0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 165
 • Lytis: Moteris
II NiV pamoka visiems kursams
« Prieš 5 dienas »
    Atėjo žiema, nemėgstamiausias Monicos sezonas. Nors, tiesą sakant, požemiuose jis niekuo nesiskyrė nuo saulėtos rudens pradžios ar kvapnaus pavasario glėbio - šaltis ir drėgmė ištvermingai laikėsi. Profesorė malė po kabinetą, tikėdamasi bent taip sušilti. Šiai pamokai pasiruošimo beveik nereikėjo, gal nebent sutvarkyti praeitos dienos mokinukų išverstą sandėliuką. Todėl vienintelis pajudėjimo būdas Monicai buvo mynimas tuo pačiu ratu aplink klasę. Atrodau kaip beprotė, - burbtelėjo mintyse.
    Kai pradėjo rinktis mokiniai, Moonlight nenustojo vaikščiojusi, tik šiek tiek pakeitė trasą - susitelkė ties nubrūžintų katilų ir spindesį praradusių svarstyklių kupinomis spintomis, tomis pačiomis, kurias naudojo savo įrangą pamiršę mokiniai. Sveikesnio proto neatrodė, bet bent jau nesimalė vaikų kelyje. Kai tie pagaliau susėdo, mokytoja nenoromis grįžo į kabineto priekį.
 - Labas rytas, - monotoniškai išbėrė ir tvirčiau susisiautė į vilnonį apsiaustą. - Šiandien teorija neišpasakytai lengva, todėl tikiuosi aktyvumo. Pasakykite man nuodą, kuris žmogaus nenužudo, tačiau sužaloja kitais būdais. Fiziškai, psichiškai - pasirinkimas didelis, įdomių nuodų turėtumėte būti prisirankioję. Nuodas gali būti ilgalaikis ir trumpalaikis, kitaip sakant, ribų atsakymui beveik nėra. Pradedam, - tarė ir ilgesingai pasidairė savosios Kipli - ta peršalo ir dabar gydėsi šiltame Monicos kambaryje.

    Jei kas neaišku, kaip visada, laukiu AŽ.

*

Neprisijungęs Aurora Gler

 • I kursas
 • *
 • 30
 • Taškai: 71
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 5 dienas »
Aurora kaip visada atsisėdo į suolą klasės gale ir užsikėlusi alkūnes ant stalo, įsistebeilijo į ratais vaikštančią profesorę Moonlight. Ji kantriai laukė pamokos pradžios ir norėjo, kad ji kuo greičiau pasibaigtų. Kol kiti mokiniai plūdo į kabinetą Gler rausėsi kuprinėje ieškodama pergamento ir plunksnos. Gal šiandien rašysime?- Pati savęs paklausė ir toliau rausė kuprinę. Jai pasidėjus daiktus ant stalo profesorė pagaliau prabilo.
Profesorei paaiškinus teoriją Aurora susikaupė ir pabandė prisiminti kažkokį nuodą. Į galvą neatėjo jokia mintis. Regis aplinkui sėdintys mokiniai taip pat neskubėjo atsakinėti. Aurorai iš galvos išgaravo visa perskaityta ir girdėta informacija. Pagaliau ji atsiminė. Ji staigiai pakėlė ranką ir pajautė daug akių stebinčių ją. Ji stengėsi nesidairyti ir drąsiai prabilo.
- Yra nuodai Primito Kassar. Jie gali visam laikui pažeisti žmogaus psichiką ir yra labai labai pavojingi. Šiam nuodų eliksyrui reikia daug ingredientų kuriuos ne kiekvienas gali gauti. Taip pat eliksyras yra sunkiai ir ilgai gaminamas. Jis jau seniai yra draudžiamas, bet dažnai yra gaunama pranešimų apie žmones bandančius išvirti jį. Primito Kassar nuodai suteikia ilgo poveikio haliucinacijas kuriose atsispindi didžiausios žmonių baimės ir šie nuodai yra laikomi tikroviškiausiais haliucinaciniais nuodais. Poveikio atsikratyti galima tik išgėrus priešnuodį - Alito Kassar,- šiek tiek uždususi pabaigė Gler. Ji buvo pirma mokinė atsakiusi į profesorės klausimą ir regis tai padrąsino kitus mokinius atsakinėti.

*

Neprisijungęs Maria Edela

 • I kursas
 • *
 • 27
 • Taškai: 101
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 5 dienas »
   Štai dar viena pamoka per kurią Maria tikėjosi smagiai leisti laiką snausdama galvą pasidėjusi ant nuodų ir vaistų vadovėlio kuris gulėjo ant suolo. Kad ir kaip apie tai svajojo vienuolikmetė puikiai žinojo, kad požemių pabaisa- profesorė Moonlight to daryti neleis. Gal būtent todėl, kad yra žiobarų kilmės ji mąstė kiek įdomiai ,,jai tai būtų galima pavadinti įdomiai'' apie tamsų požemį į kurį atėjus visų pirma pamatai niūrų profesorės veidą. Ji žinojo, kad tai netiesa, bet šios mintys neišėjo iš galvos.
   Na ką gi, prie klasės durų mergaitė stovėjo jau senokai tai gi kai tik atsidarė girgždančios klasės durys ji pirma šoko į klasę ir atsisėdo į suolą. Ji puikiai žinojo, kad nei vienas nei profesorė, nei mokiniai nenori čia būti. Maria laukė pamokos pradžios ir netrukus ji išgirdo žodžius ,,Labas rytas" ir suprato kankynė prasidėjo. Gal kai kuriems ta pamoka ir buvo kankynė, aišku tik visiškiems mulkiams, nes išgirdusi pamokos tema ji suprato, kad nėra ko nerimauti, nes dėl tokios lengvos pamokos temos galima padaryti, kad ir trisdešimt kulversčių.
- Profesorę, aš žinau nuodus jie vadinasi Kranito Dinamich. Jie sukelia traukulius ir žmogui pasidaro sunku kvėpuoti. Jai į juos įmaišo dvigubai daugiau krasiros lapų jis veiks iki gyvenimo galo. Žiauru, nes nors jis ir dusina niekada neuždusina,- baigė vienuolikmetė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 dienas sukūrė Maria Edela »

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 4 dienas »
Henrieta atskubėjo į klasę kiek vėliau nei visada, nes požemiuose, ypač žiemą, būna labai šalta. Porą minučių   padrebėjusi suole, ji pagaliau sulaukė pamokos pradžios. Kai mokytoja pristatė temą ir nurodė užduotį, Henrieta pradėjo naršyti smegeninę, bet visi eliksyrai kaip tyčia išgaravo iš galvos. Mergaitė giliai įkvėpė ir pabandė prisiminti ko mokėsi kitose pamokose. Bet, kadangi mergaitė daug pamokų praleido, tai niekuom negelbėjo. Pirmakursė susinervino. Jau norėjo rėkti ir bėgti iš klasės, tačiau prisiminė vieną eliksyrą iš mamos pasakojimų. Ir ji skubiai pakėlė ranką. Kai sulaukė savo eilės kalbėti Hrnrieta tarė:
- Profesore, man mama yra pasakojus apie nuodus, vadinamus "dryness". Jie sukelia kūno skysčių netekimą ir, nors jis uždraustas, juodieji magai jį naudoja, susilpninti priešininkui. Šie nuodai trumpalaikiai. Ilgiausiai išsilaikyti gali iki valandos, tačiau poveikis gali išlikti iki penkių.
Pagaliau Henrieta lengviau atsikvėpė ir ramiai laukė tolimesnės pamokos užduoties.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 dienas sukūrė Henrieta Poter »

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • V kursas
 • *
 • 56
 • Taškai: 68
 • Fui
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 dienas »
 Alisa buvo laimingiausia mergina pasaulyje. Ji sėdėjo prie savo apibraižyto suolo, Nuodų ir vaistų klasės priekyje. Mokytoja atrodė prastai nusiteikusi.
Na žinoma, mokiniai kartais varo iš proto. Ir orelis žiemą nekoks... supratingai palinkčiojo galva penktakursė.
 Teorinis klausimas buvo gana lengvas. Akimirksniu prisiminusi knygoje skaitytą nuodą, švilpė kilstelėjo ranką, atsistojo ir išpyškino:
 -Laba diena, profesore. Kažkur skaičiau nuodus, vadinamus ,,Longi tormenta" . Išvertus iš lotynų kalbos, šis pavadinimas reikškia ,,Ilga kankynė". Taip jie vadinami, nes vos nuo lašo nuodų, žmogus patiria baisius skausmus. Kai kurie, išgyvenę šiuos nuodus, apibūdina tada patirtą jausmą taip, tarsi jiems peiliu būtų raižę kūną, tose vietose, kur yra ką tik užgijusios žaizdos. Bet, kadangi šiuos nuodus labai sunku pagaminti, visokie nenaudėliai verčiau griebiasi Crucio, arba kokių kitokių kankinimo kerų.
 Visą tai supylusi, penkiolikmetė vela vėl klestelėjo atgal į suolą.
 Tikiuosi, kad atsakiau teisingai. Visgi mūsų koledžui reikia taškų. O kas kitas juos rinks, jei ne aš? Pilna mulkių, kurie apie pamokas ir namų darbus net nepagalvoja, tik drybso sofutėje, gurkšnoja kavą ir kemša į savo paaugliškas galvytes krūvas niekam nereikalingų paskalų ar naujienų iš ,,Magijos žinių".   piktokai suburbėjo žydraakė. Paprastai ji šito nedarydavo, bet dabar pajuto, kaip palengvėjo.
Neprašykite galeonų, negausite. Jokios užuojautos, aš iš prigimties bloga teta :D
P.S. Nekenčiu prašytojų.
P.P.S.Čia bajeris :D

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • I kursas
 • *
 • 34
 • Taškai: 106
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 dieną »
Davidas nusikosėjo. Negi jis susirgo?! Visai to nenorėjo - į ligoninę jis tikrai neis! Liko vienintelė viltis: galbūt nuodų ir vaistų pamokoje išsivirs kokio naudingo eliksyro, kuris jam padės? Tai buvo vienintelė Davidą palaikanti mintis: šioje mokykloje jam pernelyg nusibodo! Labai norėjo susitikti su tėčiu, bet artimiausiu metu to nebus: mama parašė laišką, kad jis ir vėl pateko į kalėjimą. Tai prisiminęs berniukas liūdnai atsiduso.
Nepasidarė daug smagiau, kai išgirdo pamokos temą: neatrodė, kad jie virs ką nors naudingo. Nesąmonė! mėgstamiausio žodžio griebėsi Davidas. Nutarė nieko nesakyti, tik ramiai pasėdėti, o kai pasitaikys tik proga, iš čia nešdintis. Bet kur ten! Jis dar kartą nusikosėjo! Tada profesorė, aišku, atsisuko į jį (bent jau tuo Davidas buvo visiškai įsitikinęs), tad reikėjo kažką sakyti.
- Niežulio eliksyras, - pratarė jis užkimusiu balsu. Atsikrenkštė ir pratęsė: - Greičiausiai pradeda veikti, kai yra ne sugirdomas, o užlašinamas ant kūno. Ta vieta pamėlynuoja, o netrukus pradeda siaubingai niežėti, galima nusikasyti net iki kraujo. Jeigu eliksyras yra išgeriamas, mėlynuoti ir niežėti gali bet kuri kūno vieta.
Davidas nutilo ir dar kartą garsiai nusikosėjo. Prisiminė, kad tėtis naudojo šį eliksyrą mamai suvilioti. Deja, mintis apie tėtį berniuką nuliūdino, tad jis visai nusiminė ir nebeklausė, kas vyksta toliau.