0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sabrina Wolfhard

  • Burtininkė
  • ***
  • 125
  • Kiekvienas zuikis laukiamas kerėjimo pamokose
Šią dieną, Sabrina jaudinosi neįprastai, o kai pradėdavo jaudintis, pradėdavo ir nervuotis. Mergina gal ir buvo visados pasitikinti savimi, bet šią dieną norėjosi tik pasislėpti po antklode ir perkelti pirmąją pamoką į kitą dieną. Profesorė su aukštakulniais nužingsniavo iki klasės ir pravėrė gražias dureles. Klasėje sėdėjo pilną gražių mokinių kurie visi atrodė laimingi, išsidrąsinusi mergina, atsistojo prieš klasę ir prakalbo:
- Taigi sveikučiai, aš Sabrina Spellman, jūsų naujoji ir nepaprastoji kerėjimo profesorė, tikriausiai kyla klausimas kaip vyks mano pamokos, tad iškart pasakau, jog jokia kerėjimo pamoka neprasidės kol neišdalinsiu jums savo firminių saldainių, per kiekvieną pamoką aš jums išdalinu saldainių, jus suvalgote ir tada pradedame pamoką, kodėl? O todėl, kad man atrodo, jog jus visiškai nemokate savęs pasilepinti, tai va, na, o dabar šia, imkite saldainių ir mėgaukitės, man nesvarbu ar pabaigėte valgyti ar ne, aš pradedu pamoką kada noriu.
Sabrina metė saldainius ant mokinių stalų ir pati kokioms penkioms minutėms atsisėdo ir pagurkšnojo arbatos. Praėjo penkios minutės. Profesorė buvo jau įsitikinusi, kad mokiniai baigė kramsnoti tuos pasakiškus saldainius ir ruošėsi jau pradėti normalią pamoką.
- Gerai, baigėme ėsti, ir pradedame pamoką, pradėsiu nuo teorijos ir pasižiūrėsiu kaip jums seksis, nebijokite, šie klausimai nebus sunkūs.
Aštuoniolikmetė atsiduso ir vėl pradėjo kalbėti.
- Duosiu jums du klausimus, nes noriu, kad ir po teorijos prie praktikos prieitume, juk jus ne esate tinginiai, tiesa? Taigi, kokius žinote meilės kerus? Ir kaip šiais kerais reiktų naudotis? - Paklausė išsišiepusi Spellman.
Tikiuosi, kad šie zuikučiai bent pagrindus moka.. ir tikiuosi, kad jie nekrės čia man šunybių, nes jei man užeis prie polis, aš, aš... gal geriau nereikia apie tai galvoti.. Sabrina dar kartą nusišypsojo ir laukė kol kuris vaikas gražiai pakels ranką ir pradės kalbėti.

Teorija iki Kovo 6, 14:00, sėkmės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Sabrina Spellman »

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Dar vieni mokslo metai, Vegard jau antrakursis ir ši mintis labai liūdino, bet gyvenimas nesustoja ir juda į priekį. Jaunuolis kaip ir visada sėdėjo pirmame suole ir laukė kerėjimo pamokos. Pasigirdo aukštakulnių kaukšėjimas - profesorė. Mergina buvo simpatiška ir kol kas atrodė maloni. Galvoje sukosi planai ką iškrėsti per šią pamoką. Ant stalo pamesti saldainiai atrodė skaniai, bet Vegard tikrai nesiruošė to valgyti. Iš krepšio išsiėmęs liniuotę ir pasigaminęs patranką saldainį paleido į arbatą gerenčią profesorę. Nepastebimai nusijuokęs kantriai laukė kol ji pradės rėkti. Teorija? Pirmasis atsistojęs tarė:
-Žinau tokius kerus, tiksliau pats sugalvojau Morkytus lovitus kerai sukuria meilę viskam kas oranžinės spalvos.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
 Buvo pirmoji Amelijos pamoka Hogvartse šiais metais. O nauji mokslo metai = nauji profesoriai. Varniukė labai nemėgo tokių pamokų, kai reikėdavo susipažinti su naujais profesoriais. Ta mažytė viltis, kad atsiras koks nors jai patinkantis žmogus visiškai nublanko prieš baimę ir nerimą. Tie nauji žmonės... O jei profesoriai bus pikti, itin keisti arba...? Tuo metu į klasę įžengė mergina. Neatrodė labai baisi, gal net visai maloni, bet Amelijos įtarumas niekur nedingo. Šiai pradėjus kalbėti jokių vilčių, kad atsirado mėgstamas profesorius nebeliko. Mergaitė nužvelgė ant stalo gulinčius saldainius. Jų nė nepalietė. Ėsti? Iš tokio nemandagaus žmogaus kažko imti varniukė neketino. Išgirdus klausimą ir stengdamasi atrodyti rami pakėlė ranką.
- Anakua. Tai kerai, kuriais galima patikrinti ar žmogus tave myli. Jei taip, ištarus burtažodį aplink jį susidaro rausvas tik tau matomas rūkas. Tariant burtažodį reikia lazdele ore apvesti ratą, - Amelija nutilo. Tikėjosi, kad profesorė per daug neprisikabins prie jos atsakymo ir kad ši pamoka nesibaigs per daug blogai. Žinojo vieną - šiai profesorei didelės pagarbos nejautė, be to - jautė, kad iš jos buvo galima laukti beveik bet ko.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Michelle Garabadian

  • I kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Believe in yourself
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Pagaliau Michelle sulaukė pirmosios savo pamokos Hogvartse, ji nežinojo nei ką reikės daryti, nei per daug nepažinojo mokytojų. Kai tik atsivėrė duris, mergaitė pasuko galvą pasižiūrėti su kuo teks susipažinti ir draugauti per kerėjimo pamokas. Ar ji mums duoda saldainių? Man jau patinka... Varniukė greitai pasiėmė saldainiuką nuo stalo ir jį įsidėjo į burną. Skonis buvo tikrai ne blogas, o ir tiesiog pasilepinti saldainiais visada smagu. Man ji jau patinka. Garabadian buvo labai drovi mergaitė, o ir su mokytojais bendrauti nemėgsta, bet Sabrina jai visai patiko, jai atrodė, kad ji gerbia mokinius, o pirmakursiai tai labai rūpėjo. Išgirdusi klausimą mergaitė kaip ir žinojo atsakymą, bet buvo nedrąsi. Varniukė nedrąsiai pakėlė rankytę parodydama, kad žino atsakymą į mokytojos klausimą.
- Ammm.... Aš - esu - Michelle Garabadian, jei jums į-įdomu. Aš.. Aš... m-manau, kad tai g-galėtų būtį Meiniala, man mamytė pasakojo, kad jais apkerėjus žmogų jis tampa apsėstas tavimi, visada tave persekioja ir nepaleidžia tavęs iš akių, bet tai yra labai pavojingi kerai, nes... Nes... žmogus pats nežino, kad taip elgėsi ir gali prikalbėti nesąmonių ar netgi nusižudyti, dėl žmogaus kuris jį apkerėjo. Rankos mostas atliekant šiuos kerus turėtų būti maždaug kaip širdelės formos ir reikėtų garsiai tarti burtažodį, - raudonplaukė pati negalėjo patikėti savimi, kad taip pasielgė ir atsakė į mokytojos užduotą klausimą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Michelle Garabadian »
I’m beautiful

