0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #15 Prieš 11 mėnesių »
Per vieną lietingą pertrauką Meg klaidžiojo po pilį. Nors ją labiau traukė būti lauke, mergaitė žinojo, kad išėjusi į lauką ji išbus ten per ilgai ir nebespės pasikeisti šlapių drabužių iki pamokos pradžios. Taigi švilpiukei neliko nieko kito kaip tik tyrinėti tolimesnius ir dar nematytus pilies kampelius. Ji ramiu žingsniu keliavo po pilį, nelabai kreipdama dėmesį, kur nuklydo. Koridoriai darėsi vis labiau apleisti, kai kurie atrodė taip, tarsi gerą dešimtmetį nematę vandens ar šluotos. Merlino barzda, čia tikrai nepamaišytų valymo kerai. pamanė Meg pamačiusi, kad matosi jos batų antspaudai dulkių sluoksnyje ant grindų. Žingsniuodama vienodu ritmu švilpiukė leido savo mintims nuklysti tolyn. Geras penkias minutes mergaitė keliavo į nieką nekreipdama dėmesio. Tačiau ją į realybę grąžino kažkas kraupiai panašus į riksmą. Meg staigiai sustojo ir įsiklausė. Nebuvo abejonių, kažkas tikrai šaukėsi pagalbos. Rudaplaukė paspartino žingsnį, išsitraukė lazdelę ir pradėjo bėgti balso link. Pasukusi už kampo koridoriaus gale pamatė kažkokį žmogų, kaip jai pasirodė, be sąmonės gulintį ant grindų, o šalia jo klūpančią kažkokią figūrėlę. Pastaroji ir šaukėsi pagalbos. Rudaplaukė kaip galėdama greičiau pribėgo artyn.
- Dori! - nustebusi šūktelėjo Meg, pažinusi klūpančią figūrėlę. Tai buvo jos draugė klastuolė su kuria susipažino prieš porą dienų. - Kas nutiko? Kas...
Švilpiukė užsikirto, pažinusi gulintį žmogų.
- Dinai! - su neviltimi balse šūktelėjo rudaplaukė, priklaupusi prie jo.
Meg pirmasis draugas Hogvartse, žmogus, kuris buvo jai vos ne kaip brolis, gulėjo ant žemės be sąmonės, paplūdęs kraujais.
- Dori! Kas čia vyksta? - pikčiau, nei ketino paklausė Meg, atsisukdama į draugę.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1210
 • Taškai: 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #16 Prieš 11 mėnesių »
Dori pamatė atbėgant Meg.
- Meg! - sušuko klastuolė. - Aš... jis... kraujas! - suriko išsikruvinusi rankas naujo pažįstamojo krauju.
Pirmakursei buvo sunku paaiškinti, kas įvyko, nes ji buvo visiškoje panikoje. Žinojo, kad Diną reikia gelbėti čia ir dabar, kuo greičiau, kitaip gali blogai baigtis.
- Jis rado kažkokį gyvūną, - giliai įkvėpusi pabandė šnekėti Dori. - Tas gyvūnas jam įkando. Iš pradžių buvo nieko. O paskui... O paskui žaizda ėmė kraujuoti vis stipriau ir stipriau, ir galiausiai jis pasakė, kad jam reikia į ligoninę ir... ir išbėgo iš tos klasės! - parodė į statulą. - Ten už statulos yra klasė. Ir tas gyvūnas, jo vardas Apelsinas. O, šventas elfe... Ir jam pradėjo bėgti kraujas iš nosies, tada iš ausies, o dabar... o dabar matai! Meg, ką mums daryti?! Bandžiau kerais jį atgaivinti, nieko!

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #17 Prieš 11 mėnesių »
Meg palinko prie Dino tuo pat metu klausydamasi, ką kalba Dori. Merlino barzda, koks ten gyvūnas? Berniukas atrodė visai prastai. Veidas kruvinas ir išblyškęs. Neteko daug kraujo.
- Neatgaivinsi jo, Dinas neteko per daug kraujo. Pirmiausia reikia sustabdyti kraujavimą. - paaiškino Meg.
