0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs David Dominguez

  • I kursas
  • *
  • 34
  • Taškai: 106
Ats: II MI pamoka I-III kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 dienas »
Davidui nepatiko šalia sėdintis berniukas. Kodėl jis kalba taip, tarsi Davidas būtų kažkoks kvailys?! Gal ir geriau suprato tą kvailą tekstą, bet tai nereiškia, kad Davidas iš viso nieko nežino! Berniukas išklausė, jo nuomone, pasipūtėliško aiškinimo. Jau seniai gailėjosi, kad kažką sakė šitam nepažįstamajam - jis tikrai per gerai apie save galvoja! Demonstratyviai (šį kartą ne taip garsiai) atsidusęs Davidas žvilgtelėjo į pasipūtėlio pergamentą. Ar ir jam reikės rašyti tokias nesąmones?! Jis dar kartą atsiduso ir išsitraukė plunksną.

Citata
David Dominguez, I kursas, Klastūnynas

a) Nežinojo, kokia bus jų reakcija, nes nebuvo tikras, kad jie krikštyti.
b) Ji buvo kaimo moteris ir "pagonė". Kunigas bijojo kokio nors prakeiksmo.
c) Miške galima rasti naudingų medžiagų eliksyrams virti; galima mokytis magijos ten, kur niekas nemato.

Davidas žinojo nusirašęs paskutinį atsakymą nuo pasipūtusio berniuko, bet koks skirtumas?! Tarsi būtų svarbu, ar jis ką išmoks per tokią kvailą pamoką kaip magijos istorija! Pamatęs, kad tas berniukas kažką rašo kitoje pergamento pusėje, Davidas nustebo: kokio ilgio jis rašo atsakymus?! Vis tik prisiminė, kad mokytoja minėjo refleksiją. Dar kartą demonstratyviai atsidusęs berniukas apvertė pergamentą ir nenoriai parašė:

Citata
Pamoka buvo nuobodi, o tas berniukas - pasipūtęs.

Davidas atsistojo ir paėmė pergamentą. Nužingsniavo iki profesorės stalo ir paliko darbą ten. Na ir kvaila šita pamoka! Su šia mintimi Davidas paliko klasę.