0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • V kursas
 • *
 • 129
 • Taškai: 49
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #15 Prieš 3 dienas »
  Dar viena Magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoka, tačiau ši nevyko lauke, po kurį sklaidė šaltas ir deguonies pripildytas oras. Išgirdusi, kad teorijai reikėjo paminėti šviečiantį gyvūną, Heidi apsidžiaugė, nes tikėjosi, kad praktika bus panašiai įdomi, kaip praeitos pamokos. Nors tuo buvo galima abejoti, kadangi kabineto aplinka mažino įdomios praktikos galimybes, tačiau mergaitė vistiek tikėjosi, kad ne teorinė dalis bus įdomi. Ėjo minutė po minutės, mokiniai atsakinėjo, tačiau nebuvo panašu, kad artėtų atsakymų galas ir artėtų laikas, kuomet prasidės praktika.
  Galų gale buvo baigtas vaikų kalbėjimas ir profesorius ėmė komentuoti šių atsakymus ir kitas replikas, kuriomis sumanė pasidalinti. Nors viskas prasidėjo ramiai, tačiau sakinio gale įvyko didelė kulminacija, kurios metu, tariamoji princesė, buvo aprėkta. Tai kiek nustebino mergaitę, kadangi šioji nebuvo mačiusi rėkiančio profesoriaus, tačiau kaip sakoma, viskam yra pirmas kartas. Praėjo dar šiek tiek laiko ir Rafael pagaliau išaiškino ką reikės daryti per praktiką, kuri neskambėjo labai įdomiai, tačiau teko ją vistiek daryti.
  Dingo šviesa, tačiau iš lazdelių galų neprasiskverbė šviesa, nors aplinkui ir buvo galima išgirsti nepatenkintų balsų, kurie pyko dėl tamsios aplinkos. Tamsiaplaukė tikėjosi, kad kiti išsigąs nedidelių varliagyvių, kurios šokinės kažkur aplinkui juos, kadangi tai tikriausiai būtų buvusi pati įdomiausia pamokos dalis. Akys galų gale priprato prie tamsos ir klastuolė iš lėto patraukė iki profesoriaus, ketindama pasiimti maišelį su vabzdžiais. Prasibrovusi pro šūsnį susigrūdusių mokinių, kurie bandė atsidurti prie stalo, Heidi pagriebė muses ir patraukė į tą kabineto pusę, kurioje buvo didesnis šansas sutikti varlytę ir mažiau vaikštančių būtybių, kurios buvo vadinamos žmonėmis.
Čia rašo ta, kuri susimovė Kahoot ant lengvo klausimo ir per Velykų CSI nervino žmones įsimetusi skaičiukus pas save į profilį.

Parduodami katinai už 3s, kreiptis į mane (netransfigūravimo tikslais)
Parduodamos silkės už 1s, kreiptis į mane (netransfigūravimo tikslais) (VASAROS SEZONAS)
Vertinamos pamokų praktikos už 1g, kreiptis į mane

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 272
 • Taškai: 139
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #16 Prieš 3 dienas »
Kol vyko didžiulis chaosas, pasimeldusi mergaitė atsistojo ir pradėjo gaudyti varlę. Vieną jau buvo sugavusi į rankas, tačiau ji iššoko ir užšoko kažkur kitur. Susinervinusi, tryptelėjo su koja į žemę ir pradėjo gaudyti kitą varlę. Taip, pavyko! Princesė buvo sugavusi jau vieną, vienintelę varlę, kuri buvo rami ir labai graži. Taip pat, išsijungė ir šviesos. To stipriai nesureikšmino, bet kai vožėsi į stalą, jau buvo blogai. Tikriausiai ant kaktos pasiliko ir mėlynė. Laikiusi varlę rankose, priėjo prie profesoriaus stalo ir pasiėmė maišelį, kuriame buvo šlykščios musės.
- Fu, brolaiti Rafael, mano sesuo laiko gal šimtą varlių ir joms duoda tikrai ne musių.
Tai jau nebuvo svarbu, pasidėjusi tą varlę ant stalo, davė tų musių, su pincetu. Varlė visas tas museles prarijo ir nušoko kitur, pavalgius.
- Ne nu, puikumėlis!- Surėkė sau Christina.
Dabar ir vėl pradėjo po visą klasę ją gaudyti, kol galų gale sugavo. Varlė vis bandė iššokti, tačiau šį kartą prispaudė ją stipriai. Ją nunešė iki terariumo ir mirktelėjo profesoriui, duodama ženklą, jog praktiką atliko puikiai. Visą tai padariusi, atsisėdo prie suolo ir stebėjo vykstantį chaosą. Grifų gūžtos antrakursei visad atrodė visi šie mokiniai kaip tikri mažvaikiai, bet ką jau padarysi, toks jau buvo tas gyvenimas Hogvartse. Tiesą sakant, mokinė ilgėjosi namų, juk būdama pilyje nereikėjo nieko daryti, nei mokytis, tik rodyti žmonėms savo šypseną.
- Ar jus užtilsite?!
Niekas tikriausiai neišgirdo klausimo, bet tai jau buvo ne esmė. Užsidėjusi rožinę kuprinę ant peties, ruošėsi išeiti iš kabineto, taip, ne atsisveikinus.
 
  Atsiųstum kalinką? Atsiųstum jūreivių šokį? Atsiųstum Haką? Atsiųstum alyvas? Tada, tu nuostabus žmogus, toks kaip ir fenekas. Arba nuostabi beždžionė.  

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #17 Prieš 2 dienas »
  Henrieta išsigandusi bėgo koridoriumi. Jau buvo praėjusios kokios penkios minutės nuo varpo dūžio. Nors pirmakursė ir nemėgo magiškų gyvūnų priežiūros pamokų, tikrai nenorėjo dar kartą nepasirodyti pamokoje. Mergaitė labai skubėjo ir vos neatsitrenkė į kabineto duris. Kai sustojo tyliai jas pravėrė ir atsisėdo laisvoje vietoje. Šalia tylai pasidėjo kuprinę.
  Vienolikmetė lengviau atsikvėpė radusi profesorių ir klasės draugus kabinete, nes lauke, matyt, jų nebūtų radusi. Grifiukė kiek nustebo pastebėjusi, kad mokytojas skyrė teorinį darbą, nes tai jam buvo nebūdinga. Bet kartu pasidarė ramiau, mat, nors ir neišgirdo užduoties ir temos, pagal kitų mokinių atsakymus bus lengiau susigaudyti. Henrieta sėdėjo suole ir nuobodžiavo. Mergaitei labiau patiko praktika, nors jokio nusistatymo prieš teoriją ir neturėjo, bet pirmakursę jau pradėjo migdyti kitų mokinių pasakojimai.

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • I kursas
 • *
 • 34
 • Taškai: 106
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #18 Prieš 2 dienas »
Davidas vos neužlipo ant kažko šviečiančio. Susidomėjęs pasilenkė, bet greit pasišlykštėjo ir atsitraukė. Tai buvo varlė! Kodėl ji šviečia? paklausė savęs berniukas. Tada prisiminė, kad apie tokias varles kalbėjo profesorius. Garsiai ir demonstratyviai atsiduso, paėmė varlę ir grįžo į savo suolą. Padėjo varlę ir žvilgtelėjo į maišelio vidų. Jam dar ir muses reikės čiupinėti?! Tai buvo daugiau nei pasišlykštėtina! Nesąmonė!
Davidas dar kartą atsiduso. Ne, jam šita pamoka tikrai nepatinka! Išsitraukė lazdelę ir galvojo, kaip galėtų pašerti varlę nepaliesdamas nei jos, nei musių. Deja, Davidas buvo tik pirmame kurse, tad nereikia tikėtis, kad išmano visus kerus. Niekas neatėjo į galvą. Berniukas dar kartą garsiai ir demonstratyviai atsiduso. Įveikęs pasišlykštėjimą įkišo pirštus į maišelį ir ištraukė musę. Norėjo paduoti ją raudonai šviečiančiai varlei. Davidas pamatė, kad ji baigia pabėgti, tad skubiai ištiesė ranką ir sugriebė. Fui!
Berniukas nutrenkė varlę ant stalo ir dar kartą atsiduso. Pasirodė, kad galbūt netgi ją užmušė. Vis tik prikišęs musę pamatė susidomėjimą, tad sugrūdo vabzdį ten, kur manė esant varlės burną. Nesąmonė!