Švilpiukė atplėšė skiautę medžiagos nuo savo marškinių ir pabandė nušluostyti kraują nuo veido. Skiautė kaip mat permirko, rudaplaukės rankos pradėjo drebėti. Susiimk, Meg. paliepė sau mergaitė. Mergaitė prikando lūpą taip, kad net suskaudo, tačiau skausmas padėjo jai atsipeikėti.
- Tergeo. - ištarė rudaplaukė, nukreipusi lazdelę į Diną.
Senas, sudžiūvęs kraujas išnyko, tačiau žaizda ant rankos vis dar kraujavo. Koks tas burtažodis, kuris sutvarsto žaizdą? Ak, taip.
- Ferula.
Iš oro atsiradę tvarsčiai saugiai aprišo Dino žaizdą, kurią padarė to keisto gyvūno dantys. Meg lengviau atsikvėpė. Bent jau žaizdos nebekraujavo. Tačiau pats Dinas vis dar gulėjo be gyvybės ženklų. Švilpiukė prikišo du pirštus jam prie kaklo bandydama užčiuopti pulsą.
- Pulsas lėtas, bet yra. - atsiduso Meg. - Dabar reikia pabandyti gaivinti. Rennervate.
Nieko nenutiko. Rudaplaukė trūkčiojamai įkvėpė, vos valdydamasi. Susiimk, Meg. Niekam nebus geriau, jei dabar pratrūksi.
- Dori, ar moki kokius nors kerus, kurie pakeltų Diną? Jei bandytume jį nešti iki ligoninės, nežinau, ar jam nepablogės. Reikia pakelti jį su kerais, bet aš negaliu prisiminti burtažodžio.
Laukdama draugės atsakymo, Meg nusibraukė plaukus už nugaros, kad nesimaišytų ir vėl pabandė užčiuopti pulsą.
- Greičiau! - su panikos gaidele balse šūktelėjo švilpiukė. - Pulsas lėtėja!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 mėnesių sukūrė Meg Pritz »
Some things never change.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1210
 • Taškai: 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #18 Prieš 11 mėnesių »
Dori su baime stebėjo, kaip Meg bando tai vienus, tai kitus kerus, stengdamasi padėti Dinui. Švilpei pavyko sustabdyti kraujavimą.
- Šaunuolė, - pagyrė draugę. - Su tavim ir ant mirties slenksčio nebaisu būtų atsidurti, - paniškai pajuokavo.
Koks burtažodis gali pakelti žmogų? Dori dažnai naudojo Winggardium leviosa kerus, tačiau nebuvo tikra, ar šie galėtų pakelti žmogų. Nepaisant to, kad Dinas buvo ant mirties slenksčio, Mendel kelias akimirkas svarstė, ar verta bandyti šiuos kerus, nes jeigu nepavyks, ji gali apsijuokti. Tuo pačiu metu kažkur giliai viduje graužtelėjo sąžinė, bet vis tik klastuoliška tamsiaplaukės pusė turėjo kažkur pasirodyti, ar ne? O jeigu tie kerai skirti tik plunksnoms skraidinti? Tačiau berniuko buvo gaila, be to, jis iš jos draugės Meg koledžo ir, regis, jie yra pažįstami. Su ta mintim Dori susikaupė ir nutaikiusi lazdelę į Diną tvirtai tarė:
- Winggardium leviosa.
Dori rankoje pajuto šiokį tokį sunkumą. Ji jautė, kad nuo jos priklauso, kokiame aukštyje kabo Dinas ir kad gali jį skraidinti.
- Gerai, - rimtai tarė Dori neatitraukdama nei akių, nei lazdelės nuo Dino. - Einam, tik neskubėk, - paprašė Meg. - Kai bus laiptai, būk gera, pralenk mane ir pasakyk, kai reikės statyti koją, nes aš negaliu atitraukti žvilgsnio nuo jo. Patyręs magas turbūt galėtų, o aš jaučiu, kad išmesiu.
Mergaitė pradėjo eiti. Jautė ir matė, kaip kartais Dinas susvyruoja. Šis darbas reikalavo daug susikaupimo ir jėgų. Dori išėjo iš koridoriaus.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1210
 • Taškai: 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #19 Prieš 10 mėnesių »
Dori kartu su savo drauge Meg iš Švilpynės ėjo raganos skulptūros link. Dar gegužę mergaitės bandė patekti į klasę, kurią slepia skulptūra, tačiau tada hogvartsietėms ten patekti nepavyko. Mendel žinojo, kad norint įeiti į klasę reikia kažką pasakyti raganai, bet pavasarį mergaitės nežinojo, ką, o jų draugas Dinas, kuris ir buvo atidaręs duris į šį kabinetą, tuo metu gulėjo ligoninėje.
Jau buvo kiti mokslo metai, rugsėjis, o visi reikalai su fanagetu tą kartą taip ir baigėsi, nes prasidėjo vasaros atostogos.
- Kaip manai, ar jis ten dar yra? - jaudindamasi paklausė Dori, bet labiau retoriškai. - Secretorum., - tarė raganai į ausį.
Skulptūra atsivėrė ir Dori įžengė į klasę. Tik dabar ji po ją apsidairė, nes anąkart spoksojo į Diną ir Apelsiną. Klasė buvo nukabinta kažkodėl nejudančių plakatų. Joje buvo nemažai voratinklių, suolai buvo jais apipinti. Šiaip čia buvo gana tuščia, tik ant profesoriaus stalo mėtėsi popieriai, niekniekiai, taip pat ten buvo kažko pritaškyta. Apelsino bent kol kas niekur nesimatė.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #20 Prieš 10 mėnesių »
 Meg, kartu su su savo drauge klastuole Dori, pasiekė nenaudojamą klasę, kuri buvo paslėpta už raganos skulptūros. Dori atidarė įėjimą ir antrakursės galėjo patekti vidun. Švilpiukė žinojo, kad jos draugė čia jau yra buvusi, todėl nuėjo apsidairyti pati.
Klasė buvo tokia pati kaip visos - suolai, mokytojo stalas, lenta ir spinta klasės gale. Taip pat čia dar kabėjo keli plakatai ir lentynos, o viską dengė storas dulkių sluoksnis. Meg lėtai ėjo per klasę dairydamasi kokių nors to keistojo padaro, kurį Dinas pakrikštijo Apelsinu, pėdsakų. Bet, neskaitant didžiulio kiekio dulkių ant gerą pusę amžiaus nenaudotų baldų, nieko nesimatė. Tad Meghan patraukė prie knygų lentynų tikėdamasi surasti trūkstamus knygos apie fanagetus puslapius.
Švilpiukė pirštais braukė per dulkėtas knygų nugarėles skaitydama jų pavadinimus. Kelias minutes girdėjosi tik knygų dunksėjimas į lentyną. Tačiau tas kelias tylos minutės nutraukė džiaugsmingas Meg šūktelėjimas. Rudaplaukė pamatė savo ieškomos knygos puslapius pačiame lentynos krašte. Mergaitė greitai juos išsitraukė ir apžiūrėjo.
- Dori, radau knygos puslapius. - linksmai pranešė Meg. - Ateik, reikia išsiaiškinti ką nors apie tą Apelsiną.
Ir švilpiukė ištiesė knygos lapus, kuriuos jau spėjo įdėti į jų viršelį, draugei.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1210
 • Taškai: 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #21 Prieš 10 mėnesių »
Dori ir toliau dairėsi po klasę. Jos akį patraukė klasės gale esanti spintelė. Galbūt reikėtų ją atidaryti ir pasižiūrėti, ar joje nėra nieko įdomaus, o gal net naudingo mergaitėms? Tačiau klastuolės mintis pertraukė džiaugsmingas Meg šūksnis. Ji rado knygą apie fanagetus! Valio! Dori besidžiaugdama paėmė iš draugės knygą ir ją atvertė.
- Fanagetas, - pradėjo skaityti, - yra žinduolių rūšies gyvūnas, sukryžmintas su kandamonu ir raguotuoju fahetu. Fanagetas yra ryškiai oranžinės spalvos su mėtų spalvos taškais savo šiurkščiame kailyje. Turi gražias, mielas akis ir ilgas rankas. Jis būtų puikus naminis gyvūnas, tačiau prieš tai reikia jį nukenksminti sugirdžius fanagetų nukenksminimo eliksyro, - sustojo skaityti. - Receptas yra toliau, - pasakė draugei, metusi žvilgsnį į knygos turinį. - Svarbu! - ir vėl nukreipė akis į knygos tekstą. - Kaip atskirti nukenksmintą fanagetą nuo nenukenksminto? Tai labai paprasta. Nenukenksmintas fanagetas turi pluksnuotą uodegą, o nukenksmintam fanagetui plunksnos nuo uodegos nukrenta. Nukenksmintas fanagetas ima nebesikandžioti, o jeigu jį sunervintumėt ir jis įkastų, įkandimas būtų visiškai nekenksmingas.
Dori padėjo knygą ant stalo ir dar kartelį įtariai apsižvalgė po klasę.
- Meg, - kreipėsi į draugę. - Ar tu nemanai, kad kažkas jau bandė nukenksminti Apelsiną? Kodėl būtent čia radom istoriją apie fanagetus? Ir dar čia kažko pritaškyta, - metė žvilgsnį į profesoriaus stalą. - Ar tik nebus čia nepavykusio eliksyro likučiai? Arba aš jau darausi per daug įtari.
Dori minutėlei užmerkė akis ir atsirėmė į sieną. Šitas reikalas su fanagetais buvo labai painus, bet reikėjo džiaugtis, kad mergaitės pagaliau rado reikiamą knygą. Tačiau galvoje sukosi tiek daug minčių! Ar kažkas jau buvo radęs Apelsiną ir bandė jį nukenksminti? Juk tikrai logiška, tikrai! Kodėl būtent toje klasėje, kurioje Dori matė fanagetą, tarp kitų knygų įkišta ir joms reikalinga? Ir kodėl bibliotekoje buvo paliktas knygos viršelis? Tikriausiai kažkas nenorėjo, jog kas nors sužinotų apie šią klasę ir joje esantį fanagetą... O gal... o gal tai pats Dinas užsiėmė eksperimentais su fanagetu? Gal jis tik suvaidino, kad Apelsiną matė pirmą kartą? Dori galva, atrodė, nuo minčių ir įtarimų pertekliaus tuoj susprogs. Antrakursė atsimerkė ir įsispoksojo į tolį. Kurį laiką ji lyg niekur žiūrėjo į ją. Į ką? Į Meg? Ne, ne į Meg. Į knygą? Ne, ne į knygą. Į plunksną. Kažkur po vienu iš suolų gulėjo vieniša mėlyna plunksna. Tokia plunksna, kokių dar daug ant savo uodegos turėjo Apelsinas. Nenukenksmintas fanagetas turi pluksnuotą uodegą, o nukenksmintam fanagetui plunksnos nuo uodegos nukrenta, mintyse pakartojo neseniai knygoje skaitytus žodžius.
- Dėl Merlino barzdos, Meg! - netikėtai sušuko Dori pašokdama iš vietos. - Kažkas iš mokinių tikrai žino apie Apelsiną, žino, kad jis yra fanagetas ir bandė jį nukenksminti! Žiūrėk! - Dori pribėgo prie suolo ir ištraukė iš po jo plunksną. - Čia yra Apelsino uodegos plunksna! Kažkas jam girdė eliksyro, bet plunksnų Apelsinas turi dar daug, vadinasi, eliksyras buvo netikęs ar panašiai! Ir nukenksminti jo nepavyko! Bet mums pavyks, Meg! Mums tikrai pavyks! - Dori užsidegė nenumaldomu entuziazmu.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #22 Prieš 10 mėnesių »
Meg atsisėdo ant tuščio dulkėto stalo ir klausėsi Dori skaitomos informacijos apie fanagetus.
- Bent jau kažkas paaiškėjo. - nusivylusi sumurmėjo švilpiukė Dori baigus skaityti. - Tačiau to negana. Mes vis dar nežinome, ar sugebėsime nukenksminti fanagetą, o taip pat net nežinome kur jis, dėl Merlino meilės, yra. Kaip mes galime nukenksminti padarą, kurio net neturime? - vos nešaukė Meg, tačiau pasistengė susivaldyti i,r giliai įkvėpusi ir išklausiusi draugės, jau ramiau pasakė:
- Visai įmanoma. Tačiau įrodymų per mažai, kad galėtume daryti išvadas. - skeptiškai padėtį klasėje įvertino rudaplaukė. Ant gretimo stalo buvo kažkas panašaus į eliksyrų dėmes, tačiau tai nebūtinai turėjo būti susiję su fanagetų eliksyru. Tai, kad čia buvo knygos puslapiai iš ties Meghan atrodė keista, tačiau šis atsitiktinumas - dar ne įrodymas.
- Nieko nesuprantu, - pasiguodė draugei švilpiukė, tačiau pastebėjo, kad toji rudaplaukės nesiklauso.
Dori susitelkusi ir nekreipdama dėmesio į aplinką, spoksojo į kažką po stalu. Meg pasekė draugės žvilgsnį ir pamatė gulinčią dailią mėlyną plunksną. Švilpiukei nespėjus net pradėti svarstyti, ką ji gali reikšti, Dori jau ėmė džiaugsmingai ir visiškai nerišliai šūkauti, tad Meghan teko iš visų jėgų susitelkti, kad suprastų, ką jos draugė rėkauja. Sunėrusi rankas ant krūtinės ir vis dar sėdėdama ant stalo, švilpiukė stebėjo entuziazmu degančią draugę. Pati rudaplaukė nebuvo nusiteikusi taip džiaugsmingai, nes šioje istorijoje buvo nemažai kabliukų.
- Dori, aš neskubėčiau taip džiaugtis. - skeptiškai pareiškė antrakursė. - Visų pirma, niekas mokykloje nebuvo girdėjęs apie jokius fanagetus, o tai reiškia, kad nukenksminti Apelsiną bandžiusiam žmogui tai nepavyko. Be to, jei niekas nežino jokių tokių įkandimų tai tik reiškia, kad žmogus, bandęs nukenksminti Apelsiną... vadinsiu jį žmogumi X, bus lengviau. Žodžiu, žmogus X akivaizdžiai buvo daugiau už mus patyręs, nes viską susirado pats ir net sutaisė eliksyrą ir nepatyrė nei vieno įkandimo, o jei ir patyrė, susitvarkė pats. O mes? Mes esame dvi antrakursės, kurios neturi supratimo, ką daro. Tai kaip tu tai įsivaizduoji? - Meg atsiduso. - Tačiau galime pabandyti. Prisimeni tą olą, į kurią buvome užklydusios praeitą savaitę? Manau, ten būtų galima išvirti tą nukenksminimo eliksyrą, nes ten nesirodo nei gyva dvasia. Tik ko tam eliksyrui reikia? Gal galėtum paskaityti sudėtį? - paklausė rudaplaukė, tiesdama numestą į šalį knygą Dori.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1210
 • Taškai: 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #23 Prieš 10 mėnesių »
Dori ir toliau degė entuziazmu, o jos nuotaika buvo pakyli.
- Meg, tu pasidarei tikra bambeklė, dėl Merlino barzdos, - pakėlė antakius Dori, bet tuo pačiu netyčia susijuokė. - Man atrodo, tau tikrai reikėtų į Klastūnyną.
Tikrai, Mendel pastebėjo, kad pastaruoju metu Meg į daug ką žiūri skeptiškai ir jos veide vis rečiau išvysi šypseną. O gal tai Dori yra per daug pozityvi būdama klastuole? Ji prisiminė susitikimus su Deoiridh. Vyresniajai grifei, regis, taip pat nelabai patiko Dori entuziazmas. Vardan išrinktojo poterio, Dori, juk tai tu esi klastuolė, tačiau pastaruoju metu atrodo, kad turi mažiausiai klastuoliškų bruožų iš savo pažįstamų. Bet Dori taip patiko būti čia, Hogvartse! Ji tiesiog dievino magų pasaulį! Po tos sumautos ir nevykusios vasaros tėvų namuose dvylikmetei buvo taip gera čia būti...
- Tiesiog, eee... Jei nepavyks, tai nepavyks, - Dori gūžtelėjo pečiais. - Net jei Apelsinas kuriai nors ir įkas, nieko bloga nenutiks, iškart lėksim pas Pomfri. Bet galiausiai, mes esame raganos! Jei reikės, mes jį užbursim.
Dori susirado receptą ir ėmė skaityti.
- Fanagetų nukenksminimo eliksyrui reikės dvidešimt mililitrų arbalašo lašų, trijų lašų pušų spyglių ekstrakto, vienos vienaragio plunksnos, vieno šviežaus testralio nago ir dešimt miligramų Mėnulio akmens miltelių.
Dori susimąstė.
- Vienaragio plauką aš turiu, - prisiminė vakarą miške su Arlete. - Taip pat žinau, kur gauti testralio nagą, - pagalvojo apie stogą.
Dori pagalvojo apie olą. Ten grįžti ji labai norėjo. Negalėjo suprasti kodėl, tačiau toje oloje jai patiko.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #24 Prieš 9 mėnesius »
Dori pasakius repliką apie Kastūnyną, Meg nuotaika vėl subjuro. Ką aš žinau, kur turėčiau ir kur neturėčiau būti? Švilpiukė norėjo atsikirsti garsiai, tačiau pasistengė nusiraminti. Jai beveik pavyko. Bent jau veido nebetemdė tas bjaurus liūdesio šešėlis, o lūpose galėjo atsirasti mažytė, vos pastebima šypsenėlė, kurios nebuvo jau keletą dienų.
Išklausius Dori skaitomą receptą, Meghan nuotaika vėl kiek nusileido, tačiau rudaplaukė kaip mat ją pakėlė.
- Gerai, tuos du gausime, o kaip dėl kitų? Turbūt reikės vogti, ar ne? - Meg lūpose pradėjo žaisti maža šypsenėlė, o akyse ėmė šokti du kipšiukai. Rudaplaukė pasisuko į Dori. - Laukia dar vienas nuotykis, ar ne? - Meghan jau atvirai šypsojosi.
Švilpiukė džiaugėsi nors trumpam atsikračiusi niūrių minčių, todėl dabar neketino kam nors leisti tai sugadinti, net jei tai būtų ji pati.
- Tada artimiausiu metu reiktų pavogti tuos ingredientus ir keliauti į olą Uždraustajame miške išvirti eliksyrą, ar ne? - pasitikslino Meg. - Na, ir aišku, surasti Apelsiną, nes be jo nelabai kas išeis. - vėl šyptelėjo mergaitė. Ji pati nesuprato, kas su ja darosi ir kodėl dabar ji šypsosi taip, tarsi kažkas būtų ją užbūręs Linksmumo kerais, o paprastai negali net šypsenėlės išspausti. Bet Meghan dėl to per daug nesuko sau galvos - norėjo pasimėgauti laimės akimirka.
Spintos durys už Meg nugaros sugirgždėjo. Švilpiukė staigiai, kaip buvo išmokusi treniruotėse su Luiza ("gera reakcija dar niekam nepakenkė" - taip rudaplaukę mokė jos sesuo) nušoko nuo suolo ir, traukdama lazdelę, atsigręžė į spintą. Minkštais, tyliais žingsniais pribėgo prie jos ir užsiglaudė už durų. Atsargiai ištiesusi ranką pravėrė duris ir nukreipė lazdelę į vidų.
Viduje nieko nebuvo. Ar bent jau taip atrodė pirmąsias penkiais sekundes. Po to spintoje kažkas sukrutėjo ir Meg negalvodama ir vadovaudamasi instinktais, paleido Stingdymo užkeikimą. Spintoje kažkas dusliai dunkstelėjo ir švilpiukė, palaikiusi tai geru ženklu, plačiai atlapojo spintos duris. Joje gulėjo kažkoks margas keistas padaras.
- Dori? - pusbalsiu pakvietė draugę Meg. - Ar tai - Apelsinas?
Some things never change.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1210
 • Taškai: 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #25 Prieš 9 mėnesius »
Regis, Meg nuotaika pasitaisė. Pasitaisė kada, kai ji pagalvojo apie vogimą? Dori šyptelėjo ir nejučiom sukrizeno.
- Spyglių ekstraktą teks pasigaminti pačioms, - žvilgtelėjo į draugę. Jis labai paprastai gaminasi, magijos pagalba galima bus išspausti sultis. Padarysime tai prieš pat virimą, gerai? O dėl arbalašo lašų ir Mėnulio akmens miltelių... Taip, teks vogti, - sukikeno. - Iš kur mes tai gausime? Iš nuodų ir vaistų profesorės kabineto?
Staiga mergaičių pokalbis buvo pertrauktas. Spintoje kažkas yra, nusigando Mendel. Nespėjus dorai suvirškinti informacijos Meg ėmėsi veiksmų: paleido sustingdymo kerus į garso šaltinį. Dori širdis daužėsi kaip pašėlusi. Ji prisiminė tamsagus. Bet tai negali būti jie. Jie nesustingtų, ar ne? O jeigu mus kažkas šnipinėja? Klastuolei begalvojant apie įvairius variantus, kas galėtų būti spintoje, Meg ėmė ir atidarė jos duris. Apelsinas? Tamsiaplaukė priėjo prie spintos ir įsmeigė akis į gyvūną.
- Taip! - sušuko Dori. - Meg, tai tikrų tikriausias Apelsinas, tai jis! Dėl Merlino barzdos, tai jis turbūt gyvena šioje klasėje? - klastuolė apsidairė aplink tartum ieškodama dar vieno fanageto. - Ką dabar su juo darysime?

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #26 Prieš 9 mėnesius »
Dori patvirtinus, kad Meghan rastas gyvūnas - Apelsinas, švilpiukė lengviau atsiduso. Jau buvo išsigandusi, kad čia kažkoks kitas gyvūnas, su kuriuo vėl reikės tvarkytis ar ieškoti informacijos, kas jis toks.
Dabar, atsigavusi po adrenalino pliūpsnio, Meg galėjo geriau įsižiūrėti į Apelsiną. Jis buvo keistokas, tikrai neįprastas, tačiau visai mielas. Bet grožis ar mielumas nebuvo svarbu. Tas padaras buvo pavojingas. Sustingdyto palikti neišeina, tačiau atgaivinti irgi nesinorėjo - kas, jeigu Apelsinas jas užpuls ir baigsis kaip Dinui? Dar kartą žvilgtelėjus į sustingdytą gyvūną, Meghan nejučia prisiminė olą ir vilką joje.
- Dori. - baugiu balsu prabilo Meg. - Kas atsitiko vilkui oloje? Aš jį visai pamiršau. Ar tu jį atgaivinai? Atgaivinai, tiesa?
Švilpiukė nusuko žvilgsnį ir vėl įsmeigė jį į knygą, numestą ant suolo.
- Manau reiktų čia kol kas palikti Apelsiną gyventi, kol mes pasivog... turiu omeny, gausime, visas recepto sudedamąsias dalis. Tada toje oloje galėsime išvirti eliksyrą, o tada jau žiūrėsim. Pavyks arba ne.
Meghan pasisuko į draugę laukdama jos paprieštaravimo arba pritarimo ir, atsirėmusi į suolą, ėmė sukioti savo lazdelę.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1210
 • Taškai: 45
 • Lytis: Moteris
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #27 Prieš 9 mėnesius »
Vilkas. Meg užsiminė apie vilką.
- Aš... jis... - Dori giliai įkvėpė. - Geriau nežinok, ką aš su tuo vilku bandžiau padaryti. Jis būtų mus suėdęs, Meg. Jis tikrai būtų mus suėdęs. Na... viskas su tuo vilku baigėsi... normaliai.
Dori nežinojo, ar vilkas atsigavo, ar kitą kartą mergaitės, atėjusios į olą, ras jo... tai, kas iš jo bus likę. Tikiuosi, kad kas nors juo papietavo.
- Gerai, Apelsinas. Taip. Taip. Tegul jis čia sau ir gyvena. Šaunus jisai gyvūnas, - Dori buvo kažkokia pasimetusi. - Enervate, - tarė nutaikiusi lazdelę į jį.
Kai Apelsinas pabudo, regis, jis prisiminė Dori. Džiaugsmingai prie jos priėjo, ėmė glaustis.
- Na, va, geras tas mūs Apelsinas. Tikriausiai, Dinas kažką buvo pridirbęs jam. Gal net bandė nevykusiai nukenksminti... Apelsine, susipažink su Meg.
Dori paėmė tą knygą, jos mergaitėms prireiks.
- Gal jau eikime. Apelsinas nepražus. Tikriausiai čia yra jo namai... O mes turim daug darbelio, privalom kuo greičiau surinkti visas eliksyro dalis...
Dori jau lūkuriavo Meg. Norėjo kuo greičiau lėkti, o svarbiausia - nebesulaukti klausimų apie tą vilką, kurio jai nepavyko nužudyti.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 260
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #28 Prieš 9 mėnesius »
Dori pradėjus kažką vapenti apie vilką ir ką ji jam padariusi, o ko ne, Meghan krūptelėjo. Vos vos ir nepastebimai. Švilpiukė retai matydavo draugę tokią pasimetusią, todėl dabar kuo puikiausiai suprato, kur šuo pakastas. Dori neatgaivino vilko, paliko jį ten mirti. O Meg, susikrimtusi dėl savo problemų, visai pamiršo apie tą vargšą padarą ir nesugebėjo išgelbėti jo gyvybės. Rudaplaukė ėmė kaltinti save, nes juk ji galėjo padėti tam vargšeliui ir išlaisvintį jį. O vietoj to Meghan bejausmiu veidu išėjo iš uolos ir paliko vilką kankintis ir mirti. Švilpiukės gerą nuotaiką lyg vėjas nupūtė. Nors ir ne ji sustingdė vilką, vis tiek laikė save atsakingą už tai, kas jam atsitiko.
Dori atgaivino Apelsiną. Bent jau šito nepalikai mirti... ironiškai pagalvojo Meg ir vos vos patapšnojo gyvūnėliui per galvą. Nebuvo nusiteikusi didelėms meilėms, nes nuotaika vis dar buvo sugedusi.
Rudaplaukė įsikišo lazdelę į apsiauto kišenę ir pasuko prie jos jau laukiančios draugės. Kumštelėjusi jai žvilgsniu paragino eiti ir pati pasuko link durų. Mergaitės išėjo ir kabinete liko tik dūkstantis Apelsinas.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Žiobarotyros profesorius
 • *
 • 220
Ats: Slapta nenaudojama klasė
« Atsakymas #29 Prieš 7 mėnesius »
Koridoriuje girdėjosi butelių žvangesys. Rafael'is su trimis vyno buteliais glėbyje žingsniavo link slaptos nenaudojamos klasės. Čia jis susitarė ateiti išgerti su Matthew ir dar keliais kitais profesoriais, kurie profesoriaus šiais metais. Iš tiesų Beaumont pavardės nešiotojas norėjo susipažinti su kitais kolegomis. Juk jam reikia naujų sugėrovų ir draugų. Kuo daugiau, tuo smagiau. Na, dažniausiai kuo daugiau, tuo smagiau. Jei Rafael'is norėtų dalintis savo problemomis su kažkuo, greičiausiai jomis iš viso dalintųsi prisigėręs su siena. Prancūzas iš tiesų nebuvo labai atviras žmogus, nors kai kuriems taip ir atrodė.
Galiausiai profesorius priėjo slaptą klasė. Po truputį nulenkė rankeną ir atidarė duris. Viską darė lėtai, kadangi bijojo išmesti butelius pilnus dievų gėrimo. Lėtai įėjo į klasę ir padėjo butelius ant artimiausio stalo esančio šalia įėjimo. Tada trumpai apžvelgė klasę. Nors ji ir turėtų būti slapta, čia kai kur mėtėsi nuorūkos ar net buteliai degtinės. Mokiniai... pagalvojo profesorius. Nesuprato iš kur mokiniai gauna alkoholio. Ir apskritai, jei jau turi iš kur gauti kodėl geria tokį prastą birzgalą? Net profesorius su savo menka alga gali nusipirkti daug geresnio ir skanesnio alkoholio.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr