0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Re: Kiemas
« Atsakymas #30 Prieš 13 metus »
-Ne, mano vardas iš tikro Ana, bet aš galvojau, kad tau bus gražesnis Alfonsina- Ana pūtėsi sužvarbusias rankas. Suknistas šaltis. TIk odą gadina. O aš kaip tyčia nepasiėmė pirštinių. Rankos aišku nušals ir jas reiks nupjauti. Ak kaip tragiška...Kodėl aš esu tragiška herojė? Kodėl kas nors kitas negali pabūt tragišku herojum?  Kodėl tik aš ir įsiveliu į tokias situacijas? Aišku, padorios merginos nevaikšto tokiu metu po lauką, o juo labiau nespokso į kokius neveikus ligoniu. Tas bernas kažkoks keistas. Ko jis taip keistai žiūri į dangų? žvaigždes pamatė? Na jos..žiba. tai ką..Aš žibu labiau..Ei alio. pažiūrėk kaip aš žibu. Geriau, nei suknistos žvaigždės. Man tuoj nupjaus rankas, todėl manim pasigrožėti neliks laiko. O žvaigždės visada čia bus. Jos tik kažkur pradingsta..kartais..paskui vėl atsiranda- Ana net nesuvokė, kad žveigždes uždengia debesys.
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #31 Prieš 13 metus »
Kažkada dėdė Nikolajus Aleksandrui sakė: „Niekada nevadink merginos boba. Net tada kada ji meluoja.“ Bet blogiausia, kad vaikinas nei karto nepaklausė dėdės Nikolajaus. Visą gyvenimą jis kandžiomis replikomis mėtė merginas, dažnai pavadindavo bobomis. Bet ne todėl, kad jos iš tikrųjų buvo bobos, o vien dėl jų „bobiškų“ kalbų apie bereikšmius dalykus, tokius kaip paprastas valgio gaminimas. Nors tiesą pasakius, Nikolajus vaikystėje Aleksui minėjo ir dar vieną dalyką: „Kol moteris laisva, tol ją gali vadinti moterimi. Kada moteris išteka – ji patampa boba vien nuo rutiniško gyvenimo“
Bet labiausiai Aleksas dabar susimąstė, kodėl jis Alfonsą, dar žinomą kaip Anna, pavadino „boba.“ Tikriausiai jis dar nei pats nežinojo, ką reiškia šitas žodis. Juk kiekvienas savąsias „bobas“ suprantame vis kitaip. Vienam tai moteris pašonėj kaip dekoracija, o kiti neturi jų. Jie šalia savęs turi „Moteris“, kurios nepavirsta „bobomis“.
- Moya pecnya - otvet pycmam Anni i Lizi. – rusiškai pasakė vaikinas šyptelėdamas Annai. – Aš Aleksandras. Kai kurie mane vadina tiesiog Aleksu, o draugai Rusijoje – Saša.
Vaikinas žiūrėjo, kad Annos rankos šąla, bet jo paties irgi baigia į ledą pavirsi. Tačiau kaip džentelmenas jis atkišo savo juodas odines pirštines, su rudu šiltu kailiuku viduje.
- Imk. Aš turiu šiltas palto kišenes. Manau, kad tau pirštinės pravers labiau nei man.
Vaikinas atsisėdo ant Annos patiesalo nė nepaprašęs leidimo. Jis vėl rudas akis nukreipė rudas akis į dangų vis ieškodamas šiaurinės žvaigždės, tačiau jos nesurasdamas. Matyt, kad ją dengia tas debesėlis šiaurės pusėje.
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Re: Kiemas
« Atsakymas #32 Prieš 13 metus »
Jėėė, man kažkas davė pirštines. Kokia aš laiminga. Tegus spokso į žvaigždes, man bent jau šilta. Ir aš paspoksosiu..
Ana paspoksojo į dangų gal 20 sekundžių. Kiek jau laiko praėjo..Jėzau,kaip nuobodu. Tos kvailos žvaigždės nieko nedaro.
Žvaigždės gal nieko ir neveikė, užtat Ana rado veiklos. Jinai nusiskynė kažkokią gėlę, tada skabė po lapelį, tada tuos lapelius krėtė ant Alekso galvos, dar pradėjo raut žolę, maltis aplinkui ir mėgdžiot pelėdą. Galiausiai priėjo prie galvos kasymo. Kaip nėra ką veikt....Reikia pažiūrėt ar kuprinėj ko nors yra..Nop, nieko...Jau žinau..
-Tai tu moki kalbėt rusiškai? Aš moku arabiškai- Jinai įtaigiai išplėtė savo žalias akis- El Clon...El Clon- beveik prikišo savo veidą prie profesoriaus- El clon...
Jinai galvojo, kad kalba labai išmintingai.
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #33 Prieš 13 metus »
Išmetęs dėdę Nikolajų iš galvos Aleksandras dar ilgai žiūrėjo į žvaigždes. Tokia tyluma ir ramuma nuo jų sklido, kad atrodė, jog pamiršti stingdantį šaltį. Aš kartais taip noriu dingti iš čia. Tiesiog nunykti nuo žemės paviršiaus, nes suprantu, kad čia neturiu ką veikti.Dėjau aš ant tų, kurie manimi nori pasinaudoti. Tik ir norisi dainuotai kaip Katažyna mokė: Ty zh mene pidmanula, Ty zh mene pidvela... Ak, tos nelemtos apgavystės. O kad ir ant jų būtų galima tiesiog dėti...
Aleksandras matė, kaip Anna ant jo galvos krauna viena po kitos gėlės žiedlapius. Visa laimė, kad nesugalvojo užkrauti viso žolių kuokšto.
- Aš rusas. Mano gimtoji kalba – rusų. O tavo žodžiai ir tie ispaniškai. Ir prie ko čia klonai? Man širdis neišlaikytų, jeigu tokios dvi kaip tu lakstytų čia aplink – pradėjo juoktis vaikinas pagaliau nusukdamas akis nuo žvaigždžių.
Daugiau jis ten akių nebepakėlė. Jis tik stebėjo, kaip siautėja Anna. Mėgdžiodama pelėda, Anna vos neįvarė Aleksandrui nevilties priepuolio. Jai tikrai reikia dėmesio. Ji hyperaktyvi, o čia nėra labai gerai. Vaikinas atsistojo ir sugriebė Anną už liemens, po to abiem rankom sugriebė kojas ir pakėlė ją aukštyn kojom.
- Žinai, gal tavo visas hyperaktyvumas dings, kai pakabosi aukštyn kojom? – paklausė jos Aleksas.
Tenka pripažinti, kad klastuoliui nebuvo sunku laikyti Anną už kojų. Ji buvo lengvutė kaip plunksnelė. Išvada tokia – ji mažai valgo. Reikės gal ją kada pavaišinti normaliu rusišku maistu, o ne džiūvesėliais iš kokios nors parduotuvės, kurių tikriausiai nevalgytų net triušiai.
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Re: Kiemas
« Atsakymas #34 Prieš 13 metus »
-Ai..ką tu čia darai- riktelėjo Hovard ją pasikėlusiam tipui- nuleisk mane žemyn- tuojau pat. Ką tu sau galvoji.- Jini pradėjo spardytis kaip sugautas paukščiukas. - leisk žemėn.- Tada jinai pamatė, kad kybo žemyn galva- nors ne...neleisk..Klausyk, atsiprašau, kad į tave svaidžiau gėlę...that's it..I'm sorry.
Kiek kartų aš buvau nekalta, bet kvaili žmonės mane priverčia atsiprašyt..kaip matematikas. Nors čia ne vieta ir ne laikas prisiminti jį. Jau vistiek negyvas...o blogiausia, kad jo tėvai kaltina mane..Ką gi aš padariau? Aš nekalta. Tik liepiau paukščiui kapot jį tol, kol neparašys atsakymo. Aš nekalta, kad jis rašyt nemoka. Ir skaityt ko gero...Ir kalbėt. Jis nieko nemoka..Kaip ir šitas nemoka..arabiškai.
-Ir beje, aš kalbėjau arabiškai...ir tu net nesupratai žodžio reikšmės. El clon- arabų kinas, aš per tv mačiau..na žinai..čia tokia dėžė, kur yra pas žiobarus.
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #35 Prieš 13 metus »
Vaikinas vis tebelaikė Anną žemyn galva. Nors jau laikė ganėtinai ilgai, tačiau tvirtos rankos nepavargo jos laikyti. Anna atrodė lyg besvorė, todėl ją net būtų galima nešiotis kaip knygą.
- Tikrai nori kad nuleisčiau? Na gerai, pasigailėsiu. - nusijuokė vaikinas.
Už kojų jis ją pasuko į vieną pusę, paskui į kitą kaip kokio laikrodžio švytuoklę. Žinoma, buvo smagu šitaip pakvailioti. Sesuo jau sunki, už kojų nebelabai pakelsi. O šita mergaičiukė - pats tas.
Klastuolis viena ranka laikė jos kojas, o kita vėl  greitai sugriebė už liemens, kad neišmestų Annos. Po to pastatęs ją ant žemės kaip ir turi būti, klastuolis giliai atsiduso pasižiūrėjęs į nuo šalčio sustirusias rankas. Aleksandras greitai susikišo jas į kišenes, ir rankas užplūdo šilumos palaima.
- Na na, sakyk kaip tik nori. - vaikinas giliai atsiduso. - "Briedas" ir tiek... Gal nori arbatos? - mandagumo apimtas paklausė vaikinas.
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Re: Kiemas
« Atsakymas #36 Prieš 13 metus »
- Taip, aš  tikrai tikrai norėčiau arbatos- ir nusišypsojo.- ir jei nesupranti, aš arabiškai nebekalbėsiu...šnekėsim angliškai, kaip ..kaip slovakai. Beje, ar žinai, kad aš turiu tikro šilko suknelę? Ir žinai kokios spalvos? Na, būna kai leidžiasi saulė..tokios nuostabios spalvos, tik kad žalios. Bet žalia man tinka prie akių...O tau prie akių tinka laidotuvės. Ir žinai ką? Man malonu turėti nors kokį draugą apart Džeinės, nes jinai pamišus.Nori aš tau paskaitysiu savo apsąkymus prie arbatos? Jie įdomūs. Bent jau mano meškiukui, tai buvo tokie įdomūs, kad jis net nuo lovos nuvirto.Beje, gal nori eit į klastūnyno bendrąjį kambarį? Ten aš atsinešiu savo žaislus, ir mes pažaisim..aš daug turiu.
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #37 Prieš 13 metus »
Vaikinas klausėsi Annos. Ji juk dar vaikas. Mielas ir nuoširdus vaikas, žaidžiantis tomis lėlytėmis ir arbatos vakarėliais. Aleksas mostelėjo lazdele ir šaltas patiesalas pavirto didžiuliu pūkuotu žalsvos spalvos kilimu nuo kurio sklido šiluma. Mostelėjus dar kartą, per vidurį atsirado medinė lentelė su dviem puodukais ir didžiuliu rusišku samovaru. Toks raudonas, apipaišytas juodomis gėlėmis. Klastuolis mostelėjo lazdele dar kartą ir atsirado maža cukrinė su gabaliniu cukrumi viduje.
Aleksandras pasiėmė savo raudoną puoduką, atsuko nediduką samovaro čiaupą ir įsipylė šiek tiek arbatos.
- Manau, kad negersim arbatos tradiciniu būdų, kaip geriama Rusijoje. Jūs anglai prie to nepripratę - nusijuokė vaikinas.
Ji man primena Samantą vaikystėje. Lygiai tokia pat užpuolikė. Tempiasi arbatos, pažaisti su meškučiais. Nesistebėčiau, jeigu dar ir lieptų ką nors man daryti. Pavyzdžiui išsitrauktų čia pat žaislus ir žaisti. Bet aš to nenoriu. Tikriausiai jau išaugau iš to amžiaus, kada traukia mašinytės. Nors ne, man dabar rūpi kitokie žaislai - tankai, šautuvai, arbaletai. Juk tai irgi žaislai, tik jų paskirtis kiek kitokia. Nejaugi aš ir būsiu amžinas vaikas?
- Jeigu nori verčiau eik. Tuoj naktis, o aš eilinį kartą tikriausiai gausiu velnių, kad tampausi naktimis su klastuolėm. - giliai atsiduso vaikinas prisiminęs vieną tokį nelabai sėkmingą pasivaikščiojimą.
Staiga prieš akis vėl išniro dėdės Nikolajaus pasakojimas apie tai, kad ne moterims šiam pasaulyje sunkiausia. Sunkiausia juk būti vyru, nes esi silpnas ir pasiduodi visokioms blogybėms. Net Biblijoje pasakojama, kad žaltys pirma sugundė Ievą obuoliu, o Adomas Ievai paliepus valgė "Iš jos rankos"....Nejaugi vyrai iš tiesų tokie bevaliai kūdikiai?
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Saulės Spindulėlis

Re: Kiemas
« Atsakymas #38 Prieš 13 metus »
   Bela įėjo į kiemą. Čia buvo gana triukšminga, ne taip kaip ji įsivaizdavo. Oho, visi suoliukai užimti. Svan jau būtų ėjusi kitur, bet kampe pamatė mažą, apsamanojusį suolelį. Nelabai malonu bus ten sedėti, bet ką gi, kitur vietų nėra. Ji viena nuėjo pasedėti ir paskaityti knygą. Priėjusi suolelį Švilpinukė nusirengė megztinį (kadangi buvo gana šilta, ir jos golfiukas šiltutėlis) ir pasitiesė ant suolelio. Tuomet išsitraukė knygą ir pradėjo skaityti.
   

*

algiukas1

Re: Kiemas
« Atsakymas #39 Prieš 13 metus »
Tilis pasiskolines brolio futbolo kamuolį, įšėjo pažaisti į kiemą. Pasistatęs kamuolį lengvai paspyrė. Nuobodu žaisti vienam. Tas Kobis tuo pasidris moksliukas. maste. Atsiduses atsisėdo ant žolės ir sukrižiavo kojas. Pasukinėjas galvą į dešinę, ir į kairę pamatė daug mokynių. Gryfai, Švilpiai, Klastuoliai, Varniai. bet neivieno pažystamo. Užsimerkęs Tilis pamate savo mylimaja iš žiobarų pasaulio Šorena Gmail. Atsimerkęs pamate ją stovičia maždaug už dvidešimties metrų. Negali būti. Nustebo Tilis. Su pirštais pasikrapštęs akis jis dar kartą pažiurėjo į tą pačia vietą. Visvien ji ten buvo. Ne. negali būti... Čia tik mano vaisduotės vaisius. Itikinėjo save Tilis. Bet neiškentes pašaukė:
- Ei, Šore.
Mergaite atsisuko. Ir tikrai. Ten buvo ji. Tilio širdis suspurdo. Mergaitę jau plaukė link jo...

*

Dūūūūūrnė

Re: Kiemas
« Atsakymas #40 Prieš 13 metus »
   Šorė savo grakščiais žingsnias ėjo link Tilio.Pala, gal man nereikia pas jį eiti? Aš jam patinku, jis man patinka. Reikia jį paerzinti. Ji jau ėjo link Mačako, bet pasuko link kito berniuko, kuris taip pat į ją spoksojo. Puikiai sumaniau... Gmail prisėdo prie kito berniuko ir jį užkalbino. Tilis išsižiojęs spoksojo į ją. Po kelių minučių Klastuolė nuėjo nuo savo laikini draugužio ir vėl ėjo link Tilio. Kaip malonu, kad jis čia... Pasiilgau jo, ir mūsų žaidimų taip pat pasiilgau, juk mes geriausi draugai! Šorena priėjo prie draugužio. Grakščiai atsisėdo nat kelių ir pabučiavo į lūpas. Akies kampučiu Gmail pamatė, kaip visi mokiniai sedėjo (žinoma ir stovėjo) plačiai išžioję savo burnas lyg laukdami kol musė įskris jiems į gerklę...
 

*

algiukas1

Re: Kiemas
« Atsakymas #41 Prieš 13 metus »
Jau ejusi prie Tilio, Šorė pasuko link kito berniuko ir jį užkalbino. Tilis sedėjo išsižiojas. Aš ją perdaug myliu, kad tai matyčiau. Jis nusisuko. Pirštais apglėges žolės kuokštelį, išrovė. Paskui dar ir dar kartą. Tada atsisukės pamate, kad Šorė vėl eina link jo. Tilis sedėjo nejudėdamas, lyg sustingditas. Šorė atsisedusi prie jo, pabučiavo jį tiesiai į lūpas. Tilis atstingo. Tas bučinys buvo lyg ypatingas eleksyras, atstingdidamas kiekvieną.
Baige bučiuotis Tilis tarė:
- Kaip tu čia atsiduriai? Juk tu man nieko nesakiai, kad esi burtininkė. Kodėl?
Tilis nutilo. Atsiduso.

*

Dūūūūūrnė

Re: Kiemas
« Atsakymas #42 Prieš 13 metus »
   Šorena patylėjusi atsiduso ir pavartė akis.
    - Juk ir tu man nieko nesakei, tai ką aš žianu, gal tu buvai tiesiog eilinis žiobaras.
  Tuomet paėmė jį už rankos.
     -Gal eime kur kitur? Čia labai triukšminga.
   Tilis, kaip visada nieko neatsakė. Šorė, kaip visada vėl atsiduso ir atsikėlė nuo suolelio kartu tepdama ir jį. Tuomet tyliai jam į ausį sušnibždėjo, kad niekas negirdėtų.
   -Eime prie ežero atsisėsime pakrantėje ir galėsime apsikalbėti.- ji nusijuokė ir vėl sušnibždėjo.
   -I LOVE YOU.
   Mačakas tiesiog sustinko. Tuomet Gmail vėl atsiduso ir grakščiai (kaip visada) perėjo per kiemą.

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #43 Prieš 13 metus »
Aleksandras negalėjo patikėti savo akimis tuo ją mato. Santa Barbara vyksta prieš pat jo akis. O juo labiau dar su pirmakursiais. Negali būti, kad čia klastuoliai. Gėda gėda gėda... Net aš taip nesielgdavau, kai buvau jų metų.
- Anna, aš atsiprašysiu trumpam, bet tiems dviems reikia įkrėsti proto.
Klastuolis atsistojo. Jo grandinė iš po palto piktai suskambėjo. Klastuolis rankas susikišo rankas į palto kišenę greitu žingsniu artėjo prie jų.
- Vaikai mano mieli. Greitai šiaušiat į pilį, pakol nesuuodė profesoriai. Nejaugi norit arešto? - Gana santūriai kalbėjo Aleksas vos tvardydamas pyktį - vakarais trainiojatės nežinia kur. Nejaugi negalit bendrajame kambaryje sėdėti? Atradot kur romantikos ieškoti. Greit, kol ausų abiems nenuroviau.
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

algiukas1

Re: Kiemas
« Atsakymas #44 Prieš 13 metus »
- Eilinis žiobaras.. Maniai kad Kobis irgi eilinis žiobaras?
Sukikeni Tilis. Šore paeme jį už rankos. Tilis vos sulaikė šypsena.
- Gal eime kur kitur? Čia labai triukšminga.
Paklause jo ji. Tilis tylėjo. Su tavim nors į pasaulio kraštą. Mano meile. Tada Šorė stiktelejo nuo žolės ir su savim nutempė Tilį kartu. Aišku Tilis ejo su ja. Tuo metu jis prie ausies išgirdo Šorenos balsą.
-Eime prie ežero atsisėsime pakrantėje ir galėsime apsikalbėti. I LOVE YOU.
Tilis sustingo.  Šore atsiduso ir grakščiai perėjo per kiemą. Tada atstingęs Tilis pasekė paskui ją.
- Šore palauk.
Pagaliau pasivijas ją, jis pakštelejo į žanduką, ir paimė už rankos.
Juos pasivijo kaškoks klastuolis ir kašką pasakė.
- Eik sau, kvanką. Ką norim, tą darom. O dabar gryšk iš kur atėjas,- išpiškino Tilis.