0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Trečia AB pamoka visiems kursams
« Prieš 1 metus »
Taigi, dar vieną diena - dar viena pamoka.
Elridė nejučiom vis žvilgčiojo į laikrodį ir svarstė, kaip po velnių jai suspėti atlikti visus reikalingus darbus. Ant stalo buvo krūvos lapų - mokinių namų darbai ir pamokų darbai. Taip, ji buvo taip užsiėmusi, kad nesugebėjo jų ištaisyti. O jei paklaustumėte ką mergina veikė atsakymo nesulauktumėte. Atrodo, ji tai vieną dieną paskaito knygą, tai kitą dar kažką "geresnio" paveikia ir žiūrėk, darbai patys nepasidarė ir jų susikrovė dar daugiau nei buvo prieš kelias dienas.
Bet, kad ir kiek darbų bebuvo, pamokas vesti reikėjo, mat paros laikas sustoti nežadėjo, o vaikus mokyti reikėjo.
Baltapūkė bandė taisyti darbus iki pat pamokos pradžios, mat taip "taupė" laiką. O kai pagaliau pasigirdo garselis, skelbiantis, kad pamoka turėtų prasidėti, ji mitriai padėjo visus lapus ir atsistojusi pasisveikino su mokiniais:
-Sveiki sveiki, dar viena pamoka, dar daugiau naujų dalykų... Šios dienos tema bus auros. Taip, labai plati ir dar pilnai neištirinėta tema. Jei kas nežinote, auros -energijos laukai, jos turi savo spalvas, formas, dydžius, iš kurių galima spręsti jūsų charakterio, būdo bruožus, emocines, vidines būkles, taip pat auros gali daug ką pasakyti apie jūsų ateitį, būtent todėl jas šiandien ir nagrinėsime. Beje, norėčiau, kad neapsigautumėte, auras turime ne tik mes, žmonės, jas turi ir gyvūnai, jas turi ir daiktai... Bet jų šiandien neliesime. Taigi, jūsų auros, ką gero jos gali pasakyti apie ateitį? Pagal spalvą to, kas nutiks pilnai sužinoti negalite, tačiau dažnai aurų spalvos parodo jūsų polinkį į tam tikrą sritį, jūsų sėkmės galimybės. Pavyzdžiui bronzinės spalvos aura parodo, kad žmogus visą savo ateitį atiduos aukodamas kitiems, kaip, kad violetinės spalvos aura parodo, kad žmogus visą savo ateitį skirs sau ir labiau kreips dėmesį į materialius dalykus,-baigusi savo "trumpąją" įžangą mergina žvilgtelėjo į mokinių veidus ir atsiduso.-Taip, šiandien turėsite išsiaiškinti savo auros spalvą, jos formą ir dydį. Nagrinėti galėsite viską, nors man svarbiausia yra jūsų spalva ir ką tai gali sakyti apie jūsų ateitį, tačiau, jeigu jūsų aura, pavyzdžiui, yra išblukusi, silpna... Vertėtų susimąstyti apie emocinę ir dvasinę būklę, kadangi tai galėtų reikšti dideles problemas,-Elridė mostelėjo burtų lazdele ir ant mokinių stalų atsirado labai keistas aparatas. Jis priminė komposą, tačiau neturėjo jokių rodyklių ar užrašų, kur yra šiaurė,  vakarai. Tai buvo tiesiog ovalas su stikleliliu ir tuščia ertme viduje. Paėmus šį aparatą į rankas jis pradeda vibruoti, judėti.
-Tai va, šio daikto pagalva išsiaškinsite spalva. Jūs turėsite paimti jį į ranką ir laikyti tvirtai, kadangi, vis dėl to, bet išlaikyti tokį daiktą gana sunku... Kai būsite įsitikine, kad viena ranka tvirtai laikote aparačiuką išsitrauksite burtų lazdelę ir štai prasidės linksmoji dalis. Matote, šis dalykėlis neturi vieno burtažodžio. Kiekvienam žmogui suveikia skirtingu burtažodžiu. Kaip žinoti, kad burtažodis suveikė? Tuščioje erdvėje ims kauptis kažkokios spalvos rūkas, o tada jis apims jūsų visą kūną. O toliau, ką spalva reiškia, galėsite išsiaiškinti naudodamiesi vadovėlį. Bet prašau jūsų nuoširdžiai, pradėkite nuo lengvų nekenksmingų burtažodžių, jei šie nesuveiks pirmiausia pasinaudokite apsauginiais skydais, o tik tada laidykite į tą aparatą sprogstamuosius ar degiuosius burtus, kadangi jie jo neveikia, tačiau aplinką gali gerokai paveikti.


Tai štai, paimate į rankas spurdantį aparatą. Stengiates jį išlaikyti rankoje, galite ir kelis kartus pamesti. Pasiimate burtų lazdelę į rankas ir bandote visokiausius burtažodžius (expelliarmus neišmuš jo iš rankų, kadangi burtažodžiai aparatą veikia kiek kitaip, tačiau paleistas Bombarda nors ir aparato nesusprogdins, gali pažeisti aplinkoje esančius dalykus kaip kad vaiko ranką dėl ko prašau naudoti kokius nors išgalvotus apsaugos burtažodžius). Kai veikėjas pamatys spalvą ir šioji apgaubs jį skaitykite, kad jis ima vadovėlyje ieškoti informacijos ir citatos forma palikite trumpą sakinuką, kaip ta spalva paveikia žmogaus gyvenimą/ateitį, bet jeigu norite ritulioti savo veikėją galite rašyti, kad veikėjas paskaitė ir apie charakterio/būdo savybes, emocinę būklę ir panašius dalykus. Jei kils klausimų rašykit A.Ž.
P.S. jeigu kažkas panaudos vienokią spalvą ir aprašys ją vienaip neimkite tos pačios spalvos aprašydami kitaip.
Mažiausiai 3 postai

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Ateities būrimas. Šis mokslas mergaitei labai patiko, o ypatingai profesorė, prie šios profesorės Kristina galėjo daryti bet ką ir ne taip jaudindavosi kai kažkaip apsikvailindavo. Išgirdusi tokią praktiką mergaitė norėjo nušokti nuo stogo. Praktika buvo įdomi, bet visa tai tamsiaplaukei atrodė per sunkiai. Bet viskas yra įmanoma, mokinės tikslas buvo išsėdėti dvidešimt minučių pamokoje ir tik pailsėjus pradėti praktiką. Tačiau, ilsėtis Granger nebenorėjo, ji užsinorėjo dirbti, ji prisiminė, kad smalsu juk yra sužinoti kas bus ateityje ir panašiai, todėl atsistojo ir ruošėsi pasiimti tą keistą aparačiuką. Mintyse svarstė kokį burtažodį galėtų panaudoti. Stupefy? nee.. atsibodęs.. Expecto patronum? ai ne, per daug paprastas, gal.. kažkada man pasakojo kerus, visados maniau jog jie yra blogi kerai, bet senelis pasakojo jog kerai padaro, kad atsirastų žiobariškos barbės, tai gal senelis teisus? Gal aš klydau jog tie kerai nedovanotiniai? Bet ne, aš teisi.. man mama sakė, kad tai tikrai blogi kerai ir pusseserė Veronika buvo užsiminus.. na pabandęs nesužinosi, kaip sakoma, naudosiu Avadre kedrovre ar kaip ten..*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Štai taip tyliai ir praėjo Elridės vedama pamoka. Na, taip ir vedama. Veiksmo joje buvo nedaug, mokinių taip pat. Buvo tylu ir ramu. Mergina sėdėjo prie savo stalo ir žvelgė į krūvą susikrovusių darbų. Taigi, teks viską ištaisyti, teks viską sužiūri, bet noro buvo tiek mažai. Atrodo, kuo daugiau darbų susikrauna, tuo mažiau jėgų žmoguje lieka. Ir nežinia, ar čia tiesiog įsitikinimai taip padaro, ar iš tikrųjų žmogus pavargsta vien nuo žiūrėjimo į susikaupusius darbus ir minties, kad viską reiks padaryti. Na, bet reikia tai reikia. Elridė po truputį ėmė lapą po lapo, žvelgė į darytas užduotis, kažką pabraukeliojo, kažką dar papiešė, parašė, ir taip visą pamoką. Elridė po truputį gaubė melancholija, ji jautėsi pavargusi, nors beveik nieko nepadarė.
Bet, jos laimei, pamoka baigėsi.
-Taip, pamoka baigta, galit nešdintis,-trumpai sušukus baltapūkės galva krito ant stalo ir ji giliai atsiduso.