0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Antra AB pamoka visiems kursams
« Prieš 1 metus »
Dar viena pamoka su žiauriomis padaužomis, kurios norėjo tik peštis ir nelabai rūpinosi mokslais. Elridė daugybę kartų persvarstė, ar ji tikrai norėjo vesti tokią pamoką, tačiau vis dėl to, reikėjo eiti tai, ką reikėjo, o egzaminą vaikai išlaikyti privalėjo. Mergina žvelgė į, kol kas, tuščia klasę garsiai barbendama nagais į stalą.
-Niekas nemirs, pasirūpinsiu, kad niekas nemirtų, o jei darys kvailystes areštas, taip...-garsiai mąstydama profesorė sulaukė garsaus garso. Pamokos pradžia.
Klasėje jau buvo prisirinkusių mokinių, tad jai tereikėjo pradėti pamoką.
-Taigi, labas rytas, tęsime mokslus ir temas... Praeitą pamoką pagrinde dirbote su sapnais, tačiau tarp klausimų buvo vienas, kurio neprašiau aiškinti,-vėl ta pati lenta, kaip ir praeitą kartą, išdygo prieš visų akis, tik šį kartą su kitokiu užrašu, dabar ten puikavosi žodis "simboliai".-Turėjote atkreipti į kažkokius ženklus, kurie buvo jūsų sapnuose, kažką ypatingo... Kadangi kiekvienas ženklas turi savas reikšmes. Knygos su visų ženklų paaiškinimais bei jūsų darbai...-jai pasakius, kas atskrenda pas mokinius, ji toliau tęsė savo kalbą.- Jei norėsite galėsite išsiaiškinti, ką jūsų sapne reiškė tie simboliai, tačiau ne šioje pamokoje. Šį kartą aiškinsitės ne sapnuose pasirodančius ženklus,-taip jai pasakius iš klasės dingo lenta, o tada ir stalai, tačiau, aišku, kėdės kuriam laikui liko. Klasėje žemė tapo lygi ir nebe grindys, o paprasčiausia žolytė. Tada pagaliau ir dingo kėdės, o prieš kiekvieną vaiką atsirado po laužavietę.
-Darbus pasidėkite, knygas pasilikite, jeigu norite pledukai šalia manęs,-jai pasakius apie užklotus šie atsirado šalia profesores vietoj stalo, prie kurio stovėjo.-Jūs turėsite užsikurti ugnį. Prašau būti atsargiais, jei labai reikės padėsiu, gražiai prašau nekonfliktuoti, jei nepatinka tam tikras žmogus atsitraukite nuo jo, kadangi pamokoje yra galimybių susižeisti. Mokinys neklausantis mano rekomendacijų privalės ateiti pas mane po pamokų. O dabar plačiau prie praktikos... Susikūrę ugnį turėsite ją stebėti. Manau, jau seniau esate pastebėję, kad vasaros vakarais, kai atsipalaidavę sėdite prie laužo ugnis primena kažkokius ženklus. Vieni pamato arklius, kiti pamato kraupias kaukoles, ar rožes... Tik štai, jei norite tikrai pamatyti tai, ko reikia, PRIVALOTE atsipalaiduoti, pasinerti į ramybę. Kai kurie sako, kad žmogus turi sutapti su ugnimi. O kai jums pavyks tą padaryti, jau galbūt netgi pajausite kažką viduje, kažkokį ženklą, kad jums pavyko, ugnis lygiai taip pat įgis kažkokią formą, vieną simbolį, kuris gali reikšti labai daug... Žinoma, jeigu jums nepavyks nurimti, kai kurie burtininkai naudoja raminamuosius gėralus, tačiau juos duosiu tik tiems, kurie matysiu, kad kankinasi ir nesugeba susikaupti,-pagaliau baigusi kalbėti mergina nužvelgė vaikus ir jiems linktelėjo.-Galite pradėti, ai, ir tiesa, kai pamatysite kažką, neskubėkite aiškintis ką tai reiškia, yra vaikų, kuriems pasirodo ne vienas simbolis, tačiau tai yra labai reta.Tai va. Užsikuriate laužą ir pradedate bandyti susikaupti, atsipalaiduoti žvelgdami į ugnį. Po kurio laiko mokinys turėtų išvysti kažkokį simbolį, o tada knygoje išsiaiškinti ką jis reiškia, galite reikšmes visiškai išsigalvoti kaip jūsų veikėjui pritinka, tačiau pamokos gale turėtų būti parašyti 3 postai. Sėkmės!

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Kaip ir visados sėdėjusi grifų gūžtos pirmakursė pirmame suole ir visa išsišiepusi žiūrėjo į profesorę ir klausėsi aiškinamos praktikos. Praktika nebuvo mergaitei sunki, nes užsikurti laužą ji mokėjo iš savo raganos mamos, o keistus ženklus matyti ugnyje, Kristina šiek tiek prisibijojo. Mokinė vis dar sėdėjo savo suole ir net jau nebenorėjo kurti laužo.
- Mokytoja! Mokytoja! O jeigu aš mirsiu dar toje ugnyje, o jeigu aš sudegsiu? O jeigu mano neseniai sugarbanoti plaukai sudegs???
Mergaitė puolė klausinėti baisiausius jos klausimus ir galvojo kaip reikės dirbti. Po kokių septynių minučių ji susivokė, kad nereikia bijoti ir, kad reikia sužinoti daugiau apie tai, nes giliai širdyje ji norėjo pamatyti tuos ženklus. Nagi, nagi kur čia tos malkos? O iš vis kaip man uždegti tą laužą?*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 334
 • Lytis: Vyras
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Dar viena mokslo metų diena, dar viena pamoka skirta moksliukams ir tiems kurie neturi ką veikti. Vegard čia atėjo tik todėl ,kad reikėjo egzaminą kaip nors išlaikyti. Ateities būrimas nebuvo labai nuobodi pamoka kaip galėjo pasirodyti iš šono, na bent juodaplaukiui. Berniukas sėdėjo ant kėdės pasirėmęs į stalą. Netrukus dingus stalams berniukas nukrito nuo kedės ir veidu teškėsi į žolę. Praeitoje pamokoje? Aš juk nebuvau... Nerimas aplankė pirmakursį, tad šis labai įdėmiai pradėjo klausytis. Laužavietė jau priešais Vegard. Berniukas sukryžiavo kojas, nes taip jam sėdėti patogiausia. Klastūnyno mokinys išklausė praktiką kuri buvo labai įdomi kaip tokiose pamokose: Kerėjime, Magijos istorijoje ir Apsigynime nuo juodosios magijos. Mano sąrašas pasipildys dar viena mėgstama pamoka. Pagalvojo berniukas, žinant ,kad jam nesiseka paprasti kerai ši pamoka greitai gali prieiti prie nemėgstamų pamokų sąrašo. Kažkokia pirmakursė grifė pradėjo sapalioti dėl savo baimių ir dėl plaukų. Užsiaugisni kitus... Piktai pagalvojo Vegard ,bet to nepareiškė prieš visą klasę. Malkos jau laužavietėje laukė kol bus uždegtos. Berniukas išsitraukė savo lazdelę su medine kobros galva, nukreipė į laužą ir tarė:
-Incendio.
Kaip buvo galima tikėtis nepavyko iš pirmojo karto. Antras, trečias, penktas kartas ,bet ugnis įžiebta. Apsidžiaugęs įsidėjo lazdelę atgal į apsiaustą ir bandė susikaupti.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Grifų gūžtos pirmakursė vis galvojo kaip užsidegti laužą, malkų išsiburti ji nemokėjo, o burtažodį buvo užmiršus. Mergaitė ilgai svarstė kol išgirdo kaip Vegard' as pasakė burtažodį. Tiksliai, prisiminiau dabar.. Išsitraukusi lazdelę ji, sušuko:
- Incendio!
Labai keista, bet iš pirmo karto jai pavyko, tikriausiai laužo įgūdžių turėjo. Ugnis greitai degė, o Kristina stengėsi susikaupti ir matyti tuos nenorimus ženklus. Susikaupusi ji, matė balioną, baltą balioną ir be jokio užrašo, bet šis greitai dingo, ilgiau įsižiūrėjusiai Kristinai.
- Ė, tai kur tu dingai? - Garsiai paklausė prieš visą klasę, mergaitė.
Mokinei pasidarė šiek tiek šalta, todėl nusprendė pasiimti pleduką, keista, bet net gi prie ugnies buvo šalta sėdėti. Hmm.. kokios čia spalvos pasiėmus?*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Pastebėjusi sunerimusią mokinę Elridė vos vos šyptelėjo. Taigi, bailiukai pirmakursiai... Kiek jiems dar reikės patirti, kad ugnis taptų visiškai baimės nekeliančiu dalyku. Ir taip, taip mąstė mergina, kuri kažkada plaukus buvo užsidegusi, kas sukėlė gan didelę baimę ugniai... Bet yra kaip yra.
-Niekas neprašo lįsti prie ugnies, panele, jei visiškai bijote galiu duoti žiobariškus degtukus,-taip pasakius mergina prie pat grifiukės išbūrė tuos paprastus medinius pagaliukus su keistomis galvutėmis ant jų, tačiau, regis, profesorė sureagavo kiek vėlai. Mokiniai jau susipažino su puikiais kerais, kuriuos Elridė dėl neaiškios priežasties mėgo.
-Na, arba naudokite tuos kerus... Puiku, kad išmanote kerėjimą,-nusišypsojusi profesorė nužvelgė ir kitą vaikinuką, kuris nors ir ne iš pirmo karto, bet sėkmingai sukūrė ugnį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elride Endlercat »

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 334
 • Lytis: Vyras
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Įdėmus žvilgsnis į ugnį, bet ramybės nebuvo. Aplink sėdėjo kalnas mokinių kurie leido keistus garsus, plepėjo. Berniukui buvo labai sunku susikaupti ir nusiraminti. Ugnis kaitino jaunuolį, prakaitas lėjosi per kraštus. Šalia kaitinosi ir Ateities Būrimo knyga skirta Klastuoliui. Nusimetęs apsiaustą dar kartą pabandė susikaupti. Susikaupimas į juodaplaukio sielą ėjo labai vangiai. Kerai arba raminamieji... Vaistų pagalba berniukas naudotis nenorėjo.
-Gal kas trenktų teleskopu per galva, gal greičiau susikaupčiau...,-Tyliai tarė juodaplaukis.
Užsimerkęs berniukas meldėsi ,kad pavyktų susikaupti. Atsisėdęs į meditavimo poza dar kartą pažvelgė į ugnį ir bandė susikaupti. Ugnis lyg šoko norėdama parodyti kažkokį vaizdinį. Nuo šito vaizdo berniukui sukosi galva, arti nualpimo būsenos. Per kūną perbėgo keistas jausmas, nuo kurio galva apsisuko dar labiau. Įdėmus žvilgsnis į šokančią ugnį, simbolis vangokai lindo iš ugnies. Moteris? Ne, ne tai nepanašu į moterį, morka? Kodėl man visur tik morkos. Berniukas griebė knygą ir pradėjo ieškoti  skyriaus apie šią pamoką, arba šiuos simbolius. Ahh, kur jis? O radau „Ugnies simboliai“. Vaikinukas pradėjo akimis ieškoti ką reiškia iki dabar išsiaiškinti simboliai.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Pasiėmus raudoną pledą, užsiklojo ir toliau nuėjo atidžiai žiūrėti į ugnį. Ugnis liepsnojo kaip ir anksčiau, labai greitai, tad mokinei pasidarė dar baisiau negu pradžioje. Ji pradėjo žiūrėti dar atidžiau negu praeitą kartą ir ji vėl pamatė tą patį baltąjį balioną. Jis skraidžiojo lėtai po balto baliono, buvo dar ir prikabintas laiškelis, kurio niekaip mergaitė negalėjo išskaityti. Vis dar stebėdama tąjį balioną, Kristina pastebėjo, kad daugiau kaip ir nieko nebevyksta ir jau gali atsitraukti nuo tos bauginančios ugnies. Atsitraukusi ji išsitraukė vadovėlį, ir atsivertė šimtas keturiasdešimt ketvirtą puslapį ir jame buvo parašyta reikšmė apie tą baltą balioną, kuris skraidžiojo ugnyje.
- Mokytoja! Apie jį parašyta, kad bus pokyčių jeigu matai baltąjį balioną ir dar, kad labai nesusikaupusi esu! O šventas Jaronimai ir visi kiti šventieji, jeigu aš mirsiu!?
Mokinė susigraudino ir ne taip supratusi mintį verkė. Viskas, pasaulio pabaiga artėja..*

