0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

mergaitė123

Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
  Mergaitė negalėjo savo vandenyną primenančių akių nuleisti nuo Ryan, buvo pamiršusi net savo kates ir visą kitą, kas egzistavo aplink ir visame gyvenime. Dabar dvylikametei rūpėjo tik keliais kursais už ją vyresnis berniukas ir, ką gi jam galėtų pasakyti.
  - Tu labai gražus, - persibraukė per beveik juodos spalvos plaukus ir toliau stebėjo švilpį, kol tas kažkodėl kažko ieškojo. Negi jam iš tikro nerūpėjo Adelė, o gal čia buvo kažkoks triukas, kad...
  - Ačiū Dievui viskas baigėsi, - šyptelėjo, kai pastebėjo, kad buvo atburta. Laisvės jausmas buvo nuostabus, ši aišku, net nežadėjo užburti berniuko, nes burti nebuvo apmokyta, o ir ši Kerėjimo profesorė nepasirodė, ta kuri sugebėtų burtininkę (nemokančią burti) išmokyti, bent jau pirmakursio lygio burtažodžių.
  - Hm..dėkui, aš tikrai tavęs nebursiu, - kiek nusivylusi tarė. - Aš nesugebu ir, net nenoriu apsikvailinti, - pridūrė ir nusisuko nuo vaikino, tuoj pat akimis stebėdama kiekvieną mokinį Kerėjimo klasėje, kol profesorė vis dar klykė dėl knisiaus.
  Profesorė - pavyzdys vaikams, tad mes visi galime čia klykti, - šyptelėjo vien tik pagalvojusi apie šią mintį, tačiau jos mintis išsklaidė kažkokios mergaitės, kuri vis gi pasirodė panaši į undinėlę. Visai iš tos žiobariškos pasakos, kurią Mokslinčė žinojo atmintinai. Jeigu turi uodegą, tai turės ir balsą, - perbraukė per tamsius plaukus ir nužingsniavo prie varniukės.
  - Tai tu undinėlė ar čia burtažodžio pasekmė? - paklausė susidomėjusi, nors žinojo, kad bet kurioje situacijoje pagalbėti nebūtų galėjusi. Bent jau galėjo susirasti draugų, o jeigu tai varniukei patiko katės, tada iš vis visa ši situacija buvo nuostabi pasaka.
  Per nelyg malonus elgesys su kitu žmogumi Mokslinčę suglumino. Ir kodėl ji elgėsi, taip maloniai, kai net neturėjo artintis prie šios pirmakursės? Na, dabar žinojo, kad laiko nebeatsuks, kadangi laiko atsuktuvo neturėjo, todėl tiesiog stovėjo įbedusi savo melsvas akis į šviesiaplaukę akimis bandydama pasakyti, kad netylėtų ištisą parą, nes laiko tam Adelė tiesiog neturėjo.
  Nenorėdama ilgiau užtrukti mergaitė pabandė prisiminti burtažodį, kurį kažkada gyvenime buvo tekę panaudoti, dėl visai paprastos priežasties. Jos katė ir buvo žvynuota... Ir tada Adelė iš tikro vos neišprotėjo, tad tą burtažodį sumurmėjo sau po nosimi ir mostelėjo lazdele, kelis kart pabandžiusi iš tikro jautėsi, kaip pasaulio čempionė.
  - Tai ne vienintelis burtažodis, kurį moku, - nutylėdama dalį tiesos tarė ir nužingsniavo link Snaigės, kuri tupėjo po Kerėjimo klasės suolu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Adelė Mokslinčė »

*

Cindy Grant

Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
  Nors dažniausiai Cindy būdavo pakankamai gera mokinė, nežinia kodėl, bet per šios pamokos teorinę dalį tarsi skraidė padangėse, visiškai negirdėjo ir nesiorientavo aplinkoje ar tame, kas vyko. Merginos galvoje sukosi ir pynėsi įvairiausi apmąstymai, klausimai ir panašios mintys, tačiau visa tai jai per daug netrukdė. Gi nieko nenutiks, jog praleidau šios pamokos teorinę dalį ir neatsakiau į vieną klausimą? Bus dar tų klausimų ir bus dar tų atsakymų. Šie metai tikrai nėra paskutiniai Hogvartse, tad viskas tvarkoj.
  Vos kerėjimo profesorei prakalbus apie praktinę šios pamokos dalį, keturiolikmetė tarsi pabudo iš savo apmąstymų ir pagaliau susikaupė ties pamokos darbu. Išgirdusi pamokos praktinės dalies darbą, Cindy praignoravo vaikiškai besielgiančią ir dėl menko, mielo padarėlio pradėjusią klykauti išsigandusią profesorę ir jos galvoje švietė tik vieno mokinio vardas. Švilpukės žvilgsnis greitai ir akylai peržvelgė visą klasės patalpą aiškiai ieškodamas Ryano, tačiau šiai teko nusivilti. Vaikinas jau stovėjo netoliese žavios, aiškiai už jį jaunesnios tamsiaplaukės merginos. Liūdnas atodūsis paliko ketvirto kurso mokinės lūpas ir ši kaip mat nusuko žvilgsnį nuo draugo ir nepažįstamosios klastūnyno mokinės. Žvilgsniui vėl nukeliavus iki medinio stalo, šį kartą šiam neteko ilgai ties juo užsibūti. Visai netikėtai merginai teko pakelti žvilgsnį nuo medinio baldo, kadangi prie jos prižygiavo panašaus amžiaus, bet dar nematytas ir nepažįstamas grifukas. Nustebusios švilpukės akys žvelgė į jį, tačiau nustebimas jame ilgai neužsibuvo. Vaikinui pasisveikinus ir paklausus ar oranžinių plaukų savininkė nori dirbti kartu su juo, Cindy draugiškai, mielai nusišypsojo.
  - Sveikas, na, partnerio šiam praktikos darbui neturiu, tad manau, kad galime, - atsistodama nuo kėdės ir išeidama iš suolo, taip tarsi pasiruošdama pamokos darbui, tarė mergina. Žvilgsniu greit perbėgusi per vaikiną, pastebėjo gan aukštą jo ūgį ir tamsias akis, bet per daug išvaizda nesidomėjo, daugiau nenužvelginėjo nepažįstamojo.
  - Taigi, pirmas nori pradėti tu ar pradėti man? - per daug bereikalingai nedaugžodžiaudama, draugiškai paklausė švilpynės koledžo mokinė. Šios lazdelė vis dar saugiai gulėjo jos kišenėje, kadangi iš pradžių Cindy norėjo sužinoti ar vaikinas praktiką nori pradėti pirmas, ar pirmenybę užleis šiai, o tik tada imtis veiksmų su lazdele, pajudinti ją iš kišenės.

*

Neprisijungęs Michelle Garabadian

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
 • Believe in yourself
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
Michelle buvo labai patenkinta savimi, tai buvo jos pirmas kartas kai išdrįso išsakyti savo nuomonę. Aš gavau du taškus! Pirmakursei tai buvo geriausias dalykas nutikęs per šia kerėjimo pamoką, nors tai tik jos pradžia, mergytė jau buvo gavusi pakankamai linksmos nuotaikos visai likusiai pamokai.
Skirtos užduoties ji išsigando, kiti mokiniai čia ne pirmus metus, moka burti ar bent jau namuose jiems padeda, bet varniukė niekada nėra bandžiusi burti, gal tik dėl to, nes mama neatrasdavo jai laiko paaiškinti kaip naudotis šituo daiktu, atrodo vadinamu burtų lazdele. Bet yra dar viena problema... Su mergaite niekas nenorėjo draugauti, gal dėl jos neįprastos išvaizdos, nors ji ir sulaukė pagyrimo iš panelės Spellman, gal kaip ir mokytoja sakė, kad yra graži, bet buvo kitokia, išskirtinė. Ugniniai plaukai, šviesi oda ir rausvi žandukai... O gal kalta visai ne jos išvaizda, ji buvo labai nedrąsi ir užkalbint kokio mokinio negalėjo, tad gal ir su kuo susidraugauti jai nepavykdavo...
Garabadian atsargiai dairėsi po klasę, kai visi mokiniai jau susirado sau partneriu ar net juos kerėjo, na mokėsi kerėti, nes pastangų tikrai reikia įdėti nemažai. Mažos mergytės galvelėje buvo tik mintys kaip kas nors galėtų ją užkabinti, kad nereikėtų jai žengti pirmą žingsnį. Aš atsakiau į mokytojos klausimą, kodėl negaliu tiesiog nueiti ir pasiūlyti savo pagalbos, juk ko man reikėtu bijoti. Bet Michelle bijoti yra ko, ji buvo tik pirmame kurse, tad bandydama apkerėti mokinį, ji galėtų jį sužeisti, nors tik ji taip manė...
Laikas bėgo, o profesorė buvo užsilipusi ant kėdės visa drebėdama, mintis padėti mokytojai Sabrinai mergaitei pasirodė daug įdomesnė nei imtis kerėti kokį jaunąjį burtininką. Pirmakursė nedrąsiai prislinko prie mokytojos stalo.
- Aš... Aš galiu sugauti knisiu jei jums tai pagelbėtu, - mergaitė droviai pratarė šiuos žodžius ir nelaukusi mokytojos atsakymo pasileido per klasę gaudyti to nedoro gyvūno taip išgąsdiniusio mokytoją. Varniukė labai mylėjo gyvūnėlius ir kitokius žemės padarus, tad pabėgioti paskui knisių jei buvo vieni niekai.
- Knisiau, mažiuk ateik, - tyliai ištarė Garabadian pasiekusi mažąjį klasės svečią. Michelle negalėjo patikėti savo akimis, ji pajudėjo iš vietos ir padarė, bent vieną gerą darbą! Dabar mergaičiukė negali artintis prie mokytojos, nes turi šį grožį rankose. Bet ten eiti ji net nenorėjo. Ji pamatė Arabella kuri elgėsi kaip nesava ir Indio kuris bandė ją atburti. Pirmakursės galvoje susišvietė keista ir visai ne jos charakteriui būdinga mintis. Ji sparčiu žingsniu nužingsniavo prie šios poros mokinių, išsitraukė lazdelę iš uniformos ir garsiai ištarė:
- Unlovinsmit.
Ne, tai negali būti tiesa, man pavyko? Garabadian net nesuprato kas įvyko, bet atrodo, kad Arabella sveikut sveikutėlė. Tai buvo pirmas kartas kai Michelle pasinaudojo burtų lazdele, bet... Jai tai pavyko! Tik ką dabar daryti su knisiu...
I’m beautiful

You’re*

*

Beata Pat

Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
Poliana nelabai buvo patenkinta savimi, kad uždirbo tik vieną tašką savam koledžui. Bet ką padarysi, kad ankščiau nesugebėjai susivokti ir pasakyti kaip Milermus kerai naudojami? Grifiukė taip pamąsčiusi pradėjo ant pergamento keverzoti visokius ornamentus. Iki tol, kol neišgirdo, kad teks dirbti poromis ir ne šiaip sau poromis, o dar ir teks užkerėti tą žmogų su kuriuo dirbsi meilės kerais. Tai gi Poliana iškarto pradėjo dairytis su kuo galėtu atlikti praktikos užduotį. Profesoriai pradėjus klykti mergaitė pastebėjo ilgais rudais plaukais grifiukę liktais pirmakursę sėdinčia dvejais suolais už jos ir truputi padvejojus ar padėti mokytojai ar žingsniuoti link jos, nusprendė, kad ir taip profesoriai padeda kiti mokiniai tai nereikia kelti šurmulio nuskubėjo link grifės.
- Sveika, tu Evelina? - truputi pamąsčiusi grifė toliau kalbėjo - Gerai jau turbūt žinai, kad esu Poliana. Ir norėčiau su tavimi atlikti praktiką. Taigi pasiruošk - nuoširdžiai šyptelėjo ir nusitaikiusi į širdį ištarė burtažodi - Lovinsmit, - nieko neįvyko, pabandė dar kartą - Lovinsmit, - vėl nieko. Nepasiduok, nepasiduok Poliana juk šitie kerai tokie lengvi. Gyliai įkvėpė ir pabandė dar kartą - Lovinsmit, - šįkart šie kerai pavyko. Valio man pavyko! Patenkinta savimi grifiukė stebėjo ką Evelina sakys ar darys.

*

Neprisijungęs Evelina Džonson

 • II kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Visi esame skirtingi ir tokie esame gražus
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
Evelina sėdėjo suole ir klausėsi profesorės. Kai išgirdo žodžius jog reikės dirbti poromis ir vienas kitą užkerėti. Apsižvalgė po klasę. Ar nors vienu iš jų ji galėtu pasikliauti?.. Jos ši užduotis nelbai gundė. Meilės kerai klasėje? O jei nepavyks vienas kito atkerėti? Ji nusipurtė. Nereikia taip galvoti. Juk visi čia esantis turbūt mažiau ar daugiau isigilino į teoriją. Iš minčių grifę pažadino šaižus profesorės Spellman klyksmas. Primerkė akis, atrodo tai padėdavo šiek tiek pritilditi išorinį garsą. Užsižiūrėjusi į profesorę ji visai nepastebėjo iš dešinės priėjusios kitos grifės. Mergaitė buvo aukštesnė už Evelina, bent jau taip atrodė, ir tikriausiai buvo antrakursė. Evelina pabandė prisiminti mergaitės prieš ją vardą. Atrodo profesorė minėjo... Na, žinoma Poliana. Evelina tik neženkliai linktelėjo atsakydama Polianai į klausimą, o ši ėmėsi burtų. Keletą kartų nesėkmingai ištarusi burtažodį pabandė dar kartą. Evelina stebėjo ją ir galvojo jog tuoj ateis jos eilė (jei tik Polianai pavyks atkerėti). Mintyse Evelina bandė prisiminti keistąjį burtažodį. tačiau niekaip nesisekė. Tikėjosi užsikabinti už Polianos žodžių ir taip prisiminti burtažodį. Kai antrakursei priešais Evelina pagaliau pavyko ištarti burtažodį teisingai, Evelina pajuto jog jis suveikė. Pačias pirmas sekundes kūne atrodo viskas persikrovė į naują režimą. Galiausiai tai baigėsi. Evelina lyg atsibuvo iš tranzo. Viskas aplinkui įgavo rausvą atspindį ir jos  akys užkliuvo už antrakursės priešais ant suolo. Jei tik Poliana būtu pajudėjusi evelina iškarto sektu paskui. evelina negalėjo atitraukti akių nuo žalių jos akių. Atrodo būtu ėjusi visur paskui. Sėdėjo nieko nesakydama ir nejudėdama. Giliai giliai viduje jautė keistą netikrovę.
Smiling. Every day of life is something special. Give her a chance!

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

 • Burtininkė
 • ***
 • 43
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 1 metus »
  Po teorijos mergaitė visai nesistebėjo, jog užduotis bus apkerėti vienas kitą meilės kerais. Ji tai įsivaizdavo lyg sekiojimą iš paskos ar ramybės nedavimą. Varnė apsidairė, mąstė ką apiburti. Vienuolikmetė nenorėjo beniuko iš klastunyno, jos manymu jie visi kelia erzalį. Ji apsidairė, priėjo prie kažkokio vaiko ir paklausė:
- Žiūrėk, aš apibursiu tave tada atbursiu, o tu padarysi tą patį man, ar gerai?
 Mergaitė nesulaukė atsakymo ir nusitempė jį prie suolo.
- Gerai nieko nelaukiam, Lovinsmit!- nieko keisto, kad iš pirmo karto nepavyko.
 Ji pakartojo:
- Lovinsmit!
 Poveikis matėsi aiškiai tik ji nesuprato kodėl visi profesoriai duoda tokias keistas užduotis, be jokios vertės. Berniukas pasižiūrėjo labai kvailu žvilgsniu nusakančiu meilės kerų poveikį.
- Baik tai taip keista,- su pasibjaurėjimu pasakė mergaitė.
 Nors ji ir žinojo, kad jis priverstas taip daryti jai vis tiek tai atrodė šlykštu. Mergaitei tai atrodė pasibjaurėtina na gal dėl to, kad pati nėra to patyrusi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Maria Edela »

*

Beata Pat

Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 1 metus »
 Poliana pastebėjo, kad po Lovinsmit kerų jos porininkės pilkų akių žvilgsnis įsmigo į mergaitės raugintų agurkų spalvos akis ir tapo kažkoks keistai netikras, bripilditas kožko netikro, bet grifė nagalėjo suprasti ko. Na žinoma netikros meilės! Po kiek laiko Polianai jau po truputi pradėjo erzinti   toks keistas Evelinos žvilgsnis (mergaitei niekad nepatiko kai ją ilgai kas nors  stebėdavo). Taigi grifiukė nusprendė, kad būtu jau pats laikas atburti porininkę, tik bėda mergaitė truputi užmiršo atkeikimą.
-Evelina gal tu ats... ai Unlovinsmit, - atsiminė Poliana burtažodi - Unlovinsmit - šįkart atburti mergaitei sekėsi lengviau negu užburti. Na va, savo praktiką baigiau. Tad dabar ant manęs gali atlikti saviškę. - taip tariusi laukė kada Evelina pradės atlikinėti praktiką.                       
 Bet pastebėjusi, kad ji truputi dvejoja padrasino:
 - Nagi nebijok! - ir grifė nusišypsojo. 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Poliana Marker »

*

Neprisijungęs Arabella Dawson

 • II kursas
 • *
 • 43
 • Taškai:
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 1 metus »
  Vaikinas, su kuriuo Arabella turėjo atlikti praktiką, atrodė gan pasipūtęs ir tikrai, šios nuomone, nebuvo vienas iš draugiškiausių žmonių, tačiau mergaitei tai visai netrukdė, kadangi ši nežadėjo kurtis kažkokių ryšių ar draugysčių šiuo metu. Varniukė tikėjosi tik ramiai pabaigti kerėjimo pamokos praktiką ir dingti iš šio kabineto, ramiai keliauti savais keliais.
  -Bet, gražuoli… - pati nesuprasdama ką kalba, vis dar būdama užkerėta meilės kerų, švelniu balso tonu tarė Holland. Žinoma, meilės kerai privertė pirmakursę kalbėti ir elgtis taip, kaip tikrai nebūtų besielgianti savu, sveiku protu, tačiau ši negalėjo nieko pakeisti ir galėjo tik tikėtis, kad viskas greit baigsis, ši bus atkerėta.
  Rodosi, kad vaikinas neturėjo tokių pat tikslų kaip Arabella šiai pamokai. Na arba tiesiog nemokėjo kerėti, kadangi tamsiaplaukės oda nė nespėjus mirktelėti pasidengė žvynais. Mergaitė atrodė tikrai kvailai, priminė undinėlę, o vis dar veikiantys meilės kerai, visiškai nepadėjo šioje situacijoje. Nors ši ir buvo viešai sugėdinta, tačiau negalėjo nieko padaryti, vis dar spoksojo į vaikiną flirtuojančiu, besižavinčiu žvilgsniu.
  Tačiau situacija greit pasisuko gerąja linkme. Klasėje  iš nežinia kur atsirado tai viena, tai kita mokinė, kuri nusprendė padėti į gėdingą situaciją atsiradusiai žemaūgei, atkerėti ją nuo kerų. Deja, tačiau Arabella nespėjo šioms padėkoti, kadangi gelbėtojos taip pat greit kaip ir atsirado, taip ir dingo iš šios akiračio.
  Piktas vienuolikametės žvilgsnis tuoj pat surado tramdantį juoką vaikino žvilgsnį.
  -Džiaukis, kad mes klasėje, nes kitoje situacijoje nebūtum taip lengvai praslydęs. Saugokis, - sugėdintu ir nieko gero nežadančiu balso tonu, nedaugžodžiaudama perspėjo. Melsvai pilkose akyse buvo galima puikiai pastebėti pyktį, šiokią tokią gėdą ir norą atkeršyti.
  - Lovinsmit, - mostelėjo lazdele. Varno nago koledžo mokinės nuotaika buvo sugadinta, ši norėjo kuo greičiau baigti šią pamoką ir dingti iš jos, bet gal šiek tiek tikėjosi, turėjo vilties, kad apkerėtas meilės kerų, klastuolis apsikvailins, gaus užsidirbtą kerštą.


*

Neprisijungęs Ashton Hughes

 • III kursas
 • *
 • 70
 • Taškai:
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 1 metus »
 - Galiu pradėti aš,- pasisiūlė Ashtonas, išsitraukė lazdelę ir gana neprastai pasitikėdamas savimi, nes buvo gan geras kerėtojas (o šita profesorė - niekam tikus, tad greičiausiai ir kerai ne tik niekam nenaudingi, bet ir paprastučiai), grifas patogiau pasiėmė lazdelę, mostelėjo ir ištarė visur taip gerai skraidantį burtažodį.- Lovensmit.
 Tarimo nukrypimas buvo toks menkas, jog net pats Hughes nesuprato, kurioje vietoje šitaip susimovė. Akys išsiplėtė iš nuostabos ar baimės, kai vietoj kokių nors dailių (galimai - šlykščios rožinės spalvos) magijos gijų į gražuolę švilpiukę pasileido nemenkas tamsus dulkių, suodžių bei galimai - dar kokių nors neaiškių priedų mišinys. Berniukas nematė, kas dėjosi šios neaiškios formos kerų gūsio viduje, o dėtis galėjo bet kas. Ugnis, sprogimai, niežų milteliai... Tikėkimės, ne kokie nors kerai, priverčiantys vemti šliužais. Staigus šuoras jau buvo prie pat mergaitės, pats nenorėjo matyti, ko sugebės pridirbti. Kas čia per profesorė, jog kerus iškart liepia išmėgint ant žmogaus? Gal ją pačią netyčia reiktų paversti rupūže? Trečiakursis jautėsi nelabai gerai, nes kitiems (ir net mažesniems) sekėsi burti gerokai geriau. Vargšė ta ryškiaplaukė švilpė, pasirašiusi užduotį atlikti su juo.
If you stand for nothing, what’ll you fall for?- A.Ham "Hamilton"


*

Neprisijungęs Evelina Džonson

 • II kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Visi esame skirtingi ir tokie esame gražus
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 1 metus »
Evelina pagaliau atsipeikėjo lyg iš užhipnotizavimo. Spėjo, kad tikriausiai Poliana bus ištarusi atkerėjimo burtą. Nusipurtė, buvo malonu vėl jausti save naturaliai. Akys vėl matė tikroviška spalva. Viskas buvo normalu. Evelina apsižvalgė, kai kuriems pavyko, kai kuriems - ne. Pažvelgė į Polianą. Ši sėdėjo priešais. Nejučia pirmakursė šiek tiek atsitraukė nuo porininkės. Jautėsi per daug arti prie nelabai pažįstamo žmogaus. Nesijautė per daug drąsiai. Nenorėjo įžeisti Polianos, bet jautėsi kiek keistai prie jos. Pasislinko toliau. Tikriausai kai buvo užkerėta pasislinko arčiau. Dabar ji džiaugėsi grįžusi į normalią būseną. Pagaliau suprato, kad dabar bus jos eilė kerėti. Prisiminė burtažodžius ir pakartojo juos mintyse. Žynojo, kad tikriausiai jai pavyks juk buvo nebloga kerėtoja. Vis tiek jaudinosi. Tikriausai Poliana pagalvojo, kad jai nedrąsu (nors taip ir buvo). Ji padrąsino Evelina. Evelina prisiminė vurtus ir dar kartą juos pasikartojo.
- Pasiruošusi? - paklausė Polianos. Tai buvo tik mandagus klausimas, ji žynojo, kad abi yra pasiruošusios. Evelina nusprendė, kad ar taip, ar taip turės pabandyti. Todėl pradėjo:
- Lovinsmit! - ištarė. Atrodo nieko neįvyko.
- Lovim... Lovinsmit! - dar kartą.
Nagi paragino save Evelina tu gali!
- Lovinsmit! - pasistengė. Atrodo kažkas pagaliau įvyko. Evelina keistai pakreipė galvą. Kas dabar? Ar man bent pavyko? Nagi tegu ji ką nors pasako. Evelina nekantriai laukė rezultato. Lyg paveikta meilės kerų žiurėjo į Poliana. Ji nebuvo jų paveikta, tiesiog norėjo žynoti: ar suveikė? Įsistebeilijo į porininkę laukdama kaip ši sureaguos.
Smiling. Every day of life is something special. Give her a chance!

*

Neprisijungęs Indio Dellso

 • III kursas
 • *
 • 80
 • Taškai:
 • Why so serious?
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 1 metus »
Jau pakankamai pasijuokęs iš savo naujai atrasto burtažodžio Indio nebegalėjo pernešti kvailojo varniukės žvilgsnio. O kad ši atrodė kaip undinė situacijos negerino. Kerų dar kartą bandyti nenorėjo. Jau vieną karta nepavykus, antras nesėkmingas bandymas gali atverti bedugnę ties mergaitės, negalinčios atitraukti savo akių nuo juodaplaukio, kojomis. Indio per daug nesiskųstų, tačiau kas žino ko susilauks už tokį pokštą. Didelei antrakursio nuostabai, prie vaikų išdygo kažkokia mokinė ir nieko nesakius atkerėjo Indio pamokos partnerę. Padėkoti juodaplaukis susizgribo tik tada kai ši jau buvo dingusi. Susigėdęs Indio vos įstengė pakelti akis į priešais ją esančią mergaitę. Žinojo, kad dabar jo eilė būt užkerėtam ir varniukė po tokių klastuolio pokštų tikrai jo nepasigailės. Bijoti kokią nesąmonę leptels ar ką gėdingo iškrės būdamas apkerėtas nebuvo laiko, mat lazdelė jau buvo nukreipta į berniuką, o mergaitės lūpos ištarė burtažodį.
Juodaplaukis iš pat pradžių nieko nepajautė, bet pakėlęs akis į priešais jį esančią mergaitę berniuką užplūdo labai šiltas ir niekada nepatirtas jausmas. Ji atrodė kaip deivė. Pats nesuprasdamas kokius niekus galvoja Indio priėjo arčiau prie mergaitės lyg mėgindamas paliesti, tarsi ši būtų koks muziejaus eksponatas.
- Kokia tu graži, - pats savimi bjaurėdamasis, bet negalėdamas valdytis, tarė Indio ir jau tiesė ranką paliesti mergaitės plaukus.

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

 • Burtininkė
 • ***
 • 43
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 1 metus »
    - Gal galėtum pabaigti, tuoj tave atkerėsiu, baisu kas bus kas bus kai tu mane užkerėsi juk aš tokia romantikė,- toliau kalbėjosi su tuo zombiu Maria, nors ji kalbėjosi su savimi ji kitiems nepavydėjo, nes jiems teko tokia pat dalia.
 Mergaitė matė, kad šis nenori to daryti, bet yra priverstas, jo akys buvo lyg iš filmo kai nėra nieko kas atspindėtų meilę, bet atrodo, kad myli. Ji nenorėjo nei, kad jis taip darytų nei, kad kankintusi. Ilgai nelaukus ištarė:
- Untlovinsmit.
 Jis atsipeikėjo, bet Maria nesuprato kodėl jis jei atrodo taip keistai pasirodo jai pačiai buvo bloga ir ji netvėrė išėjo iš klasės ir už durų šiek tiek palaukė. Kai vėl įėjo į klasę ji pamanė, kad jaigu ji jau atkerėjo tą vaikinuką tai jos eilė. Ne ne ne ne, tik ne tai mąstė ji. Vienuolikmetė matė kaip kyla jo lazdelė taigi nežinojo ką daryti ji žinojo, tai tikrai negerai tad jau buvo pasiruošus bėgt kiek kojos įkabindama. Mergaitė to nebegalėjo, nes ją pačia nešė prie jo ir ji nieko nebegalėjo pakeisti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Maria Edela »

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

 • Burtininkė
 • ***
 • 43
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš 1 metus »
  Ji apsisuko ir pajuto, kad tai lyg netikra, kad ji lyg iš filmo. Ji ėjo prie jo ir šypsojosi negalėjo susivaldyti, nieko negalėjo. Ji nesuprato kas vyksta negalėjo apkęsti to jausmo, bet jos ranka jau tiesėsi ir lyg tai būtų apgaulė pradėjo jam sakyti meilius bei kvailus žodžius. Jis pažiūrėjo į ją taip pat kaip Maria prieš tai žiūrėjo į jį. Jis vienuolikmetę taip pat atbūrė ir ji pajuto, kad viskas yra gerai. Ji atsisėdo į suolą ir pamanė, kad tai didžiausia nesamonė, jai būtų spėjusi pabėgti.
- Kokias per nesamones aš tau sakiau? Ar nesupranti kaip man gėda? Kvaileli kodėl tu manęs taip ilgai neatbūrei,- išrėžė paugliui Maria.
 Jis išplėtė akis ir išėjo. Na visi berniukai mulkiai ir bailiai, sprunka kai reikia atsakymų. Ji nusiramino, užmigo ant suolo ir susapnavo, kad ją vėl paveikė meilės kerai. Atsibudo. Nebijok Maria tai tik košmaras ir tiek daugiau. Po to ji mąstė kaip taip atsitiko lyg ją meilės kerai Lovinsmit veikia labiausiai iš visų. Ši pamoka kraupi>

*

Cindy Grant

Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš 1 metus »
  - Gerai, - trūktelėjo pečiais ir šyptelėjo šilta, miela šypsenėle. Vaikinui išsitraukus lazdelę, Cindy žvilgsnis trumpam nukrypo į ją, bet tuoj pat grįžo ties vaikino akimis. Mergina tarsi padrąsinančiai šyptelėjo ir laukė, kol į ją bus nukreipta lazdelė bei paleisti kerai. Ilgai laukti neteko, kadangi kerai tuoj pat buvo paleisti į ją. Deja, tačiau viskas nesiklostė taip gerai, kaip mergina tikėjosi. Turbūt grifukas sumaišė kerus arba tiesiog nebuvo labai patyręs kerėjime, kadangi vietoj meilės kerų, švilpukės link pradėjo artintis tamsių dulkių, panašių į sodžius, kamuolys. Kiek išsigandęs ir pasimetęs merginos žvilgsnis nusekė dulkių kamuolį, tačiau Grant nespėjo daugiau nieko padaryti, kadangi šis jau buvo apsupęs ją. Išsigandęs žvilgsnis lakstė visomis kryptimis, ilgų, oranžinio atspalvio plaukų galiukai pradėjo svilti, o Cindy vis dar nesigaudė tame, kas čia vyksta. Dulkių kamuoliui dingus nuo merginos, ši greit pradėjo gesinti savo plaukus, nors jau žinojo, kad iš jų galiukų tikrai nebus nieko gero likę. Kai plaukai buvo šiaip ne taip užgesinti, baigė svilti, mergina pakėlė žvilgsnį į grifų gūžtos narį ir nesusilaikiusi sukikeno. Pasirodo, kad nukentėjo ne vien ji. Vaikinukas ir visi jo rūbai buvo sodini, apdulkėję ir pajuodę, o burtų iššauktas kamuolys jau kažkur dingęs. Pamiršusi visas neseniai įvykusias nesėkmes ir jų pasėkmes, praleidusi jas pro akis, keturiolikametė tyliai, nesulaikydama juoko, kikeno. Situacija atrodė graudžiai juokinga, tad kad ir kaip ši stengėsi, negalėjo nustoti juoktis.
  - Viskas gerai. Visiems pasitaiko. Pabandyk dar kartą, - vos tik nustojusi kikenti, su kiek platesne, negu prieš tai šypsena veide, tarė švilpė, - Tik šį kartą pasistenk be grožio paslaugų. Ką tik įgytas naujas įvaizdis man puikiai patinka ir tinka, ačiū, nemanau, kad reikia daugiau grožio specialisto paslaugų.

*

Neprisijungęs Arabella Dawson

 • II kursas
 • *
 • 43
 • Taškai:
Ats: I kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš 1 metus »
  Mergaitė pastebėjo vaikino susigėdusį, nedrąsų žvilgsnį, nukreiptą į ją, tačiau jai tau jau neberūpėjo. Vaikinas pakankamai prisižaidė, prisipokštavo, prisijuokavo, tad varniukė tikrai nebegalvojo būti draugiška su juo. Taip, šiam galėjo nepatikti tas Arabellos įsimylėjęs žvilgsnis ir veiksmai, tačiau šis turėjo pats suprasti, kad mergaitė taip elgsis, prieš paleisdamas į ją meilės kerus. O kas svarbiausia, tamsiamplaukė buvo sugėdinta, iš jos buvo pasišaipyta, bet atsiprašymo ar kažko panašaus į tai, vis tiek nesulaukė.
  Vos tik vaikinas buvo užkerėtas, mergaitė įsidėjo burtų lazdelę į jos vietą ir pakėlė žvilgsnį į klastuolį.
  - Jo, žinoma, apie tave to pačio nepasakyčiau, - aiškiai nepatenkintu, vis dar įsižeidusiu balsu, prunkštelėdama tarė varno nago mokinė.
  - Aš tau ne eksponatas. Trauk savo šlykščias rankas nuo manęs, - vos tik klastūnyno mokiniui bandžius ją atsargiai paliesti, trinktelėdama per jo ranką pasišlykštėjusi tarė Arabella.
  Puikiam keršto planui šovus į galvą, Holland patenkinta išsiviepė ir jau linksmesniu žvilgsniu pažvelgė į vis dar nepažįstamą vaikiną, su kuriuo kartu atliko kerėjimo pamokos darbą.
  - Na ką gi, matau, kad ši būsena tau labai patinka, o ir man jau būtų visai tinkamas laikas eiti. Sėkmės tau pasilinksminant šioje būsenoje, - patenkinta puikiu keršto planu vyptelėjo pirmakursė. Dar kartą pažvelgusi į kvailai ją įsimylėjusį vaikiną, prunkštelėjo, papurtė galvą į šonus ir paliko jį vieną, vis dar užkerėtą stovėti. Pati iškeliavo savo keliais, tolyn nuo kerėjimo kabineto.