0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Aštunta užduotis: parašyti kaip Levicorpus kerai ore apverčiantį mirštančio burtininko prisipažinimą meilėje savo gyvenimo meilei.

Komanda A
Stefanas gulėjo mirties patale. Jis buvo pašautas. Šalia jo lovos stovėjo jauna mergina. Ji žvelgė į vaikiną nuoširdžiu gailęsčio žvilgsniu.
- Elena, aš turiu tau kai ką pasakyti, - tarė Stefanas nusikosėdamas. - Aš myliu tave. Tu esi mano pasaulio šivesa. Vos pažvelgęs į tavo akis matau visas pasaulio jūras ir žvaigždes. Žvelgdamas į tavo plaukus atrodo, kad matau visas pasaulio pievas ir gėlių laukus. Žvelgdamas į tavo lūpas matau visas pasaulio uogas ir visas širdis pilnas meilės. Jausdamas tavo kvepalų kvapą atrodo, kad skraidau virš debesų ir esu laisvas it paukštis. O klausydamasis tavo balso girdžiu tik muziką. Pačią nuostabiausią pasaulio muziką, kuri it gydo mane. Glostydamas tavo odą atrodo, kad liečiu aukščiausios rūšies šilką, kuris švelnus kaip mažas katinėlis. Keliais žodžiais tiesiog myliu tave taip, kad net galėčiau mirti dėl tavęs, - baigė kalbėti Stefanas ir užmerkė savo akis matyt, kad amžiams.

Komanda B
Burtininko prisipažinimas meilė su Levicorpus kerais apsiverčia 180° kampu arba "aukštyn kojom".


Komanda C
Mano meile,
Su krentančia rasa, su karštais saulės spindulėliais, kurie puošia tavo nuostabų, džiaugsmu spindintį veidą, noriu prisipažinti apie širdį kankinančius, puošiančius, bet tuo pačiu metu ir plėšančius jausmus. Vos tik akyse regiu tavo raudonas, kaip ką tik prisirpusias vyšnias, lūpas, mėlynas, kaip skaidriausias, šviesiausias dangus, akis, saulės zuikučių apšviestą ir papuoštą nuostabų veidą ir šypseną, mana širdis pradeda plakti smarkiau.  Aš myliu tave. Myliu tave visa širdimi. Tačiau lemtis man neleido glausti tave arčiau savęs, mylėti tave smarkiau, negu niekas kitas, tad su plyštančia nuo meilės širdimi, turiu atsisveikinti. Aš tavęs niekad nepaliksiu ir pasirodysiu kaip vėjas, kedenantis tavo spindinčius plaukus, kaip skaidrusis vanduo, plaunantis tavo aksominę odą, kaip paukštelis, iš širdies gelmių giedantis pačias gražiausias giesmes ir rodantis meile tau. Prisimink mane kaip gražų atsiminimą ir gyvenk toliau, šypsokis, juokis, džiaukis gyvenimu, mylėk ir būk mylima.

Komanda D
Tengo un amante  / Aš turiu mylimąjį

-  Ne, José! José!
-  Su tavimi aš nebegaliu tverti! Šitos vestuvės buvo tragiškai didelė klaida! Neįsivaizduoju, jog kas nors išvis galėtų su tavimi gyventi! Levicorpus!
-  José! Kuo aš tau nusikaltau?
-  ¡Tú echa café con leche y azúcar! ¡Yo quiero té verde! / Tu man padarei kavos su pienu ir cukrumi! Aš norėjau žalios arbatos!
-  ¡No me diga! / Neaiškink man! Tu negėrei žalios arbatos nuo pirmos vestuvių dienos! Iš kur galėjau žinoti, jog tu nori jos?
-  Būtų buvę daug lengviau, jei būtum negimus! Tuomet būčiau susituokęs su Barbara!
-  Aš nesu kalta už tai, jog tu idiotas! Ne aš tave pagimdžiau ir auginau! Nuleisk mane žemyn!
-  Tu šitaip… Sectumsempra!
Lola nukrito ant šaltų grindų. Smulkūs kraujo upeliai susitiko bei kartu tekėjo akmenimis grįsta asla.
-  Vete al infierno, José… / Eik pragaran, José… - Lola atsikosėjo krauju.- ¡No me toques! / Neliesk manęs! - sušuko prisiartinus vyrui.
Levicorpus! Na, dar pažiūrėsim, kas iš tiesų yra šių namų šeimininkas.
Lolos skruostus kuteno džiūti net nebandantys kraujo upeliai, kurie pradėjo maišytis su ašaromis.
-  ¡Quiero el divorcio! / Noriu skyrybų! Pirmiausia atimi lazdelę, paskui šitai? Sakai, tai yra tikrasis stiprumas? Ką pasakysi kitiems? Sakai, Barbara toliau tave mylės? Sveikinu, susigadinai reputaciją.
-  Ką tu išmanai apie meilę? Ar esi bent kartą tikrai mylėjus, o ne tekėjus už pinigus?
-  Taip.
José sustingo. Jis niekuomet nebuvo pagalvojęs, jog ši, nieko verta moteris, vos du mėnesius šveitusi jo namo grindis, dar gali galvoti ar mylėti. Tačiau tuojau stipriau suspaudė lazdelę ir susiraukė.
Kažkur viršuj, gal virtuvėje, nuskambėjo žingsniai.
-  Antonio! Antonio Miguel! - suklykė mergina.
-  Lola? Lola!
-  Šūdas,- nusikeikė José. Antonio Miguel nudundėjo laiptais, slydo ir nuskeikė gerokai garsiau, nei Lolos vyras.
-  José! Ką tu čia darai?
-  Antonio…- tyliau ištarė Lola.- Mi amor… / Mano meile...
-  Lola?- abu vyriškiai, kiek sutrikę įdebė žvilgsnius į ją.
-  Antonio Miguel, aš norėjau tai pasakyti jau labai seniai, tačiau negalėjau… Bijojau. O dabar, kai man likusios paskutinės gyvenimo minutės, nebegaliu to nepasakyti. Aš tave myliu. Mylėjau visą laiką, vos tik tave pamačiau, bet niekad negalėjau to pasakyti, nes jau buvo susitarta, jog tekėsiu už José. Te amo tanto / Aš tave labai myliu. O dabar atėjo metas iškeliauti ir man, ir mano kūdik… Sudie...
-  Kūdikiui?!
Burtažodis nutrūko, o Lolos kūnas susmuko tiesiai į parklupusio Antonio Miguel glėbį.

Komanda E
Labas,
neįsivaizduoju ką turėčiau sakyti, kadangi žodžiai negali išreikšti to, ką jaučiu tau dabar. Nors per gyvenimą ir daug kartų patekau į meilės spąstus, tačiau iš kiekvienų sėkmingai pasprukdavau, o iš tavųjų to nesugebu. Negaliu įsivaizduoti savo gyvenimo be tavęs. Tad tikiuosi tu jauti tą patį ir priimsi mano meilę.
  -Su meile anonimas

Komanda F
Mieloji,
Nepaisant to, kad neturiu abiejų kojų, meilės manyje telpa nė kiek nemažiau negu bet kuriame kitame žmoguje. Neturiu daug laiko, tad noriu jį paskirti tam, kad praneščiau tau, kaip tave myliu. Kojų netekau bėgdamas pas tave, bet dėl to nesigailiu: būtent ši netektis mane paskatino galiausiai tau prisipažinti. Naktimis sapnuoju mus abu kartu leidžiančius laiką gamtoje, tik ten, deja, tebeturiu kojas.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Devinta užduotis: 5 kūrybingi ir magiški būdai pašalinti renginio organizatorius nuo žemės paviršiaus.

Komanda A
Susprogdinti su Bombarda kerais, o tada tiesiog apiberti jų kūnus blizgučiais
Jiems lipant laiptais pasakyti: Glisseo! tada laiptai pavirs čiuožykla ir jie praradę balansą skaudžiai nukris, o tada apipilti užburtom žiurkėm.
Pameluoti jiems, kad tortas tai staigmena, o ištikrųjų į jį pripilti nuodų.
Padėti banano žievę matomoj vietoj, tad jie pamatę nusijuoks, kad tokiu durnu būdu bandai apgauti/nužudyt o tada prisėlinti iš nugaros, mesti į galvą keksiuką ir užburti niežulio kerais, o tada stipriai pastumti.
Burtais sukurti kambarį, kuris būtų gražus, mielas ir jiems įėjus į jį rožinės spalvos pliušinis meškutis paleistų dujas, kurios priverstų juoktis iki mirties.


Komanda B
1. Levicorpus kerais užkelti į aukščiausią Uždraustojo miško medį.
2. Užkeikti šluotą, kad nenusileistų ant žemės ir ją padovanoti organizatoriui.
3. Liepti užlipti ant medžio šakos ir padegti žolę po medžiu.
4. Paštu nusiųsti nuodingą eliksyrą su užrašu "sultys".
5. Įmesti į vandenį organizatorius su gelbėjimo ratais ir aptverti ežerą siena.


Komanda C
1. Iškepti kotletų, kuriuos padovanotum organizatoriams, ir į juos pridėti magiškų nuodų.
2. Pasitelkiant magija nusiųsti juos į mėnulį.
3. Neduoti, neleisti gerti arbatos mēnesį, patys yra burtininkai ir tokiomis aplinkybėmis save dabaigs
4. Partrenkti magišku, skraidančiu automobiliu.
5. Sulaužyti jų burtų lazdeles. Bandant kerėti, patys save nušluos nuo žemės paviršiaus


Komanda D

1. Soreną priversti valgyti šokoladinį tortą, užgeriant eliksyru iš vorų kojelių (vargšas Spaikas).
2. Atskleisti pasauliui tikrąją Brielle tapatybę ir ją patupdyt į Azkabaną bei įleist keletą psichų.
3. Sugirdyti Sorenui haliucinacinio eliksyro, jog matytų Raveną, Solveigą bei Natalie su Gabriella, stovinčius prie jo ir kviečiančius į pragarą.
4. Paversti juos žuvėdromis (nebus ant žemės. Dažniausiai - ore arba vandeny)
5. Atlikti mokslinių eksperimentų su Brielle bei išsiaiškinti, kaip įvairūs metodai (įtraukiant radioktyviąsias medžiagas) pakeičia žmonių psichologinę būseną bei požiūrį į buvusį bei dabartinį save.


Komanda E
• Magijos pagalba išsikepti ir suvalgy(din)ti;
• Įsodinti į balioną ir užkūrus amžiną ugnį paleisti skristi;
• Nukeliauti į 1912 metus ir įsodinti į Titaniką;
• Nukeliauti į 1912 metus ir pririšti prie tos ledkalnio vietos, į kurią trenkėsi Titanikas;
• Nukeliauti į 1986 metus, koordinates 51°16′0″ š. pl. 30°13′00″ r. ilg., kad pasimėgautų saulėlydžiu visą balandžio mėnesį;

Komanda F
1. Atakuoti pašėlusiais muštukais
2. Užsiundyti psichus
3. Atsitempti piktą Aragogo giminaitį pas juos
4. Paversti šachmatų karaliumi ir karaliene
5. Padovanoti eliksyrų knygas, kurioje visi eliksyrai sprogstantys (bet niekas apie tai nežino)
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Dešimta užduotis: sugalvoti tris naujus pavadinimus trims naujoms šluotoms; jas trumpai aprašyti.

Komanda A
Vėžlinė šluota.
Viena rečiausių šluotų, kadangi yra gaminama iš tam tikrų vėžlio kiauto dalių. Yra labai brangi ir neverta savo kainos, nes yra labai lėta.
Muzikinė greituolė.
Ši šluota skrieja kartu su muzika, šluota greita, gražiai nudažyta ir leižia geras muzikytes.
Padangių žudikė
Labai greita, sunkiai valdoma. Žudike vadinama dėl to, kad žmogus, kuris ant jos skrenda greitai išdaužo kitus.

Komanda B
1. Abudža 4000 - ši šluota yra naujausia šluota, išleista kompanijos „Abudža šluotos". Ji buvo išleista šiais - 2021 metais. Ji yra ypač vertinama paprastų žmonių, kadangi jos kotas yra pagamintas iš ypač geros kokybės Afrikinės giburcijos medžio medienos. Šios šluotos ypač tinkamos mėgėjiškam naudojimui ir neilgoms kelionėms.
2. Spidertut 101 - šluota, tinkanti visiems pradedantiesiems kvidičininkams. Jos gamintoja - viena žymiausių Jungtinės Karalystės šluotų gamintoja - Spidera. Tai šluota, kurios kotas yra pagamintas iš raudonmedžio. Ji tinka tiems, kurie nori atrodyti stilingi ir išsiskirti, kadangi galima pasirinkti net kelias šluotos šerių spalvas - juodą, rožinę ir geltoną. Šluota lekia itin greitai, todėl tinka daryti manevrus. Tiesa, ji netinka itin ilgoms kelionėms, nes rankena nėra ypač patogi.
3. Slop 800 - pirmos kartos šluota. Šią šluotą pagamino firma "Klero šluotos". Šios firmos šluotos pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Jos skirtos profesionaliam kvidičo žaidimui. Šluotos šereliai yra atrinkti iš pačių geriausių. Kotas pagamintas iš Baltojo ąžuolo. Daugelis garsių kvidičininkų skraido ant būtent "Klero" firmos šluotų.

Komanda C

1. "Žaibo vagilė" - tai viena iš naujausių modelių buvusi sportinė šluota. Ji pasižymi neapsakomu greičiu. Kartą naudota kvidičo rungtynėse, tačiau kvidičininkas, skridęs ant šios šluotos, nesuvaldė jos ir prarado savo gyvybę. Po šio incidento šis modelis buvo uždraustas gaminti.
2. ,,Babūlka" - šluota, skirta kotletų degėsiams šluoti. Ja naudojasi močiutės, norinčios nušerti savo anūkėlius. Pasieks kiekvieną kotleto kampelį ir nušluos kiekvieną jo degėsį.
3. ,,Švilpė" - Labai manevringa ir pakankamai greita šluota, ant kurios gali užsėsti tik tikras švilpis, nes visus kitus, šluota numes, sužeis ir trenks iš savo keksiukais išraižyto koto. Egzistuoja tik 1 tokia šluota pasaulyje. Pirmieji šios šluotos šeimininkai - Grant giminė.

