0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 874
 • Varliokas
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #15 Prieš 3 mėnesius »
Deoiridh tiesiog norėjo pamiegoti. Geriausia būtų prasnausti kokias tris paras. Tada atsibudus būtų šiek tiek geriau. Ji visiškai negirdėjo, kad kas nors vaikščiotų po kambarį. Tai, žinoma, buvo labai gerai, mat viena mergina suprato puikiai - visi jos draugai šiuo metu yra išėję, tad bet kas, kas yra bute, yra svetimas.
Tačiau jauna mergina ramiai gulėjo ant grindų ir knarkė. Ir nė neįsivaizdavo, kad netoliese kažkas yra. Bent jau iki tos akimirkos, kai nežinia kas pradėjo trankytis į kojas.
- Gerai, nebejuokinga, - vos girdimai sumurmėjo Deoiridh, tačiau nemalonus jausmas niekur nedingo. Teko pramerkti akis. Lūpas paliko keletas nelabai gražių žodžių, o akys susirado žmogų, kuris tikriausiai ir buvo skausmo šaltinis. Geras kelias sekundes žvilgsnis buvo visiškai tuščias - buvusi Grifų Gūžtos mokinė kažkokios mergiotės neatpažino. Vis dėlto galiausiai supratimas atėjo. Akių Deoiridh nenuleido, o balsas išdavė visišką nuovargį:
- Dori? Ką tu čia veiki?
Akimirką ar dvi Deoiridh pasvarstė, ar reikėtų atsistoti, bet nutarė, kad ne. Kad ir ką čia veikia jos draugė (?), netrukus dings ir tikriausiai pamirš, kad ji, Deoiridh, kažkada egzistavo.
- Geriau eik iš kur atėjusi, - šiaip ne taip atsisėdusi pridūrė rudaplaukė ir galiausiai nusuko akis. Atmintis bandė nupiešti vaizdą, kaip jos abi kartu užsiima smagia ir nelabai legalia veikla, tačiau to prisiminti taip ir nepavyko.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Prisijungęs Dori Mendel

 • VII kursas
 • *
 • 1384
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #16 Prieš 3 mėnesius »
Spyriai į kojas pažadino rudaplaukę. Sulaukusi kažkokios didesnės reakcijos į save - Deoiridh žvilgsnio - Dori šiek tiek aprimo. Širdyje pasijuto kaltė dėl ką tik atliktų veiksmų. Kelias akimirkas vyresnėlė žiūrėjo į Mendel, regis, tuščiomis akimis. Tu ką, manęs neatpažįsti?! Paauglės viduje siautėjo emocijų diskoteka: ką tik sušvelnėjęs veidas ir vėl ėmė įgauti pykčio išraišką, tačiau tuo pat metu Deoiridh vis tik ištarė merginos vardą ir pyktis iškart ėmė slopti.
Kurį laiką jos žiūrėjo viena į kitą. Į klausimą Dori nieko neatsakė. Paskui animagė pasiūlė tamsiaplaukei išeiti ir nusuko akis. Tačiau Dori neketino niekur eiti. Bent jau kol kas. Tiesą pasakius, nežinojo, ką daryti. Jai buvo šokas.
Ji nuėjo prie atviro lango ir giliai įkvėpė oro. Nors šis buvo susimaišęs su buto smarve, tačiau galva iškart prašviesėjo. Tuomet Dori atsisėdo ant purvinos sofos, stūksančios šioje irštvoje.
- Tai štai tokia tavo žurnalistės karjera? - šaltu balsu paklausė rankose sukiodama svetimą burtų lazdelę. - Narkotikų vartojimo projektas? - veidą iškreipė skausminga šypsenėlė.
Merline, Deoiridh, į ką tu pavirtai, galvojo penkiolikmetė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 874
 • Varliokas
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #17 Prieš 3 mėnesius »
Sunkus ir skausmingas atodūsis paliko Deoiridh lūpas. Ji šią dieną įsivaizdavo visai ne taip. Būtinai reikėjo įsipilti tam tikrų medžiagų, tačiau namuose nieko nebuvo. Tai, kad čia iš kažkur atsirado Dori, situacijos visiškai nepagerino. Deoiridh visiškai neturėjo jėgų bendrauti su kažkuo, kas buvo iš “to ano” gyvenimo. Bent jau ne Matthew beviltiškai pagalvojo škotė.
- O koks tavo reikalas? - gergždžiančiu balsu ištarė. Visai nereikėjo, kad jaunesnė mergaitė pradėtų pamokslauti. O gal reikėjo apsimesti, kad nieko nevyksta? Taip, ko gero, toks variantas visų geriausias. Taigi Deoiridh pridūrė: - Geriau prisijunk čia nerodžiusi nepasitenkinimo.
Problema buvo ta, kad ji neturėjo ką pasiūlyti. Neturėjo nė kruopelytės narkotiko ar bent jau svaigiojo gėrimo, kuris buvo geresnis už bet kokį žiobarišką alkoholį. Pabandė atsistoti. Tą padaryti pavyko, tačiau iš karto pavojingai susvyravo ir teko griebti už sienos. Apdujusioms smegenims net ir tai buvo sunku, tad mergina skaudžiai nusibrozdino ranką. Lūpas paliko riebus keiksmažodis, o Deoiridh stipriai papurtė galvą. Tikėjosi, kad tai padės šiek tiek atsigauti, bet veiksmas greičiau suveikė priešingai. O kodėl ji iš viso atsistojo? Ak taip. Dori. Bet iš kur ji čia? mintyse svarstė škotė ir vėl pažvelgė į buvusią bendramokslę.
- Kaip mane radai? - visiškai abejingu tonu pasiteiravo, tarsi klastuolė atėjo čia būtent to - surasti gyvenimo duobėn sparčiai besiritančią draugę.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Prisijungęs Dori Mendel

 • VII kursas
 • *
 • 1384
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #18 Prieš 3 mėnesius »
Deoiridh garsiai išreiškus mintį, kad jos žurnalistės karjera tikriausiai nėra Dori reikalas, tamsiaplaukė kietai sučiaupė lūpas. Juk animagė buvo teisi. Koks Mendel reikalas? Apskritai, kas gi tokia ji buvo vyresnėlei? Ogi niekas. Dori Deoiridh buvo visiškas niekas. Ką ji apie šią merginą žinojo? Tai, kad ji mokėsi Grifų Gūžtoje? Kad gyveno pas Matthew? Kad ketino tapti žurnaliste? Penkiolikmetė vis laukė ir laukė, kol ta, kurią ji laikė kone sese, papasakos ką nors daugiau apie save. Ne paviršutiniškai, o iš tikrųjų. Ir dabar, žiūrėdama į pagirių, o gal narkotikų poreikio kamuojamą personą, Mendel tik įsitikino, kad nei velnio ji jos nepažinojo.
Tačiau kai ši persona pasiūlė paauglei prisijungti, Dori sukluso. Prisijungti prie ko? Prie narkotikų į veną leidimosi? O gal ji turi cigarečių? Klastuolė jau buvo metusi rūkyti. Bet ar dabar ne priežastis kokį kartą užsitraukti? Vis dėlto patirtas didžiulis smūgis: visai netikėtai sutikta buvusi draugė, kuri, pasirodo, dabar yra narkomanė. O cigaretės ramina.
- Turi cigaretę? - paklausė.
Bet nesitikėjo. Nebuvo panašu. Kilo klausimas, su kuo Deoiridh leidžia laiką. Kur jos draugai? Ar jie visi tokie patys, kaip ir Deoiridh dabar? Ar dar ne tokie beviltiški? Galbūt būtų naudinga su jais pabendrauti, pasikelti savo prestižą prieš Rają ir kitas merginas vaiknamyje? Juk vis dėlto Dori turėjo tik Alaną, kuriam tebuvo penkiolika. Ir dar ji neberūkė. Nebeniokojo vaikų žaidimų aikštelių ir panašiai. O pažinti vyresnę kompaniją būtų kieta, ar ne?
- Kur tavo draugai? - šaltai paklausė. - Ar tu čia viena?