You’re*

*

Katherine Silverstone

Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
  Eilinė pamoka... Eilinė profesorė... Nors ne, profesorė atrodė daug jaunesnė, nei kitos profesorės, o jos unikali išvaizda priminė lyg būtų iš penkto kurso, o gal net ketvirto. Mergaitė bestoviniuodama tarpduri, stabtelėjo ties naujos kerėjimo profesorės, o mėlynos akutės tik lakstė aplink ja, lyg būtų pamačiusi išskirtinės rūšies gyvate, bet gal ir pati profesorė yra su gyvatės charakterių. Nieko negali žinoti, kas slypi žmogaus viduje...
  Mergaitė jau akimis nužiūrėjusi profesorę, pasitvarkė netvarkingą kuprinės petnešą ir nukėblino į klasės galą, kad kristu kuo mažiau šviesos, kaip ir dėmesys... Antrakursė nusimaukšlino kuprinę, žinodama, kad gyvatės sočios ir ramiai miega terariume, o ne kuprinėje rangosi, kas dažnai ir nutikdavo, bet kuprinė ši kart nebuvo tuščia, dabar joje puikavosi šviežiai iškepti sausainiai, kuriuos buvo pagriebusi nuo stalo, bet ir kažkur kuprinėje gilumoje ir gulėjo kerėjimo vadovėlis apibarstytas sausainių trupiniais, bet maži sausainių trupininiai dar nesugadino vadovėlio.
  Dvylikametė nelaukė nė sekundės ir išsitraukė kerėjimo knygą iš kuprinės ir pasidėjo ant medinio stalo, prie to pačio ir po knyga pasidėjo ištrauktus sausainius, bet kai baltaplaukė išgirdo žodį ,,Saldainiai'', iškart po vadovėlio atverstas puslapiais užvertė sausainius, kai mokytojo dalino saldainius. Jau ant stalo gulėjo supakuotas saldainis, o mergaitė tik įtariai žiūrėjo į saldainį, galvodama, kad saldainis yra užnuodytas ir nereikia pasitikėti kitais dar nepažįstamais žmonėmis, nebent Mis Siledom maistą įmanoma valgyti, nei jos pačios pagaminta, kuris kartais nesigaudavo toks idealus, gal net kiek buvo netyčia užnuodytas.
  Besiklausydama pamokas, nelėkė mintyse įvairios mintis apie gražiąsias gyvates, bet tai jai padėjo susikaupti, bent pasiklausyti profesorės, bet sausainiai tik viliojo Silverstone suvalgyti gardžius sausainius ir profesoriai bekalbant ši jau valgė sausainius su uogomis - žemuogėmis.
  Teorija... Kas gi jos ''nemėgo'' beveik visi, tą pati ir jautė gyvačių mylėtoja. Ji negalėjo pakęsti teorijos į kurią negalėjo atsakyti, o ypač apie meilės burtus, bet po ilgo mąstymo, ši pravableno kelis žodžius:
   -Sveiki, profesore. Mano vardas Katherine Silverstone. - atsiduso, gal iš kiek logiškos pradžios. - Scintilla amoris! Išvertus į mūsų kalba gaunasi ,,meilės kibirkštis''. Šis burtažodis yra kiek unikalus, kad jis primena kaip meilės angelus su meilės strėlėmis ir lankų, bet strėlės yra burtažodis, o lankas burtų lazdelė. Kai užburi kita žmogų tu jau mintyse turi įsivaizduoti pažįstama žmogų ar jo veidą, kuri auka nori įsimylėti iš tavo vaizduotės. Praėjus kelioms dienoms užburtas žmogus pajaučia jausmus, kurį įsivaizdavai savo mintyse. - padarė trumpą pauzę, besiknaisydama savo atmintyje, kad galėtu duoti daugiau informacijos. - Bet taip pat turi ir šalutinių poveikį, jei įsivaizduoji save, tai tu pati po kelių dienų gali pradėti nesisekti, kaip ir iškrečiamos magijos būdų išdaigos kurios tave tik nutolins nuo tavo išrinktojo. Tai labiau yra nesavanaudiškas burtažodis.
  Išdėsčiusi savo painias mintis, pajuto kaip ant veido teliko keli sausainių trupiniai ir nė nepraėjus kelioms sekundėms iškart pašoko ir sušuko per visą klasę:
   -TRAPUS SAUSAINIAI!! - sušuko kiek galėdama ir supratusi ką padarė, vėl prisėdo prie stalo. - Atsiprašau. - normalių balsų prabilo ir šyptelėjo su nekaltomis mėlynomis akutėmis, kad galėtu atleisti.
Mergaitė su savo rankove nusivalė veidą ir jau po kelių akimirkų nebeliko tie patys sausainių trupininiai ir jau atsipalaidavusi po iškelto trumpo spektaklio atsirėmė į kėdės atlošą ir toliau valgė trapius, bet skanius sausainius ir ramiai klausėsi kitų mokinių atsakymų.

*

Neprisijungęs Isabelle Lodge

  • II kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Nuobodulys – pats didžiausias mūsų priešas.
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Isabelles pirmi mokslo metai hogvartse o kadangi nauji mokslo metai tai nauji profesoriai. Isabelle susirado sau patogia vietą kabinete ir atsisėdo antrame suole.
Kai jau atėjo profesorė į kabinetą atrodė mandagi ir simpatiška. Kai jau prasidėjo pamoka visiems reikėjo prisistatyti. Isabelle buvo drovi ir nedrąsi, bet Isabelle pabandė pabūti pirma ir prisistatyti:
-Taigi aš esu Isabelle Lodge esu  naujokė hogvartse esu pirma kurse esu šiek tiek drovi ir nedrąsi. Bet tikuosi sutarsime su profesoriais ir mokiniais.
Isabelle grįžo į savo vietą ir atsisėdo ir klausė kaip kiti prisistato buvo įdomų klausyti kitu prisistatymų bet kai jų daug poto pasidaro nuobodu bet vis tiek Isabelle turėjo kantrybės ir klausė visų prisistatymų.


*

Neprisijungęs Rosabel Eirene Atherton

  • III kursas
  • *
  • 20
  • Taškai:
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Rosė įžengė į klasę pasitikinti savimi kaip visada. Jau turėjusi pakankamai laiko išlandžioti kiekvieną rūmų kertelę, mergine neturėjo per daug sunkumų rasti kerėjimo klasę. O ir šiaip ji gan neblogai žinojo savo socialinius gebėjimus ir neabejojo pritapsianti. Klastelėjusi į suolą klasės vidury, išsirinktą specialiai taip, kad kuo daugiau žmonių ją pastebėtų, pirmakursė pirmą kartą atkreipė žvilgsnį į profesorę. Nors tai buvo jos pirma sutikta mokytoja, ji iš visos širdies pradėjo abejoti Hogvartso taip išgirtu profesionalumu. Nei merginos (kuri jai labai priminė jos tetą Liudmila dėl savo jaunumo) prisistatymas, nei poros saldainių ant jos stalo nutėškimas, nei ramus arbatos gurkšnojimas pirmą metų pamoką, grifei nekėlė susižavėjimo.
-Dieta,- pasakiusi pakankamai garsiai, kad atkreiptų ir mokytojos ir aplinkui sėdinčių klasės draugų dėmesį ji išsišiepė ir pastūmė saldainius tolyn nuo savęs.
Ji palaukė kol mokytoja nustos šliurpčioti arbatą taip, tarsi nuo to priklausytų jos gyvybė ir išklausė teorijos klausimą ir kelis kitų atsakymus, jog būtų tikra, kad teisingai suprato užduotį. Juokas juokais, o ji čia atvažiavo įgyti išsilavinimo.
-Mačiau pačiame gražumėlyje meilės skausmo Amonoset kerus. Jie skirti sužeist žmogutį kiekvienu dalykų kuris jį myli. Tarkime, jei žmogeliui ypač patink kažkokios rūšies gėlės, tai kiekvieną kartelį kai jis bandys jas paliest, šios užsiaugins spygliukus,- stengdamasi kiek įmanoma maskuoti savo akcentą ir įprastą kalbos manierizmą atsakė į klausimą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Rosabel Eirene Atherton »

*

Beata Pat

Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Poliana sėdėjo klasės viduriniame suole ir laukė ateinančios į klasę profesorės. Kai pagaliau profesorė įžengė į klasę mergaitės akį patraukė profesorės balti plaukai. Nors grifiukė buvo pasiruošusi nelabai rimtai pamokai (kaip susipažinimo) vis tiek labai nustebo, kad kerėjimo profesorė pamoką pradėjo saldžiai. Kai profesorė išdalino saldainius Poliana apsidairė ką daro kiti jos kursiokai. Viena varniukė kuria grifė pažinojo tik iš matimo net neėmė. Įdomu ko ji bijo? Nunuodyt gi niekas negali? Mastė grifė. Ar gali? Ai, bet tiek to mirsiu tai mirsiu. Ir Poliana įsidėjo saldainį į burną. Mergaitė net pati vos neištirpo pati, kaip tas saldainis jos burnoje kuris beje jai pasirodė labai skanus. Kol grifiukė mėgaujosi saldainiu profesorė pakilo ir pradėjo pamoka žodžiu ,,ėsti". Poliana vos neužspringo išgirdusi šį žodį iš tokio malonaus žmogaus. Bet greitai susitvardė. Juk nenoriu pirmos pamokos praleisti ligoninėje? Ar ne? Kai pagaliau profesorė uždavė klausimą mergaitė nedrąsiai pakėlė ranką.

- Sveiki, aš esu Poliana Marker ir žinau vieną meilės burtažodį, jis vadinasi Meileksus ir jį ištarus matai kur buvo prisilietęs(usi) tavo simpatija.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Poliana Marker »

*

Neprisijungęs Aurora Gler

  • II kursas
  • *
  • 46
  • Taškai:
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Tai buvo pirmoji Auroros pamoka Hogvartso burtų ir kerėjimų mokykloje ir tai merginai kėlė daug nerimo. Ji nepažinojo nei vieno mokytojo ir nežinojo kokie gi jie. Galbūt jie labai pikti... galbūt jie mus kankins ir vers dirbti darbus... o gal jie bus draugiški ir mums padės! Visą dieną Gler galvoje sklandė tokios mintys. Iki pamokos likus vos kelioms minutėms, pirmakursė pajuto jaudulį ir šiurpuliukus. Rankos ėmė šiek tiek drebėti, bet ji susiėmė ir nusprendė, kad yra drąsi, o bijoti kažkokios kerėjimo pamokos nebuvo reikalo.
Aurora pravėrė klasės duris ir tvirtai įžengė į klasę. Kambaryje buvo nemažas šurmulys ir taip ji galėjo nematoma nupėdinti iki laisvo suolo klasės gale. Gler pastebėjo, kad ne ji viena jaudinosi ir sėdėjo susigūžus. Keli pirmakursiai taip pat sėdėjo tylėdami ir šiek tiek drebėdami.
Auroros ausis pasiekė nemalonus durų girgždesys ir pažvelgusi į didžiules klasės duris, ji išvydo smulkią, jauną merginą trumpais, šviesiais plaukais ir melsvomis akimis. Ji atrodė gan maloni, bet Gler nebuvo linkusi susidaryti pirmos nuomonės apie žmogų, vien iš jo išvaizdos.
Dabar grifiukė sėdėjo ant sukrypusios, nepatogios, mažos kėdutės ir žiūrėjo į ant stalo numestus saldainius. Aurora ne itin mėgo saldumynus, dėl to jo nė neketino jų ragauti. Paėmusi į delną saldainius, ji atidavė juos šalia sėdinčiai bendrakursei, kuriai regis saldainiai visai patiko.
Gler išklausiusi profesorės klausimą, nepabūgo kilstelti rankos.
- Artemora - burtažodis priverčiantis užburtąjį žmogų pamilti tą kuris jį užbūrė. Užburtasis pradeda nuolat sekioti mylimąją ar mylimąjį ir stengiasi jam visaip įtikti. Tačiau šis užkeikimas yra labai pavojingas, nes užburtasis žmogus po truputį pats nejusdamas pasidaro apsėstas mylimojo ir dažnai šio užkeikimo nepanaikinus laiku, užburtasis išprotėja,- papasakojo pirmakursė.
- Ir lazdelės mostas turėtų atrodyti kaip S raidė,- dar pridūrė ji. Ir labai patenkinta savimi patogiai atsirėmė į kėdės atlošą.
Net nebuvo taip baisu, kaip tikėjausi. Aurorai tikrai palengvėjo. Ji nebebijojo naujosios profesorės ir toliau ramiai sėdėdama klausė ką pasakoja kiti mokiniai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Aurora Gler »

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
Penktakursė atsiduso ir įžengusi į kerėjimo pamoką visų pirma griežtai nužvelgė visą klasę, lyg norėdama parodyti, kad šiandien yra ne nuotaikoje ir kad prie jos geriau nesiartinti ir net nežiūrėti į ją. Tada suvokė, kad šiaip ar taip, ji per daug linksmai atrodanti, kad galėtų išgąsdinti kitus mokinius ir šiaip ji nenorėjo sugadinti kažkam dienos. Tiesiog buvo per gera.
Tačiau Delfė vis tiek susirado atokią vietą gale nors šiaip visada sėdėdavo priekyje. Tikėjosi, kad profesorė pasitenkins kokia tylia ramia teorijos pamoka, per kurią Delfė tiesiog galės pasnausti.
Tačiau profesorė pakaustė merginos dėmesį, tad ši pakėlė akis į profesorę. Ji buvo labai graži, tačiau Delfę prikaustė profesorės sugebėjimas atsipalaiduoti pamokos metu. Profesorei dalijant saldainius, penkiolikmetė greit įsimetė saldainį į burną ir paklausė:
-Jūs vela?
Ji žinojo, kad elgiasi kvailai, tačiau koks skirtumas. Norėjo pažiūrėti kaip profesorė sureaguos į tai.
Geriant arbantą, Delfė apsidairė po klasę ir tik išgirdusi teorinį klausimą vėl grįžo į pamoką.
-Žinau Soulnamate Gorgus kerus. Panaudojus juos galima pamatyti savo būsimą partnerį ar partnerę.
Ištarusi atsakymą į teorinį klausimą ji nusišypsojo profesorei, tikėdamasi, kad į klausimą atsakė gerai.

*

Neprisijungęs Sophie Garcia

  • IV kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Life isn't about finding yourself, life is about creating yourself
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Sophie niurzgėdama sėdėjo kerėjimo pamokoje. Ji net nesuprato, kodėl ji ten eina - kas būtų buvę geriau negu pasilikti Švilpynės Bendrajame kambaryje, pasiimti kokią baisoką knygą į rankas ir tyloje skaityti. Tyloje, kur nesigirdi vaikų ir paauglių šauksmai ir bandymai atsakyti į klausimą.
Todėl nulindusi į paskutinį suolą Švilpynės koledžo mokinė nusprendė pabūti savo mintyse, patylėti ir niekam netrukdyti. Tyliai atsisėdo, tyliai sėdėjo. Net nesidairė į kitus mokinius, nors seniau per visas pamokas dairydavosi. Dabar Sophie žiūrėjo į vieną tašką, kažkur toli ir tikėjosi, kad pamoka praeis tyliai ir ramiai. Be nesąmonių ir lindimų į akis.
Tačiau niūriajai švilpei teko labai nusivilti, nes profesorė pradėjo dalinti saldainius. Sophie išpūtė akis ir pažvelgė į tą saldainį. Atrodė labai skanus, tačiau iš principo mergina negalėjo jo paimti ir suvalgyti. Manęs papirkti saldainiais neįmanoma. Ko ji lenda?
- Neketinu valgyti tų jūsų saldainių.
Sophie nežinojo, kaip reaguos profesorė, tačiau norėjo pasirodyti keista ir nemaloni asmenybė. Taip pat, net nekėlusi rankos išpyškino:
- Žinau burtažodį Loveublom. Jį panaudojus gali sužinoti kas jaučia tau simpatiją. Panaudojus jį prieš žmogų pamatai, ar jis tave myli ar ne.
Sopgie nutilo ir įsmeigė akis į profesorę. Gal ji supyko ant Sophie kad ji taip nemandagiai atstūmė jos saldainį. Tačiau Sophie gautą saldainį įsidėjo į kišenę. Paragaus, kai niekas nematys.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Sophie Garcia »

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
Kerėjimo pamoka. Ši pamoka jau buvo ne tetos Žanos, o neseniai atvykusios iš mažojo miestelio pusseserės, Sabrinos. Christina itin maloniai atsisėdo ir klausėsi naujos profesorės. Taip pat ir profesorės išdalinti saldainiai buvo nuostabūs.
- Puske, saldainiai nuostabūs, jei kiekvieną pamoką juos duosi, tai mano fenekas tikrai sotus bus. - Šyptelėjusi tarė garsiai Christina.
Mergaitė toliau šypsojosi ir didžiavosi savo pusseserės darbu, nors vis tiek labiau mėgo Veronicą nei Sabriną.
- Yra vieni meilės kerai Quatio su šiais kerais galima padaryti, jog pajustum kam nors savo simpatiją, reikia tik labai atsargiai ir nukryžiuoti lazdelę į kokio nors asmens širdį.
Christina nutilo ir toliau kramsnojo likusį savo saldainį kurį davė pusseserė.

 



*

Neprisijungęs Aidenas Martinez

  • II kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Amanda klasėje sėdėjo ramiai ir laukė pamokos. Ko jau ko, tačiau skandalų mergina pirmąją pamoką tikrai nenorėjo. Švilpinukė svajojo apie gražią pamoką kur visi mandagiai bendrauja. Tik vis dėl to, jos neapleido mintis, kad teks nusivilti. Gal profesorius ar profesorė bus siaubingi žmonės, norintys paleisti vaikus iš pamokos tik labai prigąsdinus. Amanda nenorėjo apie tai net galvoti.
Tačiau vos pamačius profesorę, merginai išgaravo visos baisios mintys. Profesorė atrodė maloni ir draugiška, tad Amanda nusprendė, kad gali ja pasitikėti.
Profesorei pradėjus dalinti saldainius, švilpinukė mandagiai suvalgė saldainį ir apsidairė. Kažkas griežtai nevalgė saldainio, kažkas net piktai atsisakė, kažkas mandagiai valgė.
- Gal galim būti malonūs? - prakalbo Amanda. Buvo keista, kad ji pradėjo kalbėti prieš žmones, nes to nemėgo, tačiau norėjo išreikšti savo nuomonę tiems mokiniams, kurie aiškiai rodė savo mintis reikšdami šiokį tokį pyktį profesorei. - Labai ačiū, profesore, saldainiai nuostabūs.
Išgirdus teorinį klausimą Amanda patylėjo, tik galiausiai nusprendė šį tą pasakyti.
- Esu girdėjusi burtažodį pavadinimu Nono Lovus. Jie parai išnaikiną meilę tam tikriems žmonėms. Pavyzdys: Tavo simpatija turi vaikiną ar merginą ir tu gali parai juos užburti, kad jie nebejaustų vienas kitam simpatijos.
Ištarusi atsakymą Amanda maloniai nusišypsojo profesorei ir laukė ką ji pasakys.

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

  • ****
  • 351
  • nothing is bigger than family ♥
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
    Daniela sėdėjo paskutinėje pirmoje kerėjimo pamokoje. Septintas kursas! Klastuolė vis dar stengėsi nesistebėti, tačiau tokius jausmus tramdė sunkiai. Hogvartsas, kad ir kokių dundukų pilnas, kad ir kokiomis nuobodžiomis pamokomis apkrautas, vis dėlto buvo jos tikrieji namai. Apie jovalą Korke ji net pagalvot negalėjo... Kur turės eiti Dani, kai pabaigs šiuos metus?
    Mergina sudrebėjo ir nuvijo mintis šalin. Dabar tereikėjo apsimesti, kad kvaišų bendramokslių tauškalai yra verti jos dėmesio. Dievaži, kai kuriems tikrai reikia pasimokyti suregzti sakinį... - pavartė akis ji. Klausytis tų nemokšų, porinančių, kad, dievuliau, kaip smagu būtų prieš kito valią sužinoti apie jo jausmus, fiziškai skaudėjo. Laikas pasirodyti tikrąjai meilės ekspertai, - nusišaipė Daniela ir nekeldama rankos išpoškino:
 - Yra burtas Clementino, jis priverčia tam tikra laikui tavimi susižavėti. Ne visiškai pamesti galvą iš meilės, tai veikiau platoniškas ryšys... Clementino verčia žmones taves išsižiojus klausytis, sutikti su kiekviena mintimi. Šitaip apkerėti burtininkai net galvas dėl tam tikro žmogaus paguldytų.
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
Švilpė sėdėjo pačioje pirmoje eilėje, nes mergaitė buvo anksčiau susitikusi naująją kerėjimo profesorę. Ji pasirodė labai maloni ir draugiška, todėl antrakursė visiškai nejautė baimės sėdėti pirmoje eilėje.
Prasidėjus pamokai Michellė, įdomumu užsidegusiomis akimis, klausėsi profesorės.
Kai geltonplaukė ant stalo pamatė atskriejusį saldainį, išsišiepė iki ausų ir, greitai čiupusi skanumyną, atsiplėšė popierėlį bei susikišo į burną. Dvylikametė saldainį, kuris jai pakliuvo šokoladinis, kramtė gana lėtai, nes mergaitė dar nebuvo suspėjusi normaliai papusryčiauti...
Išgirdusi teorinį klausimą Michellė klausėsi kitų atsakymų, nes pati dar negalėjo atsakinėti, jos burna buvo pilna.
Po kelių akimirkų italė taip pat pakėlė ranką ir, dar nurijusį paskutinį saldainio kąsnelį, prakalbo:
- Sveiki. Esu Michellė Rivera. Apie meilės kerus nelabai ką žinau, tačiau kažkur skaičiau, jog yra tokie vieni kerai, kurie vadinasi...
 Mergaitė sustojo kalbėti. Ji pamiršo pavadinimą. Ot durna galva!
- Amm... Šiek tiek užkrito pavadinimas, bet manau, kad jis vadinasi Wingard... Ai ne tas... Atlei.... Murmuliako! Prisiminiau! Tai kerai su kurių pagalba gali pamatyti kurie žmonės yra įsimylėję, o kurie ne. Tai yra, žmonės, kurie yra įsimylėję, maždaug 10 sekundžių, tampa rožini, o neįsimylėję tampa pilki,- viską išdėstė geltonplaukė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Michelle Rivera »