0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Stela Dragring

 • II kursas
 • *
 • 44
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Stela jau buvo begalvojanti, kad mergaitė nesutiks bet tada ji išgirdo atsakyma ir tas atsakymas buvo teigiamas. Taip, taip! Ačiu tau, kad sutikai. Mintyse padėkojusi varniukė pastebėjo, kad Charlotte Wolfman, mergaitė su kuria ji susitarė atlikti praktiką jaudinasi gali būti labiau už ją. O aš jau maniau, kad jaudintis labiau neimanoma. Pasirodo netaip jau aš ir bijojau. Hi, hi, hi. Aišku Stela juokėsi ne iš Wolfman, o iš savęs. Ir galutinai įsidrasinusi  Stela pradėjo laukti kol Charlotte gryš su grūdais. Belaugdama varniukė apžiurinėjo narvelį kuriame tupėjo karvelis. Jis atrodė gan mielas nors ir buvo baltas. Pirmakursė manė, kad karveliams tinka visos spalvos bet tik ne balta. Nors gal visi Prancūziškieji karveliai balti. Tik kam gi reikia išveisti būtent baltų karvelių rūšį? Gal, kad nebūtu taip gerai matomas danguje kai skrenda. Taip nusprendusi varniukė pamatė, kad Charlotte jau gryžta su grūdais ir atsargiai atidarė nervelio dureles, kad tik karvelis neišskristu.
- Jeigu tu nesupyksi tai aš norėčiau pabandyti jį išmokyti pirmosios komandos. - tarė Stela, paėmė į saują šiektiek grudų ir pasižiurėjo į paukštį. Tik prašau neapvilk manęs. Juk galime susitarti, ką? Pirmakursei pasirodė, kad karvelis jai jyg linktelėjo, lyg galvą krestelėjo.
- Karveli mielas, tau reikės kai ištiesiu ranka ant jos nutūpti. - taip pasakiusi varniukė paglostė karvelį ir parodė kaip išties ranką. Poto parodė ranką kurioje laikė grūdus.
- Užskridęs ant ištiestos rankos gausi grūdų. Nagi, užskrisk ant rankos. - ir pirmakursė pasistengusi nutaisyti griežtą miną, sakančia tu privalai tai padaryti, pažiurėjo į karvelį, o tada ištiesė ranką. Prancūziškasis karvelis pakilo ir šiektiek paskido į kairę. Ne, tu negali nuskristi. Tik nenuskris, prašau tik nenuskrisk.  Susijaudinusi Stela atsisuko į karvelį ir tas lyg jos mintis išgirdęs apsisuko ir nutupė ant varniukės rankos. Taip, taip, taip, pavyko ! Pirmakursės veide pasiodė šypsena. Ji dar karta pakartojo pirmają komandą ir antra karta karvelis iškarto užskrido. Poto ir Charlotte išmokė karvelį pirmos komandos. Kai Prancūziškasis karvelis jau klausė abiejų varniukiu, jos baigė pirmają komandą.
- Gal tu išmokyk jį antros komandos?
Stela šypsodamasi atsisuko į Charlotte Wolfman ir laukė jos atsakymo...


« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Stela Dragring »

*

Neprisijungęs Čilali Liepsnutė

 • I kursas
 • *
 • 13
 • Taškai:
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
    Čilali niekada taip nesidžiaugė susargdinusi šunį, kaip džiaugėsi per vieną magiškų gyvūnų priežiūros pamokų. Mergaitė nepagalvojo, kad šunims (o juolab trims jo galvoms, besidalijančioms vieną skrandį) vynuogių duoti nevalia. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, - linksmai mąstė klastuolė, sekdama akimis profesorių. Ji jau įsivaizdavo, kaip KPC lekia rydamas mielutėlius balandžius - tarsi geltona išsižiojusi galva tame žiobariškame žaidime.
    Užduotis buvo lengvut lengvutėlė, bent jau Čilali, girių dvasiai ir visų gyvūnų globėjai. Treniruoti balandį? - mintyse prunkštelėjo Liepsnutė. - Jis, atrodo, nėra susipažinęs su manuoju šuneliu, antraip būtų atleidęs nuo šios mano laiką gaišinančios užduoties... Na, bet pareiga yra pareiga, mergaitė tą suprato. Jis turbūt nenori išskirti manęs ir taip supriešinti klasės, - nutarė ji, eidama link grūdų. Ji neturėjo žalio supratimo, kaip iškrapštyti balandį iš narvelio, todėl tiesiog pravėrė dureles ir plikais pirštais stvėrė paukštį. Jei ne šokas, balandis turbūt būtų kirtęs Liepsnutei per pirštus, bet pati mergaitė jo tylumą suprato kaip galvos nulenkimą prieš gaivališką jos jėgą. Mano aura spinduliuoja visų gyvūnų prielankumu... - svajojo faktą konstatavo klastuolė, o tada apsidairė, ieškodama porininko. Ir ką tu pasakysi? Netoliese sėdėjo ta verksniukė grifė, tiesa, dabar jos veidui kažkas buvo negerai. Gal susirgo?
 - Alio? Ar tave išbėrė? Klausyk, ar tai užkrečiama? - šūktelėjo Čilali per kelis metrus nuo grifės. - Aš tikrai neplanuoju užsikrėsti, artėja Kalėdos.

*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • II kursas
 • *
 • 65
 • Taškai:
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Šarlotei nesisekė... Niekas jos nemėgo, jis nesuprato, kas vyksta pamokoje, profesorius šnekėjo visiškai nesuprantamus dalykus, o ant veido prilipo kažkokie daiktai... Mergaitė nepagalvojo, kad tai yra tie patys grūdai, į kuriuos ji įmerkė veidą, tad dabar verkė dar labiau, nes galvojo, kad tai dar viena ją užgriuvusi nelaimė. Nelaimei, ji nespėjo iki galo išsiverkti, nes išgirdo kažkokį pašaipų balsą. Nenoriai pakėlė akis ir pamatė tą pačią mergaitę, kuri iš jos tyčiojosi per praėjusią magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoką, kurios grifiukė taip pat visiškai nesuprato.
- Kas ar užkrečiama? - labai tyliai paklausė ji. Niekaip negalėjo suprasti, ką ta bjauri mergaitė turi omenyje. Šarlotė labai nedraugiškai žiūrėjo į ją ir galų gale atsistojo. Reikėjo pasiimti karvelį, tik kaip tą padaryti, kai kažkur klasėje siautėja gyvatė?.. Apsižvalgiusi po klasę ji sugebėjo suprasti, kad tikriausiai reikia išsitraukti tą paukštį, kuris yra ant jos pačios stalo stovinčiame narve. Šarlotė kiek lengviau atsiduso, bet vis tiek šniurkštelėjo. Ji atidarė narvą, ir paukštis nieko nelaukęs išpuolė laukan. Ką jai daryti dabar?.. Mergaitė dar kartą šniurkštelėjo. Ką daugiau daryti, kai šitaip siaubingai nesiseka?..
- Gal paskolinsi man savo balandį? - įsidrąsino paklausti Šarlotė tos nemalonios mergaitės. Nelaimei, visi kiti mokiniai atrodė pernelyg užsiėmę, tad liko tikėtis, kad ši mergaitė sutiks dirbti su vienu paukščiu... Dabar grifiukė neverkė, bet buvo pasiruošusi prireikus vėl skubiai tą padaryti.
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • IV kursas
 • *
 • 124
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Davidas garsiai ir demonstratyviai atsiduso. Jis labai tingėjo atlikti praktiką. Kodėl tas profesorius negali užduoti teorinio klausimo? Per tą laiką bent jau būtų galima pamiegoti! Bet ne, būtinai reikia viską suorganizuoti taip, kad reikėtų dirbti nuo pamokos pradžios! O ką dabar daryti, kad mokyklos genijus tingi? Jeigu jis sėdės ir nieko nedarys, mokytojas būtinai prisikabins ir pradės aiškinti, kad reikia dirbti! Ne, toks variantas Davidui visiškai netiko. Berniukas atidarė balandžio (balandžiai, karveliai - koks skirtumas?!) narvelio dureles ir atsargiai ištraukė paukštį.
- Na, tūpk, - suburbėjo Davidas, visai pamiršęs apie grūdus. Paukštis, savaime suprantama, to nepaisė, tad berniukas ilgainiui pasidarė nepatenkintas. - Tūpk!
Bet kokias paukščio pastangas paklusti (juk jis tikrai stengėsi!) pertraukė kažkokia mergaitė, pasiūliusi dirbti kartu. Davidas nelabai klausėsi, ką kalbėjo profesorius, taigi nelabai suprato, kam čia reikia dirbti poromis. Negi aš ją turiu treniruoti? visai suglumo berniukas, bet pakėlė akis į koledžo draugę.
- Na... Dirbsiu, - nutęsė Davidas, ir tada jo mintyse atsirado nuostabi idėja. Tereikia, kad mergaitė išsitrauktų savo paukštį! Tada jis pasilinksmins, o kad nukentės klastuolė, berniukui mažai terūpėjo! Tiesa, reikėjo nesukelti nė menkiausio įtarimo, taigi Davidas neutraliu tonu pridūrė: - Tik neišgirdau visos užduoties. Ką mes tiksliai turime padaryti?

*

Neprisijungęs Arletė Russell

 • IV kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
  Jeigu viename iš suolų įsitaisiusios mergaitės atmintis neiškrėtė nemalonaus pokšto, jaunoji burtininkė dar nebuvo apsilankiusi profesoriaus Beaumont vedamoje pamokoje. Mokslo metų pradžioje magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoka neatrodė, kaip pats reikalingiausias dalykas, tačiau šiuo metu viskas apsivertė aukštyn kojomis ir Arletė suprato, kad praleisti dar vienos šio dalyko pamokos paprasčiausiai negalėjo. Žinant situaciją su tuo paukščiu, kurio draugiškumas išgaravo jau ilgam laikui, vienuolikmetė privalėjo išsiaiškinti viską, kas tik įmanoma. Su gyvūnais susijusi pamoka tam atrodė viena tinkamiausių.
  Šviesiaplaukė nustebo sužinojusi, kad šios pamokos tema buvo prancūziškieji karveliai, o juk žiobariški karveliai buvo paukščiai, tad magiškieji taip pat turėjo būti tokie pat. Tai reiškė, kad mergaitė turėjo dar daugiau šansų išsiaiškinti viską apie skraidančius sutvėrimus, kadangi tikėjo, kad kiekvienas mielas gyvūnėlis kažkokiomis savybėmis buvo panašus ir į jos augintinį marso sakalą.
  Ar būtina dirbti porose? - liūdnai šyptelėjo mergaitė ir apsidarė pažiūrėti ar egzistavo bent vienas mokinys dar nesusiradęs bendraamžio norinčio dirbti kartu. Pakilusi nuo suolo pastebėjo mergaitę, su kuria jau teko bendrauti, o tai nebuvo blogai. Arletė galvojo, kad dirbti su jau pažįstamu asmeniu turėjo būti daug lengviau, nei su tuo, kurį mato pirmą kartą gyvenime. Juk nereikėdavo prisistatyti ar kalbėti temomis, kurios nebuvo susijusios su praktikos užduotimi, vaikai galėjo iš karto imtis darbo, o varniukei tai atrodė nuostabu. Taip galėjo greičiau uždirbti taškų Varno Nago koledžui ir sužinoti kažką naujo.
  - Sveika, Lili, - šiltai šyptelėjo, greitu žingsniu priėjusi prie grifiukės. - Nori atlikti praktiką drauge? - pasidomėjo magė tikėdamasi teigiamo atsakymo iš šios šviesiaplaukės.