Komanda D
Kauko palikuonis 0.01
Kauko palikuonis 0.01 yra kažkuo labai specifiško ypatinga šluota, labiau gal priminė mokyklos įprastas šluotas. Kotas buvo iš ąžuolo kamieno, o virbos iš cūgų kanadinės apšlakstytos kauko ašaromis, kai buvo pasivertes feniksų.Vienintelė savybė priverčia šluota būti išskirtinė ir nepamirštai.
Dėl kauko ašarų, šluota įgijo ypatingą galią - keisti išvaizdą - visai kaip pats kaukas! Kartais šluota klausydavo savo šeimininko ir pasiversdavo kokia nors prestižiška šluota. Tai buvo viena iš gudrybių, kuria apgaudavo savo draugus turint ,,Atgimusią Ugnį’’ ar kitas prabangias šluotas.
Nuo kauko ašarų, šluota jau nebuvo tokia pat greita ir prilygstanti mokyklos šluotomis, posūkiai lėtėjo, o greitis tapo nepakeliamai lėtas - prilygstančiui vėžliui. Dėl šios priežasties - nesulaukdavo daug dėmesio ir pirkėjų.
Prieš keturius mėnesius Kauko palikuonis 0.01 kabėjo Hogvartso koridoriuje kaip eksponatas pramogoms - mokinys galėdavo pamatyti savo trokštamą šluotą. Pati šluota manė, jog mokiniai ir profesoriai yra jos šeimininkai, nes Kauko palikuonis 0.01 buvo legali Hogvartso nuosavybė.
Pramoga pasibaigė vos po kelių mėnesių, kol kai kurie burtininkai atkreipė dėmesį į kiek sutrikdytą šluotą ir su Magijos ministerijos šeštu departamento vadovo leidimu legaliai išsivežė tyrimams atlikti.
Greitai pradėtos tobulinti jos savybės, o kopijų vis daugėjo. Tobulumas dar nepasiektas, bet ji jau susigrąžino įprastų šluotų greitį ir stabilumą.
Dabar ,,Magiškose Vizlių šunybėse’’ vitrinoje išvysite Kauko palikuonis 0.01 brokuotos versijos šluotas, kurios neskrenda, bet jų pagrindinė savybė - keisti šluotos išvaizdą išliko.

Reise 2021
Naujo modelio vokiečių gamintojų šluota, ypatingai tinkanti ilgoms kelionėms. Gerai išlaiko pastovų greitį, yra stabili bei ypatingai patogi, tinkama ilgesniems skrydžiams. Atsižvelgiant į dabartines sąlygas, Reise 2021 nuo Reisė 2019 šluotos skiriasi tuo, jog turi papildomą funkciją, leidžiančią skraidyti dar saugiau - pasukus sraigtelį, esantį prie šluotos virbų, galima patekti į nuo virusų apsaugantį magišką burbulą, tačiau ir toliau jausti malonų vėjelį. Kaip ir kitos Reise šluotos, ši gali keleivį bei šluotą padaryti nematomais žiobarams, išlaikyti didesnį svorį bei yra patogi keliauti dviem keleiviams. Kompaktiška, lengva išsiburti burbulą, apsaugantį nuo lietaus. Tinkama pradedantiesiems, nes yra stabili, tačiau ypatingai didelio greičio neišvysto.
Nuostabi dovana pradedantiesiems skraidytojams, ilgas keliones bei vėją mėgstantiems burtininkams ar net senoliams. Geriausiai savo galias išskleidžia prižiūrint Reise no.18 šluotų priežiūros rinkiniu.

Turbo 3000
Visiškai nauja Anglijos gamintojų pristatyta šluota „Turbo 3000“  yra be galo greita ir labai tiks mėgstantiems greitį, nes tai yra šluota, puikiai pritaikyta lenktynėms. Su šia šluota taip pat galima atlikti galybės triukų. Turbo 3000 gali pasiekti nerealų aukštį, todėl jausitės kaip laisvas paukštis danguje. Ji yra ypatinga - pripažįsta tik vieną šeimininką. Tai reiškia, kad net jeigu ją kas nors pavogtų, ši šluota kito žmogaus neklausytų (nebent savininkas duotų leidimą bei nutrauktų ją gaubiančius kerus). Šios šluotos priežiūra ypatingai paprasta - nereikia naujų specialių priemonių jai prižiūrėti, galima naudoti senus šluotų priežiūros rinkinius.

Komanda E
Erelių siaubas - 3-io lygio šluota. Buvo populiari tarp 18a. pab. 19a. pr. ir garsėjo kaip viena iš greičiausių. Dabar ją daugiausia galima išvysti kolekcininkų namuose;
Žvirblis - viena iš pirmųjų sukurtų šluotų. Savo laikais buvo laikoma 4-o lygio, dabar - 1-o lygio. Dabar galima rasti tik nedidelių dalių;
Rankšluostis - 1-o lygio. 20a. pab. juokais sukurta šluota, tapo viena iš perkamiausių per visą istoriją. Išraižyta taip, kad primintų rankšluostį. Dėl jos populiarumo ją galima išvysti vos ne kas antro burtininko rūsyje ar palėpėje;

Komanda F
Lekiantis malūnas - beveik neypatingas, bet tiks paprastiems žmonėms. Ši šluota paprasta, bet neprasta. Malūną mažą turi ji gale ir greičio jis pridėti galįs.
Grakščioji raketa - mėgstate kvidičą, greitį ir adrenaliną? Jeigu į visus šiuos klausimus atsakėte taip, ši šluota puikiai tiks jums. Greičiausias šių metų modelis.
Arlekinas - viena iš lėčiausių šluotų pasaulyje. Tačiau jai greičio ir nereikia. Sutikite šluotą, skirtą magiškiems triukams atlikti!
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Vienuolikta užduotis: parašyti unikalų eiliuotą senovinį prakeiksmą, einantį per kartas. Prakeiksmo temą galit pasirinkti patys.

Komanda A
Prakeiksmas
Ne šviesa, o tik tamsa, tegu neša kerštą ir ateina tik bloga sveikata, nešu prakeiksmą žmogui, kurį dabar įsivaizduoju, tegu, blogi dalykai jį užpuola.


Komanda B
Silkių prakeiksmas

Šis prakeiksmas pasiekė šeimą šią,
Nelengva dalia teko jiems amžiams visiems,
Darbas nykus ir nuobodus,
Jie triūs visą gyvenimą be noro iš ties.

Jūra sūri skalaus pėdas jų,
Kai jie dirbs šį darbą sunkų,
Visą dieną ir visą gyvenimą gaudys,
Silkes iš visų vandenynų.

Ir šis prakeiksmas galios kiekvienam,
Kiekvienam žmogui kartoje kas antroje.
Vyrai gaudys žuvis išplaukę į jūras,
O moterys jas pardavinės per dienas.

Ir niekas negali šio prakeiksmo panaikinti,
Gal jis ir pats dings kažkada,
Bet dabar visi turi sunkiai dirbti.
Nesvarbu, nori to jie ar ne.


Komanda C
Raudona, raudona,
Tai kraujas saldus.
Raudonas, raudonas
Nekalto vaiko kraujas, gimus pralietas bus.
Raudona, raudona
Nelaimės spalva.
Raudona, raudona
Pražudys ir tave


Komanda D
Meledicta congessi arborum / Medžių prakeiksmas

Seniai seniai egzistavo šventas miškas.
Miško dvasios sergėjo šventas žemes.
Asmenį apdovanodavo - malone ar kančia,
Dvasios svaidės malone, it džiaugsmo vaikas.

Aronas Skadi norėdamas šlovės ir turtų
Atkeliavo į šventą mišką, kupiną paslapčių.
Tarnai ir medkirčiai be gailesčio kirto mišką.
O gailestingosios dvasios verkė pasislėpusios.

Gausus miškas, nebuvo iškirstas saulei nusileidus.
Vyrai išgėrinėjo vyno ir kvatojo nevaldomu juoku.
Dvasios, kaip plunksnos prie jų prilėkė,
Su skausmu sakė prakeiksmą be gailesčio.

Saulė atsikėlė, o su ja ir Aronas.
Aronas po pagirių nematė nė dvasios gyvos.
Išdygę medžiai glumino jaunąjį Skadi.
Balsai iš tolo sakė,, lėk iš čia kuo greičiau".

Aronas lėkė, bėgo į namus ir neatsižvelgė atgal,
Dukra virto medžiu su neregimu skausmu.
Laikas bėgo, senelis Aronas sugrįžo į mišką.
Ties artimiausia šaka išvysti Arono pakartą lavoną.

Skadžio kartos ėjo septynios.
Kiekviena karta be gailesčio pavirto medžiu,
Prakeiksmas aprėmė Skadžio palikuonis
Ir paliko virtusius medžius kaip šventą mišką.


Komanda E
Kojos trumpos, išraitytos,
Bamba sukta, nematyti.
Rankos plonos, išraižytos,
Baldais velniai apstatyti.


Komanda F
Lai muštukai tave seka visados
Šluota neklusni tau bus!
Šmaukštas tavo rankose pradings,
Kritliui nosį blokštas nukabins.
Amžinai tavo šeima ir tu
Žaisti negalėsit jūs
Tebūnie prakeiksmas gyvas
Kol pasaulis sukas tylus
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Dvylikta užduotis: visi komandos nariai turi parašyti trumpą rpg kaip su transfigūracijos pagalba pakeičia vienas kito kažkokią išvaizdos detalę.

Komanda B
Edgar Jeffter:

  Pavasaris. Lauke švietė saulė ir kvietė visus Hogvartso gyventojus išeiti į lauką. Daugelis jų leido laiką ežero pakrantėje. Neišimtis buvo ir Edgar'as, vaikštinėjantis šalia Hogvartso ežero.

Alisa Faun:

  Šią gražią dieną Alisa vaikščiojo prie Hogvartso pilies. Skaisčiai švietė saulė ir moteris grožėjosi ežeru, tada netikėtai pamatė vaikštantį Edgar'ą ir nubėgo pasisveikinti.

Aurora Gler:

  Šiltą ir mielą pavasario dieną Aurora apsikabinusi nedidelę knygą vaikštinėjo ežero pakrante. Saulutė kuteno nosį ir spigino akis, bet oras buvo neapsakomai malonus. Galvoje sukosi tuzinai minčių. Gler stebeilijo į keistų formų debesis ir artėjo link poros, gretimais stoviniuojančių žmonių. Priartėjus dar arčiau ji galėjo matyti, jog tai tebuvo Edgar'as ir Alisa.

Edgar Jeffter:

  Vienas, du ir Edgar'as savo žmogiškąja klausa išgirdo kažką netoliese bėgant. Na, bent tas garsas pasiekęs ausis buvo panašus į bėgimo garsą. Burtininkas žvilgtelėjo sau per petį. Ir neklydo dėl bėgančio žmogaus. Į jo pusę skuodė Alisa. Ir iš kur ji čia išdygo pamintijo jis.
  - Labas. Ką čia veiki, nuo ko čia bėgi?- susijuokdamas paklausė vaikinas. Jo žvilgsnis užkliuvo ir netoliese buvusios grifiukės, kuri dėbsojo į jo pusę.

Alisa Faun:

  - Ai, aš tik su tavimi norėjau pasisveikinti. Bet gal kartais norėtum eiti pasivaikščioti pakrante? Juk toks geras oras.
  Mergina nusišypsojo savo žavinga šypsena. Netoliese ji pamatė ir jos pažįstamą Hogvartso mokinę, vardu Aurora. Su Aurora ji susipažino visai neseniai, bet jau spėjo šiek tiek susibičiuliauti. Todėl pusvelė ir jai sušuko:
  - Gal tu norėtum prisijungti? Einame pasivaikščioti.

Aurora Gler:

  - Labas Alisa, Edgar'ai, - mandagiai pasisveikindama pritūpė Gler. - Žinoma, mielai, - išgirdusi pasiūlymą pasivaikščioti kartu, nusišypsojo mergaitė. Kompanija Aurorai patikdavo nevisada, tačiau šiuo atveju, ji mielai būtų pasivaikščiojusi su Alisa ir Edgar'u.
  - Kaip gyvenate? - pasiteiravo mergina.

Edgar Jeffter:

  Pasirodo Alisa bėgo link Edgar'o norėdama pasilabinti, o mažoji Hogvartso mokinė buvo jos draugė.
  - Labas,- išpūtęs akis pasisveikino magas su grife, - Gal tu kokia ekstrasensė?- iškart pasiteiravo nustebintas juodaplaukis. Jis nustebo dėl to, nes jo vardą žinojo žmogus, kurio jis nepažinojo.
  Pasiūlymo pasivaikščioti neatsisakė, nes šiaip ar taip jis vaikštinėjo.
  - Neblogai,- atsakė Edgar'as į mergaitės klausimą žiūrėdamas į vandenyje šokinėjančias žuvis, kurios jį privertė užduotį kvailą klausimą Alisai, - Ar svajojai kada nors tapti žuvimi?

Alisa Faun:

  Sulaukusi Auroros klausimo moteris atsakė:
  - Gerai, o tau kaip? - pasakė ir pažvelgė į šalia einančią mergaitę.
  Tada netikėtai sulaukė dar vieno gal kiek keistoko klausimo iš Edgar'o. Sekundėlę pagalvojo:
  - Turbūt priklauso nuo žuvies. Bet visai smagų būtų būti silke. Jos plaukioja jūromis ir vandenynais. Norėčiau kur nors nuplaukti, kol manęs neberastų jokie žvejai ir žmonės.

Aurora Gler:

  - Na, gal ir esu šiek tiek ekstrasensė, bet Alisa buvo man užsiminusi apie tave, o ir tarpkitko esu tave mačiusi seniau, - švelniai nusijuokė mergina, atsakydama Edgar'ui į klausimą. - Gerai... man sekasi gerai, - pažvelgus tiesiai Alisai į akis atsakė Aurora. Nors tai gal ir nebuvo pats nuoširdžiausias ir tikriausias
atsakymas, bet niekas jos daugiau nieko neklausė.
  Aurora klampojo šlapia žeme ir klausėsi draugų pokalbio.

Edgar Jeffter:

  Mažoji trijulės narė tikrai atrodė keistoka, bent jau Edgar'ui. Ypač po to, kai paminėjo, jog ji yra mačiusi. Na, bet jei ji gyveno Godriko Dauboje, visko galėjo būti.
  Į savo keistą klausimą atsakymą animagas gavo greit. Tas atsakymas buvo išsamesnis nei Edgar'ui reikėjo ar nei tikėjosi.
  - Sakai silke norėtum būt?- po klausimo tamsiaplaukio veidą nušvietė šypsena, nes jis buvo neseniai išmokęs naujus transfigūracinius kerus, kurie būtent buvo susiję su silkėmis.
- Silkifors,- nieko nelaukęs Edgar'as nukreipė lazdelę į pusvelės ranką, kuri nuo pirštų iki alkūnės tapo kažkokia pilkšva. Alisos ranka išties vietoj žmogaus odos dabar turėjo silkės odą. Net kvepėjo ar dvokė, kaip silkė. Realiai ją galėjai taisyt ir pietum.
  - Dalinai Tavo svajonė išsipildė,- nusijuokė burtininkas, tačiau juoką greit pakeitė pasimetęs šypsnis.
  - Ups..,- susivokė mažumėlę prisikvailiojęs, - Tai gana nauji kerai ir nežinau atitransfigūravimo burtažodžio jiems.. Bet juk esame Hogvartse ir galbūt dabartinis transfigūracijos profesorius galės pagelbėti šiuo klausimu,- vėl tik vos šyptelėdamas gūžtelėjo pečiais.

Aurora Gler:

  Besiklausant Edgar'o ir Alisos pokalbio Aurora toliau žingsniavo pakrante. Gler nujautė kažką negero, bet draugams apie tai neužsiminė. Kuo toliau, tuo tas jausmas didėjo. Pastebėjusi kur kreipiasi tema mergaitė jau žinojo kas bus.
  - Ed, ne! - sušuko Gler, bet nespėjo ir Edgaras jau buvo ištaręs burtažodį. - Ką tu padarei..., - Na, tai buvo neapgalvotas veiksmas, bet Aurorai tai pasirodė juokinga ir ji nesusilaikiusi ėmė krizenti.
  - Verden!- nukreipė lazdelę į vaikino plaukus ir riktelėjo mergaitė. Edgaro plaukai nusidažė dumblių, ryškia žalia spalva. Aurora visai nebesusilaikydama ėmė juoktis net susiėmusi už pilvo. Ji krizeno ir niekaip negalėjo sustoti. Tai tikrai buvo juokinga...

Alisa Faun:
  Alisa vos spėjo pastebėti, kaip tamsiaplaukis nukreipė savo lazdelę į Alisos ranką. Netikėtai jos ranka pavirto keisčiausia jai matyta ranka. Oda tapo lygiai tokia pati kaip silkės, ji ir dvokė kaip silkė. Moteris atsargiai palietė glitnią odą. Ji ir jautėsi lyg silkės. Alisa nesuprato ar čia juoktis, ar verkti, ypač kai išgirdo, kad Edgar'as nežino atitransfigūravimo burtažodžio. Ji nespėjo ištarti nė žodžio, kai pamatė, kad vyro plaukai nusidažė ryškiai žalia spalva.
  Dabar jau ir Alisa nesusilaikė nesusijuokusi. Dar liko netransfigūruota Aurora, - pamanė ir nukreipė savo nesilkiškąja ranka lazdelę į jos drabužius ir ištarė:
  - Multicofors.
Visi Auroros drabužiai nusidažė mėlyna spalva. Alisa dar labiau prapliupo juoktis. Taip trijulė linksmai praleido pavasario dieną ir pasitreniravo savo transfigūracijos įgūdžius. Tiesa, po šio pasismaginimo jie nulėkė į pilį ieškoti transfigūracijos profesoriaus, kuris galėtų grąžinti jiems įprastą išvaizdą.

Komanda C
Mayran
Miškas nebe atrodė toks kraupus, koks atrodydavo vis dar būnant vaikui, besimokant Hogvartse. Dabar šis atrodė kaip eilinis magiškas miškas, kuriame slypi įvairiausios paslaptys. Dabar vaikinas jautėsi jame laisvai, nebe bijojo būti pričiuptu, gauti bausmę ar pakliūti miške į bėdą. Viskas buvo kitaip negu anksčiau, garbanius nebe buvo tas mažas, taisykles mėgstantis laužyti, tačiau vis vien bijantis tokių vietų, vaikas. Jis jau suaugo, išmoko pats savimi pasirūpinti ir apsiginti, o kas svarbiausia, uždraustasis miškas nebe buvo jam uždraustas.
  Šaltokas vėjelis pūtė ir kedeno, vėlė ilgokus, garbanotus vaikino plaukus. Su kiekvienu žengtu žingsniu, baltas, purus sniegas sušnarėdavo. Užkliuvus už kokios didesnios šakos, visas sniegas nuo jos nukrisdavo ant tamsiaplaukio veido, taip tarsi apdovanodavo šalčio banga. Retkarčiais mišku prabėgdavo pasilikę žiemoti žvėreliai ar sučerškėdavo medžiuose ar kituose vietuose nuo šalčio pasislėpę paukšteliai. Šią akimirką miške buvo kaip niekad jauku ir ramu. Jeigu nežinotų, Mayranas nė nebūtų patikėjęs, kad šis miškas yra uždraustas ir pavojingas, kadangi šią akimirką, jis visiškai tokio nepriminė.
  Bet staiga ramybė buvo suteršta. Tolimoje pasigirdę žingsniai, kurie tikrai nepriminė jokio nekalto žvėrelio, privertė garbanių suklusti, pamiršti visą miško grožį, dėl atsargos išsitraukti burtų lazdelę ir laukti pasirodančio garso šeimininko ar net šeimininkų.

Nikolē
Ne ne ne! Kodėl tas koliodrius nesibaigia?! Vis bėgadama tolyn tamsiu kolidoriumi, kuris vis paskukadvo į šoną, lyg kokiam labirinte, Nikolė trankėsi į sienas, kurios priminė medžio žievės raštus, jas liečiant. Taip rožinių plaukų savininkė jau lėkė kolidoriumi geras dvidešimt minučių. Ją tai vargino. Varnanago mokinė jau iš nuovargo ir iš baimės tetroško vieno – kad šis labirintinis koridorius kuo greičiau baiktusi, todėl ji bėgo kuo tolyn, tikėdamasi kad netrukus pribėks kolidoriaus pabaigą.
Staiga Žanos dukra atsidūrė aklavėtėje. Koridorius baigėsi! Tai lyg ir turėjo džiuginti mergaitę, nes ji to ir troško, bet ne – tai jos nė kiek nežiugino. Ji nenorėjo, kad labirintų koridorius baigtusi aklaviete, iš kurios nebėr kelio atgal! Apsidairiusi aplink, lyg tikėdamasi išvysti kažką, kas padėtų ištrūkti iš aklavietės, mergaitė pastebėjo vyrą. Jis stovėjo. Tiesiog stovėjo, net nejudėjo. Tai darėsi keista. Labai atsargiai ir iš lėto Nikolė patraukė link vyro, tikėdamasi kad jis padės. Bet kuo arščiau ji ėjo link vyro, tuo greičiau kolidoriaus sienos tirpo. Po truputį sienos virto į medžius, didesius ir mažesnius, kurių buvo tokia galybė! Viskas priminė mišką. Kai kolidoriaus sienos galutinai išnyko, pradėjo snigti. Baltas sniegas apklojo medžius ir žolę baltu apklotu, kuris tiesiog kerinčiai nakties tamsoje...
Netrukus Nikolė pajuto kaip smarkiai ir garsiai ji aplsuoja, lyg būtų bėgusi kelias dienas be perstojo. Akyse buvo juoda, bet vaizdas po truputį riškėjo. Ryškėjo. Beryškėjantis vaizdas pradėjo priminti tą patį mišką, kurį katik matė. Apsidairiusi rožinių plaukų savininkė pamatė vyrą. Jis buvo nematytas, rankoje laikė lazdelę, tarsi ketindamas užkeikti Nikolę. Staiga mergaitė prisiminė kad tą vyrą kažkur regėjo, bet nerealybėje, kažkur kitur... Apsidariusi aplinkui suprato, kad jau viską yra regėjusi, o kai pakėlė akis į dangų, ir pamatė tamsų dangų, viskas tapo kaip dieną (nors buvo naktis) aišku.
- O ne! Ir vėl lunatikavau! – lyg sau, lyg kažkam kitam suriko trylikmetė. Pakėlusi akis ir pamačiusi vyrą, užsinorėjo viską išsiaiškinti:
- Kur mes? Kas tu? Kodėl laikai į mane atsatęs lazdelę? Lazdelę... Lazdelė! Kur mano lazdelė?!  - Nikolė tik dabar suvokė, kad apsiausto kišenėje nėra jos gluosninės lazdelės. Išgąstis matėsi mergaitės veide, tačiau rankai nuslinkus į kelnių kišenę, Nikolė užčiuopē gluosnio burtų lazdelę ir iškart ramiau atsiduso. Tačiau įtarus, nepatenkintas žvilgsnis vis dar buvo nukreiptas ties keistu garbaniumi.
- Norėjai mane užburti?! Ką?! Ach, kad jau norėjai, prisidirbai ir pats būsi kaltas! - nepatenkinta tarė mokinukė ir mostelėjusi burtų lazdele, pakeitē nepažįstamojo, suaugusio burtininko aprangą į klouno.

Martin
Tepu tepu sniegeliu, kojos šąla, oi baisu,-niūniavo švilpis ką tik savo sukurtos dainos žodžius sliūkindamas į Uždraustojo miško teritoriją. Kelionei į tokią vietą jis pasiryžo nebereikalo. Vaikinas norėjo pasipraktikuoti savo tragiškus transfigūracijos sugebėjimus, dėl kurių dažnai patirdavo gėdą per pamokas. Ką aš veikiau tiek metų transfigūracijos pamokose, kad vos sugebu daiktą paversti į plunksną? Tačiau savęs jis neteisė ir nekaltino, nes mokytojai vos ne kiekvienais metais būdavo kiti ir mokydavo ne vienodu lygiu ar vienodai suprantamomis frazėmis.
Keista, tačiau būnant vienam šiek tiek baugios atmosferos apsuptame miške, burtažodžiai sekėsi daug geriau nei klasėje prieš profesoriaus akis. Jis be jokio vargo pavertė nulūžusią šaką į šakutę, o akmenukus, rastus po plona sniego danga, nors ir ne iš pirmo karto, tačiau į paukščius, o ne tik jų kiaušinius. Kodėl man dabar taip sekasi? Keista...
Slampinėjant tarp medžių ir jų šakų, jis išgirdo žmonių balsus. Nei čia ramybės nuo žmonių nerasi. Priėjęs tyliai arčiau, jis pamatė jaunesnę už jį mergaitę ir vyresnį vaikiną, su labai panašia į jo dėdžio šukuosena, tačiau puikiai žinojo, kad ten tikrai buvo kažkas kitas. Klausantis svetimo pokalbio, Grant šeimos atstovas pastebėjo ant šalia jų esančio medžio šakos tupinčią voverę, kuri buvo puikus taikinys pasipraktikuoti colovaria burtažodį. Nenorėdamas atrodyti keistai ir įtariai, jis išlindo, priėjo arčiau neseniai pamatytų burtininkų bei voverės ir pasisveikino:
-Sveiki, tikiuosi netrukdau jums čia pokštauti. Aš greit dingsiu.
Martin'as mostelėjo lazdele vos tik nusitaikęs ir pasakęs burtažodį. Voverės kailis nevirto mėlynos spalvos, o ir antro šanso jis nebeturėjo, nes ji išsigandusi pabėgo. Vaikinas jau norėjo eiti, tačiau nuleidęs akis pažiūrėti kaip sekasi jo sutiktiems burtininkams, sustingo. Ką tik buvę rožiniai mergaitės plaukai jau spindėjo mėlyna spalva.
-Aš atsiprašau, nenorėjau,-drebančiu balsu pasakė Martin'as supratęs, kad tai jis pakeitė plaukų spalvą.

Mayran
  Žingsniai vis garsėjo ir artėjo, o jų savininkas(tiksliau savininkē) vis artėjo. To, ką Mayran pamatė žingsnių savininkei prižingsniavus, šis tikrai nesitikėjo. Vidury uždrausto ir gan kraupokai atrodančio miško stovējo jauna mergaičiukė, dar mokinė. Vaikinas nė negalējo įsivaizduoti, ką tokio jauno amžiaus mergaitė gali veikti ne pačiam saugiausiame, magiškame miške, viena. Tačiau jai pradėjus kalbėti, šis suprato, kad ji tikrai nebuvo viena iš tų mielų, drovių mergaičiukių. Nepažįstama rožinių plaukų savininkė buvo net kiek per daug drąsi ir įkiri, užsipuolė nepažįstamą suaugusį vaikiną jo nebijodama ir visai be priežasties. Tačiau tai nebuvo visko pabaiga. Jaunoji burtininkē ne tik elgėsi kiek nemaloniai, tačiau nusprendė ir panaudoti kerus prieš jį, pakeisti aprangą kvailesne. Mayranas buvo net labai nustebęs, bet vos tik bandė prasižioti, pasirodė ir dar vienas mokinukas. Ties tuo nesąmonės nesibaigė, kadangi berniukas, turbūt net pats to nenorėdamas, pakeitė mergaitės plaukų spalvą.
  - Kas per vaikai... - pasimetęs ir kiek susierzinęs suburbėjo po nosimi Wallfloweris. Tačiau neatsilikdamas, norėdamas atlyginti švilpynės aprangą dēvinčiui vaikinukui, mostelėjo burtų lazdele ir pakeitė jo odos spalvą į oranžinę, o galiausiai baigdamas šias nesąmones, nešyklēs pagalba nukeliavo savais keliais.

Komanda D
 Vieta: Cukrinis Kiškutis.

CLAUDIE:
Šviesi vėsaus pavasario diena Cukriniame Kiškutyje atrodė kiek kitaip, nei pilnuose parkuose, kur tėvai, besidžiaugdami saukės spinduliais, ištempė savo vaikus. Nedidelė parduotuvėlė buvo tuščia, prie stalelių nesėdėjo nė vienas žmogus. Savininkė Claudie atsiduso ir atsirėmusi alkūnėmis į prekystalį, galvojo, ką padarė ne taip. Juk verslas buvo žinomas, kepiniai geri... Dėl Merlino barzdos - net pats Ministras užsisakė tortą vestuvėms iš čia! Šiandien ji dirbo viena, tad reikėjo atlikti nemažai. Labai tikėjosi, jog šviežiai iškeptų keksiukų nereiks išmesti ar parsinešti namo. Kadangi pirkėjų nebuvo, patraukė į virtuvę, kur buvo likusios kelios skardos nepapuoštų gardumynų.
Buvo likę visai nedaug, kai suskambėjo nedidelis varpelis, pranešantis apie būsimus klientus.
- Sekundėlę, tuoj ateisiu!- šūktelėjo iš virtuvės, spausdama paskutines kremo kepures ant keksiukų.

KATHERINE:
  Velykų atostogos - kas už jas gali būti geriau? Unikalios vokiečių tradicijos atimdavo mažajai Silverstone kvapą. Deja, Katherine vaikščiojo ilgomis Londono gatvėmis, o ryški saulė degino antrakursės odą, o gatvėse matėsi vienas kitas žiobaras.
  Popietė. Mėlynos akutės matė įvairias iškabas ir mažas kavinukes, kurioje galėjo apsilankyti per ramia ir šilta dieną. Įvairios iškabos traukė baltaplaukės akį, bet unikali kavinukės puošmena - kiškutis su šypsena veide ir laikantis gardų keksiuką. Privertė atkėblinti į nedidele parduotuvėlę.
  Dvylikametė pravėrė tamsesnės spalvos medžio duris ir išgirdo švelnų moters balsą, kuris pranešė, kad tuoj ateis. Buvo tuščia, kaip prie Vaduco pilies fontano. Nesimatė jokio žmogaus, išskyrus parduotuvės darbuotoją, kuri po kelių sekundžių irgi pradingo skradžiai žemės.
  Cukrinio kiškučio vidus buvo unikalus, kaip ir pati iškaba - šviesios rudos sienos, o medžio spalvos apvalūs staliukai, privertė pasijusti Katherine, lyg būtų medžiotojų restorane, bet ryškios detalės - rausvos, baltos puokštės ir kiškučio formos laikrodis - neleido ilgai išturėti jausmą, kad esi medžiotojų kavinukėje.
  Baltų plaukų savininkė apsižvalgė ir nedrąsiai priėjo prie juodos lentos , kurioje su balta kreidą ir įmantriais raštais buvo užrašyti gėrimų pavadinimai ir šalia kainos.
    - Hmm... Nėra Das Gebackene Osterlamm, o čia tik gėrimai. Gal, gal. Eisiu paprašyti juodos arbatos? - murmėjo sau panosei užsidėjus vieną pirštą ant smakro ir įtariai su smalsių veidukų žiūrėjo į juodą lentą.
  Priėjo prie kasos ir kantriai laukė kasininkės. Katherine's kantrybė nebuvo geležinė ir su norų jau norėjo kumščių daužti per stalviršį, deja greitai pasikeitė nuomonė, kai išvydo svarus.
  Pravira kasa su pinigais rėžė antrakursės akį. Mergaitė pasiraižė kaklą į vieną kitą šoną ir palengva prisėlino pagal stalviršį prie kasos. Tyliai su vienų pirštukų pravėrė kasą su pinigais ir dar kartą apsižvelgė aplink. Gatvėje nebuvo matyti žmonių, o darbuotoja negrįžo į kasininkės vietą. Po truputi su dešine ranka griebė pinigus ir dėjo į savas juodo megztinio kišenes. Godumas buvo didesnis, nei įprastai ir jau griebė su dviem rankomis pinigus, bet beveik visi knutai ir sikliai jau buvo kišenėse, o ant dugno pamatė galeonus ir pakreipė galvą ir pašnibždom prakalbo:
   -Kas čia dabar? Kur dėsiu galeonus?

CLAUDIE:
 Mostelėjus lazdele nurodė pabarstukams papuošti dailių šokoladinių kremo kepurėlių viršų ir šyptelėjo. Pavyko tobulai, kur kas geriau, nei būtų galėjusi užbarstyti ranka, tačiau su tiek pat lašų meilės. Šiek tiek didžiuodamasi savo darbu, ant skardos sudėliotus papuoštus keksiukus nešė padėti po stiklu ir pademonstruoti pirkėjams (jei tik tokių daugiau atsirastų). O pasirodo, buvo, tik ne tokių draugiškų.
- Ei,- mostelėjo kitoj rankoj laikoma lazdele, taip užrakindama duris. Nedidelė mergaitė, greičiausiai - Hogvartso mokinė, užsukusi per atostogas į šią, šiek tiek Godriko užmirštą kampelį, tuštino kasą. Claudie norėjo trenkti su skarda sau per galvą, tačiau ši buvo pilna keksiukų. Greitai padėjo po stiklu.- Ką čia veikiame?- iškėlė lazdelę prieš vaiką, nors tai ir nepatiko. Ak, jog tik būtų pati daugiau uždirbusi… Kartą ištuštinta kasa nebūtų toks didelis nuostolis, tačiau dabar, kai kiekvienas knutas buvo uždirbtas kruvinu prakaitu…- Atiduosi ar reiks imtis burtų pagalbos?

KATHERINE:
  Godumas buvo stipresnis kaip niekada. Jis norėjo, kad kišenės būtų pilnesnės ir galėtų ramiai išsinešti viską iš mažos kavinukės. Sąžinė negraužė jaunosios Katherine. Baltų plaukų savininkė jau žinojo, kam skirs pinigus iš parduotuvėlės - nepripažintoms gyvatėms nauji terariumai spindintys nuo švaros.
  Staigiai išgirdo moters švelnų balsą. Katherine greitai atsisuko ir bematant uždarė kasą. Rupūžė. Baltaplaukė pavartė akis. Nesiruošė bėgti dvylikametė, jau nebebuvo kur, kai darbuotoja burtų pagalba uždarė duris ir išgirdo darbuotojos klausimą ir tuojau pat atšovė:
    -Ai žinai, nieko kaip ir įdomaus. Ieškau tavęs, o dar ir ieškojau Das Gebackene Osterlamm. Matau kaip ir neturi, tai manau man laikas eiti. - nusisuko nuo burtininkės ir iš lėto jau ruošėsi eiti link durų. - Malonėtumėte man atrakinti duris.
  Nelaukus atsakymo krūvomis kišenėmis ruošėsi atidaryti duris. Su dviem silpnom rankutėm griebė už rankenos ir traukė į save. Deja, pastangos buvo bevaisės ir nepavyko išsiveržti į lauką, kad pabėgtų nuo mėlynakės. Po truputi atsisuko į rudaplauke mergina.
    -Nemanau, kad moteriškei su karpa ant nosies išvis reikia pinigų. - tyliai sau sumurmėjo Katherine ir garsiai tarstelėjo. - Na, gal nereikia?
  Nusišypsojo nekalta šypseną, kuri turėtų papirkti moterį ir be perspėjimo pribėgo prie nepažįstamosios ir nenujaučiant apkabino, kad nukreiptu dėmesį.
   -Aš atsiprašau. Nenorėjau. Tai nutiko ekspromtu.
  Graudinantis balsas skambėjo beveik per visą kavinukę, o netikra krokodilo ašarėlė nubėgo per rausvą skruostą.  Vaidybiniai įgūdžiai buvo labai gerai įgūdyti ir galėtų apsimesti, kad serga, verkia ar džiaugiasi gyvenimų.
  Keksiukai apibarstyti skaniais pabarstukais rėžė mėlynakės akį, o neapgalvotai ir sugalvojo naują planą. Prilėkė prie keksiukų ir pagriebė saldėsį. Savo gležname dešiniajame delne laikė dar visai šviežų keksiuką apibarstyta pabarstukais. Tuščias skrandis norėjo suvalgyti gardėsį, kuriam buvo alergiška, bet mergaitė nusviedė darbuotojai į veidą. Katherine nelauktai pribėgo prie staliuko ir už jo pasislėpė prie medžio spalvos sienos ant kurios kabėjo įmantrios formos kiškutis.

CLAUDIE:
- Das Gaba- ką?- Amneta bandė suprasti, ką šita mergiotė skiedžia. Niekad anksčiau nebuvo jos mačiusi. Kas per nemandagi karta auga? Greitai subarė save, jog nešnekėtų kaip nusenusi bobutė. Ji dar jauna. Gal dar spės susirasti vyrą ir susilaukt vaikų, ne, ji tikrai dar neturėtų taip šnekėt, tačiau ta mergaitė tikrai nebuvo mandagi.
- Ką sakei?- abejodama, ar gerai nugirdo, Claudie nelietė nosies, nes spėjo, jog bus apmulkinta. Ją apsikabinęs vaikas buvo visai nenuspėjamas ir galimai turėjo kokių nors rimtų psichologinių problemų. Normalūs vaikai šitaip nesielgia. Normalūs vaikai ir nevagiliauja. Kur šios mergaitės tėvai? Tai, jog Claudie norėjo tapti mama, neturėjo būti suprasta ir išpildyta šitokiu būdu.
Nubraukė ašarą nuo šviesiaplaukės skruosto ir tuojau pat turėjo braukti lengvutėlį kremą, nuo veido. Kremą keksiuko, kuriuo ką tik šitaip didžiavosi. Negalėjo visko taip lengvai paleisti. Ta mergaitė turėjo daug daugiau energijos, tačiau buvo nusipelniusi kokios nors nuobaudos. Kovoti prieš tuos, kurie už mokyklos ribų negali naudotis lazdele šiek tiek žema, ar ne? Amneta ginčijosi su savimi, tačiau nusprendė, jog teisingumas turi nugalėti.
- Accio mano uždirbtus pinigus,- pirmieji atskrido reti galeonai iš pačios kasos, tačiau pakartojus burtažodį kelis kartus, sikliai ir knutai skriejo iš mergaitės slėptuvės ir byrėjo į šiek tiek miltuotos prijuostės kišenę. Nebuvo laiko delsti,- Melofors!- lazdelė buvo nukreipta į tą vagilę. Jei burtas pavyks, ji nebegalės taip paprastai išeiti ir pasirodyti visiems žmonėms.

KATHERINE:
  Mergaitė nieko nematė, kas jai už nugaros darėsi. Sėdėjo visa susigužusi į kamuoliuką, bet jautė po truputi, kaip iš kišenių vyko brūzdesys. Po truputi ir jautė, kaip pinigai jau skraidė į burtininkės pusę. Baltaplaukei rūpėjo dabar jos menka gyvybė, nei svarai su galeonais ir kitais smulkiais pinigėliais. Buvo didelė nežinomybė, ką galėjo dar padaryti negailestinga darbuotoja kuri pavogė pinigus iš jaunosios vagilės. Gal ji buvo viena iš Voldemorto šunyčių, kuri jam paklusdavo.
  Sustojo trumpa ir rami tyla, kuri galėjo pranešti kažką blogesnio, nei pinigų pavogimą, o galėjo Katherine nubausti suvalgyti visus saldainius ar sukelti astmos priepuolį.
   - Hehe. - tyliai sumurmėjo, - Žinai, tau prireiks tik atidaryti duris ir daugiau manęs nebeišvysi savo gyvenime. - šūktelėjo ir išėjo pasirodyti iš slėptuvės.
 Rankas padėjo ant liemens ir atrodydama kaip didvyrė pamatė į ją nukreipusia lazdelę. Po kelių sekundžių Katherine ant galvos atsirado moliūgas.
  Baltų plaukų savininkė nieko nesiorientavo aplinkoje, kai buvo visa užsimerkusi, kad moliūgo sultys negriaužtų akių. Baltaplaukė lėkė su kojom kur galėjo, bet po kelių minučių atsitrenkė į sieną ir nugriuvo ant žemės, o iš moliūgo vidas pradėjo šaukti:
    -Tu. Voldemorto pakalike, atidaryk duris. Arbūzą atsinešiu, galėsi pati pasijusti kaip aš dabar jaučiuos.

CLAUDIE:
Tiesą sakant, mintis tos šviesiaplaukės moliūngalvės niekuomet neišvysti šiek tiek žavėjo. Ne, žinoma, nenorėjo, jog kas nors mirtų, tačiau kartais galima tiesiog išlyginti tas gyvenimo tieses, paversti jas lygiagrečiomis ir su žmogum nebesusitikti. Rodos, visi pinigai jau buvo jos prijuostėje, dėl viso pikto dar kartą pakartojo burtažodį Accio ir nebesulaukė jokių monetų. Moliūgas ant galvos tą mergiotę privertė nemenkai išsigąsti. Ak, jog būtų kažką kito sugalvojusi… Transfigūracija, beje, nebuvo pati stipriausia Amnetos pusė. Eliksyrai, buitiniai kerai, padedantys iškepti keksiukus sekėsi gerokai geriau (todėl ji ir kepė keksiukus, o ne užsiėmė transfigūracija). Gerai, jog bent jau visa galva sėkmingai pavirto moliūgu.
Mostelėjo lazdele ir atrakino bei atidarė duris. Neketino jos šitokios paleisti. Jeigu jau bėgs, spės atburti. Apsimetė, jog Voldemorto dalies negirdėjo, nes tai būtų įžiebę tik dar daugiau konfliktų.

KATHERINE:
Moliūgas jau buvo ant baltaplaukės galvos, kurio nusiimti jau nebebuvo įmanoma,nebent magijos pagalba. Magijos pagalba (burtų lazdelė) jau ir pati nebegalėjo atburti, po ranka neturėjo burtų lazdelės ir nežinojo burtažodžio, kaip atkerėti save. Liko jai vienas sprendimas - prašyti atkerėti arba sulaukti kito burtininko pagalbos ir įskųsti CUkrinio Kiškučio darbuotoja.
Baltų plaukų savininkė atsikėlė ir jau norėjo pulti burtininkę, bet aplinkui tik bėgiojo, kol neišgirdo burtažodžio kuris atrakina duris. Gyvačių mylėtoja lakstė kur galėjo po kavinuke, kol nepajuto, kad praėjo pro durų slenkstį.
   -Grįšiu su Aurorais. - agresyvių balsų pagrasino mergaitė, - Nepilnamečiams negalima naudotis magijos už Hogvartso teritorijos.
  Grifė pėdino kur tik galėjo ir nubėgo į dešinę pusę su moliūgų ant galvos. 

CLAUDIE:
Ta mergaitė padarė bent vieną dalyką, kurį žadėjo ir tai buvo tiesa - išbėgo iš Cukrinio Kiškučio pačia pirma pasitaikiusia proga. Claudie neįsivaizdavo, koks jausmas yra būti su moliūgo galva, nes ji niekad nebuvo šių kerų bandomasis triušiukas. Grasinimai, pyktis. Ak, juk gi ne tai mergaitei reikėjo pykti. Ne jos pajamas kažkas norėjo pavogti. Na, moliūgas ant galvos irgi nebuvo pats geriausias aksesuaras. Mergaitei išlekiant pastebėjo savo transfigūravimo klaidas - iš moliūgo galvos kyšojo kelios šviesių plaukų sruogos. Išėjo į lauką.
- Reparifarge,- mostelėjo lazdele. Mergaitė buvo jau tolokai nubėgusi, tad gerai nematė, ar burtas pavyko. Atsiduso, grįžo į savo nedidelę darbo vietą bei uždarė duris. Visas monetas subėrė į kasą ir atidžiai užrakino. Reikės pasirūpinti geresniu saugumu. Tamsiaplaukė patraukė atgal į virtuvę.

Komanda E
Lukas:
  Dar viena diena Londone. Lukas atsikėlė pakankamai anksti, tačiau ne per anksti, kai tuo metu išėjęs iš namų gali sutikti keletą žmonių, kurie grįžta namo iš vakarėlių. Vaikinas traukė metro stoties link, ketindamas šią dieną skirti įvairių šio miesto vietų lankymui. Nors rudaplaukis ir gyveno vietoje, kurioje susisiekimas buvo pakankamai geras, tačiau iki miestinio geležinkelio teko truputi paeiti. Buvęs klastuolis, mąstė apie išvaizdos pakeitimus, kol keliaus po miestą, tačiau nenorėjo jos pakeisti taip, kad jo nebebūtų įmanoma atpažinti. Geriausias sprendimas tikriausiai būtų buvęs plaukų nusidažymas. Aišku Lukas neturėjo dažų, o tuo labiau neįsivaizdavo, kur jų būtų galima įsigyti, tad nusprendė, kad tai darys burtų pagalba.
  Galų gale priėjo laiptus, vedančius į metro stotį. Lėtai leisdamasis žemyn, vaikinas dairėsi aplinkui, ieškodamas geros vietos, kurioje žiobarai nematytų jo užsiiminėjant magija. Žinant juos, jie tai būtų palaikę juodąja magija, nes pagal jų mąstymą, baltoji (geroji) egzistuoja tik filmuose, kai Gendalfas bando padėti pagrindiniams veikėjams. Jau būdamas apačioje, rudaplaukis patraukė tualetų link, tačiau atsidūręs prie jų ir pajudinęs rankeną, pajautė, kad šie vis dar yra užrakinti. Velnias, -mintyse nusikeikė buvęs klastuolis, ką mieliau būtų padaręs ir garsiai.
  Nenorėdamas paleisti šios idėjos vėjais, Lukas nupėdino nusipirkti dienos bilieto, už kurį susimokėjęs nupėdino į tolimą kampą ir atsisėdo ant vieno iš keleto suoliukų. Dar šiek tiek apsidairęs ir įsitikinęs, kad pakankamai saugu vartoti burtus, vaikinas išsitraukė lazdelę ir keistu kampu nukreipė į savo plaukus. Nors rudaplaukis mintyse ir padarė viską gerai, tačiau ilgi ir per keletą metų auginti plaukai beveik supę jo veidą, spalvos nepakeitė. Paėmęs lazdelę į rankas ėmė ją apžiūrinėti, tačiau nieko nepamatė, kol galų gale atėjo mintis, kad jis ją laikė ne ta puse. Po poros bandymų, hipotezė pasitvirtino, kas nebuvo labai gerai, ypač jeigu tai įvyko žiobarui, prie dar daugiau žiobarų. Įsidėjęs aštuonių colių medžio galą į vidinę apsiausto kišenę, buvęs klastuolis ėmė dairytis nelaimėlio ar nelaimėlės, kurių plaukai dabar buvo rožinės spalvos. Nors žmonių stotyje ir nebuvo daug, tačiau Lukui paieškos nesisekė, tad šis tikėjosi, kad tai buvo burtininkas, kuris greitai susitvarkė su išvaizdos pasikeitimais.

Selena:
  Londonas ir triukšmas atrodė, vienas be kito negali. Selena galvojo, kad decibelų skalė būtų rodžiusi kažkur šimtą ar net šiek tiek daugiau decibelų, tad gintarinių akių savininkės nuotaika buvo tiesiog „tobula“. Nors oras ir nebuvo tragiškas, iš už debesėlių saulutė lindo nedrąsiai ir niekur neskubėdama. Tai buvo visiškai priešingybė tam, ko norėjo aštuoniolimetė. Jeigu tik jos rankose būtų buvęs pasaulio valdymas, saulė šviestų ištisus metus ir kiekvieną rytą leistų pasimėgauti jos spindulėliais. Tada nebūtų jokių nemalonių pokalbių, tokių kaip parduotuvių alėjoje, nebūtų nemalonių veidų. Atrodė, kad vien tik saulės spindulėlis išspręstų dalį pasaulio problemų.
  Akmeniniu grindiniu kulniuojanti mergina keletui minučių ištrūko iš savo kabineto. Juk jos neturėtų užmušti, kad neperspėjusi dingo.
  Mergina šalimais pastebėjo medinį suoliuką ir krestelejo ant jo, įtraukė į plaučius kuo daugiau gaivaus, vėsaus oro, netgi sugebėdama užmiršti, kad Londone oro užterštumas buvo (ne)įprastai didelis. Pozityviu mąstymu niekad nepasižyminti asmenybė apsidairė aplink ir išsitraukė knygą, pasiskolintą iš vienos
 bibliotekos, šiame mieste. Nors jos lapai ir pageltę nuo viršelio nebuvo įmanoma įskaityti ką tokio Lawrenz skaitė, aišku tik tai, kad juodaplaukė, tai darė su pasimėgavimu. Taip bėgdama nuo krūvos problemų.
  – Kas per... – spėjo pasakyti, pajausdama, pradedančią skaudėti galvą. Po šims pyragėlių, kas čia atsitiko?! – paklausė savęs ir perbraukė per tamsius plaukus pastebėdama, kaip šie tapo ne, bet kokios, o šlykščios, ryškios rožinės spalvos.
  Magijos Ministerijoje dirbančios moters ryškiai raudonos rožės spalvos lūpas paliko atodūsis. Ji juk tikėjosi pailsėti nuo visko, o čia...Čia buvo prasčiau, negu ištisą dieną pūti kabinete ir gintarinėmis akimis stebėti dokumentus, kuriuos tingėjo ir perskaityti.
  Rankose neužvertusi knygos pasitaisė savo juodus akinius nuo saulės, kurie uždengė merginos akis ir nužingsniavo tos pusės iš kurios atskriejo tokia dovanėlė merginai link. Pati atkerėti save būtų sugebėjusi, tačiau nežadėjo daryti to ką turėjo atlikti kitas asmuo.
  – Nu tai labas rytas, – pratarė ir iš nuostabos, net gi užsičiapė. Net nežinojo ką daugiau ir pridurti tik įsistebeilijo į burtininką sėdintį prieš ją. Ar jis buvo nusiteikęs maniakiškai? Ar buvo tik sutrikęs, gal išvis džiaugėsi? Magijos Ministerijos Įstatymų priežiūros departamento vadovė vylėsi tai išsiaiškinti, net nepaklausus. Nereikėjo slėpti, daugumą tokių dalykų buvo įmanoma suprasti iš veido mimikų ir asmens manierų.

Lukas:
  Lukas įnirtingai dairėsi žmogaus ar daikto, kuris tapo rožinės spalvos, tačiau kiek akys regėjo viskas atrodė normaliai. Ačiū dievui -džiaugėsi vaikinas dėl to, kad jo kerai „nepavyko“. Pažvelgęs į laikrodį, įtaisytą viduryje stoties, rudaplaukis kiek nusistebėjo, kad laikas eina taip lėtai, kadangi dar prieš kelias minutes iki kol atvažiuos metro reikėjo laukti apie dvidešimt minučių, o dabar jau septyniolika. Nujausdamas, kad laukimas taps nuobodžia veikla, buvęs klastuolis ėmė stebėti žmones ir kuo jie užsiima, kadangi nesugalvojo geresnės veiklos. Tai tikriausiai buvo viena iš įdomesnių veiklų, kuriomis užsiiminėjo Lukas per tuos kelis mėnesius. Vaikinas net ėmė svarstyti kaip galėtų praleisti ateities dieną, užsiimdamas tokia veikla.
  Rudaplaukis jautėsi kiek keistai, užsiiminėdamas ne tiesioginiu šnipinėjimu, tad stengėsi tai daryti tik tuomet, kai žmonės su kažkuo kalbėjosi arba buvo nusisukę į kitą pusę ir jo nematė. O geriausia būdavo tai, kad atvažiavęs metro išsiveždavo, senus ir pabodusius stebėjimo dalykus ir atveždavo naujų, iš kurių kai kurie stotyje pasilikdavo ilgiau. Praėjo dar šiek tiek laiko ir net gi ši, iš pradžių taip įdomi veikla, šiek tiek atsibodo. Buvęs klastuolis dar kartą apsidairė, ieškodamas veiklos ir pagaliau pamatė moteriškę, kuri nukentėjo nuo jo ir keliavo šio link.
  -Sveiki, -pasisveikino Lukas, sulaukęs rytinio sveikinimosi. -Norit, kad sutvarkyčiau?
  Tai buvo kiek kvailokas klausimas, tačiau vaikinas norėjo įsitikinti, kad žinotų ar kartais pas jį nebuvo ateita padėkoti, už naują, puošnią ir rožinę išvaizdą. Šiek tiek apsižvalgęs ir įsitikinęs, kad jų niekas nestebi, rudaplaukis atkūrė buvusią išvaizdą, tikėdamasis, kad ji to ir nori, kadangi iš veido išraiškų ne atrodė labai patenkinta tuo ką turėjo prieš tai.
  -Atsiprašau už išvaizdos pokyčius, -po to, kai moteriškė grįžo į buvusią išvaizdą, atsiprašė buvęs klastuolis.
  Pažvelgęs į laikrodį, kurį šiek tiek užstojo nepažįstamoji, Lukas pastebėjo, kad iki metro atvykimo, liko vos kelios minutės, tad šis pakilo nuo suoliuko ir patraukė arčiau geležinkelio. Kaip greitai eina laikas, kai randi netyčia nukentėjusįjį nuo tavęs.
  -Dar kartą atleiskite, už nepatogumus ir pokyčius, bet aš jau turiu eiti, -skubėdamas tolyn nuo moteriškės ir klausydamasis ar neatrieda traukinys, ištarė vaikinas.

Selena:
  Gintarinės akys vis dar tyrinėjančios burtininko veido bruožus atrodo, neprisimerkė.
  – Mhm… – numykė sau po nosimi ir stebėjo burtininko atliekamus veiksmus. Vien tik tai, kad tai nebuvo koks Kiauliasodis ar kita vien tik burtininkams prieinama vieta, juodaplaukę šiek tiek suglumino. Tiesa, nusprendė patylėti bent jau iki tos akimirkos, kada gintarinių akių šeimininkės plaukai įgaus įprastą, juodą it smala spalvą. Beliko viltis, kad burtininkas sugebėjo kerėti. Na, jis tiesiog privalėjo mokėti naudotis savąja lazdele.
  – Na, kaip ir viskas gerai, – pratarė išgirdusi netgi du atsiprašymus už išvaizdos pokyčius. Deja, Londono metro nebuvo ta vieta, kur Magijos ministerijos darbuotoja šiek tiek pamokslautų jaunuoliui, ir primintų tai, kad burti matant žiobarams nėra saugu. Na, bent jau šią dieną niekas, nieko nepastebėjo, o tai ir svarbiausia. Lyg aš norėčiau papildomo darbo parnešdama šią džiuginančią naujieną į ministeriją… – pamintijo, vien tik pagalvojusi apie tai, ką dabar galėjo padaryti.
  Saulutė švietė dar labiau, juodi akiniai nuo saulės, uždengė gintarines akis, tapo dar vienu privalumu aštuoniolikmetei. Juk jos niekas negalėjo atpažinti, kartais tai tikrai patarnaudavo. Net nesumintijo to anksčiau, o akinius prigriebė vien tik dėl to, kadangi net ir pro savo kabineto langus galėjo pastebėti, kaip noriai švietė saulė.
  Smėlinės spalvos paltukas buvo dailiai plakstomas pavasarinio vėjelio. Jis nesiglaudė prie Lawrenz pečių. Buvo per šilta, ypač tada kai prieš akis retkartčiais praskrisdavo įvairiaspalviai drugeliai. Tiesa, juodaplaukė iš jo išsitraukė lazdelę ir sumurmėjo burtažodį, per tą laiką, kai asmuo jau ruošėsi išeiti. Jo plaukų spalva tapo ryškia, neonine rausva ir Isabella nejaukiai kostelėjo. Šyptelėjimo išvengti nepavyko. Nieko nepasakius nukulniavo iš Londono metro stoties į ministeriją, toliau snausti prie šūsnies dokumentų.

Komanda F
Davidas apsilankė bibliotekoje, kur rado nemažai kerų, kurie gali pakeisti žmogaus išvaizdą. Berniukas be galo susidomėjo, tad kodėl gi nepabandžius? Lazdelę turėjo su savimi, tad norėjo ilgiau nelaukti ir iš karto pabandyti. Jis išėjo iš bibliotekos ir pradėjo klaidžioti po Hogvartsą. Norint išbandyti kerus reikėjo susirasti auką – nukreipti lazdelę į save Davidas nesiryžo. Nė už ką! Labiausiai jam patiko colovaria kerai. Kaip norėtų pamatyti „princesę“ ryškiai rausvais plaukais! Taip, jis būtent tai ir padarys! Tik kaip tą nemandagią mergaitę rasti? Šito Davidas, deja, nežinojo, tad tik greitu žingsniu vaikščiojo po pilį.
Berniukas pasuko į kažkokį koridorių ir pamatė nematytą mergaitę. Žiojosi sveikintis, bet netyčia ištarė:
- Colovaria!
Pamatęs, kad jos plaukai tapo ryškiai rausvi, Davidas sumišo. Šito jis tikrai nenorėjo!..
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
Trylikta užduotis: sugalvokite 5 netradicinius būdus žiurkės spąsteliams panaudoti.


Komanda B
Siunčiu žiurkių spąstelių panaudojimo būdus:
1. Laikyti daiktus, juos priveriant žiurkių spąstais.
2. Traiškyti riešutus.
3. Piešti (patepti spąstus dažais)
4. Kaip knygos skirtukas.
5. Užsirišti ant virvelės ir nešioti kaip kaklo papuošalą.


Komanda C
1. Maloniai skausmingas pirštų masažas.
2. Mayran būdas pabudinti ir paskriausti komandos narius.
3. Kankinimas padedant skanų maistą ant spąstelių.
4. Akmenukų mėtymas laidynės principu.
5. Skalbinių segtukas.


Komanda D
1. Sumažinti spąstus ir įdėti į sriubą bei pateikti priešui
2. Priklijuoti prie klozeto sėdynės
3. Pasigaminti auskarus su miniatiūriniais spąstukais. Jie atrodo dekoratyviniai, tačiau spustelėjus mygtuką padidėja ir iššauna, gali prispaust priešų pirštus
4. Užburti, jog suvalgytų žmogaus, kuris nepasidalino, saldumynus
5. Spąstų kautynės (visai kaip šunų, gaidžių peštynės, bet vietoj gyvūnų - užburti spąstai. Kovojama iki tol, kol vieni iš spąstų lūžta)


Komanda E
• Kaip kabelių ryšius (angl. cable ties);
• Kaip auskarus;
• Kaip akmenį (metimui);
• Kaip lėkštutę;
• Kaip pieštukinę.

Komanda F
1. Gąsdinti žmonėms, kad patalpoje yra žiurkių
2. Maistui (pvz., sūriui) džiovinti
3. Pasmeigti uodus
4. Pasikabinti lapeliams su svarbia informacija
5. Originali namų puošmena
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Brielle Siri Devers »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
Keturiolikta užduotis: Koks ginklas slepiasi po šiuo kodu: MPK-19v37’04”-B01-21?

Užduoties atsakymas
Jericho 941. Kodas buvo Brielės RPG pranešimo „koordinatės“: MPK reiškė Ministro Patarėjo Kabinetą, 19v37’04” - posto parašymo laiką (atkreipkite dėmesį, įprastai ” ir ’ koordinatėse naudojami minutėms ir valandoms pažymėti). B01-21 reiškė 2021 metų balandžio 1 dieną. Ginklą buvo galima pamatyti pirmos pastraipos pačioje pabaigoje.

Komanda B
1. Mini pistoletas katėms. 19 Alžyro pajūrio versija.
2. Beretta M12
3. UZI
4. MAT-49
5. Magijos žinių laikraštis
6. Šluotos užkeikimas

Komanda C
Nuodai,
Burtų lazdelė,
Liuterio kranklys arba tiesiog kranklys

Komanda D
1 teorija
MPK - Disney dėlionė
1937 - Snieguolės ir septynių nykštukų filmo išleidimo metai
V - Volto Disnėjaus pirma vardo raidė
B01 - Nyderlandų Disney pasaulio kodo paskutiniai skaitmenys
21 - Diena, kuomet buvo išleistas šis filmukas ARBA nurodo tai, jog Disney įsigijo 21st Century Fox

Šiame filmuke pagrindinė veikėja yra nunuodijima užnuodytu obuoliu, kuris buvo panaudotas kaip ginklas. Taigi ginklas yra nuodai.

2 teorija
Italian submarine Galileo Galilei

MPK yra čia - X.2, submarine, captured Italian Galileo Galilei
 WOOD, Robert W, Leading Stoker, C/KX 77538, MPK
1937 - metai, kuriais jis dalyvavo Ispanijos kare
4 - yra po 4 dviejų rūšių torpedas
B01 - sekimo prietaisas
21- šitų povandeninių laivų tipas.

Minecraft Snapshot 19w37a


Komanda E
1. Maschinenpistole Kurz (lietuviškai: trumpasis automatas)

Komanda F
1.Pistoletas
2.Walther MP
3.Colt M1911
4. Madam Krūminės pistoletas

Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
Penkiolikta užduotis: parašyti įkvepiančią ir renginio organizatorius garbinančią kalbą.


Komanda B
Jų tėra 2 (bent kol kas).. Jų dar niekas nepakeitė iki šiol (bent kol kas).. Tad jie tokie vieninteliai ir nepakartojami (bent kol kas).. Tai didieji mįslių meistrai ir CSI painybių galvočiai! Kiekvienas iš mūsų turėtų taip stengtis, kurti užduotis, kaip šie du žmonės. Turėtume siekti būti tokiais, kaip jie. Jei ne senoji moterėlė B ir štukametis voras S, kažin ar kas būtų galėjęs smagiai pramankštinti galvą šią savaitę, kažin ar būtų susibendravęs geriau su tam tikrais IH'o nariais ir tikrai kažin ar kas leistų vakarą rašydamas juos garbinančią kalbą. Tikrai NE. Neveltui jie yra didieji B ir S - CSI guru
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
Įvykio teorijos

   Mano liūdesiui, šiemet teorijų buvo dar mažiau nei pernai, bet galiu pasidalinti ir turimomis sukauptomis. Sudėliojau jas chronologine tvarka pagal gavimo laiką.

Edgar
Mano pradinė teorija, kad ten šuo bus kaltas. Tai vadinasi čia turės būt maisto, nes tik maistas gali šunį suklaidint. Aš kaltinu šunį ir Bastiano, nors čia per daug lengva būtų. Bet gal taip ir norit, kad manytume ir išties viskas paprastume.

Claudie
Bastiano užkerėjo šluotas, nes jis mokėsi Vagadu mokykloj ir nori, jog ji laimėtų.

Edgar
Mokiniai susirengė nelegalią treniruotę, kuriai pasiėmė šluotą nugvelbę raktą nuo šluotų sandėlio. Tą raktą nugvelbė Sigurd kartu su Heidi. Jiems nugvelbinėjant raktą tarp jų kažkas įvyko ar meilus pokalbis, ar koks apsikabinims, ar bučinys (nesvarbu kas, bet kažkas panašaus). O tai užmatė Amelija, kuriai, aišku, dėl Sigurd sukilo pavydas. Todėl ji pati užkerėjo šluotą, kuri turėjo atitekt Heidi, bet gavosi taip, kad pati užlipo ant tos šluotos. Ir tada, kai nukrito nuo šluotos, visi dėl to sujudo, norėdama nusimest galimą įtarimą nuo savęs paskleidžia gandą, kuris aprašomas MŽ, kurio dėka paskalos dėl Krūminės smurto prieš mokinius pasiekia Arwen su ministerija, ko pasekoje Krūminė yra suimama.

Heidi ir Selena
Kaltas Soras arba aurorai.

Mayran
Kalta valytoja. Sumaišė savo darbo šluotą su kvidičo šluota.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
Pranešimas dalyviams

Velykos buvo prieš tris savaites, bet nuo jų dar likęs vienas mažytis šokoladinis kiaušinis, užsislėpęs žolės kuokšte kvidičo aikštės patvorėj.
Septintoji užuomina (chronologinės tvarkos numeris 3) buvo skirta suklaidinti ir susukti jūsų galvas. Ji buvo netikra ir jokios vietos tikroje istorijoje neturi. Haha.
Antroji užuomina (chronologinės tvarkos numeris 5) buvo panašaus pobūdžio - tikroje istorijoje vietą turinti, tačiau klaidinanti.

Renginio organizatoriai neatsiprašo.

Rezultatai jau ne už kalnų ---- laukite Soreno pranešimo.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »
Komandų pateiktos įvykio versijos

Komanda B
Kadaise Hogvartse įvyko toks įvykis, žinomas, kaip KVIDIČO DRAMA. Nors ši drama ir buvo išspręsta, ji vis dėl to buvo tokia paini, kad net dabar niekas negalėjo pasakyti, kaip ten viskas iš tiesų buvo. Hogvartso personalas nenorėjo, kad apie Hogvartsą sklandytų nebūtos legendos, todėl vieningai nusprendė, kad ši istorija turi būti išaiškinta be jokių iškraipymų kartą ir visiems laikams. Kas ją turėtų imtis aiškintis diskusijų nekilo. Visi puikiai žinojo, kad tam yra reikalinga geriausia burtininkų pasaulio detektyvų komanda SEZ: Silkė - galinti išneršti įvairiausius pasaulio kampelius, kuriuose glūdi gilios paslaptys, Ekstrasensė - gebanti savo nuojauta ištraukti detales, kurių kiti beieškodami jau bus seniausiai pasidavę ir Zabivaka - suuodžiantis ir pro savo akis nepraleidžiantis nei vieno pėdsako.
SEZ komandai atlikus tyrimą jie pateikė savo negailestingą ataskaitą.

KVIDIČO DRAMOS ATASKAITA
Viskam pradžią davė Arwen Evenstar neaišku kam parašytas laiškas, kuriame matomas jos nusistatymas prieš vieną iš Hogvartso profesorių Madam Krūminę. Žinoma, laiškas nebuvo geriausios kokybės, vietomis dalis teksto buvo išblukę ir įskaityti jo nebuvo įmanoma, tačiau kontekstas leido suprasti, kad Hogvartso direktorė nori atkeršyti Krūminei už senas nuoskaudas. Nežinia, ar tas laiškas pasiekė savo adresatą, ar keršto planas buvo pradėtas vykdyti, tačiau aišku tai, kad jis pateko į klastingos, savanaudės ir nekokios reputacijos senosios moteriškės, žinomos vardu Brielle Siri Devers, rankas. Šis laiškas buvo postūmis jai pradėti dar vieną savo nešvarų darbelį po to, kai Arwen paskelbė, kad Hogvartsas dalyvaus tarptautiniame mokinių mažosios komandos sudėties kvidičo čempionate. Šį kartą tai jai buvo puiki proga sumenkinti Hogvartso populiarumą ir reputaciją, nepaisant, kad jai pačiai teko mokytis ir šioje mokykloje. Didesnis moteriškės palaikymas ir atsidavimas išlikęs iki šių dienų buvo Biobetonso mokyklai.
Savo planus Briellė nusprendžia pradėti įgyvendinti pasinaudodama Arwen laišku ir atkeršydama Krūminei Evenstar vardu, kirsdama jai per tarptautinę trenerės reputaciją.
Briellė žino, kaip į čempionatą atrinkti Hogvartso mokiniai yra pamišę dėl jo, todėl kai Krūminė liepia vaikams nepersistengti, senoji moteriškė nutaikiusi tinkamą momentą "pasigauna" Sigurd'ą prie šluotų sandėlio. Jų susitikimo vietą išduoda pažirusios jų kranklių plunksnos prie sandėlio. Aišku, ji prisistato kaip reporterė. Ji jam teigia, jog ji kaip žurnalistė žino daug apie kitas komandas ir norint jas įveikti būtinos treniruotės ir jokių pertraukų ar atidėliojimų negali būti, todėl paragina bet kokiais būdais susiorganizuoti treniruotę.
Sigurdas gautu planu pasidalina su kitais savo komandos draugais. Ne visiems toks planas priimtinas ir ne visi nori veltis į vagystes, tačiau klastuolė Heidi nepabūgsta ir dėl komandos nutaria pasiaukoti. Ji nugvelbia raktą, kurio dėka ji, Ryanas, Sigurdas ir Amelija susiorganizuoja slaptą treniruotę. Po treniruotės vaikai viską gražiai sudėjo ir paliko sandėlyje. Vėliau šluotos buvo paimtos Arwen pasamdyto šluotų meistro Bastiano Zuccarelli. Apie šluotų paėmimą jis niekam nieko nepranešė. Briellei, žinančiai, kad Hogvartso pirmosios rungtynės bus žaidžiamos prieš Vagadu komandą ir kad Bastianas mokėsi toje mokykloje, tai tapo gera proga jį pakišti pakeičiant vieną gerą šluotą į užkerėtą, kuri turėtų sukelti problemų su ja skrendančiajam. O pakeisti pačią šluotą nebuvo sunku pasinaudojant italo negalia.
Dėl Zuccarelli paimtų šluotų kitos treniruotės metu, kai sandėlyje nesimatė nė vienos šluotos, mokiniai norėdami išvengti didesnių nemalonumų iškart pasisakė apie nelegalią treniruotę. Krūminei pasisakymas buvo niekinis ir ji turėjo savo nuomonę, kad tai mokiniai praganė šluotas. Už tai ji jiems skyrė areštą blizginant taures trofėjų kambaryje. Antraip nei Krūminė kvidičininkais patikėjo dar vienas kviestinis Hogvartso svečias - treneris Kajus. Jis nuėjo aiškintis situacijos su Krūmine prie šluotų sandėlio. Jiems bediskutuojant išniro Bastiano, nešinas krūva šluotų, nenumanydamas, kad jau spėjo tapti kažkieno auka. Kajus su Krūminę jį iškamantinėja ir gavę norimus atsakymus patraukia savais keliais: Kajus - pranešti mokiniams geros naujienos apie galimą treniruotę, o Madam Krūminė - aiškintis su mokyklos direktore.
Atėjus treniruotės metui, kai treniruotę vedė tik Kajus, Amelijos šluota ėmė patrakusiai elgtis ir švystelėjo merginą žemėn. Mergina patyrė didelę traumą. Dėl to Krūminė užsipuola Kajų ir Bastiano. Kol ji puola į Hogvartsą pakviestus svečius iš šešėlių išlenda reporterė Briellė. Šį kartą ji jau puola ne mokinius, o pačią Krūminę ir Hogvartso mokyklą. Ji savo straipsniu apdrabsto Krūminę ir Hogvartso reputaciją purvais, tačiau straipsnis yra abejotino informatyvumo. Jame minima, jog Krūminė užkeikė šluotą, nors žinoma, jog tuo metu Madam Krūminės stadione nebuvo, o jei Amelija taip ir sakė, tai yra drastiškai kaltinamas žmogus, vadovaujantis tik mokinio, kuris ką tik gerokai susitrenkė galvelę žodžiais. Taip pat ji pati teigia apie kažkokius esamus meilės ryšius tarp Sigurd ir Amelijos, nors niekas daugiau apie tai nė nėra girdėję. Šiuo straipsniu visgi Briellė pasiekia savo. Arwen išvydus straipsnį ji yra priversta perduoti profesorę į teisėsaugos rankas, nes neketina toleruoti smurto prieš mokinius ir juo labiau leisti jiems būti žalojamiems.
Briellė sužinojusi, kad į Hogvartsą atvyksta aurorai, nieko nelaukdama užvaldo Arwen užvaldymo kerais. Ji priverčia ją parodyti nepasitenkinimą savo mokyklos skraidymo profesore pasakant "Uždaryk tu tą žiurkę, kad daugiau nematyčiau" aurorams. Šiuos žodžius nugirdo ir Bastiano, plavinėjęs kažkur netoliese Hogvartso direktorės kabineto. Tokie žodžiai šluotų profesionalui sukelia nemažai dvejonių dėl pačios Arwen nekaltumo, nes tokio rango žmogus neturėtų mėtytis tokiomis frazėmis net ir esant itin prastai situacijai, kaip ši.
Kai Madam Krūminę išsiveda aurorai, Kajus gauna laikino kvidičo instruktoriaus poziciją, tačiau ties tuo neapsiriboja. Jam knieti išsiaiškinti ar tikrai dėl visko kalta yra Krūminė. Jis pasinaudodamas animagijos gebėjimu pasiverčia į šunį ir stoja į Bastiano vedlio Galileo vietą, taip norėdamas išpešti daugiau informacijos tiek iš pačio italo, tiek iš jį supančios aplinkos. Ir toks sprendimas pasiteisino. Bastiano nuėjęs į šluotų sandėlį kažką neaiškaus sumurmėjo pasiėmęs vieną iš šluotų. Kajui dvejonių nebeliko. Jis nuskubėjo pas Arwen ir pasakė, jog šluotas užkeri Bastiano. Hogvartso direktorė nieko nelaukusi pas save į kabinetą pakvietė ir Bastiano. Kajui pareiškus kaltinimus šis gynėsi sakydamas, jog patikrino ar šluota buvo užkeikta. Kadangi jo patikrinimas parodė, jog šluota iš tiesų buvo užkerėta, jis išdrįso mestelti ir įtarimus ir į Arwen pusę, kad galbūt ji galėjo prisidėti prie šluotos užkeikimo, nes be jo ir Krūminės ji taip pat turėjo pilną prieigą prie šluotų. Bet čia neliko nepastebėtas ir iš šalies nieko dėtas Kajus. Arwen atkreipė dėmesį, kad šluotą buvo galima užkerėti ir treniruotės metu, o tai naudinga būtų buvę Kajui, kuris galimai nori užimti Krūminės vietą. Žinoma, tokie kaltinimų svaidymai niekam negalėjo atnešti ir neatnešė naudos. Bastiano pareiškė, jog kad viskas taptų aišku, reikia atlikti nuodugnų šluotos tyrimą ir visų pirma išsiaiškinti kokiais kerais buvo užkerėta šluota, o antra, jei įmanoma ir tą patį žmogų, kuris galėjo panaudoti šiuos kerus ant šluotos. Visi su Bastiano sutiko ir pastarasis patraukė link sandėlio. Žinant, kad Briellė buvo užvaldžiusi Arwen, ji žinojo ir apie tai ką trijulė nusprendė daryti. Jų planas galėjo ją demaskuoti, todėl pastaroji metė senovinį galingą prakeiksmą ant sandėlio ir vos tik Zuccarelli priėjo prie sandėlio jis kaip mat užsiliepsnojo, o pats italas virto šikšnosparniu. Sandėlio liepsnos paskatino visus atskubėti, tiek Kajų, kuris buvo pirmasis prisistatęs prie liepsnojančio sandėlio, kaip keturkojis gyvūnas, tiek kvidičininkus atrinktus dalyvauti čempionate, tiek mokyklos direktorę. Kai sandėlis virto pelenais, o ore liko tik besiblaškantis ir aplinkoje nesiorientuojantis šikšnosparnis bei vienintelis nesudegęs šluotos žabas, Kajus atvirto į savo žmogiškąją formą. Jis iškart pareiškė, jog nereikėjo leisti Bastiano eiti kažko aiškintis, nes visas jo aiškinimasis buvo įkalčių prieš jį patį sunaikinimas. Po tokių profesionalaus kvidičininko išsireiškimų į priekį žengė Sigurdas, kuris paprašė leidimo pateikti savo versiją. Jį gavęs jis papasakojo, kaip jam teko su Brielle susidurti prie sandėlio ir kaip ji jam liepė nepaisyti Krūminės nurodymų. Dabar jam tas susitikimas atrodė įtartinas, nes reporterė nuo to laiko buvo Hogvartse, tačiau iš parašytų straipsnių buvo tik vienintelis po Amelijos nelaimės, jis patvirtino ir tai, kad Krūminės treniruotės metu nebuvo. Jis atkreipė dėmesį ir į tai kodėl būtų lengviausia kaltinti Bastiano. Viską išsakęs Grifų Gūžtos atstovas žengė į pelenus, iš kurių ištraukė ir šluotos žabą, kuris pasak jo galbūt galėjo būti tai kas liko iš užkeiktos šluotos, o tai leistų šimtu procentų nustatyti kaltininką. Kajui ir kitiems berniuko aiškinimai pasirodė logiški. Atidžiau pažiūrėję į besiblaškantį šikšnosparnį jie netruko suprasti, kad tai paverstas šluotų meistras. Kajus jį kaip mat atvertė. Tuomet vyrai nutarė panaudoti specialius kerus ant Arwen, įtardami, kad ir ji buvo paveikta. Ir jie neklydo. Arwen atsipeikėjusi nelabai suprato kas čia įvyko, jautėsi tarsi po sapno. Kol vieni bandė direktorei paaiškinti kas įvyko kiti kuo puikiausiai suprato, jog visi buvo tapę Briellės marionetėmis tampomomis už virvučių. Ji tik apsimetinėjo, jog nori padėti Hogvartso kvidičo komandai. Apsimetinėjo ir norėdama pademonstruoti, kad jai rūpi Hogvartso mokinių saugumas ir gerovė. Ji visu tuo tik dūrė Hogvartsui peilį į nugarą. Hogvartso personalas netruko apie tai pranešti Magijos ministerijai, iš kurios sugrįžo paleista Madam Krūmine su būriu aurorų, kurių didžioji dalis nedelsdami ėmėsi šukuoti teritorijos ir ieškoti pagrindinės šios dramos režisierės, o pora ėmėsi tirti gauto šluotos žabo, kuris pasirodo iš tiesų buvo paveiktas galingos burtininkės.

Komanda C
Hogvartso direktorė paskelbia mokyklos dalyvavimą tarptautiniame jaunųjų kvidičininkų čempionate, kur be Hogvartso dar dalyvaus 3 mokyklų komandos. Komandoje gali būti tik keturi žaidėjai, tad madam Krūminei patikima surinkti komandą, kurioje būtų po vieną žaidėją iš visų keturių koledžų. Šią komandą sudaro Amelija Harmon (Varno Nagas), Ryan Jones (Švilpynė), Sigurd Eddi Hallgrimsson (Grifų Gūžta) ir Heidi Mollson (Klastūnynas). Prasideda intensyvios treniruotės.    Vaikai labai džiaugiasi, kad buvo atrinkti dalyvauti, tad nori kiekvieną minutę praleisti treniruodamiesi ir kone kasdien prašo madam Krūminės rakto nuo šluotų sandėliuko. Vieną popietę madam Krūminė išmintingai liepia jiems nepersistengti ir rakto neduoda, ypač atkreipdama dėmesį į Ryan ir Heidi, kurie dalyvauja dar ir BTT, tad turi ypatingai didelį krūvį. Deja, suaugusių paliepimams jaunieji kvidičininkai nepaklūsta ir nutarus, kad reikia toliau treniruotis, visų sutarimu Heidi nukniaukia raktą iš madam Krūminės, bet tokiu būdu tikrai neketino pakenkti, deja, ne viskas baigiasi gerai. Kitos treniruotės metu atvėrus šluotų sandėlį, paaiškėja, kad visos šluotos dingusios. Vaikai išsigandę prisipažįsta, kad buvo nudžiovę raktą „nelegaliai“ treniruotei, tačiau iškart po jos šluotas sunešė į sandėliuką, viską sutvarkė ir raktą padėjo į vietą. Hogvartse kyla skandalas dėl šluotų dingimo, kuris netrukus pasiekia daugybę žmonių, viena iš jų – Brielle, kuri trokšta keršto madam Krūminei, tad nieko nelaukdama imasi priemonių. Pasinaudodama italu, atsakingu už šluotas, sugadina jas – treniruotės metu šluotos turės nepaklusti jauniesiems kvidičininkams. Taip ir nutinka, vos tik sutikę koridoriuje šluotas besinešantį Bastiano visi nurimsta ir ima ruoštis kvidičui nieko neįtardami. Deja, jau kitą treniruotę, kurią stebėjo tik Kajus, Amelija nukrenta nuo šluotos, tačiau ne dėl savo nemokšiškumo – šluota, kaip ir buvo planuota, elgiasi siaubingai. Amelija susilaužo koją ir rankos pirštą bei smarkiai susitrenkia galvą; ji išsiunčiama į ligoninės sparną. Praleisti progos neatsisako ir taip madam Krūminės nekenčianti Brielle, privertusi Ameliją ir Sigurdą apšmeižti madam Krūminę, su didžiausiu malonumu parašo straipsnį, kuriame neslepia neapykantos madam Krūminei. Laimei, paslaptys pamažu ima aiškėti – Sigurdo kranklys praneša Bastiano, kad vaikai buvo priversti apšmeižti kvidičo instruktorę, o prie sandėliuko rastos juodos plunksnos – Brielės kranklio plunksnos. Kajus bando viską išsiaiškinti ir atskleisti tiesą, kas bando pakenkti madam Krūminei. Pagaliau išsiaiškinusi tiesą kvidičo instruktorė pati grįžta į pilį su aurorais įrodyti savo nekaltumo, bet ne viskas taip paprasta – šluotos sudegintos, o Sigurdo kranklys sužeistas. Laimei, tikrąjį protą netrukus atgauna Amelija su Sigurdu ir periima Kajaus darbą išaiškinti tiesą.

Komanda D
Jog mokslo dienos būtų praskaidrintos, Hogvarsto direktorė Arwen Evenstar paskelbė tarptautinį renginį TMMKSKČ, kuriame su kitomis burtų mokyklomis rungsis keturių mokinių komanda. Jų trenere paskiriama vyresnio amžiaus trenerė Rolanda Krūminė. Tai - jos šansas išlaikyti gerą reputaciją bei pasirodyti gera trenere, tad išrenka po vieną mokinį iš kiekvieno koledžo ir pradeda treniruotes.
  Krūminės treniravimas bei stipri Hogvartso komanda kažkam nepatinka, tad užsisako agentės Siri Devertes paslaugą, kuri galėtų padėti nugalėti Hogvartso komandą rungtynėse. Siri pati atvykti į Hogvartsą neskuba, tačiau pašnipinėti išsiunčia savo Liuterio kranklį Lando. Liuterio krankliai garsėja telepatinėmis savybėmis, tad visą informaciją perduoda šeimininkei. Šio paukščio plunksnos ir yra prastebimos prie šluotų sandėliuko.
  Krankliui pranešus, jog Heidi pavogė raktą, Siri Imerio kerais užbūrė atvykusį Bastiano ir privertė jį pasiimti šluotas. Tuomet jas pati sugadino, pratytrynė šluotų meistro atmintį, jog jos neprisimintų.
  Kurį laiką vaikų treniruotės nutrauktos, nes šluotų nebėra. Prisipažinę, jog slaptai treniravosi, mokiniai gavo areštą iš Madam Krūminės: valė trofėjus ir kitus laimėjimus trofėjų kambaryje. Netrukus atvyko žymus kvidičininkas - Kajus Arno Wintersas. Kajus negalėjo mokinių taip palikti, jiems reikėjo treniruotis ir ruoštis varžyboms prieš Vagadu, tad nueina pasikalbėti su Krūmine. Tuo metu ateina Bastiano, kuris nepamena Siri ir mano, jog tiesiog gerai pasirūpino šluotomis.
  Šluotas grąžinantį meistrą pastebėjo Krūminė ir Kajus. Paskubomis iškamantinėtas Bastiano pareiškė, kad tai buvo Arwen Evenster įsakymas. Krūminė nuėjo pas direktorę Evenstar, tačiau ši neigė pasikvietusi Bastiano ir liepia Krūminei dirbti toliau ir neprisigalvoti jokių nesąmonių - į Hogvartso teritoriją pašaliniai žmonės be jos žinios atvykti negali.
  Pasiruošimas privalo tęstis. Individualios treniruotės metu Amelija ant šluotos jaučiasi nesaugiai, tačiau nieko Kajui nesako, nes mano, jog šluota prieš profesionalią priežiūrą buvo šiek tiek prastesnė (labiau skrido į kairę ar panašiai), tačiau tai nepasibaigia gerai - Amelija patenka į ligoninę.
Apie nesklandumus Hogvartse stebėtinai greitai sužino ir atvyksta (lyg tai jau būtų numačiusi) Siri. Ji ligoninėje užburia Ameliją užvaldymo užkeikimu ir atėjus Sigurdui, priverčia ją pasakyti, jog čia Krūminės kaltė. Sigurd patiki Amelija (juk jai nebūtų tikslo meluoti!) ir pritaria jai, nors ir to nematė (Ameliją stebėjo tik Kajus).
   Tuomet Siri nori apklausti Krūminę, bet supranta, jog nepavyks šios nukenksminti kerais (jos užvaldyti ar pratirinti atminties, nes Krūminė yra stipresnė burtininkė už nematantį užkeikimo Bastiano ar silpnus mokinius). Interviu nepavykus, Siri parašo, jog Krūminė nuo jos pabėgo ir ją reikia uždaryti į Azkabaną. Šį pokalbį nugirsta Heidi.
   Yra manoma, kad dėl Amelijos Harmon traumos, gali būti atšauktos ir pačios varžybos arba duota techninė pergalė Vagadu mokyklai. Greitai Hogvartso koridoriuose pasklido ir negandos, kad profesorė smurtauja. Direktorė nebemato kito būdo, kaip tik paskirti kvidičo treneriu Kajų, o Krūminę bent kuriam laikui išsiųsti toliau nuo šluotų ir mokinių, jog mokinių tėvai nepagalvotų, jog Hogvartsas nėra saugi vieta.
  Pats Bastiano Zuccarelli buvo iškviestas ant kilimėlio Arwen Evenster kabinete pasiaiškinti, ką veikia Hogvartso valdose. Bastiano įbruko į rankas laišką, kur buvo indentiškas Arwen parašas bei kvietimas prižiūrėti Hogvartso šluotas (šį laišką jam buvo perskaitęs kitas burtininkas). Šluotų meistras prisipažįsta, jog atvykimo dieną prisimena sunkiai, lyg turėtų kokią atminties skylę, kokios yra dažnos po atminties trynimo bei keitimo kerų.  Evenster buvo sumišusi  ir paprašė, kad kuriam laikui Bastiano pasiliktų.
  Heidi vos prisibeldžia į direktorės kabinetą ir praneša apie nugirstą Siri ir Krūminės kivirčą. Direktorė tampa dar labiau nepatenkinta šia žurnaliste. Pradeda įtarti, jog čia galėtų būti jos darbas.
  Apie šią situaciją Evenstar praneša Kajui ir paprašo jo pakalbėti su mokiniais, nes jie su kvidičininku jaučiasi laisviau, nei su direktore.
   Sigurdas prisipažįsta, kad šluotų sandėliuke buvo matęs juodas plunksnas ir pastebėjo, kad tai nebuvo jo paukščio, o kažkokio kito Liuterio kranklio ar į jį panašaus. Kajus apie tai praneša direktorei. Buvo pastebėjusių, kad pati Siri  turėjo Liuterio kranklį Lando, kurį atsivežė į Hogvartsą. Buvo tikėtina, kad jos paukštis stebėjo viską iš šluotų sandėliuko.
   Visi kaltinimai nukreipti į Siri Devertes pusę, kaip ji viską suplanavo ir surezgė, bet nejaugi Hogvartso buvusi mokinė pasiruošė išduoti savo mokyklą, kurioje praleido savo laiminguosius septynius metus?
 Direktorė Evenstar prisipažįsta suklydusi bei šitaip apkaltinusi madam Krūminę. Kvidičo trenerė grįžta atgal į Hogvartsą su aurorais, kurie pradeda detalesnį tyrimą bei yra pasiruošę sugauti tą žmogų, kuris viską užvirė, nes žurnalistės niekur nebesimato.

Komanda E
Aiškinimaisi priėjo prie spėjimo, kad madam Krūminei buvo bandoma kerštauti. Po nedidelių paieškų, buvo rasta juodų plunksnų, netoliese sandėliuko. Tai tik patvirtino pirminius spėjimus. Dar tą pačią dieną paaiškėjo, kad raktas buvo paimtas Heidi.
  Po neilgų svarstymų buvo prieita išvada, kad tai galėtų būti Vagadu darbas, kadangi pirmosios Hogvartso komandos varžybos buvo kaip tik prieš juos. Nors sužeista mergina ir tvirtino, kad prieš mokinius buvo smurtaujama ir kad profesorė sugadino šluotą, tačiau tuo buvo sunku patikėti. Iš pat pradžių tai skambėjo lyg tiesa, tačiau kiek pasvarsčius ir sudėliojus visus faktus, buvo galima įsitikinti, kad pateikiama informacija yra klaidinanti.
  Galų gale tai išaiškėjo ir vieninteliai vis dar tikintys Amelijos tauškalais, buvo jos draugai, taip pat nemaža mokinių grupelė, kuriems nepatiko Krūminė ir už Hogvartso ribų esantys burtininkai, kurie vis dar tikėjo tuo, kas buvo rašoma Magijos žiniose. Pilyje prasidėjo chaosas, kurį galėjo numalšinti nebent išaiškėjusi tiesa.
  Kol tarp mokinių nuomonių vyko karas, buvo nuspręsta ištyrinėti šluotą, nuo kurios nukrito Amelija. Tačiau vietoje, kurioje ji buvo palikta, tebuvo tik nedidelė krūvelė pelenų ir keletas nesudegusių žabų. Šis įvykis tik pablogino situaciją Krūminei, tačiau tai taip pat patvirtino tą faktą, kad kažkas iš pašalinių asmenų, yra kaltas dėl šio įvykio. Kadangi sandėlio durys nebuvo be reikalo pravertos nei karto, po nelaimingos treniruotės, kas reiškė, kad šluota buvo uždegta dar prieš atsidurdama viduje.
  Praėjo dar keletas dienų ir visų nuostabai, skraidymo profesorė, grįžo į Hogvartsą su naujais kaltinimais. Pasikėsinimu į gyvybę ir proto kontrole buvo apkaltinta žurnalistė. Tokiems kaltinamas buvo pasitelkta keletas faktų. Vienas iš jų buvo tas, kad šioji Hogvartso teritorijoje sukiojosi net tuomet, kai buvo tik treniravimosi laikas, lyg laukdama kol įvyks kažkas. Taip pat vos ne kiekvienos treniruotės metu, ją buvo galima pastebėti lyg besislepenčią už medinių aikštės įėjimų. Tokį keistą poelgį buvo galima paaiškinti nebent tik tuo, kad šioji nenorėjo būti pastebėta įvykio vietoje, po to kai būtų įvykdžiusi tai, ko jos buvo paprašyta.
 Keli mokiniai priėjo prie teorijos, kad Brielle viską darė tik dėl straipsnio ,,Magijos žiniose’’. Bet ar toks jos elgesys pateisinamas? Žinoma, ne. Ir ar toks jos poelgis buvo vertas gero straipsnio? Ne.

Komanda F:
Hogvartso direktorei Arwen Evenstar pranešus apie tarptautines kvidičo varžybas, kuriose dalyvaus ir Hogvartso mokiniai, suūžė visas Jungtinės Karalystės magiškasis pasaulis. „Magijos Žinios“ laikė savo pareiga parašyti apie tai straipsnį, galbūt pakalbinti mokinius. Šis darbas buvo pavestas atlikti korespondentei Briellei Siri Devers. Ji tuo reikalu atvyko į Hogvartsą, kur turėjo galimybę bendrauti tiek su komandos nariais, tiek treneriais Madam Krūmine ir Kajumi Arno Wintersu.
Kiek čempionate dalyvaus mokyklų, plačiajai visuomenei nebuvo žinoma. Briellei Siri Devers pavyko išsiaiškinti, kad dalyvaus keturios mokyklos. Be Hogvartso tai buvo Biobetonsas, Durmštrangas ir Vagadu. Būdama patyrusi žurnalistė, Devers atkapstė ir informaciją apie tai, kad pirmosios Hogvartso rungtynės bus prieš Vagadu mokyklą. Nenorėdama leisti Hogvartsui laimėti ji pavogė šluotas iš sandėliuko ir sugadino. Deja, būtent ten jos paukštis Lando pametė vieną plunksną, kas vėliau padėjo išsiaiškinti įvykio kaltininkę.
Bandydama nukreipti dėmesį nuo savęs, ji įdavė šluotas meistrui Bastiano Zuccarelli. Kadangi jis yra aklas, Briellei nebuvo sunku apsimesti, kad ji dirba mokykloje ir prašymą perdavė „nuo direktorės Evenstar“.
Atsitikus nelaimei Devers parašo straipsnį į „Magijos Žinias“ taip tarsi paaiškindama savo buvimą Hogvartse. Straipsnyje aiškiai pasakyta, kad dėl įvykio yra kalta Madam Krūminė. Pasak jos, tą patvirtino ir komandos nariai (nukentėjusi Amelija Harmon (Varno Nagas) ir Sigurd Eddi Hallgrimsson (Grifų Gūžta)). Verta pastebėti, kad tiek Kajus Arno Wintersas, tiek Madam Krūminė įvykį komentuoti atsisakė. Nenuostabu, kad būtent vaikai buvo itin šnekūs: jais manipuliuoti tikrai yra lengviau.
Devers manipuliacijomis ir ryšiais pavyksta viską pasukti taip, kad Madam Krūminė yra nubaudžiama ir išgabenama iš Hogvartso. Kaip žinia, ji yra galinga burtininkė, tad įtikinti tuos, kuriuos jai reikia įtikinti, neturėtų būti itin sudėtinga. Nieko keisto, kad „kaltoji“ yra taip greitai nubaudžiama.
Vis dėlto aklasis Bastiano Zuccarelli turi šunį, kuris, pasinaudodamas savo uosle, netrunka išsiaiškinti, kam priklauso prie sandėliuko gulėjusi plunksna. Dar kartą ištyrus įvykį paaiškėja, kad tai yra Briellės Siri Devers darbas. Ji yra nubaudžiama, o seniausiai Hogvartse dirbančiai profesorei Madam Krūminei yra leidžiama grįžti į mokyklą.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #26 Prieš 2 metus »
Pilna istorija

Madam Krūminė Arwen’ai dar esant mokinukei viešai paskelbė, jog ji prastai skraido, neleido būt gaudytoja, į tą poziciją paskirdama savo favoritą mokinį, bei neleido į varžybas. Dėl šito smarkiai nukentėjo mažosios Arwen pasitikėjimas savimi ir savigarba.
   Seną kvidičo ekspertę iš Hogvartso iškrapštyti sunku, tad direktorė žaidžia gudriau: ji pasiūlo madam Krūminei surinkti Hogvartso komandą ir dalyvauti tarptautinėse jaunųjų kvidičininkų varžybose, kuriose dalyvauti gali tik 4 asmenų komanda, tad surenkama komanda iš visų koledžų). Visgi Arwen nori, jog Krūminė prarastų savo tarptautinę geros kvidičo trenerės reputaciją, todėl planuoja kaišioti pagalius į ratus.
   Gražią pavasario popietę Hogvartso atrinktų žaidėjų komanda - Amelija, Ryan, Heidi ir Sigurd - nueina pas madam Krūminę paprašyti rakto nuo šluotų sandėliuko, kadangi jie nori pažaisti. Madam Krūminė jiems rakto neduoda liepdama nepersitreniruoti, bet Heidi nepasiduoda, jie jį pavagia ir treniruojasi, taip sakant, nelegaliai.
   Arwen išgirsta apie talentingą populiarėjantį šluotų meistrą Bastiano ir pamano, kad jį irgi galima įtraukti į manipuliacijų žaidimą. Evenstar susisiekia su Bastiano, kad šis apžiūrėtų Hogvartso mokyklai priklausančias šluotas ir pataisytų sugedusias. Meistras jas visas susirenka ir išsiveža žinant tik direktorei.
   Po kiek laiko vaikai jau per „legalią“ treniruotę atvėrę šluotų sandėliuką jie išvysta, kad dingo visos šluotos (kaip atsimenate, jos laikinai pas Bastiano, bet tai žino tik Arwen). Madam Krūminė juos apkaltina šluotų vagyste bei paskiria areštą.
   Dėl arešto jie taip pat praleidžia treniruotę su mylimu mokytoju, kurį Krūminė pakvietė į mokyklą - Kajumi. Kajui vaikai prisipažįsta sykį pavogę raktą, bet dievagojasi šluotų nevogę. Šis nustemba dėl tokio įvykio ir visgi jais patiki. Vėliau kalbėdamiesi Kajus ir madam Krūminė pamato šluotom apsikrovusį Bastiano ir išsiaiškina, kad jis čia su Arwen kvietimu, kas pasirodo įtartina madam Krūminei, kadangi ji ir pati puikiai tas šluotas taiso. Madam Krūminė žygiuoja aiškintis tiesiai pas Arwen. Direktorė tepasako, kad toks jos galutinis sprendimas, ir, nors Krūminė nelieka patenkinta tokiu atsakymu, tačiau su direktore daugiau ginčytis nedrįsta.
   Evenstar prašymu Bastiano lieka Hogvartse. Po kelių dienų Arwen sugadina visas komandos šluotas ir per treniruotę Amelija patenka į ligoninės sparną stipriai susilaužiusi koją ir susitrenkusi galvą. Treniruotę stebėjo tik Kajus, tad jis gauna nemalonumų, kad prieš treniruotę nepasirūpino šluotų saugumu. Hogvartse pasklinda paskalos, kad čia pasidarbavo madam Krūminė. Kajus ima įtarinėti Bastiano, o tai išgirdę vaikai italą ima visur sekioti.
   Dėl vykstančio BTT Hogvartse viešinti MŽ korespondentė Brielle neapsiriboja šniukštinėjimu apie renginį. Susitrenkusi galvą Amelija papeza apie tai, kad madam Krūminė per treniruotes smurtauja prieš vaikus. Arwen užkerėtas Sigurd tai patvirtina, madam Krūminė areštuojama ir išvežama į Magijos ministeriją. Kajus paskiriamas laikinu kvidičo profesorium (nors Arwen tikisi, kad jau ir su visam).
   Bastiano išgirsta, kaip Arwen išsikviečia gynėją ir per jį siunčia žinutę į ministeriją su reikalavimu atimti iš madam Krūminės teisę dėstyti (Arwen žinutę siunčia pažįstamam iš ministerijos, todėl garsiai pavadina Krūminę žiurke). Bastiano ima miglotai suvokti, kas vyksta, tad nedelsdamas siunčia pelėdą su žinia madam Krūminei ir aurorams.
   Finale - Kajaus, Bastiano ir Arwen akistata prie šluotų sandėliuko: Bastiano kaltina Arwen, Arwen kaltina Kajų, o Kajus - Bastiano. Galiausiai Arwen Bastiano paverčia šikšnosparniu, o Kajų - šluotkočiu, ir pabėga, prieš tai dar padegusi šluotų sandėliuką. Iš sandėliuko Kajų ir Bastiano išneša narsusis Galileo (Bastiano šuo), lojimu jis atkreipia ir kvidičo komandos narių dėmesį, tad šie pradeda įtarinėti, kad kažkas su tais Galileo turimais objektais ne taip, o Sigurd atkeri tuos daiktus.
   Nelieka dvejonių, jog chaosą sukėlė Arwen, tada susivienijusi kvidičo komanda, Kajus ir Bastiano jau ima tartis, kaip viską užbaigti. Bet čia į Hogvartsą grįžta madam Krūminė su aurorų komanda, kurie tuoj pat areštuoja direktorę Evenstar.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #27 Prieš 2 metus »
Tyrimo pabaiga: rezultatai

   Šiųmetinės užduotys nebuvo lengvos, sudėtingas buvo ir nusikaltimas, o dėmesį sutelkti reikia ne vien į mįslės aiškinimąsi, tačiau ir į komandinį darbą. Jau tuoj paaiškės, kas visgi turi geriausią detektyvinę intuiciją ir buvo darniausios komandos - skelbiame CSI Hogvartso 2021 rezultatus!

   Garbinga bronzinė pypkė atitenka nevegetarišką gyvenimo stilių propaguojančiai komandai C: Rimtiems Močiutės Kotletams!

   Sidabrinį dūmą kaip tikri Šerlokai jau pučia tie, kuriems pergalę atnešė, matyt, tinkamai garbintos senolių dvasios - komanda D: Kvidičo Protėvių Kultas!

   Na, o visgi šauniausiai pasirodė bene keisčiausio pavadinimo komanda, kurie greičiausiai susidorojo su užduotimis, vieninteliai laiku aptiko reikiamą ginklą ir tokiu būdu išlošė, gaudami absoliučiai visas renginio užuominas (nors tai, deja, jiems nepadėjo sugauti tikrojo nusikaltėlio), dėmesio, šiųmetinio renginio nugalėtojais tampa komanda B: Silkė, ekstrasensė ir Zabivaka!

   Sveikiname geriausias detektyvų komandas!
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: kvidičo drama 2021
« Atsakymas #28 Prieš 2 metus »
Prizai jau nugalėtojų kišenėse. Greitai MM5 departamentas vykdys anoniminę apklausą dėl šio renginio (organizatoriai norėtų gauti jūsų atsiliepimus), labai prašome išsakyti savo nuomonę ir pastebėjimus, ačiū!
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.