0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
RPG vertinimas

Christina Granger: 7
Luna Evanns: 3

Dalyvių RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Christina Granger [7] – Luna Evanns [3] = RPGR [4]

Christina Granger = RPGR [4]
Luna Evanns = RPGR [0.0]

Bendros dalyvių kurso ir RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Christina Granger – DKR [1] + RPGR [4] = BR [5]
Luna Evanns – DKR [0.0] + RPGR [0.0] = BR [0.0]

Dalyvių pranašumo koeficientų apskaičiavimas

Christina Granger BR [5] – Luna Evanns BR [0.0] = DPK [5]
Luna Evanns BR [0.0] – Christina Granger BR [5] = DPK [-5]

Kauliuko ridenimas panaudotų kerų sėkmingumui nustatyti

Christina Granger: kauliukas neridenamas, nes panaudotas burtažodis neegzistuoja.
Luna Evanns: kauliukas neridenamas, nes į priešininką metamas anksčiau susikurtas akmuo.

Kauliuko ridenimas kerų į priešininką nukreipimui nustatyti

Luna Evanns: 1

Christina Granger nesėkmingai atlieka kerus.
Luna Evanns pataiko iš akmens į Christiną Granger.

Dvikova tęsiama

Lunos Evanns mestas akmuo pataiko į Christinos Granger petį, tačiau jokios žalos nepadaro, nes akmuo buvo mestas labai silpnai.
Lunos Evanns patirta bendra žala - 2/3.
Dalyviai savo 6 RPG rato pranešimus turi parašyti iki 2021-07-04 21:00.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Juoda tamsuma, pasimatė Christinos akyse. Vyžiai išsiplėtė, o viena blakstiena įkrito į akies vidų. Arba tai šokas, arba tai nervų mišinys. Nieko neįvyko. Tai buvo įrodymas, jog mergaitė neteisingai ištarė kerus. Negalėjo suprasti kaip taip atsitiko, bet tai gal ir buvo ženklas, kad princesė tiesiog nelaimės. Kad kerėjimas ne jai duotas ir, kad reikia dėti kuo daugiau pastangų. Net su pozityvumu, grifų gūžtos mokinukei nepavyko. O Lunai? Lunai ėjosi geriau. Ir taip, ji turbūt laimės. Karaliaus dukra jau buvo pasiruošusi šokti nuo stogo, ant krūvos knisių. Juk princesė nebus laukiama, nei pilyje, nei namuose. Na, taip bent jau manė, trylikametė. Dar nesiruošė pasiduoti, bet ir nebetikėjo tuo faktu, jog yra geriausia, arba nebloga, kerėtoja. Net nebetikėjo, jog gali laimėti. Tikriausiai pasakys kerus ir keliaus, savais keliais. Ir Lunai atiteks populiarumas, dėmesys. Akmuo skriejo į petį. Šiek tiek suskaudėjo. Vyžiai atgavo senesnę būseną, o Christina, ji buvo pasiruošusi duoti su akmeniu atgal. Ir aišku, jau turėjo įžeidžiančių žodelių, Evanns mergaitei.
- Višta,- Tylokai, tarstelėjo, jog neišgirstų aplinkiniai žmonės. - Kalakutas. Tu prisiprašei, manai tai atleidžiama? Oi, tikrai ne. Geriau melskis, kad nemirtum,- Nenoriai nusijuokė, kad atrodytų labiau bauginančiai. Nes kaip princesei tai nei kiek nedera..- Užvertė akėles, pakartodama mintyse Lunos žodžius, kurie tikrai erzino. Ne jai žinoti kaip princesėms dera, aš esu tiesiog griežta, išdidi. Ne esu pelenė. Įniršusi, atsuko lazdelę į švilpę, mostelėjo ir riktelėjo:
- Expelliarmus!



*

Neprisijungęs Luna Evanns

  • II kursas
  • *
  • 77
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • L+V will never be together
Na ką gi šį kartą bent jau šiokia tokia sėkmė nusišypsojo švilpynės koledžo mokinukei. Ir Luna tuo be galo džiaugėsi nors tai ir buvo gana silpnas smūgis Christinai ir greičiausiai Evanns labiau patiko naudoti kerus, nes tai burtininkų, o ne žiobarų kova. Kuo toliau tuo labiau Luna ėmė nekęsti Christinos nors įprastai tai nei kiek nebūdinga Lunai. Paskui Evanns piktai pavadino švilpę taigi mergaitė tikrai nežadėjo to tiesiog to nuleisti negirdomis, tad ištarė :
- Dar kartą kartoju Granger, princesei tai nedera ir dar man tik norėjau su tavimi susidraugauti nepaisant turnyro, bet panašu tu to nei kiek nenori ir paklausyk man svarbu tik laimėti po viso šito aš prisiekiu galėsim pamiršti, kad bendravom ir buvom susidūrusios tik leisk man laimėti. - Baigusi kalbėti Evanns šyptelėjo nors kam nežinojo. Buvo metas iš tiesų pradėti galvoti kaip laimėti, galvoti kerus.   Ech vargu ar gerai padariau, kad apskritai su ja pradėjau kalbėtis, bet juk tikrai nenumanau, kad ji bus tokia. Luna pasiėmė savo Burtų lazdelę ir pasistengė nusotsikyti į Granger, o tada pasakė:
-PETRIFICUS Totalus. Ir Evanns paleisti kerai nuskrido į kitą pusę.
Sono fuori di testa, ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa, ma diversa da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
RPG vertinimas

Christina Granger: 8
Luna Evanns: 6

Dalyvių RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Christina Granger [8] – Luna Evanns [6] = RPGR [2]

Christina Granger = RPGR [2]
Luna Evanns = RPGR [0.0]

Bendros dalyvių kurso ir RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Christina Granger – DKR [1] + RPGR [2] = BR [3]
Luna Evanns – DKR [0.0] + RPGR [0.0] = BR [0.0]

Dalyvių pranašumo koeficientų apskaičiavimas

Christina Granger BR [3] – Luna Evanns BR [0.0] = DPK [3]
Luna Evanns BR [0.0] – Christina Granger BR [3] = DPK [-3]

Kauliuko ridenimas panaudotų kerų sėkmingumui nustatyti

Christina Granger: 2
Luna Evanns: 4

Kauliuko ridenimas kerų į priešininką nukreipimui nustatyti

Christina Granger: 5
Luna Evanns: 1

Kauliuko ridenimas kerų pranašumui nustatyti

Vieno iš dalyvių DPK 3: 5

Christina Granger sėkmingai atlieka kerus.
Luna Evanns sėkmingai atlieka kerus.
Christina Granger nukreipia kerus į Luną Evanns.
Luna Evanns nukreipia kerus į Christiną Granger.
Christinos Granger kerai pranašesni už Lunos Evanns.

Dvikova baigta

Christinos Granger ir Lunos Evanns kerų srovės susiduria viena su kita ir Christinos Granger kerų srovė užgožia Lunos Evanns kerų srovę ir ją nugikluoja.
Rekomenduotina, jog dalyviai parašytų baigiamuosius dvikovos pranešimus.

Dvikovos nugalėtoja Christina Granger.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Viskas aišku. Christina suprato, jog nereikia iš anksto prisifantazuoti ir jei nori pasiekti gerą rezultatą, tu turi stengtis. Kai laimėjo, sumažėjo ir pyktis Lunai Evanns. Princesės veide, pasirodė, plati, šypsenėlė. Nusilenkė ir pati sau pasiplojo. Lazdelę įsidėjo į kišenę, patraukė nuo akių, plaukų sruogą.
- Dar kartą kartoju, su manimi geriau neprasidėti,- Šyptelėjo ir vis dar negalėjo patikėti, jog laimėjo. Tikriausiai iš savo motinos gaus krūvą saldumynų, penkis fenekučius, rožinę riedlentę. O iš biologinės motinos, sveikinimą, šokolado, naują suknelę. Jeigu būtų tėvas burtininkas, tikriausiai visą pilį padovanotų, bet deja, jis nei tikėjo magija nei ją pripažino. Christina apsisuko porą kartų su savo, plevėsuojančia, suknele. Jautėsi taip, lyg laimėtų dešimt tūkstančių fenekų. Nenorėdama pasirodyti visiškai nemandagi, paspaudė Lunai ranką.
- Ačiū už dvikovą,- Padėkojo. Mergaitė išėjo iš didžiosios salės, visa patenkinta.