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 176
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Levandos širdis nusirito į kulnus, kuomet paukštis kuo puikiausiai įvykdęs antrąją komandą nusprendė tėkštis į spintą. Na, bent jau atrodo pakankamai sveikas.
Merginoms nusprendus, jog trečiosios užduoties raktinis žodis bus "kalėjimas", Levanda strypčiodama apie karvelį ir saujoje laikydama sudrėkusius grūdus, bandė paukštį prisikviesti į narvą, bet, žinoma, nesėkmingai. Kad tik vėl nesitėkštų kur nereikia. Kad ir kiek kartų griežtai, o vėliau ir meiliai, ji bandė prisikviesti paukštį šis tik bukai spoksojo savo stiklinėm akim. Visai praradusi viltį, ši savo atšalusį, sustingusį delną įkišo į paukščio narvelį ir kiek piktesniu balsu tarstelėjo "kalėjimas". Paukštis įvykdė komandą. Raudonplaukė lengviau atsikvėpė, nors nebuvo tikra, jog paukščio prisiviliojimas maistu nėra sukčiavimas.
Vėliau mergina raštelėjusi kelis sakinius apie šiokius tokios keblumus kilusius atliekant praktiką, atidavė pergamentą mokytojui.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Katherine Silverstone

Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
   Jau ėjo treti metai, kaip Rafael Beaumont dėsto magiškų gyvūnų priežiūrą, o dar niekas nepasikeitė klasėje ar profesoriaus išvaizdoje, taip, taip kiekvieną kartą būdavo įmantrus atneštas narvelis, terariumas pamokai, bet vėliau iš mėlynų akučių savininkės akiračio jie pasišalindavo, kaip skradžiai žemės vis ateidama į kitas magiško gyvūnų priežiūros pamokas.
  Baltaplaukė įdėmiai klausėsi mokytojaus, kad ko nors nepražiopsotų pamokose  ir gautų papildomų taškų uždirbdama grifų gūžtai taškų, bet viskas nebuvo daroma, tik dėl menkų taškų, bet ir dėl gyvūnėlių, kurie kiekvienoje pamokoje buvo vis unikalesni. Šįkart yra išimtis, kad prancūziški karveliai atrodė, kaip iš žiobarų pasaulio, bet neprilygstamos savybės vėl nustebino vokietę, kai apie juos plačiau papasakojo vyras nešiojantis Beaumont pavardę.
  Vėl pakišo koją mokytojas, tik pasakydamas, kad reikės treniruoti šiuos baltuosius sutvėrimus. Katherine nepasižymėdavo gabumais, kažką treniruoti, dar net gyvačių neištreniravo, nors prie jų jau gaišta laiką dvejus metus, o ką daugiau kalbėti apie paukščiukus? Jos per viena pmaoką, nieko neišmokysi, nebent tik juos suerzinsi ir jie iškris žaibo greičiu.
  Mergaitė giliai atsiduso ir nuleido galvą, kol neišgirdo žodžių " Jūs su savo porininku" iškart pasklido viltis, kad bematant kitas porininkas jau galės treniruoti, o ši tik susirinks partnerio laurus ir tik žiūrės, o taip pat jei jos partneriui ar partneriai pasiseks, netgi pakvies tą žmogutį, kad išmokintu ir gyvates išdresiruotų. 
  Mėlynomis akutėmis susikaupusi žiūrėjo kokį gi partnerį išsirinkti, net menkiausias garsas su cypiančiu balsu ją išgąsdintu, kai ši grifė buvo tokia susikaupusi, lyg sėdėdama ir piešdama paveikslą. 
  Po kelių sekundžių taip ir nutiko cypiantys plonas balselis sutrukdė surasti porininką su kuriuo dresuos gyvūna. Ši kaip mat atsisuko į plono balselio savininkę ir prakalbėjo:
   -Kas per pragaro šuo paleido tave?
  Po kelių sekundžių prisiminė tą šviesiaplaukę - Arlete, kuri buvo prie suolelio ir įkyriai žiūrėjo į gyvates, net neklausdama gyvačių draugės ar galima gyvačiukes glostyti, bet trečiakursė suvokė, kad čia būtų puiki auka, kuri padarys visą darbą ir netikrai, bet maloniai apsimetus šyptelėjo ir tarė:
   -Žinoma. Aš jau turiu idėjų, kaip treniruoti paukštį! - spindanti su džiaugsmų paėme laisvo suolo kėdę ir pritraukė prie savojo, o su rankos mostu parodė, kad gali sėstis šalia, - Sėskis, o dabar tau galiu papasakoti ką sugalvojau! - pasilenkė arčiau pirmakursės ir pašnibždomis prakalbo, - Aš būsiu protas, o tu kerėsi! - padarė trumpa pauzę ir tęsė, - Yra valdymo kerai, kurie padėtų greičiau išdresiruoti paukštį. Aš tau pasakysiu, kaip mostelti ir kokį burtažodį sakyti, o tu su savo burtų lazdele tai padarysi.  - šyptelėjo lūpų kampučių pažvelgus į Dzeusą ir sumurmėjo. - Sutinki?
 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Katherine Silverstone »

