0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #15 Prieš 7 metus »
kaip aš susipažinau su jūsų mama ( how i met your mother)
Apie kelių draugų gyvenimą , jų nuotykius ir panašiai .
kažkiek primena serialą draugai , bet šis man asmeniškai kur kas įdomesnis

*

Neprisijungęs Klarisa Horasija

  • VI kursas
  • *
  • 154
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • There are no winners. Only survivors.
Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #16 Prieš 6 metus »
Galiu patarti šį serialą: The 100(Šimtukas).
Jis man asmeniškai visai įdomus.
"Your naked body should only belong to those who fall in love with your naked soul." -Charlie Chaplin

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

  • ****
  • 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #17 Prieš 6 metus »
Kažkaip šiuo metu žiūriu TVD, bet labai visi giria naują serialą "13 reasons why"
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

  • III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #18 Prieš 6 metus »
Yee, "13rw" realiai geras, bet ten veiksmo daug tikrai nėra, depresyvus toks ir gana sunkus.
Bet man laaaabai patiko. Ir aktoriai (bene visi) labai gerai parinkti, gal išskyrus kelis. Šiaip tikrai verta pažiūrėti.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Kamilė Reasenberg

  • I kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #19 Prieš 6 metus »
Girlboss. Galima žiūrėti per Netflix, bet ir šiaip internete yra. Labai juokingas, tikroviškas. Tikrai rekomenduoju!

*

Alenya Ryan

Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #20 Prieš 6 metus »
Siūlau "Jaunosios melagės", "Jaunasis vilkolakis", "Vampyro dienoraščiai". Visi žiauriai geri.

*

domutis

Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #21 Prieš 3 metus »
Nežinau gal siūlė... Bet ''Friends'' geriau žiūrėk anglišką versiją ,nes vertimas ne koks.

*

Neprisijungęs Noah Erick Wolfhard

  • Burtininkas
  • ***
  • 75
Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #22 Prieš 3 metus »
Naujas yra Netflixe : The Queen's Gambit, žrr įdomus

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

  • VI kursas
  • *
  • 125
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
The Vampire Diaries (Vampyro Dienoraštis) labai patiko. Įtraukianti istorija, be to, daug sezonų.
The Originals (Grynakraujai) irgi iš tos pačios operos. Tačiau labiau, bent man, patiko tvd.
Riverdale (Riverdeilas) toks 50/50 sakyčiau, bet jeigu nebėra ką žiūrėti ir norisi kažko labai lengvo, rekomenduoju.
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
Tai žodžiu, norite gero serialo? Princess jūsų paslaugoms.
1. Chilling adventures of Sabrina, nerealus serialas, padėkosit man, tiesiog, nėr lygių šiam serialui, susižiūri labai, net nepastebėsi kaip nuo pirmo sezono atsidursi ketvirtame.:)
2. The Vampire Diaries, NUOSTABUS. Vampyrų drama, labai įtraukiantis serialas, Stefan ir Damon tiesiog mano favoritai, žodžiu, kam patinka dramos, kiek fantastiniai serialai, jis kaip tik tau.
3. Ginny and Georgia. Visai įdomus, tik gaila, jog tenai tik vienas sezonas, bet taip tai, lengvai žiūrisi, vertas dėmesio ir taip pat yra naujas (nesenai atsiradęs). Serialas apie dukrą ir mamą, kurios vis nesutaria ir bando tobulai gyventi miestelyje- Velsburyje.
4. The Queen Gambit. Kas mėgsta žaisti šachmatais, tikrai turėtų patikti šis, nuostabus serialas. Tai apie mergaitę kuri bando siekti šachmatininkės karjeros. Laimi net už patį geriausią šachmatininką!( atsiprašau už spoilinimą, tokia aš esu).
Na ir laaaaabai daug gerų kitų, bet jeigu reiktų vardinti visus mano matytus, užtruktų kokias tris valandas:)



*

avianawallflower

Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »
Pasižiūrėk ,,Didžiojo sprogimo teoriją'' jeigu dar nematei, jeigu patinka veiksmas :)))

*

Beata Pat

Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #26 Prieš 2 metus »
Siūlau pasižiūrėti ,,Find me in Paris " toms kurioms patinka keliavimas laiku, baletas ir žinoma meilė...

*

Neprisijungęs Nike Maskvel

  • I kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Atėjai į mano profilį, ane? :)
Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #27 Prieš 2 metus »
Jessie

Internete galima rasti, bet tik angiškai. Lietuviškai rodo per kidzone.

Komedija
Žiauriai juokinga

*

Neprisijungęs Elodie Gold

  • III kursas
  • *
  • 91
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #28 Prieš 2 metus »
1. Doctor Who (Daktaras Kas) - mokslinės fantastikos serialas, apie vadinamąjį Daktarą, keliaujantį laiku, vis su naujais kompanionais. Yra komedijos, mokslinės fantastikos, komedijos dalių. 12 sezonų, bet serialas nepasibaigęs, dar tebekuriamas. Be dabartinių 12 sezonų, yra dar ir vadinamas Classic Who, kas yra sezonai, nuo 1963 iki 1989 metų, patys pirmieji (dabartiniai kuriami nuo 2005). Seriale Daktaras tiesiog apsaugo žemę nuo pavojų, kovoja, skirtinguose laikotarpiuose, kas 3 sezonus transformuojasi į sekančią kito žmogaus formą.
2. Supernatural (Išrinktieji) - mistinis serialas, su šiek tiek daugiau siaubo kartais (nors man, nekenčiančiai siaubo, buvo viskas ok). Pasakojama abie brolius Winchesters, kurie važinėja po Ameriką po namus, kontroliuodami vaiduoklius, juos išvydami iš apsėstų namų, ir daiktų. Vėliau viskas pasisuka link pačios brolių, jų giminės ir panašiai istorijos. Yra 15 sezonų, pabaigtas serialas 2020 metais buvo. Seriale itin daug komiškų ir fantastinių intarpų, o aplamai daug visko su vaiduokliais, demonais, angelais, ir pnš.
3. The100 (Šimtukas) - mokslinės fantastikos serialas, apie daug metų į ateitį gyvenančius žmones galaktiniame kaip ir laive, vadiname Žiedu, kurie grįžta į žemę, kaip ateiviai. Serialo sezonai labai skiriasi vienas nuo kito, tad sunku nupasakoti, bet viskas sukasi apie tą vieną "dangaus žmonių" grupę, kurie stengiasi išgyventi. Yra 7 sezonai (yra Netflix'e, prieš tai du - ne), pabaigtas 2020 metais. Pagrinde viskas sukasi apie 100 paauglių (apie 17-18 metų) išsiųstų iš Žiedo išbandyti žemę.
4. Avatar The Last Airbender & The Legend Of Korra - animacinis serialas, kurtas Amerikiečių (dažnai pavadinamas anime - ne anime), apie Avatarų istoriją, kurie gali valdyti visus 4 elementus (ugnis, žemė, vanduo, oras) pasaulyje, kur didelė dalis žmonių valdo po vieną. Avatarai yra skirti apsaugoti pasaulį ir įvesti taiką. ATLA turi 3 sezonus, kurtas 2005 metais, TLOK turi 4 sezonus, kurtas 2012 metais. ATLA visi yra paaugliai (12-16 m.), o TLOK - suaugę (17-22).
5. Steven Universe - nuotykių animacinis serialas, apie berniuką Steven, gyvenantį tokiame pasaulyje, kur brangakmeniai yra gyvi, ir visus kontrolioja Deimantai, kitoje planetoje. 2013 metų serialas su 5 sezonais. Iš pradžių gali atrodyti lėkštas, bet tikrai įdomus (kai žiūrėjau, dalis buvo Netflix'e, dabar nežinau).
6. 13 reasons why (13 priežasčių kodėl) - paauglių drama apie psichologines ligas ir problemas, parodyta viskas, su kuo susiduriama. 2017 metų serialas su 4 sezonais (yra Netflix'e). Pirmieji du sezonai sukasi aplink nutraukusią gyvenimą Hannah, vėliau likę 2 sezonai apie kitus veikėjus, pereinama per visus gimnazijos metus.

tai vat čia lyg visi, kuriuos esu mačiusi ir tikrai rekomenduoju :D
B r i g h t o n ,  U K

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Pasūlykit serialų
« Atsakymas #29 Prieš 2 metus »
1. Modern Family. Šį serialą rekomenduoju, kuriems yra nusibodęs Friends, nes tas serialas yra peržiūrėtas šimtus kartų. Moderni šeima tikrai labai jaukus ir fainas serialas kai nesinori ko nors sunkaus;
2. WandaVision. Jei patinka Marvel filmai, turėtų patikti ir šitas. Iš pradžių pasirodė toks keistas, bet pabaigoje viskas buvo paaiškinta;
3. Cruel summer. Praktikškai visą serialą žiūrėjau išsiojusi, jis nuostabus. Labai įtraukiantis ir pilnas mistikos, kam patinka įtempto siužeto serialai - šitas vienas geresnių;
4. Rick and Morty. Neturiu ką pasakyt. Iconic;
5. The OA. Jei patinka žiūrėti serialą ir nesuprasti kas vyksta. Bet labai geras.
my morning face: