0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Didžiosios salės aprašymas.

Christina Granger (III kursas) prieš Luną Evanns (II kursas).

Dalyvių kurso reikšmės apskaičiavimas

Christina Granger [3] - Luna Evanns [2] = DKR [1]

Christina Granger = DKR [1]
Luna Evanns = DKR [0.0]

Dvikova pradedama

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Antra dvikova. Antra, Christinos dvikova. Mergaitė nebesijaudino, praeitą kartą laimėjo, tad šį kartą irgi planavo laimėti. Dar viena pirmakursė, nieko baisaus. Tik šiandien turės kovoti prieš švilpę, Luną Evanns. Princesė stovėjo ant pakylos. Žiūrėjo į aplinkinius ir galvojo kaip pradėti dvikovą.
- Aš Christina, geriausia ir nuostabiausia. Geriau jau saugokis manęs, - Šyptelėjo garbanė, gal kiek pagrasindama.
Nenorėjo sužeisti Lunos, o galvoje buvo tik visokiausi, nedovanotiniai kerai. Galbūt juos ir panaudos kažkada, bet tik ne šiandien. Šiandien reikėjo paleisti kerus, kurie nebūtų priklausantys juodąjai magijai, nepražudytų šviesiaplaukės. Vis dar svarstydama, kokius panaudoti, užsirišo tvirčiau batelių raiščius. Jeigu jai vėl pasiseks, galės pasigirti savo tėvams, mamytei Vilei, Katherinei, fenekams. O jeigu pralaimės, tikriausiai biologinė motina nenorės Christinos net matyti. Svarbiausia buvo, likti pozityviai. Nes be pozityvumo, dings ir viltys, atsiras tik daugiau problemų. Nieko nelaukdama, grifiukė išsitraukė iš savo suknelės kišenės, lazdelę ir ja nukreipė į Luną. Dar šiek tiek pastovėjo ir bandė įsitikinti, kad kerai tokie.
- Aqua Eructo ! - Surėke aiškiai kerus ir užsimerkė. Tikėjosi, jog vandens srovė bent prilies švilpynės mokinę. 



*

Neprisijungęs Luna Evanns

  • II kursas
  • *
  • 77
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • L+V will never be together
Luna įžengė į didžiąją sale ir užlipo ant pakylos. Prasidėjo pirmoji mergaitės kova. Evanns velniškai bijojo. Tikiuosi varžovė nebus labai stipri nenoriu labai susižeisti. Švilpė šyptelėjo mergaitei ir pati prisistatė:-
Aš Luna Evanns iš švilpynės koledžo ir beje Christina tikiuosi žaisim sąžiningai ir be nedovanotinų kerų.- Evanns nusišypsojo ,tačiau lazdelės kelti dar ne norėjo. Abejoju ar iš viso gerai padariau ,kad čia užsirašiau nežinia kaip galiu nukentėti ir net nelabai noriu žeisti ir mergaitės ,juk nesu koks velnias aš ,juk švilpynės mokinė kaip kitaip. Luna tikrai bijojo nenorėjo žeisti nei savęs nei Christinos ,bet jau per vėlu kito pasirinkimo tiesiog nebe buvo. Kito kelio nėra aš turiu laimėti net gi jeigu Granger reikės vesti į ligoninę ,bet apie tai geriau nė negalvoti yra kaip yra Evanns drebančiomis rankomis išsitraukė savo burtų lazdelę. Tikiuosi  ,kad nebus taip kaip buvo per kerėjimo pamoką. Aš turiu tai padaryti. Luna negalėjo nustoti save motyvuoti mintyse tai buvo vienintelis kelias į laimėjimą. Švilpė stipriau suspaudė savo lazdelę ir dar kelias minutes galvojo kokius kerus panaudoti. Ir viena minutę sušuko.:-
Duro!  Ir kerai nuskriejo tolyn.
Sono fuori di testa, ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa, ma diversa da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
RPG vertinimas

Christina Granger: 9
Luna Evanns: 7

Dalyvių RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Christina Granger [9] – Luna Evanns [7] = RPGR [2]

Christina Granger = RPGR [2]
Luna Evanns = RPGR [0.0]

Bendros dalyvių kurso ir RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Christina Granger – DKR [1] + RPGR [2] = BR [3]
Luna Evanns – DKR [0.0] + RPGR [0.0] = BR [0.0]

Dalyvių pranašumo koeficientų apskaičiavimas

Christina Granger BR [3] – Luna Evanns BR [0.0] = DPK [3]
Luna Evanns BR [0.0] – Christina Granger BR [3] = DPK [-3]

Kauliuko ridenimas panaudotų kerų sėkmingumui nustatyti

Christina Granger: 4
Luna Evanns: 5

Kauliuko ridenimas kerų į priešininką nukreipimui nustatyti

Christina Granger: 2
Luna Evanns: 1

Christina Granger sėkmingai atlieka kerus.
Luna Evanns sėkmingai atlieka kerus.
Christina Granger nukreipia kerus į Luną Evanns.
Luna Evanns nukreipia kerus į Christiną Granger.

Dvikova tęsiama

Susidūrus Christinos Granger ir Lunos Evanns kerams dalis vandens virsta keliais kumščio dydžio akmenimis, kurie krenta ant pakylos, tarp dvikovos dalyvių.
Luna Evanns kitame RPG rate gali panaudoti sukurtus akmenis.
Dalyviai savo 2 RPG rato pranešimus turi parašyti iki 2021-06-30 21:00.

*

Neprisijungęs Luna Evanns

  • II kursas
  • *
  • 77
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • L+V will never be together
Lunai pavyko ir tai buvo tiesiog nuostabu ir Luna be galo tuo džiaugėsi. Tačiau tai dar tik pradžia ir Evanns turėjo kovoti toliau. Viskas tiesiog nuostabu maniau Christina norės mane sužeisti daug stipriau. Švilpiukė nusišypsojo ,bet baimė vis vien  niekur nedingo laimėjimas jai davė tik šiek tiek daugiau pasitikėjimo savimi. Dar po kiek laiko Luna ištarė :
- Na ką gi Christina maniau esi kur kas stipresnė ,bet pirmame raunde vis vien nelaimėtum.-Evanns dar karta nusišypsojo ,tačiau vaikiškiems žaidimams laiko tikrai nebuvo. Na jo vis tik reikėtų būti atsargesnei su žodžiais vis tik neaišku ką ta mergaitė galėtų sugalvoti. Laikas ėjo ir kerus reikėjo sugalvoti kuo greičiau.  Dar pora minučių Luna tiesiog žiūrėjo į savo priešininkę galvodama kokis kerus paleisti. Taigi manau akmenis kol kas pasiliksiu aišku jais gali pasinaudoti Christina ,tačiau ta mintis kuria dabar turiu yra tiesiog tragedija kitam kartui tikrai sugalvosiu ką geresnio. Luna apėmė panika ,nes į galva nešovė nieko ,tačiau dėl akmenų ji buvo tvirtai apsisprendusi. Dar pora minučių stovėjimo ir Lunos veide pasirodė šypsena  Evanns nukreipė savo lazdelę į varžovę ir sušuko:
- EXPELLIARMUS! Ir mergaitės paleisti kerai nuskriejo į kitą salės galą. 
Sono fuori di testa, ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa, ma diversa da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Vanduo išsitėškė ant pakylos. Christina pradėjo staugti. Juk šukuoseną, vanduo prilietė! Mergaitė piktai žiūrėjo į Luną. Šį kartą, bandė iš visų jėgų pasistengti ir neleisti švilpynės mokinei laimėti. Tai būtų taip neteisinga. Net negalėjo patikėti, jog jaunesnei mergaitei, pavyko kerai! Garbanė net nežvilgtelėjo į aplinkui esančius žmones, buvo per daug gėda. O jeigu koks David, pamatė, kad geriausiai princesei nepavyko kerai, išvis baisu!  Šios mintys, labai trukdė grifiukei susikaupti. Nieko negalėjo pakeisti, laiko atgal negalima atsukti. Bet.. Bet galima sugalvoti ką nors geresnio. Galbūt kerus, kurie šiek tiek sužeistų Luną, o gal kerus kurie leistų Christinai laimėti? Reikėjo greičiau galvoti. Išgirdusi tokius žodžius iš šviesiaplaukės, vos nenualpo.
- Tu nesupranti! Čia tiesiog gavosi nesusipratimas! Aš esu gera kerėtoja, už tave tikrai geresnė..- Atkirto princesė, visa susinervinusi.
Dabar, Dabar tikrai buvo pasiruošusi nužudyti mergaitę, na, gerai, nenužudyti, bet gerai ją pamokyti. Nieks šitaip negali elgtis, su karališkos šeimos atstove. Aišku, galbūt dėl to, nes nelankė kerėjimo, apsileido su šiuo mokslu, daugiau linksmybių nei mokslų. Iš dalies, buvo ir pati kalta. Mergaitė sugalvojo, kokius kerus naudoti. Šie kerai, jie tikrai turėjo praversti. Išgirdusi Lunos puolimą, ryšliai, garsiai, puolė atgal. Mostelėdama lazdele, suklykė:
- Tarantallegra!



*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
RPG vertinimas

Luna Evanns: 5
Christina Granger: 9

Dalyvių RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Christina Granger [9] – Luna Evanns [5] = RPGR [4]

Luna Evanns = RPGR [0.0]
Christina Granger = RPGR [4]

Bendros dalyvių kurso ir RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Luna Evanns – DKR [0.0] + RPGR [0.0] = BR [0.0]
Christina Granger – DKR [1] + RPGR [4] = BR [5]

Dalyvių pranašumo koeficientų apskaičiavimas

Luna Evanns BR [0.0] – Christina Granger BR [5] = DPK [-5]
Christina Granger BR [5] – Luna Evanns BR [0.0] = DPK [5]

Kauliuko ridenimas panaudotų kerų sėkmingumui nustatyti

Luna Evanns: 3
Christina Granger: 5

Kauliuko ridenimas kerų į priešininką nukreipimui nustatyti

Luna Evanns: 4
Christina Granger: 1

Luna Evanns sėkmingai atlieka kerus.
Christina Granger sėkmingai atlieka kerus.
Luna Evanns nenukreipia kerų į Christiną Granger.
Christina Granger nukreipia kerus į Luną Evanns.

Dvikova tęsiama

Christinos Granger paleisti kerai priverčia Luną Evanns šokti. Nors kerų paveikta ji šoka labai gerai, vienu momentu jai vis tiek viena koja užkliūna už kitos ir Luna Evanns skaudžiai krenta ant pakylos. Patirta bendra žala - 2/3.
Luna Evanns kitame RPG rate gali panaudoti sukurtus akmenis.
Dalyviai savo 3 RPG rato pranešimus turi parašyti iki 2021-07-01 21:00.

*

Neprisijungęs Luna Evanns

  • II kursas
  • *
  • 77
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • L+V will never be together
Na ir nesėkmė Luna gana skaudžiai krito nuo Christinos paleistų į ją kerų ,tačiau tai dar tikrai ne turnyro pabaiga ir reikėjo kovoti toliau. Na jo vieną kartą pavyko kita karta ne tai dar absoliučiai nieko nereiškia. Evanns tikrai labai pyko ant savo varžovės , tačiau nudėti ją ar labai smarkiai sužeisti noru nedegė.
 Lunai svarbu buvo laimėti  ar bent jau pačiai likti ne smarkiai sužeistai. Dar kelias minutes Luna tiesiog stovėjo galvodama ką atsakyti Christinai. Po kiek laiko ramiai ištarė:
- Žinai Cristina, tavo vietoje aš savęs taip neaukštinčiau nesvarbu iš kokios tu šeimos bebūtum tie kurie tikrai norės su tavimi draugauti ,tiems tai visai nerūpės be to dar pažiūrėsim kuri iš mūsų geresnė.- Baigusi kalbėti Luna lengvai šyptelėjo. Žinoma taip buvo galima buvo stovėti dar ilgai ,tačiau laiko nebuvo labai daug ir reikėjo galvoti naujus kerus. Ir štai Evanns ir vėl pradėjo jaudintis net beveik verkti. O jeigu man ir vėl nepavyks? Ta mergaitė gali pradėti tyčiotis ,bet veikti vis vien reikia. Dar kelias minutes švilpė tiesiog stovėjo ir mąstė paskui iškėlė savo burtų lazdele ir tvirtai ją suspaudė ,tačiau kerų nesugalvojo. Kerų žinoma galybės ,bet o kas jeigu... Net nebaigusi minties mergaitė nusitaikė į priešininkę ir sušuko:
- Incendio! Švilpiukės paleisti kerai šovė tolyn ,o pati Luna vylėsi ,kad pasiseks.




« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Luna Evanns »
Sono fuori di testa, ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa, ma diversa da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Puikumėlis! Tokie apmąstymai, iš tikrųjų padėjo grifų gūžtos mokinei. Mergaitė šį kartą tiesiog susikaupė ir atidavė vos ne visas, savo jėgas. Na ir štai, Luna buvo kažkiek sužeista. O Christina… Christina liko sveikutėlė kaip ridikas darže. Tik iš jaudulio, šiek tiek svaigo galva. Kai Luna Evanns tėškėsi ant pakylos, princesė truputėlį nusijuokė. Ne dėl to, nes antrakursė buvo smarkiai užsigavusi, o dėl to, nes pats vaizdas atrodė juokingai - šokti unikalius šokio judesius ir dar taip profesionaliai!
- Hm… Ar tikrai aš jau tokia prasta kerėtoja? - Paklausė ir savęs ir priešininkės grifiukė. Garbanė savimi didžiavosi, juk ne visi galėtų parversti priešą, šitaip skaudžiai ir dar su magijos pagalba padėtų šokti priešininkei, galėjo netgi dalyvauti šokių konkurse. Iškart Luna būtų laimėjusi!
Taip, princesei pasisekė, bet … bet net nesiruošė padėti atsistoti švilpiukei! Na žinoma, tai būtų per daug savęs pažeminimas, karališkos šeimos atstovei. Gerai, reikia neprisisvaigti iš anksto, nes kitaip… kitaip bus tas pats, kas buvo pirmame raunde. - katastrofa. Reikėjo galvoti kaip vėl užleisti kokius geresnius kerus, nei prieš tai ant Evanns ir džiaugtis kartu su kitais, kad galės kovoti su kitu priešininku, kuris laimėjo dvikovų turnyre. Bet nuspėti ateities, Karaliaus dukra negalėjo, dar nebuvo žinoma ar ji laimės prieš Luna. 
 Mokinė susikaupė, pradėjo jau rimtai, bei greitai svarstyti, kokius kerus taisyklingiau panaudoti šią akimirką.
 Ši nukreipė lazdele į Luną, susiraukė ir ramiai, kuo taisyklingiau mostelėjo lazdelę ir rišliai ištarė burtažodį, norėdama apsiginti su dūmų kamuoliais nuo Lunos Evanns paleistų kerų:
- Fumos Duo, - Ištarė dėstingai kerus ir staigiai atsigulė ant pakylos, kad Lunos nukreipta lazdelė į rudaplaukę pataikytų viršun, o kai ši pati buvo atsigulusi ant pakylos raudonuose dūmuose nebesimatė Christin'os Granger.



*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
RPG vertinimas

Luna Evanns: 5
Christina Granger: 3

Dalyvių RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Luna Evanns [5] – Christina Granger [3] = RPGR [2]

Luna Evanns = RPGR [2]
Christina Granger = RPGR [0.0]

Bendros dalyvių kurso ir RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Luna Evanns – DKR [0.0] + RPGR [2] = BR [2]
Christina Granger – DKR [1] + RPGR [0.0] = BR [1]

Dalyvių pranašumo koeficientų apskaičiavimas

Luna Evanns BR [2] – Christina Granger BR [1] = DPK [1]
Christina Granger BR [1] – Luna Evanns BR [2] = DPK [-1]

Kauliuko ridenimas panaudotų kerų sėkmingumui nustatyti

Luna Evanns: 4
Christina Granger: 2

Kauliuko ridenimas kerų į priešininką nukreipimui nustatyti

Luna Evanns: 5
Christina Granger: 4

Luna Evanns sėkmingai atlieka kerus.
Christina Granger sėkmingai atlieka kerus.
Luna Evanns nenukreipia kerų į Christiną Granger.
Christina Granger nenukreipia kerų į Luną Evanns.

Dvikova tęsiama

Lunos Evanns paleisti kerai atsimuša į sieną, esančią už Christinos Granger.
Christina Granger sukuria raudonus dūmų debesis, kurie žalos niekam nedaro.
Lunos Evanns patirta bendra žala - 2/3.
Luna Evanns kitame RPG rate gali panaudoti prieš tai sukurtus akmenis.
Dalyviai savo 4 RPG rato pranešimus turi parašyti iki 2021-07-02 21:00.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Cha, Christinai pavyko! Vėl! Deja, pavyko kerai, bet dūmai… dūmai nieko nepadarė Lunai Evanns. Princesė atsistojo. Apsidairė, ir beviltiškai žvilgtelėjo į savo lazdelę. Nu viskas, dabar jau tikrai, reikės imtis kažko geresnio. Galbūt panaudoti kerus, kurie sužeistų švilpę ir nebereikėtų garbanei, kankintis, sukti galvą dėl kerų, stovėti nepatogiai ant pakylos.
- Ach, ne tau suprasti. Aš esu princesė, o su princesėmis elgemasi taip kaip…. Taip kaip su savo motina,- Nesugalvojusi geresnio atsikirtimo, piktai pasižiūrėjo į Luną.
  Taip, tie sunkūs kerai… juos buvo sunku atsiminti. Apie juos tikrai, Christina buvo apsiskaičiusi ir žinojo judesį, kaip tinkamai juos panaudoti. Tik dabar, dabar nelabai galėjo atsiminti. Mergaitė nenorėjo laukti, nenorėjo būti antra, norėjo pradėti kerus pirma ir kuo greičiau laimėti ir skuosti iki kokio nors ežerėlio. Tai jau buvo ant nervų, nuo nervų, nutekėjo kelios ašaros. Christinai Granger šiek tiek pagailo Lunos, negalėjo suprasti kodėl, bet juk, su jaunesniais nereikia elgtis taip kaip su šiukšlėmis. Žinoma, grifė bandė laimėti, prieš savo varžovą tikrai nesiruošė nešioti arbatėles ir visiškai, be jokio noro laimėti, leisti Evanns pulti. Karaliaus dukrelė, susikaupė, ištraukė lazdelę, nukreipė ja į Luną. Ruošėsi mostelėti ir sakyti burtus, bet vėl, jai pagailo. Tie kerai, jie nėra saugūs ir tikriausiai… labai skaudės.
- Atleisk, - Atsiprašė nieko negalėdama pakeisti ir pagaliau mostelėjo lazdele. - Mucus ad Nauseam !



*

Neprisijungęs Luna Evanns

  • II kursas
  • *
  • 77
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • L+V will never be together
Na ką gi Lunai ir vėl nepasisekė mergaitė žinoma nusiminė. Evanns suprato, kad Granger pasiruošusi laimėti nesvarbu Luna. Švilpė ir pyko ir liūdėjo, nes nors ir nenorėjo labai smarkiai sužeisti varžovė, bet labai smarkiai norėjo laimėti. Velniai griebtų! Kodėl aš turiu kovoti su už save vyresne mergaite kuri dar ir be galo padikelusi man ji ne velnio nepatinka, [bet žeisti jos labai nenoriu. /i] Evanns piktai pažiūrėjo į Christina ir dar po kelių minučių kiek įmanoma ramiau ištarė:
- Ko tu sieki iš šitos kovos Granger? Manau būtų geriau tau tiesiog pasiduoti jeigu manai, kad laimėjusi tave šeima ar draugai mylės labiau tai gerokai klysti. - Baigusi kalbėti Luna pabandė kiek įmanoma maloniau nusišypsoti. Net gi blogiausioje situacijoje reikia stengtis būti mandagiai. Švilpė dar kartą šyptelėjo, bet jau šiek tiek pirkčiau laiko vėl nebuvo reikėjo galvoti kerus arba naudoto akmenis, tačiau prieš tokią varžovę kaip Christina tai nieko gero. Taigi Luna nusprendė naudoti kerus tik buvo klausimas kokius? Tai mergaitei tiks bet kas jos man ne nugalėti. Evanns nusitaikė į Christina Granger ir ištarė:
- Obliviate.   Luna be galo vylėsi sėkme ji turėjo laimėti tiesiog privalėjo.
Sono fuori di testa, ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa, ma diversa da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
RPG vertinimas

Christina Granger: 7
Luna Evanns: 4

Dalyvių RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Christina Granger [7] – Luna Evanns [4] = RPGR [3]

Christina Granger = RPGR [3]
Luna Evanns = RPGR [0.0]

Bendros dalyvių kurso ir RPG pranešimo įvertinimo reikšmės apskaičiavimas

Christina Granger – DKR [1] + RPGR [3] = BR [4]
Luna Evanns – DKR [0.0] + RPGR [0.0] = BR [0.0]

Dalyvių pranašumo koeficientų apskaičiavimas

Christina Granger BR [4] – Luna Evanns BR [0.0] = DPK [4]
Luna Evanns BR [0.0] – Christina Granger BR [4] = DPK [-4]

Kauliuko ridenimas panaudotų kerų sėkmingumui nustatyti

Christina Granger: 1
Luna Evanns: 2

Kauliuko ridenimas kerų į priešininką nukreipimui nustatyti

Luna Evanns: 5

Christina Granger nesėkmingai atlieka kerus.
Luna Evanns sėkmingai atlieka kerus.
Luna Evanns nenukreipia kerų į Christiną Granger.

Dvikova tęsiama

Lunos Evanns paleisti kerai nuskrieja greta Christinos Granger.
Lunos Evanns patirta bendra žala - 2/3.
Luna Evanns kitame RPG rate gali panaudoti anksčiau sukurtus akmenis.
Dalyviai savo 5 RPG rato pranešimus turi parašyti iki 2021-07-03 21:00.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Christina supyko. Stipriai. Jau buvo pasiruošusi, vožti Lunai per galvą. Juk kova taip ilgai trūko, norėjosi kuo greičiau laimėti. Vis nepavykdavo, arba nukreipdavo kerus kažkur kitur. Galbūt dėl to, nes mažai treniravosi. Nors tai, tai buvo ne tiesa. Mergaitė treniravosi nuo pirmo kurso, tik tiek, kad varžovė buvo užsispyrusi ir niekaip nedavė princesei laimėti.
- Apsiramink, Luna, - Neištverdama, grubokai atsakė grifų gūžtos mokinė. - Mane visi ir visados dievins, kad ir pralaimėčiau. O tu? Tu geriau patylėk ir galvok kaip prieš mane priešinsiesi, nes šį kartą aš tikrai laimėsiu,- Nedraugiškai šyptelėjo, atsitraukė toliau. Ji rimtai norėjo ištrinti mano atmintį, kaip jai negėda.. Čia tas pats kas aš savo tėvui duočiau į galvą. - Niekaip negalėjo patikėti, Christina. Pastovėjusi, pamatė, kad ant pakylos, numestas kaspinas. Mergaitė atsitūpė ir pasiėmė savo eksesuarą. Stipriai užsirišo. Tuomet, paėmė savo lūpų dažus ir perbraukė per lūpas. Dabar, dabar turėjo daug geriau atrodyti, nes greitai užleis kerus, nuo kurių koks šuniukas gal net numirtų. Atsiraitojo suknelės rankoves, nužvelgė piktai Luną. Va dabar prasidės karas. Jeigu šį kartą nebepavyks, garbanė tiesiog trenks Lunai, ji bus sužeista ir pergalė atiteks grifiukei. Pasiėmusi lazdelę, nukreipė ja į švilpę ir mostelėjo, tardama burtažodį.
- Cheering Charm!!- Suklykė. 



*

Neprisijungęs Luna Evanns

  • II kursas
  • *
  • 77
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • L+V will never be together
Na ką gi Lunai ir dar kartą nepavyko mergaitė ir pyko ir liūdėjo beveik verkė ji be galo norėjo laimėti, o ta bjaurybė Granger jai tik trukdė.  Žinoma Evanns vis vien stengėsi būti mandagi ir labai ne žaloti savo varžovės nors švilpė jau tikrai ėmė jos nekęsti. Nejaugi ta Christina Granger mano, kad yra geresnė už mane? Ir tai, kad ji Princesė jai nieko neduos. Luna piktai šyptelėjo Christinai nors apskritai to ir nelabai norėjo. Dar kiek palaukusi švilpiuke kuo ramiau pasakė :
-Pirmas dalykas Christina, galėtum su manimi taip grubiai nekalbėti, nes kaip princesei tai nei kiek nedera ir aš tik norėjau tau paaiškinti draugiškai, o antra nesijaudink sugalvosiu kaip man nuo tavęs apsiginti. - Baigusi kalbėti Luna dar kartą šyptelėjo, nes reikėjo išlikti draugiškai ir ramiai taip mokino mama.  Gerai vargu ar turim labai daug laiko taigi vėl arba kerai arba akmenys taip kaip turiu labai panaudosiu tuos prakeiktus akmenis ir pažiūrėsime kas iš to išeis jeigu ne nemaniau, kad tai galas. Švilpė šyptelėjo džiaugdamasi. - Na ką Granger, už baikim šitą dvikovą. Luna pasiėmė arčiausiai esantį akmenį ir metė ji į Christina.
Sono fuori di testa, ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa, ma diversa da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro