0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
Atsakymas ir vėl princesę sutrikdė.
- K.. KĄ? Kaip tu drįsti! Patylėk tu Lichtenšteine! Aš princesė, Niujorko princesė, viskas, nu dabar turėsi reikalų su mano tėvu! Koks tu kvailas, pats prisiprašei... Tu turi už mane atlikti praktiką, privalai! Aš nebegaliu, mano nervus ištampei, arba klaupiesi arba.. arba skambinu savo tėvui, aš turiu tokį daikčiuką, kurį man padovanojo močiutė ir per jį galiu paskambinti tėvui. - Rėkavo Christina.
Ši išsitraukė raudoną aparačiuką kuris žmonių pasaulyje vadinosi telefonu ir suvedė savo tėvelio numerį.
- Klausau? Labas, gali atvažiuoti pas mane į mokyklą? Dėl ko? Man reikia, kad tu pamokytum vieną bernioką, nervus man ištampė.
- Būsiu, kaip tik esu Londone, dėl karališkų reikalų, už dvidešimt minučių būsiu- atsakė karalius.
Christina šyptelėjo ir sėdėjo toliau galvodama kaip prisiminti tuos kerus. Mergaitė nenorėjo, kad kažkas pamatytų tėvą vidury pamokos, tad pamačiusi mintyse einantį karalių, lėtai mostelėjo lazdele, kad šis pabūtų feneko pavidale. Untimate! Fenekas pradėjo per daug keistai elgtis, šokinėti ir dar kalbėti. Buvo aišku, kad Maila Vaidilas, padarė didelę gėdą Christinai. Fenekas priėjo prie berniuko ir garsiai, nežinodamas kas vyksta tarė:
- Kas čia vyksta? Ar aš sapnuoju? Čia tu tas parazitas? Ar man tavo galvelę nuraut?
Grifė tik pliaukštelėjo su ranka sau per kaktą ir patraukė feneką. Ne, nieko nebus, reikia gražinti tėvą į Londoną ar kur jis ten buvo.. Christina atsuko lazdelę į karalių ir sušuko.
- Mate!
Fenekas mielai žvilgtelėjo į mergaitę, o kur dingo mokinės tėvas net nebebuvo aišku. O ne, man reikia kuo greičiau atlikti praktiką ir eina sau... kaip apsikvailinau.. Tamsiaplaukė susikaupusi paėmė lazdelę.
- Magis melius!
Iš pirmo karto, buvo keista, bet atsirado vienas knutas. Bent tas buvo gerai.
- Magis melius!
Atsirado net gi du sikliai. Mergaitė tai kartojo gal dvidešimt kartų kol galiausiai visi knutai ir sikliai gulėjo ant stalo.
- Taip! Pagaliau! Galėsiu nusipirkti suknelę!
Visa šypsodamasi grifė išsiplėšė iš sąsiuvinio lapelį ir pradėjo rašyti refleksiją.
Citata
Laba diena,  sekėsi gerai, iš dešimt kartų pavyko gauti pinigus, trukdė vienas berniukas, vardu Altairatas ar kaip ten, nuimkite švilpynei penkis taškus.



*

Altair Ezio Blewett

Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
Altairas užvertė akis į lubas.
-JAV nėra konstitucinės monarchijos, Granger! Tuo labiau JAV burtininkų bendruomenė turi MACUSA!
Bet po to į ją jau nebekreipė dėmesio. Net į tai, kad kažką pasiėmė ir kažkam pasiskabimo (turbūt suvaidino, nes Hogvartso apylinkė yra užburta, čia neveikia žiobarų technologijos ir negalima keliauti oru, Granger, kaip antrakursė, turėtų būti skaičiusi Hogvartso istoriją). Fenekas pradėjo kalbėt, o Altairas nesuprato, ką tas nusiusęs fenekas manė. Iš viso, ar jam vaidenasi? Iš kur ji parovė tuos keistus, nesąmoningus burtažodžius? Visgi nesusilaikė.
-Kaip tu nurausi?- prunkštelėjo Altairas, kelis kartus kartodamas kerų judesį,- Net rankų neturi, jėgos pritruks. Tu tik fenekas. Magis melius.
Ant stalo atsirado vienas knutas. Berniukas toliau sakė ir mojavo lazdele. Ne per visus kartus pavykdavo (užtruko keliasdešimt minučių, žinot, Altairas buvo perfekcionistas ir stengėsi kuo kruopčiau išmokti lazdelės judesį ir burtažodžio tarimą ir kirčiavimą), bet netikrų pinigų krūvelė užtikrintai didėjo.
Akimirką Altairas padėjo į šalį burtų lazdelę ir vėl pradėjo rašyti į pergamentą.

Citata
Atsiprašau, kad visa mano rašliava patapo savotiška ese. Ši visa rašliava neatitiks jūsų nustatytų standartų, bet, manau, per daug neužpyksit. O jei užpyksit, tai atsiprašau dar kartą. Kitam kartui pasistengti daug aiškiau išdėstyti savo mintis ir parašyti visus punktus apie mano nuobodulį magijos istorijai.

Plunksną pamerkė į rašalo butelaitį.
-Magis melius.
Ant stalo spindėjo visi aštuoni knutai ir keturi skiliai. Per mažai, kad galėtai nuspirkti naują prabangią suknelę ar vampus katuką, bet vis vien pinigai.
Altairas akies krašteliu žvilgtelėjo į Granger refleksiją.
- Švilpynė rašosi iš didžiosios raidės, nes tai koledžo pavadinimas, Granger, tavo sakinyje žodis "nuimkite" pavartotas netinkamai, reikia jį pakeisti į "numuškite" arba "atimkite". Prastai, kad tavęs, kaip tokios kilmingos, nemoko kaip taisyklingai rašyti, ajajai.

Citata
Mano refleksija: sekėsi padoriai, bet buvau šiek tiek išsiblaškęs, nes nemėgstu žmonių, kurie neturi logikos. Šiek tiek siunkiau sekėsi kiekvieną kartą tinkamai sukirčiuoti burtažodį, atlikti burtų lazdelės judesį, todėl ilgėliau užtrukau atlikdamad visą praktiką.
- viską užrašė ant to pačio pergamento su ese.

*

mergaitė123

Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
  Mergaitė vis dar sedėdama prie suolo, kurio turėjo sėdėti pirštu suko tamsių plaukų sruogą ir klausėsi paskutiniųjų atsakymų, kurie buvo nuobodūs ir visiškai nenaudingi. Kam gi turėjo rūpėti tai, juk kažkokie faktai susiję su pinigais nebuvo naudingi...
  Adelė vos ne pašoko išgirdusi savo pavardę tada, kai mažiausiai to tikėjosi. Vis dar valgydama saldų pyragėlį nepastebimai nusliųkino ir  pasislėpė už kėdės. Gerai. Šiandienai jau užteks. Aišku, jos neišgąsdino profesorės Moonlight žodžiai. Kur jau tau, tiesiog... Reikėjo rasti svarią priežastį, kodėl ispanė taip padarė.
  Nurijusi paskutinį skanumyno kąsnelį jaunoji burtininkė apsižvalgė. Matyt, bus praklausiusi ką reikėjo daryti, tad dabar stengdamasi neatkreipti dėmesio vis žvilgtelėdavo į vieną ar kitą mokinį, kuris savo lazdelės pagalba darė kažką su pinigais.
  Keista...- pagalvojo, tačiau nieko garsiai nepasakė ir pati pasigriebė savąjį pagaliuką. Na, daugiau tas daiktas vadinamas lazdele Adelei naudos neturėjo, vis tiek net nesuprato, kaip su juo burti ir kaip išvis laikyti tą daiktą, tad tiesiog atsiduso ir atsirėmė į kėdės atlošą. Kelias minutes stengdamasi įdėmiai klausytis, kokius žodžius gi kartojo varnai, švilpiai, grifai ir klastuolei mergaitė vos neužsnūso.
  Magis melius, - pakartojo mintyse išgirstą burtažodį ir jis skambėjo per ne lyg paprastai. Dabar tereikėjo nenusilaužti liežuvio bandant šiuos žodžius ištarti. Kelis kart mojo lazdele ir sugebėjo jos nesulaužyti. Pasiekimas, Adele, pasiekimas, - sarkastiškai pagyrė save ir bandė morališkai pasiruošti tam, kas dabar galėjo nutikti. Tikiuosi, visko nesusprogdinsiu vos ištarusi pirmąjį burtažodžio skiemenį...- pagalvojo ir tuo pat metu nusprendė, kad dėl visa ko atsistos, kur toliau nuo katės. Na, vienintelis padaras, kurio nenorėjo netyčia nužudyti ir buvo katinėlis, tad vien tik jį ir reikėjo saugoti.
  Mergaitė lėtai, netvirtai laikydama lazdelę plaštakoje atsistojo per kelis metrus nuo gyvūnėlio ir pažvelgė į knutus. Jau buvo išsiaiškinusi, kad tikrai turės juos padauginti ar kažkas panašaus, tad dėl to nesijaudino.
  - Magis melius? - sumurmėjo sau po nosimi ir nutilo, net nebandė atlikti judesio lazdele, nes tai buvo beviltiška. Ir, kaip greitai keitėsi jos nuomonės? Giliai įkvėpusi ir iškvėpusi ji mostelėjo lazdele, įsitikinusi, kad tai daro beveik taip pat, kaip ir daugelis bendraamžių mergaitė jau pasiryžo tuo pat metu ištarti ir burtažodį, tik dėl visa ko paėjo dar kelis žingsnius toliau nuo augintinio. Visa tai atrodė iš tikro per nelyg pavojinga.
  - Magis melius, - pasakė užtikrintai, kad net pati nustebo ir pastebėjo, kaip pinigai pradėjo daugintis. Naudinga. Labai naudinga. Dabar galės pripirkti katėms visko, ko tik širdis geidžia.
  Jau nurimusi ir atsipalaidavusi, kiek nusivilama, kad vis gi nepadegė ar nesusprogdino kokio mokinio mergaitė dar kelis kart pakartojo burtažodį ir mostelėjo lazdele. Nieko neįvyko, matyt antrakursė ir tikro per daug apsidžiaugė pirma pavykusiais kerais ir jų magija.
  - Magis melius, - sulaikiusi kvapą ištarė ir viskas ir vėl buvo neprastai, tačiau šiuo metu jau nebesidžiaugė. Atrodė, kad džiaugsmas iš tikro apsunkino darbą ir, tai, kad mergaitė jautėsi laiminga nepatiko kažkam, kuris buvo atsakingas už viską ar pavyks tiek burtai ar nepavyks. Na, bent jau taip manė jaunoji Hogvartso mokinė.
  Padirbėjusi tiek, kiek leido sau mergaitė numetė lazdelę į šoną ir apglėbė jau arčiau priėjusi savo gyvūnėlį. Šis tikrai suprato, kad Adelei pasisekė ir vertė mergaitę tikėti, kad ji rūpi bent jau šiam pukų kamuoliuką primenančiam gyviui.
  Na, beliko padaryti paskutiniąją pamokos dalį, tada išeiti pro duris ir rimtai apsvarstyti tai ar tikrai norės čia grįžti. Jau buvo bepradedąs galvoti apie tai, tačiau pagriebė plunksną ir pamirkė ją juodama rašale, išsitraukė kiek aplamdytą pergamentą ir įdėmiai apžiūrėjo jį, nejučia pradėdama kramtyti plunksnos galą. Ką tu čia darai? - staigiai atitraukė tą daiktą, kai pastebėjo ką daro ir pradėjo rašyti:
Citata
  Praktiką atlikti sekėsi blogai, nes nemoku burti, tačiau pavyko kažkas, nu žodžiu va tas, kad kažkas pavyko.
Adelė II kursas, Klastūnynas.
  Net nesuformulavusi visko geriau, pastūmė pergamentą ant suolo krašto ir pasirėmė galvą ranka. Ak, kaip jai viskas nusibodo...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Adelė Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
Dvylikametė vėl stengėsi susikaupti ir atlikti magijos istorijos praktiką. Vis gi, ji nebuvo labai sunki. Italė nutaisė savo lazdelė į knutą ir dar kartelį ištarė reikiamą burtažodį:
- Magis melius.
Priešais mergaitę atsirado net keturi knutai. Iš viso ant mergaitės suolo buvo septyni rudi pinigai. Nu dar vieno reikia.
- Magis melius, - ramiai ištarė dvylikametė. Staiga ant stalo iš viso stūksojo net devyni knutai.
Bet tai kaip gerai sekasi man šiandien. Realiai labai gerai. Praeitais mokslo metais visiškai nesisekdavo magijos istorijoje, o dabar kaip per sviestą. Smagu!
Italė jau būtų pradėjusi rašyti pamokos reflekciją, kai prisiminė, kad dar jai liko išbandyti burtažodį ir ant siklių. Gerai, tikrai turėtų pavykti.

*

Neprisijungęs David Dominguez

  • IV kursas
  • *
  • 146
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 3 metus »
Magijos istorija - ar kas gali būti nuobodžiau? Davidas sėdėjo klasės gale ir nuobodžiavo. Jis nė už ką neklausys, ką šneka ta nuobodi mokytoja! Smagu buvo bent tai, kad jie kalbėjo kažką apie pinigus: gal bus galimybė ką nors pavogti?! Davidas beveik susidomėjo.
Berniukas paėmė lazdelę ir padarė kilpą - lygiai taip, kaip jam rodė profesorė!
- Magis melius, - sumurmėjo jis, tačiau nieko neįvyko. Davidas suirzo. Koks jis, pasirodo, kvailys! Visai pamiršo, kad burtui reikia monetos! Pačiupo siklį ir pakartojo burtažodį. Ir vėl nepavyko! Davidas buvo vis labiau nepatenkintas. Apsižvalgė po klasę ir nutarė pamokyti kurį nors mokinį. Pastebėjęs kažkokį berniuką, matytą Klastūnyno bendrajame kambaryje, tyliai atsistojo ir kaip tikras vagis prisėlino prie jo suolo. Teko šiek tiek palūkėti, kol kitas berniukas nežiūrės, tada mikliai žengė jo stalo link ir susirinko ten gulėjusias monetas. Paprasčiau nei paprasta! Tada kuo ramiausiai grįžo prie savo stalo ir vėl išsitraukė lazdelę.
- Magis melius! - dar kartą pabandė jis. Nukreipė lazdelę į vieną iš pavogtų monetų. Ir vėl nieko neišėjo! Davidas sunkiai atsiduso.

*

mergaitė123

Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 3 metus »
  Adelės mėgavimasis nieko neveikimu truko trumpai. Ištikro trumpai, kadangi visgi mergaitė neatliko visos praktikos dalies. Ir kodėl dar tą burtažodį (kurio tarimą ir pačius žodžius jau buvo primiršusi) reikėjo išbandyti ir ant siklių?
  Mergaitė atsiduso, ji iš tikro mažų mažiausiai norėjo ir vėl mosuoti savąja lazdele ir, ir vėl bandyti iš naujo nenusilaužti liežuvio. Bent jau žinojo, kad kažkoks burtažodis nėra toks sunkus, kaip jai atrodė iš pat pradžių, tad atsistojo ir pasigriebė tą pagaliuką, padedantį burti ir giliai įkvėpė ir iškvepė. Ir kodėl ji taip troško atlikti tą praktiką? Ji net nebuvo naudinga, o žinant tą profesorę jaunoji burtininkė negaus visų taškų.
  Ir iš, kur gauti tos motyvacijos, kai jos taip reikia, - pagalvojo ir mostelėjo lazdele į siklius, aišku, nieko neįvyko, tačiau mergaitė dėl to nesuko galvos, ji nepasakė burtažodžio ir viskas, jei būtų pasakiusi tikriausiai būtų viskas pavykę, nes jei pavyko pirmą kartą turės pavykti ir šį.
 -  Magis melius, - tvirtai, užtikrintai ištarė ir burtažodis suveikė. Stebuklas, - sarkastiškai pagalvojo ir lazdele pabandė padaryti tai dar kartą.Kelis kartus viskas sekėsi tiesiog nuostabiai, iš tikro nuostabiai, nes sikliai nei susprogo nei ką, tad mergaitės veide pasirodė šypsena. Tiesa, visa šita per ne lyg gera situacija deja, labai greitai baigėsi. Ir už ką man taip? - atsiduso ir kelis kart pabandė moti savo lazdele, ištarti burtažodį, tačiau nieko. Visiškai nieko neatsitiko, tad mergaitė kiek nusiminusi atsisėdo ant grindų ir, ir vėl pasirėmė galvą ranka. Susitaikiusi su ta mintimi ir vėl pašoko ir užbaigė pradėtą darbą, nežinodama, ką darė kitaip praeitą kartą, kad burtažodis nepavyko. Magija, - pripažino nepaneigiamą faktą.
  Ispanė grįžo į suolą, išsitraukė tą pačią plunksną ir ir vėl pamirkė rašale pridėdama kelis dalykus į savo refleksiją, juk jeigu jau padarė darbą norėjo gauti ir taškų koledžui.
Citata
  Praktika buvo įdomi, tačiau sunki ir manau, kad man ją pavyko atlikti visai neblogai, kaip tai, kuri nesugeba burti ir neturi geros kerėjimo profesorės, kuri padėtų tai išmokti. Tad, kaip viską išmokusiai pačiai manau, man labai pasisekė.
  Adelė, II kursas, Klastūnynas.
  Viskas. Dabar mergaitė atliko visą praktiką ir iš tikro galėjo mėgautis laisvomis minutėmis, iki tol, kol bus baigta pamoka.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Adelė Mokslinčė »

*

Magdė

Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 3 metus »
 Alisa pirmą kartą gyvenime buvo Magijos Istorijos pamokoje. Megina sėdėjo prie rašomojo stalo, stovinčio šalia lango.Profesorė pačiai bjauriausiai pasaulio velai (bent jau ji taip manė) atrodė nepaprastai graži. Veidas švelnus, mielas, plaukai gražūs, rudi, o akys aksominės.
 Panelė Dora dėstė išties įdomiai ir švilpei net neatėjo mintis mąstyti apie kažką kitą. Ji atidžiai klausėsi. Kai profesorė išdėstė praktiką, penktakursė vikriai ėmėsi darbo. Ji pakėlė burtų lazdelę, nutaikė ją į priešais esančią knutų monetą ir ištarė:
 - Magis melius!
 Monetėlė pavirto į penketą gražių blizgančių knutų. Penkiolikmetė labai nustebo, nesitikėjo tokios sėkmės iš pirmo karto. Pamėgino dar sykį.
 Magis melius!
 Iškart prieš akis susikrovė krūsnelė monetų.
 Nu geras...

*

Neprisijungęs Indio Dellso

  • III kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Why so serious?
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 3 metus »
Nustūmęs susierzinimą dėl profesorės į savo minčių pakraštį, Indio pažvelgė į ant stalo gulinčius pinigus. Knietėjo tiesiog susirinkti metalus ir nešdintis iš klasės, tačiau jei pavyks burtažodis, pinigų klastuolis turės daugiau. Tiesa, nežinojo ar padalinti pinigai vėliau neišgaruos kaip kamparas, kadangi didžiąją dalį, o tiksliau visą, istorijos, apie tai kaip atsirdo šis burtažodis Indio, savaime suprantama, nesiklausė.
- Magis melius.
Indio nesuprato, ar tai buvo teisingai nukreipta lazdelė, ar kad magiškųjų dievų malonė buvo suteikta klastuoliui, bet po paraliais, jam iš pirmo karto pavyko! Be galo džiaugdamasis, kad išbūrė nuskurusius du knutus jis pakartojo burtažodį.
- Magis melius.
Antrą kartą pasisekus kerai buvo kartojami dar ir dar, ir dar kartą, kol ant stalo buvo susikaupusi nemenka krūvelė bronzinių monetų. Pasirengęs eiti prie siklių, staiga ant savo stalo Indio išvydo bjaurią ranką vagišiaus, kuris nudžiovė visą Indio pamokos darbą.
- Dar kartą taip padarysi - užkeiksiu, - nusprendęs šiandien būti malonus, atsisukęs į mokinį, su Klastūnyno apranga, pagrasino. Burtais svaidytis iškart nenorėjo, mat žinojo kokia gali būti to pasekmė. Pats tai patyrė neapdairiai elgdamasis per kitas pamokas. O ir nuotaika buvo visai nebloga dėl visai neseniai stebėtinai gerai pavykusio burtažodžio.
Juodaplaukis dar kartą padaugino knutus, kad gautųsi viso aštuoni. Tada perėjo prie siklių dalijimo.

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 3 metus »
Švilpė gražiai susidėliojo devynis knutus suolo kampe ir, patraukusi visus sąsiuvinius ir vadovėlį, prieš akis pasidėjo vieną siklį. Gerai, liko visai nebedaug ir, pasibaigus pamokai, galėsi bėgti valgyti ar ko ten norėsi!
Antrakursė nukreipė savo burtų lazdelę į pinigą ir garsiai bei aiškiai ištarė tą patį burtažodį:
- Magis melius.
Priešais mergaitę gulėjo net 3 sikliai. Ulalaa, gana greitai čia baigsiu!!! Nudžiugusi geltonplaukė burtažodį Magis melius ištarė dar kartą ir ant jos stalo iš viso buvo devyni knutai ir 6 sikliai.
Besišypsanti antrakursė pasiėmė pergamento lapelį, pamirkė plunksną į mėlyną rašalą ir parašė pamokos įsivertinimą.
Citata
Man pamoka labai patiko. Sekėsi labai gerai ir gavosi devyni knutai bei šeši sikliai.
Michellė Rivera, Švilpynė, II kursas.
Prirašytą pergamento skiautę dvylikametė paliko ant profesorės suolo ir, pasibaigus pamokai, išėjo iš kabineto.

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 3 metus »
    Maria klausėsi kaip profesorė su čiauduliu giria, o kartais bara vaikus. Buvo akivaizdu, kad profesorė peršalo. Varnė norėjo pasakyti, kad tai be proto juokinga, bet nenorėjo sutrigdyti profesorės Hopes. Po kelių minučių ji jau buvo su vienu knutu ant stalo ir vienu sikliu. Ji nieko nelaukė ir iškarto pradėjo:
- Magis melius.
Knutai pasidaugino gan lengvai, nes dabar ant suolo gulėjo net ne du, o trys knutai.
- Magis melius,- toliau būrė mergaitė.
Ji jau turėjo penkis knutus. Ir vėl ji bandė:
- Magis melius
 Bet kažkodėl knutai nesidaugino, varniukė vėl pabandė:
- Magis melius.
 Kažkaip ant stalo gulėjo jau dešimt knutų, toks jausmas, kad atsiėmė už praitą kartą. Ji patraukė knutus į šoną ir pasiėmė pergamentą tuomet pamirkė plunksną į rašalą ir parašė.
Citata
Maria Edela, Varno Nagas, pirmas kursas. Ši pamoka viena mano mėgstamiausių gal todėl man pavyko netdešimt knutų o siklių...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Maria Edela »

*

Neprisijungęs Evelina Džonson

  • II kursas
  • *
  • 96
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Visi esame skirtingi ir tokie esame gražus
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 3 metus »
Evelina tiesiai sedėjo pamokoje ir klausėsi profesorės žodžių. Hopes vis sučiaudėdavo ir toliau kritikuodavo mokinius. Jai pradėjus kalbėti apie kerus, grifiukė ištempė ausis. Mėgo kerėti ir jai tai neblogai sekėsi. Magis Melius - nįprasti kerai. Apie juos dar nesu skaičius. Padaugina pinigus? Įdomu... Iškarto išgirdusi nustebo, kad juos moko dar tik mokinių. Juk tai turėtu būti sudėtingi kerai jei padaugina pinigus. Tačiau supratusi jog praktika jau prasidėjo ji susikaupė ir ėmė bandyti.
-Magis melus, - papurtė galvą, juk netaip ištarė todėl ir nepavyko.
Ėmė bandyti dar kartą.
- Magis Melius, - dar kartą isakmiai ištarė pinigėlems gulinčiams ant stalo. Ir išpūtė akis man pavyko!. Ant stalo spindėjo trys knutai iš vieno... Kaip? Lyg norėdama isitikinti ar tai tikrovė Evelina pasitrynė akis, bet viskas liko kaip buvę.
Grifė dar kartą įkvėpė ir tarė:
- Magis melius, - ir vėl pavyko. Ant stalo staiga atsirado visi keturi sikliai ir du knutai.
Na liko dar koks kartas ir baigsiu. Patogiau isitaisiusi ant kėdės Evelina trečią kartą padarė dailu judesį lazdele pasakiusi "Magis melius", bet kaip nustebo kai nieko neįvyko. Pabandykime dar kartą...
- Magis melius, - nieko neįvyko ir vėl. Dar kartą pabandžiusi atsilošė suolę pailsėti. Kaip ir visada ant paskutinio laiptelio paslysti. Susiimk Evelina tu tai padarysi! Ir ji vėl atsisėdo tiesiai.
- Magis melius, - isakmiai taukštelėjo lazdele į knutą ir jis padaugėjo dar trimis monetėlėmis. Puiku Evelina atliko užduotį. Evelina surinko į rankas knutus ir įsitikino jog jie visi, kiek reikėjo. Lengvai atsidususi palinko ir nublukes sidabras suspindo saulės šviesoje prasiskverbusioje pro langą.

Citata
Aš esu Evelina Džonson iš Grifo Gūžtos, pirmo kurso. Man labai patinka ši pamoka. Gavosi devyni knutai ir lygiai keturi sikliai.

Lapelį pasibaigus pamokai rupestingai padėjo ant profesorės Hopes medinio stalo
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Evelina Džonson »
Smiling. Every day of life is something special. Give her a chance!

*

Neprisijungęs David Dominguez

  • IV kursas
  • *
  • 146
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 3 metus »
Kaip tas berniukas galėjo pastebėti, kaip Davidas pasiėmė jo monetas? Tai buvo visiškai neįmanoma! Negi tėtis nieko neišmokė? Tai buvo be galo skaudu ir liūdna. Išgirdęs piktą grasinimą berniukas visai nusiminė. Ką jis dabar pasakys tėčiui? Kad nesugebėjo pavogti kelių monetų? Koks jis, pasirodo, nevykėlis!
- Ir pasiimk! - įsižeidęs sušuko Davidas ir paleido pavogtus knutus nepažįstamajam į galvą. Nežiūrėjo, ar pataikė, tik nusiminęs įsispoksojo į savo monetas.
- Magis melius! - vėl pabandė burtažodį berniukas, tačiau ir vėl nepasisekė. Žvilgtelėjo į mokinį, iš kurio nušvilpė monetas. Gal jis galėtų padėti? Kurį laiką spoksojęs į jį nuleido akis. Ne, tas berniukas jį pernelyg pažemino! Jo prašyti pagalbos tikrai negalima.
- Magis melius magis melius magis melius!!! - garsiai užrėkė Davidas. Pagaliau pavyko! Jis paėmė kelias monetas į ranką ir patenkintas nusišypsojo. Dar kartą pakėlė akis į tą patį berniuką. Pasirodo, ne toks jis jau ir gudrus! Davido lūpas perkreipė pašaipi šypsenėlė.

