip skruostais ima riedėti ašaros. Nekentė jų. Išdavikės.
   Apsisukusi patraukė ieškoti Mayran. Ašaros blogino matomumą, bet Sabrina ir toliau atkakliai žygiavo gatvėmis. Pyko ant garbaniaus, bet dar labiau nenorėjo jo palikti vieno. Nesvarbu, kad būtent tai padarė jis.
   - Mayran! - šūktelėjo užkimusiu balsu, keli praeiviai atsisuko, bet nei vienas iš jų nebuvo panašus į jos ieškomą vaikiną.
   Galiausiai po kelių valandų paieškų, užverktu veidu ir pilnomis rankomis krepšių, it pasiklydęs vaikas, ieškantis mamos, patraukė į namus.
   Visos viltys buvo dužusios į šipulius.
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

 • Burtininkas
 • ***
 • 157
Ats: Prekybos centras (Venisas, JAV)
« Atsakymas #16 Prieš mėnesį »
Ta keista nešyklė, rasta Hogvartse, ką tik perkėlė Juzefą ir Aurį. Kur plikis tikėjosi atsidurti? Galbūt kokioje nors atokioje vietoje tarp olų ar tankiame miške, o gal baisiuose šaltuose ir tamsiuose požemiuose? Tačiau tai, ką Levinsas išvydo, privertė jį išsižioti iš nuostabos. Vyruko antakiai, rodėsi, tuoj nušoks nuo kaktos.
- Prekybos centras? - išsišiepęs paklausė draugelio. - Rimtai?
Vaikinai stovėjo šurmulyje žmonių, o čia, regis, buvo tikrų tikriausia vasara, visi atrodė tokie atsipalaidavę, tarsi per atostogas, o vitrinos skelbė apie pripučiamus vandens čiužinius, galvos apdangalus ir akinius nuo saulės.
Mėlynakis nežinojo, kokioje vietoje atsidūrė, tačiau tas šerbeto aparatas, stovintis kairiau, nepaprastai viliojo. Pagirioms atsigaivinti juk būtų pats tas, ar ne? Levinsas įmetė kelis žiobariškus svarus, kuriuos ką tik sukrapštė kišenėje, tačiau jie čia netiko. Dabar jau Juzefo antakiai tapo suraukti.
- Po velnių, kokioje mes išvis šalyje, Auri? - paklausė draugo. To šerbeto baisiai norėjosi. - Ir kaip nešyklė iš Hogvartso galėjo mus perkelti į prekybcentrį? - tyliai pridūrė.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 388
Ats: Prekybos centras (Venisas, JAV)
« Atsakymas #17 Prieš mėnesį »
Gyvenimėlis visuomet buvo tikra staigmenų puokštė. Auris tą gerai žinojo. Šiuo metu stovėjo kažkokiame prekybos centre ir dairėsi.
- Oho. Tikėjausi... Na nežinau. Tikėjausi kažko visai kitokio. Gal muziejaus? Bet tikrai ne šito. - Vietelė atrodė smagi. Vitrinose buvo matyti visokiausi daiktai skirti atostogauti. Juzefui pamėginus nusipirkti šerbeto Auris įsiklausė į žmonių kalbas. Tikėjosi, kad kalba praneš kur jie yra. Na bent jau kažkiek.
- Tu girdi? Jie kalba angliškai. - Pasakė draugui.
- Kaip sakai, jei užklausiu kokio praeivio kur esam. Ar jis palaikys mudu truputį kvaištelėjusiais? - Nusišypsojo Senkleris. Keista. Bet smagu dievaži. Matyt nešyklė nauja. Gal kas nors čia turėjo kokių gerų prisiminimų. Arba jei nešyklė priklausė kažkuriam mokyklos įkūrėjui, šioje vietoje turėtų būti kas nors magiško.
- Einam gal pasidairyti kaip manai? Gal pajusim ką nors... Na tu supranti ką turiu galvoj. - Auris tikėjosi, kad eidami gal pajus kokią magijos dalį ar dar ką. Kokius kerus.
- Gal dar pakeliui išsiaiškinsim kokiam pasaulio kampe esame.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

 • Burtininkas
 • ***
 • 157
Ats: Prekybos centras (Venisas, JAV)
« Atsakymas #18 Prieš mėnesį »
- Aš irgi šito nesitikėjau, - pasakė Juzefas ir nusijuokė. - Jeigu paklausim, tai turbūt palaikys mus narkomanais, bet gal verta pabandyti, ne?
Plikis apsidairė. Aplink zujo tiek žmonių, kad jis ir nežinojo, kurį užkalbinti.
- Atsiprašau, - kreipėsi į vidutinio amžiaus stambią moteriškę, sustabdęs ją rankos mostu. - Sakykite, kokia čia šalis?
Moteriškė tik pažiūrėjo į Juzefą kaip į visišką idiotą, o tada metė žvilgsnį ir į šalia stovintį Aurį. Pasukiojusi pirštą prie smiklinio, bet nieko neatsakiusi, ji tiesiog nuėjo.
Ši situacija Levinsui pasirodė tokia juokinga, kad jis ėmė juoktis kaip vaikas.
- Eime, - pritarė draugui. - Arba čia koks nors pokštas, arba išties čia yra magijos? - pradėjęs eiti ėmė svarstyti. - Galbūt anksčiau čia stovėjo kokia šventykla ar šiaip buvo kokia nors kažkuriam iš Hogvartso įkūrėjų svarbi vieta, - gūžtelėjo pečiais. - Kaip manai, gal čia kur nors išeitų išsikeisti vietinių pinigų? Tada sužinotume, kur esame, neatrodytume kaip puspročiai, o dar ir to šerbeto pasiimti galėtume, - per petį pažiūrėjo į šerbeto aparatą, nuo kurio šiuo metu tolo.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 388
Ats: Prekybos centras (Venisas, JAV)
« Atsakymas #19 Prieš mėnesį »
Pamatęs tą scenelę, kai moteriškė palaikė juodu kvailiais ir nukėblino sau irgi ėmė kvatotis. Taigi dabar abu stovėjo ir juokėsi ir tikrai priminė du bepročius.
- O čia tai išvyka. - Pasakė vis dar besijuokdamas ir sekdamas paskui Juzefą.
- Gal. Reikia pasivaikščioti, gal ką pajusime. Gal tikrai rasim kokią šventyklą ar dar ką. Nežinau. - Juzefui pasiūlius išsikeisti pinigų linktelėjo.
- Taip. Galimai kitaip ir nesigaus sužinoti kur mes. Bet argi taip sunku atsakyti į klausimą kokia tai šalis. Net jei mes ir išprotėję. - Plepėjo Auris žvalgydamasis po tą triukšmingą ir spalvingą patalpą. Matė visokiausių niekučių krautuvėles. Drabužių parduotuvėles. Visokių poilsio reikmenų prekystalius.
- Man čia patinka. - Paskelbė jis.
- Kad ir kur esame. - Galiausiai išvydo pinigų keityklos kioskelį.
- O Juzefai, žiūrėk, galima bandyti laimę. - Mostelėjo ranka į jį.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

 • Burtininkas
 • ***
 • 157
Ats: Prekybos centras (Venisas, JAV)
« Atsakymas #20 Prieš 3 savaites »
- Gal tokiais klausimais žmones tiesiog gąsdiname, - garsiai svarstė. - Kita vertus, jeigu ta moteriškė būtų išsigandusi, veikiausiai nebūtų parodžiusi, jog laiko mus durneliais, ar ne? - Levinsas toliau juokėsi.
Vyrukai vaikštinėjo po prekybos centrą ir dairėsi.
- Visai nieko, - pritarė Auriui. - Tikriausiai lauke žiauriai geras oras ir kur nors netoli yra jūra, - pasakė metęs žvilgsnį į pripučiamą ratą už vitrinos. - Gal būtų visai neblogai pasiimti atostogų ir pakaitinti ant saulės plikę.
Tačiau mintis apie atostogas privertė prisiminti buvusią žmoną ir sūnų. Juos jis kiekvienų metų vasarą veždavosi paatostogauti prie jūros. Žinoma, ne į tokį kurortą, koks atrodė čia, nes dirbdamas legaliai neturėjo labai jau daug pinigų, bet vis tiek. Tas mintis Juzefas stengėsi nuvyti šalin. Ne vieta ir ne laikas apie juos galvoti, pasakė sau makaulėje, bet pamatęs šeimą su dviem vaikais beplaukis vis tiek pajuto kartėlį.
Netrukus Senkleris parodė į pinigų keityklos kioskelį ir mėlynakis greitai prasikeitė pinigus.
- Po šimts pypkių, Auri, ar mes atsidūrėme Amerikoje? - pakėlė antakius Levinsas. - Gali patikėti, kad patekom čia ne girti, o blaivūs? - stebėjosi.
Juzefas apsidairė, bet jokio šerbeto aparato aplink dabar nesimatė.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 388
Ats: Prekybos centras (Venisas, JAV)
« Atsakymas #21 Prieš 1 savaitę »
Juzefas išsikeitė pinigus ir pasakė, kad jie Amerikoje.
- Aš nevadinčiau savęs visiškai blaiviu. - Nusišypsojo. Kai tris dienas iš eilės praleidi alkoholio liūne, visai išblaivėti prireikia laiko.
- Kaip keista, kad ta nešyklė buvo kaip tik Hogvatse. Net neįsivaizduoju kodėl. Žinai, gal koks mokinys taip padarė. Na jam čia patiko, tai padarė tokią nešyklę. Tik ji tokia ypatinga ar ne? Jei tai padarė mokinys, tai turėjo būti labai gabus. - Besidairant akį patraukė karnavalinių dekoracijų krautuvėlė ir didžiulė, oranžinė, plačiakraštė skrybėlė vitrinoje. Su kaspinais ir varpeliais.
- Ateik Juzefai, aš tau parodysiu atributą, be kurio neįmanoma atostogauti. - Jis nusiskubino į tą krautuvę. Žmonių čia buvo išties daug. Auris paėmė tą baisią skrybėlę nuo lentynos ir uždėjo Juzefui ant galvos.
- Įsivaizduoji, jei toks išeitum prie jūros? - Auris ėmė juoktis.
- Atrodai pribloškiamai. - Žmonės ir vėl į juos sužiuro. Auris jiems šypsojosi.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

 • Burtininkas
 • ***
 • 157
Ats: Prekybos centras (Venisas, JAV)
« Atsakymas #22 Prieš 4 dienas »
Juzefas pradėjo kvatoti, kai Auris pasakė, jog nesijaučia visiškai blaivus.
- Kartais reikia atsipalaiduoti, ar ne? - mirktelėjo. - Nemanau, kad nešyklę sukūrė mokinys. O jeigu taip, tai norėčiau su juo susipažinti. Aišku, jeigu jis dar gyvas. Galai žino, kiek ten ta nešyklė gulėjo, ar ne?
Auris nusitempė plikšių į kažkokią karnavalinę krautuvę ir užmaukšlino jam ant plikės košmarišką oranžinę skrybėlę.
- Nežinau, kas turėtų nutikti, kad su ja išeičiau į gatvę. Nors... Po velnių! Po prekybcentrį? Na, gerai, - juokėsi. - Tiek jau to, aš ją nusipirksiu ir su ja pažadu šiandien vaikščioti!
Buvo keista elgtis vėjavaikiškai. Levinsas prisiminė nerūpestingą paauglystę. Aišku, jo paauglystė nebuvo tokia nerūpestinga kaip daugelio, mat jau tada karts nuo karto jam pasireikšdavo paranojos priepuoliai, tačiau buvę ir neblogų akimirkų.
- O tu kažką pirksi? - paklausė. - Beje, kaži, ar čia yra kino teatras? Ar esi buvęs žiobariškam kino teatre? Labai įdomus dalykas. Ko tik neprisigalvoja tie žiobarai. Visai norėtųsi nueiti, - svarstė.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 388
Ats: Prekybos centras (Venisas, JAV)
« Atsakymas #23 Prieš 1 dieną »
- Aišku, atsipalaiduoti reikia. - Tik aš vos neatsipalaidavau per daug. Visai kaip mano brangus tėtušis.
- Na taip. Gal nešyklę sukūrė koks mokytojas. Būtų įdomu tai sužinoti. Ar nėra kokių kerų, kurie parodytų tokius dalykus kaip kas nešyklės kūrėjas ir kokia jos paskirtis?
Jiems esant toje krautuvėlėje Auriui pasidarė išties juokinga.
- Tu rimtai? Ją pirksi? Ir nešiosi? Nuostabu. Tai dar gal pasimatuok šį apsiaustą? - Jis ištraukė kažkokį taip pat oranžinį apsiaustą irgi nusagstytą varpeliais. - Bus visas komplektas. O aš... Nežinau. Gal. Bet neturiu pinigų prisimeni? Ar matai ką nors įdomaus? Kine esu buvęs. su savo pažįstamais žiobarais iš Lizdo. - Tai pasakęs prisiminė, kad gal niekada nepasakojo Juzefui apie Menolizdį. Apie tą menininkų rūsį, kuriame vyko pasirodymai.