0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Stela Dragring

  • II kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Citata
Helgos Švilpynės taurė.

Perskaičiusi ištraukto Horokruso pavadinimą varniukė susiraukė. O ne. Aš tikrai esu skaičiusi apie Švilpynės taurės Horokrusą. Tai nežada nieko gero. Šiek tiek išsigandusi vienuolikmetė atsistojo ir nužingsniavo link stalo su buteliukais. Susirado viena ant kurio budo parašyta:
- Helgos Švilpynės taurė. - tyliai perskaitė pirmakursė.
Atsisuko ir nežiurėdama kas viduje greitai išgėrė. Skystis buvo labai neskanu. Tačiau ji nespėjo pasibjaurėti nes pastebėjo atsidūrusi prieš kažkoki baltą pastatą. Dievulėliau kur aš esu. Kur tas eleksyras manę atgabeno... Ir tada pasimetusios mergaitės žvilksnis užkliuvo už blato užralo ant pastato prše kury ji stovėjo.

Citata
Gringotsas

Na žinoma ir kaip aš anksčiau pie tai nepagalvojau. Dabar Stela jau žinojo, kur ji. Raganaitė buvo Skersiniame skersgatvyje, o priešais ją esantis didelis, baltas pastatas tai Gringotsas, Burtininku bankas kuriame yra ir gan didžiulės Dragringų brangenybiu ir turtų atsargos. Kurios kažkada priklausis man. Nors kita vertus jos jau dabar priklauso man. Pogalais, susikaupk mergyt. Tu turi užduotį, o laikas eina ir gali papraščiausiai gryžti į klasę apsikvailinusi. Varniukei reikėjo apsispresti kur jieškoti. Tikrai žinojau kur ta taurė bet, kai nerimauji svarbius dalykus pamiršti. Nieko gal dar atsininsiu. O kol kas teks pateisinti Varno Nago koledžo vardą ir būti protingai... Akiniuotė apsidairė ir ir pasiryžusi žengė įėjimo į Gringotsą link. Jai atrodė jo ji nebereikalo atsidūrė priešais banką ir jog ten ir reikėtu jieškoti. O jeigu ne ten, tai ji nežinojo kur daugiau. Aš nesuprantu kaip profesorė galejo sugalvoti užduoti pirmakursei tokio sunkumo, kad net Haris Poteris turėjo labai, labai pasistenkti, kad pavyktu. Nors man bent jau nereikės rasti kelio atgal iš Belatrix, o tik pirmyn. Mokinukė sustojo it besta, juk tai būtent tai ko jai reikėjo. Belatrix Lestreindž saugykla. Juk būtent ten ir yra Horokrusas. Kaip galėjau anksčiau to neprisiminti. Dabar jau galvojenti nekur yra taurė, o kaip ją pasiimti Stela žengė į burtininkų lobių saugyklą. Ižengusi į banką Raganaitė pasitiko kažkoks goblinas ir pasiulė jai nusipirkti kažą iš jo parduodamu daiktų. Dragring nustebo ir jau ketino atsisakuyti, bet pamatė pakalnučiu puokštele ir nesugebėjo atsispirti pagundai. Pasiraususi kišenėje atrado kelis knutus ir davė goblinui penkis bronzinius pinigėlius už gražiaje puokštele. Eidama Gringotso aptarnavimo skyriumi sutiko sena raganą.
- Prašau ar gali man parduoti ta puokštele už šitą, - ir ištraukė iš kišenės aprudyjusi raktą.
Anglė jau ketino atsakyti , kad ne. Juk puokštelė jai pakėlė nuotaiką ir iškeisti ją į aprudyjusi raktą atrodė neišmintinga ir beprasmiška.Tačiau senutė atrodė toia nelaiminga jog net Stelos kartais gan užsispyrusi širdis nusileido ir atidave puokštę senajai poniai. Senutė labai apsidžiaugė. Mergaitės paėmus raktą jis pasidarė auksinis, ji jau norėjo rakta - kuris pasirodo buvo vertingas - gražinti senajai raganai, bet ji buvo dingusi, o Dragring galvoje pasigirdo balsas.
- Išbandymą šį tu iveikei jau, prizu tu naudokis ir keliauki toliau, nes laiko deje tau nėra baisiai daug.
Ižgirdusi pie priza jaunoji raganaitė iškarto pagalvojo apie raktą ir prima karta jį Geriausi apžiurėjo. Raktas auksinis, taigi prizu gali būti bet kaip jis man padės... ei! Čia gi mūsų saugyklos seniai pamestas raktas, tikrai prisimenu šitus sudėtingus ornamentus. O jeigu čia mūsų saugyklos raktas tai aš galiu patekti iki savosios saugyklos ir iš ten kaž kaip susirasti keli link tikslo. Nudžiuginta genialios minties, kuri vis dėlto turėjo viną gan kėblų minusą - Bankas gigantiskas kaip ten rasti viena saugykla - varniukė patraukė tiesiai prie vieno iš goblinų.
- Atsiprašau pone, norėčiau patekti į Dragringų giminės saugyklą. Štai raktas. - ir ištiesė auksini raktuką. Goblinas kaip visada apžiurėjo raktą norėdamas isitikinti ar tikras.
- Prašau čia panele Dragring. - ir nusivedė ja iki vagonėlio kuris nevežė juos iki Stelos giminės saugyklos. Prieš išlipant pimakursės galvoje vėl pasigirdo paslaptingasis balsas.
- Tu dar pirmakursė bet užvaldymo burtą tau deje reiks išbandyt, dar tu jo nemoki  todėl pasistenk ir goblino kišenią, tuščia paversk. Gal tau pavyks. - Varniukė susimastė. Tas balsas galėtu lengviau patarti. Negi būtina tokius sunkius palengvinimus uždavinėti. Varniukė pasirausė atmintyje bet jokiu kišenės pavertimo tuščia kerų neatsiminė. Gražu, užvaldymo užkeikimo nežinau. Kišenės paversti tuščia burų pagalba negaliu... pala ju balsas nesake kokiu būdu ja paversti tuščia. Aš galiu tiesiog viską iš jos išimti. Kadangi jokia kita mintis neatėjo mokinė nusprendė išbandyti sumanyma apvogti. Stela atsistojo ir nesekė paski gobliną link saugyklos. Tada susikaupė pastūmė šalin ikyru dvejoniu balselį ir lyg netyčia pastūmė mažaji Gringotso darbininką. Jam nugriuvus gudriuolė greitai kyštelėjo ranką į goblino kyšenę ir užčiuopusi kelis buteliukus viršutini greitai ištraukė ir paslėpė savo apsiausto kišenėje.
- Labai atsiprašau. Aš netyčia. Labai atsiprašau. - Melavo vagilė goblinui kuris piktas stojosi nuo žemės. Jam nusisukus Dragring apžiurėjo pavogtą buteliuką. Ant jo buvo žaliu rašalu parašytas tekstas.

Citata
Jei ižgersi galėsi naudotis kerais kurie Gringotsą apvogti padėjo prieštai.

Pirmakursė neturėjo laiko išsiaiškinti mįslės atsakymo nes goblinas galėjo pasigesti buteliuko. Todėl isiminusi mįsle Stela greitai atsisuko buteliuka ir viską išgėrė. Ją nukretė drebulys ir varniukė išsigando. Gal nereikėjo išgerti neiminus mįslės. Tačiau ji nieko nebegalėjo pakeisti. Greitai pasilenkė ir padėjo tuščia buteliuką ant žemės taip jog atrodytu, kad ji iškrito iš goblino kišenės jam pargriuvus. Žaliaakė vos spėjo atsitiesti, o goblinas pasigedes dalelės savo turto atsisuko ir pakėles nuo žemės buteliuką isidėjo jį atgal į kišene mergaitės laimei nepastebėjes, kad buteliukas tuščias.
 Goblinas ir margaitė dar turėjo šiektie paiti kol preis reikima saugykla todėl dabar buvo tinkabas metas įminti mįslei. Varniukė pradėjo raustis atmintyje. Kadangi šias pamokas mokomės apie Voldemorto teroro laikotarpi taigi ir apiplėšimas turėtu būti įvykes tuo metu. Na aišku apvogė Haris Poteris. O kokiais jis kerais naudojosi? Nagi Stela atsimink, tu tikrai žinojai. Tai uždrausti kerai... tikrai susyje su Rukna Baisiaja Akimi.   Saugykla jau buvo už dvieju posukiu. Mastyk, mastyk. Liko vienas posukis. Nagi tu tik rai žinai. Nepasiduok.  Pasirodė saugyklos durys. Pirmakursė buvo labai susijaudinus - jai niekaip neišėjo iminti mįslės - ir iš to jaudulio padarė pirma dalyka šovusi į galva, kad turėtu daugiau laiko.
- Petrificus totalus! - riktelėjo varniukė, o goblinas tespėjo ištarti:
- Štai i... -  jis norėjo pasakyti ,,štai ir atėjome'' tačiau nespėjo ir lyg būtu koks rąstas nukrito sustingdytas kerų. Mergaitei iš susijaudinimo jau nebeišėjo mastyti todėl ji tik vaikščiojo ratais ir kartojo - pati to nesuvogdama - paskutinį išgirstą garsą. Iii... iii... iii... Kas pogalais tau negerai su ta i? Gal koks burtažodis kuris galėtu mūms padėti presideda iš i? Incendio? Najau,  kokia nauda iš ugnies ieškant Horokruso!? Impervius? Dievulėlėliau! Stela juk tu esi gilai po žeme. Iš kur čia gali lyti? Dragring minutėle stabtelėjo ir viduje pajutusi, kad atsakymas į mįslę jau netoli pabandė prisiminti daugiau burtų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Stela Dragring »

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 124
  • Taškai:
   Galiausiai ją taip sunervavo, kad klastuolė sušnibždėjo:
 - Acio medalionas,- aišku jai nepavyko. Ji tyliai pražingsniavo Džono Dolišo bei Barčio Susitraukėlio vyresniojo kabinetus.
   Tuomet ji priėjo Doloresos Džeinės Ambridž kabinetą prie kurio ji stabtelėjo, nes jo durys buvo šiek tiek praviros. Ji žvilgtelėjo pro tarpelį. Ten stovėjo neaukštą moteris. O iš jos kišenės buvo matyti grandinėlė. Manau, kad ji medaliono. Reikia įsitikinti. Ji su koja netyčia pastūmė duris.
 - Kas ten? Nagi, išlysk,- suskambėjo atšiaurus balsas. Sofi įėjo į kabinetą ir pradėjo net gi intriguojančią melo serija.
 - Laba diena, Aš Sofi Barbierato, mokausi Hogvartse ir atėjau pasiskūsti,- pradėjo melavimo seriją.
 - Pasiskūsti? Juk galėjote parašyti laišką,- Sofi nebežinojo, ką sakyti, pamatė, kad Ambridž ją įtarinėja.
 - Šis reikalas per daug svarbus, kad rašinėčiau laiškus. Na savo mokykloje turiu mokytis kartu su žiobarais, tai pasibaisėtina. Jie neišauklėti stuobriai ir maniau, kad man padėsite.
 - Na aš pagalvosiu kaip tau padėti, o dabar eik,- pasakė lyg nuoširdžiai bet, atrodė, kad pasakė vien tam, kad Sofi atstotų.