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • V kursas
 • *
 • 129
 • Taškai: 49
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #19 Prieš 1 dieną »
Jau turėdama maišelį musių, Heidi ėmė dairytis po grindų platybę, bandydama surasti pasimetusią šokinėjančią švieselę. Nors tai turėjo būti pakankamai lengva užduotis, tačiau mergaitei tai buvo kiek sunku padaryti, kadangi dėl neaiškių priežasčių, varliagyviai sumanė šviesti ten, kur daugiau žmonių. Aišku tai buvo galima paaiškinti tuo, kad tai magiškos varlės ir kad joms tokią praktiką reikėjo atlikti jau ne vieną kartą, tačiau ir atsižvelgiant į visą tai, tai vistiek nebuvo labai logiška.
  Praėjo dar šiek tiek laukimo laiko ir galų gale link jaunosios vampyrės ėmė judėti nedidelė švieselė, kuri bandė pasprukti nuo vaikų šurmulio. Atsitūpusi, tamsiaplaukė išpakavo keletą musių ir pasidėjo ant delno. Neužilgo prie jo ir ant jo prišokavo maža varlytė, kuri atrodė patenkinta, gavusi nedidelių vabzdžių, kurie lengvai nuslinko į virškinimo sistemą. Buvo keistoką matyti žmogaus nebijantį varliagyvį, tačiau žinodama, kad tai magijos pasaulis, kuriame įmanoma daug, pas žiobarus neįmanomų dalykų, klastuolė apie tai per daug negalvojo.
  Pakėlusi švieselę, Heidi ėmė galvoti, kur galėtų rasti vandens, kuriuo būtų galima sudrėkinti odą. Nors tai ir skambėjo kaip paprastas darbas, tačiau mergaitei nepavyko sugalvoti, kur jis turėtų rastis Magiškų gyvūnų priežiūros kabinete. Aišku vandens tikriausiai turėjo būti terariume, tačiau jaunoji vampyrė nenorėjo iš ten imti vandens, kadangi tai atrodytų kiek nemandagiai iš varlių, kurios buvo viduje, pusės. Dar šiek tiek pagalvojusi, tamsiaplaukė priėjo išvadą, kad tai yra vienintelis būdas gauti vandens, tad nesvarbu ar tai labai mandagu, ar ne, jai vistiek tai reikės daryti ignoruojant mandagumą ir kitus dalykus, kurie paprastai to neleistų daryti.
  Priartėjusi prie terariumo, klastuolė per stiklą ėmė dairytis vietos, kurioje būtų supiltas vanduo, tačiau to išanksto nepavyko padaryti. Dar šiek tiek pasižvalgiusi, Heidi pamatė iš vandenilio ir deguonies sudarytą skystį, kurio ir ieškojo. Atsargiai įkišusi ranką, sudrėkino pirštus ir tuomet švelniai perbraukė per varlytės kūną, kurią po šio proceso, paleido į vidų, uždarydama praėjimus, kad šioji kartais nepabėgtų.
  Viską atlikusi, mergaitė atsitraukė nuo stiklinės dėžės, palikdama praėjimą kitiems mokiniams, kurie po truputį judėjo jos link nešini nedidelėmis, šviečiančiomis varlytėmis.
Čia rašo ta, kuri susimovė Kahoot ant lengvo klausimo ir per Velykų CSI nervino žmones įsimetusi skaičiukus pas save į profilį.

Parduodami katinai už 3s, kreiptis į mane (netransfigūravimo tikslais)
Parduodamos silkės už 1s, kreiptis į mane (netransfigūravimo tikslais) (VASAROS SEZONAS)
Vertinamos pamokų praktikos už 1g, kreiptis į mane

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • I kursas
 • *
 • 34
 • Taškai: 106
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #20 Prieš 1 dieną »
Davidas itin neentuziastingai bruko muses ten, kur manė, kad yra varlės burna. Koks skirtumas, ar tas padaras valgo, ar ne? Jeigu nori, tegul ir užspringsta! Galų gale berniukas išpurtė visas muses iš maišelio ir subėrė jas varlei ant galvos. Norės - suvalgys!
Davidas prisiminė tolimesnius nurodymus ir susiraukė. Sudrėkinti odą? Kokia nesąmonė! Varlės ir taip yra šlapi ir glitūs padarai! Berniukas susidūrė ir su kita problema: iš kur jam gauti vandens? Jis neprisiminė, kad profesorius būtų paminėjęs tokią informaciją. Nesąmonė! dar kartą pagalvojo Davidas ir garsiai atsiduso. Žinojo turintis vandens buteliuką, bet ar jis pamokoje turi naudoti savo vandenį?! Susiraukė ir išsitraukė tą buteliuką. Aplaistė varlę ir susiraukė. Jo nuomone, ši pamoka buvo visiškas laiko švaistymas. Ir man dabar reikia šitą daiktą imti į ranką ir kažkur nunešti?! Davidas buvo siaubingai nepatenkintas. Ne, magiškųjų gyvūnų priežiūroje jis daugiau nesirodys! Tik jau ne po to, kai šitas profesorius taip iš jo tyčiojasi!
Davidas prisivertė paimti raudonai šviečiančią varlę ir atsistoti. Nežinojo, į kurią pusę eiti, tad pirmiausia pasiekė profesoriaus stalą, bet ten nieko nerado. Jau norėjo tiesiai mokytojui į veidą užrėkti, kad ši pamoka yra nesąmonė, bet arešto nenorėjo, tad tik nusisuko ir nuėjo į klasės galą. Laimei, ten rado tai, ko jam ir reikėjo. Numetė varlę į vidų ir suirzęs grįžo į savo vietą.
- Nesąmonė! - nesusilaikęs tyliai sušuko jis.