0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sabrina Wolfhard

  • Burtininkė
  • ***
  • 125
  • Kiekvienas zuikis laukiamas kerėjimo pamokose
Šis didžiulis, trijų aukštų juodas namas yra mažame miestelyje Grindeile. Namas didelis ir visas juodas. Pirmame aukšte stovi didelė komoda, yra svetainė ir didelė raudona sofa. Eini gražiais juodais laiptais aukštyn ir prieini antrą aukštą. Antrame aukšte yra penki kambariai. Pirmas kambarys Sabrinos. Jame daug raudonos spalvos, sienos raudonos, lova raudona, stalas raudonas. Ant sienos yra daug prikabintų Sabrinos nuotraukų, kuriuose ji ir jos draugai. Antrasis kambarys yra Veronicos. Visas juodas, lova gana maža, spinta didesnė ir daug pakabintų instrumentų. Trečiasis kambarys Ambroso. Jame daug siuvimo mašinų, gana šiurpių paveikslų ir daug prikabintų piešinių, kadangi jis kažkada buvo geras dailininkas. Ketvirtas kambarys mamos Zeldos. Raudonas, panašus į Sabrinos, daug primėtyto būna makiažo ir yra didžiulė lenta, nes Zelda kažkada dirbo mokytoja. Penktasis kambarys yra tėčio Niko. Nelabai kaip kambarys, daugiau kaip kabinetas, nes Niko kambarys yra ten pat kur ir Zeldos. Kabinetas mažas, juodas, su daug paveikslų, na ir žinoma rašymo stalas. Penktame aukšte yra gėlių, augalų kambariai arba kambariai svečiams.
 
Paveikslėlis.
( https://images.app.goo.gl/dUhrWJXWZTvYRYZg9
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Sabrina Spellman »

*

Magdė

Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
 Alisa nedrąsiai įžengė į didžiulius Spellman'ų namus ir net susigūžė nuo begalinės erdvės. Jos žingsniai aidėjo, lyg einant per tuščią bažnyčią ir tik Sabrinos ranka ją laikė šiame pasaulyje. Rodos, dar akimirka, ir jos bei mamos pirštai pasileistų. Tada vela pakiltų ir nuskristų į nežinomybę.
 Šie keisti namų kerai penktakursei patiko. Švilpynukė rankose laikė neįprastai legvą, pustuštį lagaminą ir vilkėjo tuo siaubingu megztuku, kurį nešiojo jau dešimt metų. Penkiolikmetė prisispaudė prie Sabrinos, giliai įkvėpė ir nužingsniavo tolyn. Tikėjosi kaip nors rasianti kokią tuščią skylę, į kurią galėtų sulysti ir pasislėpti nuo tos gausybės akių, stebinčių ją.
 Ir staiga Alisa priėjo...Ne, ne skylę. Mažą jaukų kambarėlį su daugybę knygų pilnų lentynų, paveikslų, gėlių ir...Muzikos instrumentų. Tai buvo biblioteka. Sabrinos šalia nebuvo, tad mergina prisėdo prie didelio balto pianino ir atsargiai palietė savo baltais pirštais klavišus. Pasigrdo švelni, svajinga melodija ir vela nuskriejo į muzikos pasaulį. Ji net nepajuto, kaip sugrojo kūrinį, kurio daugybę metų labai nemėgo, nes jis buvo nepaprastai sunkus. Tačiau tą melodiją grodavo mylima švilpynukės močiutė. Tad dabar, kai penkiolikmetė iš tiesų turėjo mylinčią mamą ir savo namus, tokia kliūtis kaip sudėtingas kūrinys jai nekliudė. Penktakursė skrajojo padebesiais tol, kol išgirdo prasiveriant duris.
 Alisa kaltai atsistojo ir pasitraukė kuo toliau nuo pianino. Jos pirštai virpėjo.
 Sabrina tuoj mane išmes!Išmes!Jio supras, kad aš liečiausi prie pianino. Aš juk visiškai išderinsiu jį, kodėl galvojau, kad moku groti!?

*

Neprisijungęs Sabrina Wolfhard

  • Burtininkė
  • ***
  • 125
  • Kiekvienas zuikis laukiamas kerėjimo pamokose
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Pati smagiausia dalis, apžiūrinėjimas naujo namo, na žinoma, Alisai naujo namo. Sabrina tik ėjo paskui ją ir rodė visokius kambarius, kad geriau susipažintų su aplinka. Kol dukrelė kažkur ten vaikščiojo, mergina nuėjo prie virtuvės ir pasisveikino su tėčiu, jam dar nesakė, jog įsivaikino. Tėtis atvykdavo į namą retokai, jis turėjo visokiausių darbo reikalų ir panašiai. Tylėdama amerikietė, padarė salotų ir sušių, sušius mokėjo daryti lengvai, tačiau sau žuvies nedėjo, ji buvo vegetarė. Tuomet pripylė į senoviškas, juodas stiklines arbatos ir išsidrąsinusi pasakė tai ką ir reikėjo.
- Tėti, žinau, kad... gal pyksi, o gal ir ne, bet aš įsivaikinau labai mielą mergaitę, ji vardu Alisa Luna Bergman.
Tėtis tik atsuko savo rimtą žvilgsnį ir nieko neatsakė. Sabrina taip pat nekreipusi dėmesio užlipo laiptais aukštyn ir išgirdo gražią, melodingą muziką. Ar ji moka dar ir groti? Mergina nusišypsojo ir fotografavo tą gražią akimirką, vis dėl to turėjo kelis fotoaparatus ir dar buvo profesionali fotografė.
- Na štai, reikės prisikabinti šią nuotrauką savo kambaryje, Alisa, nuostabiai groji, tai galės būti tavo pianinas, vis dėl to Veronica nebegroja, o tik šoka, tad manau tikrai galės tau atiduoti šį pianiną, taip pat sakei, kad nori valgyti, tai imk, o vėliau išrinksime tau naujus drabužėlius, galbūt tau mano stilius nepatiks, jis per daug senoviškas ir klasiškas, tad manau reikės iš Veronicos pasiimt kokių rūbelių, tuomet susipažinsi su pačia Veronica, kuri kažkur išėjo, susipažinsi su mano tėčiu.. bet nebijok, jo čia dažniausiai beveik nebūna, na ir tada galėsi veikti ką tik panorėsi.
Ilgai viską išsakiusi, atsisėdo ant loveles ir žiūrėjo į tą nufotografuotą nuotrauką. Nuostabu, ji tokia nuostabi, kokia ši diena galų gale nuostabi.. Į kambarį įėjo dar ir katytė Luna, katė kuri parodė kelią Sabrinai ir kuri visad padėdavo.
- Na, o čia yra mano katė Luna, net vardai jūsų tokie patys, ji galės būti tavo draugė. - Šyptelėjo Spellman.
Kažkas paskambino į duris, greičiausiai tai buvo Veronica grįžusi iš kažkur su neįtikėtina staigmena. Įdomu, ar ta sesutė elgsis su ja mandagiai ar ne, aš jos taip ilgai nemačiau, bet bent jau mokykloje ji elgėsi keistai..

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Visą valandą, mergaičiukė šoko ir šoko ir dar kartą šoko. Pavargusi neplanavo niekur išeiti, o tik grįžti į savo seną namą ir pailsėti, išsimiegoti. Užsimetusi ant pečių, didelę kuprinę nužingsniavo link savo užsakyto taksi ir susimokėjusi nuvažiavo link Grindeilo. Išlipusi, prisėdo prie savo kelmelio, ant kurio sėdėdavo grįžusi iš mokyklos ir išsitraukė brendžio. Šiek tiek atsigėrusi, pasiėmė dar ir cigaretę. Ramiai "pačilinusi" atsigulė ant žolytės ir klausėsi varnų karksėjimo. Akimirka buvo nuostabi, tik tai trūko broliuko Ambroso, kuris tai darydavo kartu su Veronica ir dar pavaišindavo "vitaminais". Kažkada Sabrina sakė, jog Ambrosas labai pavojingas raganius, norintis nužudyti Sabriną, tačiau Veronicutė niekada netikėdavo ir visados mylėdavo savo brolį. Taip pat, pas Sabriną vežėsi ir varlytes, barzdotoją agamą. Dėl varlyčių mokinė buvo pametusi galvą, ypatingai dėl Pėpos. Vieną varlytę, vardu Senjorį išsitraukė iš dėžutės ir pasidėjo sau ant rankos.
- Ach, Senjori, koks tu išdidus ir mielas.
Tuomet, ištraukė ir Albertą, kad nebūtų Senjoriui taip nuobodu. Albertas piktu žvilgsniu vėpsojo į Veronicą ir apmyžo jos ranką. Ajajai koks blogiukas Raganaitė niekad nesusireikšmindavo kaip jos pusseserė princesė, o tik apsipylė vandeniu ranką ir apsišluostė popieriumi. Jau buvo metas, atsistoti ir eiti namo. Klastuolė ėjo link to didžiojo, juodo namo, primenančio vampyrų namą ir vis krisdama nuo girtumo, pabeldė į duris. Žinoma, niekas neatidarė durų. Jaunoji Spellman pravėrė duris ir sušuko:
- Na ką, sveiki chebryte, aš n.. namie, seseee? Ar tu įsivaikinai? Juk žinai, kad aš aiškiaregė, matau įvairiausias vizijas, sakyk kas ji, su kuo man reikės muštis? Ką man reikės pridaužt? - Girtuokliavo Veronica.
Nesuprantu, kaip jai l.. leido tėtis? Man net barbės neleisdavo nusipirkt, o jai leido įsivaikinti vaiką? Ne lėlę, bet vaiką?

*

Magdė

Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
 Išvydusi Veronicą, Alisa apstulbo ir sutriko. Vėliau per kūną nuvilnijo džiaugsmas. Nors Veronica buvo girtutėlė ir dar šio to pavartojusi, tačiau tai vis dėlto buvo Veronica. Dar vienas pažįstamas veidas.
 Mergina kukliai ir droviai stovėjo nuošalyje suspaudusi savo pustuštį lagaminą. Ji jautėsi dar drovesnė, nei visad ir išmušta iš vėžių. Nors Veronica buvo pažįstama, tačiau ji vistiek sukėlė penktakursei didžiulę baimės bangą.
 - Taigi... - nutęsė   penkiolikmetė, - kur galėčiau įskikurti? Suprantu, vietos man nereikia, bet...
 Laiku užsičiaupusi drovioji švilpė įbedė žvilgsnį į grindis ir nuraudo. Šitaip stovėdama ir gniauždama lagaminą ji atrodė kaip iš anų laikų prisikėlusi savo pirmakursės kopija.
 - Sabrina? - pasistiebusi ant pirštų galiukų sukuždėjo į ausį vela, - Gal...Gal...Gal galėčiau persirengti? Šitie rūbai labai ankšti ir dulkėti...
 Tikrai per daug sau leidžiu...  pagalvojo žydraakė.

*

Neprisijungęs Sabrina Wolfhard

  • Burtininkė
  • ***
  • 125
  • Kiekvienas zuikis laukiamas kerėjimo pamokose
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Taip, pro duris įžengė girtuoklė Veronica. Sabrina uždėjo ranką ant kaktos ir meldėsi mintyse, kad tik ta nieko nepridirbtų. Ji uždarė tas sunkias duris ir bandydama nusiraminti įpylė Veronicai vandens, kad ši bent kiek prasiblaivytų. Dukra visiškai tikriausiai nebeturėjo noro kalbėtis ir panašiai, tikriausiai dingo ir pasitikėjimo savimi jausmas.
- Alisa, niekada tokių klausimų neklausk, žinoma, kad gali. - Atsakė Sabrina.
Mergina nusivedė Alisą į savo vadinamą drabužių slėnį ir davė kelias sukneles jai pasimatuoti, per tą laiką nulipo laiptais į pirmą auštą, pasižiūrėti ar sesutei viskas gerai.
- Taigi, Veronica, taip aš įsivaikinau, turėsi dukterėčią, manau jus puikiai sutarsite, tik labai prašau neskriausk jos ir elkis gražiai, ji drovi ir ne visais pasitikinti.
Sabrina bandė visais būdais įrodyti Veronicai, jog ši būtų normali ir bent jau negirtuokliautų prie Alisos. Alisa juk buvo vyresnė, Veronica ar taip ar kitaip turėtų elgtis mandagiai. Hm, gal jau reiktų nueiti pas Alisą ir pasižiūrėti kaip jai ten sekasi.. Ieškodama jos, išgirdo garsą, nukritimo garsą. Užlipusi į trečią aukštą, pamatė gulintį, apsikraujavusį tėtį.
- Dukrele? Veronica?
Be žado stovinti Spellman, norėjo alpti, bet privalėjo susilaikyti. Ji pradėjo žiūrinėti tėvą ir ieškoti ko nors... ko nors kas pagydytų mirusį arba ne mirusį tėtį.
- Prašau, padėkite man kas nors.
Nagiiiii, tėtiiii kelkiiss.

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Išgirdusi tokią naujieną, mergaitė keistai pasižiūrėjo į naują šeimos narę ir pastumdama, nuėjo pro ją.
- Neskriausti? Tu įsivaikinai kažkokią našlaitę, išvis, tu matai jos rūbus? Absurdas. Net stiliaus neturi. - Pamaivišku balsu, pasakė ji.
Mergaitė prisėdo prie stalelio, pasiėmė tekilos butelį ir gurkšnojo kol visiškai bus atsibodęs skonis. Taip pat, pasiėmė iš šaldytuvo savo pačio mėgstamiausio šokoladinio pyragaičio. Ech. koks tas gyvenimas.. Vampyrė nuėjo į savo kambarį, atsigulė ant lovos ir pasileido iš disko savo dainą. Ramiai sau būdama, pamatė ne iš šio ne iš to, gulintį mergaitės kambaryje, profesorės dienoraštį. Jį pasiėmė ir pradėjo skaityti. Hm, įdomu, įdomu Pamačiusi, kad dienoraštyje parašyta apie tai, kad mergaitė iš gyvybės upelio, mestelėjo jį į žemę ir išbėgo iš kambarėlio.
-  Tu Alisa, taip?! Žinok, tu čia negyvensi, ir net nedrįsk lysti prie mano varlyčių, čia ne benamių namai, o didieji, prabangūs, Spellman'ų namai! - Rėkavo pikčiurna.
Išgirdusi keistąjį garsą, iš kito kambario. Lėtai nužingsniavo link jo ir pamatė tėvą. Negyvą. Tikriausiai. Ar aš per daug prisigėriau? Ar man nesivaidena?

*

Magdė

Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
 Alisą gerokai įskaudino negražūs Veronicos žodžiai, mestelti jai pasipūtusiu tonu. Tačiau mergina buvo linkusi tai pamiršti. Ji patraukė į drabužinę ir pasiėmė keletą suknelių, paliktų jai Sabrinos. Jau ruošiesi persirengti, kai staiga į drabužinę įpuolė Veronica ir mestelėjusi užgaulią repliką vėl išsineždino.
 Penktakursė, stengdamasi nepravirkti, nulėkė į kambarį iš kurio pasigirdo Sabrinos riksmas. Išvydusi kruviną vyrą, vela taip ir sustingo vietoje.
 -M-mama? Kas čia vyksta? - sušnabždėjo ji.
 Penkiolikmetė prisiartino prie mamos.
 -Kas čia nutiko? - žvelgdama į lavoną pusgyvį žmogų, pasiteiravo švilpė.
 Penkiolikmetė, nelaukdama atsakymo, suklupo prie vyro ir išsitraukė burtų lazdelę.
 -Vulnera Selentur, - pašnibždomis ištarė ji.
 Žaizdos ėmė nykti. Alisa išsitraukė iš užančio mažytį buteliuką.
 - Tai diktono esencija, - pirmą kartą balsu ištarė mergina ir įpylė to gėralo vyriškiui į burną. Tada paguldė jį ant kambaryje esančios sofos ir prisiglaudė prie Sabrinos.
 - Padariau viską, ką galėjau. Nežinau, kaip dar padėti. Reikėtų rūtų ekstrakto ir arbatos. Mamyte, gal galėtum užvirti? Jam tai padėtų...
 Staiga visa velos drąsa dingo. Ji vėl virto išsigandusia drovia mergaičiuke. Bet susivaldė ir vaidino toliau esanti drąsi. Tačiau jos širdyje kažkas sprogo. Tikriausiai pėdos. Matyt, maža šaknelė, ką tik įleista į šių milžiniškų namų dirvą, pagaliau išsprūdo iš po kojų.

*

Neprisijungęs Sabrina Wolfhard

  • Burtininkė
  • ***
  • 125
  • Kiekvienas zuikis laukiamas kerėjimo pamokose
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Vis dar tebesėdėjusi prie tėvo, pamatė kaip atskuodė dukra. Sabrina nusišypsojo ir pakvietė ją arčiau, kad apžiūrėtų, vis dėl to, gal dukra buvo labiau linkusi į daktaro sugebėjimus, nei pati mergina.
- Dukrele, mano tėčiui kažkas atsitiko, bet nesijaudink, galbūt jam jau metas..- Apsiverkė ji.
Pamačiusi, jog dukra momentaliai išgydė tėvą, prarado žadą. Tikrai nesitikėjo, jog ji šitaip galės išgelbėti tėtį.
- Gerai, arbatos? Tuoj, o Dieve, tu mano angelėlis, ačiū!
Sabrina nulėkė prie virtuvės ir užvirino vandenį. Vėliau, jį pripylė į puodelį ir įdėjo vaisinės arbatos. Tuomet, atnešė ją tėveliui ir sugirdė šaukšteliais. Tėvas pramerkė akis ir pradėjo dar ir kalbėti, tai buvo didžioji laimė.
- K.. Kur aš? Ė, čia ta mergaitė kurią įsivaikinai, Sabrina?- Paklausė vos šnekėdamas tėvas.
- Taip, ta pati, prašau elkis su ja gražiai, bent tu, tėti. - Paprašė Sabrina.
Tėvelis šyptelėjo į Alisą nieko nesakydamas ir nuėjo prie virtuvės, paruošti vakarienės. Tuo metu, aštuoniolikmetė nubėgo į savo kambarį ir atnešė kelias sukneles Alisai, vieną baltą, kitą raudoną, o kitą juodą.
- Alisa, mes esame Spellman'ai, turime tradiciją, per kiekvieną vakarienę, gražiai atsisėsti ir valgydami kalbėtis, juoktis, taip pat, šiandien mano tėčio gimtadienis, jam sueina penkiasdešimt metų, greitai turi atvežti tortą, vaišes, todėl ir atnešiau tau kelias sukneles pasimatuoti, juk turi atrodyti gražiai ir madingai.
Taip ir palikusi tas sukneles ant stalo, laukė kol kažkurią iš jų, dukra užsidės. Per tą laiką, pati nuėjo apsirengti suknelės. Kuri buvo ilga, juoda ir gražiu kaklu. Užsidėjusi, pradėjo lėtais žingsniais eiti nuo juodų laiptų. Tėvelis jau sėdėjo prie stalo, reikėjo sulaukti tik mamos, sesers ir dar kažkokių svečių.
- Gėlyte, ar tu jau apsirengei?
Vadinsiu aš ją gėlyte, ji man labai ją primena.

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Oi oi oi, dar ir gydytoja benamė.. Veronica pamačiusi tėvą, parodė jam liežuvį ir pašaipiai nusijuokusi, nubėgo apsirengti didingai Spellman'ų vakarienei. Ji turėjo apsirengti gražiau už Alisą, nes ir taip pavydėjo, jog su ja sesuo elgiasi daug maloniau. Užsivilko ji juodus marškinius, trumpą juodą sijonėlį ir užsirišo juodą kaspiną, vis dėl to, juk tapo vampyrė, reikėjo keisti ir įvaizdį, o ne būti ta miela, gera mergaitė. Pasiruošusi, prisėdo prie stalo ir šyptelėjo.
- Na tai, kada atveš picą? Ar ką ten jus užsakėt? Taigi tėvo jubiliejus, tikiuosi, kad neprisprogsite čia jūs visi.
Tėvas susiraukė ir atkirto nemandagiai Veronicai.
- Veronica, baik, negadink man šventės, geriau nustok išsidirbinėti ir atsigerk vandens, o tai jau visai stogas nuvažiavo.
Mergaitė apvertė akis aukštyn ir kaip kokia pamaiva, gurkštelėjo stiklinę vandens.

*

Magdė

Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
 Išgirdusi Sabrinos padėką ir meilius žodžius, Alisa tik nuraudo, nuleido akis ir tyliai sumurmėjo:
 -A-ačiū, mamyte. N-nieko čia ypating-go...
 Deja, Veronica jai nerodė jokio draugiškumo, ir merginą tai skaudino.
 Kodėl Veronicai aš nepatinku? Gal mano plaukai negražūs, gal veidas labai išbalęs?
 Susijaudinusi, nuvijusi karčias mintis apie savo trūkumus, penktakursė susirado drabužinę, užsirakino ir ėmė rengtis.
 Baltąją suknelę švilpė burtų pagalba išsiuvinėjo perlų karoliukais ir sidabro siūlais. Apsivilkusi
 ją, vela atrodė kaip angelas vandenyno spalvos akimis. Savo šviesius plaukus Alisa susuko į dailų kuoduką ant pakaušio, galvos šone įsismeigė baltą, kvapnų lelijos žiedą. Tuomet įsiavė į baltus šventinius batelius, į ausis įsivėrė sidabrinius auskarus ir, galų gale, šventinę aprangą vainikavo dailus pakabutis ant kaklo.
 Jau rengdamasi išeiti iš drabužinės, mergina susiprotėjo, kad neturi dovanos.
 Kokia aš kvaiša...Juk ne kasdien žmogaus penkiasdešimtmetis. Tik ką jam padovanoti?
 Žvalgydamasi aplinkui, vela pastebėjo pamerktų rožių puokštę ir jai kilo mintis.
 Paslapčia, niekeno nepastebėta, penktakursė išslinko į koridorių, susirado savo lagaminą ir pasiknaisiojusi jame, susirado rožių puokštelę, perrištą tamsiai raudonu kaspinu, vyriškus kvepalus - palikimą nuo tėvo ir žavų, prabangų auksinį laikrodį. Tada viską supakavo į blizgantį popierių, perrišo kaspinu ir, kartu su rožių puokštele, įdėjo į skrynelę.
 Penkiolikmetė, nešdamasi dovanas, įžengė į salę. Salė buvo pilnas prabangiausiai apsivilkusių svečių, visa išpuošta, žibanti. Viduryje kabojo didžiulis krištulo sietynas, visur gėlės, kaspinai, balionai...
 Kam aš čia pasirodžiau? Juk ir atrodau labai negražiai, ir mano dovana siaubinga...Ką aš darysiu tarp visų tų garbingų žmonių?
 Dar akimirka, ir švilpė būtų pabėgusi iš salės, bet prisivertė eiti toliau, nuleidusi galvą, laukdama pašaipų šnabždesių. Tačiau jų kažkodėl nebuvo.

*

Neprisijungęs Sabrina Wolfhard

  • Burtininkė
  • ***
  • 125
  • Kiekvienas zuikis laukiamas kerėjimo pamokose
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Šalia stalo stovėdama Sabrina, pamatė kaip gražiai atrodo jos dukra.
- Alisa, tu atrodai nuostabiai! Tu modelis!- Riktelėjo profesorė.
Jaunoji vilkolakė, parengė stalą, uždėjo ant stalo raudonų rožių, visa svetainė atrodė tikra klasika. Trūko tik klasiško filmo arba knygos. Mergina atsisėdo prie stalo ir žiūrėjo niūriai į savo seserį.
- Aš nesuprantu, ar tu nemoki elgtis normaliai? Kaip tave auklėjo? Negadink tėvui gimtadienio, jau ir taip pakankamai prisakei mano dukrai.- Piktai rėžė aštuoniolikmetė.
Pro duris įėjo pilną svečių, vieni su buteliais vyno, kiti laikantys rankose didžiausias dovanas. Mergina irgi turėjo dovaną, tai buvo šeimos nuotrauka, kurią fotografavo pati Sabrina ir pakelis juodojo šokolado, kaip ir tėvelis mėgo. Norėdama nepalikti dukros be dėmesio, paglostė Alisai rankas, kurios buvo kiek šaltokos. Tuomet, atsistojo ir ruošėsi įteikti tėčiui dovaną.
- Tai, sveikinu su gimtadieniu!- Pasveikino tėtį, Sabrina.
Baltaplaukė matė, jog ir dukra turi kažkokią dovanėlę, norėjo padrąsinti parodyti dovaną tėčiui, bet profesorę pertraukė kažkoks plikis, tėčio draugas. Jis nesustodamas pradėjo tauškėti.
- O jus žinojote, jog Faustas yra savimyla, kvailys, asilas, pasikvietė į gimtadienį tik dėl žinot ko? Tik dėl dovanos, nes tipo jam labai reikėjo naujos šakutės, nu tiesiog, aš išeinu.- Kalbėjo nesuprantamai draugelis.
Sabrina išpūtė akis ir visiškai nebeturėjo ką pasakyti. Kas čia buvo? Kas per nesąmonė? Vilkolakė atsistojo ir pratarė.
- Klausyk, jei tau kažkas nepatinka, dink iš šių namų ir negadink jubiliejaus.
- Neaiškink kalakute tu.- Atkirto plikis.
Prasidėjo muštynės. Tiksliau, žudynės? Visi svečiai kurie buvo atėję, parodė savo dantukus, taip, jie buvo galingi vampyrai. Sabrina norėjo, jog prasidėtų pilnatis ir ji galėtų pamokyti tuos kvailius, bet deja, ji buvo per silpna. Mergina staigiai patraukė savo dukrą nuo chaoso ir nusitempė iki kito kambario, taip pat užrakino kambario duris.
- Paklausyk manęs, visada jaučiau, jog jie yra vampyrai, saugokis jų, jie net galingesni už velas, sirenas, ir aš tau noriu kai ką duoti.
Ji ištraukė iš rankinės pakabuką, ant kurio buvo nelabai gražus, gintarinis kristalas.
- Nešiok jį su savimi, visa mūsų giminė nešioja arba žiedus arba pakabukus, jie apsaugo nuo blogio ir panašiai, nes mus labai dažnai vejasi blogis, baisumai, aš tikiu, jog tas pakabukas kuris yra ant tėčio kaklo, jį apsaugos, todėl ir nesistengiau gelbėti jo, prašau, būk su šiuo pakabuku ir niekam nerodyk, beje, turiu tau prisipažinti kai ką, aš esu vilkolakė, taip, tai yra tiesa, tiesiog noriu, kad tu tai žinotum.
Sabrina baisiai nuliūdo ir laukė dukros reakcijos ir atsako.


*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Sėdėti ramiai, gražiai prie stalo, mergaitei per daug nepatiko, norėjosi  tiesiog, išeiti iš svetainės į laukelį ir įkvėpti oro, gal net parūkyti. Jaunoji vampyrė pasiėmė šakutę ir su ja, paėmė gabalėlį tortuko. Per daug šokolado.. tik vieną kąsnį atsikandus, patraukė lėkštę toliau. Vis dėl to, ji laikėsi visą gyvenimą griežtos dietos. Varlių mylėtoja nelabai turėjo dovanos, dovana buvo tik paprasti pinigai vokelyje. Tą vokelį padėjo prie tėčio ir netikrai šyptelėjo, pasveikinti net nesugebėjo. Vis dar žiūrėdama į Alisą piktu žvilgsniu, norėjo stiklinę sulčių išpilti tiesiai ant jos, bet žinojo, jog turės bėdų su sese, matėsi, jog Sabrina labai myli savo dukrą. Kai pykosi tėvas, Sabrina ir tie draugeliai, antrakursė tik nusijuokė ir gurkštelėjo gėrimo, nekreipusi dėmesio, kol kas. Prasidėjo muštynės. Veronica neišsigando kvailų vampyrų, nes pati tokia buvo, tad net nesiruošė padėti.
- Ko jūs bėgate? Alisa, aš pati tau mielai būčiau perkandus kaklą. - Piktai tarė ji.
Tėvas buvo vos gyvas, visas apkraujuotas, tačiau, kadangi buvo raganius ir turėjo magišką pakabuką, sustabdė vampyrus ir maloniai išvarė iš namų. Taip ir toliau nekreipusi dėmesio, atsisėdo į savo vietelę ir net nepastebėjo kaip lėkštėje kurioje buvo tortas, dingo. Skanu.

*

Magdė

Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
 Alisa kukliai sėdėjo prie stalo, nuleidusi galvą, nenorėdama, kad į ją kas nors žiūrėtų. Sabrinos komplimentas labai paglostė merginos širdį, tačiau drąsos nesuteikė. Ji padėjo dovaną prie pono Fausto Spellman'o ir laukė, kol kiti užves pokalbį,kuriame jai nereikėtų dalyvauti.
 Deja, pokalbio niekas neužvedė. Atsistojo kažkoks plikis, pasakė ,,Sveikinimo kalbą" ir užvirė tikrą košę. Dabar aplinkui lakstė indai, dužo taurės, rėkavo žmonės.
 Veronicai, regis, niekas nerūpėjo. Ji ramiai sau kirto tortą. Klastuolės replika ir vėl perrėžė jautrią velos širdį. Laimei, atėjo Sabrina ir ją išsivedė į kitą kambarį. Visą kelią penktakursė tramdė ašaras. Mama įsivedė švilpę į gražų miegamajį ir davė pakabuką. Žiūrint į jį, kažkodėl, ėmė nemaloniai dilgčioti akis. Nesusilaikiusi penkiolikmetė užmetė rankas Sabrinai ant kaklo ir apsipylė karštomis kaip ugnis ašaromis. Tada, pati nežinodama kodėl, išslinko į koridorių, laikydama mamą už rankos.
 Einant pro puotos salę, tebesigirdėjo triukšmas. Staiga pro duris iššoko vampyras. Jis suleido dantis į merginos kaklą. Alisa ėmė klykti. Viskas aptemo, suknelė aptiško krauju, o vela nugriuvo ant žemės be samonės. Viskas nutolo, garsai susiliejo su ta kraupia akis aptraukusia juoduma.

*

Neprisijungęs Sabrina Wolfhard

  • Burtininkė
  • ***
  • 125
  • Kiekvienas zuikis laukiamas kerėjimo pamokose
Ats: Spellman'ų didelis namas (Grindeilas, JAV)
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Tai buvo taip jautru, kai dukra apsiverkdavo, mamos širdis pradėdavo drebėti, o iš akių bėgti lašeliai pavadinimu, ašaros. Sabrina stengėsi visais būdais nuraminti Alisą, bet buvo sunku.
-Neverk, aš su tavimi, viskas bus gerai.- Bandė nuraminti Spellman.
Tikriausiai tai nelabai padėjo, profesorė ir dukra buvo vėl prie stalo, prie kurio vyko vakarienė, o didelis triukšmas siutino vilkolakę. Tik ne prie polis.. Baltaplaukė pradėjo nervuotis, o galva tiesiog plyšo iš skausmo. Buvo net sunku susigaudyti kas per veiksmas vyksta. Mergina pamatė tik puolantį, išprotėjusį, vampyrą. Motina vožtelėjo su kumščiu į vampyro veidą ir pastačiusi jį į vietą, smaugdama pradėjo įsakinėti.
- Dar prisiartink prie mano dukros, liksi negyvas, supratai?
Vampyras išbėgo iš namo. Jis tikriausiai nežino, kad vilkolakiai stipresni.. Aštuoniolikmetė greitai nubėgo prie Lunos ir apsikabinusi ją stipriai, aptaškė veidą, šaltu vandeniu.
- Alisa, prašau, neišeik, aš tau turiu naujienų, kelkis.- Bandė prikelti ji.