Neprisijungęs Amelija Harmon

 • III kursas
 • *
 • 193
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Tikiu tuo, kuo noriu tikėti
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
 Ateities būrimas. Amelija buvo paskendusi apmastymuose apie šią pamoką. Deja, anksčiau laiko lysti pažiūrėti į savo ateitį mergaitei nebuvo pats maloniausias dalykas. Ir iš vis, Amelija nelabai tikėjo ateities būrimu. Juk savo ateitį kuriam patys ir ji nesuplanuota? Tai kaip tada galim pažiūrėti kas ten vyks? Priėjus tokią išvadą Amelija išmetė iš galvos visus panašaus plauko apmastymus ir įbedė žvilgsnį į nebe pirmą kartą matomą profesorę.
 Išklausius ką reikės daryti Amelija atsistojo prie savo laužo. Kurį laiką žiūrėjo kaip kiti jį įkuria. Šio burtažodžio dar nebuvo mokiusis, todėl svarstė ką daryti. Galiausiai nusprendė, kad jei jau pasitaikė proga išmokti naują burtažodį, tai kodėl ja nepasinaudojus. Amelija pabandė suprasti kokį mostą daro ir kaip burtažodį taria kiti mokiniai, tada pabandė pati.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 334
 • Lytis: Vyras
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Vadovėlio raštas dėja labai smulkus, įskaityti gana sunku.
Citata
Ugnies simboliai- jeigu matote morkas tai reiškia jog esate labai egoistiškas ir didelis savimyla.
Moteris - per jaunas turėti merginą, bet ją turite ir net ne vieną.
Apsurdas. Vegard užvertė knygą ir vėl įsižiūrėjo į ugnį, šį kartą išlindo feniksas ,bet...Ne tik jis, išlindo ir visi berniuko gyvūnai. Labai jau kvaili tie simboliai. Pirmakursis vėl atsivertė knygą ir skaitė toliau.
Citata
Matyti savo gyvūnus - geras ženklas, tai reiškia ,kad esate mylimas ir jus myli kiti, bet už tai slypi ir kiti dalykai, gali būti ,kad esate kažko nepasakęs, nepadaręs ką turėjote.
Berniukas supyko ant savęs ir ant kvailos Ateities būrimo pamokos. Gyvenime daugiau čia neisiu! Klastūnyno mokinys nusprendė ,kad jau atliko visą darbą, užvertęs knygą įsidėjo ją į krepšį.
-Aguamenti!
Laužas užsigesino, juodaplaukis apsidžiaugė ,kad kerai pavyko iš pirmo karto. Apsivilkęs apsiaustą nuėjo prie profesorės ir tarė:
-Ačiū už pamoką, pamačiau net tris dalykus ir aš einu iš čia!,-Sukriokė berniukas ir išdidžiai pasišalino iš kabineto.

*

Neprisijungęs Amelija Harmon

 • III kursas
 • *
 • 193
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Tikiu tuo, kuo noriu tikėti
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
- Incendio! - jokios ugnies.
- Incendio! - vėl nieko. Amelijai pasidarė gėda rėkauti prieš visą klasę nepavykstantį burtažodį, o tą ji darė jau kelias minutes. Truputį nusivylus savimi ir pasižadėjus išmokti tą burtažodį pati, Amelija galiausiai laužą uždegė su ta žiobariška priemone, vadinama degtuku. Atsisėdus mergaitė pabandė atsipalaiduoti. Greitai nuo ugnies pasidarė maloniai šilta ir Amelijos mintys nuklydo į šiltus kraštus. Su didžiulėmis pastangomis jas nuvaikius, varniukė įsispoksojo į liepsnas. Taip sėdėti buvo visai malonu, nors Amelija mieliau būtų stebėjus tekantį vandenį. Bet dabar tereikėjo atsipalaiduti. Ir Amelija stengėsi tai padaryti. Galiausiai ugnyje pradėjo kažkas ryškėti. Užtruko, kol Amelija suprato kas tai,bet kai suprato jau buvo tikra - tai akmuo. Dar truputį pasėdėjus ir palaukus ar netyčia dar kas nors nepasirodys, Amelija užgesino laužą.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Lettie Lenoir

 • III kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Antrakursė mergina ateities būrimo pamokose nebuvo dažnas svečias. Pats ateities būrimo menas merginą intrigavo, tačiau ji pati neturėjo tam didelio talento. Profesorei dėstant temą, mergaitė kelis kartus slaptai nusižiovavo. Rimtai? Praeitą pamoką jie galėjo pamiegoti? O aš praleidau šią progą... Nedidelį pyktį ant pačios savęs nubaidė netrukus pradėjusi keistis klasė. Šaltas, kietas klasės grindis po Lettie kojomis pakeitė minkšta žolytė. Mergaitė neabejodama pliūptelėjo ant žolės ir netrukus šalia jos išdygo laužavietė. Pledas jai nebuvo būtinas, Lettie mėgavosi šalčiu sklindančiu iš žolės grindinio.Užkurti ugnį bus ganėtinai lengva - pakilo mergaitės lūpų kampučiai. Su šiuo amatu antrakursė jau skausmingai pažįstama. Taip jau nutinka, kai šiltesnės mantijos ir pirštinės net žvarbiausią žiemą yra nenaudojamos, o žūtbūt prireikia apšildyti nušalti baigiančias rankas. Ištiesinusi nugarą mergaitė nukreipė juodmedžio lazdelę į laužavietę.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • IV kursas
 • *
 • 235
 • Taškai: 116
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Henrieta įdėmiai klausėsi mokytojos dėstomos temos ir jau dėliojosi galvoje veiksmų planą. Mergaitė suprato, kad čia nėra nieko baisau. Bet vis tiek! Ji jautė nerimą. Nors labiau tai buvo baimė pamatyti simbolį reiškiantį skausmą, netektį ar baisiausia - mirtį. Tačiau pirmakursė susivokė, kad neverta bijoti to kas dar net neįvyko! Ir štai mokytoja baigė aiškinti užduotį. Mokiniai pradėjo vykdyti nurodymus. Tuomet to ėmėsi ir Henrieta.

Pirmiausia mergaitė nuskubėjo prie mokytojos ir pasiėmė pledą. Grįžusi prie laužavietės nusprendė išbandyti kerus. Pirmakursė mostelėjo lazdele ir ištarė:
- Incendio! - iš lazdelės galo pasipylė raudonos kibirkštys ir laužavietėje jau liepsnojo ugnis. ,,-Na štai, vienu darbu mažiau." Pagalvojo mergaitė ir pabandė atsipalaiduoti. Kadangi iš pirmo karto nurimti neišėjo pabandė vėl atsipalaiduoti, tačiau vėl nieko nepešė. ,,Na gerai, pabandykim dar kartą." Bet vėlgi nieko neįvyko. Tada vienuolikmetė nusprendė paskutinį kartą pažvelgti į ugnį. Ir pagaliau ji pradėjo matyti ženklą. Iš pradžių tai atrodė kaip ratu besisukančios liepsnos. Bet vėliau viskas išryškėjo ir Henrieta pamatė žirgų kaimenę jojančią ratais.

burtažodžiai turėtų būti paryškinti
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elride Endlercat »
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Lettie Lenoir

 • III kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
-Incendio! - iš lazdelės pasipylė kibirkštys ir laužavietėje pasirodė raudona ugnis.
Varniukei, kaip ir tikėtasi, iš pirmo karto pavyko užkurti ugnį. Nebyliai apsidžiaugus, ji įsmeigė žvilgsnį į liepsnas. Ugnis buvo nerami, liepsnos skraidė į visas puses sukdamos Lettės galvą. Nebuvo nei vėjo, nei kito pašalinio ugnies dirgiklio, visi mokiniai susitelkę į savo laužavietes. Greičiausiai tai tik sujauktos mergaitės mintys, kurios privertė ugnį šokti neramų šokį. Viskas, Lettie, susikaupk. - rudaplaukė bandė nuraminti save. Gal...gal paprašyti profesorės raminamojo gėralo? Varniukė jau buvo bekėlusi ranką, bet susistabdė. Užsispyrimas negalėjo jai leisti lengvai pasiduoti. Paprasčiausiai atsipalaiduok, gi čia nieko sudėtingo. - padrąsinusi save, mergaitė įkvėpė keletą didelių gurkšnių gaivaus oro ir užsimerkė. Keletai minučių prabėgus, mergaitė atvėrė akis. Liepsnos nebebėgiojo kaip patrakusios ir mergaitė kažką išvydo.

*

Neprisijungęs Amelija Harmon

 • III kursas
 • *
 • 193
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Tikiu tuo, kuo noriu tikėti
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
 Atsivertus simbolių aiškinimo knygą mergaitė ilgokai ieškojo jai reikalingo žodžio. Amelija pagalvojo ar tas žodis tikrai jai yra toks reikalingas. Ar ji tikrai nori sužinoti kažką apie save? Vis gi varniukė greitai prisiminė, kad nusprendė, jog neverta tikėti ateities būrimu, todėl jos mintys nurimo. Greitai buvo atverstas puslapis su simbolio ,,akmuo" paaiškinimu. Mergaitė palinko virš jo ir pradėjo skaityti.
Citata
Akmuo gali reikšti tvirtumą, šaltumą, jausmų nerodymą. Taip pat vienišumą ir netvirtus, bei neartimus santykius su žmonėmis.
Amelija nejučiomis susimąstė, kad gal šiuose simboliuose ir yra šiek tiek tiesos, bet labai nenorėjo to pripažinti todėl tik užvertė knygą ir užgesinus lauža pradėjo laukti, kol baigsis pamoka.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Antra AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Pamoka ėjo į pabaigą, o mokiniai visiškai ramiai atlikinėjo savo darbus. Elridei gerokai palengvėjo suprantant, kad viskas vyksta taip sklandžiai ir ramiai. Niekas nepadeginėjo ko nereikia, niekas nedarė nesąmonių ir nesipyko. Žmogučiai darė savo darbus, puikiausiai uždeginėjo laužus. Toks vaizdas profesorei sušildė vidų ir gerokai pakėlė nuotaiką.
Tačiau visgi, pamoka turėjo savo pabaiga, mergina visiškai netikėtai susivokė, kad viskas baigta.
-Ah... Taip... Tikiuosi sužinojote apie save kažką įdomesnio, labai malonu, kad šią pamoką buvote ramūs...-maloniai nusišypsodama profesorė mostelėjo savo lazdele ir degantys laužai užgeso, žolė vėl virto grindimis, grįžo kėdės ir stalai.
-Taip, paprasta pamoka... Kaip šaunu,-dar kartą sau tyliai pakartojo mergina ir nužvelgė tuštėjančią klasę.Įvertinimų tikėkitės mėnesio pabaigoje.