*

Neprisijungęs Indio Dellso

  • III kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Why so serious?
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 3 metus »
Lazdelės galas jau buvo nukreiptas į berniuką, kuriam, akivaizdu, pykčio priepuoliai nebuvo naujas dalykas. Indio nebuvo pats psichiškai stabiliausias žmogus, tačiau bent jau nesisvaidydavo metalo monetomis žmonėms į galvas. Pats prisiprašė.
- Colloshoo.
Indio nebuvo šimtu procentu įsitikinęs, kad čia tas burtažodis tinka, bet iš antrakursio lazdelės galo pasirodžius žaliai šviesai, klastuolis suprato, kad kažkokiais kerais vagį vis dėl to užbūrė. Gal vis dėl to reikėjo surakinti jam burną, kad negalėtų pasakyt kas čia jį užbūrė. Šiek tiek pyktelėjęs ant savęs, kad apie tai nepagalvojo juodaplaukis nusisuko į savo suolą ir nepadėjęs lazdelės nusitaikė į vinut vienutėlį ant stalo gulintį siklį, kadangi visos kitos monetos gulėjo ant grindų.
- Magis Melius.
Nieko neįvykus, kaltę Indio mintyse vertė kaltę tam vagilkai mokiniui, kuris jį išblaškė ir trukė jam dauginti pinigus.

*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 3 metus »
 Sėdėdama klasėje varniukė bandė nekreipti dėmesio į kai kurių mokinių išsioškimus ir klausytis profesorės. Kadangi visą teoriją pratylėjo, Amelija nusprendė atsigriebti per praktiką. Žinojo, kad neprivalo atsakyti į kiekvieną profesorių užduotą teorinį klausimą, bet takšų reikėjo. Kiekvieną rytą žvilgsnis užkliūdavo už smėlio laikrodžių, rodaničų koledžų taškus ir, tiesą pasakius, jie nedžiugino. Kiek prisiminė, pirmaisiais mokslo metais varniukai stovėjo priekyje, tad kur jie visi dabar? Užmigo? Pasvarsčius mokinė nusprendė pradėti nuo savęs, kaip visi baisiai protingi žmonės ir mokė. Aišku, ji viena nedaug ką padarys, bet visgi ji ne koledžo vadovė, tad... Amelija pažvelgė į priešais klasę kaip tik ir stovinčią vadovę. Puiki galimybė parodyti ką Varno Nagas gali. Amelija tarp pirštų vartė vieną pinigėlį ir galvojo ką su juo reikės daryti. Išgirdus praktiką tuoj pat išsitraukė savo juodmedžio lazdelę ir ja nusibraukė ant veido krintančią rudų plaukų sruogą. Išgirdus, jog pinigus bus galima pasilikti (žinoma, jei pavyks atlikti užduotį) motyvacija dirbti dar labiau padidėjo. Juk... Juk tie pinigai gali prisidėti prie augintinio pirkimo, nors Amelija dar net nežinojo kaip šis turėtų atrodyti. Nuostabu. Mergaitės veide pasirodė nuoširdi šypsena. Taip, profesorė pasakė, kad jie treniravimuisi, bet, ech, nesvarbu. Tam užteks ir vieno knuto. Rankoje laikoma lazdelė nukrypo į smulkiausią burtininkų pinigėlį, o mergaitė tyliai pradėjo šnabždėti burtažodį lyg repetuodama.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: I MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 3 metus »
   Mergaitė dalino toliau. Ji manė, kad siklius bus dalinti sunkiau. Po to kai dalino knutus sidabrinis pinigėlis atrodė daug didesnis nei visada. Varnė atsipeikėjo, nemąstyk Maria apie nesomones, susikoncentruok.
- Magis Melius,- nepavyko.
- Magis Melius,- bandė vėl mergaitė, bet veltui.
- Magis Melius,- su pasipiktinimu veide sušuko mergaitė ir tai davė vaisių, jai pavyko.
 Ant stalo buvo jau du sikliai. Ji manė teisingai manydama jog sikliai dauginasi sunkiau.
- Magis Melius,- jau trys.
- Magis Melius.
 Ką? Net septyni sikliai, ar šiandien šelionių diena? Mergaitė manė tai taip keista pirma nesigauna po to siklių lietus. Ji pasidėjo pinigėlius į šoną. Apsidairė ir ką knutų nebebuvo. Pokštininkai. Bet kodėl nepaėmė siklių? Mergaitei šios mintys nedavė ramybės tad daugino iš naujo.
- Magis Melius,- knutai dauginosi lengvai.
- Magis Melius,- pakartojo.
 Ir kartojo tol kol viskas susitvarkė tuomet nuo pinigų akių neatitraukė.