Rudaplaukei besistojant ant kojų vaizdas buvo apgailėtinas. Jeigu ji dabar pasiūlytų ko nors išgerti, prieš kelias akimirkas Dori manė, kad tikrai sutiktų. Tačiau šią akimirką ėmė dvejoti. Ką su ja gersi. Ji atrodo visiškai degradavusi. Viduje ir vėl pasijuto kažkoks kartėlis. Dori buvo sudėtinga susivokti, kad tai - ta pati Deoiridh.
- Tu manai, kad aš tavęs ieškojau? - dirbtinai nusikvatojo paauglė. - Tu tikrai taip manai? Kai ėmei ir dingai lyg į vandenį, nebeatrašei man į laiškus. Ji mano, kad aš jos ieškojau, - suprunkštė. - Aš čia nakvojau, kvaiša.
Ir ji antrą kartą pavadino ją kvaiša. Tą, kuri buvo vienas iš tų žmonių, padėjusių Dori išgyventi sudėtingą etapą.
- Aišku, ne šiame bute, - pridūrė. - Čia išties dvokia, - suraukė nosį. - O kaip Matthew? Ar jis žino? Na, tai... į ką pavirtai, - nužvelgė Deoiridh nuo galvos iki kojų.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 874
 • Varliokas
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #19 Prieš 3 mėnesius »
Deoiridh tragiškai norėjo gerti. Labai reikėjo kelių gurkšnių vandens. Kad bute nėra nieko, kas bent kiek svaigina, ji žinojo daugiau nei puikiai. Bet lašą vandens gal pavyktų surasti? Ar berniokai jo vakar parnešė? Tai buvo keblus klausimas, ir škotė susiraukė.
Dori prakalbus Deoiridh suirzusi pažvelgė į ją. Apdujusios smegenys neišlaikė informacijos, kad kalbėjo su ta, kurią kažkada vadino drauge. Tuo labiau, kad kažką siūlė. Ne, dabar reikėjo tiesiog vandens, taigi į klastuolės klausimą neatsakė. Atsargiai paleido sieną ir pabandė nueiti kažkur. Nežinojo, kur galėtų rasti ko nors geriamo, tačiau neabejojo: prie šios sienos vandens nėra nė kvapo.
Deja, vos pasileido, vėl pavojingai susvyravo, tad bijojo pakelti koją. Taip ir liko stovėti ir svyruoti it jaunas medelis vėjyje.
- O kam tau mano draugai? - po dar vieno trūkčiojančio atodūsio išspaudė. Turbūt geria nejučia pagalvojo ir susiraukė. Kodėl ji liko čia, kai kiti linksminasi? Tai gerokai suerzino. - O tu žinai, kur jie?
Nelabai suprasdama, ką daro, vis dėlto pakėlė koją, tačiau nesugebėjo išlaikyti pusiausvyros. Neišsidrėbė tik dėl to, kad netoliese buvo siena. Sunkiai į ją atsirėmė ir vėl nusikeikė.
- Man reikia vandens, - vos girdimai pridūrė. Negirdėjo, ką Dori kalba, tačiau vieną žodį pagavo. Matthew. Apie jį mergina jau seniai negalvojo. Neįsivaizdavo, ką jis veikia. Ar žino, ką veikia ji.
- Matthew? - dar vienas žodis šiaip ne taip išsiveržė iš lūpų. - Ar jis tebesmirsta Hogvartse?
Kiek pasvarsčiusi Deoiridh vėl atsisėdo ant grindų. Jau nesitikėjo, kad dar gaus atsigerti, tad bent jau pamiegos. Susirietusi į kamuoliuką bandė užmigti. Jautėsi tiesiog baisiai.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Prisijungęs Dori Mendel

 • VII kursas
 • *
 • 1384
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #20 Prieš 3 mėnesius »
Buvo akivaizdu, kad su Deoiridh šnekėtis šią akimirką - bergždžias reikalas. Regis, kad ji pusės, o gal net ir daugiau, ką sakė Dori, negirdėjo. Ir pati nesuvokė, ką šneka. Nulis minčių dėstymo nuoseklumo. Nulis supratimo. Žinoma, kaip tokios būsenos galima ką nors suprasti, baisėdamasi stebėjo svirduliuojančią merginą.
Tapo aišku kaip giedrą dieną, kad jokios cigaretės Mendel negaus, nors ir kaip jos užsimanė. Ir nereikia. Būtų dingstis Auriui sugadinti man atostogas.
Apie draugus rudaplaukei paauglė nieko neatsakė. Nebuvo prasmės bandyti ką nors išsiaiškinti. Ir tikriausiai jie visi atrodo taip, kaip ji. Kam tau tokių žlugusių pažįstamų, Dori... Ar ne metas nustoti bandyti atrodyti kietai prieš kitus? Ir kame čia kietumas... Tai siaubinga...
Bestebint tokios būsenos Deoiridh Mendel lankė skirtingos mintys ir jausmai. Akimirką jai atrodė, kad kažką galima būtų iš to išspausti, o kitą akimirką - kad tai yra degradacijos viršūnė.
- Žinoma, - į klausimą apie Matthew vis dėlto atsakė. - Ir smirsta, ir geria. Sakai, nori vandens? Aguamenti, - vis dar rankoje turėdama svetimą burtų lazdelę Dori paleido į Deoiridh veidą stiprią vandens srovę.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 874
 • Varliokas
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #21 Prieš 2 mėnesius »
Deoiridh nesigaudė, kas vyksta aplinkui ją. Geriausia būtų išsimiegoti ir galbūt pasijusti bent kiek geriau. Tik kodėl čia kažkas yra? Apkvaitusios smegenėlės puikiai prisiminė, kad visa kompanija kažkur išėjo. Deja, faktas, kad po to kažkas įėjo į kambarį, buvo aptrauktas keistais dūmais. Taigi dabar mergina nesusivokė esanti čia ne viena. Ką jau kalbėti apie kažkokius klausimus, kuriuos uždavė.
- Kas geria? - sugebėjo sureaguoti į vieną žodį. Ar gali būti, kad tas, kas čia buvo, kalba apie jos kompaniją. - Taip nesąžininga. Aš irgi… Man reikia… Ne, kodėl aš… Einu į… - pradėjo neaiškiai murmėti škotė ir pabandė atsistoti, bet tuo metu jai į veidą kažkas trenkė. Lūpas paliko gerokai rišlesni ir aiškiau ištarti riebūs keiksmažodžiai. Tiesa, tai padėjo šiek tiek atsitokėti ir sufokusavusi žvilgsnį pažvelgė į Dori.
- Ką tu čia veiki? - paklausė ir pasijuto taip, tarsi būtų pavirtusi į Elliw (juk toks jos vardas, ar ne?). - Kodėl tu ne Hogvartse?
Kažkodėl Deoiridh buvo šlapia, o tai suteikė jėgų. Pavyko atsistoti ir netgi žengti žingsnį Dori link. Škotė pažvelgė į draugę (?) įdėmiau. Ne, tikrai negali būti, kad ji jau baigė Hogvartsą, tad ką veikia šioje ne pirmo jaukumo landynėje Londone?
- Kodėl tu čia? - vėl nei į tvorą, nei į mietą prabilo Deoiridh ir susvyravo. Šiaip ne taip pavyko išsilaikyti ant kojų.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Prisijungęs Dori Mendel

 • VII kursas
 • *
 • 1384
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #22 Prieš 2 mėnesius »
Deoiridh elgėsi taip, lyg būtų iš kitos planetos. Na, arba narkomanė. Ji visiškai nefiksavo nei to, ką pati kalbėjo, nei to, ką sakė Dori ir galiausiai pasirodė esanti visiškai nustebusi, jog tamsiaplaukė apskritai yra čia. Tarsi jos prieš tai nebūtų jau kalbėjusios viena su kita.
- Tik neužkrisk ant manęs, gerai? - paprašė rudaplaukės.
Dori jau nebeleido vandens į animagę. Tačiau ši šiaip ne taip stovėjo ir uždavinėjo klausimus, tad galimai vanduo padėjo jai nors truputėlį atsitokėti. Tik įdomu, ar ilgam, mintyse pagalvojo paauglė.
Nors vaizdelis ir buvo apgailėtinas, tačiau ta klausimų lavina, tas Deoiridh nustebimas, o gal tiesiog Dori patirtas šokas privertė merginą susijuokti. Mendel ėmė kvatotis, iš akių ištryško ašaros ir pradėjo skaudėti pilvą. Kiek aprimus juoko priepuoliui pauglė pažvelgė į vyresnėlę.
- Aš mečiau Hogvartsą. Esu čia, nes Matthew liepė tave parvesti, - ėmė šnekėti bet ką.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 874
 • Varliokas
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #23 Prieš 2 mėnesius »
Kodėl reikia vapėti kažkokias nesąmones? Deoiridh nė neketino kristi, kam jai to reikia? Tokie Dori žodžiai šiek tiek trikdė, tad mergina giliai susimąstė. Nė nepastebėjo, kad linguoja it liaunas medelis vėjyje. Ne, dabar reikėjo tiesiog suprasti, kodėl Dori šneka nesąmones. Ir iš viso ką ji čia veikia.
- Metei Hogvartsą?! - suriko taip garsiai, tarsi buvusi (?) klastuolė būtų kitame namo gale. Tai buvo pernelyg absurdiška. Juk Dori patiko toje mokykloje. Ar ne? Ir iš viso, apie kokią mokyklą jos šneka? Ak taip, Hogvartsas. Vieta, kur ji susitiko ir… Ne, apie jį geriau negalvoti, viskas pernelyg sudėtinga.
- Koks Matthew? - dar labiau susipainiojo buvusi grifė ir sunkiai atsisėdusi ant grindų vėl susimąstė. Tas vardas jai kažką sakė. Ko gero, Dori kalba apie herbologijos profesorių. Bet prie ko čia jis? Nes jis tavo tėvas, kvėša paskutiniai sveiko proto likučiai kaukštelėjo į makaulę. Deoiridh krūptelėjo ir visai normaliu žvilgsniu pažvelgė į jaunesnę mergaitę.
- Jis žino, kad aš čia? - balsas skambėjo baimingai, tačiau žvaliai ir aiškiai. Ko gero, tokia blaiva škotė nesijautė jau ilgas savaites. Tiesą sakant, kai pradėjo mėgautis tokio gyvenimo malonumais, apie herbologą nė nesusimąstė. Ar jis bent prisimena turįs dukrą? Ar žino, kuo ji užsiima?
- Nieko jis tau neliepė, - burbtelėjo. Nežinojo, ar taip gali būti, tačiau norėjo save nuraminti. Vėl susigūžė ant grindų ir užsidengė veidą delnais, tarsi norėdama pasislėpti nuo Dori - ir Matthew.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Prisijungęs Dori Mendel

 • VII kursas
 • *
 • 1384
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #24 Prieš 2 mėnesius »
Visas šitas susitikimas Dori pradėjo gerokai užknisti. Ji norėjo imti ir išeiti, o susitikti tada, kai Deoiridh bus blaivaus proto. Tačiau visame šitame reikale buvo dvi problemos. Pirma, žiūrint į rudaplaukę, kilo klausimas, ar ji apskritai kada nors būna blaivi. Antra, jeigu Dori dabar išeis, gali būti, kad kitą kartą animagės čia neras. Tad tamsiaplaukė negalėjo keliauti atgal į vaiknamį, nors suprato, jog gali prisidirbti.
Atrodė, kad Deoiridh nusigando minties, jog Matthew gali žinoti, kad ji yra čia. Tad buvo galima daryti prielaidą, jog ji su herbologu ryšių nepalaiko. Tačiau tai - tik prielaida, mat šią akimirką suprasti Deoiridh ir jos kalbas rodėsi kaip labai sudėtinga užduotis.
- Bet kokia tu nedėkinga, Deoiridh, - primerkusi akis mergina žiūrėjo į vėl ant grindų atsigulusią buvusią draugę. - Jis tave įsivaikino, atidavė tau savo širdį ir tavimi rūpinosi visomis prasmėmis, o tu pabėgai. Palikai jį vieną tame name. Be tavęs jis daugiau nieko neturi.
Aišku, jis galėjo turėti mane. Bet gal bijojo, kad ir aš nueisiu šunkeliais, jei jau Deoiridh nuėjo? O dar baisiau, gal jis net nežino, kad ji tais šunkeliais nuėjo? Gal galvoja, kad ji dingusi. Kad jai kas nors atsitiko. Gal jos ieško. Tačiau kodėl tada nepaskelbė jos paieškos? Tie vaikai be tėvų, jie tokie problematiški. Tačiau gal ir gerai, kad viskas išėjo taip, kaip išėjo. Kam man gyventi pas kažkokį surūgusį senį, o paskui, net ir sulaukus pilnametystės, jausti jo kontrolę? O dabar aš būsiu laisva. Dar dvi suknistos vasaros ir aš būsiu laisva.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 874
 • Varliokas
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #25 Prieš 2 mėnesius »
Ar Deoiridh kažko klausė? Ne, gal ir ne, ji jau buvo visai susipainiojusi. O kam jai kažko klausti? Dori… Čia buvo Dori, ar ne? Vis tiek nieko apie ją nežino. O gal jos kalbėjo apie Matthew. Škotės kompanijoje tokio lyg ir nebuvo. Kas čia vyksta? Kodėl ji čia viena? Ak taip, ji ne viena. Ir tas kažkas vėl pradėjo ūžti ausis. O Deoiridh buvo tokia pavargusi.
- Gerai gerai, - sumurmėjo ji nė nesuvokusi, kas jai buvo pasakyta. Reikėjo kažko išgerti, bet namuose nieko nebuvo. Ir kur dingo visi jos draugai? Ko gero, jie net nebuvo draugai - nepaliktų merginos tokioje būsenoje. Ar ji kada turėjo draugų? Gal Hogvartse? Tai buvo labai seniai, Deoiridh baigė pamiršti, kad ten mokėsi. O ir ko išmoko? Kokia iš viso to nauda, jeigu dabar vis tiek jaučiasi siaubingai pavargusi ir sutrikusi? Gal geriau…
- Man skauda galvą, - staiga išrėžė škotė ir išsitiesė ant grindų. Miego. Jai reikėjo miego. Ar galės tai gauti? Ar yra kokie burtai, kurie padeda išsimiegoti? Tai tiesiog nuostabi idėja. - Tu burtininkė? - leptelėjo ir pasistengė sukoncentruoti žvilgsnį į Dori. - Padėk man… - Deoiridh plačiai nusižiovavo. - Užmigti. Ir kad neskaudėtų nieko. Galvos, širdies ir…
Sakinys taip ir liko neužbaigtas. Deoiridh pasimuistė ir užsimerkė. Gal vis dėlto pavyks pagaliau nusnausti?..
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Prisijungęs Dori Mendel

 • VII kursas
 • *
 • 1384
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Apleisti apartamentai miesto centre
« Atsakymas #26 Prieš mėnesį »
Kuo toliau, tuo labiau Deoiridh nesigaudė ir šnekėjo vis didesnes nesąmones. Dori nei nebesiteikė jai atsakyti, nes vis tiek nebuvo jokios prasmės. Galiausiai rudaplaukė vėl susiraitė ant grindų. Bandė užmigti, o gal jau ir miegojo.
Dori buvo skaudu palikti buvusią draugę, tačiau kuo ji galėtų jai padėti? Jų ryšiai seniai jau nutrūkę, pati Dori animagei tikriausiai dabar yra niekas. Ji turi kitus neva draugus, ji tikrai neklausys paauglės ir su ja niekur neis. Galiausiai, kur Mendel galėtų ją nusivesti? Bet pačiai jai jau reikėjo grįžti į vaikų namus, nes kitaip prisidarys didelių bėdų.
Mergina numetė Deoiridh burtų lazdelę šalia jos galvos. Porą minučių dar žiūrėjo į buvusią grifę. Šią akimirką buvo sudėtinga suprasti, ar geriau, kad jos susitiko ir Dori sužinojo, kokia dabar Deoiridh yra, ar geriau nebūtų šito mačiusi. Galiausiai mergina ėmė ir išėjo iš buto, o paskui iš paties pastato.