0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

mergaitė123

Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
  Magiškųjų gyvūnų priežiūra. Adelei vos išgirdus šiuos trejus žodžius pasidarė negera, tačiau nors ir žadėjo profesoriaus Beaumont pamokose daugiau nieku gyvu nesirodyti, vis gi atsivilko čia. Po paskutiniosios pamokos, vaikas jautėsi it kokia princesė, nors ranką tą dieną skaudėjo ir tą valandėlę ašarų buvo, kaip niekad daug, ji buvo nunešta ant rankų į ligoninės sparną, o ten madam Pomfri su ja elgėsi itin atsargiai. Visai ne taip, kaip profesorius Rafael, – pagalvojo ir mąsliu žvilgsniu apžvelgė kabinetą. Tuo pat metu vaikai kažką pliurpė klasėje, bet Adelė nebūtų Adelė, jei teoriją tiesiog praleistų, nors klausimas ir buvo lengvas, kaip du kart du.
  Praktika, klastuolės galvoje sukėlė nemenką sąmyšį. Kada gi paskutinį kartą magiškųjų gyvūnų priežiūros pamokoje tinkamai atliko praktiką, tamsiaplaukė net gi sunkiai atsiminė. Troško kažką iškrėsti profesoriui, tačiau taškų Klastūnynui vis gi prisireikė. Ir, kaip profesorius nenuėmė Klastūnynui bent penkių taškų po paskutiniosios pamokos? –  uždavė klausimą galvoje ir šyptelėjo. Gal tas profesorius nebuvo toks prastas, kaip galvojo dvylikametė.
  Tamsa klasėje, nebuvo mėgstamiausias dalykas Mokslinčės gyvenime, tačiau ji buvo pakenčiama. O ir šviečiančios varlytės buvo daug, labiau patrauklesnės, negu tie pavasariniai žirgai...
  Adelė stryktelėjo iš suolo ir priėjo prie vienos iš varlyčių. Ji ištiesė plaštaką, tačiau gyvūnėlis nušokavo kuo toliau nuo klastuolės. Negi aš tokia baisi, jei ta varlė nuo manęs paspruko? – pagalvojo ir pribėgo prie kitos, skaisčiai mėlyna spalva šviečiančios varlytės, kuri net gi atrodė dailiau, negu praeita.

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
Magiški gyvūnai. Jie visi burtininkų pasaulyje buvo magiški, Veronicai, jie niekad tokie nebuvo, tik paprasti, eiliniai gyvūnai, bet išgirdusi apie šviečiančias varlytes, vos nenualpo nuo džiaugsmo. Aš džiaugiuosi, jog atėjau čia. Su plačiausia šypsena, mergaitė pamojavo profesoriui ir pasiėmė savo lazdelę. Tai tikriausiai pirma ir paskutinė pamoka jai, šiais metais. Mokinė nesiruošė dalyvauti pamokose ir išvis lankyti šios mokyklos, ji turėjo pilną reikalų ir rūpesčių. Į šią pamoką, sumanė dalyvauti vien dėl pusseserės, ji prikalbino Veronicą čia ateiti. Po kelių minučių, jaunoji vampyrė, ėjo su Lumos kerais link profesoriaus stalo, pasiimti maišo.
-Ačiū, profesoriau Rafael, ši pamoka nuostabi, o varlės mano mėgstamiausi padarai, patikėkite, už šią pamoką, visi jums labai atsidėkos. - Šyptelėjo ir nuėjo pasiėmusi maišą.
Su maišu, priėjo prie varlių terariumo ir pirmiausiai su jomis pabendravo, vieną pasiėmė sau ant rankų ir švelniai paglostė.
-Tu būsi Petras, tu Mūla, o tu liūdesio deive, Laimo.
Varlytės tik mielai kurkė, atrodė, jog joms tikrai patiko varlyčių mylėtoja. Taip, aš jums patinku. Vieną varlytę priglaudė prie savęs, o nuo vampyrės akių, nuriedėjo ašarėlė. Tikriausiai dėl to, kad turėjo per mažai varlių, norėjosi vis daugiau ir daugiau. Mergaitė iškišo musių su pincetu vienai varlytei, o ši kažkodėl nevalgė.
-Ė, tai ko nevalgai? Gal sergi?
Susirūpinusi dėl varlytės apetito, ši apžiūrėjo ją ir pabandė duoti kitai varlei. Bet, ta kita varlė vis dar baiminosi Veronicos. Na, ką jau padarysi, davė musę dar kitai, šviečiančiai varlytei. 

*

mergaitė123

Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
  Skaisčia mėlyna spalva šviečiantis gyvūnėlis nebuvo drąsus, tačiau nenušokavo kuo toliau nuo dvylikametės. Varlytė kelias minutes buvo įsmeigusi savo dailias akutes į Adelę ir galų galiausiai išdrįso užlipti ant ispanės rankos.
  Varlė buvo gliti ir Mokslinčei tai tikrai nepatiko, ši kuo greičiau nubėgo prie magiškų gyvūnų priežiūros profesoriaus klasėje stovinčio suolo ir nuvijo varlę nuo plaštakos. Tada giliai kvėpavo ir nusivalė ranką į apsiaustą. Pirmakursė tikrai nieku gyvu nežadėjo liesti, to glitaus padaro dar kartą, o ir klasėje nebuvo ramu. Tas vienintelis lašelis motyvacijos kažką daryti išgaravo tuoj pat. Taigi Mokslinčė išvis nežadėjo toliau atlikti praktikos. Visa tai buvo per ne lyg šlykštu ir nemalonu, jaunajai klastuolei. Tad tamsiaplaukė grakščiai atsisėdo į suolą ir pasirėmė galvą ranka, pabandė apsižvalgyti, tačiau klasėje tvyravo tamsa, nors tiesą sakant mergaitei tai nelabai ir berūpėjo, buvo tik lengviau užmigti ir pasimėgauti laisvo laiko minutėmis burtų ir kerėjimo mokyklos klasėje, kurioje teoriškai Mokslinčė turėjo kažkuo maitinti varlytes, po to jas sudrėkinti ir panašiai. Viso to tikslo vaikas iš tikro nematė, neįsivaizdavo kur to gali prireikti gyvenime ir ieškojo kitų logiškų priežasčių, kaip pasiteisinimo, dėl ko šiuo metu vis gi neatliko praktikos magiškųjų gyvūnų priežiūros klasėje. Vylėsi, kad profesorius Rafael jos paprasčiausiai nepastebės ir ji galės nepratardama nė žodelio išsinešdinti iš pamokos.
  Ir, kokiu stebuklingu būdu žadu išlaikyti šio dalyko egzaminus...

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

  • ****
  • 351
  • nothing is bigger than family ♥
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
    Šarl nebuvo iš šnekiųjų. Bet Danielai tai tiko. Tiesą sakant, kuo mažiau Grifų Gūžtos atstovas kalbėjo, tuo smagiau buvo šalia jo būti. Bent jau tokia buvo klastuolės patirtis.
 - Man tu visai pat... - žiojosi kalbėti Dani, net nutaisė ne tokią pašaipią intonaciją, tačiau grifiukė jau lėkė link mokytojo stalo - bent tiek buvo galima suvokti iš jos pasirinktos krypties (klasėje vis dar tvyrojo juoduma). - Juokauji? - purkštelėjo. Ir žmonės stebisi, kodėl ji tokia, hm, nepasiekiama. Kai tik bandau būti mandagi, jie visi... pabėga.
    Galų gale Šarl grįžo, bet tuoj pat vėl paplūdo ašaromis.
 - Gerai, aš tuoj įsižeisiu, - suburbėjo Daniela. - Alio? Čia aš bandžiau būti draugiška, jei ką.
    Grifė buvo be varlės, tad klastuolė akimirksniu - skvarbaus proto dėka - suprato, kad savo darbą mokinė jau "baigė".
 - Hm, ar kažko nesumaišei? - pertraukė grifės kūkčiojimą. - Mums reikėjo jas pašerti. Už tokį aplaidų elgesį teks nubraukti kelis taškelius. - Seniūnai tai gali, tiesa?
    Po kelių minučių, varlei per prievartą sukišusi dar 5 muses, atsistojo ir Daniela.
 - Na, aledeverči, ar kaip ten tie prancūzai sako, - kilniai pamojo naujai savo draugei. - Einu pristatyti iš tikro baigtą užduotį.
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Burtininkas
  • ****
  • 224
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
Rafael'is nusprendė nekreipti dėmesio į tą kvailą mergaitę vardu Christina. Ji rimtai buvo nesveika. Taip elgtis su profesoriumi yra nepriimtina ir negalima. Dėl šio jos elgesio profesorius buvo piktas, tad tiesiog prisėdo prie stalo ir ėmėsi taisymo. Žinojo, kad su viskuo susitvarkys po pamokos, kadangi pamokos metu vaikai jo niekada neklauso.
 Galiausiai suskambo skambutis pranešantis apie pamokos pabaigą.
- Ne, jokių gyvūnų iš pamokų parsinešti negalima, - griežtai ištarė Rafael. Jiems visiems išėjus, profesorius lengviau atsikvėpė ir surinko visas varles, kurios dar buvo pabėgusios, jas atgaivino su vandens lašeliais bei musėmis, o tada jas uždarė į terariumą ir apsižvalgė patikrindamas ar nėra daugiau varlyčių. Kadangi daugiau varlyčių nebuvo, profesorius paėmė terariumą į rankas ir paliko kabinetą.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr