0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sabrina Spellman

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 39
 • Kažkas nužudykite matematiką.
Šis didžiulis, trijų aukštų juodas namas yra mažame miestelyje Grindeile. Namas didelis ir visas juodas. Pirmame aukšte stovi didelė komoda, yra svetainė ir didelė raudona sofa. Eini gražiais juodais laiptais aukštyn ir prieini antrą aukštą. Antrame aukšte yra penki kambariai. Pirmas kambarys Sabrinos. Jame daug raudonos spalvos, sienos raudonos, lova raudona, stalas raudonas. Ant sienos yra daug prikabintų Sabrinos nuotraukų, kuriuose ji ir jos draugai. Antrasis kambarys yra Veronicos. Visas juodas, lova gana maža, spinta didesnė ir daug pakabintų instrumentų. Trečiasis kambarys Ambroso. Jame daug siuvimo mašinų, gana šiurpių paveikslų ir daug prikabintų piešinių, kadangi jis kažkada buvo geras dailininkas. Ketvirtas kambarys mamos Zeldos. Raudonas, panašus į Sabrinos, daug primėtyto būna makiažo ir yra didžiulė lenta, nes Zelda kažkada dirbo mokytoja. Penktasis kambarys yra tėčio Niko. Nelabai kaip kambarys, daugiau kaip kabinetas, nes Niko kambarys yra ten pat kur ir Zeldos. Kabinetas mažas, juodas, su daug paveikslų, na ir žinoma rašymo stalas. Penktame aukšte yra gėlių, augalų kambariai arba kambariai svečiams.
 
Paveikslėlis.
( https://images.app.goo.gl/dUhrWJXWZTvYRYZg9
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Sabrina Spellman »
Vitaminai.

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • V kursas
 • *
 • 56
 • Taškai: 68
 • Fui
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #1 Prieš 3 savaites »
 Alisa nedrąsiai įžengė į didžiulius Spellman'ų namus ir net susigūžė nuo begalinės erdvės. Jos žingsniai aidėjo, lyg einant per tuščią bažnyčią ir tik Sabrinos ranka ją laikė šiame pasaulyje. Rodos, dar akimirka, ir jos bei mamos pirštai pasileistų. Tada vela pakiltų ir nuskristų į nežinomybę.
 Šie keisti namų kerai penktakursei patiko. Švilpynukė rankose laikė neįprastai legvą, pustuštį lagaminą ir vilkėjo tuo siaubingu megztuku, kurį nešiojo jau dešimt metų. Penkiolikmetė prisispaudė prie Sabrinos, giliai įkvėpė ir nužingsniavo tolyn. Tikėjosi kaip nors rasianti kokią tuščią skylę, į kurią galėtų sulysti ir pasislėpti nuo tos gausybės akių, stebinčių ją.
 Ir staiga Alisa priėjo...Ne, ne skylę. Mažą jaukų kambarėlį su daugybę knygų pilnų lentynų, paveikslų, gėlių ir...Muzikos instrumentų. Tai buvo biblioteka. Sabrinos šalia nebuvo, tad mergina prisėdo prie didelio balto pianino ir atsargiai palietė savo baltais pirštais klavišus. Pasigrdo švelni, svajinga melodija ir vela nuskriejo į muzikos pasaulį. Ji net nepajuto, kaip sugrojo kūrinį, kurio daugybę metų labai nemėgo, nes jis buvo nepaprastai sunkus. Tačiau tą melodiją grodavo mylima švilpynukės močiutė. Tad dabar, kai penkiolikmetė iš tiesų turėjo mylinčią mamą ir savo namus, tokia kliūtis kaip sudėtingas kūrinys jai nekliudė. Penktakursė skrajojo padebesiais tol, kol išgirdo prasiveriant duris.
 Alisa kaltai atsistojo ir pasitraukė kuo toliau nuo pianino. Jos pirštai virpėjo.
 Sabrina tuoj mane išmes!Išmes!Jio supras, kad aš liečiausi prie pianino. Aš juk visiškai išderinsiu jį, kodėl galvojau, kad moku groti!?
Neprašykite galeonų, negausite. Jokios užuojautos, aš iš prigimties bloga teta :D
P.S. Nekenčiu prašytojų.
P.P.S.Čia bajeris :D

*

Neprisijungęs Sabrina Spellman

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 39
 • Kažkas nužudykite matematiką.
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #2 Prieš 3 savaites »
Pati smagiausia dalis, apžiūrinėjimas naujo namo, na žinoma, Alisai naujo namo. Sabrina tik ėjo paskui ją ir rodė visokius kambarius, kad geriau susipažintų su aplinka. Kol dukrelė kažkur ten vaikščiojo, mergina nuėjo prie virtuvės ir pasisveikino su tėčiu, jam dar nesakė, jog įsivaikino. Tėtis atvykdavo į namą retokai, jis turėjo visokiausių darbo reikalų ir panašiai. Tylėdama amerikietė, padarė salotų ir sušių, sušius mokėjo daryti lengvai, tačiau sau žuvies nedėjo, ji buvo vegetarė. Tuomet pripylė į senoviškas, juodas stiklines arbatos ir išsidrąsinusi pasakė tai ką ir reikėjo.
- Tėti, žinau, kad... gal pyksi, o gal ir ne, bet aš įsivaikinau labai mielą mergaitę, ji vardu Alisa Luna Bergman.
Tėtis tik atsuko savo rimtą žvilgsnį ir nieko neatsakė. Sabrina taip pat nekreipusi dėmesio užlipo laiptais aukštyn ir išgirdo gražią, melodingą muziką. Ar ji moka dar ir groti? Mergina nusišypsojo ir fotografavo tą gražią akimirką, vis dėl to turėjo kelis fotoaparatus ir dar buvo profesionali fotografė.
- Na štai, reikės prisikabinti šią nuotrauką savo kambaryje, Alisa, nuostabiai groji, tai galės būti tavo pianinas, vis dėl to Veronica nebegroja, o tik šoka, tad manau tikrai galės tau atiduoti šį pianiną, taip pat sakei, kad nori valgyti, tai imk, o vėliau išrinksime tau naujus drabužėlius, galbūt tau mano stilius nepatiks, jis per daug senoviškas ir klasiškas, tad manau reikės iš Veronicos pasiimt kokių rūbelių, tuomet susipažinsi su pačia Veronica, kuri kažkur išėjo, susipažinsi su mano tėčiu.. bet nebijok, jo čia dažniausiai beveik nebūna, na ir tada galėsi veikti ką tik panorėsi.
Ilgai viską išsakiusi, atsisėdo ant loveles ir žiūrėjo į tą nufotografuotą nuotrauką. Nuostabu, ji tokia nuostabi, kokia ši diena galų gale nuostabi.. Į kambarį įėjo dar ir katytė Luna, katė kuri parodė kelią Sabrinai ir kuri visad padėdavo.
- Na, o čia yra mano katė Luna, net vardai jūsų tokie patys, ji galės būti tavo draugė. - Šyptelėjo Spellman.
Kažkas paskambino į duris, greičiausiai tai buvo Veronica grįžusi iš kažkur su neįtikėtina staigmena. Įdomu, ar ta sesutė elgsis su ja mandagiai ar ne, aš jos taip ilgai nemačiau, bet bent jau mokykloje ji elgėsi keistai..
Vitaminai.

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

 • II kursas
 • *
 • 107
 • Taškai: 12
 • Kada ats?
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #3 Prieš 3 savaites »
Visą valandą, mergaičiukė šoko ir šoko ir dar kartą šoko. Pavargusi neplanavo niekur išeiti, o tik grįžti į savo seną namą ir pailsėti, išsimiegoti. Užsimetusi ant pečių, didelę kuprinę nužingsniavo link savo užsakyto taksi ir susimokėjusi nuvažiavo link Grindeilo. Išlipusi, prisėdo prie savo kelmelio, ant kurio sėdėdavo grįžusi iš mokyklos ir išsitraukė brendžio. Šiek tiek atsigėrusi, pasiėmė dar ir cigaretę. Ramiai "pačilinusi" atsigulė ant žolytės ir klausėsi varnų karksėjimo. Akimirka buvo nuostabi, tik tai trūko broliuko Ambroso, kuris tai darydavo kartu su Veronica ir dar pavaišindavo "vitaminais". Kažkada Sabrina sakė, jog Ambrosas labai pavojingas raganius, norintis nužudyti Sabriną, tačiau Veronicutė niekada netikėdavo ir visados mylėdavo savo brolį. Taip pat, pas Sabriną vežėsi ir varlytes, barzdotoją agamą. Dėl varlyčių mokinė buvo pametusi galvą, ypatingai dėl Pėpos. Vieną varlytę, vardu Senjorį išsitraukė iš dėžutės ir pasidėjo sau ant rankos.
- Ach, Senjori, koks tu išdidus ir mielas.
Tuomet, ištraukė ir Albertą, kad nebūtų Senjoriui taip nuobodu. Albertas piktu žvilgsniu vėpsojo į Veronicą ir apmyžo jos ranką. Ajajai koks blogiukas Raganaitė niekad nesusireikšmindavo kaip jos pusseserė princesė, o tik apsipylė vandeniu ranką ir apsišluostė popieriumi. Jau buvo metas, atsistoti ir eiti namo. Klastuolė ėjo link to didžiojo, juodo namo, primenančio vampyrų namą ir vis krisdama nuo girtumo, pabeldė į duris. Žinoma, niekas neatidarė durų. Jaunoji Spellman pravėrė duris ir sušuko:
- Na ką, sveiki chebryte, aš n.. namie, seseee? Ar tu įsivaikinai? Juk žinai, kad aš aiškiaregė, matau įvairiausias vizijas, sakyk kas ji, su kuo man reikės muštis? Ką man reikės pridaužt? - Girtuokliavo Veronica.
Nesuprantu, kaip jai l.. leido tėtis? Man net barbės neleisdavo nusipirkt, o jai leido įsivaikinti vaiką? Ne lėlę, bet vaiką?
Neišsigąskite, čia ne Vladzė.

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • V kursas
 • *
 • 56
 • Taškai: 68
 • Fui
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #4 Prieš 2 savaites »
 Išvydusi Veronicą, Alisa apstulbo ir sutriko. Vėliau per kūną nuvilnijo džiaugsmas. Nors Veronica buvo girtutėlė ir dar šio to pavartojusi, tačiau tai vis dėlto buvo Veronica. Dar vienas pažįstamas veidas.
 Mergina kukliai ir droviai stovėjo nuošalyje suspaudusi savo pustuštį lagaminą. Ji jautėsi dar drovesnė, nei visad ir išmušta iš vėžių. Nors Veronica buvo pažįstama, tačiau ji vistiek sukėlė penktakursei didžiulę baimės bangą.
 - Taigi... - nutęsė   penkiolikmetė, - kur galėčiau įskikurti? Suprantu, vietos man nereikia, bet...
 Laiku užsičiaupusi drovioji švilpė įbedė žvilgsnį į grindis ir nuraudo. Šitaip stovėdama ir gniauždama lagaminą ji atrodė kaip iš anų laikų prisikėlusi savo pirmakursės kopija.
 - Sabrina? - pasistiebusi ant pirštų galiukų sukuždėjo į ausį vela, - Gal...Gal...Gal galėčiau persirengti? Šitie rūbai labai ankšti ir dulkėti...
 Tikrai per daug sau leidžiu...  pagalvojo žydraakė.
Neprašykite galeonų, negausite. Jokios užuojautos, aš iš prigimties bloga teta :D
P.S. Nekenčiu prašytojų.
P.P.S.Čia bajeris :D

*

Neprisijungęs Sabrina Spellman

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 39
 • Kažkas nužudykite matematiką.
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #5 Prieš 1 savaitę »
Taip, pro duris įžengė girtuoklė Veronica. Sabrina uždėjo ranką ant kaktos ir meldėsi mintyse, kad tik ta nieko nepridirbtų. Ji uždarė tas sunkias duris ir bandydama nusiraminti įpylė Veronicai vandens, kad ši bent kiek prasiblaivytų. Dukra visiškai tikriausiai nebeturėjo noro kalbėtis ir panašiai, tikriausiai dingo ir pasitikėjimo savimi jausmas.
- Alisa, niekada tokių klausimų neklausk, žinoma, kad gali. - Atsakė Sabrina.
Mergina nusivedė Alisą į savo vadinamą drabužių slėnį ir davė kelias sukneles jai pasimatuoti, per tą laiką nulipo laiptais į pirmą auštą, pasižiūrėti ar sesutei viskas gerai.
- Taigi, Veronica, taip aš įsivaikinau, turėsi dukterėčią, manau jus puikiai sutarsite, tik labai prašau neskriausk jos ir elkis gražiai, ji drovi ir ne visais pasitikinti.
Sabrina bandė visais būdais įrodyti Veronicai, jog ši būtų normali ir bent jau negirtuokliautų prie Alisos. Alisa juk buvo vyresnė, Veronica ar taip ar kitaip turėtų elgtis mandagiai. Hm, gal jau reiktų nueiti pas Alisą ir pasižiūrėti kaip jai ten sekasi.. Ieškodama jos, išgirdo garsą, nukritimo garsą. Užlipusi į trečią aukštą, pamatė gulintį, apsikraujavusį tėtį.
- Dukrele? Veronica?
Be žado stovinti Spellman, norėjo alpti, bet privalėjo susilaikyti. Ji pradėjo žiūrinėti tėvą ir ieškoti ko nors... ko nors kas pagydytų mirusį arba ne mirusį tėtį.
- Prašau, padėkite man kas nors.
Nagiiiii, tėtiiii kelkiiss.
Vitaminai.

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

 • II kursas
 • *
 • 107
 • Taškai: 12
 • Kada ats?
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #6 Prieš 1 savaitę »
Išgirdusi tokią naujieną, mergaitė keistai pasižiūrėjo į naują šeimos narę ir pastumdama, nuėjo pro ją.
- Neskriausti? Tu įsivaikinai kažkokią našlaitę, išvis, tu matai jos rūbus? Absurdas. Net stiliaus neturi. - Pamaivišku balsu, pasakė ji.
Mergaitė prisėdo prie stalelio, pasiėmė tekilos butelį ir gurkšnojo kol visiškai bus atsibodęs skonis. Taip pat, pasiėmė iš šaldytuvo savo pačio mėgstamiausio šokoladinio pyragaičio. Ech. koks tas gyvenimas.. Vampyrė nuėjo į savo kambarį, atsigulė ant lovos ir pasileido iš disko savo dainą. Ramiai sau būdama, pamatė ne iš šio ne iš to, gulintį mergaitės kambaryje, profesorės dienoraštį. Jį pasiėmė ir pradėjo skaityti. Hm, įdomu, įdomu Pamačiusi, kad dienoraštyje parašyta apie tai, kad mergaitė iš gyvybės upelio, mestelėjo jį į žemę ir išbėgo iš kambarėlio.
-  Tu Alisa, taip?! Žinok, tu čia negyvensi, ir net nedrįsk lysti prie mano varlyčių, čia ne benamių namai, o didieji, prabangūs, Spellman'ų namai! - Rėkavo pikčiurna.
Išgirdusi keistąjį garsą, iš kito kambario. Lėtai nužingsniavo link jo ir pamatė tėvą. Negyvą. Tikriausiai. Ar aš per daug prisigėriau? Ar man nesivaidena?
Neišsigąskite, čia ne Vladzė.

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • V kursas
 • *
 • 56
 • Taškai: 68
 • Fui
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #7 Prieš 3 dienas »
 Alisą gerokai įskaudino negražūs Veronicos žodžiai, mestelti jai pasipūtusiu tonu. Tačiau mergina buvo linkusi tai pamiršti. Ji patraukė į drabužinę ir pasiėmė keletą suknelių, paliktų jai Sabrinos. Jau ruošiesi persirengti, kai staiga į drabužinę įpuolė Veronica ir mestelėjusi užgaulią repliką vėl išsineždino.
 Penktakursė, stengdamasi nepravirkti, nulėkė į kambarį iš kurio pasigirdo Sabrinos riksmas. Išvydusi kruviną vyrą, vela taip ir sustingo vietoje.
 -M-mama? Kas čia vyksta? - sušnabždėjo ji.
 Penkiolikmetė prisiartino prie mamos.
 -Kas čia nutiko? - žvelgdama į lavoną pusgyvį žmogų, pasiteiravo švilpė.
 Penkiolikmetė, nelaukdama atsakymo, suklupo prie vyro ir išsitraukė burtų lazdelę.
 -Vulnera Selentur, - pašnibždomis ištarė ji.
 Žaizdos ėmė nykti. Alisa išsitraukė iš užančio mažytį buteliuką.
 - Tai diktono esencija, - pirmą kartą balsu ištarė mergina ir įpylė to gėralo vyriškiui į burną. Tada paguldė jį ant kambaryje esančios sofos ir prisiglaudė prie Sabrinos.
 - Padariau viską, ką galėjau. Nežinau, kaip dar padėti. Reikėtų rūtų ekstrakto ir arbatos. Mamyte, gal galėtum užvirti? Jam tai padėtų...
 Staiga visa velos drąsa dingo. Ji vėl virto išsigandusia drovia mergaičiuke. Bet susivaldė ir vaidino toliau esanti drąsi. Tačiau jos širdyje kažkas sprogo. Tikriausiai pėdos. Matyt, maža šaknelė, ką tik įleista į šių milžiniškų namų dirvą, pagaliau išsprūdo iš po kojų.
Neprašykite galeonų, negausite. Jokios užuojautos, aš iš prigimties bloga teta :D
P.S. Nekenčiu prašytojų.
P.P.S.Čia bajeris :D

*

Neprisijungęs Sabrina Spellman

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 39
 • Kažkas nužudykite matematiką.
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #8 Prieš 2 dienas »
Vis dar tebesėdėjusi prie tėvo, pamatė kaip atskuodė dukra. Sabrina nusišypsojo ir pakvietė ją arčiau, kad apžiūrėtų, vis dėl to, gal dukra buvo labiau linkusi į daktaro sugebėjimus, nei pati mergina.
- Dukrele, mano tėčiui kažkas atsitiko, bet nesijaudink, galbūt jam jau metas..- Apsiverkė ji.
Pamačiusi, jog dukra momentaliai išgydė tėvą, prarado žadą. Tikrai nesitikėjo, jog ji šitaip galės išgelbėti tėtį.
- Gerai, arbatos? Tuoj, o Dieve, tu mano angelėlis, ačiū!
Sabrina nulėkė prie virtuvės ir užvirino vandenį. Vėliau, jį pripylė į puodelį ir įdėjo vaisinės arbatos. Tuomet, atnešė ją tėveliui ir sugirdė šaukšteliais. Tėvas pramerkė akis ir pradėjo dar ir kalbėti, tai buvo didžioji laimė.
- K.. Kur aš? Ė, čia ta mergaitė kurią įsivaikinai, Sabrina?- Paklausė vos šnekėdamas tėvas.
- Taip, ta pati, prašau elkis su ja gražiai, bent tu, tėti. - Paprašė Sabrina.
Tėvelis šyptelėjo į Alisą nieko nesakydamas ir nuėjo prie virtuvės, paruošti vakarienės. Tuo metu, aštuoniolikmetė nubėgo į savo kambarį ir atnešė kelias sukneles Alisai, vieną baltą, kitą raudoną, o kitą juodą.
- Alisa, mes esame Spellman'ai, turime tradiciją, per kiekvieną vakarienę, gražiai atsisėsti ir valgydami kalbėtis, juoktis, taip pat, šiandien mano tėčio gimtadienis, jam sueina penkiasdešimt metų, greitai turi atvežti tortą, vaišes, todėl ir atnešiau tau kelias sukneles pasimatuoti, juk turi atrodyti gražiai ir madingai.
Taip ir palikusi tas sukneles ant stalo, laukė kol kažkurią iš jų, dukra užsidės. Per tą laiką, pati nuėjo apsirengti suknelės. Kuri buvo ilga, juoda ir gražiu kaklu. Užsidėjusi, pradėjo lėtais žingsniais eiti nuo juodų laiptų. Tėvelis jau sėdėjo prie stalo, reikėjo sulaukti tik mamos, sesers ir dar kažkokių svečių.
- Gėlyte, ar tu jau apsirengei?
Vadinsiu aš ją gėlyte, ji man labai ją primena.
Vitaminai.

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

 • II kursas
 • *
 • 107
 • Taškai: 12
 • Kada ats?
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #9 Prieš 1 dieną »
Oi oi oi, dar ir gydytoja benamė.. Veronica pamačiusi tėvą, parodė jam liežuvį ir pašaipiai nusijuokusi, nubėgo apsirengti didingai Spellman'ų vakarienei. Ji turėjo apsirengti gražiau už Alisą, nes ir taip pavydėjo, jog su ja sesuo elgiasi daug maloniau. Užsivilko ji juodus marškinius, trumpą juodą sijonėlį ir užsirišo juodą kaspiną, vis dėl to, juk tapo vampyrė, reikėjo keisti ir įvaizdį, o ne būti ta miela, gera mergaitė. Pasiruošusi, prisėdo prie stalo ir šyptelėjo.
- Na tai, kada atveš picą? Ar ką ten jus užsakėt? Taigi tėvo jubiliejus, tikiuosi, kad neprisprogsite čia jūs visi.
Tėvas susiraukė ir atkirto nemandagiai Veronicai.
- Veronica, baik, negadink man šventės, geriau nustok išsidirbinėti ir atsigerk vandens, o tai jau visai stogas nuvažiavo.
Mergaitė apvertė akis aukštyn ir kaip kokia pamaiva, gurkštelėjo stiklinę vandens.
Neišsigąskite, čia ne Vladzė.