*

Neprisijungęs Čilali Liepsnutė

 • I kursas
 • *
 • 13
 • Taškai:
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
 - Nagi tos dėmės tau ant veido, - paaiškino nenuovokiąjai grifei Čilali ir, kad būtų aiškiau, paslaugiai dūrė pirštu (aišku, neprisilietė, gal ten drakonų raupai). - Prieš išeidama iš kambario žvilgterėk į veidrodį, gerai? Negaliu bendrauti su apsileidėle. - (Klastuolė vėl pamiršo, kad jos savaitę nešukuoti plaukai priminė išprotėjusio paukščio lizdą.)
    Ta nevykėlė paleido paukštį, bet Liepsnutė neketino jos teisti - na, argi kiekvienas gavo gyvūnų supratimo dovaną? Mergaitė giliai abejojo, ar ją turi ir pats profesorius Beaumont, bent jau sprendžiant iš deformuotos jo žalčio galvos.
 - Aišku, paskolinsiu, - dosniai ištarė Čilali, tačiau prie mergaičiukės artintis neketino. - Kol tu nusikratysi tą šlykštynę sau nuo veido, gal savo vardą pagaliau pasakysi? Mes bičiulės jau amžių amžius, bet mintyse tave tegaliu vadinti Žliumba Grife... Tai tikrai vargina. Tu maniškį, aišku, žinai, - pridūrė Čilali, tačiau nors galvą guldyk neprisiminė, ar būtent šiai mergaitei jau prisistatė. - Klausyk, kaip tiksliai pirma užduotis atrodo?.. Šito profesoriaus balsas migdo ir aš nesuprantu, ar balandžių pešimą susapnavau, ar tai išties privaloma.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VI kursas
 • *
 • 851
 • Taškai: 118
 • 310 teleskopų (23-01-05)
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Trumpaplaukė mergaitė sėdėjo šalia ir širdo. Jai labai nepatiko kažkoks daiktas, stovintis ant stalo šalia didžiausios brangenybės. Elliw nepatenkinta žiūrėjo į profesorių, bet nė nesistengė klausyti, ką jis šneka. Netrukus vis tiek pamirš, tad kam ir stengtis?
Klastuolė norėjo patraukti teleskopą toliau nuo stalo krašto (maža kas gali atsitikti!), tačiau ranka netyčia užkliudė tą keistą daiktą, ir jis nuvirto ant grindų, sukeldamas didžiulį triukšmą. Aišku, durelės atsidarė, ir viduje buvęs padaras išsprūdo laukan.
- Padėkite! - garsiai sušuko Elliw žvalgydamasi, ar kur nors nepamatys Liucijos, Sabrinos arba Joanos trečiosios. Deja, nė vienos iš gerųjų mergaičių nepastebėjo, tad teks suktis iš situacijos pačiai. O tam, ko gero, reikėjo sugauti keistąjį padarą.
Elliw ryžtingai atsistojo ir nuvertė kėdę. Vis dėlto ji to nepaisė ir drąsiai žengė žingsnį į priekį. Nepastebėjusi nukritusio narvo velsietė užkliuvo už jo ir nusivertė ant grindų. Begriūdama užkliudė stalą, tad nuo jo nukrito teleskopas, labai gražiai nukritęs tiesiai Elliw ant galvos.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 19 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Arletė Russell

 • IV kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
  Žalsvas akutes turinti mergaitė nudžiugo. Tai, kad magiškųjų gyvūnų priežiūros pamokoje užduotą praktikos darbą galės atlikti kartu su pažįstama trečiakurse burtininkę privertė šyptelėti. Juk tai galėjo būti taip smagu ir galbūt Lili vardu prisistačiusi grifiukė norės draugauti su Arlete.. Viskas skambėjo tiesiog pasakiškai, tačiau varniukė suvokė, kad dresiruoti paukštį turėjo pradėti tuojau pat, na nebent, nebetroško uždirbti taškų Varno Nago koledžui, tačiau pažįstant šią vienuolikmetę tai nebuvo įmanoma.
  Patogiau įsitaisiusi ant kedės šalia šviesiaplaukės, Russell į nenuleido akių nuo Lili, tačiau mąstė, kaip galėjo pradėti daryti praktikos darbą. Juk pirma turėjo išmokyti karvelį komandos, kuri padėtų jam
  - Mes negalime taip daryti, - ramiai tarstelėjo. - Profesorius Rafael nepaminėjo valdymo kerų prie būdų, kuriuos galime naudoti dresiruojant paukštį, - atsikvėpė. - Net nemanau, kad šis būdas prisiskaitytų prie dresiravimo, juk karvelis net negalėtų to pakartoti be kerų pagalbos..
  Išsakiusi savo mintis vienuolikmetė tikėjosi, kad to užteks įtikinti grifiukę, kad bandyti panaudoti valdymo kerus nebuvo nuostabus sumanymas. Juk čia ne kerėjimo pamokos praktika, - toptelėjo jaunąjai burtininkei, bet mergaitė nusprendė, kad prie tos temos grįžti net gi nevertėjo. Tereikėjo pradėti ir pabaigti užduotį, kurią paskyrė profesorius Rafael. Norėdama tai įvykdyti pirmakursė pakilo nuo kėdės, kad geriau matytų prancūziškąjį karvelį, kuris dairėsi aplinkui, tupėdamas savo narvelyje. Tą pačią minutę mergaitė į delną paėmė grūdų bei pravėrė narvelį, tačiau paukštelis nė nesiruošė iš jo išlįsti.
  - Nagi.. - sumurmėjo magė. - Nutūpk, - užtikrintai pratarė ir stebėjo baltojo paukštuko judesius. Deja, paliepimas gyvūnėlio nepaveikė, tad varniukė tik liūdnai šyptelėjo ir pakartojo žodį dar kartą. Buvo visai pamiršusi, kad prie stalo jos turėjo laukti trylikametė panelė, tačiau galvojo, kad su drauge turės atlikti tik antrąją užduotį.
  - Nutūpk! - garsiai tarė mergaitė, ir, regis, prancūziškasis karvelis, kurį Arletė praminė Pikachu, pakluso jos komandai. Pikachu nusileido ant jos delno ir mergaitė tiesiog stebėjo jį savo žalsvomis akutėmis negalėdama patikėti, jog jos paklausė šis gyvūnėlis.
  Galbūt Ailaną verta pradėti dresiruoti? - pamintijo raganaitė švelniai perbraukdama per paukščiuko pilkšvas plunksas.

*

Katherine Silverstone

Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
  Arletės atsikalbinėjimas, nė kiek nestebino Katherine. Jai jau nuo pat pradžių atrodė, kad kalba su kosmonaute bus sunki ir susibendrauti dar sunkiau, o ką dar kalbėti, kad reikia pakeisti nuomonę šviesiaplaukei?
  Nesiginčijo, kas nebuvo, taip jau labai būdinga Silverstone, bet neturėjo laiko gaišti laiko pamokoje, tik ją priverčiant pasinaudoti lengvesnių kelių - kerais. Ši pasitvarkė savo plaukus, numetus už nugaros ir surauktais antakiais su žydromis akutėmis atsisuko į varniukę ir piktai prabilo atsilošusi į kėdę:
   - Tada rodyk ką moki!
  Pavartė akis ir sukryžiavo rankas ties liemenių ir težiūrėjo pirmakursės judesius ko ji imasi dresiruojant paukštį.
  Po kelių akimirkų, kai Varno Nago koledžo mokinei visai neblogai sekėsi gyvačių mergaitei tik užkilo pyktis, bet ne tik tai, o ir pavydas pasiekė viršūnes. Su piktų žvilgsniu į ją vis dėbtelėjo savo žydras akis ir staigiai atsistojo. Grubiai pagriebė Arletės petį ir pasodino ją į kėdę ir šmaikščiai prakalbo, norėdama parodyti, kad yra, bent kiek geresnė už tą neklaužadą, kuri lietė jos gyvates:
  - Žiūrėk, kaip dirba profesionalai. - netikrai šyptelėjo.
Iš pirmakursės rankų netrukus dingo pilkšva jautri būtybė ir atsidūrė Katherine's rankose. Paukščiuką perkėlė į kairę ranką ir laikė jį, o su dešine ranka pirštų pradėjo rodyti į paukštį pašnibždomis kalbant:
- Paukščiuk būk gerutis, tu manęs klausyk, o aš tau duosiu batoną. - trumpa pauzę numetusi akis į šviesiaplaukę ir vėl pažiūrėjo į karvelį. - Ne, tau netinka batonas. Nutuksi. Gerai, gausi maišą grūdų ar ko jus ten maitina, bet jei klausysi manęs, na ir tos kūtvėlos Arletės.
  Mergaitė neturėjo supratimo ar karvelis linktelėjo, kai Katherine stengėsi su juo kabėti, nors iš pradžių jis buvo ramus tik pabaigus kalbant vokietei iškart pradėjo muistytis iš Silverstone gniaužto pernelyg stipriai, lyg bėgdamas nuo katės, kaip pelė.
  Paukštį padėjo į narvelį ir staigiai uždarė duris, kad niekur neišskristų, o pati grifė pagriebė Russell riešą, kilstelėjo ir nuvedė kiek tolėliau nuo narvelio, kad būtų geras atstumas Bevardžiui karveliui nunešti laišką.
   -Stovėk! - pasakė žydrų akių savininkei, o ši atsisuko į karvelio narvelį ir greitai prie jo prilėkė , atsargiai paėmė į savo rankas paukštį ir pradėjo kalbėti su paukščiu, kuris suprato žmonių kalba, - Dabar taip, turi nuskristi pas tą kosmonautę su laišku.
  Trečiakursė pagriebė laiškelį ir davė į snapą karveliui ir tik padavus ištiesė rankas ir surėkė:
   -SKRISK! 
  Paukštis ištikrųjų skrido, bet jis tik blaškėsi tarp lubų, lyg norėdamas pabėgti iš klasės. Gal jis ne taip suprato žodį ''kosmonaute''? Ir dabar nori išskristi į kosmosą? - apsvarsčiusi galimybes baltaplaukė pažvelgė į besiblakštanti karvelį ir dar kartą sušuko atsistojusi ant kėdės:
   - Turi skristi pas Arletę!

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Burtininkas
 • ****
 • 224
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
Profesorius stebėjo skraidančius karvelius. Jie skraidė po visą klasę. Kai kurie vaikai nesusitvarkė su karveliais, tad profesorius žinojo, jog kai baigsis pamoka turės juos sugaudyti. Dėl to atsiduso ir pažvelgė į savo kobrą. Dzeusas gulėjo susisukęs ant stalo. Nelabai buvo patenkintas buvimu čia. Juk jis negalėjo medžioti karvelių(ką tikriausiai norėjo padaryti), kadangi karveliai reikalingi mokinių praktikai.
Suskambėjo varpas pranešantis apie pamokos pabaigą. Profesorius lengviau atsiduso ir mokiniams išėjus pradėjo gaudyti karvelius. Greitai visi paukščiai buvo tvarkingai uždaryti narveliuose. Beaumont šyptelėjo būdamas patenkintas savo darbu. Tada kartu su Dzeusu išėjo iš kabineto. Karvelius žinoma išnešė prieš tai.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr